Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2430076 - 19/06/2008 17:57 Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
22 czerwca 2008, 20:45



Wiedeń - Ernst Happel Stadion


Kursy:


Do góry
Bonus: Unibet
#2430240 - 19/06/2008 19:31 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Platini]
KornoS Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 17
Hiszpania - Włochy
Typ: 1
Stawka 10/10
Czemu?
Włosi nie mają żadnego skutecznego napastnika( toni zdecydowanie za wolny-nie spisuje się na grubych spotkaniach, lepiej radzi sobie w Bayernie grając ze słabszymi. Del piero ? też słaby napastnik zdecydowanie za wolny, Camoranesi nie w formie jak i inni. Godni pochwale zawodnicy : Rossi, Buffon, Pirlo, Cassano. A więc zmierzam do tego iż Włosi potrafią strzelać tylko ze stałych fragmentów gry.
Hiszpanie dużo nie faulują a co za tym idzie miejsza ilość wolnych dla Italii. Espana jest dużo szybszym zespołem bedą mieli dużo okazji do strzelenia bramek ponieważ widać linia obrony zawodzi we włoszech.
Podsumowanie
Hiszpanie = 2 gole z akcji i może jeden ze stałych fragmentów
Włosi = może sie trafi gol z wolnego by pirlo lub główka toniego (w końcu musi kiedyś trafić)
Wynik;
2;0 lub 3;1
pozdrawiam

Do góry
#2430295 - 19/06/2008 19:44 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: KornoS]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
\:D \:D kolega gra 10/10 i nawet nie wie, ze Pirlo pauzuje za kartki \:D \:D mowimy stop zartownisiom


pierwsze i najwazniejsze co mi sie rzuca w oczy:

Wlosi bez Pirlo i Gattuso

na tym etapie z tak silnym rywalem bedzie to mialo niemale znaczenie a sadze, ze byc moze decydujace ... \:\)

druga sprawa, Hiszpanie odpoczywali - biegaly z Grecja rezerwy, Wlosi zasuwali ostro w 3 meczu

trzecia sprawa, Wlosi kurczowo trzymaja sie wariantu, w ktorym leci dluga pilka na Toniego(krolowal w tych podaniach pauzujacy teraz Pirlo) a ten ma za zadanie stracic ja do wchodzacego partnera,ew przyjac zastawic sie i odegrac ... z obroncami francuskimi niezbyt to przechodzilo, nie jestem pewien czy wyjdzie to lepiej z obrona hiszpanska ...

jak dla mnie Hiszpania ale napewno nie 10/10 - w koncu to Wlochy a nie Szwecja czy Grecja

Do góry
#2430795 - 19/06/2008 21:26 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: bitnap]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

przed turniejem grałem Espana to win tournament, ale po tym co zrobili bukmacherzy po 2 kolejkach nie mogłem odmówic sobie również piku Italii na majstra (kursy prawie @20 LOL)

powtórzę się po raz kolejny: Włosi to najlepszy turniejowy zespół świata, często grupa jest niesamowitą mordęgą, często odbiera się im szybko szanse na awans albo skreśla w meczu z rywalem "w lepszej formie".
to jak grali w grupie nie ma kompletnie żadnego znaczenia, nie pamiętam turnieju w którym Włosi odpadliby sobie tak po prostu, ich albo skręcą sędziowie, albo rywale (2:2 :)) , albo jakiś farfocel na koniec czy w dogrywce, albo karne etc.

Włochy to styl. i często wykonawcy są nieważni, szybko po przegranym 1 meczu z Oranje przypomnial mi sie turniej w USA gdzie mieli blamaż z Irlandią (0:1) a potem zatrzymała ich dopiero w finale ich własna psychika przy karnych

Toni jeszcze gola nie strzelił, ale jest piekielnie groźny, i czuję że ten etap turnieju to będzie przełamanie właśnie dla takich graczy jak Toni czy w odpowiednim meczu: Klose

świetnie gra De Rossi, pozostali pomocnicy również są mocni i każdy z nich może błysnąć w takim meczu jak z Hiszpanią

kolejny atut Squadrry - oczywiscie Buffon, który słusznie czy też nie, ale moim zdaniem trafi do jedenstki turnieju

no ale widzę również dwa potężne maknamenty: jeden to brak Pirlo a drugi to "lekko chorobliwe catenachio"

