Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2525265 - 07/08/2008 14:36 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Baqu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wisla pojedzie pejsiakow i trafi na Barce

Tak pisalem 14 lipca....a dzis napisze tylko, ze moja panna jest fanka Wisly, wiec i ja pokibicuje polskiej druzynie na Camp Nou.

Jaja sa ,bo sierpien to martwy sezon i FCB nie ma nawet oferty na bilety.
Malo tego, dzis nie wiem kiedy jest mecz ,czy we wtorek czy w środe.
Na stronie Barcy brak info, trzeba bedzie pojechac na stadion, co tez za pare godzin uczynie.

PS. Niezla polewka z "potegi" zydograjkow.
Jeden pejsiasty redaktorek wyssal z palca jakies peany (artykul w GW) na czesc Beitaru i pol Polski uwierzylo \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2525268 - 07/08/2008 15:02 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: jarko 33]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: jarko 33


mialby "jaja" Pawel poszedlby grac do " normalnej " ligi a tak bedzie nadal przecietniakiem \:\)




Dla mnie ten "przeciętniak" łyka obecnie Saganowskich, Matusiaków itp. na śniadanie.

Z Brożkiem jest moim zdaniem trochę podobna sytuacja do tej swego czasu z Żurawskim - obaj potrzebowali trochę czasu na aklimatyzację w Krakowie, ale kiedy już im się to udało, stali się wiodącymi postaciami swojej drużyny.

Jeżeli Leo przy najbliższych powołaniach pominie Pawła Brożka to będę, mimo wszystko, mocno zdziwiony.

Do góry
#2525273 - 07/08/2008 15:34 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Mindman]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
8 lat na aklimatyzacje nizle. Przeciez on z bratem gra w wisle od juniora.

Do góry
#2525281 - 07/08/2008 15:50 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Mindman]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Mindman

Dla mnie ten "przeciętniak" łyka obecnie Saganowskich, Matusiaków itp. na śniadanie.

Z Brożkiem jest moim zdaniem trochę podobna sytuacja do tej swego czasu z Żurawskim - obaj potrzebowali trochę czasu na aklimatyzację w Krakowie, ale kiedy już im się to udało, stali się wiodącymi postaciami swojej drużyny.

Jeżeli Leo przy najbliższych powołaniach pominie Pawła Brożka to będę, mimo wszystko, mocno zdziwiony.


Mindman - moim zdaniem Zurawskiemu w formie, za czasów jak grał w Wiśle to on może co najwyżej buty czyścić, a z polskiej ligi to chociażby Zahorski jest od niego o klasę lepszy \:\) jak bym miał mu dobrze życzyć to niech zostaje w krakowie i czeka na takie łatwe piłki jak zawsze dostaje i niech zarabia sobie niezłą kasę w Wisle, bo na zachodzie to on się na pewno nie wybije z tej swojej przeciętności. Oby Nei przyszedł to wreszcie będzie dobra para napastników z Niedzielanem stworzona.

Do góry
#2525288 - 07/08/2008 16:00 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Baqu]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Baqu ty żyjesz w jakimś świecie oderwanym od rzeczywistości? Aha to teraz wina Brożka że pomocnicy mu za łatwe piłki dogrywają i że te wszystkiego jego gole to łatwizna, każdy to zrobi? To czemu sezon temu nikt mu nawet nie zagroził w klasyfikacji strzelców? Zachwycasz się tym Zachodem to może daj przykład napastnika z Polski który w ostatnich latach się tam "wybił" i przestał być PRZECIĘTNIAKIEM? Pan Niedzielan? Pan Frankowski? Pan Rasiak? Może pan Saganowski lub Matusiak? A no tak wielki Żuraw który wylądował w słabeuszu z Grecji i gole to z karnych potrafi strzelić. też nie to może chociaż jakiś pomocnik jak Kosowski?
Rzeczywiście na Zachodzie wybili się ponad przeciętność.
Zahorski klasę lepszy? Może w przyszłości będzie bo jest młody. Obecnie nie robiłbym takich porównywań bo liga nawet nie ruszyła.

Do góry
#2525305 - 07/08/2008 16:32 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Chaoz]
kaka85 Offline
Kania gostyń

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 1841
Skąd: Gostyń
Zahorski lepszy od Brożka...chyba dlatego,że strzelił wczoraj 3 gole juniorom z Izraela...jeżeli napisałbyś,że jest lepszy w bierki podwodne,to może przyznałbym Ci rację \:\)

Do góry
#2525333 - 07/08/2008 17:17 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Amkwish]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: amkwish
Wisla pojedzie pejsiakow i trafi na Barce

Tak pisalem 14 lipca....a dzis napisze tylko, ze moja panna jest fanka Wisly, wiec i ja pokibicuje polskiej druzynie na Camp Nou.

