Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2289083 - 23/04/2008 23:27 Re: LM Półfinał [Re: Amkwish]
haczyk Offline
Ice Hockey Champion

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 24509
Skąd: R22
Nie jest przesądzona ?! LOL, przecież Puyol pauzuje za kartki...

Do góry
Bonus: Unibet
#2289156 - 24/04/2008 00:02 Re: LM Półfinał [Re: haczyk]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: haczyk
Nie jest przesądzona ?! LOL, przecież Puyol pauzuje za kartki...


acha ...... \:D

Fakt, teraz sprawdziłem, a więc

over 2,5 7/10

X2 10/10

2 4/10

Do góry
#2289236 - 24/04/2008 00:55 Re: LM Półfinał [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Kadra Barcelony na środowy mecz LM:
Valdes, Milito, Marquez, Xavi, Gudjohnsen, Iniesta, Eto'o, Zambrotta, Pinto, Henry, Sylvinho, Giovani, Messi, Deco, Thuram, Abidal, Toure, Bojan.

Do góry
#2289254 - 24/04/2008 01:13 Re: LM Półfinał [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat ilości możliwych przeprowadzonych zmian ? Bo kurs 2.40 na sześć zmian wydaje się być ciekawy. Jeżeli któraś z drużyn będzie prowadziła w końcowym fragmencie meczu, to bardzo prawdopodobne, że chcąc utrzymać korzystny wynik trener będzie wzmacniał formację defensywną, a w doliczonym czasie dokonywał zmian taktycznych. Analogicznie drugi trener rzuci wszystkie siły do ataku. Oczywiście w tym momencie to teoretyzowanie, ale niech ktoś się wypowie, czy Ferguson i Ryj często wykorzystują wszystkie zmiany, czy wręcz przeciwnie. No i niech eksperci od obu drużyn napiszą o możliwych/najbardziej prawdopodobnych zmianach w trakcie meczu \:\)

Do góry
#2289299 - 24/04/2008 01:34 Re: LM Półfinał [Re: Szewa]
dondo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 2415
Z którego buka wziąłeś Szewa kurs 2.40 na to? Sam to chce grać stawką srednio mocną ale kurs który podałeś to chyba jakaś pomyłka.

Do góry
#2289303 - 24/04/2008 01:35 Re: LM Półfinał [Re: Szewa]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
*nie wiadomo jeszcze czy zagra Vidic.... decyzja ma być podjęta przed meczem, raczej zagra ale trzeba brać poprawkę na wszystko

@Szewa - myśle ze to nie takie proste bo idąc tym tokiem rozumowania to we wszystkich meczach w których sytuacja jest na koniec lepsza dla jednej ze stron, to jedni wpuszczają atak, drudzy defensywę i mamy 6 zmian
a że tak nie jest widzieliśmy choćby wczoraj - tylko 4 zmiany \:p

Do góry
#2289319 - 24/04/2008 01:41 Re: LM Półfinał [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: mura
*nie wiadomo jeszcze czy zagra Vidic.... decyzja ma być podjęta przed meczem, raczej zagra ale trzeba brać poprawkę na wszystko

@Szewa - myśle ze to nie takie proste bo idąc tym tokiem rozumowania to we wszystkich meczach w których sytuacja jest na koniec lepsza dla jednej ze stron, to jedni wpuszczają atak, drudzy defensywę i mamy 6 zmian
a że tak nie jest widzieliśmy choćby wczoraj - tylko 4 zmiany \:p

Wiem, że to uproszczenie ;\)

Ale mogą dojść jeszcze jakieś sytuacje losowe, typu kontuzja itp.

Bardziej chodziło mi o to, jaką tendencję do zmian przejawiają obaj treneiros ;\) Bo szczerze mówiąc, nie przyglądałem się grze obydwu tych zespołów pod tym kątem. Chętnie robią zmiany, czy wręcz przeciwnie ? No i jakie zmiany są najbardziej prawdopodobne ?

PS. Kurs z Bwin.

