Strona 9 z 16 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 15 16 >
Opcje tematu
#2656742 - 15/10/2008 00:19 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Dziabor]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Niestety ale to musi byc zakwalifikowane jako brak typu i zaliczone jako -100 \:\( Pomylki poprawione przed rozpoczeciem meczu sa zaliczane jako poprawne typy, niepoprawione jako nietrafione.

Pozdrawiam


PS: ja osobiscie tego nie zauwazylem choc ogladalem typy. Prawdopodobnie nie zauwazlybym takze robiac podsumowanie dlatego jesli ktorys z wspolgrajacych zauwazy taka sytuacje w przyszlosci to prosze o podanjie jej w temacie. Unikniemy poprawek i ewentualnych reklamacji.

Do góry
#2656773 - 15/10/2008 00:29 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Tak przy okazji: to jesli ktos ma ochote to ja z najwieksza przyjemnoscia oddam prowadzenie konkursu. Smieszy mnie juz to forum i wkurza jednoczesnie, ze jestem tu moderatorem i jestem nagminnie wrzucany do tego samego worka z kilkoma osobami tylko dlatego, ze moj nick jest zielony. Zreszta BC to jedyny temat gdzie sie wciaz udzielam ( z marnym skutkiem). Dlatego zapraszam ochotnikow do przejecia paleczki.

Do góry
#2657667 - 15/10/2008 03:38 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: konstruktor1
Tak przy okazji: to jesli ktos ma ochote to ja z najwieksza przyjemnoscia oddam prowadzenie konkursu. Smieszy mnie juz to forum i wkurza jednoczesnie, ze jestem tu moderatorem i jestem nagminnie wrzucany do tego samego worka z kilkoma osobami tylko dlatego, ze moj nick jest zielony. Zreszta BC to jedyny temat gdzie sie wciaz udzielam ( z marnym skutkiem). Dlatego zapraszam ochotnikow do przejecia paleczki.


możesz zrezygnować z moderatorki i brać udział jako zwykły urzytkownik \:\) chociaż wtedy będą Cie zaliczać do jeszcze gorszego "worka"... , IMO nie ma się co denerwować, wykonujesz świetną robotę !

Do góry
#2657990 - 15/10/2008 05:41 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Baqu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ale ja o niczym wiecej nie marze niz brac udzial jako zwykly uzytkownik \:\) Podac 5 typow, podsumowac je i miec swiety spokoj. Nie musiec myslec czy ktos podsumuje czy nie, czy ktos sie pomyli czy nie. Juz prawie 2 lata prowadze ten konkurs i sie powolutku ale caly czas wypalam. Nie sprawia mi to zadnej radosci i robie to z obowiazku, a to nie jest idealna sytuacja.

Jest tylu zawodnikow, wielu spedza sporo czasu na necie i forum wiec dlaczego nie chca sprobowac swoich sil jako prowadzacy? To zajmuje jakies 2, maks 3 godziny tygodniowo, nie ma nikogo chetnego zeby tyle czasu poswiecic i przejac paleczke?

Powolutku sam siebie zaczynam wku.rwiac bo jestem marudny, czasami mi sie wydaje, ze jestem niezastapiony A to go.wno prawda bo moze ktos nastepny zaczac prowadzic i robic to duzo, duzo lepiej. Ja autentycznie jestem przekonany, ze konkursowi wyszloby to tylko na dobre. Dlatego nie czaic sie panowie i zglaszac swoje kandydatury. Jestem przekonany, ze wielu z Was obserwujac moje poczynania myslalo, ze oni pewne rzeczy zrobili by inaczej, lepiej. Macie wiec szanse sie sprawdzic w warunkach bojowych.

Pozdrawiam

Do góry
#2658061 - 15/10/2008 06:16 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Głowa do góry, patrz w niebo a nie pod siebie.

Może masz rację - ktoś może poprowadzi ten konkurs lepiej od Ciebie, ale BC to chyba Twoje dziecko jeśli się nie mylę.

