Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#2562485 - 23/08/2008 21:51 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Marian]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
jak widzisz polskignom brytyjki nie poprawili sie tak jak mowiles o 5-5,5sek i sa za Bialorusinkami:) kurs 4.30 izi

Do góry
Bonus: Unibet
#2562518 - 23/08/2008 22:03 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Marian]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
ciezko bylo sie poprawic w takim samym skladzie...gratki.

Do góry
#2563587 - 24/08/2008 03:26 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ

Do góry
#2563839 - 24/08/2008 05:42 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: CANTORO]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Czyn mało chwalebny, ale jak oglądałem dzisiejszy finał boksu w kat. do 75 kg (Kubańczyk vs Anglik), będąc na miejscu tego pierwszego chyba nie utrzymałbym nerwów na wodzy i znokautował wszystkich trzech dzentelmenów od klikania w maszynkę liczącą ciosy.

Do góry
#2563892 - 24/08/2008 07:21 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Vorspringer]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Pogromca_(z)buków
Czyn mało chwalebny, ale jak oglądałem dzisiejszy finał boksu w kat. do 75 kg (Kubańczyk vs Anglik), będąc na miejscu tego pierwszego chyba nie utrzymałbym nerwów na wodzy i znokautował wszystkich trzech dzentelmenów od klikania w maszynkę liczącą ciosy.


Klika 5 starców - 3 musi się - jakby to powiedział Szaranowicz albo jakiś inny idiota - zsynchronizować - tzn. kliknąć w tym samym czasie .
Ale i tak to pedalskie zasady , nie eliminujące żenujących werdyktów .

krótko dzisiaj - bo świętowania było duzio -

Maja i Ola ( born in Kalisz... )potworna radość , szacunek i przemiłe zaskoczenie - będzie z nich pociecha no i wreszcie trener Piątek przestanie się katować patrząc na zamkniętą 5-litrową flaszkę whisky ...
Marek Galiński - dobre 13 miejsce mimo wszystko - szkoda że zawsze musi gonić startując z gównianego miejsca .
Trzeba z przyjemnością napisać że Górale byli przygotowani super.
Znając życie na tym medalu uwieszą się kaleki z toru i szosy ze swoimi beznadziejnymi trenerami - no bo kto ich wypieprzy ?

Kobitki k2 500m - jako jedyne miały parę i szczęście ( Darek Sz. najpierw siedział na meczu w ptasim gnieździe - i to chyba nie w cieniu - co chwilę widział osady w trójce , które były max. 6-e...)
Ciekawie o męskim kalectwie wypowiada się Łbik - gwiazdy wypieprzyły wcześniej Światowiaka i se praktycznie same trenowały - qrwa ja bym im Fedossova podesłał ( trener piłkarek ręcznych Rosji...) - ciekawe czy by mu podskoczyli.....

Sztafeta 4x400 m M nie można mieć pretensji - czas Ok - w takim składzie i bez mozliwości manewru - OK .

W sumie fantastyczny dzień ratujący dupę i kasę i myślę,że nie tylko moją - ale przed Olimpiadą byłem przekonany że te 10 medali najpóźniej dobiją Kusznierewicze - i to w wariancie pesymistycznym .

Po IO postaram się skrobnąć małe podsumowanko .

ps. Na trawniku w wiosce nie stwierdzono odpoczynku żadnego z naszych oficjeli .
ps2.Ciekawi mnie bardzo opinia ex-kacyka Nurowskiego o naszym występie....

Do góry
#2564083 - 24/08/2008 16:25 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Zostały 3 finały,jeden w trakcie.Delikatnie proponuję win jankesów w basenie-4.2 Bwin.

Do góry
#2564094 - 24/08/2008 16:32 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: nawoj]
daserato Offline
addict

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 506
Skąd: Białystok
Originally Posted By: nawoj
Zostały 3 finały,jeden w trakcie.Delikatnie proponuję win jankesów w basenie-4.2 bwin.


Ja zagrałem USA+2,5 po kursie 1,72.

