Strona 5 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2599880 - 15/09/2008 15:59 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Jinx - ale co do ostatniego meczu D&R - oni grali 60 min. w przewadze 1 zawodnika i ok.35 minut w przewadze 2 zawodników.

Natomiast faktem jest , że są na fali i w takim stanie ducha wiele wychodzi...ale spoko zobaczysz jeszcze 2-3 kolejki i wszystko wróci na swoje miejsce...W ubiegłym sezonie na początku niezłe wyniki osiągał Barnet..nawet byli na miejscach zapewniających awans .. apotem po kilku kolejkach zaczął się marsz w dół...

Do góry
Bonus: Unibet
#2600319 - 16/09/2008 00:37 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Może masz rację, ale to jest efekt czerwonych kartek, a nie np. braku możliwości dokonania zmian.

A w jaki sposób można dostać czerwoną kartkę ???

Niemoc, frustracja z własnej bezradności, dobra gra przeciwnika wymuszającego własne błędy, stronniczość sędziego ewentualnie własna głupota.

Gracze Chesterfield wylecieli z boiska od razu, bez wcześniejszego żółtka, obydwoje przy stanie 0-1, a więc w momencie kiedy mieli świadomość, że jeszcze mogą powalczyć o remis przynajmniej.

Do góry
#2600648 - 16/09/2008 03:18 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I tu się z Tobą w pełni zgodzę...Sam się zastanawiałem skąd takie zachowanie?!? Taka frustracja ?! Do połowy mimo , że grali już w osłabieniu od 35 minuty źle to nie wyglądało..

Moje przekonanie co do tego , że D&R niedługo się skończy wynika z faktu , że w tym klubie w sezonie letnim naprawdę nic wielkiego się nie wydarzyło!! A ubiegły sezon z kolei mieli cieniutki..No to jak - cuda ??..nie wierzę \:\)

No a ten. ok. wygrywają ..ale z kim - Chester - byli wtedy w totalnym dołku...Lincoln, Morecambe - ligowi słabeusze..Teraz 1 bardziej wartościowa wygrana - ale rywal totalnie osłabiony przez wykartkowanie 2 zawodników.
A z drużynami z wyższej półki - Port Vale - remis, Brentford - wtopa.

Powtórze się - na pewno gra im się dobrze. Wiadomo jak to jest jak idzie, wychodzą zagrania, strzały...wtedy szuka się piłki, gry i wtedy wszystko wychodzi... ale niech przyjdzie 1-2 kolejna porażka..

Będzie jak Grimsby - w ubiegłym sezonie był taki czas , że wygrywali wszystko - tak w połowie sezonu.w Pucharze awansowali do finału gdzie przegrali na Wembley z Donsami..i wtedy jak nożem uciął - zaczęli zaliczać wtopę za wtopą...

I swoją drogą to brakuje mi właśnie takich dyskusji na tym forum..dyskusji nad typami, itp...
Bo pamiętam czasy - bodaj np. 2 lata temu , że ruch w temacie był naprawdę duży..
O Championship pisał bardzo ładnie Feel Tsu z tego co pamiętam..TY - JInx , Konstruktor , o niższych...W każdym razie była WYMIANA POGLĄDÓW - KTÓRA WIADOMO ZAWSZE JEST TWÓRCZA...

A teraz ... ja nie ukrywam , że formuła - ja pisze swoje typy-analizy, pisze swoje Grucha z Conference , napiszę ktoś coś jeszcze - NIE ODPOWIADA MI...Bo moim zdaniem jest to żałosna namiastka tego jak ten temat żył jakiś czas temu jeszcze...I JAKBY MÓGŁ ŻYĆ

Do góry
#2600740 - 16/09/2008 03:44 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Kefir, bo jak Ty coś napiszesz, to naprawdę nie ma co dodawać.

Nie mam takiej wiedzy jak Ty, nie czytam relacji z meczy, nie znam wartości zawodników.

Ja swoje typy opieram na statystykach. Wiem, że to złudne, ale dla mnie bardzo pomocne. Trudno więc, żebym zarzucał Was tutaj liczbami i cyferkami. Wszystko to zresztą jest w pliku PDF, który sam robię i w miarę możliwości staram się go Wam udostępniać. Mam nadzieję, że Wam się to przydaje. O ile ktoś z tego korzysta.

Do góry
#2600782 - 16/09/2008 03:57 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: jinx

Kefir, bo jak Ty coś napiszesz, to naprawdę nie ma co dodawać.


