Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#2157462 - 13/03/2008 21:45 Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec)
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków



PS. Screen od Platiniego zapożyczony

Do góry
Bonus: Unibet
#2157491 - 13/03/2008 21:52 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
I z miejsca chciałbym zapytać Amk'a o Barce..kurs @1,9 [toto] nie jest zły ;-) do tego Atletico handi lub over jak dla mnie z tej kolejki jak na dzisiaj.

Do góry
#2157823 - 14/03/2008 00:40 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: crova]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: crova
I z miejsca chciałbym zapytać Amk'a o Barce..kurs @1,9 [toto] nie jest zły ;-) do tego Atletico handi lub over jak dla mnie z tej kolejki jak na dzisiaj.


Crova ,z miejsca odpowiadam \:\)

Dostałem sporo PW podobnej treści :
"Chcę zagrac grubo Barce w Almerii ,coty na to ?"

Przepraszam ,ze bez uzasadnienia ,bo takowe musiałbym pisać bardzo długo (i tak sie pojawi ,moze w sobote) ,a poza tym po sowitym dzisiejszym obiedzie ,z jednym bardzo zaprzyjaźnionym userem tego forum ,nie jestem w stanie \:D

Odradzam !!!

Stanowczo odradzam granie na "2" w Almerii.

Sam skłaniam sie ku 1X i zapewniam ,ze za tym typem jest wiecej przesłanek.

Na dzis Barca w rozsypce ,nie ufajcie nazwie ,tylko aktualnej formie ,aktualnym mozliwościom i dyspozycji.

Na razie tyle ,wiecej w sobote.

Do góry
#2157836 - 14/03/2008 00:49 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
hm Amk więc widzę ze wreszcie się różnimy \:\)

ja to się skłaniam ku "2" a bardziej liczę na świeższy kurs na takie rozwiązanie na live

ale.. też więcej o tym meczu kiedy indziej napiszę

w każdym razie sowicie się różnimy, więc o co tym razem zakładzik? \:\)

Do góry
#2159258 - 14/03/2008 05:04 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

w każdym razie sowicie się różnimy, więc o co tym razem zakładzik? \:\)


Jestem do dyspozycji

Moze zróbmy tak.
Ponieważuważasz,ze warto grac na Barce ,to chetnie wysłucham argumentów "za" \:\)

Natomiast zakładzik troche rozbudujemy ,o 2-3 kolejne mecze.

Proponuję Betis ,mocna "jedynka" wg mnie.
Mniemam ,ze sie nie zgadzasz \:D ,takze w tym przypadku to ja podam powody i spróbuje szerzej uzasadnic ten typ.

W kazdym razie konkrety odkładamy do soboty ,dobrze ? \:\)

Do góry
#2159793 - 14/03/2008 07:39 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

OK

do weekendu daleko, a Barca gra swój mecz w niedzielę.. na pewno coś skrobnę o Blaugranie. ale jak już wspomniałem: tak,.. myślę i gram że Barca wyjedzie z tarczą \:\)

do Betisu na razie nie mam odniesienia. powącham Andaluzje kiedy indziej \:\)

jednak do zakładu już dziś wrzucam jeden typ

Huelva - Murcia

stawiam na gości. jednak z zawieraniem zakładów wstrzymam się bo myślę że kursy na gości będą rosły. Truskawki są jednak faworytami i ludzie będą ufać im bardziej, zwłaszcza gdy spojrzą na wyniki (powtarzam: wyniki, nie formę)
obecnie najwyżej Murcie można złapać po @4,5
dlaczego tak? przeczucie
pokieruję się zasadą, że gdy grają dwa przysłowiowe ogóry to.. stawia się przeciwko typ, którzy grają u siebie \:\)
obserwuję Truskawki juz jakiś czas, tym bardziej że miałem przez nich parę zgniłych kuponów. dopiero ostatnia ich porażka na Balearach była dla mnie bardzo soczysta \:\)
jak wspominałem Huelva miała dobre wyniki, lecz sporo z nich wynikało z tzw. szczęscia \:\)
łomot na Majorce może okazać się silnym ciosem psychicznym. można pisać że po tak dotkliwej porażce Recreativo zmobilizuje się bardzo by udowodnić że nie są aż tak słabi. ale to do mnie nie trafia. po takim laniu naprawdę może odechcieć się grać w piłkę.
Murcia notuje ostatnio kaszankę bo nie dość że przegrywają z góry na dół to nie mogą zdobyć gola. ale stwarzają sobie sporo sytuacji. zapewniam że ich mecze nie są tak jednostronne. mieli też ostatnio sporo pecha.. jakieś pkt powinni zdobyć, ale jako że się nie udało to trzeba podbić Huelve.
nie uważam by typ byl zbyt irracjonalny. ma szanse powodzenia. Murcia bez żadnych osłabień, ten sam skład wciąż.. oglądałem skróty z ich spotkań naprawdę dziwię się że tak dawno nie zdobyli gola.
o tym jak duże ma to znaczenie dla układu tabeli pisać nie trzeba, goście w wypadku porażki praktycznie lecą, gdy wygrają - szansa uratowania ligi nabierze ciut bardziej wyraźnych kształtów.
typ trochę na czujkę, ale też o to w tym wszystkim chodzi \:\)

