Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2535415 - 12/08/2008 20:50 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: kiziorro]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Originally Posted By: kiziorro
Miarczynski i Klepacka zawodza... Radwanska odpadla juz w 2 rundzie, szkoda, bo droge do medalu miala latwa \:\(
Aga pojechała do pekinu z kontuzją.
Od samego początku zapowiadało się, że będzie ciężko.
I niestety sprawdziło się.
Szkoda \:\(

Do góry
Bonus: Unibet
#2535429 - 12/08/2008 20:55 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: andreosw]
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011


Meldunek: 17/08/2006
Postów: 3465
Skąd: Mazowsze
Z tą kontuzją to nie przesadzałbym, nawet ojciec stwierdził, że Aga przegrała bo jest kobietą (co by to nie znaczyło;)). Zauważcie, że kobiety maja tzw. swoje słabe dni, jest ich niewiele w m-cu ale są. A po kontuzji to już nie bedzie śladu na US Open, $$ mają uzdrowicielską moc :))

Do góry
#2535433 - 12/08/2008 20:57 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: mkr]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
onda prosze o analize na 13-08 \:\)

Do góry
#2535452 - 12/08/2008 21:06 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: mkr]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Originally Posted By: _mkr
Z tą kontuzją to nie przesadzałbym, nawet ojciec stwierdził, że Aga przegrała bo jest kobietą (co by to nie znaczyło;)). Zauważcie, że kobiety maja tzw. swoje słabe dni, jest ich niewiele w m-cu ale są. A po kontuzji to już nie bedzie śladu na US Open, $$ mają uzdrowicielską moc :))
Czy tak czy siak, szkoda.
Tak szczerze to nie liczyłem tutaj na medal, ale niespodzianka była mile widziana.

Do góry
#2535460 - 12/08/2008 21:08 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: andreosw]
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011


Meldunek: 17/08/2006
Postów: 3465
Skąd: Mazowsze
Originally Posted By: andreosw
Originally Posted By: _mkr
Z tą kontuzją to nie przesadzałbym, nawet ojciec stwierdził, że Aga przegrała bo jest kobietą (co by to nie znaczyło;)). Zauważcie, że kobiety maja tzw. swoje słabe dni, jest ich niewiele w m-cu ale są. A po kontuzji to już nie bedzie śladu na US Open, $$ mają uzdrowicielską moc :))
Czy tak czy siak, szkoda.
Tak szczerze to nie liczyłem tutaj na medal, ale niespodzianka była mile widziana.


Mozna na to spojrzec szerzej, Aga po prostu dostosowała sie do naszej olimpijskiej reprezentacji. Cos tak czuje, że to może być nasz najgorszy występ. Ale z pustego to i Salomon......

Do góry
#2535471 - 12/08/2008 21:12 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: mkr]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Ehh, chciałoby się powiedzieć, niech ten koszmar wreszcie się skończy.
Co by nie mówić to nam wszystkicm potrzebne są te medale.

Do góry
#2535545 - 12/08/2008 21:35 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: andreosw]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Czego sie spodziewaliście ???

Nasza prasa narobi presje i nie wiadomo co , a póżniej - czemu 15 miejsce ?? I gadją w studiu bez seznu pół godziny zamiast pokazać coś.
Nie można finału jakiegokolwiek obejrzec bo trzeba pop.......
Szermierke czy podnoszenie ciężarów bym sobnie obejrzał teraz bo jest , ale nie ma gdzie - bo lepiej pokazać pseudopiłkarzy nożnych czy naszych jak odpadają z zawodnikiem Guamu w pływaniu.
Operatorzy w tych Chinach to chyba za dużo wódki przemycili bo nie ma gdzie oglądąc nic normlnego o 12 czy 13 u nas w TV.

Polacy sie zle przygotowali.

Ja licze na medal Blanika i moze ciężarowca jakiegoś i Pyrek może.
Od wielu lat jest tendencja spadkowa w medalach - za te 2-3 igrzyska to sie o medal będziemy modlić

Oti to czasem w więzieniu nie powinna siedziec za ten wypadek ?? Osoba publiczna więc nie wypada - i tak a to rano , a to za zimna woda , a to strój nie ten.
Wiecznie sie tłumaczą - niech powie wprost ze sie zle przygotowała

Jaki kraj taki sportowcy.

