Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#2127768 - 04/03/2008 08:58 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
Marcin17 Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 36
A czy nie prawda to, że w SBO opłaca się wzorować tylko na piłce bo inne dyscypliny są zbyt łatwe do manipulacji kursami?
No to wypaliłem z tymi 300;p ale prawda to co po sieci chodzi, że betbrain zawyża kursy firmom, które go sponsorują?

Do góry
#2127932 - 04/03/2008 16:02 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: Marcin17]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Marcin tylko czy aż piłce nożnej? \:\)
Używam betbrain praktycznie codziennie, czasami po kilka godzin i:
- owszem zdarzają sie przekłamania, ale nie wygląda mi to raczej na celowe zawyżanie. Raczej coś powoduje że nieaktualizują kursów u niektórych buków. Bluesq często wiszą stare kursy, cb podobnie a nawet betbrain podaje dalej linie z jakiś powodów zostały wycofane z oferty. WHill czasami jakieś kursy wogle z kosmosu itd. Tyle że klient dosyć szybko uczy sie rozpoznawać tego typu przekłamania, i w 90% trafnie jestem w stanie wskazać które oddsy są nieprawdziwe w przypadku w/w buków. Co więcej dla w/w buków takie zawyżanie to generalnie niespecjalna korzyść, osobiście gdy sytuacja z którymś bukiem powtarza notorycznie, wyłączam go na jakiś czas w panelu betbrain bo tylko przeszkadza. A sugestia że celowo zawyżają swoim sponsorom, kolejna teoria spiskowa jakich wiele. Myślę że zysk z abonamentu , oraz referali jest na tyle duży iż nie muszą kombinować w taki sposób.

Do góry
#2129264 - 05/03/2008 02:20 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: gryzonko]
Marcin17 Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 36
Hhehe teorie spiskowe mnie nie bawią.. po prostu zauważyłem to i inaczej jak to sobie nie mogę wyobrazić.
Btw.. ty nie wziąłbyś dodatkowej kasy? ja tak.
A tak apropo... jak obstawiasz? bierzesz pod handel na betfair czy single?

Do góry
#2144193 - 09/03/2008 06:35 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: Marcin17]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
jakże bliskie mi są wasze problemy. Przerabiałem to wszystko parę lat temu, jednak jakoś nigdy nie byo okazji, żeby o tym napisać. Teraz jednak podzielę się moimi wnioskami a całość okraszę paroma zrzutami ekranowymi - niestety bez danych gdyż soft działał na mysql'u w wersji 4.0 a teraz takową nie dysponuję. Najpier napisze co osiągnąłem, a w kolejnym poście skomentuję parę wypowiedzi jakie tu się znalazły.

Zacząłem podobnie jak wy - od paru buków i rozwiązywałem dokładnie te same problemy. Analizę stron zrobiłem w javie. Napisałem kawałek softu, który łaczył się ze stroną buka i pobierał dane w postaci pliku html. A później parsowanie danych i ich zapis do bazy. Soft chodził w jednym wątku. Miałem parę buków i po ostatnim rozpoczynał ściąganie danych od nowa. Max do jakiego doszedłem to 14 buków - wszystkie polskie naziemne + najpopularniejsze internetowe. Tu nie ma co pokazywać - prosty kod w javie.

To co odczytałem trafiło do db i podlegało wstępnej obróbce. Mowa oczywiście o problemie identyfikacji nazw, którą ja nazwałem mapowaniem. Mapowainie robiłem dlatego, że ta sama nazwa drużyny wystepowała na stronach różnie. np.Arsenal
i powiem że jest to jeden z łatwiejszych przypadków. Zdecydowanie trudniej było mapować ManUnt, który pisany był po prostu różnie. Dużą zasługę w mapowaniu miały buki lokalne, które spokojnie mozna by nazwać "bykami lokalnymi". Lokalni wg mnie umyśnie robią błędy w nazwach - np.: czeskie błędy Aresnal.
Do mapowanie miałem soft taki:
Napisał go mój koleś, bo jak się to wszysko rozkręciło, to musiałem wezwać wsparcie i robilo soft 3 ludzi.
chyba wszystko jest jasne - nazwa pozyskana ze strony odzwierciedlana jest na jakąś nazwę uniwersalną. Dzięki temu można identyfikować drużyny. I tu popełnułem pierwszy błąd - zacząłem analizować wszystko - łącznie z trottingiem :). Mapowań nie było końca. Pojawiły się problemy zdeblem w tenisie: A/B - C/D mógł być zapisany B/A - D/C że nie wspomnę o spotykanych kombinacjach C/D - A/B. To był koszmar. No ale żeby widzieć różnice kursowe trzeba mieć byki naziemne analizowane. Internetowe raczej takich numerów nie robią. Poza mapowaniem nazw drużyn jest oczywiście mapowanie nazw zdarzeń: 1 liga polska, orange extraklasa ....

