Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#2420780 - 15/06/2008 23:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mura]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Hmmm ja w sumie nic nie pisałem o Chorwatach po meczu z Austrią, więc nie wiem czy mogę, ale się wypowiem ;\)

Podtrzymuje to co napisałem - myślę, że przegramy z Chorwacją, a w najlepszym wypadku zremisujemy. Nie mniej jednak, po raz trzeci będę przyodziany w polskie barwy zdzierał gardło w idealistycznym amoku nadziei żeby było inaczej ...

Oczywiście, że Chorwaci zagrają drugim składem, oczywiście, że będą rozluźnieni i może czasem odstawią nogę (chociaż znając ich charakter boiskowy śmiem w to wątpić \:\) ) pytanie tylko czy to wystarczy, aby nasi ich pokonali?

Gramy słabo i nawet przebolałbym te błędy w kryciu i sytuacje dla rywali, gdybyśmy byli w stanie stworzyć coś ciekawego z przodu.

Podwójnie smuci mnie sytuacja, w której jedynym naprawdę kreatywnym zawodnikiem naszej reprezentacji jest ... urodzony w Brazylii Roger, decyzją administracyjną uznany za Polaka ...

Kogo jeszcze można wyróżnić? Na pewno Boruca, mimo wszystko chyba Lewego i właściwie .. to tyle \:\(

Czy to wystarczy na "rezerwowych" Chorwatów? Szczerze wątpię. Myślę, że przy kolejnym świetnym meczu Boruca i nieco ( \:D ) szczelniejszej niż ostatnio obronie, jest szansa na remis. A bramki dla nas? Nie widzę, chyba że po stałym fragmencie, ewentualnie spalonym

Na koniec - marzy mi się abym się mylił i aby niektórzy mogli sobie tu po mnie pojeździć później \:\)

Szczerze tego sobie i Wam życzę

Do góry
Bonus: Unibet
#2420898 - 15/06/2008 23:55 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mura]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: mura


a teraz przypomnijcie sobie co pisaliscie o Chorwatach po ich pierwszym meczu z Austrią w PEłNYM składzie

lol \:\)


mura, no offence, ale czy ty musisz się z kogoś naśmiewać ? nie lepiej napisać post na temat ? gram to i to, dlatego i dlatego \:\) a tu rodzi się coś takiego "aaa smialiscie sie z Chorwatow, ja sie nie smialem, jestem lepszy" i po co to ?

pozdr,

Do góry
#2421108 - 16/06/2008 01:03 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Baqu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: mura


a teraz przypomnijcie sobie co pisaliscie o Chorwatach po ich pierwszym meczu z Austrią w PEłNYM składzie

lol \:\)


mura, no offence, ale czy ty musisz się z kogoś naśmiewać ? nie lepiej napisać post na temat ? gram to i to, dlatego i dlatego \:\) a tu rodzi się coś takiego "aaa smialiscie sie z Chorwatow, ja sie nie smialem, jestem lepszy" i po co to ?

pozdr,


Baku o ile mi wiadomo to jest otwarte forum i póki nie łamię regulaminu mogę pisać co chcę, a to czy się to komuś podoba czy nie to nie moja sprawa:)

więc odpowiem Ci - pewnie że nie muszę, ale mogę i czasem to robię:)
śmieszy mnie to że jak trwa sezon to ciężko o jakieś konstruktywne wpisy a jak przychodzi LM czy Euro to strony falują wpisami, i potem powstaje coś takiego że jeden wygrany mecz i ktoś jest zajebisty, jedna wtopa i wieszają na haku

tym bardziej mnie to śmieszy jak ktoś pisze że rezerwy Chorwatów są również hiper-mega-extra mocne

oczywiscie wiekszosc przeciez wie jak na co dzień gra Leko, Simic, Knezevic, Vukojevic, Pokrivac czy Vejic

a moje wpisy są nie tylko do paru osób z tematu ale i tych którzy w czasie meczu wypisują stek bzdur na qc jak zdążyłem zauważyć

