Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2135433 - 06/03/2008 17:57 Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
19:00 Anderlecht - Bayern (1m.) 4.00 3.15 1.70 1.76 1.10
20:45 Fiorentina - Everton (1m.) 2.10 3.00 3.00 1.24 1.50
20:45 Marsylia - Petersburg (1m.) 1.65 3.20 4.25 1.10 1.83
21:00 Bolton - Sporting L. (1m.) 2.20 3.00 2.90 1.27 1.47
21:00 Rangers - Brema (1m.) 2.40 2.90 2.70 1.31 1.40
21:05 Tottenham - PSV (1m.) 1.70 3.15 4.00 1.10 1.76
21:05 Leverkusen - Hamburger (1m.) 2.15 3.10 2.85 1.27 1.48
21:30 Benfica - Getafe (1m.) 2.10 3.00 3.00 1.24 1.50

Do góry
Bonus: Unibet
#2135573 - 06/03/2008 19:02 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Warren]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
To ja zaczne

Tottenham - PSV Eidhoven
Typ: 1
Kurs: 1.66
Buk: Bet365
Stawka: 6/10

Na Wite Hart Lane przyjeżdza ekipa mistrza Holandii PSV, która już w niedziele zagra najwazniejszy pojedynek w sezonie z AJAXem. Narazie obie ekipy dzieli 6 pkt, lecz gdyby PSV powineła się noga zostanie tylko 3 pkt. PSV niedzielnym pojedynkiem może zapewnić sobie praktycznie mistrza i LM bez tych chprych play off i wydaje mi się, że tamten pojedynek będzie o wiele waźniejszy niż dzisiejszy. Tottenham po wygraniu Curling Cup teraz mierzy w UEFA gdyż w lidze puchary mają praktycznie pozamiatane. Możliwe że od pczątku zagrają King i Woodgate, natomaist nie zobaczymy pauzujących za kartki Goatenga, Jenasa i O'Hare a w ekipe gości Marcellisa i Lazovica. Ekipy angielskie grają w tym roku bardzo dobrze w pucharach, cała czwórka gra w 1/4 LM a w UAFA ostały się jeszcze poza kogutami Everton i Bolton. Trener Ramos umie grać w UEFIe co pokazał z Sevillą. Także dzisiaj w Londynie powinni wygrać gospodarze z Berbatowem na czele.

Do góry
#2135847 - 06/03/2008 20:40 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: drfocus]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
heh.. cześć Fokus, muszę przyznać że zabrałeś juz mi połowę argumentów których chiałem użyć, w pełni popieram typ i też gram Koguty

jak już zostało wspomniane sytuacja ligowa obu ekip jest zupełnie inna - Koguty były w ostatnich tygodniach mocno ekspolatowane ale opłaciło się bo zaklepali sobie prawo gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ogrywając Chelsea w finale. takze w ldize już im tak nie będzie zależało, bo po co? a o utrzymanie mogą być raczej spokojni \:\) stąd nacisk na UEFA gdzie Koguty chcą się pokazać. Ramos nie zwykł odpuszczać takich meczów i jestem przekonany że gospodarze zrobią dziś wszystko by zwyciężyć i zagraja w optymalnym składzie. trwa zapewne już selekcja wśród Tottenhamu na przyszły sezon, puchary są.. jest więc czas by Ramos ostatecznie ocenił komu podziękuje za współpracę a na które pozycje będzie szukał zawodników na przyszły sezon. ostatnia porażka w Birmigham nie ma moim zdaniem żadnego znaczenia.
co innego PSV które z lekka pogorszyło sobie sytuację w kraju, w niedzielę klasyk i mimo że Ajax nie jest w najwyższej formie to w takich meczach może zdarzyć się wszystko stąd Holendrzy pewnie są myślami przy tamtym meczu. pojadą do Londynu po "korzystny wynik" które nie skreśli ich szans na awans. Tottenham moim zdaniem będzie znacznie chciał sie przyblizyc do niego już u siebie.
raczej ostrzegałbym też przed popularnym w tym meczu overem, bo ktos śledzi poczynania Kogutów to pewnie zauważył że poprawili grę w obronie i w meczach o stawkę (np. liga z MU czy finał z Chelsea) potrafią ładne zagrać w tyłach. nie zdziwi mnie jakieś 1 czy 2:0 dla gospodarzy.
nie oszukujmy się, angielska piłka przerasta holenderską co najmniej o klasę, dziś faworytem jest Tottenham i powinien wygrać \:\)

Do góry
#2136173 - 06/03/2008 22:34 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: mura]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
\:\)
Ja również gram koguty i zgadzam sie w pełni focusem
Typ 1 plus dla zabaway Berbatov Score
Chce zagrac również po fajnym kursie WIN EVERTONU
pozwole sobie przytoczyc text ze strony AC FIORENTINY

Od teraz w pucharze Uefa zaczną się schody. Kolejnym rywalem Fiorentiny będzie angielski Everton, który świetnie poczyna sobie w obecnych rozgrywkach p. Uefa. Podobnie jak “Fioletowi” nie przegrał jeszcze spotkania (8: 4-4-0, br. 15-7). Everton razem z Bordeaux (wyeliminowany w 1/16 przez Anderlecht) był jedyną ekipą, która zgromadziła komplet punktów w meczach grupowych.