Do góry
#2564099 - 24/08/2008 16:35 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: daserato]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
1.8 WH

Do góry
#2564950 - 24/08/2008 23:54 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: nawoj]
Warka Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 702
Wlasnie mialem okazje zobaczyc na czeskim TV, przygotowane przez chinska telewizje, podsumowanie igrzysk. Pokazano w nim wszystkich mistrzow olimpijskich w poszczegolnych dniach trwania olimpiady (2 dni i przerywnik z jakims tematem, kolejne 2 dni, kolejny przerywnik, itd.). Calosc trwala dobrych 30 minut i okraszona byla fajnymi zdjeciami z aren sportowych i swietna muzyka. Szczegolnie spodobal mi sie utwor w czasie przerywniku o nazwie "Heroes", pomiedzy 14/15 dniem a 16. Bardzo przyjemnie sie to ogladalo

Tylko czemu ukochana TVP tego nie pokazala po ceremonii zamkniecia

Do góry
#2564997 - 25/08/2008 00:17 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Warka]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Właśnie pokazują to na TVP Sport \:\)

Do góry
#2565755 - 25/08/2008 05:50 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Szewa]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam ,

skończyło sie Święto Sportu ,

nasze starty ostatniego dnia -

Wenciaki - miły akcent na koniec , mecz był jaki był - najważniejsze ,że wygrany - perspektywy przed tą drużyną na pewno bardzo duże - są w ścisłej czołówce - przepieprzyli ćwierćfinał , ale obok siatkarzy to jedyny zespół w naszym sporcie , który może wyjść i wygrać z każdym ( no prawie - bo z francuzami to jednak na razie niechętnie...) . Nasi beznadziejni kopacze nie mają żadnych szans w najbliższym czteroleciu , żeby się choć zbliżyć do ich pozycji i poziomu .

Maraton M - no 2-óch kolejnych Kubertenowców musiało niestety się potwornie spocić na koniec wakacji ( tylko dlaczego nam kazano było to oglądać ? ).

Mieliśmy możliwość obejrzenia 263 polskich sportowców (obu płci) i chyba większość z nas się zgodzi , że co najmniej obecność 100-tki była jednym wielkim nieporozumieniem .
***

Króciutko wystawie cenzurki poszczególnym dyscyplinom - skala ocen 0-10 .

1)Badminton - 5,5-6 .
Były ćwierćfinały a w nich dużo walki - ale jednak tak blisko jak siatkarze to nikt nie był . Jasne ,że brakło brąziku choc jednego - ale nie było żadnych kompromitujących występów - na tle wielu innych dyscyplin na pewno nie było źle . No ale błysku też mało .

2) Boks - no dam 1
choć pyskatych mieliśmy dwóch . Na ocenę końcową na pewno składa się intelekt trenera - ciekawe czy ktoś mu zrobił badania IQ ? ( słynny wywiad u ...Mongołów dotyczący kolejnego przeciwnika ... ) . Losowanie trafiło sie Maszczykowi jak ślepej kurze ziarno i też spieprzył . O jego wygranych 2-óch walkach nie ma co pisać - pierwszy zupełny kelner - drugi trochę lepszy od pierwszego i juz nasz heros miał ciepło w gaciach . Irlandczyk go osmieszył . Kaczor - no nagadała sie chłopina przed IO za dziesięciu - pierwsza walka - ostre manto i milczenie - i nie ma sie co dziwić , bo trudno się gada z opuchniętą gębą .

3) Gimnastyka Sportowa - 8

Mamy jednego zawodnika na światowym poziomie , który w sumie w loteryjnej konkurencji nie zawiódł i wygrał . Chwała Blanikowi za to ! Natomiast notę zdecydowanie obniza ( nota nie jest dla Balanika - ale dla dyscypliny !!!) wysłanie i występ Marty Pihan - 46 miejsce , noty na poziomie trzeciej ligi - po co to komu było ?

4) Gimnastyka artystyczna 2

Fakty dla Mitrosz są smutne - 16 miejsce - szanse na awans do ścisłego finału były minimalne i niestety cudu nie było .

