Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#2161592 - 15/03/2008 02:46 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zakończmy ten temat (ale niech posty ZOSTANĄ) i zapomnijmy o tym co sie dzisiaj tu wydarzyło. Amk popełnił błąd kasując te posty ale każdemu mogło się zdarzyć. Dla dobra forum, puszczamy to w niepamięć i od jutra zabieramy się do porządnej dyskusji o typach w La Liga. Stoi? ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2161602 - 15/03/2008 02:48 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
Quiebaxotl Offline
addict

Meldunek: 13/02/2007
Postów: 572
Skąd: Niskie Kraje
Spox! Chodzi o to zeby ogrywac bukow a nie klocic sie \:\(
Mamy do siebie wzajemne zale i nie musimy sie kochac wszyscy nawzajem, ale po prostu robmy (robcie ;\) ) dalej dobra robote!
Kazdy komentarz jest w cenie i moze odwiesc jednego z nas od umoczenia kasy \:\)
Tak wiec peace! i dla wszystkich!

Goraco pozdrawiam!

Do góry
#2161643 - 15/03/2008 02:52 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA
Zakończmy ten temat (ale niech posty ZOSTANĄ) i zapomnijmy o tym co sie dzisiaj tu wydarzyło. Amk popełnił błąd kasując te posty ale każdemu mogło się zdarzyć. Dla dobra forum, puszczamy to w niepamięć i od jutra zabieramy się do porządnej dyskusji o typach w La Liga. Stoi? ;\)


Popelnilem blad.....piszac je

A co do dyskusji ,to....jeszcze sie zastanowie \:\)

Do góry
#2163998 - 15/03/2008 19:11 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Huelva - Murcia Real

Mecz dwoch outsiderow, oba przegraly swoje mecze dosc wysoko, oba walcza o utrzymanie, Murcia 6 punktow straty, jak dzis przegra juz moze pakowac sie do 2 ligi. Mecz napewno bedzie ostry i nikt nie bedzie odstawial nogi, wiec moze typ na czerwona kartke w tym meczu. Murica w ostatnich 5 meczach nie strzelila bramki. Huelva strzelala bramke/bramki w ostatnich 11 meczach.

Moje typy:
bedzie czerwona kartka w meczu
over 2.5

Do góry
#2164047 - 15/03/2008 19:38 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Dziabor]
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Amkwish nie rozumiem dlaczego postanowiłeś usunąć swoje posty w
których analizowałeś każda formacje Barcelony,ponieważ czytałem
je z wielkim zainteresowaniem.

Nie bierz do siebie uwag ludzi którzy potrafia jedynie innych
krytykować , pisz dalej bo masz największa wiedze na temat tej
ligi z wszytkich osób które się tutaj udzielają.

Do góry
#2164225 - 15/03/2008 20:41 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Nicki Pedersen]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Z dzisiejszych spotkań zainteresował mnie pojedynek na El Riazor.

Deportivo

Gospodarze spotkania jakby przypomnieli sobie ostatnio, że jeszcze do niedawna w spotkaniach na El Riazor byli postrachem wielu ligowych ekip. Ostatnie zwycięstwa w meczach u siebie z naprawdę mocnymi w tym sezonie: Espanyolem i Sevillą robią wrażenie. W obu tych spotkaniach gospodarze aplikowali przyjezdym po dwie bramki, a w przypadku meczu z Espanyolem udało im się również zachować czyste konto po stronie goli straconych.

Przed dzisiejszym spotkaniem kapitan miejscowych, doświadczony Manuel Pablo, wypowiedział się w ten sposób:
"Mamy wielki szacunek do drużyny Królewskich, a dzisiejsze spotkanie pomimo wszystkich statystyk będzie bardzo trudne. Jednak nie zamierzamy patrzyć na nazwę i osiągnięcia rywala, naszym celem są 3 cenne punkty"

A statystyki są niebywałe, ponieważ mówią, iż Real nie wygrał na El Riazor od .. 17 lat!