Jaja sa ,bo sierpien to martwy sezon i FCB nie ma nawet oferty na bilety.
Malo tego, dzis nie wiem kiedy jest mecz ,czy we wtorek czy w środe.
Na stronie Barcy brak info, trzeba bedzie pojechac na stadion, co tez za pare godzin uczynie.

PS. Niezla polewka z "potegi" zydograjkow.
Jeden pejsiasty redaktorek wyssal z palca jakies peany (artykul w GW) na czesc Beitaru i pol Polski uwierzylo \:D


a pozniej żydogazeta jechala z wisłą że hoho po pierwszym meczu wyslawiajac swoich braci w jarmułkach

Do góry
#2525338 - 07/08/2008 17:20 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Baqu]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: okocha
zapamiętajcie, że nie stawia się przeciw polskim drużynom-stara prawda


jasne dżej-dżej \:D

tylko, że to forum bukmacherskie a nie fan klub Polski i wszystkiego co z nią związane

I nie forum regionalne TS Wisła \:o
Aczkolwiek przyznaję, że na ten mecz pomyliłem się co do Wisły okrutnie.
Gratuluję Wiślakom i tym, którzy typowali ich win.

Do góry
#2525343 - 07/08/2008 17:25 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: andreosw]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Brozek moze nie jest geniuszem, ale patrzac na nasz potencjal w ataku, to Leo robi masakryczne bledy...nikt inny, tylko Leo wybral tak, ze nasi nie siali zadnego postrachu na EURO.

Wystarczylo wziac Brozka i Jelenia i mielibysmy 2 grajkow, ktorzy moga zostawic w tyle prawie kazdego obronce na 15 metrach, ktorym mozna zagrac pile na wolne pole, z ktorymi mozna rozegrac szybka akcje kombinacyjna, bo nie beda na to 3 klatki za wolni.

Dla mnie dac Wisle na Euro, podmienic obcokrajowcow, dac Boruca i by nie bylo wstydu na EURO...a tak byl.

Cieszy mnie, ze taki ze mnie amator kwasnych jablek, ze jednak cos w tym Beitarze zauwazylem...mianowicie miernote.

Smiesza mnie rowniez zdania tych gwiazdek, ktore pojechaly grac w roznych Petach-Tikvach, bo u nas nikt ich nie chcial i dawali szanse 50-50, chyba tylko po to, zeby sie dowartosciowac.

AMEN.

Do góry
#2525351 - 07/08/2008 17:29 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: polskignom]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
boguskiego tez bym wzial do kadry, chlopak haruje caly mecz, zostawia niesamowita ilosc zdrowia na boisku a patrzac na niektore kaleki via lewandowski to jest to przepasc - tyle ze pozycja inna

Do góry
#2525353 - 07/08/2008 17:30 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: andreosw]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
@ devlin

Pisząc o aklimatyzacji miałem na myśli czas po zajęciu przez niego miejsca w pierwszym składzie Wisły \:\)

A o samym przebiegu kariery braci Brożków trochę wiem, bo pochodzą oni z małej, podkieleckiej drużyny, gdzie kiedyś wypatrzył ich jeszcze bodajże Nawałka.

Grają w Wiśle z tego co pamiętam od juniora starszego, ale nie jestem pewny. Z resztą, to nie jest chyba aż takie ważne w kontekście przesłania mojej wypowiedzi \:\)

@ Baqu

\:\)

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.

Obecnie Brożek jest moim zdaniem z całą pewnością najlepszym napastnikiem polskiej ligi, a jeżeli pod formą są/będą Jeleń i Smolarek, to nie boję się powiedzieć, że jest on najlepszym polskim napastnikiem w ogóle.

PS dla mnie: dwóch z tej trójki powinno tworzyć napad reprezentacji (w zależności od formy).

Do góry
#2525364 - 07/08/2008 17:39 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Mindman]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
leo powinien brożka wziąć i regularnie nim pograć pare meczów. a nie dał chlopu kilka minut w meczu ze stanami gdzie cała druzyna grala jak ostatnie padliny. ciekawe jaki ma on interes ze go nie powoluje hm..nie dostanie % od ewentualnego transferu ?

Do góry
#2525371 - 07/08/2008 17:44 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Sturmwind]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
wlasnie...to jest najlepsze...czemu nie graja Brozek i Wichniarek? Bo sie nie sprawdzili...Wichniar zagral 45 minut z Czechami, zaliczyl asyste i byl aktywny, po przerwie Polska juz tylko dogorywala, a nie grala.

Brozek zagral z USA, wszyscy dostali lomot, pilkarze nie trafiali w pilke, wierni kibice pisali o plotkach, ze nasi dostali w kosc...niestety byla to zapowiedz kleski na EURO, zgodnie z oczekiwaniami z reszta.