Do góry
#2289337 - 24/04/2008 01:51 Re: LM Półfinał [Re: Szewa]
dondo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 2415
Acha. Ale to nieprecyzyjnie się wyraziłeś Szewa, bo kurs 2.40 jest na to, że w 2 połowie będzie 6 zmian, więc jeśli w 1 połowie nastąpi jakakolwiek zmiana to zakłąd przegrany. Na to co mówisz masz w Bwin kurs 1.60, 1.85 w expekt.

Do góry
#2289342 - 24/04/2008 01:58 Re: LM Półfinał [Re: dondo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Rzeczywiście, mój błąd \:o

To zmienia postać rzeczy.

Ale mimo wszystko czekam na opinie, bo kurs z expekta da się jeszcze jakoś przełknąć ;\)

Do góry
#2289355 - 24/04/2008 02:10 Re: LM Półfinał [Re: Szewa]
Mejwon Offline
addict

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 453
Nie wiem jak to wyglada w LM ale wiem że podczas Mistrzostw Świata moi kumple na to stawiali i troche kasy zarobili \:\)

Do góry
#2289422 - 24/04/2008 02:43 Re: LM Półfinał [Re: Mejwon]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
mozna i pokusic sie o ten typ za 2.40,male prawdopodobne ze bedzie jakas zmiana w 1 polowie,ale oczywiscie niewykluczone (kontuzja,frank rijkaard zezlosci sie na jednego ze swoich asów itp:)

Do góry
#2289480 - 24/04/2008 03:03 Re: LM Półfinał [Re: szuwi1]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Barcelona: Valdes, Milito, Marquez, Xavi, Iniesta, Eto'o, Zambrotta, Messi, Deco, Abidal, Yaya Toure

Subs: Jose Pinto, Gudjohnsen, Henry, Sylvinho, Giovani, Thuram, Bojan

Manchester United: Van der Sar, Evra, Hargreaves, Ferdinand, Brown, Cristiano Ronaldo, Rooney, Park, Carrick, Scholes, Tevez

Subs: Kuszczak, Anderson, Giggs, Nani, Pique, O'Shea, Silvestre

Do góry
#2290281 - 24/04/2008 17:21 Re: LM Półfinał [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ktos przewidzial taki mecz? ;\)

Chyba nikt...malo celnych strzalow, malo kartek, malo zmian, Man U nie istnial i 0 bramek.

Jedyne, co bylo latwe do przewidzenia to cienki jak siki pajaka Cristiano Ronaldo. \:p

Do góry
#2290487 - 24/04/2008 18:31 Re: LM Półfinał [Re: polskignom]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: polskignom
Ktos przewidzial taki mecz? ;\)

Chyba nikt...malo celnych strzalow, malo kartek, malo zmian, Man U nie istnial i 0 bramek.

Jedyne, co bylo latwe do przewidzenia to cienki jak siki pajaka Cristiano Ronaldo. \:p




żeluś, nurek, płaczek i słabiak. potwierdził że nie jest stworzony do wielkich rzeczy.
do tego arogancka gwiazda, które na siłe chciała błysnąć.
nie rozumiem po co tak pajacował z wapna. wszystkie karne w lidze bije silnie, płasko po rogach ale wczoraj nie... on musi być genialny, Camp Nou, patrzą miliony ludzi, poceluję sobie w okienko \:D
żałosny, żałosne nurkowanie w każdej sytuacji gdy tylko ktoś z Barcy był przy nim \:\)

MU rozczarował okrutnie, bardziej niż Chelsea we wtorek. ale kto oglada ten zespół na wyjazdach w LM to wie że lubują się w murowaniu i konterkach. w Rzymie trochę im mecz wyszedl, mieli trochę szczęscia, Roma nie miała ani szczęścia ani Tottiego.

w Anglii mecz będzie zupełnie inny. ale Barca wykonała absolutne minimum. zagrała na zero z tyłu.
dręczy mnie tylko jedno: O CO CHODZIŁO MIESZAŃCOWI KTORY W 60MIN ZDJĄŁ NAJLEPSZEGO NA BOISKU LEO I WPUŚCIŁ NIEOPIERZONEGO BOJANA??!!!???

zawiódł trochę Eto, bo gola zdobyc powinien z takiej akcji. spodziewalem sie że ball possesion będzie po stronie Barcy ale nie aż tak \:p

cóż, megapewka do awansu MU musi u siebie wygrać hehe, coś chyba nie tak to miało wyglądać \:\)
będzie Puyol, jak się Katalończycy zepną i nie spalą to będzie awans.

moim skromnym zdaniem Ferie wczoraj dał równie mocno d... jak Ryj. nastawił zespół na total difens, wypadli blado a Barca pokazała że trzeba się z nimi liczyć.

