Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#2400801 - 07/06/2008 06:45 Euro 2008 - Grupa C
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
GRUPA C

1.Francja
2.Holandia
3.Rumunia
4.Włochy

9. czerwca 18:00 Rumunia : Francja
9. czerwca 20:45 Holandia : Włochy
13. czerwca 18:00 Włochy : Rumunia
13. czerwca 20:45 Holandia : Francja
17. czerwca 20:45 Holandia : Rumunia
17. czerwca 20:45 Francja : Włochy

Francja

Selekcjoner: Raymond Domenech »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Gregory Coupet »
* Sébastien Frey »
* Steve Mandanda »

Obrońcy

* Eric Abidal »
* François Clerc »
* Sebastien Squillaci »
* Jean-Alain Boumsong »
* Patrice Evra »
* Willy Sagnol »
* William Gallas »
* Lilian Thuram »

Pomocnicy

* Florent Malouda »
* Franck Ribéry »
* Jeremy Toulalan »
* Samir Nasri »
* Patrick Vieira »
* Lassana Diarra »
* Claude Makelele »

Napastnicy

* Sidney Govou »
* Karim Benzema »
* Batefimbi Gomis »
* Thierry Henry »
* Nicolas Anelka »


Holandia

Selekcjoner: Marco van Basten »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Edwin van der Sar »
* Maarten Stekelenburg »
* Henk Timmer »

Obrońcy

* Joris Mathijsen »
* John Heitinga »
* Giovanni van Bronckhorst »
* Khalid Boulahrouz »
* Mario Melchiot »
* Wilfred Bouma »
* André Ooijer »
* Ibrahim Afellay »
* Tim de Cler »

Pomocnicy

* Mark van Bommel »
* Phillip Cocu »
* Denny Landzaat »
* Wesley Sneijder »
* Rafael van der Vaart »
* Nigel de Jong »
* Urby Emanuelson »
* Hedwiges Maduro »
* Ryan Babel »
* Nick Hofs »
* Romeo Castelen »
* Theo Janssen »

Napastnicy

* Dirk Kuyt »
* Ruud van Nistelrooy »
* Robin van Persie »
* Arjen Robben »
* Jan Vennegoor of Hesselink »
* Klaas Jan Huntelaar »


Rumunia

Selekcjoner: Victor Piturca »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Bogdan Lobont »
* Cornel Cernea »
* Danut Coman »

Obrońcy

* Vasile Maftei »
* Cristian Chivu »
* Cosmin Contra »
* Stefan Radu »
* Dorin Goian »
* Daniel Balan »
* Mirel Radoi »
* Petre Marin »
* Sorin Ghionea »
* Razvan Dinca Rat »
* Gabriel Tamas »
* George Cristian Ogararu »

Pomocnicy

* Laurentiu Rosu »
* Paul Codrea »
* Ovidiu Petre »
* Nicolae Dica »
* Gabriel Bostina »
* Banel Nicolita »
* Razvan Cocis »
* Florentin Petre »
* Adrian Cristea »

Napastnicy

* Florin Bratu »
* Vlad Munteanu »
* Adrian Mutu »
* Ciprian Andrei Marica »
* Nicolae Mitea »
* Ianis Zicu »


Włochy

Selekcjoner: Roberto Donadoni »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Gianluigi Buffon »
* Angelo Peruzzi »
* Marco Amelia »

Obrońcy

* Massimo Oddo »
* Cristian Zaccardo »
* Marco Materazzi »
* Andrea Barzagli »
* Daniele Bonera »
* Fabio Grosso »
* Alessandro Gamberini »
* Gianluca Zambrotta »

Pomocnicy

* Mauro Camoranesi »
* Ivan Gennaro Gattuso »
* Andrea Pirlo »
* Simone Perrotta »
* Daniele De Rossi »
* Simone Barone »

Napastnicy

* Francesco Totti »
* Alberto Gilardino »
* Filippo Inzaghi »
* Alessandro Del Piero »
* Vicenzo Iaquinta »
* Luca Toni »

Do góry
Bonus: Unibet
#2405592 - 09/06/2008 09:58 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Logan]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Włochy - Holandia

Pojedynek wytrawnego, dorosłego, konsekwentnego skurczybyka z rozwleczonym bachorem. Włosi pomimo słabego poczatku eliminacji, zdolali awansowac do euro i jak na kazdym turnieju nalezy ich wymieniac w roli faworytow. Co do kardy Italii nie mam zastrzezen... jedyny niepokoj budzi we mnie postać trenera, który nie budzi mojego podziwu czy nawet zaufania. Jezeli ograniczy sie on do 'nie przeszkadzania' to potencjal graczy, ktorym Włosi dysponuja spokojnie powinien przelozyc sie na minmum polfinal. O sparingach nie pisze, bo Polacy 4 lata temu pokonali Greków na kilka tygodni przed Euro.