A Zuraw...co mecz to gra tyle, na ile starcza mu sil, czyli niecaly mecz...spotkan 15 albo i wiecej, goli: 1 z Armenia. Swietny napazdzior.

Do góry
#2525375 - 07/08/2008 17:48 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Sturmwind]
pacyfista Online   content
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82119
Skąd: jawor/bremen
Originally Posted By: Sturmwind
leo powinien brożka wziąć i regularnie nim pograć pare meczów. a nie dał chlopu kilka minut w meczu ze stanami gdzie cała druzyna grala jak ostatnie padliny. ciekawe jaki ma on interes ze go nie powoluje hm..nie dostanie % od ewentualnego transferu ?



wszystko sie zgadza co do Pawla Brozka,ale co Leo robi jeszcze w naszej kadrze,czlowiek ,ktory po czesci byl odpowiedzialny
za katastrofe na euro dalej jest trenerem,takie rzeczy to tylko
w Polsce i w erze. dla Wisly

Do góry
#2525399 - 07/08/2008 18:10 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: polskignom

Jesli Wisla tego nie przejdzie, to bede w szoku...bo Beitar jest nieprawdopodobnie slaby.



nie czytałem całej wypowiedzi bo po ostatnim zdaniu wydaje mi się że na piłce to się za bardzo nie znasz...tylko amator kwaśnych jabłek po obejrzeniu zaledwie jednego meczu może wypowiadać się w tak buńczucznym tonie...w dodatku jak to się stało że ta nieprawdopodobnie słaba drużyna wygrała z Wisłą ???...

jak to dobrze że po obejrzeniu JEDNEGO meczu tak doceniłeś Beitar \:D \:D
Jak to sie stało że było 5-0?

McDziarz za Twoje teorie o kupieniu sędziów prze Beitar \:D ;\)

Do góry
#2525402 - 07/08/2008 18:11 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Chaoz]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
sedzia byl kupiony przez betar tylko w taki sposob ze nie dal talowi czerwonej po 15 minutach jego gry :>

Do góry
#2525552 - 07/08/2008 19:08 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: kaka85]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: kaka85
Zahorski lepszy od Brożka...chyba dlatego,że strzelił wczoraj 3 gole juniorom z Izraela...jeżeli napisałbyś,że jest lepszy w bierki podwodne,to może przyznałbym Ci rację \:\)


nie od dziś wiadomo, że w bierki podwodne najlepszy jest Sobolewski, który non stop nurkuje w polu karnym ;-)

Originally Posted By: Mindman

@ Baqu

\:\)

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.

Obecnie Brożek jest moim zdaniem z całą pewnością najlepszym napastnikiem polskiej ligi, a jeżeli pod formą są/będą Jeleń i Smolarek, to nie boję się powiedzieć, że jest on najlepszym polskim napastnikiem w ogóle.

PS dla mnie: dwóch z tej trójki powinno tworzyć napad reprezentacji (w zależności od formy).


o.k. szanuje Twoje zdanie ja powiedziałem swoje \:\) każdy z nas
może mieć też po części rację, ale moja racja jest najmojsza ;\)

moim zdaniem Brozek kompletnie nie nadaje się do reprezentacji, gdyż nie umie udzwignąć ciężaru gry na siebie, co powinien robić dobry napastnik, często spala się w ważnych meczach. W lidze zgadzam się, że się wyróżnia i strzela dużo bramek, ale najczęściej ze słabszymi druzynami, jak Nicea chciała kiedyś za niego dać 2 mln euro myślałem, że Wisła zrobi świetny interes... nie zrobiła \:\( a szkoda bo pewnie wrócił by po roku za 4x mniejszą sumę \:\)

Originally Posted By: polskignom
wlasnie...to jest najlepsze...czemu nie graja Brozek i Wichniarek? Bo sie nie sprawdzili...Wichniar zagral 45 minut z Czechami, zaliczyl asyste i byl aktywny, po przerwie Polska juz tylko dogorywala, a nie grala.


nie dlatego Gnomie \:\) , Leo w wywiadzie nawet o tym mówił. Dokładnie analizował grę tych zawodników, badał ich pod kątem podań, strzałów, przetrzymania piłki, celnych podań etc. na specialnych programach / analizatorach. Nie pamietam dokladnie słów jakich użył, ale w ogólnym rozrachunku wyszło mu, że Ci zawodnicy bardzo często tracą piłkę, słabo radzą sobie sam na sam z obrońcą na plecach i jeszcze o czymś wspominał o czym nie pamiętam, sentencją jego wypowiedzi było to, że on takich zawodników nie potrzebuje do swojej koncepcji, a każdy trener ma przecież prawo wyboru i za to jest rozliczany.

pozdr,

Do góry
#2525556 - 07/08/2008 19:09 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: devlin]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dyskusja o przydatnosci Brozka w kadrze jest troche bezpodstawna w swietle tego jak gra "narodowa" a jak gra Wisla, choc nie przecze ze uwazam ze zasluguje na porzadne powolanie,
ktos napisal o Jeleniu i tu rowniez sie zgodze ze teoretycznie dwoch lepszych szybszych, wybieganych zawodnikow chyba nie ma ale to jeszcze wymagaloby zmiany sposobu gry, a Leo jakos sie nie pali do tego pomyslu.

