Strona 9 z 15 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 14 15 >
Opcje tematu
#2912227 - 14/02/2009 09:20 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: trueneo]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Werder - Gladbach

Originally Posted By: trueneo
... ze jutro do skladu werderu wraca diego i pizzaro ...


Do skladu wraca tylko Pizarro,Diego dopiero w nastepnej kolejce.

Werder wystartowal w nowym roku bardzo slabo,pociag na LM odjechal,lecz w Bremie (starzy kibice) wiedza,ze to trenerowi Schaafowi moga zawdzieczac 5 lat z rzedu w LM.
Druzyna i kibice wiedza,ze lepszego trenera dla Werderu niema.

Przeciwnie jest w Gladbach, wiele juz lat ten tradycyjny klub nie moze wstac na nogi,kolejnym przykladem jest anonimowy list (przeciw trenerowi) wielu pilkarzy do zarzadu klubu.
Pytanie jest, ilu pilkarzy Meyer ma jeszcze po swojej stronie?

Dobra,przechodzimy do typowania.

Zauwazylem,ze w ostatnich 8 spotkaniach Werderu tylko 1x bramka wpadla po 75min. jest to bardzo nietypowe jak na zespol Werderu,tym bardziej,ze Werder w ostatnich 8 kolejkach ani razu po 75min. nie strzelil bramki.

Jezeli przypomne pierwsze 11 kolejek,to np.tylko Werder strzelil 12 goli po 75min.,nie piszac juz o przeciwnikach.

Typ:

Kiedy padnie ostatni gol 76-90 min. @1.90 3/10 Bwin

Do góry
Bonus: Unibet
#2912496 - 14/02/2009 19:02 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: WERDER12]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Hertha Berlin v Bayern Munchen typ 1x -1.90- lub 1 -3.8-
Bayern na dzisiaj to chyba najbardziej popularny typ a kurs z czasem coraz bardziej spada obecnie oscyluje on w granicach 1.85, obie druzyny zajmują wysokie lokaty Bayern 2m Hertha 3m a dzieli ich jedynie jedno oczko różnicy a kurs jakby gospodarz conajmniej zajmował 3 miejsce ale od konca smile.. kurs raczej oparty na statach Hertha ostatni raz w lidze wygrałą z Bayernem 6,5 roku temu i to 6-5 smile u siebie w grudniu gdy dr Dre wydał swojego klasyka 01 laugh.
Hertha zagra bez Pantelicia, Piszczka, Traore i Kancara Bayern natomiast bez Massimo Oddo.
Bayern zaczął runde od porażki z HSV następnie ograł u siebie Borussie 3-1 Hertha wygrała z Eintrachtem i zremisowala z Bielefied no i należy podkreślic ze Hertha spisuje sie wyjątkowo lepiej niz w poprzednich latach a Bayern znowu nie ma zbyt równej formy

Do góry
#2912923 - 14/02/2009 23:03 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: WERDER12]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: WERDER12
[...] lecz w Bremie (starzy kibice) wiedza,ze to trenerowi Schaafowi moga zawdzieczac 5 lat z rzedu w LM.
Druzyna i kibice wiedza,ze lepszego trenera dla Werderu niema.

pomimo tego, że nie jestem zwolennikiem Werderu muszę zgodzić się z Tobą. Schaaf odwala kawał dobrej roboty w tym klubie a zwolnienie go w obecnej sytuacji byłoby chyba najgorszym wyjściem. Pamiętam jak zatrudniano Thomasa, miał być wówczas tymczasowym trenerem, lecz przyszły nieoczekiwane sukcesy i Thomas do dziś piastuje swoją funkcję smile O ile nie mylę się to Thomas Schaaf jest najdłużej pracującym trenerem w obecnej Bundeslidze