Holandia to moim zdaniem typowy zespol bez duszy i bez osobowosci w zespole. Pod wzgledem czysto pilkarskim maja prawdopodobnie najlepszy zespol w Europie. Co z tego, skoro nikt nie wie jak to poukladac zarowno na boisku jak i na lawce. Najlepsi holenderscy szkoleniowcy pracuja dla ruskich albo polakwow. a kadre Oranje prowadzi wybirny pilkarz, ktory nigdy nie bedzie wybitnym trenerem. W 2 linii brakuje im takiego Ballacka. Przywódcy. Snejider w Realu poza dobrym poczatkiem i dobrym koncem mial sredni sezon. Robben jest kontuzjogenny jak panienka. Van Bommel i Cocu najlepszy lata maja juz za soba. Babbel jest dobrym grajkiem, ale to nie material na lidera. RVN jest napastnikiem wybitnym, ale bez podań nie istnieje. Dobrzy piłkarze, słaby trener, brak zespolu. Zapowiada sie kolejna piękna katastrofa.

Lekko gram zwyciestwo Włochów, grubiej DNB...bo oczami wyobraźni widze bezbramkowy remis.

Jutro napisze jeszcze o jednym babolu z buka naziemnego, ale dopiero jak zagram... bo nie chce, zeby ktos mi go skradł. \:\)

W tej grupie jesli chodzi o zaklady dlugoterminowe gram 2.

Awans Francja @1.75 - Dla mnie kadra Francji prezentuje sie najlepiej spośród wszystkich zespolow na euro. Sa moim cichym kandydatem do mistrzostwa, podobnie jak Benzema do korony krola strzelcow.

Holandia nie wyjdzie z grupy @2.21 - nie mają jaj.

Co do drugiego spotkania to bylem przekonany co do typu na Francje, jednak jak dokladniej przejrzalem kadre Rumunii to postanowilem dac sobie na wstrzymanie. Dyspozycja obu firm niewiadomo... jezeli bedzie tak jak mysle, to przywale żabojadów z holandią, a póki co wstrzymuje sie. @1.85...biorac pod uwage, ze dotychczas wygrywalo 4 faworytow to mało. Mój typ na to spotkanie to: 2-3 gole.

Do góry
#2405696 - 09/06/2008 15:54 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Zabielany]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Zabielany o Holendrach sobie napisałeś tak po prostu bo ich nie lubisz czy co?
chyba że zasugerowałeś się listą zrobioną przez Logana a Oranje wysłali pakę 30 osobową na euro \:D

van Bommel, Cocu i Babel - wymienione przez Ciebie grajki na euro nie zagrają na pewno \:\)

coś o meczu ode mnie:
Włosi wiadomo najlepsza drużyna turniejowa świata, drużyna która przeważnie gra lepiej im dalej
Oranje ciągle zawodzą mimo ze mają potencjał, ale ze względu na swój ofensywny styl gry przeważnie atakują, śmiem twierdzić że Włochom łatwo się z pomarańczowymi nie gra
co do trenerów - w obu zespołach są tacy sobie, średnia półka
problemem Holendrów jest jak zwykle obrona, najsłabsza formacja, natomiast co do Squadrra - mimo że catenachio mają we krwi to jakby tak personalnie analizować to w tym roku włoska obrona nie błyszczy, wydaje mi się że mają najgorszy blok defensywny od lat (Zambrotta-Materazzi-Barzagli-Grosso-Panucci z tej piątki wyjdzie 4, wcale nie robi wrażenia, zwłaszcza jakby patrzeć na wiek i formę w mijającym sezonie)
niestety olbrzymią stratą tulipanów będzie brak Robbena, bo ten cżłowiek potrafi wkręcić w glebę każdego rywala, ale Sneijder myślę że sobie poradzi, w obwodzie jest RvP, zawsze soildny Kuyt, utalentowany Huntelaar czy przede wszystkim, w moim odczuciu jeden z najlepszych graczy na swojej pozycji na świecie, Rafael Van Der Vaart - wg mnie to klucz do sukcesu Holendrów w dzisiejszym spotkaniu
wg mnie ta para wyjdzie z grupy, jako że Włosi rozkręcają się w turnieju to dziś starczy im remis (1:1) \:p
ewentualnie Holendrzy wreszcie przełamią kompleksy a potem Włosi będą musieli postarać się o wyjście z grupy kosztem Francuzów
jak dla mnie będzie to mecz z przewagą pomarańczowych i liczę że utrą nosa Włochom
pzdr.