Osobiście to ja wole pooglądac kolesi z Gwinei czy Wysp Marshalla jak pływają niż naszych.

Denerwuje mnie troche ten cyrk - nie pokaza nic normlanie tylko z odtworzenia , a na itvp pokazauja dyscypliny ktorych final bedzie w ostatni dzien

Do góry
#2535591 - 12/08/2008 21:49 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Ludwiczek]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Niestety Ludwiczek, obecnie mamy takie realia.

Do góry
#2535951 - 13/08/2008 00:06 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: andreosw]
Pizza-man Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 10831
Skąd: Rz
kuba-Japonia pewka w baseball?

Do góry
#2535989 - 13/08/2008 00:17 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Giertyszek]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Giertyszek
onda prosze o analize na 13-08 \:\)


witam serdecznie - wywołany do tablicy nie omieszkam 9 na szczęście tę olimpiadę daje się przeżyć - wina nie brak - choc porazka naszych szczypiornistów mocno zabolała - oddali połowe islandczyki - dajemy radę .\

jednak najpierw zweryfikuję "proroctwa" na 12-08 .............

pewnie zaraz paru asów zarzuci mi brak mózgu i debilizm - ale trzeba być wyrozumiałym dla młodzieży
pisze swoje i co najgorsze narazie jak ktoś stwierdził opisuje fakty 9 albo niestety je uprzedzam )

pozdrowionka - wkrótce podsumowanie 12/08 i prognoza na 13/08

ps. Qrwa mając 13 lat oglądalem na żywo finał siatkówki w Montrealu ( 1976 dla przypomnienia....... ) .
A tu mi szczawiki zarzucają takie rzeczy .......hm........trudno ....trza trwać dalej
btw . mam obstawione grubo over 9,5 medali naszych i nadal uważam że są duże szanse -
NATOMIAST JAK KALECTWO DAJE DUPY TO GRZECZNIE TO ZAUWAżAM I BASTA .

Do góry
#2536052 - 13/08/2008 00:40 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Jutro - 12/08

Nasi :

WKKW - po kiego wała ciągnęli te konie do Azji - żeby chociaż na aukcję ........ Jeźdźców na aukcji nikt by nie kupił nawet po niskiej wywoławczej.......

Judo

Looser nr 1 w 2004 ponownie wychodzi na tatami - kibicować trzeba ........zobaczymy

kajakarstwo górskie

Bieryt i Popiela - ten drugi dzisiaj szalał - oby nie było z nim tak jak z Szukielem - każde miejsce w 8-ce sukces ( kibicujemy pepikom i słowakom ze wzgledu na dobawione zakłady )

Pływanie

półfinały Korzeniowskiego i Baranowskiej - oby z awansem , Otylia elim. 200 m. mot.- bez jaj - i sztafeta 4x200 dowolnym K - 16 miejsce bankowo ! ( chyba że jakaś dyskwalifikacja )

Podnoszenie ciężarów

Misterska - lepiej nie pisać - powtórzony wynik karpińskiej będzie sukcesem .
Z drugiej strony czemu Smalcerz toleruje tych Soćków ??? kalectwa notują same regresy.......

Strzelectwo

Knapik - finał graniczyłby z cudem

Szermierka

Szabla- Koniusz - jedna czy dwie walki ?

Piłkarze ręczni - duża wiara ,że po meczu Viva Espana nie będzie spiewane.......

Siatkarze - przynajmniej popatrzymy jak kogoś lejemy............

badminton - Wacha już cyrki odstawiał dzisiaj - wyglądał na potwornie zmęczonego - mecz z chińczykiem tylko dla masochistów
debel i mikst - dla tvp

Żeglarstwo - aż 5 komkurencji i znowu walka o to ,żeby się nie utopić - dla wytrwałych ........

