Strona 20 z 21 < 1 2 ... 18 19 20 21 >
Opcje tematu
#2416082 - 13/06/2008 20:04 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: bitnap]
zenek_z_kulu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 1841
Skąd: Mielec/Lublin
No to ja jeszcze dorzucę coś od siebie. Naprawdę pomijając fakt fatalnej postawy polskiej drużyny wczoraj przez pierwsze 20 minut, nie miałbym ani krzty żalu gdybyśmy ten mecz przegrali 5-0. Nawet po pierwszej połowie zasługiwaliśmy na takie lanie. Ale z drugiej strony, na miłość boską, jeśli takie kalectwo (Austriacy) nie potrafią wykorzystać tak klarownych sytuacji do strzelenia gola, to na jaką cholerę sędzia się nad nimi lituje i dyktuje karnego, którego w każdej innej sytuacji by nie zagwizdał? Tak jak już wcześniej napisałem. Jesteśmy piłkarskimi frajerami, bo skoro nie potrafimy ustrzelić kilku goli takim kelnerom jak Austria, to czym my sie jeszcze łudzimy? I teraz będą te kalkulacje. Jest takie powiedzenie: umiesz liczyć, licz na siebie. To już trzeci wielki turniej w którym uczestniczymy, i po raz trzeci pokazujemy, że niczego nas poprzednie nie nauczyły.
Co do spalonego. Był, półmetrowy, ale był, ale jako że nie pierwszy raz sędziowie dają ciała w takich sytuacjach to kibice się do tego przyzwyczaili. Mam nadzieję, że w meczu z Chorwacją unikniemy blamażu. Tyle w tym temacie.

Do góry
Bonus: Unibet
#2416303 - 13/06/2008 21:31 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: zenek_z_kulu]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:
To k.... jakiś skandal. Można "wydrukować" karnego w ostatniej minucie, ale nie gdy facet przewraca się o własne nogi - uważa Mariusz Lewandowski.

W zasadzie to jego koszulka zaczepiła sie o moją rękę - mówi Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem RMF FM, co chwila siarczyście przeklinając.


LOL

Nie dość że kiepski piłkarz to jeszcze prostak i idiota.

Jacy piłkarze takie wyniki \:o

Do góry
#2416307 - 13/06/2008 21:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: zenek_z_kulu]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Panowie! Wiadomo każdy jest załamany i tym bardziej że bramka stracona w doliczonym czasie gry i jeszcze z rzutu karnego który był podyktowany z kapelusza, no ale cóż zrobić. Także te bardzo dumne szumne zapowiedzi wszystkich naszych piłkarzy! "Jedziemy po to aby zagrać w finale"! "Będziemy walczyć z Niemcami i wygramy"!
Niestety nie udało się. Ale... No żesz ku*** cóż poradzę że jestem optymista, i to cholernym. Nic jeszcze nie jest stracone, mówie to całkiem poważnie! Austriacy wygrywają z Niemcami. Chorwaci puszczają nam mecz bo sa pewni wyjscia z grupy z pierwszego miejsca , no bez jaj że będą grać na całego i będą za wszelką cenę chcieli wygrać mecz z nami. Na pewno takie coś nie będzie miało miejsca. Wierzę że Chorwaci nam pomogą! i Austria zagra dla nas. Niemcy wcale nie grają fanomenalnie i wydaje mi się że Asutria do tego gospodarz także może ograć słabych Niemców . i panowie co się wtedy dzieje? Historyczne wyjście z grupy! Mam nadzieję że tak się stanie i wierzę w to bardzo! Głowa do góry! I jeszcze nie ściągamy flag! \:\)
Adiós!

Do góry
#2416308 - 13/06/2008 21:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: JiroJiro]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
[quote=JiroJiro]
Quote:

Nie dość że kiepski piłkarz to jeszcze prostak i idiota.


Lewy nigdy do najmadrzejszych nie nalezal, ale to obecnie najlepszy polski pilkarz obok Rogera w polu.

