Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2145248 - 09/03/2008 22:10 Re: 2 LIGA-20 KOLEJKA. [Re: Baldus_de_Ubaldis]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
Witam.Właśnie wróciłem z meczu.Szczęśliwe zwycięstwo Arki.W pierwszej połowie słaba gra co nawet kibice gospodarzy wytknęli grającym.Podbeskidzie bardzo dobry mecz.Z taką grą nie zapeszając powinni zdobyć jeszcze sporo pkt i zachować wysokie miejsce w środku tabeli.Gospodarze jak na faworyta ligi zawiedli mnie.Dopiero po 1 bramce ruszyli do ataku.Troszke dziwna ta druga żółta dla Naszego zawodnika co odbiło się na wyniku.No i ten karny...niby ręka oczywista ale...po doliczonym czasie.No nic.Gra super wynik nie ciekawy ze strony Podbeskidzia.Było tak blisko.Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#2145705 - 09/03/2008 23:43 Re: 2 LIGA-20 KOLEJKA. [Re: Skorpion BB]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Po wczorajszym meczu Arki na wielu forach znowu się zaczęło, że niby kupujemy mecze, sędzia ustawiony itp. Nie będę tego komentował, ale jak ktoś ma jakies ale to niech złoży doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Na razie tylko wkleje co min. powiedział trener Podbeskidzia po wczorajszym meczu:

"Taki mecz to dla mnie promocja piłki. Patrząc na oprawę, na widowisko, cieszę się, że ja i mój zespół byliśmy tego świadkami. Oby takich meczy było więcej, trzymających w napięciu do końca. Myślę, że Gdyni należy się pierwsza liga. Trzymam kciuki żeby Arka awansowała. Powinni grać w pierwszej lidze. Ręka byłą ewidentna, nie podlega dyskusji. Przegraliśmy mecz, ja i moi chłopcy"

To mi się podoba, był, widział, wie a nie szuka dziury w całym. A co do przedłużenia czasu gry to Skorpion skoro byłeś to sam zapewne widziałeś, ile przerw po kontuzjach czy symulacjach /to wiedza sami piłkarze/ było. Noszowi nabiegali się tyle co przez całą poprzednią rundę.

Do góry
#2147051 - 10/03/2008 03:41 Re: 2 LIGA-20 KOLEJKA. [Re: Bullet]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
Wiem co trener powiedział i wiem ile przerw było.Tylko mimo wszystko uważam że aż tyle przedłużyć sedzia nie musiał.Było minęło.Tak naprawde też nie wiem czy drugi faul Zaremby kwalifikował się na 2 żółtą kartke.W swojej wcześniejszej wypowiedzi nie napisałem ze ktos kupił itp.Wynik jest i koniec.Wygraliście kolejny raz z Nami.Chyba mamy do Was pecha;).W przyszłości postaramy się nadrobić \:\) pozdrawiam

Do góry
#2147119 - 10/03/2008 04:03 Re: 2 LIGA-20 KOLEJKA. [Re: Skorpion BB]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
to ja może napiszę kilka słów na temat meczu rozegranego w samo poludnie na stadionie w Pruszkowie.
Remis bezbramkowy sprawiedliwy z lekkim wskazaniem na gosci....mecz stal na slabym poziomie, z taką grą druzyny nie mają co liczyć
na właczenie się o awans do estraklasy....Malo sytuacji bramkowych, w Zniczu slabo zagrala cała linia pomocy,nowi zawodnicy Dawid Florian(poprzedni klub Lech Poznan) i
Adrian Paluchowski(Legia Warszawa) najsłabsi na placu, na plus obrona i debiutujący w bramce Adrian Bieniek...kibice gosci nie dotarli na stadion, podobno "narozrabiali"po drodze i zostali zawróceni...
Po raz kolejny potwierdziło się, że Znicz jest drużyną zdecydowanie lepiej grającą w meczach wyjazdowych.

pozdro.
Style

Do góry
#2147722 - 10/03/2008 06:13 Re: 2 LIGA-20 KOLEJKA. [Re: style]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
skórt Arka - Podbeskidzie

http://www.arka-tv.pl/clip/Arka-gdynia-ts-podbeskidzie-bielsko-biala-3-2/

Bramka Karwana stadiony świata :>

Do góry
#2147874 - 10/03/2008 06:48 Re: 2 LIGA-20 KOLEJKA. [Re: Kameleon]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Kameleon
skórt Arka - Podbeskidzie

http://www.arka-tv.pl/clip/Arka-gdynia-ts-podbeskidzie-bielsko-biala-3-2/

Bramka Karwana stadiony świata :>


Tak, widziałem to już wcześniej i bez przesady można powiedzieć: stadiony świata! Naprawdę imponujące uderzenie.

Mecz patrząc na skróty oraz wnioskując z relacji kumpla ( ;\) dość obiektywny facet) raczej Arce nie wyszedł. Troszkę chyba byli zaskoczeni odważną postawą przyjezdnych, wśród których ponoć wyróżniał się jeden zawodnik z numerem 15 (sprinter jakiś? ;\) ).

Arka z tego co słyszałem grała dość ospale i raczej mało pomysłowo jak na swój potencjał. Generalnie wynik chyba trochę niesprawiedliwy,ale taka jest piłka \:p

Co do karnego - dla mnie nie ma dyskusji. Ręka była, karny w pełni zasłużony. Nad czym tu dyskutować?

Szczerze mówiąc to zastanawiam się tylko czy sędziemu ręka nie zadrżała z gwizdkiem ;\) biorąc pod uwagę ogólną atmosferę wokół gdyńskiego MZKS-u.

Kolejka w sumie planowa - i to dla nas, próbujących oskubać buki z kasy, dobrze wróży \:\) Faworyci (Polonia W. , Arka, Wisła P.) nie zawiedli, a wśród pozostałych wyników też ciężko się doszukać jakiejś niespodzianki.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Filozof_, Lukasz111, VVega), 4386 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582799 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07