Strona 10 z 17 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 >
Opcje tematu
#2325340 - 09/05/2008 00:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: mura]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: mura
wracając bo pytania BCN


dzieki mura za odpo-

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
Bonus: Unibet
#2325355 - 09/05/2008 00:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: podstawek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Zamiast debatować o "polskości" Rogera lepiej podysktujmy o 26 powołanych którzy wezmą udział w zgrupowaniu w Niemczech . Dla mnie nie do zaakcepotwania jest linia ataku. Tak jak nie przepadam za Brożkiem to wg mnie powinnien on się znaleźć wśród powołanych. Bo z pewnością prezentuje on wyższą formę od Żurawskiego, Matusiaka czy Zahorskiego. Nie bardzo też rozumiem wybór Leo jeśli chodzi o nominacje dla Łobodzińskiego, skoro znalazło się miejsce dla Majewskiego ( zresztą bardzo słusznie) to równie dobrze szanse mógł otrzymać Pawłoski, który wg mnie znacznie lepiej prezentuje się od Łobodzińskiego. Pod wątpliwość poddam także nominacje dla Pazdana który niczym specjalnym nie wykazał się ani w lidze ani w reprezentacji. "Możliwe że będą z niego ludzie" ale uważam że póki co jeszcze za wcześnie na jego obecność w kadrze. Jacek Bąk czasy swojej "świetności" ma już za sobą i jego także pominąłbym wśród powołanych.

Do góry
#2325384 - 09/05/2008 00:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Hakan]
szymi_zdobywca Offline
old hand

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 797
A wichniarka mozna jeszcze zagrac ze nie pojedzie na Euro za 1.85 \:\)

Do góry
#2325399 - 09/05/2008 00:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: szymi_zdobywca]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
15tys, 1 mecz bez publiczności i odwieszenie warunkowego zawieszenia meczu bez publiczności, czyli w sumie 2 mecze przy pustych trybunach dla Jagi.

Do góry
#2325488 - 09/05/2008 01:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
wszystko rozchodzi się o jednego celta w literze O

dziwne że wcześniej (pewnie mało kto wie; wcześniej mam na myśli wcześniejsze kolejki) zawisły już identyczne bądź bardzo podobne transy na meczach, jednak bez celta (zrobiła tak bodajże Odra Opole i jeszcze ktoś spoza OE)
dziwnie wtedy cicho o tym było

ciekawe jak to w końcu jest, przecież znak celtycki to także religijny symbol chrześcijan a także symbol szczęścia (vel amulet, talizman)
dziś jak ktoś zobaczy celta to myśli (od razu szufladkuje) że to propaganda skrajnie nacjonalistyczna bądź jakiś odłam, ruch skinheadowski
cóż, w majestacie prawa pisanie w stylu
"chamskie, zaściankowe i małostkowe transparenty jedynie pokazują jakimi idotami są ludzie je wywieszający, jeszcze "wkładający" specialnie wyżej wymieniony znak o jasnym przesłaniu. Bo chyba nie chcesz mi udowodnić, że to chrześcijanie bardzo wierzący zrobili ten transparent "
jest jedynie domniemaniem
można wychwycić wywieszających trans, w końcu mamy monitoring. i zapytać "winnych" co mieli na myśli umieszczając celta
wydaje mi się że ciężko będzie obalić stwierdzenie że to znak religijny czy symbol-talizman:)
to tak jak ze swastyką kojarzoną z nazizmem zapominając że korzenie swastyki mają kilka tysięcy lat i symbol oznacza ogień, słońce czy szczęście