Do góry
#2290505 - 24/04/2008 18:37 Re: LM Półfinał [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Mura...Messi zszedl, bo jest po kontuzji.

Juz raz tak Messiego niepotrzebnie Rijkaard wystawil na Celtic pod wplywem mediow. To nie dosc, ze Leo doznal kontuzji, to jeszcze...nie bede konczyl \:p

Rijkaard sie pogubil wyraznie w tym sezonie, ale prawda jest taka, ze gdyby napazdziory, ktore teraz pokazuja swoje humorki i brzecza o odejsciu, jesli nie bedzie sukcesu wykorzystali polowe swoich sytuacji w ostatnich meczach ligowych, to dzis by walka o tytul ciagle trwala.

Do góry
#2290678 - 24/04/2008 19:48 Re: LM Półfinał [Re: mura]
dado Offline
stranger

Meldunek: 28/03/2008
Postów: 6
Originally Posted By: mura

moim skromnym zdaniem Ferie wczoraj dał równie mocno d... jak Ryj. nastawił zespół na total difens, wypadli blado a Barca pokazała że trzeba się z nimi liczyć.


Moim zdaniem to nawet nie tyle totalne nastawienie na obronę Fergusona, ale sam rozwój wypadków (przestrzelony karny tuż na początku) spowodował taki obraz gry, gdzie Manchester nie mógł osiągnąc swojego rytmu gry, a z biegem czasu zaczął coraz bardziej bronić (niezłego przed rewanżem) wyniku.

Według mnie Barca tym meczem potwierdziła, że w formie nie jest.
Atakowała, a Manchester umiejętnie się bronił. Mowa o kryzysie w przypadku Barcelony jest jak najbardziej na miejscu, bo chociaż Barcelona atakowała to robiła to bardzo statecznie, wolno, „z bólem”. Była też bardzo nieskuteczna. Nie było też gry, która przynosiła Barcelonie przewagę bramkową. Mianowicie szybkiego rozegrania piłki z błyskawicznymi zmianami pozycji. Co prawda Barcelona próbowała, ale robiła to nieudolnie.

Dla mnie końcowy rezultat (0-0) nasuwa jedyny możliwy typ na rewanż: wygrana Manchesteru. Z zespołem takim jak Barca liczyć się trzeba zawsze, ale w takiej formie na Old Traford będzie miała duże problemy

Do góry
#2291033 - 24/04/2008 21:42 Re: LM Półfinał [Re: dado]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Panowie nie ma się co oszukiwac pierwsze mecze półfinałowe stały na słabym poziomie przynajmniej jak dla mnie Manchester 5 akcji na 90 min zagrali ultra defensywnie za podwójną gardą trudno mówić tu nawet o walce bo białe Diabły wyraznie unikały otwartej gry.
Nie jestem fanem żadnej z tych druzyn lecz Manchester przyjął Barcelone w środkowej częssci boiska i przed polem karnym czekajac na błędy Katalonczyków nawet 2 sie trafiły co z tego nie wykorzystane bezbramkowy remis wcale nie jest dobry dla zespołu z Premiership przed rewanżem Barca jest w lepszej sytuacji bo wystarczy jej bramkowy remis a nawet 0:0 po 90 min przedłuza ich szanse na wywalczenie korzystnego rezultatu.
Manchester przekombinował z tą kurczową obroną swojej bramki myślę że w przypadku większego zaangażowania w grę ofensywną mogliśmy obejrzec bramki dla obu zespołów.
Ogólnie liga Mistrzów w fazie pucharowej jak narazie do bani emocjonującego meczu to tak naprawdę w tym pucharze nie było i może w przyszłym tygodniu będzie bo jak nie to wcale nic ciekawego sie już nie wydarzy.
Dziś puchar Uefa ciekawe czy naftowy Zenit zaprezentuje się równie dobrze jak Getafe w konfrontacji z Bayernem chciabym żeby tym Niemcom utarli nosa i awansowali do finalu. Pozdrawiam ze słonecznej Wielkopolski trzymajcie się hej