Podkreślmy fakt, iż The “Toffees” wygrali wszystkie 4 wyjazdowe mecze (1 w I rundzie, 2 w grupie, 1 w 1/16). 6 marca Fiorentina musi naprawdę uważać na ten zespół z Liverpoolu, ale także musi zwrócić uwagę na to, iż strzela łatwo bramki; 21-7 (10 - 4 wyjazd), zdobyło je 10 graczy: Anichebe 4, Yakubu 3, Johnson 3, Osman, Arteta, Cahill i Lescott 2, Mcfadden, Vaughan i Jagielka 1.

Wykaz wszystkich spotkań Evertonu:
I runda
Everton - Metalist Kharkiv 1- 1
Metalist Kharkiv - Everton 2 -3

Faza grupowa
Everton - Larissa 3 - 1
Norimberga - Everton 0 - 2
Everton - Zenit S. Pietroburgo 1 - 0
AZ Alkmaar - Everton 2 - 3

1/16 finału
SK Brann Bergen - Everton 0 - 2
Everton - SK Brann Bergen 6 – 1

To najlepszy bilans Evertonu w pucharze Uefa. W przeszłości w sezonie 1964-65 angielska drużyna dostała się do 1/8 finału (tam porażka z Manchesterem United) a rozgrywki nazywały się puchar miast targowych.

- Jedynym ex-w meczu Fiorentina-Everton będzie Per Billeskov Kroldrup, który rozegrał dwa mecze w Premier League w koszulce The "Toffees" w I części sezonu 2005/06 przed przybyciem do Florencji w styczniu 2006.

Myślałem tez na BAYERNEM ale wypowiedz jednego z zawodników a mianowice Schweinsteigera trochę mnie zblokowała

Zwycięstwo przed nie do końca wypełnionymi trybunami stadionu Constant Vanden Stock (21 500 miejsc) to cel Bayernu, który nie do końca jest najważniejszy. Według Uliego Hoeneßa – remis, lub niewysoka porażka byłyby dobrym punktem wyjściowym przed przyszłotygodniowym rewanżem. Według Bastiana Schweinsteigera najważniejsze jest, aby – zagrać do zera.

Do góry
#2136216 - 06/03/2008 23:13 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Warren]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
Witam
Dziś jak wielu gram zwycięstwo Tottenhamu. Argumentu przedstawiono już powyżej. JEdynie małe sprostowanie do tego co napisał drfocus. Boateng, Jenas i O'Hare a w ekipe gości Marcellis i Lazovic mogą zagrać w tym meczu, a jedynie w wypadku otrzymania dziś żółtka nie zagrają w rewanżu.
Powodzenia

Do góry
#2136260 - 06/03/2008 23:37 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: orpgad]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Marseille - Zenit St Petersburg 1 @1.65 7/10

OM po poczatkowej zadyszce, zlapal wiatr w zagle, czego skutkiem jest juz 4 pozycja w Ligue 1.W zespole gospodarzy zabraknie Cany, Rodrigueza i Zubara.Zenit po raz kolejny bez trenera Advocaata, ktory po ekscesach w meczu z Villarealem, zostal zawieszony na 3 mecze.Ponadto dwoch pomocnikow: Shirokov oraz Sirl musza pauzowac, a kontuzjowani sa obronca Lombaerts, oraz para napastnikow: Domingues i Fatih Tekke.Dodac tez trzeba, ze 9 marca Zenit ma mecz o Superpuchar Rosji z Lokomotivem.


Bolton - Sporting Lizbona x2 @1.5 8/10, 2 @2.94 1/10

w Sportingu zabraknie Liedsona, ktorego zastapic ma Vukcevic.Poza tym praktycznie pelny sklad czego nie mozna powiedziec o przezywajacym kryzys Boltonie, ktoremu zaczelo zagladac w oczy widmo spadku[3 ligowe porazki z rzedu,5 pkt. w ost. 7 meczach - styl gry nie napawajacy optymizmem].Megson nie bedzie mogl skorzystac z zawieszonego Dioufa a takze Steinssona, Rasiaka oraz Cohena.Wspomniec tez trzeba o klopotach zdrowotnych kapitana Klusakow, Nolana.

Tottenham - PSV Eindhoven 1 @1.65 8/10, cs 2-0 @9 0.5/10

Sporo zostalo napisane, dodam od siebie, ze dzis byc moze wreszcie zadebiutuje w Tottenhamie kontuzjowany ostatnio Gilberto, pozyskany z Herthy.Zabraknie Assou-Ekotto, Bale oraz grajacego w LM w barwach Rangersow, Huttona.Natomiast co do PSV - wobec kontuzji czolowych strzelcow holenderskiego zespolu,Koevermansa oraz Lazovica[lacznie 21 goli], awizowany do skladu zostal 18-letni Jonathan.

Benfica - Getafe 1 @2.2 3/10

Benfica z pewnoscia w najlepszej formie ostatnio nie jest, do tego Camacho ma ostry bol glowy przed dzisiejszym meczem. Zabraknie kontuzjowanego do dluzszego czasu weterana Nuno Gomesa, Makukuli, Maxi Pereiry, mlodego Adu oraz pauzujacych za kartki Petita i Binyi.Getafe swoja gra takze nie rzuca na kolana, a trener Laudrup nie bedzie mogl skorzystac z uslug napastnika Uche oraz obroncy Mario.

