Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2380557 - 29/05/2008 21:05 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: juancarlos]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Na dzisiejszej konferencji prasowej potwierdzono, że w przyszłym sezonie Śląsk nie wystąpi w Pucharze UEFA. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce.

http://www.slasknet.com/

Do góry
Bonus: Unibet
#2380582 - 29/05/2008 21:10 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: thepilator]
Dziadek69 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2006
Postów: 6503
Skąd: Ząbkowice Śląskie
kto mi wytłumaczy dlaczego Śląsk nie chce Uefa ? bo nie kumam

Do góry
#2380604 - 29/05/2008 21:14 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Dziadek69]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Kibice nie chcą grać w pucharze, którego nie wywalczył WKS.

Do góry
#2380623 - 29/05/2008 21:19 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Kameleon]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Dziadek69
kto mi wytłumaczy dlaczego Śląsk nie chce Uefa ? bo nie kumam


Dutkiewicz i Drzymała byli za pucharami, chodzi głównie o kibiców, którzy nie utożsamialiby sie z tymi rozgrywkami gdyż to nie Śląsk je wywalczył, jeśli wywalczą je w sportowej walce w przyszłym sezonie to wtedy napewno kibice będa na to patrzeć inaczej.

Mnie denerwuje to co sie teraz dzieje na http://www.slasknet.com/, ewidentne naginanie faktów przeciwko Drzymale, na meczach też większość kibiców skanduje obraźliwe hasła w jego kierunku, nastała teraz taka moda, tylko że w przyszłym sezonie jeśli Śląsk będzie sie liczył w walce o mistrzostwo to nagle Ci kibice będa pierwsi przy kasach i na stadionie a Drzymała będzie wtedy cacy...

Do góry
#2380774 - 29/05/2008 21:55 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
Originally Posted By: Baqu
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5256634,Dyskobolia_Grodzisk_zrezygnowala_z_Pucharu_UEFA!.html

jak widać po linku, włodarze Śląska Wrocław zrezygnowali z gry w Pucharze UEFA !

co z tego wynika ?
-> wygrali jednak kibole
-> antydrzymałowy portal slasket juz snuje wizje po co nam Drzymała we wroclawiu ( sic ! )
-> w UEFA zagra Lech Poznań

informacja nie jest jeszcze na 100% potwierdzona



zapomniałeś dodać że Roger też jest Polakiem \:D

Według mnie dobrze się stało że podjęto taką decyzje a nie inną jak mają robić fuzję to powinno brać się pod uwagę sytuację Klubu do którego się przenosi czyli tutaj WKS!

drugi wątek dot "KIBOLI"
Kibice może i zbyt radykalnie do tego podeszli ale przynajmniej udowodnili że mają chociaż trochę do powiedzenia bo pewnie jak by zmienili nazwę klubu na Groclin Śląsk Wrocław to każdy Wrocławianin byłby dumny że Drzymała przyszedł i taki z niego dobrodziej że nazwę klubu zmienił...

Do góry
#2380828 - 29/05/2008 22:10 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Jaruzelski]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Mam nadzieję, że teraz młotki na trybunach zaprzestaną wyzywania Drzymały od najgorszych.

Do góry
#2380845 - 29/05/2008 22:13 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: As]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
a czy Lech to juz nie jest przypadkiem zgloszony do rozgrywek Intertoto?
mozna tak szastac druzynami i przekladac je z jednego pucharu do drugiego?
ciekawe co na to UEFA i czy byl w przeszlosci juz taki przypadek ze zespol odmowil gry w europejskich pucharach.....

hehe jeszcze sie okaze, ze Lech zostanie w intertoto, a do UEFA - Piast Gliwice, ot tak w nagrodę, a w zasadzie przeprosiny za zamieszanie z barażami \:\)

Do góry
#2380917 - 29/05/2008 22:40 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Feel-Tsu]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
A kibice Lecha już urlopy, wizy i cały wyjazd na Białoruś zorganizowali..

Chce do Grazu za miesiąc na Intertoto!