Andrea to serce zespołu i czasem widać to mniej lub więcej ale uczestniczy niemal w każdej ofensywnej akcji zespołu, a takze jest kluczowym graczem w odbiorze, odpowiednim ustawieniu, motywowaniu kolegów .. generalnie to jeden z najlpeszych piłkarzy świata na swojej pozycji

no i obrona. to z czego Włosi słyną od lat. obecnie ta formacja jest chyba najgorszą w historii włoskiej piłki. nie ma żadnej gwiazdy światowego formatu, wiek, nienajlepsza forma;
uważam że jeśli zachowają czyste konto z Hiszpanią to będzie to ich olbrzymi sukces, po cichu im kibicuje to w calym tym kiepskim dla oka stylu zawsze tkwiło to piękno, że Włosi może efektownie nie grają ale nad wyraz efektywnie,
to musi imponować, choć jak już zwróciłem uwagę - trzeba otwarcie przyznać że to nie jest taki monolit jak przy czasach Nesty, Cannavaro, Maldiniego, Baresiego czy reszty

zwlaszcza ciężko im będzie z najgroźniejsztym atakiem w Europie, co sygnalizowalem przed turniejem i co się tutaj potwierdza,
wlasciwie Hiszpanom słodzić już mi się nie chce bo dla mnie to obecnie zespół kompletny, mający świetnych zmienników, w kazdej formacji majacy piłkarzy z najwyższej półki.
dobre zrozumienie, świetna technika, kombinacyjne zagrania, jeśli Ramos zagra na swoim normalnym poziomie i poprawią komunikacje w defensywie to nawet Holandia ich nie zatrzyma tutaj.

im dłużej będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy tym gorzej dla Hiszpanów \:\)

Do góry
#2431007 - 19/06/2008 22:22 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: mura]
waldi561 Offline
member

Meldunek: 31/03/2006
Postów: 144
Widze ze wszyscy grają Hiszpanów. To dobrze bo wygrają Włosi a kurs 18 drogą nie chodzi

Do góry
#2432737 - 20/06/2008 19:52 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: waldi561]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ten mecz 1x2 to po prostu NO BET.

Ze specjalnych to może że L.Toni strzeli (ME bez gola?) - ale to zależy od kursu.

Do góry
#2435387 - 21/06/2008 20:53 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: kfjatek]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Gram na Włochów [awans]. Kurs jest wyższy, a na pewno Hiszpania nie jest faworytem. Hiszpanie zagrali na Euro trzy mecze. Trzy zwycięstwa i 9 ptk to dobry wynik. Tylko, że zwycięstwo ze Szwedami wymęczone, z Rosja za wysokie (jak ktoś oglądał to wie, że to był ich dzień, bo Rosja grała naprawdę dobrze) oraz z Grecją, która na tych mistrzostwach była najsłabszym teamem. Włosi w grupie bardzo słabo, ale pokazali, że w meczach decydujących potrafią zagrać dobrze. Mecz ćwierćfinałowy jest o być albo nie być w turnieju. Na pewno obie drużyny będą w 100% zmotywowane. Hiszpanie w ostatnim meczu grali rezerwami więc niby ich zawodnicy są bardziej wypoczęci, ale sądzę, że to będzie miało najmniejsze znaczenie. Najbardziej martwi brak Pirlo i Gattuso, bo to naprawdę świetni zawodnicy. Niemniej jednak uważam, że Hiszpanie nie przejdą do kolejnej rundy, a na pewno będzie to dla nich najtrudniejszy mecz, jak do tej pory, na tym turnieju. Ponieważ szanse oceniam lekko na korzyść Włochów, po takim kursie ich awans gram na pewno. Myślę też, że można zaryzykować zakład, że Luca Toni zdobędzie gola. W końcu musi się obudzić. Wydaje mi się, że już w meczu z Francuzami grał o niebo lepiej niż w poprzednich spotkaniach oraz, że w ćwierćfinale w końcu uda mu się postawić kropkę nad i.
Tak jak powiedziałem nie zagrałbym na Hiszpanię na pewno, z tego względu, że nie widziałem żadnego ich meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem. Tak jak napisałem z Rosją wg mnie dużo szczęścia, że osiągnęli taki wyniki. Za to już ze słabo prezentującą się Szwecją mieli spore problemy.
Może dobrym rozwiązaniem być również under 1.5 lub 2.5 w tym spotkaniu, bo myślę, że 1 bramka zadecyduje o awansie.