"Wychodzimy na boisko i będziemy grali jedenastu przeciwko jedenastu. Jeśli przegramy 1:0 czy 2:1 to będzie dobry rezultat dla nas, bo mając w perspektywie spotkanie u nas odrobienie strat będzie możliwe. Nie możemy jednak sobie pozwolić na porażkę większą różnicą bramek - dodaje Cosmin Contra"

Ja tak jak w meczu z Norymberga, zaufam dzis Benfice, stawiajac na ich "europejskie" doswiadczenie i licze, ze wykorzystaja fakt, iz graja u siebie i poprostu chcac awansowac, musza tutaj wygrac, choc braki w ich zespole sa zdecydowanie duzo wieksze a bilans w Europie z druzynami hiszpanskimi takze bardzo kiepski.

Fiorentina-Everton BothToScore @1.75 5/10

Fioletowi po raz kolejny bez Mutu, ktory stanowi o ich grze ofensywnej.Pod jego nieobecnosc rozstrzelal sie Papa Waigo[gol z Livorno, bramka i asysta w meczu z Juve], co z pewnoscia moze napawac optymizmem fanow Violi.Everton ostatnio na fali, w lidze maja tyle samo pkt, co zajmujacy 4 miejsce Pool a ost 10 spotkan, to az 7 wygranych i 2 remisy.Jesli chodzi o sklady, w druzynie gosci jedynym nieobecnym bedzie Mikel Arteta, natomiast Viola bez wspomnianego Mutu oraz Liveraniego.

Do góry
#2136339 - 07/03/2008 00:26 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: bitnap]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ


Dzis kolejny dzien z pileczka po wczorajszym jakze zasluzonym zwyciestwie Romy dzis czas na puchar uefa i kolejne kilka spotkan na ktore warto zwrocic uwage jest kilka dobrych spotkan ktore warto pograc a nawet nalezy hehe ale do tematu...

RSC Anderlecht - Bayern Monachium 2 @1,6 5/10

Warto skusic sie na ten typ czytajac sobie roznych zrodel trafilem na wypowiedz Wasyla ktory mowi ze smieja sie z niego ze taki Klose Podolski Ribery pokreca go ze zwiaza mu nogi mialem okazje ogl Wasyla na zywo to zawodnik ambitny duzo biegajacy ale bezproduktywnie ktory nie potrafi moim zdaniem wykonac zalecen taktycznych bo jesli ok dobry z niego obronca wlaczajacy sie w gre ofensywna to w defensywie sie gupi a dzis jeden blad i klapa moim zdaniem Bayern pamieta jak meczyl sie w Aberden i nie bedzie chcial popelnic tego bledu silny kadrowo zespol z Tonim i Riberym moim zdaniem dzis rostrzygnie mecz na swoja korzysc druzyna Anderlech to sredi poziom europejski kilka ich meczy rowniez widzialem i naprawde dla mnie Bayern powinien wygrac

Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven over 2,5 @1,86 5/10

Kazdy pisze tutaj o Berbatovie i spolce i niestety musze sie zgodzic bo dla mnie Totenham jest rowniez faworytem tego meczu lubie ogladac ich gre ofensywna bo to piekne jest w futbolu i warto dlatego ten zespol ogladac trener Tottenhamu wystawi zapewne zespol ofensywnie ale zapominacie o Psv oni tez potrafia grac w pilke maja niby wazny mecz w weekend ale dla nich liczy sie potyczka dzisiejsza tak podchodza naj druzyny zmienicy beda chcieli udowodnic ze im rowniez nalezy sie miejsc.Dlatego w tym meczu zagram over wydaje mi sie ze mecz bedzie obfitowal w duzo akcji ofensywnych i duzo bramek

Olympique Marsylia - Zenit St. Petersburg 1 @1,65 8/10

Moja perelka OM gra w ost meczach cudownie Cisse gra jak dawniej skutecznie do tego Niang,Nasri,Ziani graja rewelacyjnie zabraknie Cany dobrego zawodnika ale dla mnie to wlasnie zawodnicy wymienieni udowodnia ze ost ligowe zwyciestwa to ich
dobra forma.Zenit narazie gra malo waznych spotkan i uwazam ze nie przeciwstawi sie dzisiaj druynie OM i poniesie porazke sparingi to nie to samo co mecze o stawke ok wygrali z Villarealem ale w meczu na wyjezdzie tylu niewykorzystanych akcji gospodarze zmarnowali ze szkoda slow dla mnie dzis OM to Perelkaaaaa

Bolton Wanderers - Sporting Lizbona 1 @2,3 3/10

Kazda druzyna angielska podchodzi do pucharow powaznie nie wazne czy maja problemy w lidze tutaj moga sie zmotywowac pokazac udowodnic ze nadal potrafia grac w pilke a co to Sporting zespol rowniez sredniej klasy w lidze portugalskiej zawsze sie bija o mistrza i zawsze przegywaja go a Bolton teraz ma problemy ale nie zawodza mnnie w Uefa i dzis licze na ich skromne zwycistwo ale zwyciestwo udownia ze Angielski futbol nie zalamuje sie i potrafi grac jesli slabsze dni maja nawet w lidze...Wyeliminowanie Atletico silnego i nie tracac przy tym bramki robi na mnie duze wrazenie uwazam ze Bolton dzis pokaze niektorym niedowiarka na co ich stac.

