Opcje tematu
#2228264 - 04/04/2008 15:18 Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278



Do góry
Bonus: Unibet
#2231398 - 05/04/2008 22:38 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
AS Roma - Genoa over 2,5 @1,87 4/10 Expekt

AS Roma - Genoa Czy obie drużyny strzelą gola? Tak @1,83 5.5/10 Expekt

Czy Konko dostanie kartkę w tym meczu? Tak @3,00 1.5/10 Unibet

---

Bardzo dobry kurs jak na takie rozwiązanie \:\)

Roma napewno zagra otwarty futbol bo ich remis pod żadnym względem nie będzie zadawalał, jeśli chcą zdobywać punkty potrzebne do mistrzostwa to nie mogą już sobie pozwolić na głupią wpadkę tym bardziej iż sznase na zdobycie LM spadły poniżej 1% ;\)

Za dwójkę defensywnych pomocników w ustawieniu Romy grać będą wspaniały De Rossi i o wiele mniej zgrany z zespołem Brighi, ponieważ Pizzaro za siądzie na ławce z powodu nadmiaru żółtych kartoników.

Genoa to zespół preferujący ofensywne ustawienie. W zasadzie w każym meczu grają 3-4-3 przekłada się to na dość dużą ilość goli straconych jak zdobytych. Zespół z Genoi również nie ma już nic do stracenia ponieważ spadek jest im nie groźny a do siódmego miejsce brakuje im aż 7 punktów tak więc nie ma co kalkulować. Oprócz tego liczę na świetną postawę Boriello, który w 28 rozegranych spotkaniach zobył aż 18 goli i jest obecnie królem strzelców w Serie A.

Konko to obencie jeden z najagresywniejszych graczy Genoa. Na koncie ma już 6 żółtych kartek a że z powodu żółtych kartek nie zagrają dzisiaj Paro (siedem kartoników) Milanetto (osiem kartoników) to być może na nie go spadnie "czarna robota".
Arbiter dzisiejszego spotkania ma wskaźnik 4,6 jeśli chodzi o żółte kartki na jeden mecz tak więc sznase są dość spore a kurs @3,00 bardzo kusi!

Do góry
#2232047 - 06/04/2008 00:28 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
AC Milan - Cagliari Czy zespół gości strzeli gola? Tak @1,81 3/10 Expekt

Myślałem że uda mi się zrobić obszerniejszą zapowiedź tego spotkania ale pewna sytuacja zmusiła mnie do tego by napisać coś na szybko.

Milan przez cały sezon zawodzi i nawet gra w kwalifikacjach do LM stoi pod znakiem zapytania. Obrona Milanu wraz z anty bramkarzem jest całkowicie do wymiany. Dzisiaj zagrają czwórką w obronie. Nie zagra Nesta, Oddo czy charujący w obronie Gatusso. Milan już od pięciu spotkań traci gola na własnym stadionie.

Cagliari jest zdeterminowane by się utrzymać a Ballardini dał zespołowi sporo wiary. Zespół obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji w ostatnim meczu zabrał puynkty Romie i Sampdori.
Co ciekawe gdyby podliczyć ostatnie dziesięć meczy to wychodzi na to że Cagliari było by ósme a Milan dopiero dwunasty.

Kurs bardzo kusi bo wydaje mi się że nawet gdy Milan wygra to Cagliari coś ustrzeli \:\)

Do góry
#2234100 - 06/04/2008 17:36 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Torino - Empoli 1 @1,90 7/10 Expekt

Torino - Empoli Goście strzelą gola? Nie @2,15 2.5/10 Expekt

Torino FC - Empoli FC (+1.0) 1 @3,50 1.5/10 Expekt

Torino jeszcze nie pewne bytu w Serie A. Dzisiaj grają z Empoli, które miałem okazje oglądać w meczach z Romą i Sampdorią. Jeśli jeszcze całkiem nie dawno dawałem im szanse na utrzymanie to dzisiaj trochę nie chętnie ale zrobię to i odwołam te słowa. Zmiana trenera w Empoli to nie była najlepsza decyzja na koniec sezonu i wątpie by Cagni zbudował tak szybko z ruiny dom, który w sezonie 2008-2009 będzie patrzał na Serie A.

Torino dzisiaj troche osłabione w obronie dlatego grałem bardzo delikatnie to iż Empoli nie strzeli gola. Brak Comotto i Natali zapewne da o sobie znać przy stałych fragmentach gry.

