Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2228690 - 04/04/2008 23:27 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Bezsensowny to mozesz byc co najwyzej Ty i Twoje kilkanscie zbanownych nickow.

Podalem Ci przyklad konkursu Bundesligi, jak chcesz wiecej przykladow, pochodz sobie po innych dzialach.
Dzial inne konkursy.

Milego weekendu ;\)

Do góry
#2229220 - 05/04/2008 02:49 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: cobra]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: cobra
a tak własciwie to o co to całe zamieszanie z Igim ? pokłucił sie z reszta modów ?


Nie pokłóciłem się z moderatorami. Wielu naszych "zielonych" cenię i są moim znajomymi. Po prostu pewne ostatnie decyzję były w moim odczuciu błędem stąd też zrezygnowałem w proteście.

Nie pamiętam kto to pisał, że moje odejście jest błahe. Jednak chciałem zauważyć, że kradzież treści czyjś na rzecz swoja jest czynem haniebnym i takie zachowanie należy piętnować.

Oczywiście wy tego nie rozumiecie, bo raz nie piszecie tyle co ja. Ja poświęcam pisaniu i zajmowaniu się liga polską bardzo dużo. To nie jest tylko tak, że jak napiszę jedną analizę. Aby ja napisać nie tylko chodzę na żywo na mecze piłkarskie, ale także śledze wiele portali. Jest to praca cały czas. Dzieki niej rozwijam się i mam sporą wiedzę. Dlatego wkurza mnie okradanie mnie z mojej pracy. To zrobił moderator techniczny. Wy nie zrozumiecie co to są plagiaty i walka z nimi. To tak jak walka z wiatrakami. Choć macie racje to jednak wszyscy to maja gdzieś.

Szkoda, że właśnie tego co napisałem jest wam trudno zrozumieć. Może przyjdzie taki czas kiedy dotknie to was i wtedy będziecie mieli inny pogląd na tą sprawę.

Ale podkreślę po raz ęnty cenie moderatorów no może poza tym technicznym, bo niestety zrobił mi wielką krzywdę i do dzisiaj nie potrafi na tym forum mnie publicznie przeprosić...

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2229598 - 05/04/2008 04:01 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Jose
Panowie czy mogę zaproponować zorganizowanie konkursu w Serie A?

Konkurs będzie sporo różnił się od tych, które mamy choćby w lidze polskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej!

Mam zamiar aby był do konurs z nagrodami pieniężnymi. Ja sam jestem w stanie wrzucić do puli dość sporą kwote ale każdy uczestnik, który będzie chciał brać udział musi zapłacić wpisowe, które potem będzie rozdzielone w nagrodach. Nie będzie to konurs w którym będą znajdować sie same suche typy. Warunkiem udziału będzie obietnica pisania analiz (choćby 2-3 zdaniowych). Analizy znajdować się będą w dziale z Serie A oraz w temacie konkursowym.

Zabawa będzie podzielona na dwie części:
od 1-szej do 19-stej kolejki i od 20-stej do 38-stej serii spotkań.
Sam byłbym w stanie zrobić regulamin jednak wiem że jeśli chodzi o nagrody pieniężne musze chyba mieć pozowlenie z "góry".
Serie A trochę wygląda biednie przy takich ligach jak Primeira Division gdzie opiekuje się wszystkim Amk czy choćby przy lidze angielskiej gdzie o ład dba Konstruktor \:\)
Od zawsze intersuję się tą ligą i jak pewnie zauważyliście dbam o to by liga ta miała swoich fanów na mecz.pl i staram się by zawsze temat z nową kolejką był założony a wszystko miało ręce i nogi \:\)

Mam nadzieje że pomysł Wam się spodoba i da Cie mi w miarę dość szybko znać co z tym pozwoleniem. Mówię "szybko" bo ostatnio kilka dni musiałem się prosić o to by któs przykleił aktualny temat z transfersami i plotkami a zniósł stary właśnie w tym dziale ;\)

Oczywiście wszystko zaczeło by się dopieo wraz z nowym sezonem ale chciałbym aby nie było potem problemów z rozpoczęciem od pierwszej kolejki. Wiadomo że dość mozolnie będzie się zbierało i ustalało wszystko co związane jest z wpisowym itd. (propozycje kwoty, zapisy, jak ma wyglądać analiza... i dużo dużo innych rzeczy).
Jeśli na wszystko będzie zgoda to jeszcze w tym miesiącu zaczniemy "burzę mozgów" ;\)

Pozdrawiam


Potrafisz przeczytać teks pogrubioną czcionką?