Do góry
#2658082 - 15/10/2008 06:37 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: jinx]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Hehe... Powinienes pomyslec o karierze w polityce jinx \:\) Widze , ze czarna teczke z hakiem na kazdego trzymasz do dyspozycji ;\)

A tak na serio to wlasnie to co kiedys pisalem o BC jako moim dziecku to przyklad tego, ze mi sie troszke poprzestawialo w glowce na pewnym etapie i jak to sie mowi po proletariacku wyzej sralem niz dupe mialem. Troche jestem wkurzony ostatnimi wydarzeniami na forum i to tez ma wplyw na moja propozycje. W kazdym razie w chwili gdy pewne osoby zapominaja, ze to moderatorzy sa dla forum, a nie odwrotnie to pojawia sie problem. Ja na szczescie zdalem sobie ze swoich bledow sprawe i moge jedynie przeprosic jesli czasami zachowywalem sie jak ostatni cep.

Nie zmienia to faktu, ze jesli ktos chce sie pobawic w prowadzenie konkursu to droga otwarta i propozycja caly czas akutalna.

Do góry
#2658170 - 15/10/2008 14:44 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: konstruktor1
W kazdym razie w chwili gdy pewne osoby zapominaja, ze to moderatorzy sa dla forum, a nie odwrotnie to pojawia sie problem. Ja na szczescie zdalem sobie ze swoich bledow sprawe i moge jedynie przeprosic jesli czasami zachowywalem sie jak ostatni cep.





Jeżeli to coś zmieni (czytaj: poprawi Ci humor ;\) )to mogę ze swojej strony stwierdzić, że dla mnie jesteś jednym z nielicznych "zielonych", którzy naprawdę reprezentują na tym forum poziom właściwy dla moda.

I jeszcze jedno: to co Cię moim zdaniem pozytywnie wyróżnia (między innymi) to przede wszystkim świadomość własnej omylności, bo każdy z nas jest tylko człowiekiem, nawet mod o czym niektórzy zdają się czasem zapominać ...

Za tą umiejętność publicznego przyznania się do błędu i za wszystko co robisz w BC - szacunek \:\) Trzymaj tak dalej!

Do góry
#2658187 - 15/10/2008 15:47 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Jest chwila czasu to pare moich uwag i w tym temacie.

KOnstruktor - nigdy nie zachowywałeś się jak cep. Nie traktuj tego jak wazeliny , ale jak zauważył MIndman jesteś naprawdę dobrym przykładem jak mogło by być pięknie gdyby wszyscy modzi reprezentowali ten sam poziom co TY. I nie masz jakichkolwiek powodów aby uważać , że ktokolwiek "wrzuca Cię do jednego wora".Tak nie jest. Mi osobiście Twoja kultura dyskusji wręcz imponuje.I nie jest to banał. Pamiętam pewne dyskusje na Niższe angielskie w ubiegłym roku. Ja takiego spokoju bym nie miał.

Ja uważam , że nie ma nic niestosownego w stwierdzeniu , że BC to "Twoje dziecko" \:\) Tak jest i ja akurat uważam , że ten konkurs bez Ciebie jako WODZA nie byłby już TYM konkursem...
Smutno się jednak robi jak piszesz , że nie masz z prowadzenia tego konkursu żadnej radości...Bo ja myślę , że znacznej części z nas uczestnictwo w nim dużo przyjemności i satysfakcji przynosi. A i porównania różnych "stylów" obstawiania , itp.

Apel do uczestników. Panowie nie zachowujcie się jak dzieci. REguły są jasne!!! Nie podasz typu - -100, spóżnione rozliczenie -500. Nie kombinujcie , nie wszczynajcie bezsensownych dyskusji. Wcale dostosować się do regulaminu nie jest trudno. Ot zrobić posta, sprawdzić go już po wysłaniu raz jeszcze , a w sobotę wieczór lub poniedziałek podsumować..KONIEC , KROPKA. A o ile tego nie zrobię to grzecznie przyjąć 1-00 lub -500.

Moja propozycja natomiast jest taka. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny poprowadził konkurs . Natomiast o ile będzie akceptacja ja mogę wziąć na siebie sprawdzenie prawidłowości podliczeń - sprawdzę czy zgadza się bilans za każdą kolejkę i ogólne podsumowanie każdego zawodnika. Ale tabelek i zestawień robił nie będę - bo informatyki nie miałem i jestem z tego kiepski. Natomiast po każdej kolejce dawałbym Ci zestawienie wyniku kolejki i ogólnego każdego zawodnika. Ale niekoniecznie ułożonych w kolejności. I niekoniecznie w formacie nadającym się od razu do wklejenia. Musiałbyś to pewnie ułożyć. Po prostu tez w tej chwili nie wiem jak do końca byłbym się z tym wyrabiał.