Originally Posted By: royalflush
Hertha Berlin v Bayern Munchen typ 1x -1.90- lub 1 -3.8-
Bayern na dzisiaj to chyba najbardziej popularny typ a kurs z czasem coraz bardziej spada obecnie oscyluje on w granicach 1.85, obie druzyny zajmują wysokie lokaty Bayern 2m Hertha 3m a dzieli ich jedynie jedno oczko różnicy a kurs jakby gospodarz conajmniej zajmował 3 miejsce ale od konca smile.. kurs raczej oparty na statach Hertha ostatni raz w lidze wygrałą z Bayernem 6,5 roku temu i to 6-5 smile u siebie w grudniu gdy dr Dre wydał swojego klasyka 01 laugh.
Hertha zagra bez Pantelicia, Piszczka, Traore i Kancara Bayern natomiast bez Massimo Oddo.
Bayern zaczął runde od porażki z HSV następnie ograł u siebie Borussie 3-1 Hertha wygrała z Eintrachtem i zremisowala z Bielefied no i należy podkreślic ze Hertha spisuje sie wyjątkowo lepiej niz w poprzednich latach a Bayern znowu nie ma zbyt równej formy

właśnie miałem pisać analizę na identyczne typy, lecz skoro uprzedziłeś mnie to po co mam powtarzać te same słowa smile największym brakiem w składzie gospodarzy będzie z pewnością absencja Pantelicia. na szczęście zagra Voronin, który w dotychczasowych meczach rewanżowych pokazał się z bardzo dobrej strony. już nie pamiętam kiedy ostatnio Hertha była tak wysoko w tabeli, a kiedy wygrała z Bayernem? myślę, że skoro Berlińczycy są wciąż w "cugu", a na stadion przyjdzie mnóstwo kibiców to czemu nie zagrać na 1X? typ na 1 realny, ale raczej za niską stawkę

na koniec szybki typ od siebie, którego niestety nie poprę analizą, gdyż nie mam czasu na jej napisanie. w spotkaniu Hannover - Stuttgart widzę następujące typy: zwycięstwo gospodarzy, kurs ~2.80, lecz myślę, że ciut bezpieczniej będzie zagrać na 1X

Do góry
#2913649 - 15/02/2009 03:10 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: royalflush
Hertha Berlin v Bayern Munchen typ 1x -1.90- lub 1 -3.8- 2-1 piwo


Mecz był bardzo zacięty Hertha grała momentami bardzo haotycznie no ale to po ich stronie było dziś szczęscie, Bayern starał się naciskać ale a Hertha tworzyła grozne kontrataki.
Bramkarz gospodarzy spisywał się rewelacyjnie (interwencje przy wyrównaniu Bayernu miazga smile gdyby nie on Hertha nie przerwała by złej passy która wlekłą się za Berlinczykami az 8 lat tongue

Do góry
#2915623 - 16/02/2009 00:25 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: royalflush]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
gratuluje typu smile ja niestety nie miałem okazji oglądać meczu. co ciekawe, wychwalany przeze mnie Voronin wczoraj udowodnił swoje umiejętności i sieknął dwie brameczki

ciekaw jestem jak wyglądała gra Werderu ...

Do góry
#2915698 - 16/02/2009 00:44 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: madel]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Werder wczoraj walił głową w mr. Szczególnie w drugiej połowie spartaczyli mnóstwo sytuacji,a kiedy już im sie wreszie udało wcisnąć bramkę to po chwili stracili bardzo głupiego gola.

Do góry
#2924300 - 19/02/2009 03:44 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: As]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City

Do góry
#2927703 - 20/02/2009 08:03 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Schalke - Borussia Dortmund

