Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >
Opcje tematu
#2196116 - 25/03/2008 02:57 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: barcelona74]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Dzięki serdeczne...
Załapałem się na bramkę

Do góry
Bonus: Unibet
#2196165 - 25/03/2008 03:25 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
grucha dorosnij

Do góry
#2199877 - 26/03/2008 22:25 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: moor6]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray



Do góry
#2204802 - 28/03/2008 04:06 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: konstruktor1]
-Adrian- Offline
veteran

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 1288
Skąd: Dziki Wschód
Tak się zastanawiam dlaczego rosną kursy na Bristol City. W STS 1.65, ale w necie rośnie do przedziału 1,7-1,94. Szpital mają jakiś czy co? Wydaje mi się, że raczej są faworytem potyczki z Norwich. Panowie znawcy, proszę o zabranie głosu \:\)

Do góry
#2205826 - 28/03/2008 14:36 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: -Adrian-]
Grruber Offline
newbie

Meldunek: 13/12/2007
Postów: 26
To dlatego ze Norwich wygrali z cienkim Colchester 5-1, a Bristol City jest za przeproszeniem " cienkie jak dupa u weza", kompletnie nic nie graja, dlatego kursy rosna na na gospodarza.

Do góry
#2206575 - 28/03/2008 21:53 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Grruber]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
wlasnie skonczylem gadac z Williamem Hillem przez telefon,wspomnialem o twoim pytaniu adrian,odpowiedzial mi moznaby rzec ze stoickim spokojem ,ze ,tu cytuje "match is fixed thats why odds are going up...".
Czyli wynika z tego ,ze mecz jest ustawiony i powinien sie zakonczyc zwyciestwem Norwich.

Do góry
#2209052 - 29/03/2008 07:19 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: muine bheag]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Parę propozycji z Coca-Cola League One :

Gillingham-Carlisle 2 2,1 - mam nadzieję , że los mnie nie ukarze ale jak do tej pory typy na lub p-ko Gillingham wchodzą 100%.
W tej kolejce postawię zdecydowanie przeciw drużynie , która moim zdaniem już niedługo zamelduje się o szczebel niżej.
Zespół gospodarzy w ostatnich 6 meczach punkty (3) zdobył tylko raz - w meczu ze słabiutkim, i nękanym kontuzjami Bournemouth. A wszystko po za tym regularnie przegrywa. Co więcej zespół bierze baty niezależnie czy gra defensywnie czy ofensywnie -jak ostatnio kiedy Stimson krytykowany za to , że drużyna nie strzela bramek zaczął grać 3 obrońcami. Przy nastawieniu "ofensywnym" w skórę dostają zresztą dużo mocniej ( Brighton 4-2, Crewe 0-3 ). Fakt , że do składu wraca w końcu paru zawodników (Cullip, Southall) moim zdaniem wiele nie zmieni. PO prostu strategia Stimsona nie wypaliła i ja dziwie się tylko skąd u tego człowieka nadal takie dobre samopoczucie.
Co więcej mecz z Carlisle to dla gospodarzy kolejny z serii must win - czyli należy się spodziewać "ofensywnego" wariantu - co szczególnie źle wróży dla ich wyniku.
Z drugiej strony równie umotywowane Carlisle , które w końcu zaczęło wygrywac na wyjazdach równie regularnie co u siebie. Cieszy mnie w kontekście tego meczu dzisiejsze zwycięstwo Doncaster bo oznacza to , że walka nadal się toczy i nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu.Jak dla mnie kurs w okolicach 2,1 jak najbardziej wart zagrania.