Dziś liczę, że Sergio i De Guzman będą posyłać celne prostopadłe piłki,a Xisco i/lub Wilhelmsson znajdą się w opdowiednim miejscu i o odpowiednim czasie ;\)

Real

Niemal już tradycyjnie problemy kadrowe. Dziś zabraknie: Metzeldera, Sergio Ramosa, Robbena i RvN. Szczególnie brak tego ostatniego wyraźnie ostatnio Realowi utrudnia życie. Raul i Robinho prezentują kompletnie inny styl gry od RvN. Holender to dziwny zawodnik - mało efektowny, ale szalenie przy tym efektywny ;\)

Wydaje się, że tej efektywności pod bramką rywala Królewskim bardzo ostatnio brakuje. Dodatkowo Real w ostatnich meczach wyjadowych mówiąc delikatnie - nie zachwyca.
W każdym z czterech ostatnich spotkań wyjazdowych Real tracił po dwie bramki. Strata z Rzymu najbardziej bolesna, ale też najmniej wstydliwa. Natomiast fakt, iż dwukrotnie potrafili rozmontować defensywę Królewskich takie ekipy jak: Betis, Almeria i Huelva nie wróży dobrze przed dzisiejszym spotkaniem z Depor.


Deportivo: Aouate - Manuel Pablo, Lopo, Pablo Amo, Coloccini, Filipe Luis - De Guzmán, Sergio - Lafita, Wilhelmsson - Xisco
Real Madryt: Casillas - Torres, Pepe, Cannavaro, Heinze - Diarra - Guti, Sneijder - Robinho, Baptista, Raúl.

Reasumując, moje typy na dzisiejsze spotkanie:

Depor to score
Depor 1X

Do góry
#2164294 - 15/03/2008 21:11 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mindman
Holender to dziwny zawodnik - mało efektowny, ale szalenie przy tym efektywny ;\)

Wydaje się, że tej efektywności pod bramką rywala Królewskim bardzo ostatnio brakuje.


Mindman - dobra analiza

Ja wybrałem sobie powyższy fragment ,ponieważ własnie co do niego miałbym jedną uwagę.

Nie RvN ,nawet gdyby grał ,a Raul to najwieksze zagrozenie dla Deportivo i sam Gonzales mi wystarczy \:\)

Dlaczego ?

Wydaje mi się ,ze własnie Raul idealnie nadaje się ,by oszukać dzis Colocciniego.
To jest mało zwrotny obrońca ,dobrze gra głową ,ale start do piłki to jego słabość.
Pewnie 2-3 razy złapie Raula na spalonym ,ale za nastepnym razem to kapitan Realu wyjdzie sam na sam i strzeli bramke ,kto wie czy nie zwycięską.
Choc bardziej pasuje mi tu 1:1

17 lat....szmat czasu.
Nie ,ja nie zaprzeczam teorii ,która mówi ,ze "historia gra w piłkę" ,ale kazda passa musi sie kiedyś skończyć,passa dobra czy zła ,nic nie trwa wiecznie.
Dodajmy do tego ,ze w minionym okresie chyba nie było tak wyraźnej przewagi Realu nad Deportivo ,jak w roku obecnym.

La Coruna jest w trudnej sytuacji i kazdy punkt ma wielkie znaczenie.
Real z kolei nawet remisując,powinien utrzymać przewage na Barcą ,która 3 punktów z Almerii nie przywiezie.

Wychodzi mi na remis ,ale nie bezbramkowy.

W tej sytuacji rysuje sie ,jako mozliwa, taka opcja :

Los dos equipos marcan

Kurs 1,73 uważam za przyzwoity.

Tak wiec stawke na to spotkanie podzieliłem :

65% - obie druzyny strzelą
30% - remis
5% - pierwsza bramka - Raul (kurs 7,00)

Do góry
#2164332 - 15/03/2008 21:34 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: amkwish
Choc bardziej pasuje mi tu 1:1


Bardzo prawdopodobny wynik moim zdaniem \:\)

Typ na to, że obie ekipy strzelą również biorę pod uwagę. Tym bardziej, że kurs zbliżony do tego z 1X. \:p

Będę się upierał przy absencji RvN jako najistotniejszej ;\)

Pamiętam jak zdziwiło mnie świetne wkomponowanie się tego zawodnika do drużyny. Tak naprawdę to on tam ... nie pasuje \:\) Jeżeli wiesz co mam na myśli - sposobem gry odbiega znacznie od typowego wizerunku napastnika Królewskich. A mimo tego (a może właśnie dlatego ...) jest dla tej drużyny zawodnikiem nie do przecenienia.