Kiedy już się wszystko pomapowałomozna było poobserwować kursiki:
- niestety brak dostepu do danych :(( (od wersji mysql'a 4.1 nastapiła zmiana sposobu logowania do db a mi się nie chce przekompilowywać softu od nowa) więc wybaczcie i wierzcie na słowo.
Tu może parę wyjasnień:
- po najechaniu na jakąś komórkę spod 1 pojawiała się lista z ofertą buków posortowana malejąco.
- wiersz na zielono oznaczał surewina z zyskiem powyżej średniej
- mozna było uwzględniać prowizję buków lokalnych przy wyliczaniu surewinów (definiowało się to w zakładce buki, do której niestety nie mam dostępu)
- im większy zysk, tym bardziej zielony był wiersz \:\)
- można było zawężać się tylko do pewnych zdarzeń
- można było zawężać się tylko do pewnych buków - np.: do tych u których miało się kasę (zakładka buki).
- strzałki pokazywały czy u jakiegoś buka kurs spadł czy poszedł w górę.

I tak to się wszystko kręciło. Robiliśmy to jakieś ... 3 miesiące i kolejne 3 miesiące eksploatowaliśmy. I po tym okresie mieliśmy wszystko głęboko w dupie i parę wniosków-pewniaczków.
Na surebetach się nie zarobi. Nie ma chuja we wsi! Zakłady, które namierzyliśmy dawały góra 3-5% zarobku - jak do tego doda się koszty transferu gotówki i czas trwania przelewu to wychodzi się prawie na zero. Poza tym to że soft pokazuje że jest surewin, to nie znaczy że faktycznie jeszcze jest, bo kursy zmieniają się naprawdę szybko.
RK - ładnie można wyłapać, ale wymagany jest jeszcze moduł przeliczający kursy na % w odniesieniu do całości zakładu (przez prowizję buków naziemnych).
Zmiany kursów - łatwe do wychwycenia, ale problemy z mapowaniem nazw.
Jak już było 14 buków, to dwa z nich zmieniły strony i zrobiło się 12 :(.

Teraz jesteśmy mądrzejsi i jakby przyszło nam pisać soft od nowa to prawie wszystko zrobilibyśmy inaczej. Tylko, że nam się po prostu nie chce.

Do góry
#2144247 - 09/03/2008 06:48 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: KacMa]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
a teraz jeszcze parę słów do tego co tu napisaliście

Originally Posted By: armar
Wlasnie sobie sprawdzam z ktorych da rade wyciagnac dane (a niestety nie ze wszystkich sie da).

nie jest problemem zrobienie analizatora, bo jednego buka mozna zrobić w dwie godziny. Ale buki też zmieniają swoje strony – one z zewnątrz wyglądają identycznie, ale w kodzie są zaśmiecacze itp.. Problemem jest zrobieniw szystkiego tak, żeby szybko można było przestawić się na nową stronę. Serwisy napisane we flashu nie są do przeanalizowania (a przynajmniej ja tego zrobić nie potrafię).


Originally Posted By: armar
No niestety tylko Winda. Object Pascal+Sql.Wykorzystuje tylko freewary, nie używam pirackich środowisk.

wg mnie technologia błędna.


Originally Posted By: Marcin17
Czy ja wiem czy długo? odświerzanie około 2 minutowe i powinno śmigać \:\)

obrobienie nie potrwa 2 min. Musisz pobrać dane, obrobić je i zapisać do db. Całość robisz albo sekwencyjnie dla n buków albo równolegle (watki, net itp.). A później weryfikacja danych i mapowanie. Jak nalizujesz tenis, skoki, politykę itp - mapowanie to wieczność.

