Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >
Opcje tematu
#2033916 - 07/02/2008 14:50 Re: Mecze towarzyskie [Re: buszmen]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: buszmen
Ja właśnie dlatego na spokoju gram dzisiaj Czechów(oczywiście stawka niska, nie może być inna na towarzyski mecz piłki :D). Nie wiem coście uparli się tak na naszych. Czesi są od nas o epokę do przodu i nawet jeżeli to u nas jest lepsza sytuacja kadrowa i większa mobilizacja, to potencjał dalej leży zdecydowanie po południowej stronie globu. 2.10 na Czechów z Polską to według mnie jest ogromne value i grzech nie brać.

Zresztą, nie wiem do końca skąd ten wasz optymizm. Może jedynie w świeżości naszych graczy. Bo Ci z Polski nie grają, bo nie gra liga, a Ci z zagranicy nie grają, bo w ogóle nie grają \:D \:D Jeszcze jak widzę odgrzewany kotlet pt. "Wichniarek w kadrze" to zwyczajnie śmiać mi się chce. Remis w kiepskim stylu to moim zdaniem max co Polska tutaj ugra. Ale to już zależy na ile będzie sie chciało biegać Czechom. U nich też jednak jest rywalizacja o wyjazd na Euro i nie sądzę by tak zwyczajnie nas sobie odpuścili. To dobry, zorganizowany team. Takie na ogół są poza naszym zasięgiem, chyba że nas lekceważą jak portugalskie Hollywood.


ani nas nie zlekcewazyli, ani nas nie zmiazdzyli \:\) slowem, typowany przez ciebie na maksimum naszych mozliwosci "remis w kiepskim stylu" okazal sie poprzeczka nie do przeskoczenia dla "dobrego, zorganizowanego" teamu czeskiego \:\) pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#2195794 - 25/03/2008 00:47 Re: Mecze towarzyskie [Re: bcn1899]
dj600wojt Offline
member

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 100
Skąd: Pruszków
Ma ktoś jakieś informacje o kadrze Amerykanów na środowy mecz z Polską? I ogólnie, czy ktoś wie gdzie można szukac informacji o składach drużyn na środowe mecze towarzyskie?

Do góry
#2195909 - 25/03/2008 01:29 Re: Mecze towarzyskie [Re: dj600wojt]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: dj600wojt
Ma ktoś jakieś informacje o kadrze Amerykanów na środowy mecz z Polską? I ogólnie, czy ktoś wie gdzie można szukac informacji o składach drużyn na środowe mecze towarzyskie?
Też jestem ciekaw. Cenię ekipe USA i kursy w okolicach 4 są wg mnie warte rozpatrzenia.

Do góry
#2195927 - 25/03/2008 01:37 Re: Mecze towarzyskie [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań

Do góry
#2196103 - 25/03/2008 02:53 Re: Mecze towarzyskie [Re: kfjatek]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Kadra reprezentacji USA na mecz z Polską:

bramkarze: Marcus Hahnemann (Reading FC), Tim Howard (Everton FC)

obrońcy: Carlos Bocanegra (Fulham FC), Steve Cherundolo (Hannover 96), Jay DeMerit (Watford FC), Cory Gibbs (Charlton Athletic), Oguchi Onyewu (Standard Liege), Heath Pearce (Hansa Rostock), Jonathan Spector (West Ham United)

pomocnicy: Michael Bradley (SC Heerenveen), Ricardo Clark (Houston Dynamo), Landon Donovan (Los Angeles Galaxy), Benny Feilhaber, Eddie Lewis (obaj Derby County)

napastnicy: Brian Ching (Houston Dynamo), Clint Dempsey, Eddie Johnson (obaj Fulham FC), Josh Wolff (TSV 1860 Monachium).

Do góry
#2196205 - 25/03/2008 03:48 Re: Mecze towarzyskie [Re: moor6]
dj600wojt Offline
member

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 100
Skąd: Pruszków
Dzięki wielkie. A to zapytam dalej: czy znacie jakiegoś linka do strony z zapowiedziami innych meczy towarzyskich, składami itp?

