Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#2223448 - 02/04/2008 21:52 Re: LM Ćwierćfinał [Re: fala]
Chagall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 9002
Skąd: Kraków - Przemyśl
Originally Posted By: f4ls0n
Originally Posted By: Hakan


Dlatego wynik 0-0 o ktorym to wspomina Wenger ze nie bylby zlym rozstrzygnieciem, nie jest tez rezultatem ktory napawa optymizmem. Najwazniejsze to oczywiscie nie stracic gola, ale zeby miec realne szanse na wygranie tej batali wypada jednak zdobyc przynjamniej jednego gola.


Faktem jest, że takowy wynik w potyczkach tych dwóch zespołów padł dawno temu bo 09.01.99 na stadionie Kanonierów. Jednak, przynajmniej dla mnie dużym argumentem przemawiającym właśnie na rzecz wyniku 0-0 w dzisiejszym spotkaniu w Londynie jest terminarz spotkań. Dzisiaj wieczorem LM, w sobotę o 13:45 spotkają się znów tym razem w ramach rozgrywek ligowych by 9 kwietnia rozegrać rewanż dzisiejszego spotkania. To jest tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena sytuacji. Wydaje mi się, że za równo Benitez jak i Wenger nie będą przemęczać swych drużyn. Ale jak będzie pokaże boisko.
Dla mnie wynik 0-0 jest najbardziej prawdopodobny ;\)
nie wiem jaki tam bedzie wynik, ale pisanie ze ktoś nie bedzie przemęczał piłakarzy w meczu otwarcia z powodu meczu ligowego, proszę cię , podejrzewam ze jakby grali ze soba w ubiegła sobotę to napisałbys to samo w odwrotnym kontekscie, w mojej opinii bzdury, co do wyniku możliwy 0-0, ale uważam ze tam padną bramki,pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#2223461 - 02/04/2008 22:04 Re: LM Ćwierćfinał [Re: fala]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Faza playoff \:\) pierwsze starcia maja chakater typowo taktyczny, defensywny - to w rewanzach mozna liczyc na ciekawsza, bardziej otwarta gre. Dzisiejszy pojedynek Arsenalu z Liver w mojej ocenie to typowe szachy.. bardzo zdziwie sie jezeli ktorej z druzyn uda sie dzis strzalic 2 bramki. Dla mnie mimo niskiego kursu najlepsza opcja jest under. Oczami wyobrazni widze wynik na styku 1-0/0-0/ ewentuanie 1-1 \:\) Strona dominujaca w dziejszym meczu powinni byc piłkarze Arsenalu, bo na terenie Liver w rewanzu moze byc im ciezko - trzeba szukac szyansy na wlasnym terenie.
Jezeli dzis bedzie remis, to w rewanzu Liver stac na 1-0 mistrz Rafa o to zadba \:\)
Kto awansuje ? czysto sportowo kibicuje Carsbergom

dzis under, w premier over ;\)

Do góry
#2223529 - 02/04/2008 22:40 Re: LM Ćwierćfinał [Re: Rivaldinho]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Tak po czesci kazdy ma racje ale Arenal musi dzis zagrac zdecydowanie ofensyfniej niz rywale (nie wiem moze nie od poczatku meczu, moze druga polowe) poniewaz mysle ze Liverpool zagra defensywe + kontratak gdyz w pelni remis ich powinien sadysfakcjonowac na wyjezdzie i to dobra zaliczka na rewanz u siebie gdzie graja dosc dobrze.Mysle ze Arenal nie moze sobie pozwolic na podobna sytuacje jak w poprzedniej rundzie gdzie u siebie zremisowal, a na wyjezdzie wygral ze slabszym w tym sezonie Milanem gdyz Liverpool nie sprzeda tanio skory na swoim terenie.Liverpool mial dolek w okresie zimowym i remisowali co popadnie lecz teraz graja o wiele lepiej wiec wydaje mi sie ze nie powtorzy sie sytuacja i cenariusz: 0:0 i rewanz pokarze; bo Arsenalowi bedzie bardzo ciezko wywalczyc wygrana w rewanzu wiec nie moga sobie na taka sytuacje pozwolic, a napewno marza o grze w nastepnej rundzie LM bo kiedy jak nie w tym sezonie gdzie nie ukrywajmy graja dosc dobrze i w miare na rownym poziomie przez caly sezon.
Chodzi za mna wynik 2:1 na korzysc kanonierow i over w tym meczu poniewaz musza oni strzelic przynajmniej dwie bramki aby to dzis wygrac i byc w bardziej komfortowej sytuacji przed rewanzem.
Jak to bedzie zobaczymy,ale mam nadzieje ze widowisko bedzie przednie.