Originally Posted By: Marcin17

Działało bo jako serwer a program udostępniany kliencki.

wg mnie tylko technologia internetowa. Zdalna baza i aplikacja z dostepem przez net (komore, palma itp.). A sama aplikacja do zarzadzania zdarzeniami, kursami itp. w dowolnie czym byle szybko dzialalo - ale to aplikacja administratora. Soft do obrabiania stron w javie. nie wyobrażam sobie, żeby każdy user musiał sam mapować sobie nazwy, a rozsyłanie nowych wersji bazy danych to czas.

Originally Posted By: Marcin17

Nom głównym problemem jest właśnie wyciągnięcie kursów. Ale to się dało by obejść \:\) Gorzej z tym, że w jednym buku to samo zdarzenie nazywa się często inaczej niż w innym :].

mapowanie wyjaśniłem



Originally Posted By: Marcin17
Przeglądałem kilka stron i wyglądają na bardzo łatwe do sparsowania \:\) Nad innymi trzeba się będzie trochę pogłowić ale trzeba być dobrej myśli.

to tylko tak wygląda, ale jak się zabierzesz do pisania to pojawiają się schody. I ich końca nie widać.


Originally Posted By: Marcin17
A czy nie prawda to, że w SBO opłaca się wzorować tylko na piłce bo inne dyscypliny są zbyt łatwe do manipulacji kursami?

najlepsze RK i surewiny były na tenisie.

Originally Posted By: Marcin17

No to wypaliłem z tymi 300;p ale prawda to co po sieci chodzi, że betbrain zawyża kursy firmom, które go sponsorują?

w to nie wierzę. Nie raz spotkałem się z sytacją, ze widziałem kurs A a jak kliknąłem to miałem info, że kurs się zmienił i teraz jest A-0.1. Wg mnie to nie spisek, tylko wynik przeliczenia kasy, która już została postawiona na zdarzenie.


niezależnu od tego czy wam pomogłem czy nie, czy będziecie coś pisać czy nie, to dla mnie ten soft był niezłą szkołą bukmacherki. To nie jest prosty soft, ale jak się coś robi (a w szczególności jak juz się bierze za to kase) to trzeba zagwarantować pewien standard - jak jakiś buk publikuje kursy w nocy to nie ma bata - w nocy trzeba je wciągnąć i udostępnić. Właśnie ta logistyka mnie rozwaliła.

Do góry
#2147327 - 10/03/2008 04:55 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: KacMa]
armar Offline
addict

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 424
Originally Posted By: armar
No niestety tylko Winda. Object Pascal+Sql.Wykorzystuje tylko freewary, nie używam pirackich środowisk.

wg mnie technologia błędna.


A moge wiedziec czemu tak uwazasz?

Druga rzecz - nie pisze parsera tak ze jak buk zmieni strone to po ptokach. Wystarczy sciagnac glowna biblioteke parsera (oczywiscie poprawiona i jest ok). A co do twojego programu - tak to bywa , ze jak chce sie napisac program do wszystkiego to jest on pozniej do niczego. Dlatego lepiej skupic sie na pewnej dyscyplinie i JA SKONCZYC (jakby policzyl ile juz softu powstalo na tym forum ho ho),a pozniej rozwijac.

A ogolnie dzieki za wszystkie rady - mam nadzieje ze sie przydadza, a moj soft nie podzieli losu twojego programu

Do góry
#2148200 - 10/03/2008 16:02 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: armar
Originally Posted By: armar
A moge wiedziec czemu tak uwazasz?