Torino po dwóch wpadkach na własnym boisku wręcz musi wrócić i zagrać u siebie na bardzo dobrym poziomie tym bardziej że potrafili się zmotywować już na Catani wygrywając 2-1.

Zespół z Empoli na wyjazdach tylko 9 zdobytych bramek a co gorsza nie zagra dzisiaj Pozzi! W obronie nie zobaczymy Prataliego.

---

AC Parma - Lazio Rzym under 2,5 @1,75 2/10

Tutaj spokojnie bez większego zbędnego ryzyka \:\)

Parma pod wodzą Cupera gra typowo po włosku. Dzisiaj będą musieli uważać na to by zdobyć chociaż jeden punkt. Lazio w meczu z Interem bardzo ofensywnie ale trener Rossi powinien zrozumieć że gdy gra się z Cuperem to nie można przez 3/4 meczu siedzieć na połowie rywala bo to może się źle skończyć.

---

Atalanta Bergamo - Inter Mediolan Czy gospodarze zdobędą gola? Nie @2,50 2/10 Expekt

Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 2 @1,90 4/10 Expekt

Atalanta Bergamo - Inter Mediolan Inter wygra i utrzyma czyste konto. @3,10 1/10 Betsson

Jeszcze tydzień temu pisałem że nie będe grał na Inter! Dzisiaj nie co zmieniłem zdanie ponieważ Inter jest pod olbrzymią presją. Roma wczoraj wygrała i obecnie traci do Nerrazzurich tylko jeden punkt. Mediolańczycy mieli doskonałą okazję by wypotrząć i spokojnie potrenować przez ostatni tydzień.

Jeśli Inter nie zagra dzisiaj dobrze w ataku to liczę na to że chociaż sporo w obronie nadrobią tak jak miało to miejsce w meczu z Lazio w Rzymie.
Inter podobno wybiegnie w ustawieniu 4-5-1 oni tak grali przez ponad pół połowy z Romą i musze powiedzieć że byłem pod olbrzymim wrażeniem.

Atalanta już raczej o puchary nie walczy a tym bardziej spadek jest im obcy. Dzisiaj zagrają bez Rivalty (D 26-1) i Carrozzieriego (D 18-2).

Do góry
#2234263 - 06/04/2008 19:05 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Fiorentina - Reggina Czas pierwszej strzelonej bramki? Od 1-szej do 30-tej minuty @1,85 3/10 Expekt

Viola bez wiekszego problemu powinna dzisiaj roznieść Reggine. Wczoraj wygrał Milan i Fiorentina obecnie jest czwarta z jedno punktową przewagą. Prandelli po meczu z Udinese wyraźnie zaznaczył że ustawi zespół zbyt statycznie. Nawet na forum Interu Mediolan słyszałem taki śmieszny komentarz że Viola gra dzisiaj jak Inter...

Średnia czasu pierwszego straconego gola na wyjeździe przez Reggine to 39 minuta, biorąc pod uwagę fakt z jakim rywalem przyjdzie im się dzisiaj zmierzyć to myśle że szanse na powodzenie takiego zakładu są dosyć spore.

Do góry
#2234384 - 06/04/2008 19:49 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032


Torino-Empoli

Pojedynek druzyn ktorych byt w Seria A jest wciaz niepewny. Empoli nie zasmakowalo zwyciestwa juz od 7 spotkan, co w efekcie spowodowalo zwolnienie Alberto Malesaniego. Czy jego nastepca Gigi Cagni bedzie w stanie wyciagnac druzyne z kryzysu i uniknac degradacji? Cagni piastowal juz urzad trenerski w Empoli, wiec nie mozna mowic ze potrzeba czasu by zapoznal sie z druzyna, ale jego praca poprzednio nie przyniosla spodziewanego efektu. Watpie wiec by moglo dojsc do naglej metamorfozy spowodowanej przyjsciem nowego trenera. Dla obu druzyn jest to bardzo wazne spotkanie, dlatego nie spodziewam sie w nim zawrotnego tempa, a raczej ostroznej gry. Oba teamy nie naleza do potenatow strzeleckich, w szczegolnosci problem ze skuetcznoscia maja gospodarze ktorzy w 31 kolejkacj zdobyli zaledwie 24 gole ( dla porownania Torino strzelilo 32). Na 31 rozegranych spotkan przez Empoli 18 konczylo sie rezultatami underowymi , w przypadku Torino byla to liczba 19 meczy. W bezposrednich starciach pomiedzy nimi takze dominuje under.