Coloccini - to doświadczony już zawodnik (nota bene swego czasu kreowany na wielkę gwiazdę, co chyba nie do końca się sprawdziło). W Atletico, Villareal czy reprezentacji stawiał czoła Brazylijczykom wszelkiej maści ;\) A ponieważ Raul jest takim właśnie "brazylijskim" typem napastnika (moim zdaniem), to myślę, że dziś Fabricio znajdzie na niego sposób ;\) Kilka ostrzejszych wejść już na początku spotkania niewykluczone.
W moim odczuciu najsilniejszą bronią Raula może tu być spryt i boiskowa inteligencja, której odmówić mu nie sposób.

Osobiście jednak bardziej obawiam się wolnych Sneijdera czy jakiegoś szalonego popisu Brazylijczyka z krwi i kości - Robinho.

Do góry
#2164677 - 15/03/2008 22:59 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Huelva - Murcia

Typ : 1
Kurs : 2,03 /Pinnacle/
Stawka : 3/10

Truskawki pod ścianą i muszą ten mecz wygrać.
Wydaje się łatwe, bo wszak Murcia juz niby zdegradowana ,ale...

Po cholerę Javier Clemente zdecydował sie na pracę w Murcii ?
Zdymisjonowany przez serbską federacje po nieudanych eliminacjach do ME ,prowadził negocjacje z Irańczykami.
Zażadał jednak ,by mieszkac na stałe w Hiszpanii ,a reprezentacje Iranu widywac tylko na zgrupowaniach.
Druga strona nie zgodziła sie i kontrakt upadł.
Czy uparty Bask wziął Murcie,bo nie miał nic innego do roboty ?
Moze i tak ,ale co zyska na reputacji ,jezeli przegra La Liga z kretesem ?
I właśnie doswiadczenia i uporu Clemente sie obawiam.

Z drugiej strony mamy......najstarszy klub futbolowy w Hiszpanii (data założenia 1889) z Francisco Mendoza Taboadą ,prezesem ,który zna chyba wszystkich "fryzjerów" w Hiszpanii i który po porażce z Realem (1:3) oświadczył ,ze wiecej łatwych punktów u siebie nie odda.

Truskawki juz zapomniały lanie na Majorce.
Zresztą ,to nie jest zaden argument na to ,by grac przeciwko nim.
Wręcz przeciwnie ,wzorem Valladolid ,rozgromionego w Madrycie ,znajdą dzis okazje,by sie odbudować i udowodnic ,ze tamto to był wypadek przy pracy.

Liczę ,ze dziś na Nuevo Colombino pozegnamy Murcię ,jako pierwszoligowca ,a Truskawki prolonguja swoje nadzieje ,zdobywajac 3 ,jakże cenne punkty.

Do góry
#2164685 - 15/03/2008 23:01 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Mindman]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Ja mam wątpliwości czy taki skład Realu wubiegnie na dzisiejsze spotkanie. O ile w formacjach obronnych nie powinno się nic zmienić to Robinho zacznie dzisiaj na ławce bo po kontuzji jeszcze nie jest w pełni sił. Wrócił wcześniej bo wymagała tego sytuacja w LM gdzie grali z Romą. W lidze po kontuzji zdąrzył wrócić i strzelić 2 bramki dające zwycięstwo ale już w kolejnym zagrał tylko 45 minut. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać to pewnie się pojawi na boisku w 2 połowie. Od początku powinnien zagrać Drenthe. I nie wiadomo czy Baqtista znajdzie się w składzie po podobno od początku zagrać ma Soldado.
Ja też mecz odpuszczam bo kurs 1,90 na Real gdzie od 17 lat nie wygrali nie jest w stanie mnie przekonać, a jak napisał amkwish każda seria kiedyś się kończy i może to być dzisiaj. Dlatego ze względu na kurs na Real i z szacunku do historii należy ten mecz odpóścić.