Do góry
#2435458 - 21/06/2008 21:15 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: chris]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Jesli ktos mysli ze Hiszpania jest faworytem ze wzgledu na dotychczasowa gre,to smiem twierdzic ze jest w bledzie.Nie od dzis wiadomo ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala,a ja mysle ze Wlosi nie pozwola na duzo.Wlosi to faktycznie turniejowa druzyna,druga taka druzyna w swiecie sa Niemcy ktorzy niby nic nie graja a wygrywaja w najw. momentach.
Dla mnie awans Wlochow.....

Do góry
#2435468 - 21/06/2008 21:22 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: kamasutra]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
A dla mnie brak Pirlo będzie bardzo widoczny, już brak Canavaro był.
Dawno nie widziałem tak dobrej współpracy napadziorów jak Torres - Villa. Za zasługi w piłce się niby nic nie należy ale właśnie Hiszpanom należy się tytuł i tego im życzę.

Do góry
#2435522 - 21/06/2008 21:46 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: sebkos]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: sebkos
A dla mnie brak Pirlo będzie bardzo widoczny, już brak Canavaro był.
Dawno nie widziałem tak dobrej współpracy napadziorów jak Torres - Villa. Za zasługi w piłce się niby nic nie należy ale właśnie Hiszpanom należy się tytuł i tego im życzę.


Ojala !!! \:\)

Zwracam uwagę ,ze napadziory sa nikim bez Xaviego, On decyduje o grze Seleccion Espanola.
Brak Pirlo jest ogromną strata dla Włochów i olbrzymia szansą dla Hernandeza ,by zdominować grę w jutrzejszym meczu.
Xavi wykorzysta te szanse i Hiszpania wejdzie do półfinału, a potem....pieknie przegra z Holandią \:D

Do góry
#2437295 - 22/06/2008 06:44 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Amkwish]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Jak szukać kursów na awans to tylko Włochy. Umiejętność gry w tym etapie rozgrywek, fart... jeśli byli pokonywani to raczej po dogrywkach lub po innych karnych. Ciężko będzie ich pokonać i taki Villa łatwego życia już nie będzie miał i brameczek nie nastuka bo nie będą go pilnować kołki tylko dajmy na to Panucci. Kurs 2.05 na Mistrzów Świata? Biorę. Farcie - trwaj... Turcy przeszli to i Włochy przejdą a z Hiszpanami skończy się jak zwykle.

Do góry
#2437374 - 22/06/2008 07:46 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: VanTheMan]
Nemo74 Offline
veteran

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 1224
Skąd: Jelenia Góra
A dzisiaj spróbujemy tak:

Data: 22.06.2008 20:45
Stadion: Ernst-Happel-Stadion - Wiedeń

Sędzia główny: Herbert Fandel (Niemcy)
Asystenci: Kadach (Niemcy), Wezel (Niemcy)
Sędzia techniczny: Frank de Bleeckere (Belgia)

Przewidywane składy:

Hiszpania: Casillas - Sergio Ramos, Puyol, Marchena, Capdevila - Marcos Senna - Iniesta, Xavi, Silva - Villa, Fernando Torres
Trener: Aragones

Włochy: Buffon - Zambrotta, Panucci, Chiellini, Grosso - de Rossi - Aquilani, Ambrosini - Camoranesi - Toni, Cassano
Trener: Donadoni

#11
Hiszpania – Włochy 1
Kurs: 2,55
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com

#12
Hiszpania – Włochy over 2,5
Kurs: 2,40
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com

#13
Zakwalifikuje się do następnej rundy?
Hiszpania
Kurs: 1,72
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com



Historia spotkań:
2000.03.29 Hiszpania – Włochy 2:0 (towarzyski)
2004.04.28 Włochy – Hiszpania 1:1 (towarzyski)
2008.03.26 Hiszpania – Włochy 1:0 (towarzyski)

Jak widać w spotkaniach obu drużyn nigdy nie padało dużo bramek. Jednak to co pokazuje w tym turnieju Hiszpania, pozwala sądzić, że jednak mimo wszystko minimum 3 bramki padną. Ale czy Hiszpania ten mecz wygra? Za kartki nie zagrają w drużynie Włoch Pirlo i Gattuso i myślę, że tu będzie klucz do sukcesu Hiszpanii. Włochy to drużyna typowo turniejowa i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Ciężko wytypować zwycięzcę tego meczu. Oba zespoły świetne, wspaniali trenerzy. Uważam, że mimo wszystko Hiszpania będzie wyjątkiem i zakwalifikuje się dalej w przeciwieństwie do Portugalii, Chorwacji i Holandii. Wszystkie te trzy drużyny w ostatnich meczach grupowych grały rezerwowym składem i odbiło się to niekorzystnie na wynikach kolejnych meczy. Wszystkie te trzy drużyny pożegnały się z turniejem. Ja typuję over 2,5 w całym meczu, wygraną Hiszpanii i awans Hiszpanii. A jak będzie zobaczymy.
Powodzenia.
Hiszpania w półfinale i powtórka meczu grupowego Hiszpania – Rosja.