13 sierpnia opiszę jutro - ale lepiej to się nie zanosi .......

pozdrawiam

MIłOSCIWIE NIE BEDE WSPOMINAł o tych , których pominąłem -signorina Radwańska (solo i debelek ) + łuczniczki ....
1) Konie - ........
2) Judo - kibicowalem jak pisałem i nawet to trochę potrwało .......
3) Kajaki górskie - skonczyło sie sukcesem - zapowiadalo sie na mega sensację .........
4) Pływanie - dwa finały , półfinał Otylii i kalectwo sztafety - zero niespodzianek ........
5) Podnoszenie ciężarów - zgodnie z przewidywaniami - mała uwaga - laluchna Misterska jest parę kilo cięższa od Klejnowskiej ...a wiecej nie szarpnęła .........
6) Strzelectwo - cudu nie było - ale zawsze Knapik powie ,że w pekinie był .
7) Szermierka - ano 2 walki
8) Piłka ręczna - tu boli potwornie , bo skojarzenie z naszymi siatkarzami automatyczne - mam wiele sympatii dla trenera i chłopaków - ale spierd....li to niesamowicie -
z drugiej strony moze okazać się , że zajecie czwartego miejsca w grupie da nam gejzery w ćwierćfinale.............co by było kapitalnym scenariuszem ............

9)Siatkarze - było jak wyżej opisane
10) Badminton - mozna napisac ,ze Wacha powalczył - 1-2 z chińczykiem - reszta kalectwa przeszła - znowu o ósemce pomarzą - ale ok- role rozpisane tu były z pół roku wczesniej - dla wytrwalych do ogladania .

11) Żagle - no jeszcze sie nie potopili i chwalić Boga........

Do góry
#2536119 - 13/08/2008 01:04 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
przeciez w Badmintonie w deblu i w mikscie Polacy juz sa w osemce...

Do góry
#2536122 - 13/08/2008 01:06 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
13/08

17 finałów - w meczu USA - Chiny tego dnia przewiduje remis ( abo jedno złotko wiecej dla gospodarzy ) .

Nasi -

1) Judo 70 kg. Katarzyna Piłocik - ...........trza sciskać kciuki - jedna walka do repasaży........

2) Kajaki górskie - laluchna + debelek kanadyjkarzy - te drugie do 12-tki powinny wejść 9 tor im qrewa Kraków wybudował , to chyba dadzą radę ?

3) Pływanie - Korzeniowski - największa enigma - trenował jak nigdy - bezbarwny jakby nie trenował - trudno uwierzyć w wynik poniżej 1.54.50 - każde miejsce wyższe niż 6-te będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem ...
Barańska - powalczy - i skonczy niestety dla najgorszym dla sportowca miejscu ....4-ym - chociaż bedzie to najlepsze mieksce naszych w Pekinie w tym momecie.....
Otylia - finał spokój
Korc - 100 m. dow. - sam jestem ciekaw co przełamie tutaj i gdzie skończy ...
Sztafeta 4x200 dow. K - tylko dyskwalifikacje spowodują ,że nie pójdzie w ślady panów ........

Siatkówka - Pol - Jap - trza wierzyć ,że kompromitacji nie będzie - chociaż cholera chemii w tej drużynie mi brak.......niestety...

Kolarstwo szosowe - Przemuś Niemiec - daj Bóg zakręci się koło 20-ego miejsca........

Podnoszenie ciężarów - Krzysiu Szramiak - jak psychika i kręgosłup wytrzymają to moze zakasować te siódme miejsce Klejnowskiej ( dałby Bóg że o 2 oczka ...........) - kciuki ściskam

Szermierka - florecik m - jedynaczek Mocek - jak powtórzy wynik też jedynaczka Zawrotniaka - to będzie zawrotny wynik .

Zapasy - Julian Kwit - zdecydowanie prędzej on niż......Mocek .

Wiosła - ściskamy kciuki


Pozdrawiam , bo żona wzywa do kuchnii ..........hehe

Do góry
#2536147 - 13/08/2008 01:14 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: kiziorro]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: kiziorro
przeciez w Badmintonie w deblu i w mikscie Polacy juz sa w osemce...



sorry - colpa mia..! - przynajmniej spojrzałem z kim będa mieli okolicznośc....