Gospodarze w tym sezonie zawodzą kibiców i zajmują zaledwie 9 lokatę w tabeli.
Dortmund to ósma drużyna bundesligi.Różnica punktowa między dwoma tymi zespołami to zaledwie jedno ''oczko''.Jest to spotkanie derbowe.
W ekipie gospodarzy bez większych strat kadrowych.Zabraknie jedynie pomocnika Levana Kenii.Do składu powracają:Marcelo Bordon,Benedikt Höwedes oraz Jermaine Jones (pauzował w poprzednim spotkaniu ligowym z powodu kartek).
Drużyna z Dortmundu to szpital.Szkoleniowiec Jürgen Klopp nie będzie mógł skorzystać z : Leonardo De Deus Santos, Young-Pyo Lee, Mats Hummels , Paulo Cesar Fonseca do Nascimento oraz Kuby Błaszczykowskiego.Do kadry zaś wracają: Kevin-Prince Boateng i Florian Kringe.
Gospodarze grają w kratkę w spotkaniach ligowych po przerwie zimowej.Wygrali jedno spotkanie ligowe u siebie z Bremą i dwa spotkania wyjazdowe przegrali różnicą jednej bramki.
Drużyna gości jeszcze nie wygrała spotkania po przerwie zimowe.Zanotowali dwa remisy u siebie i jedną porażkę na wyjeździe z Bayernem.
Nadchodząca chwila dla Schalke jest idealna by wygrać spotkanie w 133 spotkaniu derbowym.Powinni wykorzystać sytuację w jakiej znajduje się ekipa z Dortmundu.Trzeba odrabiać straty.Sześć punktów straty do piątego w tabeli Leverkusenu to niewiele.Nic tylko pozostaje życzyć graczom z Gelsenkirchen zwycięstwa.
Typ : 1 7/10

Do góry
#2928187 - 20/02/2009 19:38 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: madel]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Schalke - Dortmund


Nie bede sie rozpisywal na temat tego meczu,napisze tylko,ze jest to mecz " o krola regionu ".
W tych derbach zadko kiedy zabraklo emocji,a w obu miastach od kilku dni mowi sie tylko o tym meczu.
Kibice druzyn oczekuja walke o punkty i ciezko sie wyobrazic,ze w tym pojedynku nie padnie duzo zoltych kartek.

DFB wybral jednak dobrego sedziego,ktory nie rzuca za bardzo kartkami,jednak w tym spotkaniu bedzie zmuszony pokazac przynajmniej 4 razy zolty kartonik. gwizdek

Typ:

Suma kartek over 3.5 @1.65 4/10 NordicBet

(Postawie tez 1/10 w expekt,ze K.-P.Boateng i Rafinha otrzymia zolte kartki)

Do góry
#2929964 - 21/02/2009 08:01 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: WERDER12]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
witam Werder12 kupe czasu smile

Jutro Arminia rzekomo bez Wichniara więc nie będzie komu bramek strzelać. Zlayować gospodarzy wydaje się dobrym pomysłem.

Granie na Wolfsburg po kursie @2.0 nie jest dobrym pomysłem.
Herciani po wygraniu nad Bayernem poczuli się na pewno jeszcze lepiej niż dotychczas. A tak w lidze nie prezentowali się już dawno... remiksem pachnie. lay gospodarze.

Podolski strzeli ? tak smile

Energie Werder. underowo.


pani w tefałen24 mówi że front nadciąga zee zachodu śniegowy, więc można sprawdzić jak na poszczególnych boiskach i pounderować wink

Do góry
#2930042 - 21/02/2009 08:50 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: Szczypior]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Stuttgart - Hoffenheim

Spotkanie Stuttgartu z rewelacją rozgrywek.
Trener Markus Babbel nie będzie w tym spotkaniu skorzystać z :
Matthieu'a Delpierre'a , Timo Gebharta and Sebastian Rudy'ego oraz Yildiraya Bastürka.
Jednak liczę,że Stuttgart wreszcie zacznie grać piękną piłkę.Powinni wykorzystać rezultat spotkania Schalke z Dortmundem.A wiedzą,że Wolsburg podejmuje w nadchodzącej kolejce lidera tabeli Herthę.Hoffenheim to już nie jest ta sama drużyna co na początku sezonu.Widoczna jest absencja najlepszego snajpera klubu.Klub zaczyna przeżywać kryzys.W trakcie przerwy zimowej głośno mówiono,że gracze z Hoffenheim nie będą mistrzem Niemiec.Klub zaczyna tracić punkty w spotkaniach ligowych i zaczyna opuszczać się w tabeli.Stuttgart zawsze u siebie prezentował się świetnie.Mecz jest również ciekawy ze względu na to,że w ekipie gości gra były golkiper Timo Hilldenbrand.Gospodarze po prostu muszą wykorzystać nachodzącą okazję i wygrać mecz.Kurs również na spotkanie dobry.Więc trzeba spróbować.A jaki będzie rezultat przekonamy się po meczu cool
Typ : 1 7/10