Typ: under 2.5 kurs: 1.75

Atalanta-Inter M.

Po wczorajszym zwyciestwie Romy przewaga Interu nad klubem z Rzymu stopniala do zaledwie jednego oczka. Inter czeka nielada trudne zadanie, poniewaz wspominalem juz pare razy o problemach ktore towarzysza druzynom przyjezdny w zdobywaniu punktow na na Stadio Atleti Azzurri d’Italia . Atlanta przed tygodniem pokonanlo drugi z zespolow z Mediolanu , Ac Milan 2-1 czy ten sam los spotka Inter? Biorac pod uwage fakt ze dyspozycja Interu jest slaba moze sie tak stac. Atalanta przelama w ostatnim meczu swoja strzelecka niemoc co w efekcie byc moze pozwoli im wrocic do poprzedniego stanu, gdy regularnie trafiali do siatki rywala. Inter musi zdobyc punkty w dzisiejszym meczu by ponownie odskoczyc Romie. Podopiecznym Roberto Manciniego ciezko bedzie zrealizowac przyswiecajacy im cel, gdyz Atalanta zadko kiedy u siebie przegrywa a gra jaka prezentuje Inter w ostatnim czasie pozostawia wiele do zyczenia. Uwazam ze zadna z druzyn specjalnie sie nie cofnie, wrecz przeciwnie licze na ofensywne usposobienie obu ekip. Oba zespoly znajduja sie w czolowce najskuteczniejszych druzyn Seria A ( Inter - 2 miejsce , Atalanta -5). Na dodatek gospodarze zadko kiedy koncza spotkanie z czystym kontem dlatego tez pokusze sie w tym meczu na:

Both team to score 1.7

Parma-Lazio

Postawa jaka w ostatnim czasie prezentuja pilkarze Lazio wzbudza wrazenie solidnej druzyny. Styl i jakosc gry zmienila się diametralnie w porownaniu do tej która obserwowac moglismy jeszcze pare miesiecy temu. Nie tak dawno niektorzy mieli obawy ze Lazio nie zdolala utrzymac się w lidze, ale po okresie lepszej gry te watpliwosci zostaly rozwiane. Przed widmem spadku stoi dzisiejszy rywal Biancocelesti Ac Parma. Podopieczni Hectora Raula Cuopera graja w kratke, ale jeśli chodzi o zdobywanie punktow to punktuja przede wszystkiem na Stadio Ennio Tardini Dlatego Lazio stanie przed nielatwym zadaniem. Po serii fatalnych na wyjezdzie, podopieczni Del Nerriego, powoli przekladaja dobra dyspozycje także na wystepy poza domem, dlatego nie ma co specjalnie sugerowac się fatalnym bilansem rzymian na wyjezdzie( 1-8-6). Z jednej strona ogromna determinacja gospodarzy w walce o utrzymanie i skrupulatne zbieranie punktow , który każdy z nich może okazac się na wage zlota. Z drugiej bardzo dysponwani gracze Lazio których gra wzbudza pozytywne doznania. Biorac pod uwage fakt ze ofensywa
Biancocelesti jest trudna do zatrzymania, a Parma ze swoim niechlubnym bilansem 47 straconych goli ( wiecej stracilo tylko Cagilari oraz Palermo) może mieć spore problemy z zachowaniem czystego konta. Uwazam ze Lazio w obecnej dyspozycji nie przegra tego meczu.

Lazio x2 1.58

Do góry
#2235500 - 06/04/2008 23:59 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Hakan]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Jose! respect! Za Twoja ciężką prace i skuteczne typy!

Do góry
#2236024 - 07/04/2008 01:35 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Kibickr]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Dzięki Kibickr

Dziękuje Hakan za typ na under 2,5 w meczu Torino - Empoli. Ja sam dzisiaj nie wyczułem tego meczu i przegrałem na nim sporo kasy \:\)

Mam nadzieje że będe mógł liczyć na twoje typy za tydzień bo zawsze dorzucam coś do swego wekeendowego koszyka z twoich propozycji \:\)

A może i Ciebie Kibickr uda się namówić na typowanie Serie A? ;\)