Do góry
#2223694 - 02/04/2008 23:44 Re: LM Ćwierćfinał [Re: mefistofeles]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Originally Posted By: mefistofeles

Chodzi za mna wynik 2:1 na korzysc kanonierow i over w tym meczu poniewaz musza oni strzelic przynajmniej dwie bramki aby to dzis wygrac i byc w bardziej komfortowej sytuacji przed rewanzem.
Jak to bedzie zobaczymy,ale mam nadzieje ze widowisko bedzie przednie.
a nie Pool nie musi??? troche glupie gadanie. to nie jest granie o pietruszke.

Do góry
#2223730 - 03/04/2008 00:00 Re: LM Ćwierćfinał [Re: fala]
rayo76 Offline
newbie

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 42
Skąd: Warszawa-Legia
witam-moim zdaniem remis lub under w tym meczu super prawdopodobny gdyż tak naprawde ten mecz nie rozstrzygnie niczego i dopiero rewanz na Anfield Road pokaże kto przejdzie dalej.O Arsenalu i L"pool napisano już wszystko a więc nie bedę się rozwodził.Jestem przekonany ze na tym etapie rozgrywek przy tej klasie zawodników i trenerów handicap własnego boiska nie odgrywa wielkiej roli.Poprostu grajac co tydzień o taką stawkę i zawsze licznej publiczności wchodzi to w krew.

Do góry
#2223772 - 03/04/2008 00:19 Re: LM Ćwierćfinał [Re: $port]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
dziś polecam Arsenal, sam to zagrałem dość mocno jak na moje możliwości.
a angielską ligą jestem na bieżąco. możecie pisać o spadku formy Arsenalu ale oni w remisowej serii mieli również sporo pecha. podobnie z Chelsea, choć na Stamford nie wygrał już od dawna niktm a tego dnia The Blues zagrali naprawdę b.dobry mecz. ostatni wyjazd na Bolton - zwycięstwo niezwykle ważne mentalnie a co najważniejsze w pełni zasłużone. Klusaki w 1 połowie zrobili 1 akcje a prowadzili 2:0. Kanonierzy grając w dziesiątkę mieli chyba z kilkanaście okazji w 2połowie żeby strzelić gola, cóz udało się tylko 3 razy \:\)
L'pool po świetnym runie już tak ostatnio mnie nie przekonuje. słabo z MU (niezależnie od czerwa), w wielkich derbach miasta w 2połowie już nie starczało im sił i grali jakby bez koncepcji.
to że oba kluby grają w weekend razem nie ma dziś żadnego znaczenia. ciśnienie w obu zespołach na mecz jest spore.
cóż, Arsenal potrafi u siebie zrobić taki kocioł, któremu oprzeć może się co najwyżej włoska drużyna (Milan :)) także gol dla Arsenalu wg mnie bliski pewności, natomiast czy stracą - hm już taki przekonany nie jestem \:\)
L'pool na dziś dzień w pełnym składzie. w Arsenalu niestety zabraknie Sagny i Rosickiego. oczywiście nie zagrająteż Eduardo i Agger(L'pool)
bramkarze w porównywalnej formie, obrona Arsenalu poukładana, dalej poza magiczną standartową pomocą - strasznie rozgrywa się młody Walcott - może dziś być asem z rękawa. świetne wrażenie sprawia Diaby (dziś może oczywiście grać), rozgrywa się Bendtner. Adebayor ostatnio nic nie strzela, ale odpoczął sobie trochę (można rzec że zagrał ostatnio ogon) - dziś głodny gry, u siebie, z pewnością dostanie wiele dokładnych piłek od reszty pomocników: Fabregasa, Hleba czy Flaminiego. myśle że Wenger ma kilkunastu wartosciowych graczy, którymi moze ładnie zatasowac.
co do Liverpoolu - mam wrażenie że od dłuższego czasu o obliczu zespołu decyduje dwóch zawodników: Gerrard i Torres. jeśli Stevovi najdzie jakaś bomba z daleka, albo Torresowi wyjdzie taniec to może być rzeczywiście groźnie. ale reszta znacznie odstaje. Babel jest groźny ale tylko gdy wchodzi z gry, gdy gra od poczatku - jakos mi sie nie widzi. Crouch i Kuyt to ostatnio w ogóle żenada. obrona dla mnie zbyt stała i stara \:\) czuje dziś jakąś wyj*bkę Fina \:\)
mecz powinien być dobry, zresztą po tym co wczoraj oglądałem w Gelsenkirchen mam wrażenie że gorzej być nie może.
liczę dziś na Arsenal i czuję że wygrają, więc gram
pozdro \:\)