Do góry
#2291081 - 24/04/2008 22:00 Re: LM Półfinał [Re: mura]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Barca wczoraj zaprezentowała sie nieźle szczególnie w stosunku do tego co pokazuje w ostatnch tyogodnidach. Manchaster zagrał totalną lipe, ale drużyna Fergusona tak gra na wyjazdach. Mimo wszystko myśle że to był błąd, bezbramkowy remis jest korzystniejszy dla barcelony. Wpakują coś i wtedy angole będą musieli wsadzić 2 bramki. Dla mnie jedynke za conajmniej middle stake w rewanżu. United w ataku to inna drużyna podobnie jak katalończycy w obronie.

Do góry
#2291125 - 24/04/2008 22:12 Re: LM Półfinał [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: mura
ale Barca wykonała absolutne minimum. zagrała na zero z tyłu.


Przepraszam, że odniosę się tylko do tego zdania, ale równie dobrze to samo można napisać o MU \:\)

Na Old Trafford role się odwrócą i to MU będzie miało pewnie więcej z gry (posiadanie piłki, strzały itp.). Różnica polega na tym, że nie będą próbowali strzelać goli z linii bramkowej ;\) Nie zapominajmy, że United na wyjeździe, a United u siebie, to dwie różne drużyny. W lidze na własnych śmieciach mają bilans 16-1-1; w bramkach 43:6 ! Pokonali Arsenal, Chelsea i Liverpool. W LM, po drodze do półfinału, wygrali u siebie wszystkie mecze.

Teoretycznie Barca nie ma najgorszej pozycji wyjściowej przed rewanżem, ale w praktyce może być znacznie gorzej. No i nie zapominajmy, że wczoraj najlepszą okazję do strzelenia bramki mieli podopieczni Fergusona, a tylko nieudolność oraz próżność Pusiaka sprawiła, że wracają z bezbramkowym remisem.

Do góry
#2291152 - 24/04/2008 22:27 Re: LM Półfinał [Re: Szewa]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Szewa myśle że doskonale mnie rozumiesz, ale nie pisz głupstw
0:0 u siebie to nie jest taki zły wynik bo na wyjeździe wystarczy nie przegrać, 0:1 czy 1:1 całkowicie zmieniłoby obraz sytuacji
jadąc na wyjazd trzeba myśleć o strzeleniu gola. MU jakby o tym zapomniał.
karny w 2min zdarza się bardzo rzadko (pussy jak to pussy w najwazniejszych meczach jest klopsem), poza tym grę prowadziła Barca i grała lepiej. to że u siebie menju niby będzie miało wiecej z gry to troche wróżenie z fusów, bo Barca to jedyny z swoim rodzaju klub na świecie który gdy bardzo chce potrafi utrzymywać się przy piłce jak nikt inny
na Anfield tez mieli polec kiedyś a wygrali 3:1 strzelajac jedna z bramek po wymianie miedzy sobą chyba 40 podań.
nie wiem czy takie zasłanianie się statystykami może coś zmienić, przed wczorajszym meczem MU bylo wielkim faworytem w meczu i do awansu... pisano że to zespół kompletny który gra obok Arsenalu najladniejsza piłkę a nagle zdanie
"Nie zapominajmy, że United na wyjeździe, a United u siebie, to dwie różne drużyny"
"Pokonali Arsenal, Chelsea i Liverpool"
taaa, Arsenal dzięki taktyce difens i konterka (Szczesliwy win), Chelsea w debiucie Granta gdy zespół był w rozsypce, i Liveprool który grał w 10tke i od kilku lat ma jakiś przeolbrzymi kompleks w meczach z MU.
ja myśle że Barca w Anglii coś strzeli, i ma dużą szansę by więcej nie stracić niż strzelić ;\)
boję się by 12stym zawodnikiem MU nie był ziomuś z Paramaribo

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei, Lukasz111, Akhu), 3601 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49