Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#2026047 - 05/02/2008 02:32 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana *DELETED* [Re: EricC]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Post deleted by Logan

Do góry
Bonus: Unibet
#2026078 - 05/02/2008 02:41 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana *DELETED* [Re: MARSHALL213]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Post deleted by Logan

Do góry
#2026086 - 05/02/2008 02:43 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: CANTORO]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto


Czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym znaleźć statystyki z dotychczasowych spotkań ACN?

Byłbym wdzięczny \:\)

Do góry
#2026255 - 05/02/2008 03:32 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Mindman]
EricC Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 9
Cantoro. Owszem Mali grało niezłą piłkę przegrało z WKS co ujmą nie jest a z Nigerią byli lepsi, żeby poprzeczka nie uratowała nigerii po strzale keity to oni by byli w półfinale. Mali gra lepsza piłkę niż Nigeria czy Tunezja. Do WKS i Egiptu nikt nie ma nic do powiedzenia. A Kamerunowi to bramki podarowano wiecej niz ich strzelil wiec zadnej klasy nie pokazali.A porazka z Egiptem pokazala ile znacza i niech Bogu dziekuja(czy tam u nich szamanowi) ze nie trafili na ciezszych przeciwnikow w grupie a teraz na tunzje A Egipt pokazał klasę w pierwsyzm meczu pozniej sie wysilac nie musieli ale i tak 3-0 2 mecz wygrali. Pozatym chyba ogladasz wlasnie mecz i widzisz ze graja swietna piłkę. Jezeli tak uwazasz ze typy sa oczywiste to czemu sam ich nie zmiesciles. Najłatwiej powiedziec ze kazdy to gra zadna filozofia wiec daj swoje mecze i pokaz ile ty trafiasz:)

Do góry
#2026346 - 05/02/2008 03:53 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: EricC]
EricC Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 9
Angola NIc nie pokazała tak jak mówiłem. Grupa najsłabsza(ANgola Tunezja Senegal RPA)i nikt z niej nie ma prawa dojść do półfinału Egipt pokazał potencjał z Kamerunem a dziś był o niebo lepszy. Kamerun nie ma szans ani z Egiptem ani z WKS ani z Ghana bo po prostu ich obrona popełnia szkolne błędy ale na Tunezje powinno wystarczyć. Jeszcze tylko oni i kolejny kupon na PNA wejdzie. Do teraz nie moge zrozumiec kursu 1,95 na Egipt. Angola tylko w 90 minucie rzuciła sie do ataku a zeby nie bramkarz juz by bylo wtedy 4-1 dla Egiptu:)

Do góry
#2026422 - 05/02/2008 04:07 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: EricC]
krystian902805 Offline
stranger

Meldunek: 18/01/2008
Postów: 13
nie wiecie gral dzisiaj zidan w egipcie bo dalem ze strzeli bramke

Do góry
#2026481 - 05/02/2008 04:22 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: krystian902805]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Originally Posted By: krystian902805
nie wiecie gral dzisiaj zidan w egipcie bo dalem ze strzeli bramke


Zidan nie grał, nie było go nawet na ławce rezerwowych.

Do góry
#2026514 - 05/02/2008 04:28 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Maciek_AG]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
też mi dziś zaimponowała gra Egipjan.......
bardzo madry,poukładany,agresywny i zdecydowany futbol.
dla mnie wcale nie sa na straconej pozycji z wksem
zapowiada sie ciekawe widowisko.........

Do góry
#2026580 - 05/02/2008 04:47 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Maksiarz]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Maksiarz
też mi dziś zaimponowała gra Egipjan.......
bardzo madry,poukładany,agresywny i zdecydowany futbol.
dla mnie wcale nie sa na straconej pozycji z wksem
zapowiada sie ciekawe widowisko.........