Do góry
#2196611 - 25/03/2008 07:42 Re: Mecze towarzyskie [Re: dj600wojt]
barcelona74 Offline
addict

Meldunek: 11/04/2006
Postów: 576
Skąd: Glasgow
Martins named in Portugal squad for Greece match
(clarifying team name in squad list)
LISBON, March 19 (Reuters) - Portuguese coach Luiz Felipe Scolari included midfielder Carlos Martins on Wednesday for next week's friendly international against Greece in Duesseldorf, Germany.
Martins, who has been in impressive form for Huelva in the Spanish league, returns after more than a year away from the international scene and was the only major surprise in the 20-man squad for the match next Wednesday.
"I watched Martins's performance for his Spanish club and I thought he was one of the options to replace Barcelona's Deco", Scolari said.
Scolari also said he would announce on May 12 the squad for Euro 2008, which is being held in Austria and Switzerland from June 7-29.
Portugal are in Group A with the Czech Republic, Switzerland, and Turkey.
Squad:
Goalkeepers: Ricardo Pereira (Real Betis), Rui Patricio (Sporting Lisbon)
Defenders: Miguel Monteiro (Valencia), Paulo Ferreira (Chelsea), Ricardo Carvalho (Chelsea), Fernando Meira (VfB Stuttgart), Bruno Alves (Porto), Pepe (Real Madrid), Marco Caneira (Valencia)
Midfielders: Raul Meirelos (Porto), Miguel Veloso (Sporting Lisbon), Joao Moutinho (Sporting Lisbon), Jorge Ribeiro (Boavista), Carlos Martins (Recreativo Huelva)
Forwards: Cristiano Ronaldo (Manchester United), Simao Sabrosa (Atletico Madrid), Ricardo Quaresma (Porto), Nuno Gomes (Benfica), Hugo Almeida (Werder Bremen), Nani (Manchester United).
(Reporting by Carlos Pontes, editing by Pritha Sarkar)

Do góry
#2196616 - 25/03/2008 07:48 Re: Mecze towarzyskie [Re: barcelona74]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
dzisiaj byl news na onecie, ze krystek i nani kontuzjowani i nie zagraja

Do góry
#2197723 - 25/03/2008 23:30 Re: Mecze towarzyskie [Re: nOcnY]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
http://www.sport.pl/pilka/1,85239,5054378.html

W tym kontekście warto chyba rozważyć typ na Szkotów @ 3.10 w VC \:\)

Do góry
#2198330 - 26/03/2008 02:03 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szewa]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
ma ktos moze link do skladu Islandi na mecz ze Slowacja?

Do góry
#2198662 - 26/03/2008 03:50 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Iceland: GK: Sturluson (Valur), Magnusson (KR)

DEF: Hreidarsson (Portsmouth), K.Sigurdsson (Brann), Steinsson (Bolton), R.Sigurdsson (IFK), Eriksson (Valur), Borarirsson (Valur)

MID: Gunnarsson (Alkmaar), Seavarsson (KR), Gisalson (Brondby), Viðarsson (Twente), Bjarnason (Lyn), Hallfreðsson (Reggina), Skulason (Helsingborg), Jonsson (Hearts),

FORW: Gudjohnsen (Barcelona), Þorvaldsson (Valerenga), H.Sigurðsson (Valur), V.Gunnarsson (Stabaek)

dwa slowa komentarza: budowana jest nowa kadra, dwoch niedoswiadczonych bramkarzy, pomocnicy w wiekszosci to chlopcy po 20-21 lat, no i Gudjohnssen w ataku. dla mnie HW + over \:\)

Do góry
#2199266 - 26/03/2008 17:21 Re: Mecze towarzyskie [Re: Ryan20]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
dzieki Ryan20 , zgadzam sie Slowacy dzis win i over pewnie tez wpadnie \:\)

Do góry
#2199340 - 26/03/2008 18:03 Re: Mecze towarzyskie [Re: Szewa]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Szewa
http://www.sport.pl/pilka/1,85239,5054378.html

W tym kontekście warto chyba rozważyć typ na Szkotów @ 3.10 w VC \:\)


"Los nie oszczędził George'a Burley'a, który będzie zmuszony zadebiutować jutro w roli selekcjonera reprezentacji Szkocji przeciwko wymagającym Chorwatom bez siedmiu zawodników. Trener nie robi jednak z tego tragedii i twierdzi, iż jest w stanie z pozostałej dwudziestki ulepić solidną drużynę.

Wspomniana kontuzjowana siódemka to w większości gracze Old Firm. Czterej z nich to piłkarze Rangers: Barry Ferguson (kostka), Lee McCulloch (udo), Allan McGregor (nie ujawniono) i Christian Dailly (złamany palec). Pozostali to Barry Robson (kolano) z Celtiku Glasgow, Stephen Pearson (przepuklina) z Derby County oraz James McFadden (operacja kolana) występujący na co dzień w Birmingham City. "

biorac pod uwage klopoty jednych jak i drugich moze najlepszym wyjsciem bedzie under 2.5? tyle ze kurs nie zacheca do gry

Do góry
#2199502 - 26/03/2008 19:21 Re: Mecze towarzyskie [Re: Hakan]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..gdzie można znależsc skaldy poszczególnych ekip...chodzi mi głownie o Węgry - Słowenia bo tu widzę 1...