Do góry
#2405718 - 09/06/2008 16:23 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: mura]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Nie moge edytowac pierwszego postu wiec wklejam poprawny sklad Oranje:

Bramkarze

* Edwin van der Sar »
* Maarten Stekelenburg »
* Henk Timmer »

Obrońcy

* Giovanni van Bronckhorst
* Joris Mathijsen »
* John Heitinga »
* Khalid Boulahrouz »
* Mario Melchiot »
* Wilfred Bouma »
* André Ooijer »
* Tim de Cler »

Pomocnicy

* Demy de Zeeuw
* Orlando Engelaar
* Wesley Sneijder »
* Rafael van der Vaart »
* Nigel de Jong »
* Ryan Babel »

Napastnicy

* Dirk Kuyt »
* Ruud van Nistelrooy »
* Robin van Persie »
* Arjen Robben »
* Jan Vennegoor of Hesselink »

Do góry
#2405734 - 09/06/2008 16:49 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Logan]
Luber0 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/07/2005
Postów: 5186
Skąd: Gorzow
Trochę się nie zgodzę że problemem Holendrów jest obrona, wiem że Holandia zawsze była kojarzona z ofensywą i teraz nie jest inaczej, jednak wystarczy spojrzeć na eliminacje Holandia dużo nie strzelała ale także dużo nie traciła, oczywiście Rumunia i Bułgaria to nie Włochy i Francja ale piłką grać potrafią. W meczu z Włochami nie spodziewam się fajerwerków, dla obu najważniejszy mecz w grupie, nie wolno sobie pozwolić na stratę pkt, więc coś w stylu 0:0 by mnie nie zaskoczyło, przede wszystkim nie przegrać ale z drugiej strony z kimś tych pkt trzeba szukać, mimo to stawiam na bezbramkowy remis, jak będzie oczywiście zweryfikuje sama gra. Natomiast co do meczu Rumunia-Francja, hm wg mnie Rumunia była by w stanie zamieszać na Euro ale nie z takimi zespołami już w fazie grupowej, nie oszukujmy się każdy z wielkiej trójki w tej grupie liczy na 3 pkt z Rumunią, co do meczu, sądzę że wielka forma Ribery'ego przybliży Francuzów do zwycięstwa w tym meczu. Licząc na awans Francuzi muszą to spotkanie wygrać, ale już wiemy jak się często kończą mecze gdzie ktoś musi, 2:0 dla Francji

Do góry
#2405920 - 09/06/2008 19:26 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Luber0]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Dziś na pierwszy rzut oka można powiedzieć jeden z bardziej ‘wyrównanych” meczów, ale wg mnie to Włosi są zdecydowanym faworytem. Oglądałem ostatnie mecze Holendrów i nie powiem, że zagrali słabo, ale sądzę, że z taką grą w meczu z mistrzami świata raczej szans nie mają. Włosi natomiast to świetnie zgrana drużyna, zdobyli MŚ i na pewno i na tej imprezie będą chcieli wygrać. Wg mnie mecz skończy się zwycięstwem Italii, a po takim kursie na pewno warto zagrać to spotkanie. W betfair kurs 2.5.