Do góry
#2223795 - 03/04/2008 00:29 Re: LM Ćwierćfinał [Re: mura]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields

Do góry
#2223796 - 03/04/2008 00:29 Re: LM Ćwierćfinał [Re: mura]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Można się śmiać, że gadanie "Liverpool w Lidze Mistrzów to inna drużyna" jest puste, ale najzwyczajniej w świecie tak jest. Jakiś czas temu myślałem, że to kupa szczęścia, a Benitez to wcale nie taki geniusz. A jednak. Jak to się dzieje, że co roku zachodzą tak daleko? Ano jakoś się dzieje i dalej dziać się będzie.

Tak naprawdę to obstawianie tego meczu z nastawianiem na zysk to spora loteria. Jedną i drugą drużynę stać na zwycięstwo, tym bardziej, że znają się doskonale. Co do awansu, to skłaniam się ku "The Reds"

Do góry
#2223841 - 03/04/2008 00:47 Re: LM Ćwierćfinał [Re: mgr]
eclipse1977 Offline
old hand

Meldunek: 24/05/2007
Postów: 722
Analogicznie Milan co roku też był wysoko - i co ? W tym roku Liver też nie musi grać w finale.

Do góry
#2223857 - 03/04/2008 00:52 Re: LM Ćwierćfinał [Re: rayo76]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Wczoraj kilku z Was pisało o tym jaka to niby AS Roma jest wspaniała, szkoda tylko że dzisiaj już nikt o o wczorajszym wyniku nawet nie wspomniał. Roma zagrała średnio bo na więc ich nie stać. W wczorajszym poście już starałem się Was uświadomić że Roma nie da rady pokonać Man-u. Ja tak bardzo w to wierzyłem że postawiłem iż Rzymianie nie zdobędą gola i tak też się stało.

W drugim meczu grałem na Barce po kursie @2,27. Po obejrzeniu skrótów z tego spotkania mogę powiedzieć tylko tyle że kurs nie był warty zachodu ale na całe szczęście wszystko skończyło się po mojej myśli. Barcelona w drugiej połowie już tylko się broniła ale dzięku Bogu dowiozła 1-0 do końca. \:\)

Dzisiaj mam również kila typów z którymi zapewne wielu się zgadzać nie będzie no ale raz kozie śmierć ;\)

---

Fenerbahce - Chelsea Londyn Drużyna gości - Liczba goli over 1,5 @2,19 2/10 Betsson

Chelsea to już nie jest ten zespół, który grał w LM dwa sezonu temu gdzie "zimny" Jose Mournho miał cały mecz miał poustawiany w głowie i wszyscy się z nim musieli liczyć. Dzisiaj trenerem jest Grant relacje zespołu z tym panem nie są najlepsze i The Blues kurczowo taktyki zapewne trzymać się nie będą. Co za tym idzie? Przypuszczam że gdy strzelą pierwszą bramkę dość szybko to nie powinni się cofnąć.

O Fenerbahce już zrobiło się bardzo głośno ponieważ wyeliminowali Seville wcześniej w fazie grupowej pokonali Inter Mediolan. Jednak jak dla mnie jest to nadal zespół, który musi się jeszcze sporo nauczyć i wątpie by dzisiaj postawili trwardo czoła The Blues.