Druga rzecz - nie pisze parsera tak ze jak buk zmieni strone to po ptokach. Wystarczy sciagnac glowna biblioteke parsera (oczywiscie poprawiona i jest ok).


sam sobie odpowiedziałeś - napiszesz aplikację, która będzie zainstalowana na kompie lokalnie i przy zmianie parsera soft będzie ściągał nową aktualizację - po co?? User ma dostać wynik - listę z kursami, jakieś statystyki itp a nie coś co mu będzie ściągało dane od buka, analizowało je itp. I jeszcze db musi mieć lokalnie. Nie każdy user to informatyk i od tego trzeba zacząć. Trzeba zrobić oprogramowanie bardzo proste. Zobacz jaki prosty jest "internet" - klikasz i masz wynik.
A łącze ??? - jak nagle 100 userów będzie chciało pobrać aktualizację?? A jak to będzie 1000 userów??
A zapchanie buka - 1000 userów co 10 minut pobierający dane od buka. A jak takich userów będzie 10 000?? A ile user będzie danych ściągał jak będzisz miał 20 buków?? Przelicz to na mega to zobaczysz jaki ruch chcesz wygenerować.
To powinien być serwis tak jak parę istniejących.

Teraz bym to robił tak:
- soft dla userów w przeglądarce. Raczej php ze względu na dostęp do hostów. Jeżeli miałoby to chodzić na komórach to java.
- db mysql, bo to też na każdym hoscie jest
- parsowanie stron - jakby dało radę to php a jak nie to java
- mapowanie - dowolnie co byle szybkie. Mogłaby to być aplikacja lokalna, ale nie każdy host daje możliwośc podłączenia się do db z zewnątrz. A nie ma sensu robienia mapowań lokalnie i aktualizacja samej db.

Do góry
#2148268 - 10/03/2008 17:57 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: KacMa]
armar Offline
addict

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 424
Dobra jesli chcesz to przedstawaie Ci najpierw jaka jest idea:
- uzytkownik sciaga sobie instalatora, ktory zawiera: program, biblioteki dll oraz baze (nie musi stawiac zadnego serwera),
- instaluje to w dowolnym katalogu i .... to wszystko - program jest gotowy du uzycia - zadnych mapowan, konfiguracji bazy, nic odpalasz exe i ew. konfigurujesz czestotliwosc aktualizacji.

Apikacja=[.exe + fb_embedded+dll]

Jesli zmieni sie sie struktura strony to:
- parser nie pozowoli na wpisanie glupot do bazy,
- uzytkownik pobiera biblioteke dll (juz z zaktualizowanym parserem) i podmienia ten starszy w katalogu z aplikacja,

Generowanie ruchu - tu troszke przesadzasz, bo:
- chyba nie powiesz mi serwer buka zapcha sie jak nagle dostanie nawet 50000 polaczen - to nie sa amotorskie serwisy, to firmy ktore musza przynosic zyski i nie moga sobie pozwolic na zawiechy serwera przy takiej ilosci polaczen;

Odnosnie technologii - mowisz ze zla technologia, ale nie argumentujesz dlaczego.

Zreszta jak tylko skoncze juz jakas czesc, to dam Ci to potestowania Ok, i wtedy zobaczysz o co mi chodzi.

Do uzywania aplikcaji, nie musisz byc informatykiem - jak juz Ci napisalem wystarczy odpalic exe, a to zrobi srednio inteligentny orangutan.

A i zebysmy sie dobrze rozumieli - nie robie softu do monitorowania wszystkich kursow. Na razie jest to 1X2 dla 50 lig pilki noznej. Jak to bedzie dzialac, bede dalej rozwijal, ale nie nigdy nie zamierzalem, ani nie zamierzam napisac softu do monitorowania WSZYSTKICH kursow.

Do góry
#2148349 - 10/03/2008 19:30 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: armar

Generowanie ruchu - tu troszke przesadzasz, bo:
- chyba nie powiesz mi serwer buka zapcha sie jak nagle dostanie nawet 50000 polaczen - to nie sa amotorskie serwisy, to firmy ktore musza przynosic zyski i nie moga sobie pozwolic na zawiechy serwera przy takiej ilosci polaczen;

nie zapcha się, ale wpłynie to na wydajność. Tu trzeba brać pod uwagę sytuacje skrajne - 50 000 połączeć do buka co 5 minut. I każdy pobiera jakieś 300k danych.
Ja jak śledziłem zmiany kursów a to oznacza, że pobierałem dane o kursach co jakieś ... 5-10 minut przez 12 godziny każego dnia. Niektóre strony miały koło mega danych. Niezły to ruch generuje. Wcale się nie ździwię jak buk takie IP będzie blokował.
Jak pobierałem dane z ... (od jednego buka, którego nazwy nie wymienię) to prawie nigdy nie pobrałem danych do końca - zawsze mi się coś rwało. Nie wiem dlaczego, ale jak wchodziło się przez przeglądarkę to też nieraz do końca danych nie ściągał. Ale faktem jest, że poza H2H to pobierałem over/under i kursy na konkretne wyniki, strzelców ..... Było tego w cholerę.