Do góry
#2159827 - 14/03/2008 08:12 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: amkwish
Na dzis Barca w rozsypce.


Barcelona była i będzie nadal "w rozsypce" jesli nie zmieni trenera. Rijkaard to mocno przeciętny coach i nie powinien prowadzić wicemistrza Hiszpanii. Zdecydowanie opowiadam się po stronie Thierry Henry który ostatnio powiedział głośno że Barca powinna grac w systemie 4-4-2! no ale mistrzuniu Rijkaard ma swoją własną wizję. Sic!

Zgadzam się z amk że nie warto grać w ten weekend na wygraną barcelony ale dla mnie głównym powodem tej opinii jest żałośnie niski kurs na "dwójkę".

Do góry
#2160196 - 14/03/2008 19:56 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA

Barcelona była i będzie nadal "w rozsypce" jesli nie zmieni trenera. Rijkaard to mocno przeciętny coach i nie powinien prowadzić wicemistrza Hiszpanii.


Pisalem o tym po raz pierwszy rowno rok temu ,po meczu z Realem na Camp Nou (3:3) i nadal trwam w tej opinii.

Potem postaram sie opisac ,jakie "postepy" czynia poszczegolni gracze pod okiem pseudotrenera z Surinamu.

Jest jeszcze jedna rzecz.
Jeszcze gorszy poziom od Ryja (czy to jest mozliwe ? hehe) prezentuja goscie od preparacion fisico.
Wczoraj nastepny "kwiatuszek" do kolekcji ich "osiagniec" - Ronaldinho i Jego Slynne Przywodziciele \:\)
Brak slow co sie wyprawia w FCB.

PS.Mura....Truskawki ,Truskawki i jeszcze raz Truskawki

Do góry
#2160301 - 14/03/2008 20:43 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Cieszę się amk że jesteś obiektywny co do Rijkaarda. Widze że obaj się zgadzamy że on już dawno powinien dostac kopa z Barcy! Jako kibic Realu Madryt życzę sobie tylko żeby Jose Mourinho jak najszybciej przejął Inter Mediolan,hehe.

Jeszcze dokładnie nie analizowałem tej kolejki La Liga ale powtórzę to co wcześniej mówiłem że kurs na Barceloną jest zdecydowanie za niski. Realu też nikomu nie polecać obstawiać, "Królewscy" zawsze mieli duże problemy w La Coruna.

Do góry
#2161335 - 15/03/2008 02:06 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA
Cieszę się amk że jesteś obiektywny co do Rijkaarda. Widze że obaj się zgadzamy że on już dawno powinien dostac kopa z Barcy!


I tym ,jakze prawdziwym stwierdzeniem ,mozna zakonczyc.

Swoje wypociny przenioslem do forumowego smietnika i od najblizszej kolejki nie bede podawal typow i analiz na mecze La Liga.

Mam nadzieje ,ze uczynia to ci ,ktorzy sa bardziej ode mnie obeznani w temacie ,a przynajmniej za takich sie uwazaja.

Ja skupie sie na tym ,aby topik spelnial wymogi regulaminowe.

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2161370 - 15/03/2008 02:13 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
Quiebaxotl Offline
addict

Meldunek: 13/02/2007
Postów: 572
Skąd: Niskie Kraje
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: DJ SOSNA
Cieszę się amk że jesteś obiektywny co do Rijkaarda. Widze że obaj się zgadzamy że on już dawno powinien dostac kopa z Barcy!


I tym ,jakze prawdziwym stwierdzeniem ,mozna zakonczyc.

Swoje wypociny przenioslem do forumowego smietnika i od najblizszej kolejki nie bede podawal typow i analiz na mecze La Liga.