Nie nazywaj człowieka, którego nie znasz czymś bezsensownym!
Ja osobiście Cię nie znam i może mamy odmienne zdania ale Cie szanuję jako człowieka.

Proszę o zdanie innych moderatorów związanych bardziej z SP i działem Serie A. \:\)

Do góry
#2229609 - 05/04/2008 04:04 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Porozmawiaj najlepiej z moderatorem tego działu. Zwykle na dole jak patrzysz w dziale są przypisani konkretni moderatorzy, którzy mają możliwość moderowania we Włoszech. Moim zdaniem możesz sobie konkurs prowadzić. Oczywiście wykluczona jest możliwość moderacji dlatego, że masz dwa ostrzeżenia.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2229611 - 05/04/2008 04:06 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Ignorator]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110929
Skąd: Las Vegas
Generalnie to w tym momencie Igi twoja opinia co do jego ostrzezen nie ma żadnego znaczenia

Do góry
#2229618 - 05/04/2008 04:08 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Ignorator]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
1834 konkurs na forum:D
Ło matko, jest dzial z konkursami, kazda dzial ma ranking, moze jeszcze zrobicie konkurs na kazdy mecz osobno?? \:D

Do góry
#2229631 - 05/04/2008 04:12 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Biszop]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
ja bym jeszcze proponowal konkurs na najlepszy konkurs

Do góry
#2229882 - 05/04/2008 05:46 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: yaaho]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
...ale to dopiero polfinał finałem będzie super konkurs na najleszy konkurs z dwoch najlepszy konkursow polfinalowych,

do wygrania "kąplet" do lutowania "onuców" z autografem tfurcy konkursu \:D

Do góry
#2229968 - 05/04/2008 06:53 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Biszop]
Chagall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 9002
Skąd: Kraków - Przemyśl
właśnie, co do tych ostrzeżeń... kiedy będzie abolicja \:D

Do góry
#2230699 - 05/04/2008 16:38 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Ignorator]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Ignorator
Porozmawiaj najlepiej z moderatorem tego działu. Zwykle na dole jak patrzysz w dziale są przypisani konkretni moderatorzy, którzy mają możliwość moderowania we Włoszech. Moim zdaniem możesz sobie konkurs prowadzić. Oczywiście wykluczona jest możliwość moderacji dlatego, że masz dwa ostrzeżenia.

.::Think Twice::. Ignorator.


amkwish, Prem, Logan, El_Darro, Valverde

To lista osób, które niby są moderatorami w dziale Serie A \:\)

Stwierdzenie jest tylko jedno: Serie A nie ma swojego moderatora

Wątpie by któraś z tych osób w chociaż w mało znaczny sposób opiekowała się włoską piłka...

Do góry
#2230725 - 05/04/2008 16:58 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Chagall]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Chagall
właśnie, co do tych ostrzeżeń... kiedy będzie abolicja \:D


Jak zaczniesz kibicować Cracovii

Do góry
#2231446 - 05/04/2008 22:54 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: Ignorator
Porozmawiaj najlepiej z moderatorem tego działu. Zwykle na dole jak patrzysz w dziale są przypisani konkretni moderatorzy, którzy mają możliwość moderowania we Włoszech. Moim zdaniem możesz sobie konkurs prowadzić. Oczywiście wykluczona jest możliwość moderacji dlatego, że masz dwa ostrzeżenia.

.::Think Twice::. Ignorator.


amkwish, Prem, Logan, El_Darro, Valverde

To lista osób, które niby są moderatorami w dziale Serie A \:\)

Stwierdzenie jest tylko jedno: Serie A nie ma swojego moderatora

Wątpie by któraś z tych osób w chociaż w mało znaczny sposób opiekowała się włoską piłka...


Rozumię że sprawę konkursu mam uważać jako zamkniętą?

Do góry
#2231723 - 05/04/2008 23:40 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Jose, ja przykleilem temat w Serie A wiec moderatorzy sa

Uwazam ze ilosc konkursow jest odwrotnie proporcjonalna do opisow/analiz spotkan w danym dziale. Czyli im wiecej konkursow tym mniej normalnych typow i dyskusji. Konkursy w dzialach niszcza je (dzialy)