Luton - Crewe 2 2,9 - bardzo fajny kurs na drużynę która z każdym meczem gra lepiej. O Crewe już w ostatnim tygodniu trochę popisałem , a dużo ładniej zrobił to KOnstruktor.W każdym z ostatnich 3 meczów Nicky Maynard strzela bramkę , a teraz w napadzie otrzyma solidne wsparcie od wypożyczonego z Burnley Steve'a Jones'a. Ze znaczących absencji w składzie Crewe nie zagra tylko Dean Morgan (lewoskrzydłowy wypożyczony właśnie z Luton). A tak drużyna w zasadzie w takim składzie w jakim ostatnio wygrała z Hartlepool, Gillingham i zremisowała z Walsall.
W Luton z kolei nikt nie ma już wątpliwości co do tego , że drużyna spada. O ile większość klubów starała się jeszcze do ostatniej chwili kiedy było można się wzmocnić sprowadzić kogo się da Luton...wypożyczyło do Southampton swojego podstawowego stopera Chrisa Perry'ego (35/0/1). Dodatkowo w meczu z Crewe w składzie Luton nie zagra jeszcze ich najlepszy snajper Paul Furlong (24/7/8).
To wszystko nie może napawać optymizmem. Uwzględniajac jeszcze różnice w zmotywowaniu zawodników obu zespołów bo tak dobrym kursie uważam , że mecz zagrać warto. Ewentualnie z handi DNB pewnie w okolicach 2.

Ot i.
Zagram tez pewnie z League One - Leeds - do składu wraca w końcu Jonathan Douglas a dopóki grał przez kontuzją - to Leeds było hegemonem.
Z League Two spróbuję chyba Stockport- bo co by nie pisac po prostu wygrywają wszystko na wyjeździe i jeszcze Wrexham - no bo jeśli W Coca Coli można ustawić-odpuścić mecz - to będziemy tego właśnie świadkami w spotkaniu z Barnet. Przekonamy się.

Miłego typowania

Do góry
#2209880 - 29/03/2008 21:29 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Witam. Ja dołożę coś z League Two i Blue Square Premier.
Darlington - Bradford City 1
Do trzech razy sztuka można powiedziec, dwa razy pod rząd mnie przewieźli (siebie zresztą bardziej chyba), to pozostaje miec nadzieję, że teraz uradują. Najwyższa pora na zwycięstwo, bo spadli poza pierwszą trójkę, a wiadomo nikt nie chce męczyc się w loterii, jaką są play-offy. Bradford zajmuje trzynastą pozycję w tabeli, nie grozi im już spadek, awans tez nie, więc determinacja powinna byc po stronie Darlo. Potencjał także widzę u nich większy. Problemem jest nierówna gra i brak stabilizacji formy. Teraz pora na wygraną.
Kurs niezbyt wysoki, jednak do zaakceptowania 1,85 Pinnacle.

Peterborough United - Lincoln City 1
Peterborough ma szanse awansowac na pozycję lidera, jako że MK Dons w ten weekend wybierają się na Wembley, by zagrac z Grimsby finał Johnstone's Paint Trophy. Wszystko wskazuje, że tak sie stanie, choc przypuszczam, nie na długo. Lincoln, przed sezonem typowany do awansu gra poniżej oczekiwań i chociaż nie spadnie, to na awans nijak nie zasłużył. Peterborough z takimi drużynami nie zwykli przegrywac, zwłaszcza u siebie. Dlatego tez kursy skandalicznie niskie, w okolicach 1,5.
Teraz coś z Conference.
Altrincham Town - Torquay United 2
Torquay ostatnio mnie raduje co weekend, więc skuszę się znowu na nich. W tej kolejce nie będzie chyba łatwo, bo grają z drużyną broniącą się przed spadkiem, co nigdy nie jest spacerkiem. Za Torquay przemawia zdecydowanie potencjał i porównanie zdobyczy punktowej. Ponad dwa razy więcej punktów zdobytych, przy czterech meczach rozegranych mniej. Torquay w najsilniejszym składzie z Sillsem i Zebroskim w ataku. Kurs około 1,8.

Na dokładkę gra przeciwko totalnym underdogom, czyli coś co bardzo lubimy.
Stafford Rangers - Aldershot Town 2
Rushden & Diamonds - Droylsden Town 1
W przypadku tych spotkań nie widzę innej możliwości, niż wygrane faworytów. Prawda, mało to odkrywcze, ale w ligach wyższych ze świecą można szukac kursów 1,4 - 1,5 w meczach gdzie kompletny outsider gra z murowanym zwycięzcą ligi. Ot takie dwa mecze na dołożenie do słabego singla bądź dubla.
Bukmacherzy nas w tej kolejce nie rozpieszczają, ale jestem zdania, że nie ma co na siłę grac zdarzeń niepewnych tylko z powodu wysokiego kursu. Masz rację Kefir z Carlisle, ten typ też mi się podoba i przynajmniej przyzwoicie wygląda.
Pozdrawiam.