Panowie, ja Was proszę! \:D

Agresywny, szybki - ok. Ale poukładany ?? My chyba oglądaliśmy inny mecz ;\)

To był fajny mecz do obejrzenia,ale jego poziom (obydwu zespołów), był delikatnie mówiąc przeciętny. Po Faraonach spodziewałem się znacznie więcej. Mają kilku ciekawych zawodników z niezłą techniką, którzy indywidualnymi akcjami mogą coś zdziałać. Dziś też próbowali i bramkarz Angoli coś tam wybronił - fakt. Tyle, że ten mecz mógłby się zupełnie inaczej potoczyć! Wystarczyłoby, że w pierwszej minucie drugiej połowy Manucho wykorzystałby setkę, którą miał i mielibyśmy zupełnie inne spotkanie ... Wiem - gdybanie, ale z drugiej strony patrząc na dyscyplinę taktyczną, spokój i wyrachowanie z jakim potrafi grać WKS, kiepsko widzę szanse Egiptu. Dziś bardzo przeciętny zespół (nie oszukujmy się) sprawił im mimo wszystko sporo problemów.

Podsumowując: to właśnie "mądrość i poukładanie" są elementami, których mi w zespole Egiptu trochę brakuje. Defensywa Faraonów naprawdę nie jest monolitem (delikatnie mówiąc) i wydaje mi się, że potencjał ofensywny WKS obnaży ich braki, a Drogba i spółka unaocznią wszystkim do kogo należy ten turniej. \:\)

A tak ogólnie - no offence \:\) To tylko moja opinia, nic osobistego \:\)

Do góry
#2027084 - 05/02/2008 07:28 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Mindman]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dobrze że Egipt awansował WKS będzie mógł się zmierzyć z obroncą trofeum z przed dwoch lat, nie mozna nic Faraonom zarzucić moze nie mają tak utytułowanych zawodników jak Wybrzeże czy Ghana jednak grają dobrze, skutecznie i widowiskowo.
Egipt gra poukładaną piłkę,madrą taktycznie byli w podobnej sytuacji jak Nigeria jednak nie pozwolili rozwinąc skrzydeł Angoli grali piłka i atakowali przeciwnika zamiast wyniku bronić, podobali mi sie w tym meczu.
2 mecz też super wlasnie Kamerun z Tunezją kapitalne widowisko tworzą najlepszy puchar Afryki z tych które widzialem z tych spotkań ktore sie odbyły. Kamerun - Tunezja 3:2 na razie

Do góry
#2027097 - 05/02/2008 07:33 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Nie żebym pisał dziś że Tunezja x2 z Kamerunem i nie to żebym pisał że Tunezja ich rozklepie ( bramka na 2:2 ) jednak przyznam, że przy 2:0 i początkowej grze Tunezji w to powątpiłem... Jeszcze mecz się nie skończył a ja już zarobiony hehe ... Pozdro For All...

Do góry
#2027133 - 05/02/2008 07:56 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Brawa dla Tunezji bo ładnie klepała Kamerunków \:\) tyle, że troche za późno to zaczeła robić mogli by to wygrać w 90' a tak troche im nie poszło... ale kto mi powie, że gra Kamerunu zachwyca to brawo dla niego \:\)

Do góry
#2027162 - 05/02/2008 08:16 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Mindman]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: Maksiarz
też mi dziś zaimponowała gra Egipjan.......
bardzo madry,poukładany,agresywny i zdecydowany futbol.
dla mnie wcale nie sa na straconej pozycji z wksem
zapowiada sie ciekawe widowisko.........


Panowie, ja Was proszę! \:D

Agresywny, szybki - ok. Ale poukładany ?? My chyba oglądaliśmy inny mecz ;\)

To był fajny mecz do obejrzenia,ale jego poziom (obydwu zespołów), był delikatnie mówiąc przeciętny. Po Faraonach spodziewałem się znacznie więcej. Mają kilku ciekawych zawodników z niezłą techniką, którzy indywidualnymi akcjami mogą coś zdziałać. Dziś też próbowali i bramkarz Angoli coś tam wybronił - fakt. Tyle, że ten mecz mógłby się zupełnie inaczej potoczyć! Wystarczyłoby, że w pierwszej minucie drugiej połowy Manucho wykorzystałby setkę, którą miał i mielibyśmy zupełnie inne spotkanie ... Wiem - gdybanie, ale z drugiej strony patrząc na dyscyplinę taktyczną, spokój i wyrachowanie z jakim potrafi grać WKS, kiepsko widzę szanse Egiptu. Dziś bardzo przeciętny zespół (nie oszukujmy się) sprawił im mimo wszystko sporo problemów.