Do góry
#2437387 - 22/06/2008 07:53 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: VanTheMan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja mam zagrane takie picki na zwycięzcę EURO:

Hiszpania
Włochy
Rosja

Siłą rzeczy odpuszczam jutro dodatkowe granie. Sądzę jednak, że osłabienia Włochów w środku pola mogą mieć decydujące znaczenie. Przede wszystkim brak Pirlo. Jest to reżyser gry Makaronów i trudno będzie go zastąpić. Tutaj pojawia się szansa dla Hiszpanów. Ale patrząc z drugiej strony, tegoroczne Euro to pogrom faworytów w fazie pucharowej. I wcale nie zdziwię się, jeżeli podopieczni Aragonesa nie podołają przeciwnikom z Italii.

Weług mnie typowy NO BET ze wskazaniem na Włochów i under \:\)

Do góry
#2437462 - 22/06/2008 08:30 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Szewa]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Czego nas nauczyly dotychczasowe 3 cwiercfinaly? NIemcy z Portugalia pokazali ze maja po prostu jaja, a Portugalczykom ich brakowalo. Turcy w meczu ze Szwajcaria, Czechami i Chorwatami pokazali, ze maja nawet arbuzy zamiast jaj. Ruscy tez dzis moim zdaniem wygrali, bo mieli jaja, ktorych Holandia nie miala. Wiec ja jutro stawiam na druzyne z wielkimi cohones jaka napewno sa wlosi, a hiszpanie pewnie po raz kolejny pokaza czego im brakuje. JAJ!

awans wlochow po kursie 2,-. bez znaczenia czy gra pirlo i rino. Jest Aquilani i Ambrosini do tego bedzie Da rossi i Xavi sobie nie pogra. Jak dla mnie Hiszpania zagra dzis to samo co holendrzy. Bezsensowne pchanie sie srodkiem bez wiekszego efektu.

Do góry
#2437465 - 22/06/2008 08:32 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Salvador Dali]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
*...bez naczenia ze nie gra pirlo i rino...

Do góry
#2437471 - 22/06/2008 08:37 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Szewa]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Undera to ja tu nijak nie widze,
dzisiaj nie wszedl dlatego ze Rosjanie szybciej strzelaja niz mysla bez urazy dla nich sa tak napaleni na gre ze gdyby troche przystopowali to Holendrow pykneliby dzis bez dogrywki, do tego HOL zagrali bojazliwie, dali sobie narzucic styl ktory sami lubia narzucac i dali sie pokonac wlasna bronia.

Hiszpanie maja Torresa i Ville, dwoch geniuszy ktorzy graja ze soba na czuja, obrona Wlochow to nie mur chinski, spokojnie do ogrania,
jesli nie spietraja przed meczem (w co watpie bo obaj graja w klasowych klubach) to o bramki Hiszpanow jestem spokojny,
co Wlochow nie moge sie "dostroic", Toni musi niby cos ustrzeli, 2 bramki nie zaliczone w tym jedna na 100% prawidlowa, w samym meczu z Rununami mial tyle okazji, wyrastal obroncom jak chwast w najmniej spodziewanym miejscu, zreszta u Wlochow tylko Buffon by mnie zdziwil strzelajac bramke, reszta?? kazdy moze.
Obrona Hiszpanow i "Puziol", cala hitoria, ze ESP bez niego jak bez polowy obrony to pusty smiech, ze umie sie ustawic, ze mach czupryna?? dla mnie nic nie wnosi, moze charyzma, krzyknie cos czasem, nic wiecej, duzo halasu o nic plus burza lokow.

Martwi brak Pirlo i owszem, nie da sie go zastapic ale moze sie to okazac jako zly omen dla Hiszpanow, tak naprawde nikt nie wie co bedzie w srodku,
wloskie media spekuluja ze byc moze zobaczymy w srodku De Rossi, Ambrosini; Perrotta Cassano jako oszukany napastnik, teoretycznie prawie pewne ale czy Donadoni nie sciemnia tego nie wie nikt.
De Rossi moze i mlody ale on nie peka i potrafi widziec duzo i dokladnie rozdzielac pilki, najslabszym ogniwem z tej piatki jest klubowy kolega Perrotta ale i on w waznych meczach potrafil grac dobrze i strzelac bramki.