Do góry
#2536430 - 13/08/2008 03:47 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: onda

ps. Qrwa mając 13 lat oglądalem na żywo finał siatkówki w Montrealu ( 1976 dla przypomnienia....... ) .
A tu mi szczawiki zarzucają takie rzeczy .......hm........trudno ....trza trwać dalej


Nic do Ciebie nie mam Seniorze, ale piszac takie posty, jakie wypisujesz prowokujesz ignorantow do rozpoczecia dysputy na temat, na ktory nie maja pojecia.

I choc moze jestem mlody, to kocham sport, poswiecam temu hobby 50% mojego czasu i co choc w naszym kraju dziwne, uzywam do myslenia glowy.

Niestety trzeba mierzyc sily na zamiary, natomiast Ty piszesz w takim tonie, jakbysmy potracili wszystkie szanse medalowe i juz gowno by z tego bylo...piszac posty w takim, a nie innym tonie prowokujesz roznej masci buractwo do wypowiadania swoich miernych opinii na temat to niby strasznego zawodu, jaki nas spotyka.

Naklady sa takie, jakie kazdy widzi...jak napisalem na qc...Australia lozy wiecej w rugby niz my w caly nasz sport...infrastruktura jest taka, jak kazdy widzi...w wiekszosci dyscyplin rzadza ludzie, ktorzy powoduja rezygnacje wsrod mlodej, uzdolnionej mlodziezy. Te niby wielkie olimpijskie stypendia powoduja rozgladanie sie za innym zajeciem przy okazji (oczywiscie jak ktos slusznie zauwazyl, zeby miec stypendium TRZEBA byc w osemce mistrzowskich zawodow)...jasne, ze sa ludzie, ktorzy zawiedli, ale na milosc boska wiekszosc z nich poswiecila cale zycie, zeby tam wystapic, zapieprza bardziej niz 4/5 naszego narodu, a wsrod nich rzeszy krytykantow, ktorych zajecie ogranicza sie do: a) pobierania zasilku i picia piwa b) udawania chorego i picia piwa.

Dlatego tez zwazmy na slowa, uzyjmy glowy, popatrzmy w kalendarz...czy odbyly sie juz dyscypliny, w ktorych nasi byli pewniakami do medali?

Jedyne, co mnie ciagle zawodzi wsrod polskich sportowcow, to te ciagle tlumaczenia...nie lubie sportowcow, ktorzy po walce nie potrafia powiedziec: "bylem slabszy"...ale tak naprawde nasi sportowcy wystepuja super w porownaniu do tego, co reprezentuja pozal sie Boze kibice...polscy kibice to dno.

Innymi slowy u nas nie ma atmosfery do uprawiania sportu (roznej masci decydenci i "KIBICE"), u nas nie ma pieniedzy do uprawiania sportu...bo co to za przyjemnosc wystapic w IO przygotowujac sie za wlasne pieniadze (gimnastyczka i zawodnicy WKKW chociazby) i dostac kilka milionow kur.ew od nieudacznikow i pijakow mieniacych sie Polakami?

Dalej Onda piszesz o "kubertenowcach" czy jak tam...4 dni za nami, a wsrod kubertenowcow Bogacka zajela miejsce 8-me, Sagun miejsce 5-te, kajakarze gorscy 2x osme, w badmintonie 2 1/4...w badmintonie Ty w ogole przechodzisz sam siebie...najpierw piszesz, ze Wacha brzydko wygrywa ze Szwajcarem, dalej piszesz, ze o dwoch 1/4 bylo wiadomo juz przed IO...powiedz mi Onda czy oni za darmo dostali ta 1/4? Jesli tak, to dlaczego nie ma w tej 1/4 rodakow Twoich przyjaciol Francuzow i Wlochow? Itd. moznaby pisac i pisac, ale mi sie juz nie chce...