Do góry
#2416314 - 13/06/2008 21:36 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: polskignom]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
no no w wygrana Austrii wierzymy wszyscy lacznie z bukami, ktore na Niemcow daja AZ @1.35 \:D

Do góry
#2416363 - 13/06/2008 21:54 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: bitnap]
gawlin85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2007
Postów: 3382
Skąd: Chorzów
Niemcy spokojnie powiozą Austrię. Gdyby nie gra Jopa byłoby znacznie spokojniej, widzieliście jak on biegał \:D Druga połowa to nasza dominacja, a nawet w pierwszej połowie Dudka zamiast podawać powninien uderzać i byłoby pozamiatane gdyby trafił. Austriacy gubili sie w obronie tak jak my w pierwszych 20 minutach. Niemcy zagraja pewnie wiecej prostopadłą piłką, a przy obronie Austriaków będzie to samo co z Polską. Niemcy ogólnie są słabi, nie da sie tego ukryć, nie graja już tak jak za Klinsmana, ale jednak wyjdą z grupy. Defensywa niemiecka do najlepszych nie należy, jednak i tak jest za mocna na Austrię. Zobaczymy jak Niemcy z Portugalią sobie poradzą w cweircfinale, ale z taką obroną może być cięzko.

Do góry
#2416375 - 13/06/2008 21:57 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: bitnap]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: bitnap
no no w wygrana Austrii wierzymy wszyscy lacznie z bukami, ktore na Niemcow daja AZ @1.35 \:D



nie spodziewałem się innego komentarza Bitnap. Tylko umiesz się smiać i szydzić z innych... zobaczymy po meczu

Do góry
#2416395 - 13/06/2008 22:06 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Kibickr]
gawlin85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2007
Postów: 3382
Skąd: Chorzów
Originally Posted By: Kibickr
Originally Posted By: bitnap
no no w wygrana Austrii wierzymy wszyscy lacznie z bukami, ktore na Niemcow daja AZ @1.35 \:D



nie spodziewałem się innego komentarza Bitnap. Tylko umiesz się smiać i szydzić z innych... zobaczymy po meczu


Ale powiedz gdzie tu widzisz nasze szansę? bo ja nie widze takich. Przegraliśmy te Euro po wczorajszym spotkaniu Chorwacji z Niemcami. Co z tego, że byśmy wygrali wczoraj. Te 1:0 nic nam nie dawało, oprócz nadzieji, fajnie byłoby gdyby coś było zależne od nas, ale już tak nie jest \:\( Zawsze na wielkich imprezach nie wychodzi nam ten pierwszy mecz \:\( a pozniej to juz jest ciezko. Co maja powiedziec Szwajcarzy?? Lepsi w dwóch meczach i dwie porażki \:\(

Do góry
#2416400 - 13/06/2008 22:10 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: gawlin85]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
co chcecie od Jopa? Przeciez on byl wczoraj najszybszy...zgodnie ze stronka castrolindex.pl jako jedyny Polak przekroczyl 30 km/h podczas biegu \:\)

Do góry
#2416415 - 13/06/2008 22:19 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Kibickr]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Kibickr

Niestety nie udało się. Ale... No żesz ku*** cóż poradzę że jestem optymista, i to cholernym. Nic jeszcze nie jest stracone, mówie to całkiem poważnie! Austriacy wygrywają z Niemcami. Chorwaci puszczają nam mecz bo sa pewni wyjscia z grupy z pierwszego miejsca , no bez jaj że będą grać na całego i będą za wszelką cenę chcieli wygrać mecz z nami. Na pewno takie coś nie będzie miało miejsca. Wierzę że Chorwaci nam pomogą! i Austria zagra dla nas. Niemcy wcale nie grają fanomenalnie i wydaje mi się że Asutria do tego gospodarz także może ograć słabych Niemców . i panowie co się wtedy dzieje? Historyczne wyjście z grupy! Mam nadzieję że tak się stanie i wierzę w to bardzo! Głowa do góry! I jeszcze nie ściągamy flag! \:\)
Adiós!