Oj Jinx - ja za stary już jestem żeby tak mnie brać pod włos \:\)

I nie gadaj , że nie masz wiedzy - masz , pamiętam jak nie raz ciekawie napisałeś..

A co analiz i dyskusji - co kilka głów to nie jedna.. Ja np. dopiero na kacu w sobotę jak spojrzałem na moje typy to np. mecz Wycombe - Brentford..zagrałem to na gości bo był fajny kurs..ale pomyślałem - kurde przecież tutaj aż faktycznie prosi się o remis...obydwie drużyny przecież bardzo uważne w obronie - bardzo rzadko tracą bramki ( Wycombe - 1 bramka stracona w sumie, Brentford 2 )- faktycznie aż pachniało remisem..I myślę , że bez problemu ktoś mógł takie rozwiązanie podać - i gdyby była dyskusja to nazwijmy to "ostateczne propozycje" były by bardziej dopracowane..

Co do Shrewsbury - aż prosiło się żeby skomentować moją analizę informacją , że Coughlan jednak zagra , a na zastępstwo do pomocy ściągnięto Thornton'a z Leyton. To już było wiadomo.Czyli że ze składem jest całkiem ok..Nikt nie napisał..szkoda typu.

Do góry
#2602207 - 17/09/2008 01:31 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Dziś wieczorem gra Championship, więc coś skrobnę.
Nie lubię typować meczy po dłuższej niż 7 dni pauzie poszczególnych drużyn. Lepiej da się wyczuć ich formę, gdy grają co tydzień. Co prawda ostatnia kolejka odbyła się w sobotę, ale poprzednia 2 tygodnie wcześniej i w głównej mierze moje typy opierają tylko na ostatniej kolejce.

Niby w meczach Preston - Nottingham Forest, Wolverhampton - Crystal P, Reading - Sheffield W powinni wygrywać gospodarze, ale ja nienawidzę meczy o kursie ok. 1.7-1.8. Są najbardziej zdradliwe i najwięcej na nich tracę.

Zwycięstwa gospodarzy spodziewam się jeszcze w Doncaster. Beniaminek gra u siebie, a na początku sezonu zawsze to dla niego atut. Charlton jak na razie gra słabo.

Jednak najwięcej mojej uwagi zwrócił mecz Barnsley - Cardiff. Ja stawiam na Walijczyków.

Poza tym niespodzianki szukałbym w meczu Burnley - Blackpool. To są jakieś ich tam derby czegoś, więc tym bardziej wszystko jest możliwe, a kurs 4.0 w Expekcie na gości kusi.

W League One jeden mecz w którym zagram na przekór statystykom under. Cheltenham i Bristol Rovers ostatnio głównie traciły bramki, choć BR potrafił strzelić w 2 meczach 10 goli. Dziś liczę na to, że górą będzie obrona (albo nieudolność w ataku), bo za dużo ostatnio bramek traciły oba zespoły.

Do góry
#2602312 - 17/09/2008 02:00 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ja myślę , że dzisiejsze mecze League One lepiej odpuścić..

W Cheltenham zmiana trenera - wiadomo efekt nowej miotły...Odszedł Jennison Myrie-Williams - na wypożyczeniu z Bristol C. A w zasadzie przechodzi na wypożyczenie do Carlisle. Wartościowy zawodnik - skrzydłowy - będzie im go brakować..
Z kolei Bristol Rovers są nieobliczalni..dużo strzelają..jeszcze więcej tracą..Kto tu może wiedzieć jaki będzie wynik..

Podobnie w drugim meczu..Zdarzyć może się wszystko.. Mnie wydaje się , że na siłę nie ma co stawiać..

To ja już wolę tak za symboliczną stawkę zagrać właśnie na Wolves..ot żeby jakiś emocje były..

Do góry
#2602314 - 17/09/2008 02:00 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ja myślę , że dzisiejsze mecze League One lepiej odpuścić..

W Cheltenham zmiana trenera - wiadomo efekt nowej miotły...Odszedł Jennison Myrie-Williams - na wypożyczeniu z Bristol C. A w zasadzie przechodzi na wypożyczenie do Carlisle. Wartościowy zawodnik - skrzydłowy - będzie im go brakować..
Z kolei Bristol Rovers są nieobliczalni..dużo strzelają..jeszcze więcej tracą..Kto tu może wiedzieć jaki będzie wynik..

Podobnie w drugim meczu..Zdarzyć może się wszystko.. Mnie wydaje się , że na siłę nie ma co stawiać..

To ja już wolę tak za symboliczną stawkę zagrać właśnie na Wolves..ot żeby jakiś emocje były..

