Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#3119765 - 09/05/2009 00:56 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: terravite]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: terravite
Originally Posted By: Kefir70


a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...



Dokładnie, moderatorzy na tym forum postępują jak im się podoba. Przecież za takie chamstwo Kefir70 i konstruktor powinni zostać zbanowani na amen, a jakoś nie widzę aby moderatorzy ich zbanowali. W podobnych przypadkach oszustw gdzie ludzie nie wypłacali obiecanej kasy tacy userzy byli banowani. Dlatego pytam czemu Kefir70 i konstruktor nie mają bana, czy ich regulamin nie dotyczy?


Ciesz się ..... że internet daje Ci anonimowość...

Chcecie banować KOnstruktora ????? Ty zarzucasz "chamstwo" KOnstruktorowi ??????? Oszustwo????????

Jesteś albo kolejnym wcieleniem Hiszpana albo wyjątkowym przypadkiem polskiej zawiści...

Konstruktor był tu jednym z niewielu , wymierającym gatunkiem moda, który traktował userów jak kolegów o tej samej pasji....

Taak , portal sięgnął dna.....Pan Terravite moralizuje jak to Konstruktor powinien być zbanowany.... grin
Widzę , ze komuś bardzo zależy aby usuwać z forum tych wszystkich którzy potrafią myśleć i potrafią głosić swoje poglądy...Ale rozumiem - w towarzystwie troszkę bardziej trzeźwo myślących ludzie Twojego pokroju czują się nieswojo..

Na więcej Twoich postów odpisywać nie będę , zniżanie się do Twojego poziomu uwłaczało by mi.

Do góry
#3120234 - 09/05/2009 04:20 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
terravite Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2009
Postów: 381
Nie wiem co ma mnie cieszyć, internet nie jest anonimowy, ale jeśli brałbym udział w tym konkursie i pod koniec niego zrezygnowalibyście z wypłacenia nagród, plując na userów którzy w nim brali udział. To jakbym Cię spotkał w realu to byś dostał po mordzie.

Za grosz honoru nie macie, za takie oszustwa powinniście mieć bany. Każdy inny użytkownik tego forum by go dostał, szczególnie nowy, a wy sobie buszujecie po forum, żałosne.

Bez odbioru, nie zamierzam rozmawiać z ludzmi bez honoru, których dane słowo gówno znaczy.

Do góry
#3120315 - 09/05/2009 05:00 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: terravite]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Z racji tego co ostatnio się dzieje 'pauzuje' sobie w tej kolejce.

'Pauza' = wypad ale nie widze innego wyjscia.

Szans na podium zbyt wielkich nie mam, jednak jakieś minimalne istnieją.
Jednak ja podziękuję mimo, że to juz ostatnia prosta konkursu.

Dzięki konstruktor1 za prowadzenie konkursu początkowo piwo
dzięki seba30, że to przejąłeś i dałes radę piwo

Na koniec gratki dla przyszlego zwycięzcy smile

Pozdrawiam.

Do góry
#3120323 - 09/05/2009 05:06 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: terravite]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: terravite
To jakbym Cię spotkał w realu to byś dostał po mordzie.


Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom od razu niczym na onet.pl

Idź już stąd dziecko wracaj na Quasi chat - bo jak widzę to Twoje centrum życiowe.

Nie dziwie się bo wypowiedzi typu - "go go go go" i "11111111111111111111111111" i tym podobne są osiągalne dla Twojego stopnia rozwoju intelektualnego.
Tak , że trafbie wybrałeś sobie swoje miejsce aktywności na tym forum. Rozumiem , że usiłujesz zabłysnąć - staraj się dalej może któryś ze starszych kolegów dostrzeże Twoją aktywność...

I nie wypowiadaj się synku o honorze - bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

Do góry
#3120355 - 09/05/2009 05:28 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Zazwyczaj nie biorę udziału w konkursach, ale jakoś tak się złożyło (już nie pamiętam jak), że się zgłosiłem do kwalifikacji British Club.
Zgłosiłem się, a nie wziąłem w nich udziału bo... zbiegło się to z banem dla mojej osoby. Może to i dobry moment na wyjaśnienie czemu się zgłosiłem a nie brałem udziału, choć przecież znaczenie to miało żadne. Nie chce mi się wypłakiwać już za co był ban, choć to było zwykłe ... Nieważne.
Jakbym nie miał ochoty, to bym tu nie siedział. Prosta sprawa. I tak nic pożytecznego nie robię aktualnie DLA OGÓŁU. Przede wszystkim przez w/w sytuację. Wypłacając umówione pieniądze DLA OGÓŁU też byś nic wielkiego nie uczynił. Ot po prostu dotrzymał słowa, a że dzieje się to na znienawidzonej już przez Ciebie, nomen omen, platformie.. bywa. To była umowa między uczestnikami konkursu, a prowadzącymi. I niewiele tu mają zatargi z kilkoma innymi osobami. Mógłbym tu kilka banalnych przykładów przytoczyć, ale mi się po prostu nie chce, bo to nie moja sprawa... ale gdybym ostatecznie wziął udział w tym konkursie wówczas i podawał tu przez rok typki i się w to angażował, zająłbym miejsce premiowane nagrodą i jej nie dostał... To nie byłbym bynajmniej zadowolony.
Bywa.