Do góry
#2211454 - 30/03/2008 01:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Kefir70
Parę propozycji z Coca-Cola League One :

Gillingham-Carlisle 2 2,1 - mam nadzieję , że los mnie nie ukarze ale jak do tej pory typy na lub p-ko Gillingham wchodzą 100%.
W tej kolejce postawię zdecydowanie przeciw drużynie , która moim zdaniem już niedługo zamelduje się o szczebel niżej.
Zespół gospodarzy w ostatnich 6 meczach punkty (3) zdobył tylko raz - w meczu ze słabiutkim, i nękanym kontuzjami Bournemouth. A wszystko po za tym regularnie przegrywa. Co więcej zespół bierze baty niezależnie czy gra defensywnie czy ofensywnie -jak ostatnio kiedy Stimson krytykowany za to , że drużyna nie strzela bramek zaczął grać 3 obrońcami. Przy nastawieniu "ofensywnym" w skórę dostają zresztą dużo mocniej ( Brighton 4-2, Crewe 0-3 ). Fakt , że do składu wraca w końcu paru zawodników (Cullip, Southall) moim zdaniem wiele nie zmieni. PO prostu strategia Stimsona nie wypaliła i ja dziwie się tylko skąd u tego człowieka nadal takie dobre samopoczucie.
Co więcej mecz z Carlisle to dla gospodarzy kolejny z serii must win - czyli należy się spodziewać "ofensywnego" wariantu - co szczególnie źle wróży dla ich wyniku.
Z drugiej strony równie umotywowane Carlisle , które w końcu zaczęło wygrywac na wyjazdach równie regularnie co u siebie. Cieszy mnie w kontekście tego meczu dzisiejsze zwycięstwo Doncaster bo oznacza to , że walka nadal się toczy i nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu.Jak dla mnie kurs w okolicach 2,1 jak najbardziej wart zagrania.

Luton - Crewe 2 2,9 - bardzo fajny kurs na drużynę która z każdym meczem gra lepiej. O Crewe już w ostatnim tygodniu trochę popisałem , a dużo ładniej zrobił to KOnstruktor.W każdym z ostatnich 3 meczów Nicky Maynard strzela bramkę , a teraz w napadzie otrzyma solidne wsparcie od wypożyczonego z Burnley Steve'a Jones'a. Ze znaczących absencji w składzie Crewe nie zagra tylko Dean Morgan (lewoskrzydłowy wypożyczony właśnie z Luton). A tak drużyna w zasadzie w takim składzie w jakim ostatnio wygrała z Hartlepool, Gillingham i zremisowała z Walsall.
W Luton z kolei nikt nie ma już wątpliwości co do tego , że drużyna spada. O ile większość klubów starała się jeszcze do ostatniej chwili kiedy było można się wzmocnić sprowadzić kogo się da Luton...wypożyczyło do Southampton swojego podstawowego stopera Chrisa Perry'ego (35/0/1). Dodatkowo w meczu z Crewe w składzie Luton nie zagra jeszcze ich najlepszy snajper Paul Furlong (24/7/8).
To wszystko nie może napawać optymizmem. Uwzględniajac jeszcze różnice w zmotywowaniu zawodników obu zespołów bo tak dobrym kursie uważam , że mecz zagrać warto. Ewentualnie z handi DNB pewnie w okolicach 2.

Ot i.
Zagram tez pewnie z League One - Leeds - do składu wraca w końcu Jonathan Douglas a dopóki grał przez kontuzją - to Leeds było hegemonem.
Z League Two spróbuję chyba Stockport- bo co by nie pisac po prostu wygrywają wszystko na wyjeździe i jeszcze Wrexham - no bo jeśli W Coca Coli można ustawić-odpuścić mecz - to będziemy tego właśnie świadkami w spotkaniu z Barnet. Przekonamy się.

Miłego typowania


Gillingham-Carlisle 2 2,1 0-0
Luton - Crewe 2 2,9 2-1

ręce opadają... \:\(

Do góry
#2211482 - 30/03/2008 01:11 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Łączę się w bólu...
Kolejka tragiczna... oj mocno w plecy.

