Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#2178536 - 19/03/2008 20:56 22. kolejka Orange Ekstraklasa
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306

Do góry
Bonus: Unibet
#2179936 - 20/03/2008 03:58 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: antyfutbol]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Tradycyjnie małe info z Poznania.

"Szkoleniowiec poznaniaków znów ma spore problemy kadrowe. W tym tygodniu indywidualnie trenowali Lusi Henriquez, Rafał Murawski i Henry Quinteros. Na spotkanie z GKS wykuruje się tylko ostatni z tej trójki. - Muraś nie wystąpi. Mógłby oczywiście zagrać na zastrzykach, ale wtedy pewnie zabrakłoby go na meczu z Ruchem. Wolę by wykurował się na mecz w Chorzowie, niż z kontuzją grał w Bełchatowie ryzykował zdrowie. - mówi Smuda. Henriquez, który ma problemy z pachwiną również zostaje w Poznaniu.

- Mamy problemy, ale ustawimy zespół tak, żeby wszystko grało. Jesienią też mieliśmy problemy i jakoś to funkcjonowało - mówi trener Lecha."

Murawski tym razem naprawdę nie zagra i kto ogląda mecze Kolejorza to wie, że to osłabienie największe z możliwych.
Oprócz niego nie zagrają: Henriquez (jak wyżej), Djurdjevic (zawieszony).

Wychodzi na to że skład będzie wyglądał mniej więcej tak:
Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Kucharski, Wilk - Kikut, Bandrowski, Quinteros (Injac), Zając - Reiss, Rengifo.

Ława: Dolha, Cueto, Pitry, Injac, Tanevski, Kononowicz (choć ten też był kontuzjowany).
---
Wobec absencji Murawskiego, braku trenera i słabej dyspozycji drużyny Kolejorza - typ 1 (1X).

Do góry
#2180241 - 20/03/2008 04:36 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: kfjatek]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
20/03 19:00 Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź

W Sosnowcu dojdzie do kluczowego spotkania dla dolnej części tabeli. Ostanie Zagłębie podejmować będzie przedostatni ŁKS. W Łodzi mówi się, że jest to najważniejszy mecz w sezonie dla gości. Obydwa zespoły mimo całkiem dobrej gry, przegrały swoje ostatnie mecze. Po porażce ŁKS z Groclinem zwolnony został trener Jabłoński, a tymczasowym trenerem został Chojnacki, który doskonale zna ŁKS. Zaczął on od odsunięcia kilku zawodników od składu, między innymi Kleyra. Niepewny jest występ Halitiego. Kłopoty ze składem ma także Zagłebie. Nadal kontuzjowany jest Kłoda, za kartki pauzuje Bednar, a pod znakiem zapytania stoi występ Hosicia. Trener Chojnacki mówi, że jego zespół zagra na pewno ofensywnie. Ja zatem pytam, a kto ma strzelać bramki? Arifovic bez formy, Kleyr odsunięty. Być może ktoś inny, niekoniecznie napastnik (bo ŁKS takich nie posiada) strzeli zwycięską bramkę, może nawet na wagę utrzymania. Spodziewam się bardzo zaciętego , ostrego spotkania z dużą ilością kartek.

Do góry
#2181058 - 20/03/2008 06:49 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: antyfutbol]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
22/03 godzina 16:00
Kolporter Korona Kielce VS Jagiellonia Białystok
Typ: Kolporter Korona Kielce

W Wielką Sobotę nasi piłkarze nie będą mogli przygotowywać się do Świąt Wielkiejnocy. Tuż przed największym świętem katolickim będziemy emocjonować się już 22. kolejką Orange Ekstraklasy.

W Kielcach dojdzie do bardzo ważnego meczu dla gospodarzy. Korona, która miała walczyć o wicemistrzostwo Polski zawodzi. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego zdobyli tylko cztery punkty w czterech kolejkach. Jak na zespół aspirujący do wysokich celów to bardzo mało. Jednak w ostatniej 21. kolejce doszło do przełomu. Korona w końcu wygrała na wyjeździe z bytomską Polonia (2:0). Sam mecz był bardzo wyrównany i trudno było jednoznacznie wskazać zwycięzce. Dopiero ewidentny błąd sędziego tego spotkania, który dał czerwoną kartkę Pavlovi Stano zdecydował o losach meczu.

Niestety forma "Koroniarzy" jest nadal daleka od normy. Jednak przełom w Bytomiu może pomóc tej drużynie. Zwłaszcza, że w tej kolejce do Kielc przyjeżdża osłabiona Jagiellonia Białystok.