Do góry
#2607308 - 19/09/2008 04:36 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Staty

http://rapidshare.com/files/146399515/20-21.9.pdf.html

Ja naprawdę zastanawiam się nad Dag Red w meczu z Wycombe.
Wycombe gra do pierwszej bramki. Jak im się uda wepchnąć, to potem bronią i tak jakoś wygrywają. W tym sezonie jeszcze nie musieli gonić wyniku (prócz meczu Carling Cup z Birmingham 0-4).
Ciekaw jestem co będzie, jeśli będący na fali Dag Red strzeli pierwszy bramkę.

Do góry
#2607543 - 19/09/2008 05:19 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ech Jinx...ja bym tego nie ruszał...jest tyle ładnych meczy , po co grać na D&R ..?? Kurs jakiś nadzwyczajny nie jest...A co do zasady powinni wtopić...Ot podobny styl jak Wycombe - Brentford - u siebie spokojnie ich powieźli..

Ja powtórzę raz jeszcze - z drużyn z górnej półki grali jak na razie z Brentford i Chesterfield..

Do góry
#2608340 - 19/09/2008 21:39 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Dajesz mi do myślenia. Coś mi się wydaję, że kto strzeli pierwszą bramkę wygra ten mecz. Kurs - faktycznie, gdyby było koło 4 brał bym bez zastanowienia. Ale jeszcze nie spasowałem, przemyślę to.

Do góry
#2609278 - 20/09/2008 06:25 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cóż sobota zbliża się wielkimi krokami , a wiec czas na League One i Two.
Z nadzieją , że w tym tygodniu wreszcie zarobek nie będzie symboliczny , ale konkretny.
A ładnych parę meczy do obstawienia jest.

i tak :
League One.

Hereford - Scunthorpe 2 2.30 - Gospodarze zgodnie z przedsezonowymi prognozami w ogonie tabeli i z zasłużonymi wysokimi szansami na powrót do League Two. Wypada przypomnieć , że zeszłoroczny awans w znacznym stopniu wywalczono dzięki naprawdę bardzo ciekawym wypożyczeniom.. No a w tym roku ich partnerzy z wyższych lig nie byli już tak skorzy do współpracy - stąd skład jak do tej pory kiepściutki.
W dodatku kolejny tydzień nie wystąpi paru niewątpliwie ważnych dla tej drużyny zawodników czyli : Robbie Threlfall- lewy obrońca definitywnie powrócił na leczenie do Liverpoolu i dłuuuugo go w akcji nie zobaczymy. Kontuzjowany jest też Moses Ashikodi - napastnik - przed kontuzją regularne występy, Jack McLeod - pomocnik , a i Andy Williams - napastnik niekoniecznie musi zagrać. Absencja 2 pierwszych jest na pewno sporym osłabieniem zespołu.
Z drugiej strony Scunthorpe - które po fatalnym początku w tej chwili dzieli i rządzi w League One. Cały czas równą , wysoką formę utrzymuje lewoskrzydłowy Garry Thompson, a nadto w ostatnim meczu okazało się , że jak nie idzie - to są całkiem wartościowi zmiennicy. Bez znaczących absencji w składzie za to z rozstrzelanymi napastnikami - Paul-em Hayles-em - 2 bramki + 2 asysty i Gary Hooper'em - 4 bramki. Ten ostatni zresztą zagra p-ko swojemu byłemu klubowi w którym zaliczył w ubiegłym sezonie tak udane występy.
O ile rywala nie zlekceważą to inny wynik jak zwyciętswo gości było by niespodzianką.