Radzę szybko wrócić do rzeczywistości. Dlaczego niby Chorwaci mieliby nam puszczać mecz ? Swój profesjonalizm udowodnili już w meczu z Angolami, gdzie wcale nie musieli wygrać, a jednak to zrobili i fuksem Rosjanie awansowali do Euro. Poza tym na czym opierasz swój optymizm ? Na Borucu i Rogerze ? To trochę za mało na wygraną.

Nawet jeżeli jakimś cudem udałoby się wygrać z Chorwacją, to ciągle trzeba liczyć na zwycięstwo Austrii nad Niemcami. Ja rozumiem, że niespodzianki, czy sensacje w sporcie się zdarzają, ale raczej nie w tym meczu. Szwaby wiedzą o co grają i na pewno nie podejdą do meczu z taką nonszalancją jak przeciwko Chorwacji. Mają nóż na gardle i nawet najmniejszy błąd jest w tym momencie niedopuszczalny.

Oczywiście, dopóki piłka w grze, nie można obierać resztek nadziei. Ale na wiele nie liczmy. Szczerze mówiąc, tylko interwencjom Boruca w pierwszej połowie zawdzięczamy jeszcze to, że ciągle pozostajemy w tym turnieju, z iluzorycznymi szansami na awans.

Do góry
#2416421 - 13/06/2008 22:22 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Szewa]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Kibickr zapodaj mi to co ostatnio brales, bo tez tak chce widziec zycie

Do góry
#2416424 - 13/06/2008 22:24 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: connor]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: Experto
Kibickr zapodaj mi to co ostatnio brales, bo tez tak chce widziec zycie


Żebym ja to wiedział

Do góry
#2416458 - 13/06/2008 22:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Kibickr]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
prawda jest taka, ze Niemcy sa slabi jak nigdy ale niestety Austrie zdmuchna i awansuja

w kazdym badz razie ja jestem pewien, ze Szwabki na tej imprezie raczej nic wiekszego nie zdzialaja, bo prezentuja sie naprawde fatalnie i zapewne gdyby nie polski Podolski \:D mieliby duzo wieksze problemy z wyjsciem z teoretycznie dla nich bardzo latwej grupy

Do góry
#2416464 - 13/06/2008 22:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: JiroJiro]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: JiroJiro

LOL

Nie dość że kiepski piłkarz to jeszcze prostak i idiota.

Jacy piłkarze takie wyniki \:o


Jaki user taki post \:D

Ty pewnie uslyszawszy slowo K.U.R.W.A natychmiast mdlejesz, moja ty krynico dobrego wychowania i wszechsluzalczej poprawnosci.

Do góry
#2416588 - 13/06/2008 23:29 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Chorwacja nie ma żadnego interesu by nam pomagać awansować. Pewnie dadzą kilku piłkarzom odpocząć ale zagrają o zwycięstwo. Jeżeli chcą się pozbyć Niemców to i tak musi to zrobić Austria, która jak wygra to awansuje. Jeżeli nie da rady to bez względu na to ile Polska wygra to i tak wejdą Niemcy. Więc ja bym sobie darował takie marzenia, że ktoś pozowli nam strzelić ewentualnie 2 albo więcej bramek.

Do góry
#2416608 - 13/06/2008 23:39 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: robak50
[quote=dadycool]tak na marginesie nie bede juz wypowiadal sie na temat sedziego ale powiem tylko ze jest on teraz wrogiem Polski numer jeden... :/


myślisz że on się tym przejmuje? zapewniam Cię, że jest on teraz bardzo zadowolony z siebie i zapewne niejeden "działacz" Austriacki czy UEFA mu podziękował i pogratulował trafnej decyzji. Nie zdziwię sie jak w nagrodę poprowadzi mecz finałowy. A u nas w prasie będą tytuły :skandal itp. I myślicie że ktoś poza nami POLAKAMI się tym przejmie? guzik



a nie mówiłem?
http://sport.onet.pl/0,1264200,1768827,wiadomosc.html

a jeszcze do tego dzisiejsza Wyborcza całkiem mnie dobiła. Nie wiem czy widzieliście jaki tytuł jest na pierwszej stronie? informacja o bramce ze spalonego poprzedza tę o karnym w 93 minucie. Wiem że Wyborcza lansuje tzw."polityczna poprawność", ale mimo wszystko niedobrze się robi