Adieu

Do góry
#3120377 - 09/05/2009 05:38 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: mgr]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Napiszę tak - rozumiem Cię. Ale my podjęliśmy inną decyzję.
I dzięki , że przedstawiłeś swoje zdanie w kulturalny, normalny sposób.
Ale wyjaśniam - ja tutaj nikogo nie nienawidzę. Mam swoje zdanie o forum , o poziomie niektórych osób - ale to nie jest żadna nienawiść.

Do góry
#3120560 - 09/05/2009 08:07 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: terravite]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: terravite
Nie wiem co ma mnie cieszyć, internet nie jest anonimowy, ale jeśli brałbym udział w tym konkursie i pod koniec niego zrezygnowalibyście z wypłacenia nagród, plując na userów którzy w nim brali udział. To jakbym Cię spotkał w realu to byś dostał po mordzie.

Za grosz honoru nie macie, za takie oszustwa powinniście mieć bany. Każdy inny użytkownik tego forum by go dostał, szczególnie nowy, a wy sobie buszujecie po forum, żałosne.

Bez odbioru, nie zamierzam rozmawiać z ludzmi bez honoru, których dane słowo gówno znaczy.

Hmmm... To zabrzmiało jak groźba, a przecież ciebie ten temat zupełnie nie dotyczy, jako że o ile zauważyłem wypowiadają się tu osoby biorące udział w konkursie lub też związane z nim w inny sposób. Rozumiem, że chciałbyś jakoś zaistnieć na forum, a droga ku temu wiedzie (według ciebie) przez nabicie jak największej liczby postów. Sugerowałbym jednak, abyś punktował w innych miejscach, wybór jest dość spory na przykład TiO, czy też quasi czat. W tym miejscu rozmawiają ci bezpośrednio zainteresowani, którzy naturalnie wiedzą o czym piszą. W związku z tym sądzę, że twoja obietnica jest zupełnie niepotrzebna, bo prawdopodobnie nikt z tobą rozmawiać nie będzie chciał, ani ci z honorem, ani tamci źli bez niego.

Do góry
#3122715 - 10/05/2009 05:22 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Kefir70
Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom...


Dlatego podjęliśmy decyzję, aby takiego smarkacza i taniego cwaniaczka jak ty wyrzucić stąd. Adios. papa

Znalazłem firmę bukmacherską (a nawet dwie), która jest chętna objąć patronat nad tym konkursem. Proszę o krótkie info na temat:
- czasu trwania edycji
- poziomu dotychczasowych nagród, nawet jeśli jakiś mały cwaniaczek nie wypłacił czegoś
- czy dałoby się brać kursy z jednego buka jeśli byłoby to warunkiem uzyskania sponsora

Do góry
#3124943 - 11/05/2009 02:16 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Conrad]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że dla mnie decyzcja niedoszłych sponosród BC jest niezrozumiała i poważnie się zawiodłem na tych osobach ale żadnymi epitetami pod ich adresem nic nie zmienię więc pozostaje mi tylko zaakceptować ich wybór.

Ale ja nie o tym, bo przede wszystkim chodzi mi o to ile jest jeszcze kolejek do końca. Według regulaminu pisze, że rozegramy 41 kolejek. Więc wychodzi na to, że przed nami ostatnia. Więc moje pytanie kiedy się ona odbędzie? Pewnie bym to gdzieś tu znalazł ale w tym konkursie było już tyle zmian, że niczego nie można być pewnym. Prosiłbym więc osobę odpowiadającą obecnie za konkurs o konkretną odpowiedź. Drugie pytanie dotyczy klasyfikacji bonusowych. Zgodnie z regulaminem czołowe osoby w tych klasyfikacjach mają dostać określoną kwotę do bilansu ogólnego. Co jak będzie na miejscach czołowych taki sam wynik? Jeśli na przykład lidrować w jakiejś klasyfikacji będą dwie osoby to obie dostają po 750 złotych do bilansu ogólnego czy jakoś inaczej? To samo tyczy się w typowaniu króla strzelców. Jeśli w Premiership kilku piłkarzy skończy sezon na pierwszej lokacie z taką samą ilością bramek to każdy z nich jest traktowany jako król strzelców?