Do góry
#2164718 - 15/03/2008 23:07 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Nicki Pedersen]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Nicki Pedersen
Amkwish nie rozumiem dlaczego postanowiłeś usunąć swoje posty w
których analizowałeś każda formacje Barcelony,ponieważ czytałem
je z wielkim zainteresowaniem.


Nicki ,wrócę jeszcze do tej materii ,bez wzgledu na to ,czy ktos ma inne zdanie czy nie i czy traktuje temat tylko po to ,by komuś dołożyć czy po to ,by pomóc sobie w wykreowaniu najwłaściwszych typów.

Na razie jednak staram sie skupic na dniu dzisiejszym ,bo widze tu kilka interesujacych typów.

Tak wiec z uporem gramy under bramkowy.

Przedostatnia kolejka obfitowała w gole ,ostatnia .....przyniosła ich jeszcze wiecej.
Basta !

Na dziś :

Goles totales en 4 partidos

Typ : under 10,0
Kurs : 1,98 /Pinnacle/
Stawka : 4/10

W powiązaniu z tym typem proponuje przygotować sobie propozycje na mecz kończący sobotę ,Valencia - Sevilla.
Mam na mysli predykcje U/O.

Do góry
#2164891 - 15/03/2008 23:37 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Betis - Bilbao

Typ : 1
Kurs : 2,26
Stawka : 7/10

Mój typ głowny na dzisiejszy dzień.
Bez zbytniego rozpisywania się.
Betis gra ostatnio naprawde fajna piłkę i niech nikogo nie myli 0:3 w Santander.
Kto zna okoliczności wie ,ze wynik nie odzwierciedla dokładnie tego ,co działo sie na boisku.
Baskowie równiez walczą o kazdy punkt ,ale o wiele łatwiej punktowac im przychodzi u siebie ,na San Mames.
Na wyjazdach ta ekipa sporo traci.

Sedziuje Carlos Clos Gómez.
Statystyki drukarza :
1-6 ,X-3 ,2-2
Karne :gospodarze-4 ,goscie-0

Utrzymaj sie w "formie", Karolku i bedzie dobrze \:\)

Do góry
#2165130 - 16/03/2008 00:13 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Wygrana Recreativo po naprawdę dobrym kursie (2.00) to moim zdaniem najlepszy dzisiejszy typ z La Liga. Murcia ma mniejsze "papiery" na gry w I lidze i jeśli miałbym wskazac która z tych dwóch ekip miałaby się utrzymać to zdecydowanie stawiam na piłkarzy z Huelvy. Poza tym, gospodarze są mimo wszystko (porażka 1-7 z Mallorka to wypadek przy pracy) lepiej poukładaną drużyną i mają lepszych piłkarzy. W ostatnich dwóch meczach us iebie Recreativo strzeliło 5 bramek. Liczę dzisiaj na wysokie zwycięstwo drużyny Manolo Zambrano. Typ: Recreativo Huelva @2.00

Do góry
#2165651 - 16/03/2008 01:27 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
amkwish - ja bym sie przyjrzal raczej nie pod katem u/o na wszystkie mecze - bo sam widziales jak takie plany krzyzuja wyniki 7:0 lub 3:3 - a bardziej bym sie przyjrzal na ilosc remisow.

W ostatniej kolejce padl 1 remis co jest dosc rzadkie. Srednio pada ok. 3 remisow w lidze. W tym tygodniu moze byc troche remisow.

Zastanawiajace sa dla mnie nastepujace kwestie:

- Murcia baaardzo dawno nie miala remisu na awayu - spotyka sie z ogorkami ktorzy tez super nie blyszcza. A jak z nimi nie wywiaza remisu z awayu to z kim? Byla w ogole druzyna ktora w calym sezonie ani razu nie zdobyla 1 pkt. z away'u?

- Real Betis - ok - ale spojrz na Bilbao. Oni wcale nie maja zlych wynikow. Czy wygrana z Atletico Madryt na wyjezdzie i remis z Almeria na wyjezdzie oraz ostatnio pokryty handicap u siebie pozwalaja postawic teze: Betis win?