Do góry
#2199532 - 26/03/2008 19:45 Re: Mecze towarzyskie [Re: mirekinter]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Originally Posted By: mirekinter
..gdzie można znależsc skaldy poszczególnych ekip...chodzi mi głownie o Węgry - Słowenia bo tu widzę 1...

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=76366
wprawdzie nie ma skladu Slowenii ale mozna sie czegos dowiedziec

Do góry
#2200750 - 27/03/2008 01:04 Re: Mecze towarzyskie [Re: globus]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Ja puscilem w dubelku ze Szkocja 1X Argentyne.
Messi, Crespo nie gra ale sorry - jak dla mie to nieporozumienie - kurs ponad 2,00 na Argentyne?

Cruz z Interu oraz duza ilosc bardzo znanych nazwisk przeciwko komu? No wlasnie - nazwiska reprezentacji Egiptu bardzo malo znane. A trener powiedzial, zeby nie lekcewazyli Egiptu wiec podchodzi powaznie do tego meczu.

Nie zagra Requelme jako rozgrywajacy ale trener i zawodnicy maja wielkie doswiadczenie. Jak dla mie czysta 2 po bardzo dobrym kursie. Nastukaja im co najmniej o te 1 bramke wiecej. Inna technika, doswiadczenie, operowanie pilka

Do góry
#2201122 - 27/03/2008 01:56 Re: Mecze towarzyskie [Re: encepence]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: encepence
nieporozumienie - kurs ponad 2,00 na Argentyne?

Cruz z Interu oraz duza ilosc bardzo znanych nazwisk przeciwko komu? No wlasnie - nazwiska reprezentacji Egiptu bardzo malo znane. A trener powiedzial, zeby nie lekcewazyli Egiptu wiec podchodzi powaznie do tego meczu.

Nie zagra Requelme jako rozgrywajacy ale trener i zawodnicy maja wielkie doswiadczenie. Jak dla mie czysta 2 po bardzo dobrym kursie. Nastukaja im co najmniej o te 1 bramke wiecej. Inna technika, doswiadczenie, operowanie pilka

Ciekawe czy widziałeś choć jeden mecz Egiptu w Pucharze Narodów Afryki? Nie mam pojęcia nic o ich składzie na ten mecz, ale z pewnością DALEKO im od ogórków.

Do góry
#2202377 - 27/03/2008 06:32 Re: Mecze towarzyskie [Re: kfjatek]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam forumowiczów dzisiejszy przeciwnik naszej kadry był bardzo praktyczny, Amerykanie zagrali z dużą determinacją i wolą zwycięstwa której z minuty na minutę brakowało naszej ekipie. Mecz nam kompletnie nie wyszedl graliśmy beż jakiejkolwiek myśli taktycznej każdy sobie biegał po boisku nie było zrozumienia miedzy zawodnikami popełnialiśmy wiele błedów nawet Arturowi zdarzyły sie z 2 kiksy o obroncach już nic lepiej nie pisać jeśli ten mecz miał dać odpowiedzi na jakiekolwiek wątpliwości to nie dość że ich nie wyjasnił to przysporzył kolejnych Leo. Dobrze ze Amerykanie tak dobrze z nami zagrali taka porażka dobrze nam zrobi i pokazała że jak nasi nie mają dnia są w słabej dyspozycji to jak jeden mąż grają padakę jednak jestem dobrej myśli bo tak słabego meczu to do kolejnych eliminacji nie zagramy sprawy idą raczej w dobrym kierunku mimo tej dotkliwej porażki bo w każdym półroczu kadra gra 1 kompletnie beznadziejny mecz przynajmniej tak przeważnie było sądzę że tendencja zostanie utrzymana zawsze po takim meczu było lepiej dzis Amerykanie wybili nam piłke z głowy nawet Ebi sobie nie pograł cięzki dla widza podobal mi się tylko doping kibiców dobrze że oni mimo niekorzystnego wyniku próbowali się bawić i rozgrzewać na tym chłodzie.

