Opcje tematu
#231424 - 31/01/2004 03:13 Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
kokin Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2003
Postów: 12
Skąd: Gniezno
Jakiś czas temu ( kilka miesięcy ) ściągnąłem wersje demo programu TREFIK . Testując program byłem ( i nadal jestem ) pod dużym wrażeniem co do jego możliwości ! Jednak pewne kłopoty finansowe nie pozwalały mi wówczas na kupienie jego pełnej wersji. Dziś kiedy mogę to zrobić - mój zapał trochę przygasa !! Codziennie odwiedzam strony internetowe TREFIKA (polską i czeską) i zauważyłem rzecz, która wlaśnie zaczyna mnie lekko wkurzać. Wersja czeska często jest modyfikowana przez co jej czescy użytkownicy mogą korzystać z coraz bardziej funkcjonalnego programu. Dlaczego wersja polska nie jest JEDNOCZEŚNIE modyfikowana, a z dość dużym "poślizgiem" Przecież cena obydwu wersji jest taka sama ! To mnie coraz bardzej irytuje i dlatego sposób traktowania użytkowników polskiej wersji skłania do różnych refleksji.
Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyny dlaczego tak się dzieje i czy w najbliższej przyszlości obydwie wersje będą uaktualniane jednocześnie.
Nadal jestem zainteresowany kupnem TREFIKA bo jest on - moim zdaniem - rzeczywiście wart tej ceny !

POZDRAWIAM !!!
Marian
kokin82@poczta.onet.pl

Do góry
#231425 - 01/02/2004 02:09 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kokin:
[qb]Wersja czeska często jest modyfikowana przez co jej czescy użytkownicy mogą korzystać z coraz bardziej funkcjonalnego programu. Dlaczego wersja polska nie jest JEDNOCZEŚNIE modyfikowana, a z dość dużym "poślizgiem" Przecież cena obydwu wersji jest taka sama ! To mnie coraz bardzej irytuje i dlatego sposób traktowania użytkowników polskiej wersji skłania do różnych refleksji.
Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyny dlaczego tak się dzieje i czy w najbliższej przyszlości obydwie wersje będą uaktualniane jednocześnie.
[/qb][/QUOTE]Witam

Nie traktujemy i nie bedziemy traktowali Polskiego klienta inaczej niz Czeskiego.
Czesto w nowych modyfikacjach robione sa zmiany "kosmetyczne"
Modyfikacja Polskiej wersji jest pozniej zrobiona dlatego bo w nowych modyfikacjach wystepuja czasem rozne bledy ktore nie chcemy zeby pojawily sie w Polsce. Kilka modyfikacji bylo robionych z powodu wspolpracy Trefika z nowa spolka bukmacherska Synottip.Klienci tej spolki tak moga za pomoca Trefika latwiej obstawiac u tego bukamchera. W Polsce te zmiany nic nie daja Polskim uzytkownikom.
Najciekawsze zmiany ktore beda przydatne dla naszego Polskiego klienta za niedlugo pojawia sie na rynku Polskim.

Pozdrawiam
Drak

Do góry
#231426 - 02/02/2004 03:51 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
kokin Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2003
Postów: 12
Skąd: Gniezno
Cześć DRAK !

Dzięki za odpowiedż. Jednak nie wszystkie wyjaśnienia są przekonywujące. Faktycznie część zmian to istotnie " kosmetyczne ", zaś niektóre dotyczą możliwości współpracy z czeską firmą bukmacherską . Mnie interesowały jednak modyfikacje programu istotne dla wszystkich jego użytkowników np. zmiana algotytmu typowania w tenisie. Cytat..." Modyfikacja Polskiej wersji jest pozniej zrobiona dlatego bo w nowych modyfikacjach wystepuja czasem rozne bledy ktore nie chcemy zeby pojawily sie w Polsce..." - przyjmuję z lekkim przymrużeniem oka.
DRAK !
Program TREFIK - moim zdaniem - dla grających w firmach bukmacherskich jest super przydatnym programem, chyba najlepszym aktualnie w polskiej wersji językowej !!! Po zakupie jego pełnej wersji - na pewno podzielę się na forum - konkretnymi uwagami na temat jego funkcjonalności.

POZDRAWIAM

Marian

Do góry
#231427 - 02/02/2004 04:12 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
ali Offline
enthusiast

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 332
Co do jego polskiej wersji to mozna miec sporo uwag odnosnie wykonanych tlumacze, a czasami ich braku, moze drobnostka ale dlaczego okienko wyboru nie ma przyciskow Tak i Nie lecz Ano i Ne. No i u mnie ten probram czesto sie wiesza szczegolnie przy wgrywaniu aktualizacji czesto sie pojawiaja bledy. Nawigacja po programie tez moglaby byc chyba lepiej rozwiazana.
Choc jego najwazniejsza wartosc czyli olbrzymia dawka danych jest nie do przecenienia.

Do góry
#231428 - 02/02/2004 21:29 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
-FoX- Offline
enthusiast

Meldunek: 14/06/2002
Postów: 372
Skąd: Kielce
Moze to glupie pytanie ale skad pobrac wersje demonstracyjna tego programiq ??

Do góry
#231429 - 02/02/2004 23:54 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Na głównej stronie mecz.pl masz banera - po prawej stronie

Do góry
#231430 - 06/02/2004 21:43 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Zbychzbych Offline
member

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 109
Skąd: Katowice
Ali...
Próbuj aktualizować w ten sposób.
1. Zamknij otwarty program.
2. Otwórz ponownie.
3. Niczego nie otwieraj , zwłaszcza zakładki KUPONY tylko aktualizuj.
4. Będzie chodził jak burza.
5. Pamiętaj o okresowym kompresowaniu danych.