Do góry
#2416609 - 13/06/2008 23:41 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pescar]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Wątpię żeby Chorwaci zaprzątali sobie głowę oczekiwaniami/nadziejami/marzeniami innych drużyn. Oni od dłuższego czasu powtarzali, że przyjeżdżają na EURO po to, aby wyjść z pierwszego miejsca w grupie i awansować co najmniej do półfinału. Większość tzw. fachowców pukała się w głowę, twierdziła, że Chorwaci żyją ciągle wspomnieniami z Wembley itp. a ci ostatni po prostu zrobili swoje, zamykając innym usta.

W meczu z Polską na pewno wyjdzie kilku zmienników, ale wątpię żeby Bilic wystawił zupełnie nową "11". Myślę, że będzie max 4-5 zmian. Da odpocząć na pewno Modricovi, Olicovi, Srnie, może komuś z obrony. Ale nie łudźmy się, że rezerwowi wyjdą i oddadzą mecz bez walki. Z przykrością trzeba przyznać, że jesteśmy obok Austrii najsłabszą drużyną tych mistrzostw i zdobycie jakichkolwiek punktów z Chorwacją będzie sukcesem.

Do góry
#2416644 - 14/06/2008 00:00 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Szewa]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Austriacy sa wcale nie bez szans Jesli Austriacy zagraja tak jak z chorwacja w pewnym momencie i tak jak z nami na poczatku to maja szanse strzelic bramke, a wtedy defence i moze by dowiezli wynik. Wszystko jest mozliwe i trzeba wierzyc

Do góry
#2416649 - 14/06/2008 00:03 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Szewa]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Co do dalszych spotkań:
Niemcy jednak nie są za dobrzy ale na Austrię to starczy. Sam Podolski jest w takiej formie, że może mecz rozstrzygnąć. Austria nie będzie się tak bronić. Niemcy mają szybkich napastników i powinni sobie bez problemu poradzić.
Mecz z Chorwacją to zimny prysznic ale nawet jakby tak słabo zagrali i z Austrią to powinno spokojnie na remis wystarczyć.
Co do ew. przekrętu: wątpię aby nagle sędziowie takie chamstwo zrobili Niemcom. Poza tym Austrii i 3 sędziów nie pomoże jesli lepiej nie będą grali.

Polska-Chorwacja. Ciężko prognozować bo nie wiadomo w jakim nastroju będą Polacy. Równie dobrze mogą zagrać b. dobry mecz - raczej pożegnalny ale także słaby występ nie jest wykluczony. Myśleli, że będą grać słabo i wygrają. Sędzia po chamsku sprowadził ich na ziemię. Chorwacja zagra rezerwowym ale nie wierzę, że odpuszczą. To jest szansa aby się pokazać. Ponadto nie przejdą obok meczu bo chyba na ME pojechali grać a nie zwiedziać. Nie będzie pewnie najwiekszego zaanagazowania ale pilkarze postaraja sie o najlepszy rezulatat.
Im to wisi kto awansuje: Austria czy Polska.

Do góry
#2416656 - 14/06/2008 00:07 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Szewa]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź



Nie mozna usprawiedliwiac sie tylko decyzja sedziego bo gdybysmy wyzej prowadzili to nic by nam nie zaszkodził ale sama decyzja to istny ABSURD
Jezeli jego interpretacja przepisow nie zaklada walki w polu karnym to powinien podytkowac okolo 15-20 karnych, wtedy mozna byloby choc powiedziec ze jest konsekwentny...

Do góry
Strona 20 z 21 < 1 2 ... 18 19 20 21 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, Lukasz111, ElNinho[mmdea], VVega, akagi, Akhu, alfa, Kretol), 3650 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581245 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49