Oprócz tego polecam typ na zwycięstwo Włochów w całym turnieju, betfair @8

Do góry
#2406375 - 09/06/2008 22:37 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: chris]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Na dziś po analizie dotychczasowych meczów, zagrałam tali typ w pinn:
Francja - Rumunia under 4,5 yellow cards za 1,8
W poprzednich meczach na turnieju odpowiednio 3,3,4,3 żółtka i myślę, że dziś też nie będzie zabijania się na boisku i passa underowa zostanie podtrzymana.

Do góry
#2406416 - 09/06/2008 22:54 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: chris]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
ja osobiscie od dzisiejszych spotkan rozpoczynam progresje na remis. Poki co w zadnym z czterech spotkan takiego roztrzygniecia sie nie doczekalismy i mysle, ze do konca pierwszej kolejki choc jeden podzial punktow ujrzymy.
Zastanawialem sie tez nad progresja na over, bo rowniez, jak w przypadku remisu, jeszcze takie roztrzygniecie nie padlo. A pilka, jak mowia bramkarze, nie jest latwa, wiec i worek z bramkami moglby w koncu sie rozwiazac. Wybralem jednak remisy - kursy wyzsze i jakos bardziej to czuje niz u/o.

Kursy na rozwiazania remisowe dzisiaj nienajgorsze. W przypadku potyczki Francuzow z Rumunia jakies 3.25, zas w drugim meczu - Italii z reprezentacja Oranje - 3.0. Az lekko sie zdziwilem, ze w tym drugim spotkaniu kurs jeszcze nie spadl ponizej 3.0, bo mierza sie ze soba rywale podobnej klasy, a i ze to pierwsze ich spotkanie w tym turnieju to remis wydaje sie mozliwy z duza skala prawdopodobienstwa.

Do tego kilka zakladow specjalnych:

Lilian Thuram otrzyma kartke w regulaminowym czasie 5.25

Glownie zawazyl kurs. Ponad 5.0 na to, ze defensor otrzyma kartke? Looks nice! Sprobowac mozna \:p


W Expekt jest tez zaklad na sume punktow za kartki. 10 za zolta i 25 za czerwona. Oferuja powyzej 52.5 punktow za 2.20 w spotkaniu Wlochow z Holendrami. W moim odczuciu wyglada to niezle, biorac pod uwage Wlochow-symulatorow za co zawodnicy majac byc wlasnie zoltymi kartkami karani. W dodatku mecz moze byc na prawde ostry, szczegolnie po stronie Holendrow kilku mlodych zawodnikow, ktorzy moga presji nie wytrzymac. Poki co kartki sie nie sypia w tych Mistrzostwach, ale akurat to spotkanie cos mi wyglada na mocno wykartkowane.



Do góry
#2406435 - 09/06/2008 23:08 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: juancarlos]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Trafna uwaga z tymi remisami, mecz Francuzów mi jakoś nim pachnie, ale co by remisowi nie kibicować zagram Rumunów, Francja bez Zidane to już nie tak wielka siła jak kiedyś i myślę, że będą mieli sporo problemów ze sforsowaniem rumuńskiej obrony. Co do kartek w drugim meczu to faktycznie wydaje się, że może być więcej kartek niż w pierwszym dzisiejszym spotkaniu, zresztą bukmacherzy też to widzą i kursy odpowiednio ustawione.

Do góry
#2406442 - 09/06/2008 23:11 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: juancarlos]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Originally Posted By: juancarlos
ja osobiscie od dzisiejszych spotkan rozpoczynam progresje na remis. (...)

to lepiej zacznij progresje na wyniki 2:2 - bo dzisiaj dwa takie padną \:p

Do góry
#2406493 - 09/06/2008 23:35 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: brok]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ja bym zaczął progresje na over. Kursy na over 2.5 w tych meczach podchodzą pod 3.00 co moim zdaniem jest już przesadą. Około 2.00 jest zaś na over 2. Ostatni mecz towarzyski co prawda Włochy - Holandia to 3-1. Defensywa na tym turnieju króluje ale jak po jednej stronie mamy Lucę a po drugiej RVN to bramka może paśc z niczego.
Jak dziś nie padnie over to jutro kursy w meczach grupy D pójdą do góry tak jak to było dziś a już są około 2.5-2.6.