Pozdrawiam

Do góry
#2232074 - 06/04/2008 00:34 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Logan]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
tak naprawde to mi akurat wszystko jedno, ale taka uwaga: nie konkursy niszcza dzialy, a regulaminy owych. zamiast koncentrowac sie na rozbudowanym liczeniu punktow (skracam mysl) niech regulamin zmusza do pisania (przemyslenia, sklady, ciekawostki, tabele, zdjecia), a tak naprawde taka zapomniania Serie A czy inna liga nagle buchnie swiatłem. kwestia opracowania zasad w taki sposob, zeby mialo to sens, udawalo, ze nie calkiem jest konkursem i bedzie git. zeby nie bylo rozbudowane w 17 watkach, zeby nie bylo tak zagmatwane jak np konkurs w Bundes. ide o kazdy zaklad, ze madre tego sprzedanie sprawi, ze nikt nie bedzie przeklinal kolejnego konkursu, a wybrany dzial zyska na ogladalnosci.

oczywiscie moge sie mylic ;\)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#2232283 - 06/04/2008 01:13 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: bcn1899]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Widzę bcn1899 że chyba Ty jako jedyny przeczytałeś dokładnie to co Ja chciałem zaoferwać po przez ten konkurs \:\)

A Ja niestety nadal nie poznałem decyzji co do konkursu!

Logan żarty zostaw dla siebie (czyt. ironia) ;\)

Do góry
#2232588 - 06/04/2008 02:02 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Jose


amkwish, Prem, Logan, El_Darro, Valverde

To lista osób, które niby są moderatorami w dziale Serie A \:\)

Stwierdzenie jest tylko jedno: Serie A nie ma swojego moderatora

Wątpie by któraś z tych osób w chociaż w mało znaczny sposób opiekowała się włoską piłka...


Zgłaszasz swoją kandydature ?

Co jest nie tak w topiku o Serie A ?

Rzuciłeś pomysł i nagle całe forum ma sie tym "epokowym odkryciem" zajmować ?

Jak ja organizowałem konkurs to nikomu tyłka nie zawracałem.
Dałem pomysł ,ufundowałem (z własnej kieszeni ) nagrody ,a z zainteresowanymi uzgodniłem szczegóły regulaminu.

Nawiasem mówiąć wymóg ,by typ sie liczył ,jak bedzie podparty "analizą" to megabzdura \:D

Przykład :

"Roma wygra ,bo nadalma szanse na mistrza. Odpadli z CL więc moga skupic sie na lidze.Mają odpowiedni potencjał ,by pokonać średniaka z Genui."
Typ :1

"Analiza" jest

"Analiza" czy analiza ?

Byle co ktos napisze i już....ANALIZA \:\)

Swoja drogą ,to może przedstawisz punkt regulaminu ,który określa,co sie zalicza w TWOIM konkursie jako analize ,a co nie.
Oczywiscie regulamin musi byc scisły i precyzyjny.


Tylko....nie sposób powyższego ując w ramy regulaminu ,bo ocena "analiz" przypominac bedzie raczej noty za styl w pływaniu synchronicznym czy jeździe figurowej na lodzie ,a wiec bedzie uznaniowa a nie obiektywna

Tak wiec bierzesz sie za konkurs ,robisz wielkie HALO ,tylko nie masz regulaminu.

I to byłoby na tyle \:\)

PS.Nie mam nic przeciwko temu ,aby ten konkurs był w topiku o Serie A albo w dziale "Inne konkursy" ,to tak na marginesie.

Do góry
#2232678 - 06/04/2008 02:19 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Amkwish]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Nie jestem moderatorem i dlatego nie chciałem z niczym sam ruszać \:\)

To chyba normalne tym bardziej że w konkursie mają być nagrody pieniężne.

Do góry
#2232718 - 06/04/2008 02:23 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Uwierz mi Amk że odpowiedni ludzie w konkursie mogą bardzo podnieść poziom działu z włoską piłka.

Analiza 2-3 zdaniowa będzie musiała kilka rzeczy zawierać! między innymi informacje o kontuzjach, przypuszczalne składy i kilka słów o sytuacji w tabeli oraz obecnej formie zespołów.

Moderatorzy mecz.pl apeluje o trochę optymizmu!

Do góry
#2236506 - 07/04/2008 03:08 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: Jose]
dondo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 2415
Mam pytanie do moderatorów: Kolega zarejestrowal sie na forum w piątek, przyszedl mail aktywujący, jednak nie moze sie zalogowac caly czas, gdyz pojawia mu sie komunikat "administrator note yet approved" czy cos w podobnym stylu i nie wie o co chodzi. Pomozecie?

Do góry
#2236599 - 07/04/2008 03:38 Re: Pytania do moderatorów [4] [Re: dondo]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Conrad na wakacjach od 2 tygodni, wiec rejestracja pewnie niemozliwa w tym czasie, bo on potwierdza zarejestrowanie konta, wiec znajomy moze poczekac dosc dlugo...

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO), 3566 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49