Do góry
#2236090 - 07/04/2008 01:47 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Powiem Ci Jose ze miales sporo pecha dzisiaj z meczem Torino - Empoli. Ogladalem koncowke pierwszej i druga polowe i Torino mialo przewage, dwie poprzeczki, niecelny strzal na pusta bramke z odleglosci 5 mterow, niepodytkowany rzut karny. i tak niewykorzystane sytuacje sie mszcza

Mam nadzieje ze daliscie rade odczytac pierwsze trzy opisy bo napisalem je na szybko a jak pozniej czytalem na spokojnie to rece mi opadly tak pozjadlem slowka albo jakie gafy ort popelnilem \:p

Palermo - Juve

Kryzys Palermo trwa nadal. Ich niemoc wygrywania meczy trwa już od 6 kolejek co w efekcie spowodowalo ze znacznie przyblizyli się do strefy spadkowej. Obecnie Rozowych dzieli od niej 7 punktow. Wydaje się to niemozliwe ale taka jest brutalna prawda, druzyna która miala walczyc o europejskie puchary a konkretnie o LM musi martwic się by nie spasc do drugiej ligi. Watpie aby Rozowi byli w stanie przerwac zla passe w dzisiejszym meczu przeciwko Juve. Stara Dama czuje za soba oddech goniacej jej Fiorentiny a w poscigu za miejscem gwarantujaycm udzial w LM sa Milan Sampdoria oraz Udinese. Dzisiejsze zwyciestwo pozwoliloby im uzyskac bezpieczna przewage 9/10 punktow nad wspomniana trojka. Zadanie ulatwic może fakt ze w druzynie Palermo zabraknie Miccoliego i Cavaniego czyli dwojki napastnikow. Do dyspozycji trenera zatem jest jedynie lub az Amauri najskuteczniejszy strzelec gospodarzy ( 11 goli). Patrzac jednak na poczynania strzeleckie Palermo nie sadze by defensywa Juventusu miala wiele pracy. W meczu z Napoli zaledwie dwa celne strzaly na bramke, w meczu z Parma także tylko 2, z Udinese 9 ale tylko jeden zamieniony na bramke, z Regina na 9 prob tylko jedna znalazla droge w swiatlo bramki. Juve poza Cristiano Zannetim nie ma problemow kadrowych, sa w lepszej dyspozcji od rywala, bilans bezposrednich spotkan z Palermo jest na korzysc Starej Damy.


Typ: 2 DNB 1.55

wszystko przez ten wyjazdowy remis z empoli, tak to pokusilbym sie o "czysta 2" \:p

Do góry
#2236198 - 07/04/2008 02:07 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Hakan]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
No widzisz jak to jest Hakan, biednemu zawsze wiatr w oczy ;\)

Widzę że podałeś typ na wieczorne spotkanie a więc i Ja nie pozostanę w tyle i coś zaproponuje...

Palermo - Juventus Turyn under 2,5 @1,85 3/10 Expekt

Czy Juventus strzeli gola z poza pola karnego w regulaminowym czasie gry? Tak @3,60 1/10

Świetny mecz nam się zapowiada na stadionie w Palermo. Oba zespoły prezentują odmiene style gry, grają również o dwa zupełnie inne cele ale myślę że zobaczymy przede wszystkim mecz walki i dobrej gry obronnej.

W ekipie z Palermo nie zobaczymy Miccoliego i Cavaniego natomiast w szeregach Juve zabraknie Andrade i Zannetiego.

Juventus w tym sezonie widziałem kilka razy i muszę powiedzieć że imponują mi grą w obronie. Oprócz tego wydaje się że Buffon jest nie do pokonania. Obrona, która przed sezonem wydawała mi się dosyć słaba okazuje się dla wielu zespołów zaporą nie do ominięcia. W zimowym okienku do składu doszedł jeszcze Sissoko, który wywołuje na mnie olbrzymie wrażenie swą determinacją i walką w grze obronnej.

Palermo w ustawieniu 4-2-3-1 gra bardzo defensywnie w zasadzie tylko Amauri gra ultradefensywnie, nawet Jankovic, Simplicio oraz Caserta bardzo często uczestniczą w grze obronej co zapewne bardzo ale to bardzo będzie przeszkadzać Juventusovi w ataku pozycyjnym.

Gol z poza pola karnego wydaje mi się bardzo przeszacowany. @3,60 to bardzo dobry kurs. Nedved czy Alex potrafią uderzyć z rzutu wolnego a to już mi wystarcza. Tym bardziej że Palermo dość często powinno faulować Juventus przed polem karnym.
Ostatnio próbowałem takiego rozwiązania w meczu z Interem gdy grał z Lazio ale niestety się nie udało.