Do góry
#2136463 - 07/03/2008 01:13 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: CANTORO


Bolton Wanderers - Sporting Lizbona 1 @2,3 3/10

Kazda druzyna angielska podchodzi do pucharow powaznie nie wazne czy maja problemy w lidze tutaj moga sie zmotywowac pokazac udowodnic ze nadal potrafia grac w pilke a co to Sporting zespol rowniez sredniej klasy w lidze portugalskiej zawsze sie bija o mistrza i zawsze przegywaja go a Bolton teraz ma problemy ale nie zawodza mnnie w Uefa i dzis licze na ich skromne zwycistwo ale zwyciestwo udownia ze Angielski futbol nie zalamuje sie i potrafi grac jesli slabsze dni maja nawet w lidze...Wyeliminowanie Atletico silnego i nie tracac przy tym bramki robi na mnie duze wrazenie uwazam ze Bolton dzis pokaze niektorym niedowiarka na co ich stac.


ta tyle ze Atletico wtedy borykalo sie ze sporymi klopotami kadrowymi, chociaz to wcale ich nie usprawiedliwa , a jakis szacunek za ich wyelimonowania jednak Klusakom sie nalezy. Chyba nikt nie ma watpliowsci ze Boloton nie zdobedzie Uefa, a dalsze uczestniczenie w tym pucharze moze przyplacic kosztem utrzymania w lidze, a walka o byt w Premier League powinna byc i zapewne jest priorytetem. Dlatego im szybciej odpadna tym lepiej dla nich bo Bolton nie jest druzyna ktora jest w stanie walczyc na dwa fronty. W Lizbonie nie ma innej opcji jak wygrana Sportingu, w tym meczu Bolton zapewne postara sie nie zawiesc swojej publiki, ale uwazam ze wiecej niz remis nie beda w stanie wywalczyc.

Do góry
#2136548 - 07/03/2008 01:32 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Hakan]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
ile razy bylo w pucharach ile sie slyszalo np ze Parma jedzie rezerwami ze Parma nie gra o puchary tylko o lige bylo wiele takich spekulacji Bolton bedzie walczyl dzis dla nich to bardzo wazny mecz zeby sie zmotywowac oni potrafia grac i dzis udowowdnia to Sportning jest slaba druzyna na tle europejskim Bolton wyeliminowal Atletico silne i to bardzo A. mialo kryzys hmmm ok ale Bolton nie stracil bramki i dzis pokaze niedowiarka jak traktuja puchary bardzo wazny mecz..

Do góry
#2136654 - 07/03/2008 02:02 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
To może ja zacznę analize z Pucharu UEFA:

Anderlecht - FC Bayern


1/16 UEFA CUP: 06.03.08 19.00 Constant Vanden Stock Stadium - Bruksela


Typ: Over 2.5

Kurs: 2.040

Buk.: Pinnacle


Dzisiaj kolejny dzień potyczek w pucharze pocieszenia - jakim jest UEFA. Szczerzę mówiąc myślałem, że Bayern odpuści ten puchar i skupi się tylko i wyłącznie w walce o mistrza bundesligi. Jednak dzieje się nieco inaczej, w ramach przypomnienia zacznę od "drabinki" niemców. Po zwycięstwie nad Beleneses, Bayer trafia na bardzo wyrównaną grupe, grupe wygrywa jednak w dość słabym stylu (2-2-0 i 8pkt). Warto dodać, że w fazie grupowej, Bayern w 4 meczach strzelił 12 bramek i stracił 5 - więc bardzo dużo. Po wyjściu z grupy niemcy trafiają w 1/32 na słabika z wysp - Aberdeen. Bardzo kiepski pierwszy mecz, jednak na Allianz Arena bawarczycy pokazali rywalowi kolejność w szeregu. Całokształt dorobku monachijczyków mało imponujący jednak, na dobrą sprawe Bayern rozegrał dwa spotkania godnych tak wielkiego zespołu (5:1 z Aberdeen oraz 6:0 z Arisem). Jednak zdarzyły się aż trzy wpadki, mianowicie remisy z Boltonem, Braga i właśnie ze szkotami z Aberdeen. Bilans strzelonych i straconych bramek Bawarczyków: rozegranych 8 spotkań, 22 bramki strzelone i 8 bramek straconych. Przyznam, że wynik strzelonych bramek dość imponujący. Uważam też, że jeśli Crvena Zvezda (0 pkt w grupie) czy Aberdeen potrafią strzelić tak utytułowanemu zespołowi 2 bramki, to stać na to również belgów. Dzisiaj myślę, okaże się czy tak naprawde zależy ekipie Hittzfelda na ostatecznym triumfiem. Jeszcze przypomnę tylko, iż działacze w tym roku wydali ogromne pieniądze, zaczynając budowe zespołu, który w przyszłym sezonie powalczy o wygranie Champions League. Jednak na chwile obecna ani w lidze ani w pucharze UEFA - bawarczycy nie błyszczą. Jednak takie gwiazdy jak Klose, Toni, Ribery, Altintop, Bommel czy Podolski stanowią o całkowitej sile ofensywy, przypuszczam, że dzisiaj Bayern może strzelić 2 bramki w Brukseli. Jeżeli zaś chodzi o belgów, typowy średniak, który w sam raz nadaje się do UEFA, bo na dobrą sprawę w LM nie ma co szukać, często kończy się to odpadnięciem z mizernym dorobkiem w grupie. Anderlecht swoją przygode z UEFA rozpoczął w eliminacjach z Rapidem Wiedeń, potem była grupa, gdzie na dobrą sprawe liczyły się tylko 3 drużyny, i te właśnie uzyskały awans (Tottenham, Getafe i brukselczycy). Anderlecht słabiutko: 3 miejsce, bilans 1-2-1. W 1/32 Anderlecht pokonał Bordeaux, które ostatnio w lidze prezentowało całkiem dobrą forme. Tym wynikiem byłem bardzo zaskoczony. Całkowity bilans bramek w 8 meczach: 10 strzelonych oraz 7 straconych. Patrząc na sucho - typowy underowy zespół, jednak nie do końca tak jest. Nie wiem za bardzo jaką taktykę na dzisiaj obiorą podopieczni, mam nadzieję, ż Bayern nie będzie się bronił
Kurs na over bardzo bardzo pozytywny, więc biorę!