co innego pożartować czasem, a co innego pisać bzdury, wyzywać i szukać argumentów na siłę pod swój typ

to tylko sport, na wynik końcowy składają się detale które czasem zależą od przysłowiowego szczęścia, nie ma ludzi którzy znają wyniki spotkań przed meczem (pomijając ekstremalne przypadki), bukmacherka to nic innego jak zgadywanie
niemniej, czasem wpisy osób mnie po prostu porażają
i nie pisz mi że "jestem lepszy" bo ani razu czegoś takiego nie użyłem i nie mam takiego toku rozumowania

również pozdrawiam:)

Do góry
#2421208 - 16/06/2008 02:11 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mura]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
W tym roku Chorwacja grała kilka meczów towarzyskich i jeszcze żadnego nie wygrała. Mecz z Polską można w pewnym sensie potraktować jako mecz towarzyski. Mówi się, że Chorwaci spinają sie tylko na mecze z najlepszymi czyt. z Niemcami i Anglią. W sumie z o nic nie grającą Serbią wygraliśmy w Belgradzie w rezerwowym składzie, a wydaje mi sie że Serbowie i Chorwaci prezentują podobne podejście do życia oraz do meczów o nic.

Do góry
#2422134 - 16/06/2008 06:52 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: As]
mako_tychy Offline
member

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 153
Originally Posted By: As
W sumie z o nic nie grającą Serbią wygraliśmy w Belgradzie w rezerwowym składzie, a wydaje mi sie że Serbowie i Chorwaci prezentują podobne podejście do życia oraz do meczów o nic.


Może dlatego, że było w Belgradzie cholernie zimno, a spędziłem tam pół dnia, miałem problemy ze wzrokiem, ale ewidentnie widziałem tam 4 bramki, i wynik 2-2, a nie zwycięstwo :-)

Do góry
#2422460 - 16/06/2008 17:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mako_tychy]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
No pokazali na koniec eliminacji jak sie gra w meczach o nic.

Do góry
#2422472 - 16/06/2008 17:41 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: As]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: As
...a wydaje mi sie że Serbowie i Chorwaci prezentują podobne podejście do życia oraz do meczów o nic.


Zgadzam sie z Twoim tokiem rozumowania, tylko jest jedno "ale".

Co innego mecz towarzyski ,co innego ME ,dla zmiennikow w kadrze Bilica.

Dla niektorych bedzie to pewnie pierwszy i ostatni wystep.
Moim zdaniem kazdy z nich bedzie chcial sie jak najlepiej zaprezentowac.
I nie po to ,by dostrzegl go Bilic ,bo on sklad wyjsciowy na mecze dalszej fazy ma.
Moim zdaniem dla chorwackich rezerw bedzie to szansa pokazania sie tym ,ktorzy przyjechali na mecz ME ,po to, by kogos kupic \:\)

Biorac to pod uwage nie spodziewam sie zadnej taryfy ulgowej od Chorwatow.
Dla kilku z nich bedzie to szansa na znalezienie sobie nowego klubu ,nie wierze wiec, by wyszli na boisko tylko po to ,by "odegrac" ten mecz.

Pomimo wszystko twierdze jednak, ze Polacy maja szanse na wygrana, pod warunkiem ,ze zagraja lepiej niz w 2 poprzednich meczach (czytaj : musza wzniesc sie na maksimum swoich mozliwosci***)

***prosze sobie nie zartowac,jakie jest to maksimum

Do góry
#2422489 - 16/06/2008 17:55 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Panowie w jakim buku sa zmiany?
over 5.5?

dzieki za odpowiedz

Do góry
#2422493 - 16/06/2008 17:57 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: HAGIi]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
GB

Do góry
#2422598 - 16/06/2008 18:50 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: micha$]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Fragmenty blogu Michała Pola:

Kto chce usłyszeć jakie są nastroje w biurze prasowym w Klagenfurcie? Otóż po rozmowach, które właśnie odbyłem z bracią dziennikarską z Niemiec, Austrii, Francji i Chorwacji stwierdzam, że nastroje są następujące: Chorwacja podłoży się Polsce. Oczywiście nie podłoży się w znaczeniu chamsko-ligowo-ekstraklasowym, że Robert Kovac poda za lekko do tyłu do bramkarza i ach, no cholera, patrz pan, któryś z Polaków przejął piłkę... Ani Stipe Pletikosa sobie sam piłki do bramki nie wrzuci, ani nie sfauluje nikogo specjalnie na polu karnym. Nic z tych rzeczy. Po prostu Slaven Bilić „daje odpocząć najwiekszym gwiazdorom”, a reszta w naszych rękach.


Dlaczego miałby tak zrobić? Przeciez to mistrzostwa Europy, tu trzeba wygrywać wszystko. Ano z tego samego powodu, dla którego Marco van Basten „pozwoli odpocząć najlepszym” przeciwko Rumunii. Dla Chorwatów lepiej, żeby Niemcy odpadli z turnieju już teraz. Zawszeć lepiej w półfinale nie trafić znowu na Niemcy tylko kogoś z dużo niższej półki. Zwłaszcza, że Niemcy zdążą się „rozkręcić” jak to Niemcy, drużyna turniejowa - tak mnie przekonywał niemiecki dziennikarz.


Podobnie myślą Holendrzy, którzy byliby głupi, gdyby nie wykorzystali okazji do pozbycia się z Euro 2008 głównych konkurentów, Francji i Włochów. Mistrzów i wicemistrzów świata. A jakby w półfinale Mechaniczna Pomarańcza lekko się zacięła jak na Euro 2000? Holendrzy grają cudowny futbol, ale czy na pewno umieją już strzelać rzuty karne lepiej od Włochów?




Do góry
#2422616 - 16/06/2008 18:57 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Giertyszek]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
napisze szczerze, dla mnie kurs Croatia +0.5 1.690 to promocja, ale im więcej czytam tym więcej mam hmm "niejasności" odnośnie tego spotkania, Chorwaci totalnie 2 szeregiem graja, zwiedzają sobie, piją winko, Lewandowski dzwoni do Srny, Pol pisze mimo, że śmieszny artykuł - to zawsze jest w takiej dziennikarskiej ironii nutka prawdy... Chorwaci są totalnie wyluzowani i obecnie szczerze powiedziawszy nie wiem czy nie bedą chcieli wyeliminowac Niemców z gry ! gdyz dobrze wiemy jak jest drabinka ulozona i to na nas lub na Niemców mogą oni trafić w późniejszej fazie. z II strony nie sa chyba idiotami, zeby myslec, iż austria "pchnie" dojczlandów 1:0 \:\)

Do góry
#2422649 - 16/06/2008 19:13 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Baqu]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Panowie, weźmy pod uwagę jeszcze jedno. Do eliminacji Niemców, oprócz zwycięstwa Polski, potrzeba jest jeszcze wygrana Austrii. I właśnie w tym meczu wszystko się zdecyduje. Dzisiaj los Polaków w dużej mierze zależy od kogoś innego. Pol pisze, bo w końcu musi coś pisać, przecież za to bierze pieniądze. Bądźmy jednak realistami ;\)

PS. Zagrałem awans Polski @50 ;\)

Do góry
#2422674 - 16/06/2008 19:26 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Szewa]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Mamy 2% szans, czyli jakby to powiedzial Lloyd -

Do góry
#2422678 - 16/06/2008 19:28 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: connor]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Experto
Mamy 2% szans, czyli jakby to powiedzial Lloyd -


A WIEC MOWISZ ZE JEST SZANSA

wczoraj przy 2-0 czechow w 75minucie byl kurs 270 na betfair na turkow, ktos kto zagral sobie to za 100pln, wygral na kawalerke w warszawie \:D

czyli dzisiaj moze wejdzie nizszy kurs, tylko 50 \:\)