Natomiast TY ogłaszasz nadal i publikujesz co tydzień oficjalne wyniki.
Mogę także ewentualnie wziąć na siebie rolę policjanta zwracając uwagę uczestnikom na ewentualne błędne typy czy spóźnione rozliczenia. Zresztą apel do wszystkich - o ile zauważą coś takiego jeszcze przed terminem meczu - zwracać użytkownikowi uwagę. O ile wyjdzie to już po meczu lub nie zostanie poprawione zwracałbym normalnie na forum na to uwagę.
Oczywiście ostateczna decyzja należała by do Ciebie.

I może jeszcze jedna propozycja - nie brałem udziału w konkursie w ubiegłym roku. Była tam propozycja spotkania na jakimś meczu angielskich. Nie wiem czy to wypaliło. Jeśli tak to może by to powtórzyć.
Jesli nie to wreszcie zorganizować. Może to podniesie "morale zespołu".

A i o ile moje propozycje były by do zaakceptowania w rewanżu byłbym zobowiązany za większą aktywność w temacie Niższych angielskich.

Do góry
#2658289 - 15/10/2008 18:44 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Dzieki za mile slowa Panowie ale naprawde moje intencje sa szczere i nie pisalem tego wczesniej zeby ktos napisal, ze jestem fajny i zeby mi sie poprawilo ego. Jesli nie znajdzie sie chetny do prowadzenia to naturalnie pociagne dalej ten wozek do konca sezonu ale juz teraz zaznaczam, ze na IV edycje BC bedziemy musieli znalezc nowego prowadzacego. Mamy 8 miesiecy wiec nie jest zle \:\)

Kefir tez ostatnio o tym myslalem apropo spotkania. Wtedy temat upadl smiercia naturalna ale moim zdaniem naprawde fajnie byloby sie spotkac. Jesli Anglia jest zbyt duzym problemm to moze gdzies w Polsce??? Niewatpliwie temat warty zainteresowania.

PS: Ja moge pare osob zaprosic na mecz Bray Wanderers \:D jakby ktos mial ochote na weekend w Irlandii.

Do góry
#2659305 - 16/10/2008 01:40 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963


no i po malych wybojach temat wraca na tor ktorym powinien jechac juz do konca \:\)

ps. Irlandie to my juz mamy u siebie \:D , albo mamy miec, juz sam nie wiem co i jak w tym kraju ;\)

powaznie mowiac, spotkanie w koncu by sie przydalo, gorzej z terminami zapewne nie tylko u mnie, ale kto wie moze jednak uda sie nam spotkac kiedys

Do góry
#2659539 - 16/10/2008 03:11 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
Sabre Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 2839
Originally Posted By: konstruktor1
PS: Ja moge pare osob zaprosic na mecz Bray Wanderers \:D jakby ktos mial ochote na weekend w Irlandii.


A znasz jakieś miejsce noclegu godne polecena ;\) ?

Do góry
#2659913 - 16/10/2008 04:56 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Sabre]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Tak 5 czy 6 osob to moge przenocowac u siebie na chacie przez weekend. Bedzie po studencku \:\) Temat do rozwiniecia na wiosne bo teraz to juz sezon prawie sie konczy.

Do góry
#2660509 - 16/10/2008 06:38 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co do spotkania - CHCIEć ZNACZY MÓC:)

Natomiast zupełnie inna sprawa to to , że :

- o ile padnie w chwili obecnej pytanie kto chce się spotkac - niezależnie czy w Polsce, Anglii czy Irlandii - to w chwili obecnej zgłosi akces od 15-25 osób.
-kiedy dojdzie do konkretów , do załatwiania biletów na samolot,itp.czyli do konkretnego umawiania terminu zostanie 5-7. I trzeba zaakceptować taki stan rzeczy. Ja akceptuję. Na mecz Bray chętnie się wybiorę...Na terminy jestem otwarty. Nie odpowiadam za zdarzenia losowe , ale co do zasady jak coś mówię to mówię \:\) Jeśli mój akces nie wywołuje większego sprzeciwu to zaklep mi miejsce na karimatę i śpiwór pod ścianą:) No i o ile w między czasie nie zarobię bana bo pewne coraz powszechniejsze zachowania na forum coraz bardziej mi przeszkadzają i czasami nie mogę się powstrzymac od komentarza - TO NADEJDZIE NASZ DZIEŃ