Dla popularnej "Jagi" bardzo ważna była 21. kolejka spotkań. Na stadionie Hetmana przy ulicy Słonecznej podopieczni trener Artura Płatka pokonali Zagłębie Sosnowiec (2:1). Wygrana była bardzo istotna. Jagiellonia nie tylko w tym meczu zdobyła trzy oczka, ale także pokonała bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Niestety wygrana z Zagłębiem Sosnowiec została okupiona stratą kilku czołowych zawodników tej drużyny. W Kielcach na pewno nie zobaczymy kontuzjowanego Łukasza Nawotczyńskiego. Po ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec obrońcy Jagiellonii założono, aż dwadzieścia szwów na głowie i występ w Kielcach jest wykluczony. Także nie wesoło wygląda sytuacja z Radosławem Kałużnym, który już narzekał na uraz przed starciem z Zagłębiem Sosnowiec. Jednak jak wiadomo to spotkanie było bardzo ważne. Dlatego Kałużny zagrał. Trudno powiedzieć czy starczy mu siły aby zagrać z Koroną.

Jeśli wariant pesymistyczny by wygrał to Jagiellonia zagra bez dwóch swoich podstawowych środkowych obrońców!. To nie wróży nic dobrego. Zwłaszcza, że nawet z tymi zawodnikami obrona beniaminka popełniał kuriozalne błędy. Wystarczy tylko wspomnieć postawę tej formacji w Zabrzu. Przegrana (0:3) z Górnikiem była najmniejszym wymiarem kary w tamtym starciu ligowym.

Oczywiście brak Nawotczyńskiego i Kałużnego to nie jedyny problem trener Artur Płatka. Możliwe, że w Kielcach nie będzie mógł wystąpić także Jacek Markiewicz. Kapitan Jagiellonii zagrał z Zagłębiem Sosnowiec na własną odpowiedzialność. Trudno powiedzieć czy uraz kolana przez to nie pogłębił się. Strata Markiewicz będzie dość poważna. Ten zawodnik jest wyróżniająca się postacią w drużynie Jagiellonii Białystok. Zdobył nawet bramkę dla Jagiellonii jednak sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, że kontuzjowany jest napastnik Vuk Sotirović.
W ostatnim ligowym spotkaniu Vuk wszedł z ławki rezerwowej. Dlatego jego brak nie powinien być, aż tak widoczny jak Nawotczyńskiego, Kałużnego czy Markiewicza. Jednak ograniczy on pole manewru trenerowi Arturowi Płatkowi.

Patrząc na Jagiellonię Białystok w tej rundzie nie trudno odnieść wrażenie, że dla tej drużyny są spotkania ważniejsze i te mniej ważne. Do grupy tych pierwszych możemy na pewno zaliczyć starcie ligowe z Zagłębiem Sosnowiec. W poprzedniej kolejce każdy z piłkarzy chciał zagrać i dać maksimum możliwości z siebie. Tylko po to aby pierwsza liga na dłużej zagościł w Białymstoku. Do drugiej grupy na pewno możemy zaliczyć stracie z Kolporterem Koroną Kielce. Osłabienia spowodowane meczem z Zagłębiem Sosnowiec dadzą o sobie znać. Dlatego trudno spodziewać się aby Jagiellonia Białystok podjęła podobną walkę do tej z poprzedniej kolejki. Z resztą Kolporter Korona Kielce musi się przebudzić. Strata punktów przy Ściegiennego z Jagiellonią spowoduje utratę posady przez trenera Jacka Zielińskiego a także zamknie ostatecznie bramę do Europy. Natomiast wygrana z Jagiellonią da iluzoryczne szanse na wywalczenie chociaż trzeciego miejsca a może czegoś więcej. Kluczem do więcej może okazać się 23. kolejka. Wówczas Korona zagra przy Łazienkowskiej z Legią Warszawa. Jeśli tutaj podopieczni trenera Jacka Zielińskiego wygrają to kto wie?. Na razie jednak celem numer jeden jest wygrana z Jagiellonią Białystok.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2181544 - 20/03/2008 15:19 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Ignorator]
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...

20.03.08 00:23
Jagiellonia: Vuk Sotirovic odsunięty przez Płatka

Najskuteczniejszy strzelec białostockiej Jagiellonii Vuk Sotirovic został odsunięty przez trenera Artura Płatka od gry w pierwszym zespole seniorów. Na decyzję szkoleniowca białostoczan miał wpływ incydent z ostatniego meczu z Zagłębiem, kiedy Sotirovic naubliżał Płatkowi.