Ten over 1,5 stawiam jeszcze z jednego powodu. Ponieważ uważam że siła Fenerbahce jeśli tak owa dzisiaj się ujawni to stanie się to raczej po przez otwartą grę a nie ścisłe i dobre krycie.

Czy D.Drogba zdobędzie gola? Tak @2,75 3/10 Expekt

Tutaj wyznaje bardzo prostą zasadę. Drogba w polu karnym potrafi zrobić wszystko. Uderzyć z głowy, dostawić nogę w odpowiednie miejsce, kiwnąć itd. Z po za pola karnego również potrafi uderzyć tak więc grzechem było by nie spróbować takiego zakładu. Tym bardziej że osobiście licze iż Chelsea gole dzisiaj zdobędzie.

---

Arsenal - Liverpool Czas pierwszej bramki Od 31-szej minuty lub później @2,05 3/10 Expekt

Arsenal - Liverpool 2 @3,70 1.5/10 Expekt

Przy okazji tego spotkania jedyna rzecz warta zagrania to under 2,5! Kurs jednak mnie nie zadawala więc postanowiłem poszukać alternatywy i znalazłem.
Przez pierwsze dwadzieścia kilka minut zapewne zobaczymy typowe szachy bo nikt rychło nie będzie chciał zaryzykować co wydaje się być normalne w meczu o taką stawkę.

I teraz dlaczego Liverpool. hmm... tak naprawdę sam nie wiem więc napisze krótko. Arsenal tak samo jak i Roma dużo straszy ale na koniec sezonu w Europie i w rodzimej lidze nie zdobędzie nic. Liverpool kolejny sezon w którym już teraz może nastawiać się na lige mistrzów. Jeśli w tym meczu ktoś zaryzykuje to zapewne zrobi to Arsenal by do maksimum wykorzystać atut własnego stadionu a The Redds, które jest mocne w kontrach w szczególności gdy na szkrzydle jest Babell a w środku niesamowice skuteczny Torres ma spore szanse by jedną z tych kontr wykorzystać. Oczywiście nie jest powiedziane że Arsenal nie zdobędzie dzisiaj gola ale jaka stawka to i taki ciężki bet do trafienia.
Może być różnie jednak kusząco wyglądające @3,70 biorę za drobne. \:\)

Do góry
#2223892 - 03/04/2008 01:07 Re: LM Ćwierćfinał [Re: mura]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Originally Posted By: mura
dziś polecam Arsenal, sam to zagrałem dość mocno jak na moje możliwości.
a angielską ligą jestem na bieżąco. możecie pisać o spadku formy Arsenalu ale oni w remisowej serii mieli również sporo pecha. podobnie z Chelsea, choć na Stamford nie wygrał już od dawna niktm a tego dnia The Blues zagrali naprawdę b.dobry mecz. ostatni wyjazd na Bolton - zwycięstwo niezwykle ważne mentalnie a co najważniejsze w pełni zasłużone. Klusaki w 1 połowie zrobili 1 akcje a prowadzili 2:0. Kanonierzy grając w dziesiątkę mieli chyba z kilkanaście okazji w 2połowie żeby strzelić gola, cóz udało się tylko 3 razy \:\)
L'pool po świetnym runie już tak ostatnio mnie nie przekonuje. słabo z MU (niezależnie od czerwa), w wielkich derbach miasta w 2połowie już nie starczało im sił i grali jakby bez koncepcji.
to że oba kluby grają w weekend razem nie ma dziś żadnego znaczenia. ciśnienie w obu zespołach na mecz jest spore.
cóż, Arsenal potrafi u siebie zrobić taki kocioł, któremu oprzeć może się co najwyżej włoska drużyna (Milan :)) także gol dla Arsenalu wg mnie bliski pewności, natomiast czy stracą - hm już taki przekonany nie jestem \:\)
L'pool na dziś dzień w pełnym składzie. w Arsenalu niestety zabraknie Sagny i Rosickiego. oczywiście nie zagrająteż Eduardo i Agger(L'pool)
bramkarze w porównywalnej formie, obrona Arsenalu poukładana, dalej poza magiczną standartową pomocą - strasznie rozgrywa się młody Walcott - może dziś być asem z rękawa. świetne wrażenie sprawia Diaby (dziś może oczywiście grać), rozgrywa się Bendtner. Adebayor ostatnio nic nie strzela, ale odpoczął sobie trochę (można rzec że zagrał ostatnio ogon) - dziś głodny gry, u siebie, z pewnością dostanie wiele dokładnych piłek od reszty pomocników: Fabregasa, Hleba czy Flaminiego. myśle że Wenger ma kilkunastu wartosciowych graczy, którymi moze ładnie zatasowac.
co do Liverpoolu - mam wrażenie że od dłuższego czasu o obliczu zespołu decyduje dwóch zawodników: Gerrard i Torres. jeśli Stevovi najdzie jakaś bomba z daleka, albo Torresowi wyjdzie taniec to może być rzeczywiście groźnie. ale reszta znacznie odstaje. Babel jest groźny ale tylko gdy wchodzi z gry, gdy gra od poczatku - jakos mi sie nie widzi. Crouch i Kuyt to ostatnio w ogóle żenada. obrona dla mnie zbyt stała i stara \:\) czuje dziś jakąś wyj*bkę Fina \:\)
mecz powinien być dobry, zresztą po tym co wczoraj oglądałem w Gelsenkirchen mam wrażenie że gorzej być nie może.
liczę dziś na Arsenal i czuję że wygrają, więc gram
pozdro \:\)