Do góry
#2536543 - 13/08/2008 04:29 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Ja sadze ze moze cos sie ruszyc 14 w szermierce ostatnie dni tej konkurencji .
W cwiercfinale mamy Chinki(wali mnie to ze bedziemy walczyc z gospodyniami trzeba sie przelamac ), fachowcy caly czas powtarzaja ze szermierka druzyna stoi .Wiec czas na potwierdzenie. Moze SOCHA pociagnie reszte podlamanych naszych laleczek(KOZACZUK ,JOZWIAK ,WIECKOWSKA) chodz w sumie psycholog jest w srodku tej druzyny to musi je podniesc na duchu .W polfinale mamy zw pojedynku Francja/Kanada . Wiec spotykamy sie z europejska druzyna , szanse wyrownane .Final i spotkamy sie z kims z paru USA/Rosja a nasze beda bardzo chcialy sie pokazac i mozliwe ze wielka niespodziana dla naszych juz skolatanych serduszek ;).
Nastepny dzien i kolejna szansa na medal , tu bedzie startowac ta pani co wielku 27 lat stwierdzila ze jest kobieta i chce w zyciu robic juz cos innego .Dobrze pani Sylwio , zapisz sie nam w pamieci jako srebno/zlota medalistka z Pekinu , a pozniej idz do Tarantino i rozmnazajcie sie i robta co chceta .
Same nasze zawodniczki cieszyly sie na losowanie(oby na samym zachwycie sie nie skonczylo ;\) )W 1/4 maja Ukrainki nie dopuszczaja do siebie mysli ze nie bedzie ich w polfinale , nastepna przeszkoda to Wegierki ( tu zolte odpadna z nimi )rowniez wybiegaly w przyszlosc ze z druzuna madziarek chca walczyc i umieja z nimi to czynic , final i albo Wloszki lub Francuzki .Pojda w slady kolezanek i zdobeda kolejny medal , oby to byl ten na najwyzszym stopniu .

Czy to sa tylko marzenia zdolowanego juz kibica , szukajacego czegos pocieszajacego to sami zobaczymy .

Do góry
#2536570 - 13/08/2008 04:40 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
polskignom - lubie cię , czytam uważnie to co piszesz -
i byłoby super gdybyś czytał również uważnie to co ja piszę .

Primo - nie napisałem ani razu ze tych medali ( i to minimum 10 -ciu ) nie zdobędziemy . ( Cały czas w nie wierzę ! - tez to napisałem !) - w kalendarz patrzę i piszę...

Secundo - doceniam dobre miejsca - tego mi nie możesz zarzucić - nawet pojedyncze-"częściowe" występy ( szukiel , łuczniczki drużynowo , brzeźna ) - poza tym niektórych nazwisk wymienionych przez Ciebie do Kubertenowców nie zaliczyłem .

Natomiast tak jak napisałem przed igrzyskami - spora grupa sportowców pojechała bez szans na dobry występ - i oni przede wszystkim kończą tak jak kończą - nie mogę mieć pretensji w wielu przypadkach o końcowy wynik - mogą sie wpadki zdarzyć najlepszym - ale jak kalectwa nawet nie zbliżają sie do rekordów życiowych , startują bez woli walki to mnie szlag trafia .
Nikt tu nic nie pisze o trenerach - przecież wszyscy jak jeden mąż twierdzili ,że przygotowania mieli zapewnione na najwyższym poziomie !
Szefowie związków przed olimpiada zadowoleni z życia jak cholera!

MYŚlĘ I TO BEZ ZłOśLIWOśCI , żE TA POLEMIKA NIE MA SENSU - SPOWODUJE TYLKO WZAJEMNA ANTYPATIE I INNE ANSE .
JA UWAżAM , żE ZA DOBRY WYSTęP NALEżY SIę NAGRODA A ZA SłABY NAGANA - JAK W ŻYCIU I PRACY .
I NIE ROZUMIEM DLACZEGO SPORTOWCY I ICH TRENERZY MIELI BY BYć śWIETYMI KROWAMI ???? DO INDII DALEKO .........

ps. uwierz mi ze moim przyjaciołom włochom i francuzom miejscami w 1/4 w badmintonie raczej nie zaimponuję - wystarczy popatrzeć na tabelę ....

Do góry
#2536647 - 13/08/2008 05:05 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Dobra jeszcze tylko parę zdań o dotychczasowych występach Polaków na olimpiadzie .