Serbski napastnik został odesłany przez trenera Płatka do zespołu Młodej Ekstraklasy. Dodatkowo, za naubliżanie mu podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec otrzymał karę finansową w wysokości 5.000 złotych. W związku z tym nie zobaczymy Serba w najbliższym meczu Orange Ekstraklasy z Koroną Kielce.

ps, jagiellonia.net

Do góry
#2181596 - 20/03/2008 16:38 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Da Bartek]
awilodus Offline
stranger

Meldunek: 04/01/2008
Postów: 4
Skąd: Weissberg
Vuk nie jest najskuteczniejszym strzelcem białostockiej Jagiellonii - najwięcej trafień na koncie (5) ma Remek Sobociński, który z Koroną zagra.

Do góry
#2181719 - 20/03/2008 18:02 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: awilodus]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..dzis jak dla mnie..

Bełchatów - Lech 1 ...trudno mi to pisać bo jestem kibicem Lecha ale oglądając ostatnie mecze nie ma dobrych skojarzeń. Lech mnie rozczarowuje , nie gram z polotem , czegoś zawsze im brakuje. Reiss już nie pociągnie tego wózka ale nowych liderów nie widać a także nowa krew jak dla mnie nie okazała sie jeszcze ,, świeżą" . Bełchatów przegrywa ale ich gra może sie podobać , zarówno na reymonta a przede wszystkim na odrze nie byli gorsi a zabrakło szczęścia. Dziś jak szczęście pomoże a kiedyś musi , wygrają z Lechem bo grać z nim potrafią.

Zagłębie - Lks 2 ...co mogą przynieść grające ze sobą dwie tragedie? pewnie wiadome : Tragedie...ja jednak oglądając ta rudne wiec ej plusów widzę w grze łodzian , jeżeli dziś coś strzelą to myślę ze dowiążą wygraną , gorzej jak stracą pierwsi bo strzelców to u nich nie ma...

Do góry
#2181757 - 20/03/2008 18:24 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: mirekinter]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Jeśli wygra Zagłębie Sosnowiec, to przeskoczy ŁKS.

Jeśli będzie remis, utrzyma się status quo i wówczas ostatnie będzie Zagłębie, a przedostatni ŁKS.

Jeśli... bez przesady. ;-)

Zagłębie Sosnowie - ŁKS Łódź

Można powiedzieć, że zaczęła się chyba walka na całego między.. Polonią Bytom a ŁKSem w walce o utrzymanie się w ''pomarańczy'' Tylko tyle,że jeśli dziś wygra Zagłębie to to łodzianie spadają na ostanie miejsce i można powiedzieć,że bramy do II ligi zostały otwarte dla Rodowitych. Jeśli nie wygrać z Zagłębie to z kim? To pytanie nurtuje wszystkich łodzian interesujących się sytuacją ŁKSu. Bardzo pozytywnie przyjąłem wiadomość o tym,że zespół przejął Marek Chojnacki! Już zrobił pierwsze roszady bo przesunął do ME trzech Brazylijczyków. Chojnacki postanowi zmienić zespół na bardziej ofensywny i właśnie tak dzisiaj ŁKS ma zagrać bowiem w ostatnich meczach aż.. 8 graczy było defensywnych \:o Tak Panie Jabłoński meczu wygrać się nie da!
Dzisiaj u boku Sebastiana Mili zagra zdrowy już Mladen Kaszczelan. Haliti jest jeszcze niezdolny do gry. Po bokach Szczot & Madej a w ataku Arifović z Jovinio. Bardzo, że trener wystawia dzisiaj dwóch zawodników z przodu a nie jak to było za czasów Jabłońskiego - jednego.

Mecz o życia na pewno tak można nazwać ten mecz dla obu drużyn.
Nie chce podejmować się typowania 1X2. Zastanawiam się tylko czy dzisiaj nie będzie przełamanej passy underowej? Kurs na oVer 2.5 można znaleźć w granicach 2.40

My wierzymy w Was - Wy uwierzcie w siebie!

Do góry
#2181824 - 20/03/2008 19:15 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: 19marcin08]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja Marcin Marcin to ja wierze w ŁKS a Ty nie??