Mura, wybacz ale musze sie doczepic.

Kilka tygodni temu byles jednym z najwiekszych krytykow obroncy Birmingham Taylora po tym jak zlamal noge Eduardo. Teraz kiedy Diaby popelnil identyczny niemal, rownie niebezpieczny faul twierdzisz, ze prezentuje sie niezle? Dziwny brak konsystencji moim zdaniem.

Idac dalej. Bendnter przez 60 minut w meczu z Boltonem nie pokazal absolutnie nic co mogloby upowaznic do stwierdzenia, ze sie rozgrywa. Dopiero wejscie Adebayora odmienilo sytuacje.

Obrona Arsenalu z Toure i Gallasem w srodku to prawdopodobnie najszybsza defensywa w lidze. Przeciwko nim Torres na pewno sporo stracilby ze swego glownego atutu czyli... szybkosci. Jednak Senderos to zupelnie inna historia. Najslabszy technicznie w calej druzynie, niezbyt szybki i czesto niepewny ( vide: gol stracony przeciw Villi). Kontuzja Sagny to bardzo powazny dla nich problem. Toure moze i nie jest wiele gorszy grajac na prawej stronie ale powoduje to powstanie powaznej luki w srodku zwiaznej z gra Senderosa.

Jesli chodzi o Liverpool to faktycznie nic specjalnego nie pokazali w II polowie przeciw Evertonowi ale w miare spokojnie dowiezli 3 punkty. Jedyna szanse dla Evertonu mial Osman, a i tak trudno nazwac ja "setka".

Absolutnie nie uwazam, ze Liverpool jest faworytem tego dwumeczu. Arsenal nie raz, nie dwa pokazal jakie drzemia w nich mozliwosci, jednak moim zdaniem, zeby myslec o awansie musza strzelic co najmniej 2 bramki na dodatek nie tracac. Ktos wczesniej pisal, ze atut gry na wlasnym boiksu nie odgrywa wielkiej roli. Pozwole sobie nie zgodzic sie z tym. W czasie europejskich nocy Anfield to magiczne miejsce i w ostatnich latach przekonaly sie o tym najwieksze tuzy europejskiej pilki.

Pozdrawiam

Do góry
#2223985 - 03/04/2008 01:34 Re: LM Ćwierćfinał [Re: konstruktor1]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Jose jest takie przyslowie "raz do roku to i mucha pierdnie" \:D rzecz jasna to zart ;\)

ale po co te prowokacyjne teksty o tym, ze ja czy tez inni "wychwalali Rome" ?

dobrze wiesz, ze z zakladem na to, ze Roma nie strzeli, miales mnostwo szczescia \:\)

co zrobil Perotta nie mam pojecia a ogolnie gdyby mecz zakonczyl sie wynikiem 2-1, nikt do nikogo nie moglby miec pretensji \:\)

no ale szczescie tez jest czasem potrzebne \:\)