Do góry
#231431 - 06/02/2004 21:58 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Zbychzbych Offline
member

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 109
Skąd: Katowice
Drak !
Program trefik jest najlepszą bazą danych z jaką się spotkałem. Mam jednak kilka zastrzeżeń.
1. Przy aktualizacji kolejnej wersji zabierzcie się wreszcie do przetłumaczenia kompletnego helpa !!! Nie mam pojęcia do czego służy kilka opcji - a stary help zaówno polski jak i czeski jest mocno przestarzały.
2. W opcji Filtry w sekcji kurs na typ powinno być okno wielokrotnego wyboru - wystarczy 3
[] kurs na typ [wybór] od [] do []
[] kurs na typ [wybór] od [] do []
[] kurs na typ [wybór] od [] do []
3. Zastanówcie się nad dołożeniem opcji Stake Wizard jak w programie OddsWizard.
4. Przemyślcie czy nie warto opublikować algorytmu prognozowania - być może świeże spojrzenie nie tyle podniesie skuteczność prognoz, co pozwoli wykluczyć idiotyczne wpadki

Do góry
#231432 - 10/02/2004 02:14 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ali:
[qb]Co do jego polskiej wersji to mozna miec sporo uwag odnosnie wykonanych tlumacze, a czasami ich braku, moze drobnostka ale dlaczego okienko wyboru nie ma przyciskow Tak i Nie lecz Ano i Ne. No i u mnie ten probram czesto sie wiesza szczegolnie przy wgrywaniu aktualizacji czesto sie pojawiaja bledy. Nawigacja po programie tez moglaby byc chyba lepiej rozwiazana.
Choc jego najwazniejsza wartosc czyli olbrzymia dawka danych jest nie do przecenienia.[/qb][/QUOTE]Cze ali

czytalem Twoje uwagi i mam je zapisanie.
Postaramy sie je usunac.

Pozdrawiam

Do góry
#231433 - 10/02/2004 02:41 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Zbychzbych:
[qb]Drak !
Program trefik jest najlepszą bazą danych z jaką się spotkałem. Mam jednak kilka zastrzeżeń.
1. Przy aktualizacji kolejnej wersji zabierzcie się wreszcie do przetłumaczenia kompletnego helpa !!! Nie mam pojęcia do czego służy kilka opcji - a stary help zaówno polski jak i czeski jest mocno przestarzały.
2. W opcji Filtry w sekcji kurs na typ powinno być okno wielokrotnego wyboru - wystarczy 3
[] kurs na typ [wybór] od [] do []
[] kurs na typ [wybór] od [] do []
[] kurs na typ [wybór] od [] do []
3. Zastanówcie się nad dołożeniem opcji Stake Wizard jak w programie OddsWizard.
4. Przemyślcie czy nie warto opublikować algorytmu prognozowania - być może świeże spojrzenie nie tyle podniesie skuteczność prognoz, co pozwoli wykluczyć idiotyczne wpadki[/qb][/QUOTE]Witam Zbych
1.
Masz racje HELP stal sie juz troche zastarzaly i bedziemy musieli go uaktualnic .
2.
Co do Twojego pomyslu to zastanowimy sie nad nim.
3.
Przemyslimy
4.
Co do algorytmu to trzeba powiedziec ze kazdy sam sobie go moze ustawic jak uwaza dla siebie najlepsze.GLOWNE OKNO-WPISZ-SPORTY-TYPOWANIE.
Do naszego ustawienia algorytmu mozesz wrocic przyciskiem IMPICYDNIE.
Algorytm ktory uzywamy testowalo dla nas kilka dobrych graczy,ale nie mozemy mowic ze jest najidealniejszym na swiecie.Trzeba pamietac jedno ze nie ma i nigdy raczej nie bedzie 100% algorytmu do typowania wynikow.
Trzeba nie zapominac ze ten program KAZDY uzytkownik moze dopelniac,ustawiac i robic znim rozne ciekawe zmiany. To jedna z BARDZO duzych wygod Trefika. Uzytkownicy ktorzy nie chca od nas kupowac aktualizacji tak moga sami wpisywac do tego programu wyniki i rozne ciekawostki.
KAZDY z uzytkownikow ma szanse ZBUDOWAC swojego Trefika tak ze bedzie najlepszy na swiecie. Widzialem naprz. Trefika rozbudowanego przez jedna gazetke sportowa i moge powiedziec ze ten program juz nie mial wartosc 200 zl ,ale duzo duzo wieksza.
Trefik to legalny program zarejestrowany w Pradze i my naprz. nie mozemy bez zezwolenia sprzedawac ten program ze zdjeciami tenisistow i podobnymi ciekawostkami bez zezwolenia autora tych zdjec. Uzyskac takie zeswolenie troche kosztuje i zeby program nie robic drozszym to przygotowalismy dla uzytkownika program tak ze sam sobie moze wgrac zdjecia z internetu do programu i to bardzo latwo.

Dziekuje za Twoje uwagi.

Pozdrawiam

Drak

Do góry
#231434 - 10/02/2004 14:39 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Zbychzbych Offline
member

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 109
Skąd: Katowice
Drak po jaką cholerę w programie zdjęcia i ciekawostki ?? Czeszki nie powiem, najładniejsze kobiety w europie, ale Czesi na zdjęciach, to juz chyba przesada.

Do góry
#231435 - 18/02/2004 02:17 Re: Dlaczego waham się czy kupić TREFIK-a ?
Lexm Offline
old hand

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 766
Skąd: PL
Drak, zostawiłem Ci priva. Będę wdzięczny za odzew.

Do góry




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 3222 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581555 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49