Mam nadzieje ,ze uczynia to ci ,ktorzy sa bardziej ode mnie obeznani w temacie ,a przynajmniej za takich sie uwazaja.

Ja skupie sie na tym ,aby topik spelnial wymogi regulaminowe.

Pozdrawiam

amk


Amk, te respeto pero creo que podrias tomarlo con mas calma ;\) Algunos tienen su opinion que no siempre sera igual a la tuya ;\)
Vaaaale! Cuidate - te deseo todo lo mejor!

Qbxtl

Do góry
#2161372 - 15/03/2008 02:14 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Gdzie się podziało kilka ostatnich postów w tym temacie?????

amkwish, czy ty aby nie przesadzasz z tym kasowaniem swoich i cudzych wypowiedzi? te które kilka minut temu usunąłes były normalną dyskusją na forum. Ty masz chyba jakieś problemy emocjonalne? Nie powinieneś być moderatorem .

\:\( \:\( \:o

Do góry
#2161377 - 15/03/2008 02:15 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Quiebaxotl]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Amk, najgłupsze co możesz zrobić to się tak zachować, serio ;\)
Chociaż jak czasem czytam co piszesz to się dziwię albo śmieję, to każdy ma prawo do swojego zdania, tym bardziej że podpierasz się argumentami. Rozumiesz o co mi chodzi ;\) Po to jest forum żeby każdy mógł swoje zdanie wyrazić.

A krytykowanie głupie tego co ktoś napisał? To natura Polaków \:D Nic nowego, nic...

Pozdr


____


Co do Barcelony, to gołym okiem widać że się tam dzieję i nie trzeba być ekspertem. Wiadomo, że amkwish trochę przesadza, ale ja się temu nie dziwię zupełnie, bo też by mnie szlag trafiał po takiej grze w ostatnich latach i po takich wynikach, jakby mi przyszło oglądać taką (...) :-)

W samym klubie też konflikty, każdy na każdego zwala winę, a Rijkaard łapie się każdego możliwego sposobu żeby coś ugrać i stracił w tym rachubę. Oglądałem kiedyś program sportowy, z 1,5 roku temu i mówili, że Rijkaard inteligencją nigdy nie błyszczał, przeciwnie - raczej za mało bystrego uchodził, a paradoksalnie jemu najbardziej powiodło z holenderskich gwiazdorów tamtych (no wiecie o kim mówię ;).

Może troche banalne jest stwierdzenie, że Barca to mu sama grała, a Ronaldinho i Messi robili swojego czasu sami grę. Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że tak było właśnie.

Do góry
#2161380 - 15/03/2008 02:16 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: mgr]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
ło, wywiało postów trochę, a ja odpowiadam \:D

Do góry
#2161430 - 15/03/2008 02:27 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA
Gdzie się podziało kilka ostatnich postów w tym temacie?????

amkwish, czy ty aby nie przesadzasz z tym kasowaniem swoich i cudzych wypowiedzi? te które kilka minut temu usunąłes były normalną dyskusją na forum. Ty masz chyba jakieś problemy emocjonalne? Nie powinieneś być moderatorem .

\:\( \:\( \:o


Panie Sosna ,smiesz mi zarzucac ,ze usunalem SWOJE WLASNE POSTY ? \:D

Dobre ,pewnie stanowily wlasnosc ogolnonarodowa ?

Co sie tyczy moderatora to mozesz zawiadomic Admina ,a Twoje zdanie nie jest dla mnie wiazace ,poniewaz jako HANDLARZ typami,wogole nie powinienes miec wstepu na takie forum.

Wiem ,ze nie mozesz mi darowac ,ze o tych co sprzedaja typy napisalem wiele niepochlebnych slow ,ale wyluzuj i pomysl lepiej jaki towar zaoferowac jeleniom na najblizszy weekend

Do góry
#2161471 - 15/03/2008 02:34 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Quiebaxotl]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Quiebaxotl

Amk, te respeto pero creo que podrias tomarlo con mas calma ;\) Algunos tienen su opinion que no siempre sera igual a la tuya ;\)
Vaaaale! Cuidate - te deseo todo lo mejor!

Qbxtl


Muchas gracias \:\)

Nie chodi o to ,ze ktos ma inne zdanie.
Napisalem eleboraty ,popelnilem 2 lapsusy i to stanowi powod ,by "przesmiewcy" mieli uzywanie ?