Mój typ: 2:2

Do góry
#2136657 - 07/03/2008 02:02 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk


Anderlecht - FC Bayern


1/16 UEFA CUP: 06.03.08 19.00 Constant Vanden Stock Stadium - Bruksela


Typ: Over 2.5

Kurs: 2.040

Buk.: Pinnacle


Dzisiaj kolejny dzień potyczek w pucharze pocieszenia - jakim jest UEFA. Szczerzę mówiąc myślałem, że Bayern odpuści ten puchar i skupi się tylko i wyłącznie w walce o mistrza bundesligi. Jednak dzieje się nieco inaczej, w ramach przypomnienia zacznę od "drabinki" niemców. Po zwycięstwie nad Beleneses, Bayer trafia na bardzo wyrównaną grupe, grupe wygrywa jednak w dość słabym stylu (2-2-0 i 8pkt). Warto dodać, że w fazie grupowej, Bayern w 4 meczach strzelił 12 bramek i stracił 5 - więc bardzo dużo. Po wyjściu z grupy niemcy trafiają w 1/32 na słabika z wysp - Aberdeen. Bardzo kiepski pierwszy mecz, jednak na Allianz Arena bawarczycy pokazali rywalowi kolejność w szeregu. Całokształt dorobku monachijczyków mało imponujący jednak, na dobrą sprawe Bayern rozegrał dwa spotkania godnych tak wielkiego zespołu (5:1 z Aberdeen oraz 6:0 z Arisem). Jednak zdarzyły się aż trzy wpadki, mianowicie remisy z Boltonem, Braga i właśnie ze szkotami z Aberdeen. Bilans strzelonych i straconych bramek Bawarczyków: rozegranych 8 spotkań, 22 bramki strzelone i 8 bramek straconych. Przyznam, że wynik strzelonych bramek dość imponujący. Uważam też, że jeśli Crvena Zvezda (0 pkt w grupie) czy Aberdeen potrafią strzelić tak utytułowanemu zespołowi 2 bramki, to stać na to również belgów. Dzisiaj myślę, okaże się czy tak naprawde zależy ekipie Hittzfelda na ostatecznym triumfiem. Jeszcze przypomnę tylko, iż działacze w tym roku wydali ogromne pieniądze, zaczynając budowe zespołu, który w przyszłym sezonie powalczy o wygranie Champions League. Jednak na chwile obecna ani w lidze ani w pucharze UEFA - bawarczycy nie błyszczą. Jednak takie gwiazdy jak Klose, Toni, Ribery, Altintop, Bommel czy Podolski stanowią o całkowitej sile ofensywy, przypuszczam, że dzisiaj Bayern może strzelić 2 bramki w Brukseli. Jeżeli zaś chodzi o belgów, typowy średniak, który w sam raz nadaje się do UEFA, bo na dobrą sprawę w LM nie ma co szukać, często kończy się to odpadnięciem z mizernym dorobkiem w grupie. Anderlecht swoją przygode z UEFA rozpoczął w eliminacjach z Rapidem Wiedeń, potem była grupa, gdzie na dobrą sprawe liczyły się tylko 3 drużyny, i te właśnie uzyskały awans (Tottenham, Getafe i brukselczycy). Anderlecht słabiutko: 3 miejsce, bilans 1-2-1. W 1/32 Anderlecht pokonał Bordeaux, które ostatnio w lidze prezentowało całkiem dobrą forme. Tym wynikiem byłem bardzo zaskoczony. Całkowity bilans bramek w 8 meczach: 10 strzelonych oraz 7 straconych. Patrząc na sucho - typowy underowy zespół, jednak nie do końca tak jest. Nie wiem za bardzo jaką taktykę na dzisiaj obiorą podopieczni, mam nadzieję, ż Bayern nie będzie się bronił
Kurs na over bardzo bardzo pozytywny, więc biorę!