5) Jeździectwo 0

Pisałem wcześniej - dla mnie katowanie koni tak daleką podróżą bez żadnych szans na nie kompromitujący występ było absolutnym debilizmem i wyrzuceniem pieniędzy w błoto !
Parafrazując red.Idzi - po tych "występach" jeźdźcy powinni zanieść na własnych garbach te biedne zwierzęta z Pekinu do Warszawy . Spisak 20-y w WKKW ( część mediów oceniła to jako dobry(sic!)występ - za taką kasę - transport koni i całej reszty - zachwycanie się 20-ym miejscem to jakiś koszmarny idiotyzm ), Społowicz 53-y.Rapcewicz - ujeżdżanie 23 miejsce-startowało ..........25 .+

6) Judo - 2

Kobiety masakra - Matyjaszek walczył - był najbliżej - niestety - całość fatalnie - mogą się pocieszać , że do męskich zapasów im daleko ...

7) Kolarstwo torowe - 0

Wycieczka - masakryczne jest to ,że w trakcie roku coś tam jeżdżą - w Pekinie to była niemoc , szarzyzna - zupełny brak przygotowania - jak już im Państwo tor wybudowało to chyba logicznym będzie zatrudnienie trenera na poziomie - przecież nie będzie droższy przez 4 lata od krytego toru ?????

8) Kolarstwo szosowe M - 1

Nie demonizowałbym 16-egp miejsca Niemca - najlepszy polski kolarz i to od dobrych 3 lat znowu nie pojechał - bo jakaś miernota - ex-kolarz Wadecki - uparł się ,żeby go olać . Debilizm totalny - kolejny przykład świętej krowy - nie do ruszenia ?
Wyje..ł bym go w kosmos w 2 minuty po zakończeniu wyścigu szosowego - żeby ładnie wyglądało... Wadecki powinien być wypieprzony w 2 minuty po ...............ogłoszeniu nominacji olimpijskich .

9) Kolarstwo szosowe K - czytaj Paulina Brzeźna - 6

osobna kategoria dla niej ,żeby z wybitnym kalectwem nie mieszać i nie dać szansy dyletantom podczepić się pod ten jedyny punkcik.

10). Kolarstwo górskie - 8

Na dzisiaj basta

pozdrawiam

Do góry
#2565972 - 25/08/2008 14:51 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: onda
wysłanie i występ Marty Pihan - 46 miejsce , noty na poziomie trzeciej ligi - po co to komu było ?


Zdobyla kwalifikacje i bardzo dobrze, ze tam pojechala...w ogole nie wiem jak mozesz ja nisko oceniac, ale najwyrazniej do pokolenia, ktore ogladalo Montreal nic nie dociera...takie oto powstale systemowe blokady w glowach.

Do góry
#2566063 - 25/08/2008 18:41 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: onda
wysłanie i występ Marty Pihan - 46 miejsce , noty na poziomie trzeciej ligi - po co to komu było ?


Zdobyla kwalifikacje i bardzo dobrze, ze tam pojechala...w ogole nie wiem jak mozesz ja nisko oceniac, ale najwyrazniej do pokolenia, ktore ogladalo Montreal nic nie dociera...takie oto powstale systemowe blokady w glowach.


Człowieku - obiecałem sobie solennie ,że nie będę z tobą polemizował - ale nie rób jaj !
46 miejsce - i tekst , że dobrze ,że pojechała ???
Odrobinę obiektywizmu i trzeźwego rozsądku !
Dlaczego nie dodałeś ile zawodniczek startowało ???
Tylko napisz kolegom końcową klasyfikację z uwzglednieniem tych zawodniczek KTóRE STARTOWAłY NA WSZYSTKICH PRZYRZąDACH !!!!

Swój pogląd wyraziłem juz nie jeden raz - za te pieniądze , które zostały wyrzucone w błoto na przygotowania , utrzymanie i koszty wyjazdu ponad 100-tki Kubertenowców plus ich beznadziejnych trenerów i całek chorej w proporcjach "otoczki" związkowej - o wiele lepiej byłoby ufundować dodatkowe posiłki dla biednych dzieci w szkołach .

A oceniam jak każdy normalny kibic - który ma prawo do tego - moze jesteś za młody i trudno Tobie wyobrazić sobie sytuację , że żylismy w takich czasach , gdzie takiej mozliwość nikt z kibiców nie miał - i sukces był wtedy jak władza chciała .