Do góry
#2202731 - 27/03/2008 17:50 Re: Mecze towarzyskie [Re: Piotruś Pan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Nie rozumiem opini ze jeden mecz o niczym nie swiadczy bo w naszym przypadku jest to mylna obrona, bo u nas jest tak ze to jeden mecz na jakis czas nam wyjdzie a reszta daleka jest od idealu. Na cale szczescie doszlo do konfrontacji na tle solidnej reprezentacji i wyszly braki naszej kadry. Mimo iz wywalczylismy awans to bronia nas przede wszystkim wyniki, gdyz styl naszej gry wielokrotnie pozostawial wiele do zyczenia. Wszyscy tylko powtarzaja Polska - Portugalia z Chorzowa, a nikt nie wspomni np Polska Kazashstan gdzie w pierwszej polowie pokazalismy totalne dno, podobne jak we wczorajszym meczu. Wg mnie jest za malo czasu zeby ze spotkania z Usa wyniknelo cos dobrego. Leo i tak wezmie wiekszosc pilkarzy ktorzy wczoraj zagrali ( szkoda, wielka szkoda ze jedynie Brozek pewnie moze zapomniec o wyjezdzie - Leo za nim nigdy nie przepadal). Ubolewam nad tym ze Leo od samego poczatku nie trzymal sie swojej zasady ( graja tylko ci ktorzy graja w klubach), a powolywal pilkarzy ktorzy powinni myslec o zakonczeniu kariery albo o rostaniu z kadra , a on tymczasem wymienia ich w gronie pilkarzy stanowiacych o obliczu reprezentacji, mam tu na mysli czy to Baka czy Zurawskiego.Czy my w kraju nie mam juz zdolnej mlodziezy, tylko trzeba siegac po pilkarzy bliskich pilkarskiej emerytury, ktorzy wiecznie rozczarowuja i ktorym co chwile daje sie nowy kredyt zaufania,a oni znowu nie potrafia go splacic i tak w kolko. Mecz z Usa przynjamniej ostudzil nieco hurraoptymizm ktory zaczal zmierzac w zgubnym kierunku i moze dzieki temu unikniemy poczucia kolejnego rozczarowania po Euro, bo nie zapowiada sie abysmy mogli tam wiele zdzaialac z taka gra i z takimi kadrowiczami. a moze zdarzy sie cud? Ciekawe czy po Euro dalej bede slyszal na trybunach zenujace Leo Leo Leo...a

Do góry
#2202732 - 27/03/2008 17:50 Re: Mecze towarzyskie [Re: Piotruś Pan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Nie rozumiem opini ze jeden mecz o niczym nie swiadczy bo w naszym przypadku jest to mylna obrona, bo u nas jest tak ze to jeden mecz na jakis czas nam wyjdzie a reszta daleka jest od idealu. Na cale szczescie doszlo do konfrontacji na tle solidnej reprezentacji i wyszly braki naszej kadry. Mimo iz wywalczylismy awans to bronia nas przede wszystkim wyniki, gdyz styl naszej gry wielokrotnie pozostawial wiele do zyczenia. Wszyscy tylko powtarzaja Polska - Portugalia z Chorzowa, a nikt nie wspomni np Polska Kazashstan gdzie w pierwszej polowie pokazalismy totalne dno, podobne jak we wczorajszym meczu. Wg mnie jest za malo czasu zeby ze spotkania z Usa wyniknelo cos dobrego. Leo i tak wezmie wiekszosc pilkarzy ktorzy wczoraj zagrali ( szkoda, wielka szkoda ze jedynie Brozek pewnie moze zapomniec o wyjezdzie - Leo za nim nigdy nie przepadal). Ubolewam nad tym ze Leo od samego poczatku nie trzymal sie swojej zasady ( graja tylko ci ktorzy graja w klubach), a powolywal pilkarzy ktorzy powinni myslec o zakonczeniu kariery albo o rostaniu z kadra , a on tymczasem wymienia ich w gronie pilkarzy stanowiacych o obliczu reprezentacji, mam tu na mysli czy to Baka czy Zurawskiego.Czy my w kraju nie mam juz zdolnej mlodziezy, tylko trzeba siegac po pilkarzy bliskich pilkarskiej emerytury, ktorzy wiecznie rozczarowuja i ktorym co chwile daje sie nowy kredyt zaufania,a oni znowu nie potrafia go splacic i tak w kolko. Mecz z Usa przynjamniej ostudzil nieco hurraoptymizm ktory zaczal zmierzac w zgubnym kierunku i moze dzieki temu unikniemy poczucia kolejnego rozczarowania po Euro, bo nie zapowiada sie abysmy mogli tam wiele zdzaialac z taka gra i z takimi kadrowiczami. a moze zdarzy sie cud? Ciekawe czy po Euro dalej bede slyszal na trybunach zenujace Leo Leo Leo...

Do góry
Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Szuman, Irek), 3592 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49