Mój typ: 2:2

Do góry
#2136658 - 07/03/2008 02:02 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk


Anderlecht - FC Bayern


1/16 UEFA CUP: 06.03.08 19.00 Constant Vanden Stock Stadium - Bruksela


Typ: Over 2.5

Kurs: 2.040

Buk.: Pinnacle


Dzisiaj kolejny dzień potyczek w pucharze pocieszenia - jakim jest UEFA. Szczerzę mówiąc myślałem, że Bayern odpuści ten puchar i skupi się tylko i wyłącznie w walce o mistrza bundesligi. Jednak dzieje się nieco inaczej, w ramach przypomnienia zacznę od "drabinki" niemców. Po zwycięstwie nad Beleneses, Bayer trafia na bardzo wyrównaną grupe, grupe wygrywa jednak w dość słabym stylu (2-2-0 i 8pkt). Warto dodać, że w fazie grupowej, Bayern w 4 meczach strzelił 12 bramek i stracił 5 - więc bardzo dużo. Po wyjściu z grupy niemcy trafiają w 1/32 na słabika z wysp - Aberdeen. Bardzo kiepski pierwszy mecz, jednak na Allianz Arena bawarczycy pokazali rywalowi kolejność w szeregu. Całokształt dorobku monachijczyków mało imponujący jednak, na dobrą sprawe Bayern rozegrał dwa spotkania godnych tak wielkiego zespołu (5:1 z Aberdeen oraz 6:0 z Arisem). Jednak zdarzyły się aż trzy wpadki, mianowicie remisy z Boltonem, Braga i właśnie ze szkotami z Aberdeen. Bilans strzelonych i straconych bramek Bawarczyków: rozegranych 8 spotkań, 22 bramki strzelone i 8 bramek straconych. Przyznam, że wynik strzelonych bramek dość imponujący. Uważam też, że jeśli Crvena Zvezda (0 pkt w grupie) czy Aberdeen potrafią strzelić tak utytułowanemu zespołowi 2 bramki, to stać na to również belgów. Dzisiaj myślę, okaże się czy tak naprawde zależy ekipie Hittzfelda na ostatecznym triumfiem. Jeszcze przypomnę tylko, iż działacze w tym roku wydali ogromne pieniądze, zaczynając budowe zespołu, który w przyszłym sezonie powalczy o wygranie Champions League. Jednak na chwile obecna ani w lidze ani w pucharze UEFA - bawarczycy nie błyszczą. Jednak takie gwiazdy jak Klose, Toni, Ribery, Altintop, Bommel czy Podolski stanowią o całkowitej sile ofensywy, przypuszczam, że dzisiaj Bayern może strzelić 2 bramki w Brukseli. Jeżeli zaś chodzi o belgów, typowy średniak, który w sam raz nadaje się do UEFA, bo na dobrą sprawę w LM nie ma co szukać, często kończy się to odpadnięciem z mizernym dorobkiem w grupie. Anderlecht swoją przygode z UEFA rozpoczął w eliminacjach z Rapidem Wiedeń, potem była grupa, gdzie na dobrą sprawe liczyły się tylko 3 drużyny, i te właśnie uzyskały awans (Tottenham, Getafe i brukselczycy). Anderlecht słabiutko: 3 miejsce, bilans 1-2-1. W 1/32 Anderlecht pokonał Bordeaux, które ostatnio w lidze prezentowało całkiem dobrą forme. Tym wynikiem byłem bardzo zaskoczony. Całkowity bilans bramek w 8 meczach: 10 strzelonych oraz 7 straconych. Patrząc na sucho - typowy underowy zespół, jednak nie do końca tak jest. Nie wiem za bardzo jaką taktykę na dzisiaj obiorą podopieczni, mam nadzieję, ż Bayern nie będzie się bronił
Kurs na over bardzo bardzo pozytywny, więc biorę!

Mój typ: 2:2

Do góry
#2136678 - 07/03/2008 02:10 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Totenham - PSV 1 @1.65

Tak ja już pisaliście Wyspiarze są faworytem tego spotkania. Zagrałem na nich, ale zaczynam powoli obawiać się masówki, a wiadomo, jak to zazwyczaj bywa. W każdym bądź razie ekipy z Wysp Brytyjskich pokazują się ostatnio z dobrej strony. W LM awanse MU, Arsenalu i Chelsea. Z nikąd się to nie bierze. PSV niby solidna drużyna, ale jakoś zawsze brakuje im tej kropki nad i. Dlatego zagrałem dzisiaj na Totenham


Benfica - Getafe inder 2,5 @1.6

Benfica dzisiaj przystąpi do meczu bez kilku kluczowych graczy, przez ich siła rażenia z pewnością traci na wartości. Getafe z kolei ostatnio gra nierówno i wogóle mnie nie przekonuje. Dzisiaj na pewno zobaczymy mecz walki, piłkarze zostawią sporo zdrowia i ambicji na murawie, a Benfica w perspektywie rewanżu będzie chciała zagrać na 0 na tyłach. Jak dla mnie underek.