Do góry
#2380957 - 29/05/2008 23:15 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: kfjatek]
Dziadek69 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2006
Postów: 6503
Skąd: Ząbkowice Śląskie
mamy tak silna reprezentacje krajowa w pucharach i tyle pkt nastukanych w rankingach ze mozemy sobie pozwolic na taki "burdel" w rozgrywkach ... chory kraj a co do Śląska ... sie odezwali ... patrioci, przyszedl sponsor to go teraz od najgorszych wyzywaja .. no bez przesady

Do góry
#2380984 - 29/05/2008 23:22 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Dziadek69]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Jeszcze niech kibice Lecha zaprotestują, że oni nie chcą grać w UEFA, bo piłkarze nie wywalczyli awansu do tego pucharu \:D
Chociaż w 1993r nie prostestowali więc pewnie teraz też nie będą...

Do góry
#2381008 - 29/05/2008 23:28 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: podstawek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: podstawek87
Jeszcze niech kibice Lecha zaprotestują, że oni nie chcą grać w UEFA, bo piłkarze nie wywalczyli awansu do tego pucharu \:D
Chociaż w 1993r nie prostestowali więc pewnie teraz też nie będą...
Marna prowokacja.

Do góry
#2381036 - 29/05/2008 23:35 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: kfjatek]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
"List otwarty kibiców klubu WKS Śląsk Wrocław
My kibice WKS Śląsk Wrocław. Ponieważ do tej pory nikt z osób związanych z tak zwaną fuzją nie próbował przedstawić jakichkolwiek informacji dotyczących przyszłości naszego klubu jesteśmy zmuszeni ogłosić nasze stanowisko w tej jakże życiowej dla nas sprawie :

1. Nie zgadzamy się na grę w ekstraklasie naszego klubu WKS Śląsk Wrocław jeżeli nie zostanie wywalczony awans do tej klasy rozgrywek na boiskach piłkarskich.
2. Nie zgadzamy się na grę w meczach pucharów europejskich naszego klubu WKS Śląsk Wrocław w tym sezonie rozgrywkowym, ponieważ nasz klub nie wywalczył prawa do takich meczy na boiskach piłkarskich.
3. Nie zgadzamy się na jakąkolwiek zmianę nazwy, barw, herbu naszego klubu.
4. Nie zgadzamy się na trenowanie i rozgrywanie meczów jako gospodarz w miejscu innym niż miasto Wrocław.
5. Nie zgadzamy się na grę naszego klubu na licencji innych klubów piłkarskich.
6. Żądamy aby wpis do KRS dotyczył tylko i wyłącznie WKS Śląsk Wrocław.


Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione nie będziemy wspierać dopingiem drużyny która powstanie w wyniku fuzji. Nie będziemy uważać jej za WKS Śląsk Wrocław. Co więcej będziemy ją traktować jako intruza który zabrał nam nasz ukochany klub WKS Śląsk Wrocław i który nieprawnie rozgrywa mecze pod nazwą naszego klubu czy to we Wrocławiu czy na meczach wyjazdowych.
W związku z tym będziemy zmuszeni prowadzić anty doping na tych meczach oraz działania którymi będziemy powodować przerywanie takich meczów i doprowadzanie do przegrania ich przez intruza w wyniku walkoweru.

Desperaci WKS Śląsk Wrocław."

http://www.ludziezasad.pl/

Stanowisko kibiców Sląska sprzed kilku tygodni bo patrze ze wszyscy zaskoczeni takim obrotem sprawy .