Do góry
#3125283 - 11/05/2009 03:46 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Maxi]
seba30 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 4409
Skąd: Gliwice
Originally Posted By: Maxi
Ale ja nie o tym, bo przede wszystkim chodzi mi o to ile jest jeszcze kolejek do końca. Według regulaminu pisze, że rozegramy 41 kolejek. Więc wychodzi na to, że przed nami ostatnia. Więc moje pytanie kiedy się ona odbędzie?

rozegramy jeszcze 2 kolejki tak jak Premiership, w sumie będzie ich 42, chyba nikt nie ma nic przeciwko

Originally Posted By: Maxi
Drugie pytanie dotyczy klasyfikacji bonusowych. Zgodnie z regulaminem czołowe osoby w tych klasyfikacjach mają dostać określoną kwotę do bilansu ogólnego. Co jak będzie na miejscach czołowych taki sam wynik? Jeśli na przykład lidrować w jakiejś klasyfikacji będą dwie osoby to obie dostają po 750 złotych do bilansu ogólnego czy jakoś inaczej?

nad tym ewentualnym problemem z ostatecznym rozliczeniem bonusów jeszcze się nie zastanawiałem, być może nie będzie takiego problemu bo nie będzie sytuacji że będzie 2 lub więcej liderów w jakiejś klasyfikacji bonusowej

Originally Posted By: Maxi
To samo tyczy się w typowaniu króla strzelców. Jeśli w Premiership kilku piłkarzy skończy sezon na pierwszej lokacie z taką samą ilością bramek to każdy z nich jest traktowany jako król strzelców?

tu chyba jak najbardziej jest tak jak piszesz, jak 2 lub więcej zawodników zdobęcie taką samą ilośc bramek to mamy kilku królów strzelców


to chyba na razie tyle, jak macie jakieś uwagi, propozycje co do podliczeń bonusów to piszcie

szkoda tylko, że na sam koniec konkursu wynikła taka niezbyt przyjemna sprawa z nagrodami dla najlepszych frown

Do góry
#3125482 - 11/05/2009 04:59 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Conrad]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Kefir70
Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom...


Dlatego podjęliśmy decyzję, aby takiego smarkacza i taniego cwaniaczka jak ty wyrzucić stąd. Adios. papa

My, z bożej łaski Król Meczolandii.pl, Wielki Książę Czerwonogrodu, Pan na Zamku Nottingham, Zwierciadło Mądrości, Chodząca Łaskawość i Sprawiedliwość, Namiestnik Farbowanych Katalończyków et caetera, et caetera, niniejszym stwierdzając, że kefir skwaśniał (skisł) i nie będzie nam więcej potrzebny, ogłaszamy demokratycznie jak wyżej. Jednocześnie oznajmiamy, że ewentualna krytyka tolerowana będzie niechętnie i oceniana tylko przez nasze Wspaniałe Widzimisię.

Do góry
#3127116 - 12/05/2009 02:32 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: grucha]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Ja jestem za 41 kolejkami, niech to sie konczy jak najszybciej...z roznych powodow

Do góry
#3128667 - 12/05/2009 20:24 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: SOUDAL]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Wprawdzie cały czas gonie lidera ale też wolałbym tak jak jest napisane w regulaminie, czyli jedną. Ten konkurs to maraton i w końcówce sezonu już się zwyczajnie nie chce. Proponowałbym ostatnią Premiership. Ale to trzeba szybko ustalić jak robimy.

Do góry
#3129566 - 13/05/2009 02:09 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Maxi]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Za

Do góry
#3129595 - 13/05/2009 02:17 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: mopsiq]
seba30 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 4409
Skąd: Gliwice
Zagramy do końca Premiership a więc jeszcze 2 kolejki co w sumie da 42 (gdzieś widocznie wrzuciłem kolejkę, której nie powinno być ale też jak pamiętam miały być 2 kolejki w okolicach świąt a nowym rokiem a zagraliśmy jedną więc wychodzi na 0).

pozdr

Do góry
#3129704 - 13/05/2009 03:00 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Conrad]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Kefir70
Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom...


Dlatego podjęliśmy decyzję, aby takiego smarkacza i taniego cwaniaczka jak ty wyrzucić stąd. Adios. papa

Znalazłem firmę bukmacherską (a nawet dwie)


Po pierwsze- Ty,Tobie,Ci pisze się z wielkiej litery Szefie, to pokazuje jaki masz stosunek do innych na forum, a zwłaszcza do tych co pracowali na Twoje forum, ale jak widać Ty masz to gdzieś i bronisz jakiegoś młokosa, który nabił Ci o 1 wskaźnik rejestracji.