- Deportivo - na Real kurs maly - Real Bardzo rzadko remisuje ale remis z kolei na El Riazor - zlym wynikiem by nie bylo patrzac na historie. Pare kolejek temu to bym gral na Real - ale od paru kolejek Deportivo podnioslo swoje loty.

Mysle ze w tej kolejce remisow bedzie duzo. Tak mi sie widzi zagrac 2z3 - wszystko na remisy: Betis + Deportivo + Murcia.

Albo tez warto sprobowac na live - jak ktoras druzyna strzeli - wieksze sa kursy w wtedy

Do góry
#2167626 - 16/03/2008 17:31 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish
Betis - Bilbao

Typ : 1
Kurs : 2,26
Stawka : 7/10





Dokladnie bylo tak.
Karny dla Bilbao (moim zdaniem slusznie podyktowany),strzelany dwa razy ,bo przy pierwzej probie zawodnicy za wczesnie wbiegli w pole karne.
Bramka ,radosc Baskow ,Betis zaczyna ze srodka ,akcja ,pilka za bramka Bilbao lub spalony (dokladnie tego nie pokazali)
Bramkarz szykuje sie do rozpoczecia gry ,czyni to dosc wolno ,ustawia pilke,wraca pod linie koncowa.
W tym momencie pada na ziemie ,podnosi sie ,w pospiechu sciaga rekawice ,na twarzy ma krew.
Butelka z woda ,wyglada na ,5.0,75 litrowa ,rzucona z trybun ,uderza bramkarza w twarz ,w okolice lewego oka.
Krew ,zawodnik opuszcza boisko na noszach ,sedzia podejmuje decyzje o przerwaniu meczu.
Zawodnik ma zalozone szwy na luk brwiowy ,opatrunek ,czeka go konsultacja okulistyczna.
Po interwencji w szpitalu powrocil do hotelu.
Szef medyczny Bilbao wypowiadal sie ,ze konieczny bedzie jeszcze tomograf komputerowy ,bo istnieje prawdopodobienstwo uszkodzenia oczodolu ,ale badanie zrobia juz po powrocie do Kraju Baskow.

Butelke rzucil facet w koszulce i czapeczce Betisu.
Spaslak ,wiec trudno okreslic wiek ,ale mial nie mniej jak 35-40 lat.
Od razu zostal namierzony przez stadionowych ochroniarzy ,zreszta kibice siedzacy blisko niego wskazywali ,kto rzucal butelke na boisko.

Co dalej ?

Jutro zbiera sie komisja dyscyplinarna i podejmie decyzje.
Poniewaz zaczyna sie Semana Santa i wszyscy tu maja hople na urlopy i wyjazdy w tym czasie.
Panowie z komisji pewnie nie beda zadowoleni z faktu ,ze psuje sie im wypoczynek i podejma chyba tym bardziej surowe decyzje.

Wczoraj w nocy na TV6 mowiono o walkowerze i zakazie rozgrywania meczow przez Betis na wlasnym stadionie ,nawet do konca obecnej rundy.
Sankcje finansowe sa oczywiste ,ale bardziej dotkliwe beda te w/w kary.
Salinas palnal wczoraj o ukaraniu zespolu minusowymi punktami ,ale chyba sie za bardzo zagalopowal.

Tal czy owak Betis znalazl sie w bardzo trudnej sytuacji.
Fakt ,te 3 punkty moze by i wczoraj i tak stracil ,ale brak atutu wlasnego boiska moze okazac sie bardzo istotny.

Kto wie ,byc moze zdecyduja o tym ,ze mecze u siebie Betis rozegra bez udzialu publicznosci.
Na jedno wychodzi ,wystarczy zobaczyc ,ile punktow Betis zdobyl na wlasnym boisku.

To nie jest pierwszy incydent tego typu na tym obiekcie.
Pare lat temu ,podczas meczu derbowego czy pucharowego (nie pamietam dokladnie) z Sevilla ,trener Sevilli dostal czyms rzuconym z trybun w glowe i mecz zostal przerwany ,a w pozniejszym czasie dogrywano koncowe minuty.

Pewnie tamten incydent tez bedzie mial wplyw na decyzje komisji dyscyplinarnej.