Do góry
#2406519 - 09/06/2008 23:51 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: brok]
c1nek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2005
Postów: 13989
Skąd: Śląsk
Raczej na gre over kartek odpuscilbym, linia w wiekszosci bukow 4.5 w zadnym meczu jeszcze nie zostala przekroczona, lepiej proby na over zostawic na pozostale rundy, a skupic sie predzej na to ktory zespol moze dostac wiecej zoltych kartek.

Do góry
#2406543 - 10/06/2008 00:02 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Maxi]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Maxi
Ja bym zaczął progresje na over. Kursy na over 2.5 w tych meczach podchodzą pod 3.00 co moim zdaniem jest już przesadą. Około 2.00 jest zaś na over 2. Ostatni mecz towarzyski co prawda Włochy - Holandia to 3-1. Defensywa na tym turnieju króluje ale jak po jednej stronie mamy Lucę a po drugiej RVN to bramka może paśc z niczego.
Jak dziś nie padnie over to jutro kursy w meczach grupy D pójdą do góry tak jak to było dziś a już są około 2.5-2.6.


Tez mnie te overy kusza coraz bardziej. Jezeli w ktorys z meczow mialbym wybierac to chyba Francja - Rumunia. Poki co znalazlem 2.80 w Sportingbet, wiec niezle.
Glownie chodzi mi tu o bramkarzy, bo w spotkaniu Wlochy - Holandia mamy mistrzow na tej pozycji - VdS i Buffon to klasa sama w sobie. Z drugiej jednak strony to lepsi napastnicy rowniez wystapia w tym meczu - RvN, czy Toni.
Jednak w pierwszym z dzisiejszych spotkan takze znajdzie sie kilku kandydatow do strzelenia - chociazby Benzema, ktory mial swietny sezon i trafil sporo bramek. Anelka? Szkoda, ze przeszedl do Chelsea, bo gdyby pozostal w Boltonie to z pewnoscia gralby wiecej, mialby wiecej okazji do postrzelania sobie i bylby w lepszej dyspozycji strzeleckiej na ten turniej. Mam jednak nadzieje, ze nie zapomnial jak sie strzela i mysle, ze mozna tez na niego liczyc. Do tego Francuzi maja przeciez Ribery'ego, ktory poza rozgrywaniem, strzelic gola tez potrafi.

Do góry
#2406553 - 10/06/2008 00:06 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: c1nek]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Ja dzisiaj gram

Rumunia - Francja [2] 1.85

Rumunia musi mowic o duzym pechu trafiajac do tej grupy. 3 mocne
druzyny Francja, Wlosi i Holendrzy. Mysle ze wszystkie te zespoly
poradza sobie z Rumunia. Francja zagra bez Henryego i Viery.
Nie powinno to przeszkadzac w zwyciestwie. Polowe kadry Rumunii
gra w swojej rodzimej lidze. Nie zagram w tym meczu overa mimo
wysokiego kursu gdyz Francja kojarzy mi sie z underami.
Obstawiam 0:2.

Holandia - Włochy powyzej 2.5 goli 2.60

Taki kurs na over ? \:o Oba zespoly naszpikowane gwiazdami.
Bedzie raczej szybka gra, wiec zapowiada sie pierwszy over w turnieju.

Do góry
#2406614 - 10/06/2008 00:24 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: skrzypo555]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
W Betfair 2.98 na over Włoch było a Francja over po 2.94

Do góry
#2406652 - 10/06/2008 00:36 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Maxi]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
mura - zgadza sie, nie lubie ich...ale nie lubie ich nie, bo mam takie 'widzi misie', tylko dlatego, że w wiekszosci przypadkow marnuja oni swoj ogromny potencjal, a na dodatek nie maja charakterow..zeby być naj,naj. Nie ma w nich mentalności zwycięzców i nie ma pazerności na kolejne zwyciestwa, tytuly itp.

Jeszcze 2 zakłady długoterminowe w tej grupie.

Król strzelców ME - Karim Benzema @34 - widze Francje w finale.. co jest podstawa tego typu.. bo nie wyobrazam sobie, zeby krolem strzelcow zostal zawodnik z zespolu, ktory odpada w grupie. 5-6 spotkan to podstawa. 20 letni chlopak potrafi wszystko. Lewa, prawa noga..swietna atletycznosc, dobra zastawianie sie..praktycznie tylko gra głowa nie jest na najwyzszym poziomie. Nie zdziwie sie, jezeli za miesiac jakis Real lub Chelsea zlozy Lyonoi oferta wartą 100 milionów euro za tego chłopaka.