Tak czytając Ciebie - to powraca z jakimś potwornym chichotem propaganda sukcesu . Chcesz wmówić często forumowiczom , że jest super - jak wszyscy przeżywali serię beznadziejnych i kompromitujących występów szeregu przypadkowych ludzi absolutnie nie na miejscu !
WIELU POLSKICH OLIMPIJCZYKóW dało potwornie dupy - i takie sa fakty - wielu z nich zrobiono krzywdę, że ich tam wysłano .
Ale to osobny temat .
Rekapitulując - nie pisz idiotyzmów typu , że po 46-ym miejscu dobrze ,ze ją tam wysłano ........

Do góry
#2566086 - 25/08/2008 18:57 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Na przygotowania do Pekinu wydano 274 mln zl. To bardzo duzo jak na 40-milionowy kraj.

Onda, jestes wsrod 15% osob, ktore czynnie uprawiaja sport?

Onda, piszesz chetnie swoim dzieciom usprawiedliwienia z wf-u?

Onda, wolisz, zeby te Twoje w przyblizeniu 8 zł poszlo na 2-3 mln niezasluzonych rent i zasilkow dla pijakow i nierobow?

Onda, jestes za zorgazniowaniem IO w Polsce w przypuscmy 2024 roku?

Onda, jestes za zorganizowaniem EURO?

***.iac na sportowcow, ktorzy musza dorabiac w innych pracach, zeby spelnic swoje marzenie? Masz zal do Pihan, ze zapier.dalala w Grecji 3 m-ce przed IO, zeby miec na jakikolwiek oboz?

Onda, podaj mi prosze przyklad tanszej promocji kraju od sportu?

PS. Wy seniorzy, ktorzy mieliscie okazje przezyc kawalek komuny za swojego swiadomego zycia macie w glowie taki beton, ktory bedzie odbijac sie czkawka calemu polskiemu spoleczenstwu az do momentu, w ktorym wiekszosc bedzie stanowila ludnosc, ktora tego betonu nie doswiadczyla. Niezaleznie od pogladow.

Jak cos Ci przeswita do umyslu przez ten beton, to zrozumiesz, ze 10 medali to i tak jest ponad stan naszego sportu, mimo, ze prognozy byly bardziej optymistyczne.

W ocenach innych sportow nie mam zamiaru z Toba dyskutowac, bo z wiekszoscia sie spotykasz raz na 4 lata, albo i rzadziej...

Dla mnie to koniec tematu...gdyz nie nazywam sie Don Kichote. I nie w glowie mi walka z wiatrakami.

Do góry
#2566094 - 25/08/2008 19:01 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A moze wolisz, zeby Twoje 8 zl poszlo na kapliczke nr 158245 w Polsce?

Do góry
#2566126 - 25/08/2008 19:17 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
Mathiass Offline
old hand

Meldunek: 31/08/2007
Postów: 980
Originally Posted By: onda
Swój pogląd wyraziłem juz nie jeden raz - za te pieniądze , które zostały wyrzucone w błoto na przygotowania , utrzymanie i koszty wyjazdu ponad 100-tki Kubertenowców plus ich beznadziejnych trenerów i całek chorej w proporcjach "otoczki" związkowej - o wiele lepiej byłoby ufundować dodatkowe posiłki dla biednych dzieci w szkołach .
Jakie pieniadze na przygotowania, jakie warunki treningowe, chlopie zanim cos napiszesz zorientuj sie.Marta Pihan przez 3 lata nie dostala ani zlotowki z PKOL, wszystko co osiagnela, wlacznie z tym ze wystapila na IO(a jest to ogromny sukces, w konkurencji gdzie wiekszosc medali jest dzielonych miedzy 4 nacje) zawdziecza tylko i wylacznie sobie! Przez 3 lata nie dostala zadnej zlotowki od Kusego Szczecin, mieszkala w motelu przy hali sportowej zyjac z dnia na dzien, dopiero pol roku temu znalazla prywatnego sponsora dzieki ktoremu mogla przeprowadzic ostatni element przygotowan i dzieki niemu pojechac na Igrzyska, nikt za darmo za piekne oczy nie dal jej tego wyjazdu, sama ciezka praca i mnostwem wyzeczen to osiagnela.Nie jezdzila 3 razy w roku po RPA, Florydzie i innych pieknych miejscach przygotowujac sie do Igrzysk a potem narzekajac ze na Florydzie byla zla woda bo jednego Przemkowi czy drugiemu Pawlowi wypadaly wlosy.