Do góry
#2662208 - 17/10/2008 03:09 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Kefir70]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja również wstępnie pisałbym się na jakieś spotkanie, ale właśnie wiosną, najlepiej późną wiosną (maj). Wszystko jedno gdzie, na bilet chyba będzie mnie stać \:D

Do góry
#2662284 - 17/10/2008 03:40 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: Szewa]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Na mecz Bray to by się trzeba pośpieszyć, bo irlandzka kończy chyba 31 października.

Jestem jak najbardziej za, ale tak jak mówi Szewa - na wiosnę. Wtedy chyba Zielona Wyspa wygląda ładniej niż teraz, gdy za oknem deszcz.
Chyba w melancholię wpadam.

Do góry
#2662295 - 17/10/2008 03:43 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: jinx]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: jinx

Na mecz Bray to by się trzeba pośpieszyć, bo irlandzka kończy chyba 31 października.

Jestem jak najbardziej za, ale tak jak mówi Szewa - na wiosnę. Wtedy chyba Zielona Wyspa wygląda ładniej niż teraz, gdy za oknem deszcz.
Chyba w melancholię wpadam.


to przez ten ulewny deszcz pod koniec dnia w Bytomiu pewnie tak masz, bo chyba nie ze starosci ?!

Do góry
#2681576 - 26/10/2008 06:47 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: SOUDAL]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Panowie, ja sie dostosuje. Dla mnie moze byc Polska, moze byc Irlandia albo Anglia. To tyle w temacie, jesli bedzie chec to sie cos wydarzy.

Mam inny problem, ktory trzeba jak najszybciej rozstrzygnac.

Oto co mowi pkt 18 regulaminu:

18. Nagrody do ustalenia. ( Obecnie w puli jest: 200 zlotych od jinxa, 200 euro ode mnie, 300 od Eldorado oraz 300 zlotych od zawodnika, ktory pragnie pozostac anonimowy, a ktore zostana mi przeslane)


Chcialbym prosic o potwierdzenie Eldorado i jinxa. Anonimowego sponsora poprosze o kontakt na PW \:\) Ja potwierdzam moje 200 euro. [T]-error z tego co mowil ufunduje jakies drobnostki w Pucharze.

I nastepna kwestia po tym jak bedziemy juz 100% znali pule nagrod, jak je rozdzielic. Dostosuje sie do postanowien ogolu, jedyna prosba to taka aby moja czesc nagrody przypadla jednemu zawodnikowi bo bede wysylal ja przez Western Union ( wciaz tkwie w sredniowieczu i nie mam konta na necie)

Pozdrawiam i prosze o opinie.


Do góry
#2681584 - 26/10/2008 06:56 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Podtrzymuję, zwycięzca Pucharu BC dostanie nagrodę niespodziankę \:\)
Jeszcze nie wiem co, ale bankowo coś związane z angielską piłką.

Do góry
#2681897 - 26/10/2008 18:31 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Co do nagrody - potwierdzam, nie zwykłem cofać danego słowa, choć uściślając 50pln jest ode mnie, 150pln z ubiegłej edycji

To co poniżej proponowałbym przyszpilić jako terminarz. Trochę czasu minęło zanim to znalazłem, a szukałem tylko dlatego, bo zauważyłem, że we wtorek i środę gra cała angielska.

Czyli gramy middla??? Tak zrozumiałem z poniższego postu.

Originally Posted By: konstruktor1
Siedze wlasnie i przygladam sie terminarzowi. Jak juz wspominalem chcialbym abysmy zagrali 40 kolejek. Dla uczestnikow, ktorzy nie przygladali sie zeszlorocznym rozgrywkom chcialbym wyjasnic, ze wsrod zawodnikow sa dwie frakcje \:\) : premiershipowcow ( 99 % typow z Premier League) i coca-colowcow ( obstawiajacych glownie nizsze ligi) . Czasami ciezko bylo je obydwie pogodzic, teraz przygladajac sie terminarzowi zastanawiam sie co z tym fantem zrobic bo okazuje sie, ze coca-cola konczy rozgrywki juz 3 maja, natomiast Premiership gra potem jeszcze az 3 kolejki. Troche bedzie to faworyzowac premiershipowcow. Moja propozycja jest taka:

Startujemy 8-9 sierpien gra tylko coca-cola +1 dla coca-colowcow,
Nastepnie 3 kolejki w sierpniu graja wszyscy wiec jest OK.