Moim zdaniem ŁKS wcale nie gra tak tragicznie jak jesienią. I wydaje mi się, że wygrają w Sosnowscu. Napewno duży wpływa na gre będzie zmiana trenera tym bardziej na Marka Chojnackiego i chciałbym żeby został on do końca rundy w Łodzi albo i dłużej. Zagłębie zagra bez Bednara i Hosicia oraz wciąż bez Kłody. Zagłebie i tak spada do 3 ligi, a ŁKS to jest mecz o pomarańcze. ŁKS już raz pokonal wyraźnie Sosnowiczan 3-0 u siebie a warto także dodać że i w ostatnim meczu w Sosnowcu w 2006 roku lepsi byli ŁKSiacy. Warto jeszcze zauważyć, że ŁKS na ślasku jeszcze nie rpzegral meczu - remisy z Odrą i Ruchem oraz wygrana z Polonią B. (choć z Sosnowca taki śląsk jak z 19marcin08 widzeiwka )

Moje typy:
Sosnowiec - ŁKS Typ: 2 kurs 3.25 Centrebet 2/10
Typ: X2 kurs 1.55 Betway 8/10

Drugi mecz Bełchatów - Lech i na początek H2H ostatnie 5 meczy (1:1, 0:0, 1:1, 1:1, 1:1) Bełchatów wiosną strzelil 0 (słownie zero goli). Hmmm można powiedzieć, że Lech to drużyna ofensywna ale z pewsnością nie wiosną, gdzie na 3 bramki (jeden z karnego co go nie było a jeden po swojaku Brożka) A i obrona też się prezentuje całkiem całkiem. Do tego dojdzie brak kreatywnego Murawskiego, który chyba myslalmi jest przy sobotnim meczu pewnie podobnie jak Garguła, który wolałby wiosne spędzać w Krakowie.

Mój Typ:
GKS B. - Lech ponizej 2,5 gola kurs 1.70 8/10
GKS B. - Lech X kurs kurs 3.20 2/10

Do góry
#2181849 - 20/03/2008 19:42 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: drfocus]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Doktorze pewnie, że wierze, tylko ile można wierzyć, że końcu wygrają, że w końcu będzie dobrze, że w końcu coś się ruszy?

Tak jak piszesz ŁKS nie gra tragicznie, brakuje (i powiem to już setny raz) NAPASTNIKA! wszystkie mecze u siebie w tej rundzie ŁKS zagrał dobrze, no może poza meczem z Jagiellonią gdzie był widoczny brak zgrania, ale w pierwszej połowie meczu z Dyskobolią to był inny ŁKS ale co z tego? Dyskobolia nie oddał w pierwszej połowie celnego strzału! ŁKS siedział na ich połowie - ale jak zwykle brakło szczęście, kiedy uwierzyli, że można wygrać po przerwie się odkryli Dyskobolia wyprowadziła szybką kontrę i znów mozna było obejść się smakiem. Ja mam takie tylko jedno pytanie po co Legia starała się o Madeja? Gra tego piłkarza w ostanich meczach woła o pomstę do nieba! Mam nadzieje,ze weźmie się w garść, nałoży dzisiaj troszkę mniej żelu niż zawsze i pokaże ,że w piłkę to on grać potrafi.

Zaufam dzisiaj nie piłkarzom a trenerowi Chojnackiemu bo ten człowiek wie co robi.

Kurs ponad 3 na ŁKS moim zdaniem jest bardzo atrakcyjny do tego około 2.40 na oVer i chyba tak zagram.

Powtórzyć wynik z jesieni!

@ mirekinter - po czym wnioskujesz,że grają dwie tragedie? Nie wszystko odzwierciedla tabela.

Do góry
#2181895 - 20/03/2008 20:25 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: 19marcin08]
Marbi Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 17
Patrząc na statystyki H2H ostatnich meczy Gieksy i Lecha skłaniałbym się za underem... Kurs 1.7 całkiem przyzwoity. Chociaż chętnie posłuchałbym mądrzejszych ode mnie jak ten typ analizują.

Do góry
#2181963 - 20/03/2008 21:09 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Marbi]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Marcin zaufasz Choince?
Nie gniewaj sie ale mam mnóstwo kumpli zza barykady i z tego co słyszałem to z niego wielki zero. Podobno piłkarze na treningu robią co chcą nie słuchają go w ogóle a wyniki jakie były rok temu zostały zrobione przez piłkarzy takich jak Kolenda Niżnik Kowalski Madej. To była pomoc która dawała piłki jak na patelni napastnikom. A teraz co jest?
Madej jak mu sie zachce to zagra dobry mecz a jak nie to przejdzie obok gry.
Macie dobrą obronę i bramkarza z przodu Szczota i czasami jakiś zawodnik zagra dobry mecz. Nie trener tu nadzieją ale monolit.
Na razie plus dla Chojnackiego ze wywalił "kopakabane" do ME
Ja gram x2 grubo ale tylko z tego powodu że nie wierzę w dwa zwycięstwa Zagłębia pod rząd w domu. A jak bedzię przekonamy się przed 21