Do góry
#2381066 - 29/05/2008 23:50 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Jaruzelski]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Jaruzelski
"List otwarty kibiców klubu WKS Śląsk Wrocław
My kibice WKS Śląsk Wrocław. Ponieważ do tej pory nikt z osób związanych z tak zwaną fuzją nie próbował przedstawić jakichkolwiek informacji dotyczących przyszłości naszego klubu jesteśmy zmuszeni ogłosić nasze stanowisko w tej jakże życiowej dla nas sprawie :

1. Nie zgadzamy się na grę w ekstraklasie naszego klubu WKS Śląsk Wrocław jeżeli nie zostanie wywalczony awans do tej klasy rozgrywek na boiskach piłkarskich.
2. Nie zgadzamy się na grę w meczach pucharów europejskich naszego klubu WKS Śląsk Wrocław w tym sezonie rozgrywkowym, ponieważ nasz klub nie wywalczył prawa do takich meczy na boiskach piłkarskich.
3. Nie zgadzamy się na jakąkolwiek zmianę nazwy, barw, herbu naszego klubu.
4. Nie zgadzamy się na trenowanie i rozgrywanie meczów jako gospodarz w miejscu innym niż miasto Wrocław.
5. Nie zgadzamy się na grę naszego klubu na licencji innych klubów piłkarskich.
6. Żądamy aby wpis do KRS dotyczył tylko i wyłącznie WKS Śląsk Wrocław.


Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione nie będziemy wspierać dopingiem drużyny która powstanie w wyniku fuzji. Nie będziemy uważać jej za WKS Śląsk Wrocław. Co więcej będziemy ją traktować jako intruza który zabrał nam nasz ukochany klub WKS Śląsk Wrocław i który nieprawnie rozgrywa mecze pod nazwą naszego klubu czy to we Wrocławiu czy na meczach wyjazdowych.
W związku z tym będziemy zmuszeni prowadzić anty doping na tych meczach oraz działania którymi będziemy powodować przerywanie takich meczów i doprowadzanie do przegrania ich przez intruza w wyniku walkoweru.

Desperaci WKS Śląsk Wrocław."

http://www.ludziezasad.pl/

Stanowisko kibiców Sląska sprzed kilku tygodni bo patrze ze wszyscy zaskoczeni takim obrotem sprawy .


Jaruzelski, dawno już to omawialiśmy na tym forum

Originally Posted By: Dziadek69
kto mi wytłumaczy dlaczego Śląsk nie chce Uefa ? bo nie kumam


Śląsk chce, zarząd chce, Drzymała chce, kibice chcą... KIBOLE nie chcą \:\( i Drzymała się ugiął przed nimi ( a szkoda, bo myślałem, że wreszcie pozbędą się tych faszystów z trrybun )

Do góry
#2381073 - 29/05/2008 23:52 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Baqu - ale jak kibic Śląska ma chcieć grać w pucharach wywalczonych przez inny klub?!

Do góry
#2381077 - 29/05/2008 23:54 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: thepilator]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
przepraszam na post pod postem

Originally Posted By: thepilator

Mnie denerwuje to co sie teraz dzieje na http://www.slasknet.com/, ewidentne naginanie faktów przeciwko Drzymale, na meczach też większość kibiców skanduje obraźliwe hasła w jego kierunku, nastała teraz taka moda, tylko że w przyszłym sezonie jeśli Śląsk będzie sie liczył w walce o mistrzostwo to nagle Ci kibice będa pierwsi przy kasach i na stadionie a Drzymała będzie wtedy cacy...


mnie to wkurza ! wystarczy wejść i przeczytać pierwszy "artykuł", a kibole chyba nie pamiętają jak Śląsk miał się połączyć z Polarem i wtedy wszystko było cacy, tylko, że oni nienawidzą Pyr i w tym cały szkopół, zresztą nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Śląsk Wrocław powstał dzięki połączeniu 2ch klubów... Kibole pewnie o tym nie wiedzą :/


Do góry
#2381088 - 29/05/2008 23:57 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: kfjatek]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: kfjatek
Baqu - ale jak kibic Śląska ma chcieć grać w pucharach wywalczonych przez inny klub?!


nie wiem, może mamy inne poglądy, ale ja to połączenia rozwarzam również przez pryzmat połączenia 2 firm sportowych, jedna wnosi 1 ligę, druga walkę w pucharze uefa, przecież w Śląsku będzie grało ok 9/10 piłkarzy Groclinu a to oni wywalczyli ten dorobek pucharowy ( trenerem nie wiem kto bedzie ), moim zdaniem była by to świetna promocja klubu i jedynie może ta gra przynieść same pozytywy, aczkolwiek mogę się mylić \:\)

pozdr,

Do góry
#2381275 - 30/05/2008 00:42 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
zombi Offline
enthusiast

Meldunek: 06/09/2005
Postów: 249
A ja się ciesze że Śląsk nie zagra w UEFA i żeby nie było to chciałbym bardzo aby Śląsk grał w pucharach ale żeby to były puchary wywalczone przez Śląsk a nie przez inny klub.Fajnie że w końcu doszło do spotkania Drzymały i władz Wrocławia z kibicami i doszło do porozumienia.

