Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10
Opcje tematu
#2432200 - 20/06/2008 06:48 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Na początku przepraszam za moke długie epistografy, jednak ciesze się że czytają je inni,co do twojego pytania amkwish to jest ono bardzo trafne mamy zbudowac kadre tylko mi sie wydaje że na kolejne Euro 2012 bo trzeba mieć czas odpowiednio długi i poszukać odpowiedniego materiału do tej reprezentacji.
Jeśli założymy że z obecnej reprezentacji za 4 lata mają grać piłkarze z tej obecnej ekipy to najstarszymi zawodnikami byliby Zewłakow,Smolarek,Saganowski,Lewandowski,Boruc do tego można by dorzucić prespektywicznych piłkarzy jak Murawski,Majewski Zahorski,Piszczek,Błaszczykowski, Bandrowski,czy piłkarze Globisza, Król, Janczyk, Danch, Kokoszka,Fojut,nie wiem kto tam jeszcze się z dobrej strony pokazał, nie powiem problem jest sporego kalibru gdyż u nas niechetnie inwestuje się w młode talenty bo po pierwsze trzeba je wyszukać nawet w takich klubach na poziomie niższych lig lub z naboru jakie powinny prowadzić kluby w każdym roku gdyby kluby od Ekstraklasy do nawet 4 ligi to zobaczcie ilu mielibyśmy Smolarków Boruców Rogerów itd.
Trener selekcjoner mialby też ułatwione zadanie, tylko jak pisze po pierwsze talenty trzeba wyszukac, pózniej przez okres 4-5 lat prowadzić, pracować,poświecać czas młodym kłaśc nacisk na wyszkolenie techniczne, umiejętności przyjęcia piłki celnego podania, wykonywania stałych fragmentów gry tylko to są inwestycje długoterminowe nie zawsze sie zwracaja i trzeba czekać, a u nas oczekuje sie tylko wyników mistrzostw Polski pucharów niezależnie od materiału osobowego jaki sie posiada. Jesli go nie ma to wspomaga sie drużynę pieniedzmi na łapówki i ustawianie meczy.
To jest najwiekszy błąd klubów w naszym kraju malo komu opłaca sie utrzymywać drużyny młodzieżowe gdyby nie było odpowiednich przepisów PZPN to było by jeszcze gorzej.
Leo i tak ma trudne zadanie by znaleźć wielu nowych następców swoich podopiecznych, którzy sie nie sprawdzili w tej naszej rzeczywistości i myślę ze najważniejsze teraz to przeprowadzenie zmian w kadrze bo sa konieczne, przykład wczorajszego meczu Szwecji mającej 7 zawodników powyżej 30 dobitnie potwierdza że jesli zespół jest zbyt doświadczony i stary wiekowo też nie jest w stanie wytrzymać tak trudnego turnieju.
O MS w RPA to bym sie tak za bardzo nie martwił,jeśli mamy wygrać eliminacje i nie podołać trudom kolejnej duzej imprezy bo nie mamy wyrównanej kadry 23 osobowej, to może lepiej byłoby ustąpić miejsca innej reprezentacji,chociaż niewątpliwie udział w takiej imprezie jest też bardzo ważny dla każdego kraju po to rywalizuje sie w eliminacjach,jednak po 3 nieudanych impezach nie powinnismy sie palic do kolejnej jesli mamy zbierać ciengi od Argentyny czy Wybrzeża Kosci Słoniowej czy Niemiec to pół biedy tylko żeby nie upokarzał nas rywal pokroju Ekwadoru czy Koreii Płd bo z nimi powinnismy toczyć przynajmniej wyrównane mecze tak nie było.
Nadrzędny cel jest jeden zbudujmy dobry zespół z piłkarzy ambitnych, głodnych sukcesów i przede wszystkim w miarę młodych i wmiarę regularnie wystepujących w meczach ligowych stwórzmy zespół na miarę chociażby Turcji, Chorwacji lub Rosji to wtedy możemy poważnie pomyśleć o jakimś sukcesie w turnieju w innym przypadku będą musialy nam wystarczyć zwycięstwa w eliminacjach.
To tyle z mojej strony pozdrawiam dobrej nocki

Do góry
Bonus: Unibet
#2433206 - 20/06/2008 23:06 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Mindman]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: TCJ23
Ej gdzie można zobaczyć ten wywiad po meczu Kołtoń vs. LEO...kobite odprowadzalem i nie widziałem...a podobno ostro było....już guglowałem ale nie znalazłem i w tv tez dupa ????
Ktokolwiek?????


Podłączam się do tej prośby \:\)


Nim odpowiem dlaczego to powyzej zdanie wzialem w ramke garsc moich przemyslen.