Do góry
#2223987 - 03/04/2008 01:34 Re: LM Ćwierćfinał [Re: konstruktor1]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
czesć Konstruktorze \:\)

krótko po kolei, inne obowiązki wzywają \:\)

o Diabym mam bardzo dobre zdanie jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie, wg mnie lepsza wersja Sissoko, ciut gorsza Vieiry, będzie z niego wielki piłkarz
co do faulu - cóż, nie chcę po raz kolejny rozstrząsac tematu brutalnych fauli. faul był. brutalny? hm. powiedzmy że bardzo groźny. wg mnie jednak znacznie się różnił od tamtego, Taylor nie cofnął nogi i całym środkiem ciężkości od samego poczatku do końca wjechał Eduardo w noge. Diaby - wydaje mi się że gdy już "nawiązał kontakt" z Trottersem to nie napierał już tak i lekko cofnał girę. poza tym Eduardo był zaatakowany w stopę, Kłusak w ochraniacz, przy faulu Taylora nazwałbym to muśnięciem \:\)

Bendtner - może źle patrzę bo na napastnika trzeba patrzeć przez pryzmat goli. ale on ładnie się uwalnia i ściaga rywala do siebie, dobrze się przepycha, tracą przy nim sporo zdrowia \:\) groźny w powietrzu. różnica z Adebayorem to jednak nie tylko centymetry, rzecz oczywista

brak Sagny b.duża strata. wolałbym Eboue, Toure Gallasa i Clichiego w obronie ale rzeeczywiscie wyglada na to że zagra Senderos

dwa weekendowe mecze obejrzane od dechy do dechy - znacznie lepsze wrażenie sprawił Arsenal

stawiam dziś 1:0, 2:0.. no chyba że się chłopaki rozstrzelają to 3:1.. i na Anfield będzie spokojniej. zresztą w lidze na Anfield to Liverpool powinien się z remisu cieszyć, nieprawdaż? \:\)

pozdrawiam, życzę emocji podczas meczu, jeśli czas pozwoli to odbiję jeszcze piłeczkę bo riposta pewnie znó będzie. jeśli nie - spotkamy się na weekend na lidze :)))

Do góry
#2224028 - 03/04/2008 01:48 Re: LM Ćwierćfinał [Re: mura]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
\:\)

Nie bedzie riposty bo ide do pracy \:\( Musze wykombinowac jak sie wyrwac zeby zobaczyc chociazby druga polowe. W moim odczuciu faul Diaby`ego byl duzo grozniejszy bo naskoczyl na Steinsonna z dystansu 2-3 metrow, natomiast Taylor byl ofiara wlasnej nieudolnosci bo Eduardo byl dla niego zbyt szybki.

Tylko tyle i do zobaczenia przy okazji weekendowej kolejki.

Do góry
#2224319 - 03/04/2008 02:57 Re: LM Ćwierćfinał [Re: konstruktor1]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
NIe mogłem sie powstrzymać i zagrałem dziś na Chelsea po kursie 2.2. The Blues na luzie podeszli do weekendowego meczu z Borough i wygrali go tak naprawdę dzięki duuuużej dozie szczęścia.
Wiadomo mecz meczowi nierówny i dlatego myślę, iż nie można porównywać dzisiejszego meczu z grą z poprzedniej rundy CL z Oly.Fenerbahce będzie zapewne ustawione bardziej ofensywnie, gdyż właśnie do takiej gry ma spasowanych piłkarzy (Alex, Kezman,Deivid), lecz nie sądzę by coś zdziałali przeciw świetnej defensywie graczy ze Stamford Bridge. Brak Cecha jest istotny ale aż tak bardzo nie rzuca się w oczy gdyż Cudicini prezentuje się całkiem dobrze. W ofensywnie Chelsea ma do wyboru wiele opcji i wszystkie jak najbardziej niebezpieczne dla przeciwnika. Mnie osobiście podoba się dyspozycja Joe Cola, którego forma jest ostatnio stabilna i wysoka.
Oczywiście zależy jaką taktykę przyjmie Grant (Jabba), raczej zdaje sobie on sprawę z tego jak ważny to jest mecz i nie pojedzie do Stambułu tylko po to by nie stracić tam bramki.
Dla mnie Kurs na zwycięstwo Chelsea 2,2 ma w sobie sporo wartości, gdyż wyżej oceniam ich szansę na zwycięstwo.