Milito ma nacionalidad doble i byc moze tym sie zasugerowalem ,a co do kontuzji Messiego ,to pierwsza w tym roku odniosl w Walencji ,wiec jakos mi druzyna Koemana weszla do lepetyny ,ze drugi raz tez

Jakby nie bylo to prawda jest taka ,ze jakis czas temu Pan Sosna zrobil tu nagonke ,ze temat umiera i nikt nic nie pisze.
Przez nastepne kolejki ligowe nasmarowalem tu multum postow i typow ,wzywajac krytykantow ,by sami choc co nieco napisali.
I...groch o sciane.
Wola jak widac ustawiac sie za weglem i wychylac leb jak sa pewni swego.
Tak wiec ja rezygnuje z typowania w tym temacie ,bo po cholere mam dostarczac im darmowej rozrywki.

Chcialem troche poprzekamarzac sie z Mura ,bo zawsze nam cos dobrego z tego wychodzi ,ale jak widac ,"posprzeczamy sie" na PW.

Do góry
#2161491 - 15/03/2008 02:36 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
amk, uwierz mi że nie czytałem ani jednej twojej wypowiedzi o handlarzach itd. (byłem u spowiedzi - nie kłamę \:\) ). Nie jesteś dla mnie ciekawym autorem wypowiedzi i staram się nie tracić czasu na ich czytanie, no może poza twoimi informacjami w tym dziale o Barcelonie.

Co do usuwania postów (usunąłeś dzisiaj nie tylko swoje i dobrze o tym wiesz, zreszta to może wyciągnąć z bazy forum) to jak widzisz nie tylko mnie drażni twoje zachowanie i naprawdę uważam że takim zachowaniem pokazujesz że nie jesteś do końca zrównoważony emocjonalnie i nie powinieneś być moderatorem.

Kończe temat bo nie będę tracił czasu na pisanie czegoś co i tak zaraz zniknie za sprawą pana moderatora :(

Do innych forumowiczów -> niestety chyba nie pogadamy tym razem o meczach najbliższej kolejki Primera Division. Może za tydzień moderator pozwoli

Pozdrawiam i miłego wieczoru.

i mniej nerwów

DJ

Do góry
#2161516 - 15/03/2008 02:40 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: mgr]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mgr
ło, wywiało postów trochę, a ja odpowiadam \:D


Mgr ,czuje sie w obowiazku Tobie odpowiedziec i czynie to z mila checia \:\)

Celowo troche przejaskrawilem ,aby tym bardziej unaocznic ,ze w FCB zmiany sa konieczne.

Podpisuje sie obiema rekoma pod tym co napisales w ostatnim zdaniu swojego postu.
Brzmi moze dziwnie ,ale naprawde ta Barca sama grala \:D

Jak jeden geniusz zszedl na psy ,a drugi nie moze grac to widac jaki krol jest nagi.

Ze zdziwieniem czytam teraz ,ze...."Barca faworytem bukmacherow na zwyciezce LM".

Za rok ,dwa ...to sie zgodze ,a teraz przeliczam ,ile moge postawic na to ,ze Barca odpadnie.
Smutna prawda ,ale zycie nie znosi sentymentow ,bukmacherka rowniez.

Do góry
#2161540 - 15/03/2008 02:42 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA

Do innych forumowiczów -> niestety chyba nie pogadamy tym razem o meczach najbliższej kolejki Primera Division. Może za tydzień moderator pozwoli


Moderator zacheca Pana do podawania typow od kilku tygodni ,ale ...brak odzewu.
Chyba jednak trzeba bedzie wyspowiadac sie od nowa ,Panie Filipie.

Wesolych Swiat

Do góry
#2161565 - 15/03/2008 02:44 Re: Primera Division - 28 kolejka (15/16 Marzec) [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Quiebaxotl

Amk, te respeto pero creo que podrias tomarlo con mas calma ;\) Algunos tienen su opinion que no siempre sera igual a la tuya ;\)
Vaaaale! Cuidate - te deseo todo lo mejor!

Qbxtl


nie wszyscy znają hiszpański a to polskie forum \:\(

Pan Quiebaxotl napisał do amkwisha że -> go szanuje ale uważa że nasz "wielki" moderator trochę przesadził z dzisiejszym kasowaniem postów swoich i innych forumowiczów. Słusznie Quiebaxotl zwraca też uwagę że nie zawsze opinie innych muszą być takie same jak amkwisha i że powinien on to uszanować.

od DJa -> Idziemy oglądać mecz w Bytomiu i analizować weekendową kolejką La Liga. Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], alfa, 11kera11, baracuda, igea23), 3539 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582039 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49