Originally Posted By: armar

Odnosnie technologii - mowisz ze zla technologia, ale nie argumentujesz dlaczego.

faktycznie źle to napisałem - nie technologia zła, ale ja bym wybrał lepszą (internetową). Żeby wyeliminować właśnie takie wg ciebie proste sprawy jak ściąganie softu, aktualizacji, czy nawet samoinstalacji db. To wszystko są miejsca wystąpienia ewentualnych błędów z którymi trzeba walczyć. A to będzie jakiś konflikt dll, a to coś w rejestrach, a to archiwalna winda, a to co innego. Problemów może być milion i teraz to trudno sobie je wyobrazić.
A ty z tego formum to korzystasz przez przeglądarkę czy z poziomu jakiegoś softu?? A grasz w hattrica?? A w wygraj ligę??
A ja mam w robocie wyjście na internet po proxy i mam blokady pozakładane. FTP mam zablokowany. Do softu w przeglądarce bym wszedł, ale exe to by działał tylko off-line (najpier musiałbym dostać zgodę na zainstalowanie exe'ka). A jak chcę mieć soft w robocie i domu to co - dwie aplikacje?? I jak sobie zaznaczę sledzenie jakiegoś kursu w robocie, to w domu będę to widział czy musze wprowadzać od nowa?? A jak pojadę na wakacje to musze w hotelu soft instalować i dlaczego??

Ty stań po stronie klienta i popatrz na ten soft jego oczami. To ma być coś prostego dla niego a nie dla ciebie. Co jest prostsze - zainstalować jakiś soft czy połączyć się ze stroną internetową?? Dlaczego serwisy banków są w przeglądarkach a nie jako oddzielne oprogramowanie??

Dodatkowo wokół takiego softu można postawić niezły serwis bukmacherski. A to co chcesz zrobić to aż się prosi o zastosowanie technologii internetowej.

Originally Posted By: armar

Do uzywania aplikcaji, nie musisz byc informatykiem - jak juz Ci napisalem wystarczy odpalic exe, a to zrobi srednio inteligentny orangutan.

za dużo softu napisałem żeby w to wierzyć. I za dużo miałem do czynienia z userami końcowymi żeby nie wiedzieć jakimi nieraz są "orłami".

wybierzesz co będziesz chciał.

Do góry
#2148364 - 10/03/2008 19:39 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: armar
Odnosnie technologii - mowisz ze zla technologia, ale nie argumentujesz dlaczego.


PS. a co się tak boisz technologii internetowej?? Wymienisz jakieś minusy??

Do góry
#2148409 - 10/03/2008 20:06 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: KacMa]
armar Offline
addict

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 424
Nie nie boje sie technik webowych, a wrecz przeciwnie wlasnie startujemy z duzym projektem w robocie - wszystko przez przegladarke.
Tutaj jednak nie chce z tego korzystac bo:
- trzeba postawic serwer/wykupic hosting (whatever) dla czesci serwerowej;
- trzeba zapewnic bardzo wysoki poziom bezpiecznstwa (wszystko on-line);
- jak juz postawisz serwer to wiadomo maintanance+szerokie łacze
A to wszystko kosztuje.

A czy latwiej odpalic stronke czy exeka? - Odpowiem tak: w pokerka gram zawsze przez klienta exe, nigdy przez przegladarke.

A w robocie to sie pracuje a nie odwala prywate:))))

Tez pisze soft i wiem ze uzytszkodnicy potrafia byc 'genialni', ale jesli ktos nie potrafi odpalic instalatora programu, a pozniej exeka to raczej nie ma czego szukac w bukmacherce.