Jeździectwo - nic nie napiszę - jesteśmy w 3 lidze i targanie koni ( nie mówiąc o jeźdźcach ) było dla mnie chorym pomysłem i basta .

Podnoszenie ciężarów kobiet - 4 panie - każda z nich zdecydowanie poniżej rekordów życiowych - jasne ,że wyniki zbliżone do rekordów nie dałyby im medali - ale wrażenie by pozostawiły zupełnie inne . Mówienie tutaj , że świat nam uciekł to tylko półprawda - przede wszystkim to my sie COFNELIśMY !

Pływanie - jeszcze trwa - ale tylko 4 rekordy polski ( w tym 3 baranowskiej ) na imprezie czterolecia to istny dramat .
Jeżeli tak wielu zawodnikow pływa o wiele wolniej niż .......3 lata temu w Montrealu na MŚ ??? To o czym to świadczy ?
Nie chce im sie ? Nie wierzę - debilny udział w ME i MŚ na parę miesięcy przed olimpiadą ? Co się stało ze Stańczykiem , Barzycką ??? To jest istny dramat . Trenerzy się wypalili czy po prostu spieprzyli ??? Przecież wielu z pływaków popłynęło w Pekinie dramatycznie słabo ! Nie mamy żaby , grzbietu - kadra oparta o trening kraulowy pływa dowolnym wolniej niz 3 lata temu!
Słonimski się głupio uśmiecha - a żaden dziennikarzyna sportowy nie zadał mu prostego pytania -
Dlaczego prowadzeni bezpośrednio przez niego nie pobili jeszcze żadnego rekordu życiowego ?????
Jasne ,że swiat nam uciekł - ale my nie stoimy w miejscu - w wiekszości wypadków - COFAMY SIę !!!!!!

Wystarczy na tą chwilę - polskignom - przeanalizuj sobie dotychczasowe występy naszych i odpowiedz na podstawowe pytanie - w jakiej byli formie i dyspozycji ???

przecież nie dopieprzam sie do Mazurek , która nie na swoim dystansie zajęła dalekie miejsce - ale pobiła rekord polski ( nie ważne że o parę setnych ) -
================================================================
Czyli na najważniejszej imprezie zaprezentowała sie najlepiej w dotychczasowej karierze !!!
================================================================
Ilu z polskich sportowców , którzy wystąpili do tej pory może podpisać sie pod ostatnim zdaniem ???
Policz sobie sam - akurat ja w twoja inteligencje wierzę .
POZDRAWIAM

Do góry
#2536683 - 13/08/2008 05:20 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Stanczyk osiagnal absolutne max. W dzisiejszym sporcie nie ma miejsca tylko na pracowitosc...po prostu ma chlopak pecha i na dlugie lata zostanie gwiazda nieolimpijskiego dystansu, ktory jest mu pisany.

Barzycka nie jest przygotowana jak nalezy...jesli ktos zada sobie trud, bedzie wiedzial dlaczego. Jesli nie, nie musi, dla dyletantow nie ma tu miejsca. ;\)

Do góry
#2536706 - 13/08/2008 05:25 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
"ps. Qrwa mając 13 lat oglądalem na żywo finał siatkówki w Montrealu ( 1976 dla przypomnienia....... ) "No to jesteśmy rówieśnicy,to dobry rocznik koszykarski(Jordan,Malone itd).Ja pamiętam jeszcze Monachium.Teraz polski sport wyczynowy słabiutko przędzie.Sukcesy Kubicy,Radwańskiej a bliższego mi np kajakarswa górskiego(Popiela) to zasługa rodziców.W tych związkach sportowych dalej siedzą stare pierdziochy i patrzą coby tu zapier....Piłkarze ręczni zagrali dzisiaj dobrze,porażka wielkiej ujmy nie przynosi-tym bardziej że mecz kompletnie bez znaczenia,a byczki sukces zawdzięczają w dużej mierze ruskim druciarzom.Dobry będzie ostatni mecz Naszych z Francją-będzie sobie można wybrać przeciwnika.A medale?Liczę na 0-1 złotych i over 10 wszystkich.Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3586 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49