Do góry
#2422680 - 16/06/2008 19:30 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: connor]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Sorry za 3 posty z rzedu, ale oczywiscie chodzilo o 1000pln

Do góry
#2422707 - 16/06/2008 19:57 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: connor]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jak to punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia.
W 74 roku bylismy dumni z tego ze sie nie podlozylismy wlochom. Ale teraz nam chorwaci to czemu nie i to najlepiej 5:0

Do góry
#2422713 - 16/06/2008 20:07 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: devlin]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162

Do góry
#2422743 - 16/06/2008 20:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: brok]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
za onet.pl

Sędzia Webb pochodzi z wyspy, na której używa się dużo alkoholu. Być może dlatego powiedział, to co powiedział - powiedział TVN24 chorwacki ambasador Nebojsa Koharovic. Jego zdaniem Polska powinna dzisiaj wygrać z podopiecznymi Slavena Bilica, bo "zawsze zwycięża, gdy gra o honor".
Jak informuje serwis tvn24.pl ambasador dziwi się , że sędzia podyktował rzut karny. - To co się wydarzyło w ostatnich minutach meczu Austriaków z Polakami, to było niesamowite. To była niespodzianka dla nas wszystkich - tłumaczył widzom TVN24 Koharovic.

Chorwacki dyplomata zaznaczył również, że nie widzi nic złego w słowach premiera Tuska, który dzień po meczu z Austriakami, powiedział, że "chciał zabić, sami dobrze wiecie kogo".

Do góry
#2422885 - 16/06/2008 21:36 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Giertyszek]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Czesc,

Ja dzisiaj doszedlem do wniosku aby nie patrzec na grupe B jako calosc czyli.. "co by bylo gdyby Austria wygrala 1-0 a Polska 2-0" \:\)

Zagralem Austrie.. dlaczego? W przekroju calego turnieju Austriacy graja naprawde dosc ciekawy futbol, uwazani za kopciuszka sprawili ogromne problemy i Chorwatom i nam. Dzisiejszy mecz jest meczem o wszystko i mysle ze Austria patrzy sie tylko na siebie bo w ich nogach jest wszystko, jak wygraja z Niemcami to tylko wyzsza wygrana Polakow odbierze im awans, nie oszukujmy sie ale sa w bardziej komfortowej sytuacji niz nasi.

Zagralem po kursie..... 11.42 Wartosc nad wartosciami.. ludzie taki kurs na ogromnie wazny mecz w ogromnie waznej imprezie.. Dlaczego Niemcy maja byc takimi faworytami?? Bo sa Niemcami? \:D Chyba wlasnie takie jest zalozenie, niemozliwe aby wielcy faworyci Euro nie wyszli z grupy.. Bardzo, ale to bardzo mnie dziwilo ze u wielu bukmacherow przed ME akcje Niemcow staly najwyzej.. Przed Holandia, Hiszpania Portugalia... Widzimy teraz prawdziwa wartosc druzyny niemieckiej i nie jest to najwyzsza wartosc..

Tak wiec reasumujac, 11,42 piechota nie chodzi.. zagralem i to dosc mocno bo kurs przedstawia szalona wartosc.. Teraz podgladam mamy 10,1 na Austrie i mysle ze zlapalem najwyzszy kurs bo chyba juz lepszego nie zlapie.. mysle ze troche osob obstawi jeszcze gospodarzy mistrzostw..

Do boju Austrio, posrednio do boju dla Polski!!! \:\)

PS. meczu Polakow nie ruszam, nie ma najmniejszego sensu, plotek od metra \:\)

Do góry
#2422897 - 16/06/2008 21:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: g00niek]
KornoS Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 17
Zna ktoś skład Chorwatów czy wystawiają kompletną rezerwe?

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Szuman, Irek, igea23, alfa, rymoholik), 3929 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49