Pierwszy weekend wrzesnia to mecze reprezentacji + League One i Two. Tu rozegralbym pierwsza runde Pucharu BC. Dojda zawodnicy, ktorzy wygrali eliminacje i dlatego moze lepiej bedzie rozegrac taka luzniejsza kolejke, dac czas na wprowadzenie, pouzupelniac tabele bonusow i tego typu sprawy.

Nastepnie mamy 4 kolejki gdzie graja wszyscy wiec znow jest OK

Potem drugi weekend pazdziernika i znow graja reprezentacje + L1 i L2. Tu szansa na rozegranie pelnej kolejki z plusem dla Coca-colowcow. Coca - cola - Premiership 2-0

W dniach 28-29 pazdziernika wszystkie ligi graja w srodku tygodnia wiec tu zagramy tez middla.



Wlasciwie przez caly listopad i grudzien nie bedzie problemu. Sa dwie pierwsze rundy Pucharu Anglii w tym samym czasie co Premiership ale tu kazdy bedzie mial meczow do wyboru, do koloru. Wyjatkowo nawet swiateczny program nie jest specjalnie obladowany wiec nie trzeba bedzie zawieszac kolejek, nawet jesli ktos bedzie wyjezdzal na swieta to nie bedzie musial opuscic wiecej niz 2 kolejek, a wiadomo, ze wg regulaminu mozna 8 wiec jest OK.

25 listopada graja Championship + L1 i L2, poza tym podejrzewam, ze to bedzie termin LM i Pucharu UEFA. Idealny termin aby 16 zawodnikow, ktorzy awansowali do 2 rundy Pucharu BC rozegralo 2 runde.

Cwiercfinaly BC proponuje rozegrac w pierwszy weekend stycznia co zbiegnie sie z 3 runda pucharu Anglii. Polfinaly Pucharu BC 4 pozostali w rywalizacji zawodnicy rozegraja w ostatni weekend stycznia kiedy odbedzie sie 4 runda Pucharu Anglii + niepelne kolejki L1 i L2.

Nastepnie gramy wszystkie kolejki weekendowe ( oprocz wsponianego ostatniego weekendu stycznia) + szczesliwie sie sklada, ze wszystkie 4 ligi graja middle w tym samym terminie czyli: 27 stycznia + 3 marca i tu rozegramy kolejne middle.

Potem juz do konca sezonu Coca - coli gramy kolejki weekendowe i mamy wybor wszystkich 4 lig.


I wreszcie dochodzimy do 3 ostatnich kolejek Premiership. Proponuje po zakonczeniu Coca - coli wziac maly oddech przed ostateczna rozgrywka o zwyciestwo i 9 maja rozegrac I oficjalny Final Pucharu BC.

Potem juz finisz i 2 ostatnie kolejki 17 i 24 maja. 2+ dla premiershipowcow. Coca-cola - Premiership 2-2

Zatem rozegralibysmy 41 kolejek. 37 kolejek kiedy graja wszystkie 4 ligi + 2 kolejki Premiership, kiedy zaledwie pare meczow w nizszych ligach ( baraze o awans) + 2 kolejki kiedy nie gra Premiership ale graja nizsze ligi ( 1 kolejka sezonu + drugi weekend pazdziernika)

Mysle, ze to bardzo zbalansowany terminarz, ktory nikogo nie bedzie faworyzowal.

46 kolejek w zeszlym sezonie to byla szalona dawka i pod koniec chyba wiele osob mialo juz troche dosc wiec w tym roku nie przedawkujemy \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#2686361 - 28/10/2008 15:17 Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy [Re: jinx]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Oczywiście, potwierdzam moją nagrodę 300 zł \:\)

POZDRO
ELDO

Do góry
Strona 9 z 16 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 15 16 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, Akhu, alfa, kemp, VVega, rafal08, pacyfista, Sony, igea23, Kretol), 3618 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581735 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49