Podsumowując: to właśnie "mądrość i poukładanie" są elementami, których mi w zespole Egiptu trochę brakuje. Defensywa Faraonów naprawdę nie jest monolitem (delikatnie mówiąc) i wydaje mi się, że potencjał ofensywny WKS obnaży ich braki, a Drogba i spółka unaocznią wszystkim do kogo należy ten turniej. \:\)

A tak ogólnie - no offence \:\) To tylko moja opinia, nic osobistego \:\)
Jeżeli uważasz, że Egipt nie grał poukładanej piłki, to właśnie chyba Ty oglądałeś inny mecz. W moim odczuciu Egipt jest drużyną najbardziej zaawansowaną taktycznie z czterech półfinalistów (a ćwierćfinały oglądałem wszystkie). Egipcjanie nie mają w swoim składzie wielkich gwiazd, ale widać, że mają świetnie przygotowane schematy gry - gra z pierwszej piłki, prostopadłe zagrania, szybkie przejścia z defensywy do ofensywy. To jest drużyna, która przez cały mecz może się bronić, a na koniec przeprowadzi jeden, decydujący kontratak. Nie zmienia to faktu, że w finale widzę WKS. Mam nadzieję, że przynajmniej 1,5 na awans Drogba-Team będzie.

W drugim półfinale chyba jednak Ghana - Kamerun gra nierówno, a Ghana mimo wszystko u siebie, aczkolwiek o tym meczu będę mógł cokolwiek mówić, jak zobaczę kursy.

Do góry
#2027177 - 05/02/2008 08:38 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Co by nie mówić każda z tych 4 drużyn może zagrać w finale i nikt nie może mieć pretensji to są 4 najlepsze ekipy turnieju pomimo że Kamerun miał poslizg w fazie grupowej dał się zaskoczyć obrońcy trofeum.
W najlepszej sytuacji jest chyba Ghana dostanie maksymalnie podmęczonego przeciwnika z jednym dniem przerwy mniej jeśli miałbym typować finał to myślę o 2 kombinacjach Ghana - Wybrzeże Kości Śloniowej lub Ghana - Egipt Kamerun ma mniejsze szanse bo im Tunezja zafundowała dogrywkę nawet jak sie zregenerują to przy szybkim tempie meczu ok 70 min bedą czuli ten ćwiećfinał w nogach jeśli dojdzie do dogrywki to szanse gospodarzy bedą wzrastać jeszcze bardziej. Ghana co prawda grała w 10 ale tylko przez 20 min czy coś kolo tego więc zbytnio się to na nich nie odbije mecze na bardzo wysokim poziomie Tunezja mi zaimponowała caly czas gonili wynik bramki też ladne jedna od drugiej piękniejsza najładniejsze trzy to ta na 3:0 Egiptu z Kamerunem dzisiejsza Manucho z Angoli i wczorajsza Kone z Gwineą na 5:0 piękny turniej oby zawsze tak zacięte mecze były

Do góry
#2027190 - 05/02/2008 08:50 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Mindman]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Originally Posted By: Mindman


Czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym znaleźć statystyki z dotychczasowych spotkań ACN?

Byłbym wdzięczny \:\)


Jest tego full w necie,np.tu:

http://www.sportbox.tv/football/matchcentre/matchcentre.php?id=3056831

Pzdr.

Do góry
#2028603 - 06/02/2008 00:37 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: [b]tv[/b]]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: tv
Originally Posted By: Mindman


Czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym znaleźć statystyki z dotychczasowych spotkań ACN?

Byłbym wdzięczny \:\)


Jest tego full w necie,np.tu:

http://www.sportbox.tv/football/matchcentre/matchcentre.php?id=3056831

Pzdr.