Zakoncze tak. Obie technologie/rozwiazania maja swoje plusy/minusy. Ja wybralem aplikacje stanowiskowa, ty preferujesz web. To wszystko. Zobczymy co z tego wyjdzie.

Do góry
#2148452 - 10/03/2008 20:51 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: armar
Tutaj jednak nie chce z tego korzystac bo:
- trzeba postawic serwer/wykupic hosting (whatever) dla czesci serwerowej;
- trzeba zapewnic bardzo wysoki poziom bezpiecznstwa (wszystko on-line);
- jak juz postawisz serwer to wiadomo maintanance+szerokie łacze
A to wszystko kosztuje.

No teraz to ty przegiąłeś i to ostro. A jak chcesz aktualizować soft?? Musisz to gdzieś wystawić - i tak potrzebujesz jakiś serwer. Możesz na czymś darmowym, ale hosting z php i mysql'em to .. 200 zł rocznie - coś koło tego?? Gorzej z hostingiem java, ale i to można rozwiązać. Z samych reklam dosteniesz więcej.

Zapewnienia bezpieczeństwa nie rozumiem - nie wiem po co??

widzisz - nie masz minusów technologi internetowej. A ja mam \:\) ale nie będę podcinał swojej gałęzi.

Do góry
#2148902 - 11/03/2008 01:34 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: KacMa]
Marcin17 Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 36
Zapewne chodziło mu o zapewnienie bezpieczeństwa stronie internetowej.. \:p

Może zrobić aplikacje klient-serwer... po obróbce przez serwer aplikacje klienckie łączą się i pobierają gotowe dane. Ale według mnie jemu chodzi o pełny program. Znaczy się chcę każdemu udostępnić program, który już na programie użytkownika pobiera dane i obrabia.

Do góry
#2149012 - 11/03/2008 02:04 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: Marcin17]
armar Offline
addict

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 424
No i Marcinie masz racje, ale mi sie zdawalo ze to jest oczywiste:-).
Aplikacja+baza pobierajaca dane prosto od bukow i obrabiajaca je na komputerze uzytkownika, To wszystko.

Do góry
#2327594 - 09/05/2008 23:25 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
no i jak postępy armar, coś ruszyło ze stronką ?

Do góry
#2339495 - 14/05/2008 16:03 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: Kellthorn]
armar Offline
addict

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 424
No niestety brak czasu (2 duze projekty w pracy, obrona magisterki,zmiana stanu cywilnego) powoduje, ze naprawde mam malo czasu na rozwijanie aplikacji, ale cały czas coś tam skrobie. Projekt nie upadl, lecz troche wyhamowal. Aktualnie dla ciekawskich wyglada to tak:



i nie zwracajcie uwagi na daty, bo ostatnio bardziej zajmuje sie sama aplikacja, a nie modulem sciagajacym dane.

Do góry
#2364472 - 24/05/2008 17:06 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
iksarp Offline
journeyman

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 60
Polecam wam, programistom, sprawdzic tą stronkę, ktora baaaaardzo moze ułatwic wam sprawe.

http://oddsoddsodds.com/

Wszystkie kursy mamy w jednym miejscu. 0 problemow z ustawianiem nazw zakładow, 0 problemów ze sciaganiem danych z super skomplikowanych stron bukmacherow. Jednym slowem - wszystko w jednym miejscu.

Do góry
#2558084 - 21/08/2008 15:33 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: iksarp]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
co ze stronka , chetie bym ja przetestowal \:\)

Do góry
#2559720 - 22/08/2008 07:33 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: bodescu_wampir]
armar Offline
addict

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 424
projekt zawisl - za 2 tygodnie zakladam na palucha gps wiec totalnie nie ma czasu.

Do góry
#2559907 - 22/08/2008 16:08 Re: Soft monitorujący oddsy [Re: armar]
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
armar - ambitny z ciebie chłopak, fajny masz pomysł na soft (choć technologicznym podejściem się różnimy), ale powiedzmy sobie szczerze - na jaki ch.u.j ty się żenisz??

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Akhu, Sensei, akagi, alfa, pacyfista, Lukasz111, wHiTe_StAr, igea23, ANZELMO, ElNinho[mmdea], 11kera11), 3304 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581236 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49