Baqu chcialem też Ci napisać że celty są dziś prezentowane co jakiś czas na wielu stadionach w Europie (nie tylko tych radykalnych), tu Polska nie jest ewenementem

co do komunikatu Stowarzyszenia Jagi to oczywiście miało to na celu (tak jak Legia czy Lechia) złagodzenie kary
większość nie chce Rogera w kadrze, mało jednak kto to prezentuje publicznie, Jaga się odważyła i zapłaci bo "musi być przykład tolerancji z urzędu" dla naszego nowego rodaka

swoją drogą zastanawiam się dlaczego wszyscy którzy tak odgórnie krytykują rasizm nie widzą rasizmu i dyskryminacji białej rasy propagowanej przez kluby
bo przepraszam jak wyjaśnić decyzję GKSu Katowice czy Lechii Gdańsk że w przyszłym sezonie Murzyn będzie grał w ich składach
ciekawa metoda walki z rasizmem na trybunach:)
może pzpn wprowadzi nakaz 3 murzynów w składzie, w tym 1 zawsze na boisku? \:\)
ciekawe czy to przejdzie w Brukseli, tudzież Nyonie:)
tymczasem u nas publicznie ogłasza się że Murzyn będzie grał ze względu na kolor skóry, jawna dyskryminacja polskich białych piłkarzy, którzy nawet piłkarsko lepsi, grać nie będą bo murzyn musi grać i temperować morale kibiców na trybunach:)

moim zdaniem taka polityka trochę bez sensu

Do góry
#2325613 - 09/05/2008 02:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Chaoz

gdzie obserwator i kara dla Lecha?
O k***, Chaoz nie wytrzymam.. ZA CO kara pytam? Zaraz powiesz że rasistowska treść \:D

Zawsze "lałem" z uczulonych na "rasizm". Jak na Murzyna powiem "czarny" to też jestem rasista. Jak na Ciebie, "biały"

PS. Jestem na tym zdjęciu Rasista ze mnie \:D
PS2. Co złego jest w stwierdzeniu "Roger-nigdy nie będziesz Polakiem i skąd to oburzenie niektórych? Kto mi powie??!

Do góry
#2325697 - 09/05/2008 02:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: kfjatek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
kfjatek a pamietasz "rasistowska czerwona piesc"? jaka afera ze kibole z Bialegostoku to rasisci bo piesc byla przeciez napewno biala \:D
zgodnie z druczkiem szmatlawym PZPN to wlasnie rasistowska tresc \:D
W tym stwierdzeniu nic. Ale w celtyckim krzyzu po srodku O juz tak.

Do góry
#2325706 - 09/05/2008 02:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
aha i bynajmniej kfjatek nie chodzilo mi o to zeby karac Lecha czy ze dla mnie to rasizm tylko z nagonka na niektore kluby.
Dokladniej te foto to byla moja odpowiedz na czyjes pytanie gdzie byl obserwator na meczu Jagi. Bo oba symbole sa zakazane przez PZPN a karani nie sa wszyscy. ot cala filozofia.
PS. sorry za post pod postem

Do góry
#2326071 - 09/05/2008 04:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ok, rozumiem.

Chciałbym wrócić jeszcze do sytuacji z nieuznanym wczoraj 1 golem dla Lecha. Dlaczego sędzia nieprzerwał gry zanim piłka wpadła do siatki?! Na powtórkach widać, że ta piłka leci leci, a sędzia na dola przypatruje się akcji i nic nie sygnalizuje.
Skoro uznał, że Djurdjevic zagrał przed gwizkiem to chyba powinien od razu przerywać akcję, a nie po paru sekundach!?

http://magazynligowy.interia.pl/wideo/3837/
Widać tu wszystko doskonale.

Do góry
#2326135 - 09/05/2008 05:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: kfjatek]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Jakaś żenada.. przerwał akcję dopiero jak wpadła bramka.. dziwna sprawa..

Nie widziałem jak się sprawa miała przy golu Rengifo nieuznanym. Był spalony?

Do tego chciałbym dodać dwa ewidentne karne na wiślakach (Dudu i Paulista). O bardziej oczywiste karne ciężko naprawdę.

I jak tu nie sugerować teorii spiskowych?

