Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12
Opcje tematu
#2566223 - 25/08/2008 20:58 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: polskignom
Na przygotowania do Pekinu wydano 274 mln zl. To bardzo duzo jak na 40-milionowy kraj.

Onda, jestes wsrod 15% osob, ktore czynnie uprawiaja sport?

Onda, piszesz chetnie swoim dzieciom usprawiedliwienia z wf-u?

Onda, wolisz, zeby te Twoje w przyblizeniu 8 zł poszlo na 2-3 mln niezasluzonych rent i zasilkow dla pijakow i nierobow?

Onda, jestes za zorgazniowaniem IO w Polsce w przypuscmy 2024 roku?

Onda, jestes za zorganizowaniem EURO?

***.iac na sportowcow, ktorzy musza dorabiac w innych pracach, zeby spelnic swoje marzenie? Masz zal do Pihan, ze zapier.dalala w Grecji 3 m-ce przed IO, zeby miec na jakikolwiek oboz?

Onda, podaj mi prosze przyklad tanszej promocji kraju od sportu?

PS. Wy seniorzy, ktorzy mieliscie okazje przezyc kawalek komuny za swojego swiadomego zycia macie w glowie taki beton, ktory bedzie odbijac sie czkawka calemu polskiemu spoleczenstwu az do momentu, w ktorym wiekszosc bedzie stanowila ludnosc, ktora tego betonu nie doswiadczyla. Niezaleznie od pogladow.

Jak cos Ci przeswita do umyslu przez ten beton, to zrozumiesz, ze 10 medali to i tak jest ponad stan naszego sportu, mimo, ze prognozy byly bardziej optymistyczne.

W ocenach innych sportow nie mam zamiaru z Toba dyskutowac, bo z wiekszoscia sie spotykasz raz na 4 lata, albo i rzadziej...

Dla mnie to koniec tematu...gdyz nie nazywam sie Don Kichote. I nie w glowie mi walka z wiatrakami.


No Rysiu ( bo wszystkie Ryśki to fajne chłopy....)

dowaliłeś do pieca .......

powinienem napisać jedno zdanie , zebys sie odpieprzył - ale może to i dobrze , że wywołałem burzę ....

WYOBRAźMY SOBIE SYTUACJE , GDZIE KOLARZ TOROWY REPREZENTACJI GB JEST ROZLICZANY ZA WYSTęP .
ZDROWE ?
JAK NAJBARDZIEJ !
U NAS ?
BEZ JAJ !

BYłEM WYSZEDłEM NA CHWILę ( TO CZAS ZAPRZESZłY POLSKIGNOM - JAK TAK DOPIEPRZASZ SIę DO SENIORóW )
I JESTEM ZSZOKOWANY !
`

W WIEKU 15-24 UPRAWIAłEM SPORT
MOJE DZIECI - CHWALIC BOGA - PRZEGONIłYBY TWóJ ODWłOK NA DOWOLNYM DYSTANSIE W WODZIE I NA ZIEMI - W WIEKU 16 I 18 LAT - PłCI OBOJGA .....
USPRAWIEDLIWIEń JAK CHYBA ZDążYLEś SIE ZORIENTOWAć NIE NAPISAłEM ANI JEDNEGO W żYCIU - BO I PO CO ?
QRWA JAK NIE WIESZ TO NIE OBRAżAJ MNIE Z TYMI 8 PLN - WYJE...S KULą W PłOT ..........
NIE JESTEM ZA ZORGANIZOWANIEM io W POLSCE W OBOJETNIE KTóRYM ROKU - ZANIM STRUKTURA POLSKIEGO SPORTU NIE NABIERZE CHOć SKROMNYCH OBJAWóW NORMALNOśCI .
JESTEM ZA ZORGANIZOWANIEM EURO - BO PRZYNAJMNIEJ POZA BRAKIEM SUKCESU SPORTOWEGO BęDZIEMY MIELI INNY - DROGI , AUTOSTRADY , I ZABAWE PO AUSTRIACKO-SZWAJCARSKU .....

MYLISZ ZUPEłNIE POJęCIA - TWOJA ENERGIA POWINNA SIE SKUPIC NA KALECTWACH , NIEUDACZNIKACH I PRZYPADKOWYCH OSOBACH W POLSKIM SPORCIE !

MłODY CZłOWIEKU - TY ZASTAJESZ RZECZYWISTOść Z CAłYM "DOBRODZIEJSTWEM" INWENTARZA - I DO ZAISTNIAłEJ SYTUACJI PRóBUJESZ DOPISAć INTERPRETACJE .

TOSZ TO QRWA PRZYKłADOWE TEKSTY I SPOSóB POSTEęOWANIA Z PRZED 1989 ROKU !

To nawet nie chodzi o to ,że piszesz w różowych okularach - najgorsze jest to ,że słowo empatia jest dla Ciebie zupełnym wynalazkiem - i że nie potrafisz niestety czytać ze zrozumieniem.

Tak jak napisałem wcześniej - szanuje zdania innych - jestem w stanie zrozumieć euforie hurraoptymizmu - ale ubolewam nad ludźmi , którzy nie potrafią wyjść z siebie i spojrzeć na parę rzeczy z boku - chłodnym okiem ...


Pozdrawim wszystkich forumowiczy - mam nadzieję , że każden jeden ma swój mózg i co za tym idzie rozum .......
I sobie zinterpretuje tę chorą ( niestety ) polemike na swój sposób .

Do góry
Bonus: Unibet
#2566227 - 25/08/2008 21:00 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: onda

QRWA JAK NIE WIESZ TO NIE OBRAżAJ MNIE Z TYMI 8 PLN - WYJE...S KULą W PłOT ..........


Slucham?

Do góry
#2566233 - 25/08/2008 21:04 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: onda

QRWA JAK NIE WIESZ TO NIE OBRAżAJ MNIE Z TYMI 8 PLN - WYJE...S KULą W PłOT ..........


Slucham?


?
nie dotarło >?

Do góry
#2566235 - 25/08/2008 21:07 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
ZAMKNAĆ PROSZĘ TEN TEMAT - nie mogę tego czytać - ej powariowaliście
Zaraz kazdemu przyłoże

Do góry
Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49