Srodek na korzysc Hiszpanow, Senna, Xavi, Iniesta czy Silva, te postaci odegraly wazna role w poprzednich meczach,

Bramkarze, klasa swiatowa, bez dwoch zdan.

Co zagraja Wlosi ciezko odgadnac, ja stawiam ze pierwsze 10-15 minut beda wyczekiwac baczac czy aby Hiszpanie nie chca ich rozerwac na strzepy, jak przetrwaja ten okres to rywale nawet sie nie zorietuja jak z ukrycia zaatakuja Wlosi.

Faza pucharowa dla ESP jest zawsze duzym zawodem, byc moze strach przed porazka ich paralizuje, w tym turnieju do mnie to nie przemawia, takie nazwiska jak Torres czy Villa naprawde nie sa ulomkami, grali wazne mecze, nie raz i nie dwa i nie widac po nich odrobiny strachu czy obawy, poprostu wychodza i graja.

Wlosi jak to Wlosi, wyjda jak po swoje, niewzruszeni, czy sie uda naprawde nie podejmuje sie typowac na ta chwile, Hiszpania jesli "zaskoczy" i nie spali sie w szatni bedzie bardzo trudnym rywalem.


Wlosi musza, Hiszpanie powinni, nie pokonali Wlochow od bezmala 90 lat w zadnym waznym meczu, ktos wyzej podawal wyniki spotkan...towarzyskich, sugerowac sie meczami tow. w kontekscie Wlochow to spory blad w sztuce.

Gdybym musial zagrac, zagralbym Wlochow, skoro nie musze zagram over 1,5 bramki w 1 polowie kurs 4, jak Hiszpanie nie spekaja i zagraja swoje to uwazam ze bardzo pewny typ bo Wlosi sie dopasowuja do rywala.

Jutro bedzie trzeba uwaznie poczytac przedmeczowe doniesienia, z Wlochami jak z pogoda w Tatrach lepiej uwazac ;\) , moze jeszcze cos dogram.

Do góry
#2437476 - 22/06/2008 08:43 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
A w decydującym momencie, jak zwykle, najważniejsze będą cojones. Hiszpanie ich nie mają

Do góry
#2437494 - 22/06/2008 08:59 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Biszop]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
3 dogi awansowały.. jutro pora na faworyta w postacie Hiszpanii.

Moim zdaniem Włosi mają po swojej stronie tylko 2 argumenty: Buffona i to, że są Włochami.

Zawsze mi różnoracy trenerze powtarzali jakie są 2 najważniejsze rzeczy w sporcie. Głowa i serce. Włosi zagrają jutro bez głowy(Pirlo) i bez serca(Gattuso). Z wyżej wymienioną dwójką nie ruszalbym tego spotkania, bądź grał Italie. W tym wypadku awansu Italii na pewno nie zagram.

Holandie od Hiszpanii odroznia to, ze Holendrzy to pizdeczki. Pisalem juz przed turniejem, ze ten zespol nie ma charyzmatycznych postaci. W najtrudniejszych momentach kazdy unika wziecia presji na swoje barki. Dzisiaj Sneijder probowal, ale to bylo jak walenie głową w radziecki mur.

Hiszpania w moim mniemaniu takie postacie ma. Xavi, Torres czy Initesa rzadko kiedy zawodzą w wielkich spotkaniach w klubach..pora aby przełożyło sie to na reprezentacje.

Najpewniejszym typem na to spotkanie wydaje mi sie przewaga Hiszpanów w posiadaniu pilki. obecnie widzialem tylko @1.5 w profie, jednak jutro powinno sie znaleźć coś atrakcyjniejszego.

Włosi nawet w spotkaniu z Francją, gdzie dominowali mieli poniżej 50%.

Hiszpanie ze Szwecją 60%, z Grekami 50 kilka. Z ruskimi ledwie 46%... ale jak sie szybko prowadzi 2-0... to naturalnym jest, ze oddaje sie pole gry przeciwnikowi.

Jutro nie przewiduje, zeby ktoras ze stron strzelila szybko gola. Hiszpanie beda bezproduktywnie(a moze produktywnie) wymianiac dziesiatki podan, a Wlosi spokojnie czekac na swoją szanse w kontrze po dlugim podaniu do Toniego. Im dluzej wynik bedzie 0-0...tym dluzej powinna utrzymwac sie spora przewaga w posiadaniu pilki po stronie Hiszpanów.