Do góry
#2930536 - 21/02/2009 20:30 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: Bezdomny]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
takze wydaje mi sie ze VfB wygra.... Hoffenheim jak na beniaminka imponująco grał pierwszą runde no i chyba juz wystarczy pozatym w ej rundzie ich forma nie jest juz taka kolorowa smile

Do góry
#2930556 - 21/02/2009 20:44 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: royalflush]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: royalflush
takze wydaje mi sie ze VfB wygra.... Hoffenheim jak na beniaminka imponująco grał pierwszą runde no i chyba juz wystarczy pozatym w ej rundzie ich forma nie jest juz taka kolorowa smile


biorąc pod uwagę oczywiście, że jak do tej pory mieli i ciągle mają mniejsze bądź większe kłopoty kadrowe.

wbrew wszystkim nie dopatrywał bym się syndromu beniaminka w drużynie TSG - zdaję sobie sprawę, że walka o mistrzostwo może być poza zasięgiem Hoffenheim, ale start w europejskich pucharach (czyatj: pierwsza piątka na zakończenie sezonu) jak najbardziej realny. są pieniądze (wiadomo, że pieniądze są najważniejsze), jest solidny trener, jest materiał na solidnych graczy. mam nadzieję ze beniaminek nam nie zgaśnie i będą emocje w bundeslidze.

osobiście zagrałem X2 (@1,66 bet365), myślę też nad delikatnym zagraniem Hoffenheim -1 (@6,60 bet365) - żeby się lepiej oglądało.

Do góry
#2930565 - 21/02/2009 20:52 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: madel]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
@Szczypior piwo


Cottbus - Werder

Na poczatku moze najwazniejsze info:
nie zagra Pizarro (nie zostal powolany do kadry na mecz,powod, bez zgody nie dotarl punktualnie na piatkowy trening).
Wiese rowniez zostal w domu (lekka kontuzja).

Teoretycznie Werder to spotkanie powinien wygrac i juz nie dzielic prezentami,tym bardziej ,ze kadra jest prawie w closci.

W Cottbus napadalo troche sniegu,jednak murawa jest podgrzewana i nie powinno to sprawiac zadnych klopotow.

Ja wybralem na dzis taki zaklad i z tych powodow:

Ostatnie mecze Werderu i zawsze korzystny wynik w rzutach roznych.

Gladbach - 19- 2

Schalke - 12- 6

Bielefeld - 14- 1

dodamy jeszcze Milan 5- 3

To w/mnie nie przypadek,tylko ofensywna gra Werderu,dzis systemu gry z pewnoscia nie zmienia.

Typ:

Handicap rzuty rozne - Werder -1 @1.85 2/10 bet365

rzuty rozne,wiecej niz 10 @2.00 1/10 bet 365

Do góry
#2941204 - 26/02/2009 03:56 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: WERDER12]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Za nami 21 kolejek niemieckiej ligi.Sytuacja wygląda następująco



Kursy na 22 kolejkę niemieckiej ligi



Do góry
#2941473 - 26/02/2009 05:28 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: Bezdomny]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
według mnie, buki strasznie zaniżają kurs na Borussię Dortmund. z całym szacunkiem ale ta drużyna w tej rundzie prezentuje niesamowity piach co z resztą potwierdza fakt, że na wiosnę są jedyną drużyną bez zwycięstwa! w pierwszej chwili pomyślałem, że teraz nadarza się dla Borussi świetna okazja aby wygrać, lecz Hoffe tak łatwo nie podda się, pomimo spadku formy dalej prezentują zajebiście ofensywny futbol, o mały włos nie wygrali tydzień temu w Stuttgarcie, który jest niepokonany od siedmiu spotkań.