W cieniu wydarzen z Sevilli Real,jak zwykle jednak z El Riazor :),wyjechal na tarczy.
Swojak Pepe ,ale to raczej byl pech niz blad obroncy.
Real zawiodl na calej linii ,przez 90 minut nie stworzyl ani jednaj sytuacji do zdobycia bramki.
Deportivo postawilo na zmasowana obrone i kontry ,po jednej z nich udalo sie strzelic jedyna i zwycieska bramke.
Coloccini pozytywnie znowu zaskoczyl ,wylaczajac Raula.
Nic nie pomogly zmiany Schustera ,ktory wpuscil na boisko Baptiste ,Robinho i Higuaina.
Drobnej kontuzji doznal Guti ,ale powrocil na boisko.

Czy Barca wykorzysta potkniecie Realu ?

Chcialoby sie rzec ,ze "MUSI" ,ale moim zdaniem nic z tych rzeczy.
1 punkt w Almerii to chyba wszystko na co stac dzis Dume Katalonii.

Co jeszcze ?

Truskawki wykorzystaly szanse i zdobyly 3 punkty ,pieczetujac jednoczesnie spadek Murcii.
Clemente wyszedl na durnia i z pewnoscia ostatnie "osiagi" nie pomoga mu w szukaniu dobrej posady.
Aczkolwiek widac bylo ,ze troche popracowal z zespolem ,bo Murcia rozegrala niezly mecz.
Zaden jednak trener nie jest w stanie nadrobic w 2 tygodnie tego ,co inni psuli od paru miesiecy.
"Czujny" sedzia kartkowal murcianos i jednego zlapal 2 razy.
Po czerwonej kartce ,przy stanie 1:3 podopieczni Clemente strzelili kontaktowego gola ,ale zostali w 85 minucie dobici fantastyczna bramka Truskawek ,nie bez wspoludzialu zle ustawionego ,rezerwowego bramkarza gosci.

Zegmamy Murcie ,Huelva walczy dalej i w obliczu tego ,co narobil Betis i jego fanatyk ,nie jest bez szans.

W ostatnim meczu Fabiano zalatwil Walencje w pierwszych 2 kwadransach gry i bylo po meczu.
Przy 1 bramce zawinil Hildebrandt ,druga troche przypadkowa.
Sedzia nie podyktowal pozniej 2 ewidentnych karnych dla Los Ches (reka Alvesa i potem faul na Villi).
Walencja uparcie dazyla do strzelenia bramki ,ale ja zdobyla to do konca meczu pozostawaly tylko 3 minuty doliczonego czasu i z remisu nic wyjsc nie moglo.
Wscieklosc kiboli w stosunku do Koemana znalazla troche ujscia w tym ,ze koncetrowali ja tez na drukarzu ,niemniej jednak biale chusteczki i "Fuera" pojawily sie juz przy stanie 0:1.

Nawet przechodzac Barce w Copa del Rey Koeman nie ma co szukac w Walencji.
Jego koncepcja budowy zespolu i metody treningowe okazaly sie niewypalem ,choc musze uczciwie przyznac ,ze szczescia to ten chlop nie ma.
Remis z Huelva ,wydrukowany dla gosci ,remis z La Coruna pechowy jak cholera i wczorajsza porazka przy wspoludziale sedziego.
Widac momentami ,ze Walencja lapie wiatr w zagle ,ze cos sie w tej grze klei ,ale to sa tylko przeblyski.
Koeman nie czuje iberyjskiej pilki i nie powinien upierac sie przy trwaniu tutaj.
W odroznieniu od trenera-pozoranta jakim jest Rijkaard ,Koeman warsztat ma i papiery na trenowanie dobrych druzyn ,ale jego miejsce jest ,moim zdaniem ,na wyspach albo w Niemczech ,ze o rodzinnym kraju nie wspomne.

Na dzis Walencja ma blizej do spadku niz do miejsca gwarantujacego gra w pucharach.
Za takie "sukcesy" ktos szybko odpowie i lby poleca \:\)

Na zakonczenie wspomne tylko ,ze .....strzelaja nadal jak w III lidze dunskiej
Trzecia z kolei runda i mnostwo goli ,jak na Primera.
Coz ,niech sie jeszcze dzis wystrzelaja i w swiateczny weekend gramy undery

Do góry
#2167825 - 16/03/2008 18:36 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
W uzupelnieniu poprzedniego posta......