Do góry
#2381314 - 30/05/2008 00:52 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Baqu]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: kfjatek
Baqu - ale jak kibic Śląska ma chcieć grać w pucharach wywalczonych przez inny klub?!


nie wiem, może mamy inne poglądy, ale ja to połączenia rozwarzam również przez pryzmat połączenia 2 firm sportowych, jedna wnosi 1 ligę, druga walkę w pucharze uefa, przecież w Śląsku będzie grało ok 9/10 piłkarzy Groclinu a to oni wywalczyli ten dorobek pucharowy ( trenerem nie wiem kto bedzie ), moim zdaniem była by to świetna promocja klubu i jedynie może ta gra przynieść same pozytywy, aczkolwiek mogę się mylić \:\)

pozdr,


Bardzo celne uwagi \:\)
Nie chce nikogo obrazic ale mam wrazenie ze Drzymala musial negocjowac z ciezkimi ...hmm, nie nazwe tego tak jak mi przyszlo na mysl;-)
Szczerze mowiac to Drzymala zrobil naprawde wielki krok w kierunku zbudowania jak najlepszych relacji na linii klub-kibice.
Nie wiem o co chodzi kibicom, moze to jest na zasadzie ze mimo ze jest szansa na przywrocenie swietnosci na dluzej niz jeden sezon to trzeba pokrzyczec i postawic okoniem, ot tak na wszelki wypadek??

Wiele madrych glow pisalo jakiego on to nie ma interesu w tej fuzji, nie wiem czy ciezko sie nauczyc liczyc ale Drzymala naprawde juz sporo wlozyl w pilke i z tego co oficjalnie wiadomo to interesu zycia tutaj nie robi, bynajmniej nie twierdze ze mu sie to finalnie nie oplaci ale nie o pieniadze cala ta akcja.

Jestem pelen podziwu jak do tej pory dla tego czlowieka i zycze i jemu i kibicom Slaska aby ten nowy rozdzial historii klubu zostal zapisany przez pasmo jak najwiekszych sukcesow.

Do góry
#2381423 - 30/05/2008 01:20 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Biszop]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Przykre jest to, co sie dzieje w polskiej pilce.

Do góry
#2381587 - 30/05/2008 02:05 Re: II liga - 34 kolejka - 24 maja [Re: Biszop]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

mnie to trochę śmieszy że ktoś z Poznania czy Warszawy pisze jak mają się zachować kibice Śląska i czy mają akceptować Drzymałę czy nie \:\)

to ich prywatna sprawa (kibiców Śląska), tak jak swego czasu drogę wybrali kibice bydgoskiego Zawiszy czy wielu innych klubów.

to samo tyczy się kibiców Śląska, którzy od lat siedzą przy okazji każdego meczu WKS-u (nieważne czy u siebie czy na wyjeździe) jedynie przy futbol24. com i jedyne czym się jarają to wpisami w stylu :
Śląsk go go go
albo Śląsk 1111111111

ciekawe gdzie ci wszyscy kibice byli jak Śląsk tułał się po 3 lidze albo męczył się na zapleczu ekstraklasy.
są ludzie, którzy na Śląska chodzą od lat, którzy od lat angażują się w akcje kibicowskie na recz klubu, którzy nawiązali na stadionie wiele trwałych znajomości, którzy bywali na wielu meczach, nie tylko tych u siebie ale i na wyjeździe.