ogólnie rzecz biorąc, zapowiada się niełatwa kolejka do obstawiania. bardzo ciekawie powinno być w Bremie i Hamburgu. do weekendowych spotkań jeszcze czas, zobaczymy jeszcze co pokażą niemieckie drużyny w europejskich pucharach wink

Do góry
#2946501 - 28/02/2009 17:08 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: madel]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Hannover-Leverkusen Over 2,5 gola

Wydaje mi sie, ze jest najwlasciwszy typ patrzac na dzisiejsze pary w Bundeslidze. Pomijajac juz same statystyki procentowe obu druzyn w tym sezonie, ktore i tak wskazuja ponad 55% na overy to uwazam,ze dzis spotykaja sie bardzo ofensywne druzyny.Nie pamietam meczu w ktorym Bayer nie strzelil gola,a i gospodarze ostatnio calkiem niezle,takze uwazam to na 85-90% powodzenia

Do góry
#2946568 - 28/02/2009 18:58 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: ryzy9]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
TO ja może wkleję moje wypociny.

28/02 15:30 Hertha Berlin - M'gladbach

Hertha (2., 40) na własnym obiekcie zagra dzisiaj z zespołem Borussii Moenchengladbach (18., 16), który na chwilę obecną jest pierwszym potencjalnym kandydatem do spadku. Hertha w tym sezonie spisuje się znakomicie. W poprzedniej kolejce jednak, podopieczni trenera Favre opuścili fotel lidera, po porażce 1:2 z Wolfsburgiem. Spory udział w dobrej grze stołecznej drużyny ma duet napastników Vornin &#8211; Pantelic, który w tym sezonie zdobył 12 bramek. Coraz częściej się mówi o tym, że latem obydwaj zawodnicy opuszczą Berlin. W gronie potencjalnych następców wymienia się m.in. Klasnica. Dwa spotkania w podstawowym składzie (z Bayernem i Wolfsburgiem) w drużynie z Berlina zagrał Rodnei, który został sprowadzony z... Jagielonii Białystok.
Borussia MG dzielnie walczy o utrzymanie. Niezwykle ważne zwycięstwo z poprzedniej kolejki z Hannoverem (3:2) dodało wiary zawodnikom i sympatykom ostatniej drużyny Bundesligi. W ostatnich 3 spotkaniach Borussia nie poniosła porażki, a grała m.in. z Hoffenheim i Werderem. Duży udział w ostatnich poczynaniach drużyny Źrebaków ma bramkarz Bailly.

Bilans spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami wynosi 14-4-4 na korzyść zespołu Herthy. Jesienią Berlińczycy wygrali 1:0. W poprzednim sezonie natomiast, na Olympiastadion stołeczna drużyna wygrała 2:1.
W dzisiejszym pojedynku w szeregach gospodarzy z Berlina nie zobaczymy Chadeda, Pantelica, Fiedlera, Piszczka, Lustenbergera, Hartmanna oraz Kacara. Borussia natomiast zagra osłabiona brakiem Dante oraz Jauresa.

Faworytem meczu jest bez wątpienia Hertha. Odradzam jednak granie na gospodarzy, bo po pierwsze kurs jest niski, a po drugie, Berlińczycy nie będą mieli łatwej przeprawy. Borussia bardzo podbudowała się ostatnimi wynikami. Strata do miejsca gwarantujące utrzymanie wynosi 4 punkty. Nie jest to dużo, a stawka jest ogromna. Kadrowo też zespół beniaminka nie wygląda źle. O bramkarzu już wspominałem. Można jeszcze wspomnieć o Baumjohannie oraz Marinie, którzy w tym sezonie zdołali już nieźle namieszać. Na ławce jest również niezawodny Neuville, który w ostatnim meczu zapewnił swoje drużynie 3 punkty. Odważnym polecam różne handicapy azjatyckie na &#8222;2&#8221;. Mi najbardziej do gustu przypadł handicap na Borussię +1 po kursie 1.77.