Do góry
#2226019 - 03/04/2008 21:29 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Exeter-Droylsden 1-1,25

Na podbicie kursu ten oto meczyk, Exeter gra o play-off więc sądze że łyknie łatwo dziś ostatnią drużynę Conferecji Droylsden(która na wyjeździe spisuje się następująCO 0-3-15 bramki 14-50). Do tego można wyczytać na stronie bbc sport że zagra bez 8 podstawowych graczy(także można spróbować jeszcze handicap):

"Droylsden will be without eight first-team players, including suspended duo Steve Daly and Jamie McGuire.

Also out are Dale Johnson (hamstring), Jamie Tandy (foot), Kevin Lynch (knee), Terry Fearns (illness), Ashley Burbeary (stomach) and Lee Roche (jury service)."

Do góry
#2226417 - 04/04/2008 01:45 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: dAnTeCh]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray



Do góry
#2226632 - 04/04/2008 02:37 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: dAnTeCh]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: dAnTeCh
Exeter-Droylsden 1-1,25

Na podbicie kursu ten oto meczyk, Exeter gra o play-off więc sądze że łyknie łatwo dziś ostatnią drużynę Conferecji Droylsden(która na wyjeździe spisuje się następująCO 0-3-15 bramki 14-50). Do tego można wyczytać na stronie bbc sport że zagra bez 8 podstawowych graczy(także można spróbować jeszcze handicap):

"Droylsden will be without eight first-team players, including suspended duo Steve Daly and Jamie McGuire.

Also out are Dale Johnson (hamstring), Jamie Tandy (foot), Kevin Lynch (knee), Terry Fearns (illness), Ashley Burbeary (stomach) and Lee Roche (jury service)."


Kurs wybitnie parszywy, ale za to pewny. Szkoda, że dziś specjalnie nie ma do czego tego dołożyc. Warto natomiast zagrac przeciwko Droylsden w sobotę. Przyjeżdża do nich Cambridge. Prawdopodobnie nie wszyscy zdążą się do tego czasu wyleczyc, zresztą pewnie zagrałbym to bez tych osłabień. W tej chwili najwyższy kurs na to spotkanie to 1,7 w Betfred, ale biorąc pod uwagę powyższe, to może poleciec znacznie. Puszczę oba meczę, z tym że do dzisiejszego może coś faktycznie dołożę, jak znajdę. W każdym razie dzięki za info. Pozdrawiam.

Do góry
#2227824 - 04/04/2008 05:48 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: grucha
Originally Posted By: dAnTeCh
Exeter-Droylsden 1-1,25

Na podbicie kursu ten oto meczyk, Exeter gra o play-off więc sądze że łyknie łatwo dziś ostatnią drużynę Conferecji Droylsden(która na wyjeździe spisuje się następująCO 0-3-15 bramki 14-50). Do tego można wyczytać na stronie bbc sport że zagra bez 8 podstawowych graczy(także można spróbować jeszcze handicap):

"Droylsden will be without eight first-team players, including suspended duo Steve Daly and Jamie McGuire.

Also out are Dale Johnson (hamstring), Jamie Tandy (foot), Kevin Lynch (knee), Terry Fearns (illness), Ashley Burbeary (stomach) and Lee Roche (jury service)."


Kurs wybitnie parszywy, ale za to pewny. Szkoda, że dziś specjalnie nie ma do czego tego dołożyc. Warto natomiast zagrac przeciwko Droylsden w sobotę. Przyjeżdża do nich Cambridge. Prawdopodobnie nie wszyscy zdążą się do tego czasu wyleczyc, zresztą pewnie zagrałbym to bez tych osłabień. W tej chwili najwyższy kurs na to spotkanie to 1,7 w Betfred, ale biorąc pod uwagę powyższe, to może poleciec znacznie. Puszczę oba meczę, z tym że do dzisiejszego może coś faktycznie dołożę, jak znajdę. W każdym razie dzięki za info. Pozdrawiam.


Taaa... pewny \:D \:D
Exeter - Droylsden 1:1
Miejmy nadzieję, że to tylko złe dobrego początki.