Dobre tez teksty puszczacie o wybiorczej, usmiac sie mozna bo teraz jezdzicie po Stecu co to nie wychwalal niby Zydkow az z ciekawosci sobie looknalem na ten artykul i nijak nie doszukuje sie wychwalania rywala tylko calkiem rzeczowe porownanie, budzetow, zakupow i tych wszystkich aspektow nazwijmy technicznych.
Faktycznie jak ktos to czytal i sam gowno wie to moze wyciagnac wnioski ze tekst byl wychwalaniem rywala, byl bardziej dobitnym pokazaniem roznic ktore sa tak czy siak spore przynajmniej w aspektach czysto technicznych czy organizacyjnych,
cale szczescie dla Krakowian maja trenera ktory przygotowal ich nalezycie do rewanzu, podjal wlasciwe decyzje i czy jest to kwestia szczescia czy dobrego warsztatu ciezko teraz ocenic na szybko bo i trener mlody i jeden mecz nie jest odpowiednia probka ale sklaniam sie ku temu ze to Skorza jest dobrym trenerem.

Mecdz z Barcelona obnazy wszystkie slabosci Wislakow, co do szans na awans nikt raczej nie ma watpliwosci, kwestia jak do tego meczu sie nastawia, a sa powody zeby stwierdzic ze zagraja na godziwym poziomie i strzela jakies bramki, sam od razu zagralbym typ ze Wisla w dwumeczu strzeli 2 bramki lub wiecej,
sprzyja temu to ze pierwszy mecz na terenie rywala, a drugi o siebie, jesli w pierwszym strzela co wcale nie jest niemozliwe to w drugim powinni zrobic to spokojnie.
Oczywiscie kwestia samego wyniku pierwszego meczu jest bardzo wazna ale nie mowimy tu o przejsciu Barcelony tylko o korzystnym wyniku.

Od jakiegos czasu mam wrazenie ze Wisla calkiem dobrze sie nastawia na wazne mecze i Skorza nie boji sie nazwisk i spokojnie potrafi gwiazdeczki sadzac na lawce, nie marudzi tylko dopasowuje gre do tego co ma i to mi u niego imponuje podobnie jak postawa Boguskiego we wczorajszym spotkaniu bo to bez watpienia jeden z lepszych graczy wczorajszego meczu.

W sumie ciekawa dyskusja tylko szkoda ze przed meczem wiekszosci nickow jakos nie moglem sie dopatrzyc no ale to w koncu mecz.pl, a tu jest w dobrym stylu byc madrym po meczu \:D

Do góry
#2525569 - 07/08/2008 19:20 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Baqu]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: Baqu

nie dlatego Gnomie \:\) , Leo w wywiadzie nawet o tym mówił. Dokładnie analizował grę tych zawodników, badał ich pod kątem podań, strzałów, przetrzymania piłki, celnych podań etc. na specialnych programach / analizatorach. Nie pamietam dokladnie słów jakich użył, ale w ogólnym rozrachunku wyszło mu, że Ci zawodnicy bardzo często tracą piłkę, słabo radzą sobie sam na sam z obrońcą na plecach i jeszcze o czymś wspominał o czym nie pamiętam, sentencją jego wypowiedzi było to, że on takich zawodników nie potrzebuje do swojej koncepcji, a każdy trener ma przecież prawo wyboru i za to jest rozliczany.

pozdr,


No właśnie. Programy komputerowe. To fajna dodatek, poszerzający perspektywę widzenia. Tyle, że ważniejszy jest od nich nos trenerski. Jak pokazał występ naszych napastników, Leo go utracił. Taki szczegół.

Do góry
#2525676 - 07/08/2008 19:54 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop

Dobre tez teksty puszczacie o wybiorczej, usmiac sie mozna bo teraz jezdzicie po Stecu co to nie wychwalal niby Zydkow az z ciekawosci sobie looknalem na ten artykul i nijak nie doszukuje sie wychwalania rywala tylko calkiem rzeczowe porownanie, budzetow, zakupow i tych wszystkich aspektow nazwijmy technicznych.


Ja pisalem o tym blaznie Polu \:D

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, pacyfista, Sensei, akagi, wHiTe_StAr, Zaixi, igea23, ANZELMO, alfa, 11kera11), 3014 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583096 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07