Jakby tak zawziecie trenujacych i dazacych do celu sportowcow jak Marta bylo w Polsce wiecej i dac im takie mozliwosci przygotowan jakie dostaly niektore "gwiazdy" plywalni badz lekkiejatletyki to bysmy mieli nieco ponad 10 medali (+2 dla Szarego i Jozwika).

Chojecka, Jakubczak te panie juz powinny powiedziec STOP swoim wystepom

Do góry
#2566152 - 25/08/2008 19:39 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Onda tak jak Ty uważam, że jakaś tam cześć naszej kadry dała ciała. Wiemy doskonale ze spora część już na starcie nie miała większych szans na medale czy jakieś wysokie pozycje, ok nie zawsze można wygrywać, ale trzeba walczyć i tej walki mi zabrakło w wielu przypadkach. Co do Pihan jednak uważam, ze jesteś niesprawiedliwy. Polskignom juz przed IO pisał o tym jak wiele kosztowało ją to aby w ogóle moc tam wystartować, pokazała jak bardzo jest zdeterminowana i jak bardzo jej zależy. Jak dla mnie takim osobom trzeba pomagać i trzeba je szanować, wynik hmmmm... nie znam tej dyscypliny, nie wiem czy było ja stać na więcej. Ja do niej mimo słabego miejsca nie mam żadnego, "ale"... marzenia rzecz ważna, a ona walczyła jak mogła żeby je zrealizować... . Co do kolarstwa szosowego M to tez mam dziwne wrażenie ze ta ocena to bardziej ocena tego co dzieje się w związku a nie tego jak pojechali Polacy, wiec tez byt obiektywna ta nota moim zdaniem nie jest.
Panowie wasza polemika na temat startów naszych Olimpijczyków była ozdoba tego tematu i z przyjemnością mi się ja czytało. Każdy z Was ma swoje racje. IO się zakończyły, więc nie warto zaogniać sytuacji wzajemnym naskakiwaniem na siebie. Macie zupełnie odmienne zdania na niektóre tematy i nie sadze żeby nagle jeden przekonał drugiego do swoich racji. Po prostu macie inne spojrzenie na świat i już. Po co więc się kłócić??? Tak na koniec to wyrazy szacunku z mojej strony za to wszystko co pisaliście podczas tej Olimpiady.

Pozdrawiam retoox

Do góry
#2566165 - 25/08/2008 19:51 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: retoox]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
I tu sie zgodze...mozna miec pretensje czasem o to, ze nie bylo walki, mozna miec pretensje o zachowanie po porazce.

Ale na pewno nie mozna miec pretensji o to, ze ich tam wyslano.

O Pihan specjalnie pisalem przed IO, jak widac nie pomoglo...szkoda.

Do góry
#2566166 - 25/08/2008 19:52 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: retoox]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Koniec skakania do gardeł moi mili Przyłączam się do opinii retooxa, że oczywiście każdy z Was ma swoje racje i nie sposób się z nimi nie zgodzić. Obu Was znam i źle mi się czyta takie mocne słowa a więc nie robić mi tu kłotni tylko lepiej walnąc parę za fają imprezę
Polskignomie - Onda nie jest betonem i takie określenie jest nieeleganckie lekko powiedziałbym...
PS. Waldziu faktycznie z uśmiechem na pysku czytało się twoje komentarze ;\)

Do góry
#2566180 - 25/08/2008 20:08 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: sebkos]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
http://pekin.onet.pl/0,1267642,1812954,0...,wiadomosc.html

Pisza takie bzdety, a potem maja pretensje, ze sportowcy ich olewaja \:D

Swoja droga...mimo, ze uwazam zachowanie wielu naszych za maloprofesjonalne, to dziwia mnie zale Baly na kajakarzy. Przeciez w "PS" jest wiecej o IV lidze pilki noznej niz o kajakach

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, rafal08, VVega), 3485 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581752 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49