Do góry
#2230000 - 05/04/2008 07:25 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Parę propozycji na weekend.

Rochdale - Grimsby 1 1,88 - jak dla mnie "typ kolejki"..:)
Rochdale po krótkim kryzysie ponownie wygrywa.Na pewno wielki wpływ na to miał powrót do składu po wielomiesięcznej absencji Chrisa Dagnalla oraz ustabilizowanie składu po problemach z kontuzjami.
W tej chwili trener ma w zasadzie pełen wybór , a zespół nadal i to ostatnio z dużym powodzeniem bije się o play-offy.
W zasadzie totalnie odwrócona sytuacja panuje w Grimsby.
Zespół nie ma już ani szans na play-offy ani nie grozi mu spadek.
Co więcej moim zdaniem po ubiegłotygodniowym finale na Wembley z MK Dons (przegranym zresztą) z zespołu może ujść powietrze. Bo tym meczem klub zył już od dłuższego czasu i było to wydarzenie które w mojej ocenie "napędzało" zespół.
Potwierdzeniem tego zdają się być zapowiedzi przedmeczowe trenera , że da pograć w spotkaniu z Rochdale paru młodym zawodnikom - nawet debiutantom.
Niezależnie od tego , że z absencja kilku etatowych graczy na pewno będzie osłabieniem drużyny , to moim zdaniem pokazuje także , że zespół niejako sezon już zakończył.
Najprawdopodobniej nie zagrają (a Grimsby nie ma i tak długiej ławki) - Robert Atkinson (D-20/0/1),
James Hunt(M-30/5/0-rozgrywający), Paul Bolland (M-29/2/4), Ciarán Toner (M-21/4/3), Peter Bore (M-2/12/2), Danny North (F-20/5/9).
Kurs bardzo przyzwoity.

Leyton Orient - Leeds 2 2,3 - podobnie jak poprzedni mecz drużyny , która swoje marzenia o play-offach już zakończyła i drużyny , dla której absencja w play-offach była by po prostu tragedią.
Leyton miał jako zespół swoje 5 minut w I części sezonu, ale już od paru miesięcy grają na bardzo przeciętnym poziomie. Leeds natomiast po krótkim kryzysie ponownie osiąga bardzo dobre rezultaty. Ja upatruję związku powrotu dobrych wyników z powrotem do składu Jonathana Douglasa. I mam nadzieję , że z każdym meczem rozgrywający Leeds będzie grał coraz lepiej.
Kurs ładny.

Ładnych meczy jest zresztą dużo więcej. I ponieważ sezon zbliża się do końca chyba zagram grubiej jak zazwyczaj oprócz w/w także : Doncaster, Bury, Chesterfield, Hereford, Stockport, Peterborough.

Miło było by przeczytać zdanie innych.
Udanego typowania \:\)

Do góry
#2230670 - 05/04/2008 16:07 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Quote:
Miło było by przeczytać zdanie innych


Kefir jesteś (niczym Twój avatar) lokomotywą tego tematu. Zazdroszczę Ci wiedzy, bo ja aż tak głęboko nie sięgam. Ja swe analizy opieram na statach i po prostu nie chcę Was tu zanudzać cyferkami. A po Twoich postach nie ma dodawać.

Zgadzam się co Twoich typów. Shrewsbury chyba już kładzie lagę na ten sezon, o Wycombe zdania nie zmieniłem, z tej ligi zapoluję chyba dziś na zwycięstwo Morecambe.
Z L1 kusi mnie Northampton, Southend i Gillingham.

Do góry
#2230801 - 05/04/2008 18:38 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
vs

Mansfield Town (-0,25) - Barnet FC
typ: 1
kurs: 1,87 (Pinnacle)