Najlepszy strzelec Francji - Karim Benzema @4.80 - Rywale w ataku mocni, Henry, ktory mial slaby sezon powinien byc najgrozniejszym rywalem.

Do góry
#2406694 - 10/06/2008 01:01 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Zabielany]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Najlepszy strzelec Rumunów:
Mutu @ 2.25 (CB)


Mutu szaleje w fiorentinie, w reprze 27 goli w 59 meczach.
Oprocz niego jest jeszcze Marica, ale on nie powinien zagrozić Mutasowi

Do góry
#2406836 - 10/06/2008 01:50 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: brok]
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
jak narazie marica grzeje ławe, a mecz nudnawy

Do góry
#2407057 - 10/06/2008 02:44 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: trueneo]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
W grupie śmierci każdy punkt ma znaczenie. Można więc spodziewać się spotkań ktorych cechą nadrzedną będzie duża doza ostrożności, którą będą starały się zachować wszystkie reprezentacje. Jeśli do tego dodamy że Włosi lubują sie w grze z kontry nie ma wątplwości że będziemy mieli doczynienia z zachowawczym stylem gry. Obie drużyny borykają się przed tym spotkaniem z problemami kadrowymi. Z jednej strony siła rażenia ofenysywy Pomarańczowych uległa osłabieniu: Robben, Babel oraz Van Persi , z drugiej strony ucierpiała defensywa Włochów - brak Cannavaro. Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się formacja obronna bez Fabio. Barzgali mnie nie przekonuje, Zambrotta w tym sezonie nie błyszczy, Materazzi jest jak tykająca bomba, Grosso ok. Budzi to we mnie lekki niepokój i mimo iż Holandia wystąpi bez wspomnianych graczy to dalej ma kim straszyć, bo jest wszędobylski RVN, Van der Vart , Sneijder, Kuyt czy zawsze groźny przy stałych fragmentach gry Heitinga. Jeśli chodzi o formację ofensywną Italii to jestem spokojny , bo w wysokiej formie jest wielu piłkarzy i ma w kim przebierac Donadoni. Obrona Pomarańczowych nie jest ich mocną stroną a stanie ona przed nielada trudnym zadaniem którym będzie próba powstrzymania tak dobrze dysponowanych ofensywnych graczy Azzurri. W wypadku wątpliwości dotyczących formacji defensywnych obu reprezentacji kluczem do sukcesu może okazać się postawa bramkarzy. Po obu stronach dwie wielkie znakomitości czyli dalej jesteśmy w punkcie wyjścia. Ciężko wskzać faworyta. Z jednej strony Włosi którzy znajdują się pod dodatkową presją gdyż bronią tytułu z drugiej Holandia, drużyna naszpikowana wieloma bardzo dobrymi piłkarzami, tyle że często nie potrafiąca tego udowodnić na boisku i pozostawiająca po swoich występach niedosyt. Warto podkreślić że Włosi nie są wygodnym rywalem dla Holendrów - "Holendrzy mierzyli się z Włochami 15 razy. Trzeba przyznać, że nie ma im czego zazdrościć, gdyż odnieśli tylko dwa zwycięstwa. Siedem razy górą byli Włosi, a sześciokrotnie mecze kończyły się remisem. "Oranje" po raz ostatni wygrali z aktualnymi mistrzami świata równo 30 lat temu!"

Kciuki oczywiście trzymam za Italię, ale odpuszczam typowanie pierwszej kolejki w grupie śmierci.

Do góry
#2407157 - 10/06/2008 02:59 Re: Euro 2008 - Grupa C [Re: Hakan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
poki co nudno w tej 'grupie smierci'

a jako ze moja progresja na remis zakonczyla sie bardzo szybko \:D sprobuje jednak teraz progresji na over. Kursy naprawde kuszace, a i w koncu moglby sie ktos postarac o kilka bramek w meczu, bo poki co to zadne druzyny nas nie rozpieszczaja.

bramek ludzie, bramek!

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, ANZELMO, ElNinho[mmdea], alfa, rafal08, igea23, wHiTe_StAr, burbon), 3697 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49