Do góry
#2182007 - 20/03/2008 21:34 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: blackjack]
eltoro1982 Offline
addict

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 606
Skąd: Łódź
blackjack przestań pierprzyć takie pierdoły,a żal to czytać..skąd Ty wyciągasz takie wnioski?..Chojnacki to koleś ,który ma autorytet w drużynie i trzyma ich twardą ręką ...pozatym ma w klubie dużo do powiedzenia a za nim stoją sponsorzy..więc Twoje insynuacje co do tego,że Marek nie nadaję się do trenowania drużyny są śmieszne ..nie raz ,nie dwa udowodnił,że jako trener jest przede wszystkim skuteczny i nawet jeśli drużyna nie gra niczego oszałamiającego to zdobywa punkty i i cele..a tak w ogólę to zajmij się swoją śmieszną ekipą;)i od nas RODOWITYCH się odczłonkuj..
A jęśłi chodzi o sam dzisiejszy mecz to jest szansa spora aby ograć sosnowiczan i na to liczę...

Do góry
#2182019 - 20/03/2008 21:38 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: eltoro1982]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Wojtek Kowalewski wczoraj doznal urazu pleców i pod znakiem zapytania stoi jego występ w piątkowym meczu.

Eltoro izzzi \:\)

Do góry
#2182042 - 20/03/2008 21:47 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: drfocus]
eltoro1982 Offline
addict

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 606
Skąd: Łódź
nie lubię jak "inni"wtrącają się do mojej drużyny i próbuja mącić w głowach ełkaesiaków ;\)
a tak na marginesie to-spoko loko \:D nie damy się omamić \:D

Do góry
#2182056 - 20/03/2008 21:51 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: eltoro1982]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: eltoro1982
blackjack przestań pierprzyć takie pierdoły,a żal to czytać..skąd Ty wyciągasz takie wnioski?..Chojnacki to koleś ,który ma autorytet w drużynie i trzyma ich twardą ręką ...pozatym ma w klubie dużo do powiedzenia a za nim stoją sponsorzy..więc Twoje insynuacje co do tego,że Marek nie nadaję się do trenowania drużyny są śmieszne ..nie raz ,nie dwa udowodnił,że jako trener jest przede wszystkim skuteczny i nawet jeśli drużyna nie gra niczego oszałamiającego to zdobywa punkty i i cele..a tak w ogólę to zajmij się swoją śmieszną ekipą;)i od nas RODOWITYCH się odczłonkuj..
A jęśłi chodzi o sam dzisiejszy mecz to jest szansa spora aby ograć sosnowiczan i na to liczę...

Przeczytaj to co napisałeś i zastanów sie ja w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę leczyć kompleksów. Marcinowi do stóp nie dorastasz on jest kibicem a Ty mały człowieczku szowinistą.
Jakbyś nie zauważył też gram ŁKS. Ale potrafię być obiektywny a Tobie jeszcze dużo do tego brakuje.
To jest forum gdzie podaje sie typy a nie dopieprza do innych jak dorośniesz odezwij sie. Mam większy szacunek wśród kiboli ŁKS-u niż Ty

Do góry
#2182092 - 20/03/2008 22:03 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: blackjack]
Marbi Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 17
Nikt nie rusza undera GKS - Lech?

Do góry
#2182110 - 20/03/2008 22:06 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Marbi]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Marbi
Nikt nie rusza undera GKS - Lech?



a czytac nie umiesz?

wyzej masz wszystko napisane

Do góry
#2182124 - 20/03/2008 22:11 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: HAGIi]
Marbi Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 17
Originally Posted By: HAGIi
Originally Posted By: Marbi
Nikt nie rusza undera GKS - Lech?



a czytac nie umiesz?

wyzej masz wszystko napisane


mecz.pl » Forum » Typy i Opinie » Stadion Piłkarski » Polska » 22. kolejka Orange Ekstraklasa

O to chodziło?

Do góry
#2182145 - 20/03/2008 22:16 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Marbi]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Ja myślę, że ŁKS to wreszcie wygra jakiśmecz, a z kim ma niby wygrać, jak nie z Sosnowcem? Czas i pora najwyższa, bo okazji w każdym meczu jest sporo, ale trafić się nie udaje jakoś za często.

Bełchatów? Wylądowali na mojej czarnej liście na ten sezon i raczej ich tykał nie będę. Jeśli coś miałbym zagrać, to remis i CS 1:1.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Sensei, Zaixi, igea23, Kylo, 11kera11, wHiTe_StAr), 4424 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582816 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07