Do góry
#2326151 - 09/05/2008 05:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: mgr]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: mgr
Nie widziałem jak się sprawa miała przy golu Rengifo nieuznanym. Był spalony?
Nie było dobrego ujęcia w C+, ale tak na pograniczu i tu zawsze ciężko o trafną decyzję. Ale tamto.. \:\(

Do góry
#2326620 - 09/05/2008 16:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: kfjatek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
"To będzie transferowy rekord. Jeszcze nigdy żaden piłkarz nie został sprzedany z polskiego klubu za tak gigantyczne pieniądze. Wystarczyło jednak, że Roger Guerreiro dostał nasz paszport i od razu posypały się oferty, o których wcześniej nie śmiał pewnie nawet marzyć - pisze Dziennik. Może zarobić miliony. Najpierw jednak podczas mistrzostw Europy musi pokazać, że jest ich wart."

i o to sie rozchodzi..

całość: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title...,wiadomosc.html

Do góry
#2328926 - 10/05/2008 06:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
A przecież to przeciętny grajek jest.

Do góry
#2328968 - 10/05/2008 07:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: kfjatek]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
A Roger nie starał się wcześniej o polskie obywatelstwo?
Przecież to nie było z dnia na dzień:
LEO do prezia:
-Daj Rogerowi obywatelstwo, bo może go wezmę.
- Dobra.

Zastanówcie się trochę...

Do góry
#2329081 - 10/05/2008 15:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: kfjatek]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
hmm tzn ze Leo az tak sie nie zna na pilce? i Ruscy tez chca wyrzucic miliony w bloto?

Do góry
#2329397 - 10/05/2008 19:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Filip68]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
A Gazeta Wyborcza się nie poddaje

Marek Chojnacki skakał i bił brawo, gdy chuligani ŁKS skandowali: "Kto nie skacze, ten z Żydzewa". - Tak, bawiłem się razem z innymi, ale śpiewaliśmy o Widzewie, a nie Żydzewie - mówi trener.

Na portalu YouTube można obejrzeć film z prezentacji drużyny ŁKS przed rundą wiosenną 2006. W klubowej hali bawiło się ponad 2 tys. kibiców. Pod koniec imprezy zaczęli skakać i śpiewać: "Kto nie skacze, ten z Żydzewa". Do szalejących trybun dołączyli piłkarze oraz trenerzy, w tym obecny szkoleniowiec Marek Chojnacki.

Chojnacki: Nie wstyd mi

Jarosław Bińczyk: W internecie znalazł się film, na którym podskakuje pan razem z zawodnikami i kibolami, którzy krzyczą: "Kto nie skacze, ten z Żydzewa".

Marek Chojnacki: Słyszałem, że ktoś nagrał taki film i zamieścił w internecie. Już po sprawie Arka Mysony mówił mi o tym nasz prezes. Ja go nie widziałem.

My widzieliśmy.

- Być może. To było chyba półtora roku temu, podczas prezentacji drużyny przed rundą rewanżową. Skakałem jak wszyscy i nie widzę w tym nic nagannego. Skakał pan przy piosence: "Kto nie skacze, ten z Żydzewa".

- A ja słyszałem: "Kto nie skacze, ten z Widzewa". Tak jak od lat śpiewa się w ŁKS. Nie wstydzę się, bo jestem, byłem i będę ełkaesiakiem, a Widzew to nasz najważniejszy przeciwnik, z tego samego miasta. Nigdy jednak go nie obrażałem. Czasami chodzę na jego mecze i jestem przeciwny takim wyzwiskom. Ostatnio na stadionie Wisły Kraków obrażano ŁKS i całe miasto krzycząc "Cała Łódź, jude, jude, jude". Dlaczego wtedy nikt nie reagował?

Czy trenerowi przystoi, żeby skakał, kiedy chuligani śpiewają o Żydzewie?

- Powtarzam, słyszałem "z Widzewa", a nie "z Żydzewa".

Wyobraża pan sobie trenera Chelsea, który podskakuje przy piosence obrażającej Arsenal?