Co sie stanie jesli Italia strzeli gola ? Wtedy Hiszpania jeszcze bardziej powinna przycisnąć. Jedyne zagrożenie to, że Hiszpania szybko obejmie prowadzenie i odda gre przeciwnikowi, sama nastawiajac sie na kontre..ale taka wizja wydaje mi sie malo realna.

Drugi typ, ktory mi sie podoba to Włochy nie strzelą @2.77.
Poza spotkaniem z Rumunia.. Italia okazji do strzelania bramek miała umiarkowanie. Jutro w grze kombinacyjnej chociazby z powodu braku Pirlo to ja ich nie widze. Otwierajacych podan bedzie znacznie mniej. Jedyna szanse to stale fragmenty gry. Spodziewam sie jutro po stronie Italii takiego prawdziwego rzemiosła i powrót do imitacjynego cattenacio ? Bo bez Cannavaro, Gattuso, Pirlo.. inaczej tego okreslić nie bedzie mozna.

Hiszpania w półfinale.

Do góry
#2437583 - 22/06/2008 16:58 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: Zabielany]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
To Euro co raz bardziej sie rozkreca. Faworyci odpadaja, ale przynajmniej dogi, ktore ich ogrywaja robia to w fajnych i niesamowitych okolicznosciach, a nie jak 4 lata temu robili to nudni Grecy. Jezeli 29.06. puchar wzniesie Turcja lub Rosja bedzie to nie mniejszy szok niz 4 lata temu, ale zdecydowanie bardziej pozytywny. Bo te druzyny pokazaly, ze grac potrafia do ostatnich sekund, i robia to przyjemnie dla oka, dostarczajac tego, co w futbolu najwazniejsze - emocji.

Dzisiaj gotow bylbym zagrac awans Italii, ale absencje mnie odstraszaja. Od poczatku turnieju w defensywie wloskiej widoczny jest brak Cannavaro. Teraz gdy dojdzie do tego braku walczaka Gattuso i przede wszystkim brak Pirlo to moze byc juz niewesolo dla wloskiej druzyny.
Hiszpanie grali dobrze w grupie. Ale ze nie ma to zadnego znaczenia przekonalismy sie wczoraj 3 raz z rzedu. Nie ma co w ogole na to patrzec. A Wlosi to zespol podobny do Niemiec, rozkrecajacy sie z kazdym kolejnym spotkaniem. Szkoda dzisiejszych absencji, bo na prawde mogliby byc fajnym typem. A tak odstraszy to pewnie niejednego, w tym mnie. Braki w ich skladzie, nie przekonuja mnie tez jednak by zagrac na awans ich rywali. Zespol z Polwyspu Iberyjskiego moze grac pieknie, ale przegra jak zawsze. To chyba smutna prawda, z ktora godza sie juz Hiszpanie przed kazda wieksza impreza, czekajac ewentualnie na mile zaskoczenie i nieakutualnosc tego powiedzenia. Sa najdrozszym zespolem na Euro, ale znaczenia to nie ma zadnego, bo ile to razy wyzej wyceniani sa ostatnio pilkarze chorwaccy od tureckich. A cojones zabraklo tym pierwszym, w momencie w ktorym pokazac sie powinni.

Mecz ten, przeciwnie do wiekszosci innych, obejrze w domu, bedzie wiec okazja pogrania na live. Jezeli dojdzie do dogrywki, zaryzykuje z pewnoscia awans Wlochow, bardziej doswiadczonych, majacych w bramce Buffona, przy ewentualnych '11'. A i Wlosi sa dla mnie zespolem, ktore potrzebne teraz cojones maja, czego z taka pewnoscia i Hiszpanach nie powiem.

Do góry
#2437659 - 22/06/2008 18:02 Re: Ćwierćfinały: Hiszpania - Włochy [Re: juancarlos]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

http://sport.onet.pl/0,1264200,1774176,wiadomosc.html

Po ostatnich wynikach, ja już Euro tylko oglądam (wcześniej zagrałem jeszcze Szwabów) \:\)

Wczoraj miałem win Rosji i over \:D Jak tu się nie wkurzyć? \:\)

Co do tego meczu: ogólnie widzę tu under. Bez analizy, tak po prostu

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, burbon, igea23, rafal08), 3365 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581640 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49