Po pierwszenie NIE nalezalo zwalniac ani ENGELA , JANASA czy teraz LEO .Wszyscy troje wymienieni osiagneli bardzo duzy sukces i turnieje dla nich powinny byc nagroda , a nie jeszcze jednym egzaminem ich umiejet. trenerskich . Jak wogole mozna po 3 meczach [grupowych] stwierdzic ze ktos jest zlym trenerem i go wyrzucic na bruk. Ni udalo sie na turnieju -trudno , ale bagaz doswiadczen jaki wyniesli ENGEL , JANAS czy teraz LEO napewno pomoglby im i procentowal w eliminacjach do koleinych imprez i kolejnych MS CZY ME .JESTEM prawie pewien ze juz by nie popelnili tych samych bledow. O tym ze szybka zmaina niczemu nie sluzy przekonalismy sie jak po Engelu stery przejal BONIEK I dalej jak to bylo to na pewno wiecie ...
PO DRUGIE-pilkarze ...MIERNOTY az boli , kompletnie bez formy na tych 3 turniejach , zal [a propo czy ktos jeszcze pamieta ze JANAS praktyczne mial do wyboru -albo powolac kompletna nedze (formy), ale z nazwiskiem np. franek lub T. KLOS lub kogo s mlodego , ale w lepszej formie,,,]

PO TRZECIE -dzialacze pilkarscy , trenerzy [ligowi] , politycy--- TLUSTE bRZUCHY I PODGARDLA , w glowie trudno znalezc punkt zwany mózgiem ---slyszymy o nich tylko przy okazji o aferach korupcyjnych , z ich udzialem , a ja chcialbym uslyszec ze jakas grupa dzialaczy , czy politykow , buduje z prawdziwego zdarzenia kompleksy sportowe , ma plan profesjonalnego szkolenia mlodzieży , ma cele ambitne sportowe na przyszlosc , a teraz te grubasy , zabieraja glos w mediach (jak i 2 i 6 lat temu) ze trener jest zly , bo nie awansowal, ze oni to maja zloty srodek ....

PO CZWARTE dziennikarze -- jak slucham KOLTONIA lub ZARZECZNEGO to mi niedobrze . OBOJE to mali zakompleksieni ludzie , ktorzy pod szyldem "chcemy uzdrowic polska plike " , udaja wielkich znawcow , jak W DNIU JAK dostalismy EURO 2012




Wogole LEO To mial najbardziej przejeb.... bo ME sa duzo trudniejsze od MS . Tu juz nie ma ekwadorow , arabii czy innych kostaryk.

Do góry
#2433222 - 20/06/2008 23:12 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: cafe21]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
[dokonczenie]
PO CZWARTE dziennikarze -- jak slucham KOLTONIA lub ZARZECZNEGO to mi niedobrze . OBOJE to mali zakompleksieni ludzie , ktorzy pod szyldem "chcemy uzdrowic polska plike " , udaja wielkich znawcow , jak W DNIU JAK dostalismy EURO 2012 ZARZECZNY sarkal ze to na ukrainie beda wlasciwie mistrzostwa , ze my to bedziemy tylko rodzynka na torcie I TEGO MU NIE ZAPOMNE
natomiast KOLTON [nie]WIELKI ZNAFFCA w programie cafe futbol jak przyszedl BONIEK i sie go spytal jak on by rozwiazal problem korupcji w lidze , to milczal biedny chlopaczyna cale 5 minut . Pismaki po prostu zyja z sensacji ich tak naprawde nie obchodzi czy leo zostanie czy nie , wazne by gazeta sie dobrze sprzedala , a odejscie holendra i spekulacje kto zajmie jego miejsce wywoluje wieksze emocje {czyli sprzedaz gazety rosnie} ... to przeciez bardzo proste...

Do góry
#2451264 - 27/06/2008 21:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: cafe21]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Polska w finale Euro 2008!

Po półfinałowym zwycięstwie 10:7 nad reprezentacją Niemiec, w finale zmierzymy się z Hiszpanią lub ze Szwecją, bo nie bardzo kumam, kto wygrał drugi półfinał ;\) Trzymajmy więc kciuki za naszych. No może jeden kciuk, a w drugiej łapie trzymajmy myszkę i klikajmy ku chwale Ojczyzny.

faza grupowa



ćwierćfinał



półfinał



kilkamy \:\) => http://eurocc2008.com/

Do góry
#2451354 - 27/06/2008 22:15 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Baqu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
finał juz trwa prowadzimy 8:6 \:\)

Do góry
#2451386 - 27/06/2008 22:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Feel-Tsu]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
przypomniały się stare czasy i godziny spędzone przed kompem na klikaniu w escupie \:\)

Do góry
#2451474 - 27/06/2008 22:48 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: podstawek]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110892
Skąd: Las Vegas
Ja piernicze ,ale sukces \:D \:D \:D

Do góry
#2451923 - 28/06/2008 01:07 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: rafal08]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
to jak wygraja rozumie ze mi buki wypaklaca kase ktora na nich postawilem? a kurs byl super 1-200

Do góry
#2451939 - 28/06/2008 01:13 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: gremlin]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
ale w sumie to nie jestem zdziwony przeciez nasi odtrabili ze jada po medal - i co tu widze mila niespodzianka "grozi nam zloty "

Do góry
#2452937 - 28/06/2008 05:45 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: gremlin]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
9-6, ale ich jedziemy \:D

Do góry
#2453062 - 28/06/2008 09:47 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Salvador Dali]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
over izi \:D

Do góry
#2453176 - 28/06/2008 17:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: chris]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
ale w Polsce sa maniacy. W polfinale Niemcy klikneli 34tys razy, a Polacy blisko 2mln razy \:D

Do góry
Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, wHiTe_StAr, burbon, igea23, akagi), 3223 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581573 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49