28/02 15:30 Eintracht Frankfurt - Schalke 04

Eintracht Frankfurt (12., 23) odniósł w poprzedniej kolejce bardzo cenne, wyjazdowe zwycięstwo z Karlsruher SC 1:0. Tym samym, podopieczni trenera Funkela przłamali pasmo 4 spotkań bez wygranej. Ich dzisiejszy rywal - Schalke (9., 31) w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Niebiescy w poprzedniej kolejce zaledwie zremisowali na własnym obiekcie z Borussią Dortmund 1:1. Bardzo ładną bramkę w tym spotkaniu zdobył Kuranyi, który wykorzystał świetne podanie Altintopa.
Bilans spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami wynosi 25-5-9 na korzyść Eintrachtu. Jesienią 1:0 wygrali Niebiescy. W poprzednim sezonie na Commerzbank-Arena padł remis 2:2.
W dzisiejszym pojedynku zespół z Frankfurtu zagra bez Preussa, Vasoski'ego, Bajramovica, Liberopoulosa, Spychera i Amanatidisa. Schalke natomiast zagra tylko bez Pandera.

Hannover na własnym stadionie legitymuje się bilansem 3-3-4. Schalke natomiast na wyjazdach ma bilans 2-4-5. Niebiescy na wyjeździe ostatni raz wygrali 1.11.2008 roku.

Liczę na to, że w końcu Schalke zacznie grać jak przystało na czołowy zespół Bundesligi. Od grudnia gra Niebieskich nie wygląda zbyt przekonywająco. Jeżeli podopieczni Ruttena wygrywali to nie większą różnica aniżeli 1 bramki. Dzisiaj liczę przede wszystkich na lepszą skuteczność. Eintracht jest drużyną bardzo przeciętną. Gospodarze z Commerzbank-Arena wystąpią w dzisiejszym meczu prawdopodobnie w ustawieniu 4-5-1 z wysuniętym w ataku Feninem. Czeski napastnik w ostatnim czasie był krytykowany (mecz z Wolfsburgiem) za swoją grę. Zresztą wspominałem już o tym przed tygodniem. Trener Ruttena jak zwykle, zapewne zaserwuje ustawienie 4-3-3. Holenderski trener jest w bardzo uprzywilejowanej sytuacji, gdyż do jego dyspozycji są niemalże wszyscy zawodnicy. Stawiam dzisiaj na gości, którzy mając takich zawodników jak Altintop, Kuranyi, Bordon, Farfan czy Westermann powinni w końcu przejść na wyższy poziom i seryjnie zdobywać punkty.
Typ: 2

28/02 15:30 Hannover - Leverkusen

Hannover (13., 21) spisuje się ostatnio bardzo nierówno. Drużyna Heckinga zaczęła gubić punkty i obecnie przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie 3 punkty. W poprzedniej kolejce drużyna Jacka Krzynówka przegrała 2:3 z ostatnim zespołem ligi &#8211; Borussią Moenchengladbach.
Dzisiejszy rywal H96 to drużyna Bayeru Leverkusen (5., 36), która ostatnio również zgubiła kilka bardzo potrzebnych punktów. W poprzedniej kolejce podopieczni Labbadii polegli z HSV 1:2. Strata do lidera nadal nie jest duża i wynosi zaledwie 6 punktów.

Bilans spotkań pomiędzy Hannoverem a Bayerem wynosi 1-5-3. Jesienią Aptekarze wygrali 4:0. W poprzednim sezonie natomiast w Hanowerze padł wynik 3:0 dla Bayeru.
W dzisiejszym pojedynku w szeregach gospodarzy z Hanoweru zabraknie Viniciusa, Pinto, Hanke, Krebsa, Yankova oraz Ismaela. Aptekarze natomiast będą musieli sobie poradzić bez Henrique, Castro oraz Schneidera i Domaschke.

Hannover na własnym stadionie przegrał w tym sezonie tylko 1 raz (bilans 5-5-1). Bayer na wyjazdach z kolei spisuje się rewelacyjnie (6-2-2). Zapowiada się pasjonująca walka, gdyż obydwie drużyny mają o co walczyć. Faworytem tego meczu wydają się jednak goście, jednak kurs na ich zwycięstwo (ok. 2.00) z drużyną, która na własnym stadionie przegrała 1 z 11 spotkań jest zdecydowanie za niski. Jedyny rozsądny typ to over 2,5. Leverkusen dużo strzela (44), a Hannover dużo traci (41). Hannover również nie ma problemów ze zdobywaniem bramek. Ostatni raz H96 nie zdobył bramki 22.11.2008 roku. Kurs na over wynosi ok 1.60.