Po drugie, z tym,że znalazłeś firmę bukmacherską (a nawet dwie) to się żalisz czy chwalisz? Czemu nie znalazłeś wcześniej i nie pomogłeś chłopakom w patronacie tego konkursu, tylko czekałeś aż wypłacą kasę,a Ty zgarniesz pochwałę za tego typu konkursy?

Takie jest moje zdanie odnośnie tego co napisałeś, pewnie Ci to się nie spodoba (bo w końcu nie można wypowiedzieć swobodnie swoich myśli na tym forum), ale mam nadzieję,że trochę zrozumiesz, że przeginacie powoli na tym forum i nie szanujecie ludzi, którzy próbują coś wnieść na to forum, a szanujecie ultrasów z QC i TiO.

Do decyzji Kefira i Konstruktora się nie odniosę bo to ich decyzja, z jednej strony zachowali się po chamsku, ale z drugiej strony nikt ich nie zmuszał do składania propozycji wypłaty tych pieniędzy, zwłaszcza,że są one z ich prywatnych dochodów.

Do góry
#3132453 - 14/05/2009 05:19 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: javapl]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
wklejam tu wiadomosc jaka dostalem od jinx'a, z razji tego ze zawiera istotne informacje dotyczace tej edycji BC pozwalam sobie ja wkleic :

"W związku z tym, iż mnie zbanowano, chciałem przybliżyć okoliczności tego zdarzenia.
Po zbanowaniu Kefira napisałem:
"Zbanowanie Kefira nic Wam nie da, może poza satysfakcją. Kefir się już tu nie udziela, o czym świadczy poziom (a raczej jego brak) w temacie o niższych angielskich. Konstruktor już tu chyba nawet nie zagląda"
Po czym Conrad zedytował tego posta usuwając to co powyżej, pisząc "teraz dyskutujemy o przyszłości tego konkursu".
Więc ja napisałem "Mój post w tym nie przeszkadzał, a to co napisałeś powyżej wystarczyło wpisać w normalnym poście. Chyba że na forum wraca komuna, a wraz z nią cenzura"
Conrad (albo moderator ELDO) usunął te dwa posty, więc w niedzielę napisałem: "Cięcia, cięcia. Światowy kryzys dopadł nawet to forum, skoro sam admin bierze się za ograniczanie liczby wpisów poniektórych użytkowników"
No i wieczorem już nie mogłem wejść na forum, bo mnie zbanował Conrad lub Eldo przez IP.

Nie wiem dlaczego mnie zbanowano, bo ja nie widzę do tego podstaw. Innym jakoś notoryczne obrażanie i wyzywanie uchodzi na sucho. Ja dostałem bana bez ostrzeżenia, ba - nawet słowa wyjaśnienia.
Widocznie 6 lat (w ciągu których nikogo nie obraziłem) udzielania się w działach tematycznych to za mało, by zyskać sobie miano "nieszkodliwego dla władzy tego forum"
Miałem wypłacić nagrody za II i III miejsce w konkursie i chciałem to zrobić (wystarczy przeczytać moje wpisy kilka postów wcześniej), ale widocznie Conrad lub Eldorado tego nie chcieli, bowiem musieli liczyć się z konsekwencjami zbanowania mnie. Skoro banuje mnie sam administrator, to chyba odwołania od tej decyzji już nie ma. Ja nie mam zamiaru się z nimi szarpać i narzucać im swej woli, dlatego odchodzę z całym dobrodziejstwem inwentarza.
Dlatego też najmocniej przepraszam uczestników konkursu, którzy liczyli na wygraną pieniężną, którą obiecałem, ale nie ja zdecydowałem o tym, byście jej nie dostali. Przykro mi, ale taka była wola "władzy".
Dzięki za 6 lat na forum."

Do góry
#3132475 - 14/05/2009 05:23 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: SOUDAL]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Nie zbanowałem nikogo , nie mam technicznie takiej mozliwości

POZDRO
ELDO

Do góry
#3132481 - 14/05/2009 05:24 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: ELDORADO]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: ELDORADO
Nie zbanowałem nikogo , nie mam technicznie takiej mozliwości

POZDRO
ELDO


doniose

Do góry
#3132483 - 14/05/2009 05:24 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: SOUDAL]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
wink grin

Do góry
Strona 15 z 16 < 1 2 ... 13 14 15 16 >




Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, pacyfista, burbon, Lukasz111, Sony, VVega, Akhu, wHiTe_StAr, igea23, Kretol, rafal08, Józef Małolepszy, ElNinho[mmdea], buko69), 3384 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581552 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49