teraz swoją postawą pokazują że nie tylko pieniądz się liczy.
przypomnę że całej sprawy by nie było gdyby inwestor Drzymała chciał zainwestować w Śląsk. ale ludzie którzy w ogóle albo raz w życiu byli na meczu po prostu tego nie zrozumieją.

ciekawe dlaczego krzykacze sami nie poszli na spotkanie z Drzymałą. być może dlatego że w kibicowskiej braci nie mają kompletnie nic do powiedzenia?
a może dlatego że poszła reprezentatywna grupa całkiem szerokiego grona ludzi, być może przeciwników przefarbowania Groclinu na Śląsk było znacznie więcej niż niektórzy tu myślą?

oczywiście na spotkanie poszła gromada wielkich osiłków, z maczetami, karabinami i siłą i groźbami zmusili p.Drzymałę do takiej decyzji. mieli oczywiście też ze sobą przedstawiciela - mówcę, bo przecież sami nie potrafiliby ulepić 2 długich logicznych zdań.
zresztą plotki mówią że córka troszkę się przestraszyła reakcji i zachowania kibiców podczas spotkań

to że sukcesy przyciągają nowych kibiców to naturalne. tak było jest i będzie. będzie 1liga czy puchary to na stadionie pojawi się sporo nowych twarzy, ale po spadku większość z nich znikinie.
głód piłki we Wrocławiu jest spory, ale nie można kosztem pewnych zasad akceptować wszystkiego w imię sportowego sukcesu.
chyba że lepiej naturalizować 20 Brazylijczyków - wtedy naszej (?) kadrze będzie prościej regularnie grać w każdej wielkiej imprezie; może lepiej po zakończeniu sezonu wystawiać miejsce wywalczone na koniec sezonu na licytację. kto da więcej, komu puchary, komu utrzymanie?
pewnie jest i grupa kibiców takich wrażeń - po najmniejszej linii oporu, wszystko w imię sportowego wyniku.
tylko że trochę wypacza to ideę sportu jaką jest rywalizacja.

@Baqu - nie wiem na jakiej podstawie piszesz że większość kibiców we Wrocławiu chciała fuzji na zasadach które były dyktowane kilka tygodni temu?
może zasugerowałeś się obiektywaną Wybiórczą?
coś musi jednak być na rzeczy skoro od jakiegoś czasu akcja protestacyjna trwała a przy skandowaniu "Wrocław cały bez Drzymały" do dopingu włączał się prawie cały stadion.
więc ci którzy siedzą w domach i narzekają na to że komuś sie fuzja niech pokażą, zrobią coś by udowodnić jak bardzo zależy im na UEFA. coś więcej niż kliknięcie myszką w sondzie internetowej.

co do piłkarzy to chyba to było już wyjaśniane. piłkarz wykonuje swój zawód, on zarabia i to na polskie warunki całkiem niemało podczas meczu. kibic przeciwnie - z własnej kieszeni wydają na bilety, kiełbaski, napoje, słoneczniki, gazety, kibicowskie akcesoria etc i poświęcają sporo swojego życia na swój klub. czasem kosztem pracy czy rodziny ..

piłkarzy, którzy są w dużej mierze związani z klubem, wychowankowie, którzy zawsze dawali z siebie 100% na placu, a takze dbali o wizerunek klubu poza stadionem.. takich jest mało. a jeśli są to przeważnie cieszą się największą sympatią na trybunach. piłkarze-symbole klubu.
większość jednak grajków pędzi żywot wiecznych migrantów, co ze względów czysto sportowych a także finansowych jest jak najbardziej zrozumiałe.
jeśli taki podpisuje kontrakt ze Śląskiem tzn że ma w tym momencie dawać z siebie wszystko i grać jak najlepiej dla Śląska. jeśli odejdzie - nikt raczej za złe tego mu miał nie będzie. ale kibic zostanie.
bo kibicem się jest a nie bywa, więc statystyczny kibic siedzi na trybunie w swojej "karierze kibicowskiej "dłużej niż trwają kariery zawodników \:\)

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, rafal08, akagi, igea23), 3791 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582423 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01