Dziękuję \:\)

Do góry
#2029567 - 06/02/2008 04:20 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Mindman]
Domel1984 z L-ca Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 286
Skąd: Lubliniec
Witam ponownie... właśnie zrobiłem rozeznanie w kursach na 1/2 finału... Doszedłem do jednego mi się wydaje wniosku, że warto zagrać jak to w tym turnieju częęęsto bywa na over kurs AKO z tych 2 spotkań w sts okolo 2,9... jednak wiem, że to nie jest regułą tak więc biore pod uwagę, że wszystkie 4 drużyny mają ofensywe bardzo dobrą w poszczególnych nawet jednostkach WKS: Drogba i w sumie sporo by tu jeszcze wymieniac, Egipt : Zidan... Kamerun Eto ? he (dalej mnie nie przekonuje sorki) ale "coś tam strzelają" a jak nawet nie to Ghana im pociśnie z Essienem z 3:0 :)... Jednak pomimo wszystko oglądając te wszystkie spotkania awans bym przykleił Ghanie i właśnie mam problem Egipt gra bardzo dobrze piłką wedle mnie... a WKS żądna rew. za Egipt 2006... Kiedyś bardzo mi się podobała gra do przodu WKS teraz jakby tego mniej było a za to właśnie Egipt zaczoł mi się na tym Turnieju podobać... Jednak Egipt myśle nie obroni tytułu... oby było dużo bramek i wspaniałe widowisko... to się chyba nie zakończy w czasie 90' ... Obie drużyny WKS i Egip prezentują wysoką formę (kto oglądał ten wie) choć niektórzy oglądając jeden mecz porównując z innymi oglądaczami jakby oglądali inne mecze ... za Ghaną przemawia dodatkowy jak dobrze zrozumiałem dzień odpoczynku pomimo gry w 10ke... mysle ze jednak dogrywka Kameruńczyków i jeden dzień w plecy na regeneracje bardziej dokuczy niż kilkadziesiąt minut gry w osłabieniu Ghany... Szkoda że nie spotkały się drużyny WKS i Kamerunu w 1/2 finału bo bym grubo grał na "Kości" ale nie ma tak łatwo więc zagram na oba overy w tych meczach... nie sugerujcie się moimi przemyśleniami za bardzo bo to moja subiektywna ocena tylko :)... żeby nie było... Pozdro For ALL \:\)

Do góry
#2029588 - 06/02/2008 04:26 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Domel1984 z L-ca]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Należy jeszcze dodać, że Kamerun pod koniec meczu z Tunezją wyglądał naprawdę nieciekawie. Tutaj kwestia zmęczenia Kameruńczyków może odegrać bardzo dużą rolę. Osobiście jeszcze mocno zastanawiam się nad oboma spotkaniami - zobaczymy, co wymyślę ;\)

Do góry
#2034835 - 07/02/2008 22:47 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Radek_89]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Nie wierze, ze oba zespoly... zarowno Ghana jak i WKS dotra do samego finalu z kompletem, pieciu zwyciestw.

Ghana/Kamerun... moim zdaniem kwestia awansu to jak rzut moneta. Oba zespoly o podobnym potencjalu, w podobnej dyspozycji... Kamerun mial dzien mniej odpoczynku, a ponadto gral 30 minut dluzej... z kolei na gospodarzach spoczywa wieksza presja. Jak dla mnie remis, dogrywka i rzuty karne z Kamerunem w finale.

Zagralem remis i dw 1-1.

Wielki rewanz za poprzedni final. WKS na tym turnieju to zespol idealny. Widac, ze w zespole panuje wspaniala atmosfera i widac jaki maja cel. Po wygranym cwiercifnale 5-0 byla taka fajna scenka... gdzie spotkali w kole i Drogba przemawial. Nie wyczytalem z ruchu warg co mowil, ale po gestykulacji wywnioskowalbym, ze bylo to cos w stylu " to jeszcze nie koniec, do wykonania planu zostaly 2 spotkania, musimy wykonac ta misje" Po czym zaczelo sie szalencze tańce. Formą i potencjalem WKS bije wszystkich na tym turnieju. Kiedys musi im sie trafic slabsze spotkania... chociaz 1, z Nigera juz mieli, wiec moze wytzymaja do konca w takim gazie.

Zagralem WKS i WKS wygra 1 golem.

Do góry
#2034895 - 07/02/2008 22:58 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Zabielany]
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972

Do góry
Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Józef Małolepszy, alfa, igea23, Sony, rafal08), 3553 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580261 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49