Bardzo ważny mecz dla Mansfield Town. Jeśli naprawde chcą sie utrzymać w lidze, tak jak mówi sie w klubie, to dziś muszą zainkasować 3 pkt.
Jak wiadomo, ich dzisiejszy przeciwnik nie gra już w zasadzie o nic. Barnet z dorobkiem 49 pkt zaimuje 15 lokate i na gre o awans nie ma juz szans. Wciąż zachowuje teoretyczne "szanse" na spadek, ale myśle, że na własnym stadionie coś jeszcze zdąrzy ugrać. Dziś również, kilku zawodników jak np. kapitan Ismael Yakubu, Kevin Gillet, Cliff Akurang czy Sagi Burton nie zagrają z powodu kontuzji. Zastąpić ich mają młodzi, mniej doświadczeni zawodnicy.
Do składu gospodarzy wraca pomocnik Neil Wainwright. Wygląda wiec na to, że manager Paul Holland bedzie mógł skorzystać praktycznie z najsilniejszego składu, prócz oczywiscie Lee Bell'a, który jest na liscie Long Term Inj.
Wygląda na to, że zwycięstwo Mansfield jest tu mocno prawdopodobne. Dam to z Azjanem -0,25 ale za to za pełną stawke. Mam nadzieje, że gospodarzom rzeczywiscie zależy na utrzymaniu w lidze...

Do góry
#2230804 - 05/04/2008 18:40 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Kefir70
Parę propozycji na weekend.
Ładnych meczy jest zresztą dużo więcej. I ponieważ sezon zbliża się do końca chyba zagram grubiej jak zazwyczaj oprócz w/w także : Doncaster, Bury, Chesterfield, Hereford, Stockport, Peterborough.
Udanego typowania \:\)


witam... długo mnie nie było - kumulacja nawału pracy, spraw rodzinnych, świąt, podróży itp itd ...

Donny radzę odpuścić.. IMHO zaliczają dół formy w najgorszym momencie sezonu. Jechali równie ostro jak Łabędzie. Dół musi przyjść i Swans zaliczyli go z 3-4 tygodnie prędzej.. Zresztą jak popatrzeć na rozkład jazdy to zarówno Carlisle jak i Donny zaliczali swoje runy na łatwiejszych teamach. Teraz trza grać z NForest, Leeds, Brighton i kupa.

moje typy bez analizy: Brighton, Chesterfield, Hereford

pzdr

Do góry
#2230848 - 05/04/2008 19:11 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: swansea]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
swansea lepiej napisz, ze juz dzis chcesz swietowac awans swoich ;\)

Doncaster z tego co widzialem to zagralo bardzo dobrze przeciw Leeds ale znow do swietnej formy powrocil Ankegren, no i Leeds sie bujaja po cienkiej linii tak jak to bylo na poczatku sezonu. Huddersfield zwolnilo trenera i ciezko powiedziec jak zawodnicy zareaguja na ta zmiane.

Co do Swansea to jestem gotow postawic gruba gotowke na to, ze dzis wygraja. Jak pisal swansea zanotowali dolek ale wraz z powrotem Monka i Andersona powinni zaliczyc dobra koncowke. Fakt, ze mimo iz mieli bardzo cienki marzec wciaz maja 7 punktow przewagi nad Carlisle pokazuje tylko jak swietnie grali w tym sezonie.


Peterborough odpuszczam z jednej przyczyny. Mlody Fergie dostal nagrode menedzera miesiaca w L2 i z przyzwyczajenia odpuszczam sobie granie druzyn prowadzonych przez laureatow. Co prawda ilekroc o tym napisze w tym temacie to te druzyny akurat wtedy wygrywaja \:\) ale dlugoterminowo zauwazylem, ze to jednak dziala. Wiem, ze to tylko glupi przesad o klatwie ale strzezonego Pan Bog strzeze. W Championship nagrode dostal Brown z Hull, natomiast w L1 Ward z Carlisle. I wcale mnie nie dziwi, ze dziwnym trafem wspaniala seria zwyciestw Carlisle u siebie zbiegla sie z tym faktem.

I jeszcze na koniec to podlacze sie do jinxa i wyraze uznanie dla Twoich dzialan Kefir70. Czesto po tym jak podasz swoje propozycje nie ma juz o czym pisac \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#2231052 - 05/04/2008 20:52 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cóż odpowiem jak w Barei - Wasze uznanie będzie dla mnie motywacją dla dalszej wytężonej pracy \:\)

A na poważniej - Panowie nie róbcie sobie jaj ze starego człowieka \:\)
A i jakby co o mnie - to jestem KEFIR - nie Kefir70..:)

Do góry
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei), 3369 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581649 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49