Do góry
#2136690 - 07/03/2008 02:18 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: DJ_wAgLiK]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
PSV EIDHOVEN to score today




kurs: 1.50

buk.: STS

stawka: 6/10


Strzelenie bramki na takim poziomie rozgrywek pucharowych to wielka sprawa, otwiera drogę do awansu. Tottenham Hotspur i PSV Eidhoven moim zdaniem obecnie prezentują bardzo podobny - ofensywny futbol. Dlatego też po cichu liczę dzisiaj na over. Myślę, że nawet przy porażce, oczywiście niewielkiej, ale i przy wywiezieniu bramki z boiska rywala - PSV powinno w dwu-meczu wyelimnować wyspiarzy. Oglądałem mecz 1/32 pomiędzy Spurs i czeską Slavią na White Hart Lane i muszę przyznać, że gdyby niewielkie szczęscie podopiecznych Ramosa to prażanie mogliby wygryźć z UEFA Tottenham. Inny sprawą jest, że hiszpan potrafi doskonale skonfigurować taktykę pod rywala, szczególnie w walce o puchary ( o czym świadczą wyniki z Sevillą, ale i również ostatni sukces nad the blues). Mecz mam nadzieję, będzie obfitował w bramki. A decyzja o zagraniu na strzelenie gola przez holendrów to czysta intuicja.

Pozdrawiam,

Do góry
#2136736 - 07/03/2008 02:41 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: CANTORO
ile razy bylo w pucharach ile sie slyszalo np ze Parma jedzie rezerwami ze Parma nie gra o puchary tylko o lige bylo wiele takich spekulacji Bolton bedzie walczyl dzis dla nich to bardzo wazny mecz zeby sie zmotywowac oni potrafia grac i dzis udowowdnia to Sportning jest slaba druzyna na tle europejskim Bolton wyeliminowal Atletico silne i to bardzo A. mialo kryzys hmmm ok ale Bolton nie stracil bramki i dzis pokaze niedowiarka jak traktuja puchary bardzo wazny mecz..


Rozumiem gdyby Kluaski byly druzyna ktora ma szanse wywalczyc puchar to ten mecz faktycznie bylby dla nich istotny, ale ze nie maja czego szukac w Uefa to Wazne mecze dla nich to te ligowe ktore beda decydowac o ich dalszym byc albo nie byc w Premiership i na tym powinni sie skoncentrowac, a 3 ostatnie porazki z rzedu nie napawaja optymizmem.

"Menadżer Boltonu Gary Megson nie ukrywa, że nawet sukces w Pucharze UEFA nie da mu tyle radości co utrzymanie zespołu w Premiership. Bolton zajmuje 17 miejsce w tabeli i jest typowany jako jeden z pretendentów do spadku.

W dzisiejszy wieczór Bolton zagra w 1/8 Pucharu UEFA z Benficą Lizbona. Nawet sukces w tym trudnym meczu będzie jedynie małym pocieszeniem jeśli zespół spadnie.

- To byłaby katastrofa jeśli byśmy spadli i zdobyli Puchar UEFA. Jesteśmy zadowoleni z udziału w tych rozgrywkach, ale priorytetem jest 10 najbliższych meczów w lidze. Porażki w ostatnich trzech meczach spowodowały sporą obawę w naszych szeregach - przyznał Megson"

wszystko to potwierdza teze o skupieniu sie na lidze,nie bardzo rozumiem polemike pana Megsona o optymistyczno ( zgubnej) wizji dotyczacej siegniecia po Uefa , bo takie gdybanie jest conajmniej smieszne.

Sporting na mistrza nie ma juz szans, spadek mu nie grozi, wiec moze skoncentrowac sie na walce o trofeum. zobaczymy na ile powazne okaza sie absencje w ekipie z Lizbony, bo wprowadzaja one pewien niepokoj, ale uwazam ze stac gosci na remis.

Do góry
#2136755 - 07/03/2008 02:56 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

Getafe swoja gra takze nie rzuca na kolana, a trener Laudrup nie bedzie mogl skorzystac z uslug napastnika Uche oraz obroncy Mario.


Nie wiem co musialoby zrobic Getafe ,aby rzucic na kolana

Wygrana z Realem na Santiago Bernabeu - ktos powie przypadek i kuriozalna bramka z przezywajacym kryzys Realem.
Nieprawda ,Real stawal na glowie ,by ten mecz przynajmniej zremisowac ,a gra Getafe w destrukcji byla perfekcyjna.

Nastepnie Getafe pokonalo 3:1 Santander ,druzyne ,ktorej bardzo zalezy na awansie do finalu Copa del Rey.
20 tysiecy ludzi przyjechalo z Santander na przedmiescia Madrytu i odjechalo z watlymi nadziejami na sukces w rewanzu.
Laudrup znakomicie ustawil swoj zespol ,a gracze wykonali wszystko co zaplanowal trener.

Jezeli slaboscia Getafe ma byc utrata 2 goli ,z grajaca w "10" Mallorca to ja bardzo przepraszam ,ale....z wyspiarzami nie takie numery sie zdarzaly \:\)

Gram dzis tak :

Benfica - Getafe

Typ : 2(+0,5)
Kurs : 1,79 /Pinnacle/
Stawka : 5/10

Under tez wydaje sie dobra opcja w tym meczu.