28/02 15:30 Dortmund - TSG Hoffenheim

Jedno z ciekawszych spotkań 22. kolejki zostanie rozegrane na Signal-Iduna-Park. Borussia Dortmund (8. miejsce, 32 punkty) zagra dzisiaj z wiceliderem - Hoffenheim (2. miejsce, 40 punktów).
W poprzedniej kolejce Borussia zremisowała na wyjeździe z Schalke 1:1. Był to już 3 remis BVB w rundzie wiosennej i zarazem 4 mecz bez zwycięstwa. Warty zauważenia jest jednak fakt, iż Borussia jest drużyną Bundesligi, która ma na swoim koncie najmniej porażek (3)! Bilans podopiecznych trenera Kloppa na własnym terenie wynosi 3-8-0.
Zawodnicy Hoffe natomiast w poprzedniej kolejce zremisowali 3:3 ze Stuttgartem. Był to ich 3 mecz w lidze bez wygranej. Na wyjazdach drużyna Rangnicka legitymuje się bilansem 4-2-4.

Jesienią Hoffenheim wygrało z rywalem 4:1.
W dzisiejszym pojedynku w drużynie Borussii zabraknie Błaszczykowskiego, Hummelsa, Lee oraz Boatenga. Natomiast Hoffe wystąpią bez Compera oraz Ibisevica.

Bardzo trudno w tym przypadku wskazać faworyta. Borussia na własnym obiekcie jest niepokonana. Hoffenheim w rundzie wiosennej obniżyło nieco loty. Ibisevica stara się zastąpic Ba, który w poprzedniej kolejce strzelił 3 bramki. Jedynym rozsądnym typem w tym meczu wydaje się być postawienie na sumę goli powyżej 2,5. Hoffenheim dużo strzela i również sporo traci. Borussia (31 bramek strzelonych, 25 straconych) pod tym względem wygląda dość przeciętnie. Borussia od 2 spotkań nie zanotowała &#8222;overa 2,5&#8221;. Chyba najwyższy czas na przełamanie?! Jedynym mankamentem w tym przypadku jest stosunkowo niski kurs na over 2,5 (@1.60). Jednak chyba wszyscy grający takie rozwiązania w Bundeslidze zdążyli się przyzwyczaić do takich kursów na linie powyżej 2,5.

28/02 15:30 Bochum - Energie Cottbus

Spotkanie zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. Bochum (16., 18) w poprzedniej kolejce zremisowało 1:1 z Arminią. Energie (15., 20) natomiast sprawiło wielką sensację, pokonując w meczu na własnym terenie Werder Brema 2:1. W 3 spotkaniach drużyna z Cottbus zdobyła aż 7 punktów!

Bilans spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami wynosi 2-1-1. Jesienią padł remis 1:1. W poprzednim sezonie natomiast padł remis 3:3.
W dzisiejszym pojedynku Bochum zagra bez Maltritza i Klimowicza, który bardzo dobrze spisuje się w nowym klubie. Energie natomiast wystąpi bez Kukiełki, da Silvy i Kurtha.

Niezwykle ważne spotkanie dla obydwu drużyn. Gdyby wygrali Energetycy, odskoczyliby "dość znacznie" od strefy spadkowej. Bochum natomiast na porażkę nie może sobie pozwolić, gdyż punkty tracone na własnym terenie z rywalem, który również walczy o utrzymanie, mogą się spowodować bardzo poważny problem. Każdemu w tym spotkaniu zależy na zwycięstwie, remis teoretycznie nie zadowoli w pełni żadnej ze stron, ale jednak żadnej też nie skrzywdzi. Jak bym miał typować to spotkanie, to skreśliłbym X. Drużyny ostatnio "lubiły" ze sobą remisować. W tym sezonie również z innymi rywalami remisowały stosunkowo często. Jednak chyba typowanie meczu odpuszczę, ewentualnie typ na remis wrzucę do kuponu systemowego.