Poprzedni wybryk na stadionie Betisu mial miejce prawie rowno rok temu (jak ten czas leci :)) ,28 lutego 2007 roku ,podczas cwiercfinalowego meczu Copa del Rey ,Betis - Sevilla.
Wowczas trener gosci ,Juande Ramos zostal trafiony w glowe przedmiotem rzuconym z trybun (zdaje sie telefon komorkowy).
Mecz przerwano i dokonczone w terminie pozniejszym ,dograno bodajze 20 czy 25 minut.

Teraz na taka poblazliwosc Betis liczyc jednak chyba nie moze.

Najnowsza wiadomosc :
Athletic Club Bilbao wydal oswiadczenie ,w ktorym dziekuje kibicom Betisu za wskazanie sprawcy incydentu ,a lokalnej policji za szybka interwencje.

Dzis na hiszpanskich stadionach mozna spodziewac sie bardzo wnikliwych kontroli przy wejsciach ,podobnie bedzie w swiateczny weekend.

Powiem szczerze ,ze tutaj nikogo szczegolowo sie nie kontroluje.
Na bramce na Camp Nou nikt nigdy nie zgaladal mi do plecaka ,nic nie bylo przeswietlane.
Pytali tylko ,ale nie zawsze ,czy nie wnosze czegos w szklanych butelkach i puszkach.
Dzialko przeciwlotnicze moznaby przytargac i przeszloby przez bramke.

Podobnie jest na lotniskach ,najmniej wnikliwa kontrola z jaka sie gdziekolwiek spotkalem.
Jak w Barcelonie ,wchpdzac do kontroli "bamkowej" powiesz "¡ Hola a tots ! ¡ Bon dia !" to nikt nie bedzie cie szczegolowo rewidowal \:\)

Do góry
#2167883 - 16/03/2008 18:49 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Mamy juz oficjalny kominikat Real Betis Balompie.

"Najlepszy" ,wg mnie fragment :

El club quiere poner en conocimiento de sus aficionados y de la opinión pública en general, que el agresor, que atiende a las iniciales de C.P.R. y que no es abonado del Real Betis

Smiac sie czy plakac ?

Do góry
#2167893 - 16/03/2008 18:51 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: amkwish
Mamy juz oficjalny kominikat Real Betis Balompie.

"Najlepszy" ,wg mnie fragment :

El club quiere poner en conocimiento de sus aficionados y de la opinión pública en general, que el agresor, que atiende a las iniciales de C.P.R. y que no es abonado del Real Betis

Smiac sie czy plakac ?



translate it ;-) Or English version please \:p

Do góry
#2167895 - 16/03/2008 18:51 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Originally Posted By: amkwish
Mamy juz oficjalny kominikat Real Betis Balompie.

"Najlepszy" ,wg mnie fragment :

El club quiere poner en conocimiento de sus aficionados y de la opinión pública en general, que el agresor, que atiende a las iniciales de C.P.R. y que no es abonado del Real Betis

Smiac sie czy plakac ?

Po pierwsze primo:TŁUMACZYĆ,TŁUMACZYĆ...

Pzdr.


Do góry
#2167932 - 16/03/2008 19:02 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish

El club quiere poner en conocimiento de sus aficionados y de la opinión pública en general, que el agresor, que atiende a las iniciales de C.P.R. y que no es abonado del Real Betis



Przepraszam ,wklejalem tez do maila dla znajomego Argentynczyka ,wiec w wersji oryginalnej ,hehe

Mniej wiecej tak :

Klub chce podac do wiadomosci swoich kibicow i szerokiej opinii publicznej ,ze sprawca o inicjalach C.P.R. ,nie jest posiadaczem abonamentu na mecze Realu Betis.

Abonado - abonent ,kibic ,ktory wykupuje abonament na wszystkie mecze ,z reguly taki ,do ktorego ma przypisane stale miejsce na trybunie.

Niech moze jeszcze El Darro na to popatrzy ,wydaje mi sie ,ze dobrze przetlumaczylem

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49