Do góry
#2236926 - 07/04/2008 05:32 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Nawet asekuracyjne podejscie nie pomoglo...

Palermo wogole nie istnialo w drugiej polowie , Juve zdolalo z 2-0 zrobic 2-2 i wciaz napierali. slupek Del Piero, Fontana broni dobitke z 5 metrow... pare chwil pozniej nie kryty Trezeguet dostaje pilke w pole karne i z 7 metrow nie potrafi wpakowac jej do bramki... Zawiodla skutecznosc Starej Damy bo mogli spokojnie zdobyc jeszcze dwa gola . na koncu fenomenalne uderzenie z 26 metrow Zaccardo i Palermo wygrywa...

fenomenalny mecz "dziadzio" Del Piero

dzisiaj 2/4 na forum wiec minimum zrobione. poza antena ustrzelone Udinese x2 oraz Sampdoria 1 wiec ogolnie dobry dzien.

Do góry
#2237362 - 07/04/2008 16:48 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Hakan]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Dla mnie mecze niedzielne kompletnie nie udanne. W szczególności spotkanie Torino - Empoli, gdybym w tym meczu na Torino grał w granicach 4-5/10 to było by o.k, ale przesadziłem z stawką i nie smak pozostanie na bardzo długo.

Widziałem bramkę dla Cagliari musze powiedzieć że udało mi się dobrze opisać w swojej analizie Kalaca
Kaka zagrał wspaniale no i Inzaghi, który grał bardzo dobrze.

Inter w końcu się przebudził, wygrywając 2-0 dał jasno do zroumienia że z ich formą nie ma wcale tak tragicznie tym bardziej że teren w Bergamo do łatwych nie nalezy.

Do usłyszenia

Do góry
#2239386 - 08/04/2008 15:40 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
W zasadzie już w niedziele jak i wczoraj miałem okazję oglądać skróty spotkań z Serie A. \:\)

Torino tak jak powiedziałeś Hakan strasznie pechowo przegrało swoje spotkanie. Dwie poprzeczki, kilka ciekawych sytuacji. Empoli tylko raz zagroziło bramce Torino, obrona zaspała i no prostopadłe podanie doszło do adresata.

Pod olbrzymim wrażeniem pozostawił mnie mecz Catani, która wygrała 3-0. Po prostu całkiem inny zespół. Pod wodzą Zengi przypominają mi trochę Getafe. Szybkie kontry i co najważniejsze nie ma długiego podania, które jakże cechuje Serie A. Spokojnie mogli wygrać te 5-0. W szczególności utkwiła mi akcja bodajże Spinesiego, który po wrzutce uderzył przewrotką ale piłka po koźle przeszła minimalnie nad poprzeczką.

Roma mogła się pozbyć mistrzostwa w dwie mnuty. Totti strasznie przeżywał to spotkanie na trybunach przy rzucie karnym dla Romy zasłonił oczy rękoma
W Romie jak zwykle świetnie De Rossi, Vucinic Taddei.

Milan to mecz bez histori \:\)
Świetnie grał Inzaghi, znów czarował Kaka a reszta zespołu oprócz bramkarza zagrała bardzo solidnie.

W Milanie wyjaśniła się również jeszcze jedna sprawa. Ancelotti zostaje na sezon 2008-2009. Jego głównym zadaniem będzie odmłodzić w czasie mercato zespół a w nowym sezonie wygrać Serie A.

Sporo szczęścia miała Viola. O ile w drugiej połowie Reggina już nie istniała to w pierwszej raz że skrzywdził ich sędzia nie uznająć ewidentnego karnego, po drugie chyba dwa razy trafiali w słupek i po trzecie świetnie bronił Frey. Fiorentina trochę mnie zaskoczyła bo nie grała dobrze. Wynik 2-0 nie odzwierciedla nam tego co działo się na boisku. Druga bramka to już efekt szturmu graczy Regginy na bramkę rywala, szkoda tylko że tak późno zespół gości zdecydował się grać w otwarte karty.

Do góry
#2239390 - 08/04/2008 15:45 Re: Serie A - XXXII kolejka (5-6 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Komplet wyników 32 kolejki Serie A:


Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, Szuman, Sensei), 3639 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25