W pozostalych spotkaniach nie lekcewazylbym Zenitu i PSV.
Wydaje mi sie ,ze zwolennicy niespodzianek ograja dzis bukow

Do góry
#2136763 - 07/03/2008 02:59 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Hakan]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Kolego Sporting nie ma szans na mistrza i spadek mu nie grozi ok ale dla nich piorytetem jest wejscie do LM a jak narazie miejsce im tego nie daje w weekend maja bardzo wzny mecz na trundym terenie i maja o co gracwiec nie moze sie tylko i wyl skoncetrowac na meczu z Boltonem bo kibic w Lizbonie wymaga walki o LM dla mnie Bolton dla was Sporting ale okaze sie po meczu ale jak piszecie ze Bolton walczy o utrzymanie napiszcie ze Sporting wlaczy o awans do LM a w tym roku bedzie im bardzo ciezko o to

pozdrawiam

Do góry
#2136778 - 07/03/2008 03:04 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Amkwish]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ja na miejscu Megsona , patrzac z perspektywy przyszlosci wolalbym dac odpoczac swoim podstawowym zawodnikom i nie ryzkowac ich ewentualnych urazow, tak zeby mogli w pelni przygotowac sie na ligowe starcia. Jesli przyjmiemy opcje ze Bolton by faktycznie awansowal dalej to co dobrego dla tej druzyny z tego wyniknie? wg mnie nie nic, bo i tak odpadna gdyz nie dysponuja taka kadra ktora moglaby sie wlaczy do rywalizacji o trofeum. A wkladany trud w kolejne (zbedne) mecze pojdzie na marne a sily stracone w kolejnych to meczach moga sie odbic pozniej na dyspozcji ligowej .

Do góry
#2136819 - 07/03/2008 03:15 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: CANTORO]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: CANTORO
Kolego Sporting nie ma szans na mistrza i spadek mu nie grozi ok ale dla nich piorytetem jest wejscie do LM a jak narazie miejsce im tego nie daje w weekend maja bardzo wzny mecz na trundym terenie ...


Juz za 3 dni ,w niedziele ,Sporting jedzie do Guimaraes rozegrac superwazny mecz ,ktory moze zdecydowac o tym ,czy w przyszlym sezonie bedzie mial szanse powalczyc w eliminacjach LM.
Gospodarze zajmuja 3 miejsce (premiowane LM) i wyprzedzaja Sporting o 1 punkt.

Jak widac obie druzyny ,Bolton i Sporting ,maja na horyzoncie wazniejsze mecze niz ten dzisiejszy ,wiec....pewnie nikt nie bedzie sklonny zostawiac zdrowia i sil na boisku.

Zatem...moze remis ?

Bolton - Sporting

Typ: X
Kurs : 3,15 /Pinnacle/
Stawka : 2/10

Do góry
#2137188 - 07/03/2008 04:37 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Amkwish]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Nawiazujac do tego co napisal Amkwish odnosnie priorytetow obu druzyn w najblizszym czasie uwazam ze zadna z ekip nie bedzie forsowac tempa i bedziemy ogladac zachowawczy styl gry, a jesli do tego dorzucimy pewne klopoty w formacji ataku obu zespolow , uwazam ze ciekawym rozwiazaniem moze byc X ht. myslalem tez o under 2.5 ale kurs nie zacheca do gry

Do góry
#2137330 - 07/03/2008 05:10 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Hakan]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Apropo Totenhamu.....to Panowie jest coś mnie zaciekawiło. To fakt ze buk MANSION 888, który jest sponsorem Totenhamu lekko podniósł kurs na Totenhamu ( na 1.6 - wczesniej był niższy )....chyba nie po to by wypłacic za Totenham wiecej....to moje takie małe sposrzezenie....zatem PSV X2 za 90 min przekonamy sie kto miał racje:) POZDRAWIAM

Do góry
#2137945 - 07/03/2008 06:53 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: ___On]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
No to ziomek trafiłeś... a reszta to niezła paddaczka... żeście typ wybrali <lol2> Wszyscy na tottenham... w piz du

Kolejny taki "odkrywczy" pomeczowy komentarz z Twojej strony spowoduje ,ze zasilisz liste tych userow ,ktorzy maja na koncie ostrzezenie


Edited by amkwish (07/03/2008 07:17)

Do góry
#2137964 - 07/03/2008 06:55 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: ___On]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: ___On
Apropo Totenhamu.....to Panowie jest coś mnie zaciekawiło. To fakt ze buk MANSION 888, który jest sponsorem Totenhamu lekko podniósł kurs na Totenhamu ( na 1.6 - wczesniej był niższy )....chyba nie po to by wypłacic za Totenham wiecej....to moje takie małe sposrzezenie....zatem PSV X2 za 90 min przekonamy sie kto miał racje:) POZDRAWIAM

co z takich spostrzeżeń po 5 min.od rozpoczęcia meczu...

Do góry
#2137977 - 07/03/2008 06:59 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: okocha]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Przeciez mogles zagrac na livie, prawie wszedzie byl mecz

Do góry
#2138043 - 07/03/2008 07:23 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: ___On]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: ___On
Apropo Totenhamu.....to Panowie jest coś mnie zaciekawiło. To fakt ze buk MANSION 888, który jest sponsorem Totenhamu lekko podniósł kurs na Totenhamu ( na 1.6 - wczesniej był niższy )....chyba nie po to by wypłacic za Totenham wiecej....to moje takie małe sposrzezenie....zatem PSV X2 za 90 min przekonamy sie kto miał racje:) POZDRAWIAM


Szacunek Ludzi Ulicy

kolejny raz anglicy pokazują bukmacherską nutkę \:\)


Do góry
#2138160 - 07/03/2008 08:39 Re: Puchar UEFA 1/8 Finału - 1 mecze [Re: Baqu]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, pacyfista, Akhu, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, ElNinho[mmdea], igea23), 3577 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582006 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49