- Nie wiem, co zrobiłby trener Chelsea, ale ja bawiłem się tak jak większość ludzi w hali, przy piosence, którą ŁKS śpiewa od lat: "Kto nie skacze, ten z Widzewa".

===

Widzew ma bardzo spore plecy w mediach, w prasie, bardzo boli co poniektórych III liga.

Nie wiem dlaczego w ogóle Marek rozmawiał z tym osłem.
Ależ zawiścią bije po oczach..

Do góry
#2329407 - 10/05/2008 20:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: 19marcin08]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: 19marcin08
A Gazeta Wyborcza się nie poddaje

Widzew ma bardzo spore plecy w mediach, w prasie, bardzo boli co poniektórych III liga.

Nie wiem dlaczego w ogóle Marek rozmawiał z tym osłem.
Ależ zawiścią bije po oczach..

jezeli chodzi o tą kwestię to sie z Toba zgadzam
jednak jak widzę zachowania piłkarzy i poniektórych osób z zarządu ŁKS to zastanawiam sie czy oni bardziej kochają swój klub czy nie nienawidzą Widzewa
pozdro dla normalnych
Nie ważne w której lidze ważne że to WIDZEW

Do góry
#2329471 - 10/05/2008 20:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Chaoz
"To będzie transferowy rekord. Jeszcze nigdy żaden piłkarz nie został sprzedany z polskiego klubu za tak gigantyczne pieniądze. Wystarczyło jednak, że Roger Guerreiro dostał nasz paszport i od razu posypały się oferty, o których wcześniej nie śmiał pewnie nawet marzyć - pisze Dziennik. Może zarobić miliony. Najpierw jednak podczas mistrzostw Europy musi pokazać, że jest ich wart."

i o to sie rozchodzi..

całość: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title...,wiadomosc.html


Moim zdaniem - to jest oczywiste, że Rogerowi chodzi o to żeby się wypromować. Nie uwierzę, że nagle poczuł przypływ uczuć do biało-czerwonej flagi

Nie będę się powtarzał co do jego obecności w kadrze z punktu widzenia logiki (a raczej jej braku). Natomiast chciałbym zaznaczyć, że według mnie z czysto sportowego punktu widzenia Roger jest wzmocnieniem naszej kadry i wyróżnia się na tle naszych grajków jednak. ALE - tak jak mówię, TO JEST SPRAWA DRUGORZĘDNA. \:\)

Do góry
#2331527 - 11/05/2008 07:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Mindman]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
2002 rok ŁKS - Lech 2:1 i spadek Jagi do 3 ligi
2008 rok Lech - ŁKS 1:2 i spadek Jagi na baraże

Nie bede tego komentowal bo jestem daleki od ferowania nieudowodnionych rzeczy

Niech kazdy sobie sam dopowie ...

Do góry
#2334137 - 12/05/2008 04:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Inzaghi78]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Jednocześnie nie przyjęto propozycji właściciela i głównego sponsora Widzewa Łódź Sylwestra Cacka, by wszyscy delegaci na krajowy i wojewódzkie zjazdy PZPN, kandydaci do władz związku i jego organów podpisali oświadczenia antykorupcyjne. W przypadku wyroku sądu powszechnego stwierdzającego nieprawdziwość takiego oświadczenia, jego autor musiałby zapłacić odszkodowanie w wysokości 300 tys. euro.

"Jestem tym zaskoczony. Jeśli ktoś ma problem z napisaniem oświadczenia, że jest uczciwy i nie miał nic wspólnego z korupcją w piłce nożnej, jeśli nie chce tego podpisać, to jest to co najmniej dziwne" - podkreślił Boniek.





Brak słów - a pismaki rozpisują się nad tym jacy to kibice Odry Wodzisław źli no i mamy nowy rasistowski symbol - Polska walcząca

Do góry
Strona 10 z 17 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, VVega, alfa, igea23, Sensei, rafal08, akagi, aker, Ojro, 11kera11), 4065 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05