Do góry
#2224464 - 03/04/2008 03:24 Re: LM Ćwierćfinał [Re: Jose]
ogorek Offline


Meldunek: 07/01/2007
Postów: 816
Z uwagi na brak wiekszej kasiorki zdecydowalem sie na rekreacyjne typki.

Mam juz zgrany under 10.5 roznych po 1,65 (obydwa zespoly nie grzesza ta statystyka w lidze, a przy takiej stawce dojdzie dodatkowy aspekt ostroznosci w grze).

Zastanawiam sie nad overem kartkowym w meczu Chelsea. Co sadzicie o sedziujacym Clausie Bo Larsenie?

Do góry
#2224485 - 03/04/2008 03:30 Re: LM Ćwierćfinał [Re: ogorek]
ogorek Offline


Meldunek: 07/01/2007
Postów: 816
Edit: kurs w expekcie to 1,68

Do góry
#2224497 - 03/04/2008 03:34 Re: LM Ćwierćfinał [Re: ogorek]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: ogorek
Z uwagi na brak wiekszej kasiorki zdecydowalem sie na rekreacyjne typki.

Mam juz zgrany under 10.5 roznych po 1,65 (obydwa zespoly nie grzesza ta statystyka w lidze, a przy takiej stawce dojdzie dodatkowy aspekt ostroznosci w grze).

Zastanawiam sie nad overem kartkowym w meczu Chelsea. Co sadzicie o sedziujacym Clausie Bo Larsenie?


powinieneś zadać chyba pytanie co sądzicie o zawodnikach obu drużyn czy będą oni ostro grali a nie jaki jest sędzia. Owszem wiele zależy od sędziego ale w dużej mierze wszystko w głowach zawodników. ;\)

Nie chciałbym powtarzać tego co tutaj już napisaliście odnośnie meczu który będziemy mieli okazje oglądać Arsenal-Liverpool. Ja jestem zdania że ten mecz zakończy się remisem.I tak sam gram po kursie 3,30 w Megatypie i Bet365 3.10 te zdarzenia.


Miłego oglądania

Pozdrawiam,
gool11

Do góry
#2225225 - 03/04/2008 06:19 Re: LM Ćwierćfinał [Re: gool11]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: gool11
Originally Posted By: ogorek
Z uwagi na brak wiekszej kasiorki zdecydowalem sie na rekreacyjne typki.

Mam juz zgrany under 10.5 roznych po 1,65 (obydwa zespoly nie grzesza ta statystyka w lidze, a przy takiej stawce dojdzie dodatkowy aspekt ostroznosci w grze).

Zastanawiam sie nad overem kartkowym w meczu Chelsea. Co sadzicie o sedziujacym Clausie Bo Larsenie?


powinieneś zadać chyba pytanie co sądzicie o zawodnikach obu drużyn czy będą oni ostro grali a nie jaki jest sędzia. Owszem wiele zależy od sędziego ale w dużej mierze wszystko w głowach zawodników. ;\)

Nie chciałbym powtarzać tego co tutaj już napisaliście odnośnie meczu który będziemy mieli okazje oglądać Arsenal-Liverpool. Ja jestem zdania że ten mecz zakończy się remisem.I tak sam gram po kursie 3,30 w Megatypie i Bet365 3.10 te zdarzenia.


Miłego oglądania

Pozdrawiam,
gool11


no i się udało 1-1 chodź było niezwykle ciężko ;\)

Do góry
#2225833 - 03/04/2008 18:23 Re: LM Ćwierćfinał [Re: gool11]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
W wtorek LM dała a w środę zabrała

Liverpool z Arsenalem strzelili wszystkie gole do 30-stej minuty, Drogba mimo kilku dobrych okazji nie zdołał trafić do siatki.
Chelsea over 1,5 to już strasznie pechowo poszło. Gdy w 13 minucie było już 1-0 dla The Blues to w zasadzie byłem pewien że mogę ten bet z współczynikiem @2,19 ksiegować a tu taki klops!

Do usłyszenia w czasie rewanży \:\)

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01