Ogólne typy wyglądają w ten sposób:


Eintracht Frankfurt - Schalke 04 2 @ 2.00 1/10

Hannover - Leverkusen over @ 1.60 1/10

Dortmund - TSG Hoffenheim over @ 1.60 1/10

Niska stawka jest spowodowana tym, iż ostatnio w Bundeslidze dzieją się cyrki i na szaleństwo w stawkowaniu nie można sobie pozwalać. Mam nadzieję, że dzisiaj wszystko wejdzie.

Do góry
#2946574 - 28/02/2009 19:04 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: ryzy9]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Dortmund-Hoffenheim +2,5 gola-1,6
Brema-Bayern +2,5 gola -1,57


Te dwa typy wydają mi się najrozsądniejsze w ten weekend. Hoffenheim grający w tej rundzie bez Ibisevica nadal strzela bramki(ostatni wyjazdowy mecz w Stuttgarcie 3:3 plus niewykorzystany karny), jak i potrafi wysoko przegrać(1:4 u siebie z Leverkusen). U gości może nie zagrać Hildebrand, gdyż zmaga się z jakąś dolegliwością ale mniejsza o to. Z zespołu Dortmundu wypadł Lee Y-P, w ataku natomiast jest mały dylemat bo nie wiadomo czy zobaczymy Zidana czy Valdeza. W tym sezonie te ekipy grały ze sobą dwa razy - raz w lidze, raz w pucharze Niemiec( w obu meczach był grad bramek , a dokładnie 4 i 5).

No i niedzielne spotkanie, hit kolejki niemieckiej. Obie drużyny świetnie wypadły w pucharach europejskich. Werder po bramkowym remisie 2:2 i bramkach Pizarro wyeliminował Milan z rozgrywek, natomiast trio Bawarczyków Ribery-Klose-Toni rozstrzelało Sporting w meczu wyjazdowym LM 0:5. W meczach między tymi drużynami bramki padają "rzęsiście", tym razem może być podobnie(a trudno jest wskazać faworyta meczu). Bayern musi gonić uciekającą czołówkę Hertha, Hamburg, Hoffenheim - natomiast Brema musi zacząć "ciułać punkciki" jeśli chce zagrać w europejskich pucharach w następnym sezonie. Brak poważnych osłabień w obu ekipach.

Do góry
#2946774 - 28/02/2009 21:26 Re: Niemcy - sezon 2008/2009 [Re: Koski]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Hannover 96 - Leverkusen

W/mnie H96 popelnil w tym roku duzy blad,bo po odejsciu Huszti (swietny pilkarz) druzyna stracila bardzo duzo na wartosci.
Zamiast walczyc o miejsce w pierwszej 10 pozostalo temu klubowi bronic sie przed spadkiem.
Dla trenera Heckinga dzisiejszy mecz jest bardzo wazny i juz nastawia swoja druzyne na ostra walke.
Przy dzisiejszej porazce daje mu malo szans na dulugoterminowe utrzymanie sie w Hannoverze.
A nastepne mecze H96 sa z cala czolowka BL + Dortmund i Bremen.
Warto wspomniec,ze H96 (home) wygral tylko 1x w ostatnich 9 spotkaniach przeciwko Bayerowi.

Leverkusen jest najlepsza wyjazdowa druzyna w BL.
Bruno Labbadia bedzie musial przebudowac obrone,nie zagraja Castro i Henriqe.
W kadrze jest Toni Kroos (utalentowany zawodnik z Bayernu),ktory moze okazac sie dobra opcja na ten mecz.
W dobrej formie jest napastnik Helmes, jutro obchodzi 25 urodziny.

Typ:

Leverkusen -0 @1.54 3/10 betfair

Patrick Helmes to score @2.10 1/10 Nordicbet

Do góry
Strona 9 z 15 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Sensei, alfa), 3564 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581667 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49