Leyton Orient - Leicester 2 2.30 - podobny kurs ; wydaje się , że podobny mecz.
Gospodarze ostatnio bardzo nierówno - po bardzo udanym występie na wyjeździe p-ko Walsall, kompromitacja u siebie ze Stockport.
To co w tej chwili dosyć mocno rzuca się w oczy to dosyć krótka ławka Londyńczyków.Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością nie zagrają bowiem : Danny Granville , Tamika Mkandawire - obaj podstawowi obrońcy, a całkiem, prawdopodobne , że nie zagra także Alton Thelwell-kolejny środkowy. Ostatnio zagrał ponoć na blokadzie - ja myślałem , że w dzisiejszych czasach już nikt nie podejmuje tak ryzykownych decyzji..ale o ile zawodnik ma kapkę oleju w głowie to nie pójdzie po raz kolejny na taki układ...a wówczas obrona Leyton będzie wybitnie kombinowana i jak już to podstawowych zawodników zastąpi ze 2 juniorów..Dodatkowo na boisko nie wyjdą Solomon Shields , Simon Dawkins i Wayne Gray - z czego dwaj ostatni napastnicy - całkiem prawdopodobne , żę w pełni sił mogliby liczyć nawet na 1 jedenastkę. Jeśli do tego dodać ,że Thornton - pomocnik- jest już na wypożyczeniu w Shrewsbury to robi się naprawdę bardzo wąsko.
No a zagrają nie z byle kim bo z podstawowym kandydatem do awansu. ja myślę sobie , że ostatnia przegrana gości u siebie z MIllwall może nawet podziałać na zespół trochę trzeźwiąco. Liczę na "sportową" złość i chęć pokazania w kolejnym meczu , że ta poprzednia porażka to był wypadek przy pracy. Dodajmy , że podczas meczu w którym Leicester miało przewagę ale cóż na bramki nie potrafili tego przekuć.
Tyle , że jutro - z osłabioną obroną Leyton powinno być jednak łatwiej.

Hartlepool - Oldham 2 2.50 - mecz na który nalezy raczej przeznaczyć zdecydowanie mniejsza stawkę jak na 2 poprzednie. Kurs zresztą tez odpowiednio wyższy.
Ja spróbuję to zagrać bo Oldham jest naprawdę w imponującej formie. Szczególnie ich formacje ofensywne. Nie sposób się po prostu nachwalić Hughes'a , Taylor'a...strzelają , asystują...W takiej dyspozycji zamierzam na nich konsekwentnie stawiać.
Hartlepool to ligowy co najwyżej średniak. Ok.. są w stanie powieźć Cheltenham, ale już z Oldham na pewno faworytem nie są...

League Two

Bradford - Bournemouth - 1 1,62 - kurs nie za ciekawy..Ale dopóty w drużynie gospodarzy nie zdarzy się jakaś apokalipsa chyba grać na nich warto...Co tydzień co najmniej 2-3 zawodników łapie się do 11 kolejki...Ilość bramek zdobywana przez Peter Thorne'a to jest szok.. jak utrzyma choćby 50% tej skuteczności to pobije wszelkie rekordy.. Ostatnio coraz lepiej radzi sobie Michael Boulding , który w końcu już też w ubiegłym roku był gwiazdą League Two..Na stadionie pewnie znowu zasiądzie ok.12.000 kibiców. Ze stawką ja bym nie szalał bo Bournemouth jest takie trochę trudno przewidywalne..W zasadzie niby utrzymali całkiem niezgorszy skład...a teraz nie idzie..Jakby nieszczęść było mało 2 podstawowych zawodników Darren Anderton i Warren Cumming załapali grypę i nie trenowali w tym tygodniu...
Ot trzeba grać..

Darlington - Accrington 1 1.75 - nie zamierzałem początkowo grac tego meczu bo Darlo to jedna z gorszych do typowania drużyn..Ale w zespole gości tak znaczące absencje , że nie daruje sobie i zagram na "hienę"..Accrington zresztą w ogóle do potentatów nie należał i od początku sezonu skład miał taki..cieniutki..Niby ich największe wzmocnienie brat Paula Mullina - John Mullin -a nic wielkiego nie gra..Najprawdopodobniej nie zagrają : Andy Procter - pomocnik - jeden z najbardziej wartościowych zawodników - w ubiegłym sezonie 10 bramek; Robert Grant -pomocnik - 1 występ i Leam Richardson - obrońca - 2 występy , ale w ubiegłym sezonie regularnie..No i jak teraz popatrzeć na skład to np. w drugiej linii mamy Johna Mullin'a właśnie.. i ze 3 młodzian w wieku 17-19 lat..Trener kombinuje i ustawia co prawda napastników z tyłu..ale dobrze to nie wróży...
Darlington jest co prawda bardzo nierówne , ale na osłabionych słabych i tak gości ich skład powinien wystarczyć.. Nawet bez Abbotta , który jest definitywnie do końca roku out..
Wypada zauważyć jeszcze jedną rzecz..Accrington nie zmieniał ani trenera , a i w składzie zespołu aż tak dużo nowych zawodników nie ma..Tymczasem w ubiegłym sezonie byli najrzadziej remisującą drużyną.. z tego co pamiętam raptem 3 razy.. Teraz też dopiero w ostatniej kolejce remis..A to wdzięczna cecha drużyny ułatwiająca typowanie. NO bo remisy to przecież nasza zmora.. a zakładając , że Accrington nie ma potencjału aby wygrać...remisować co do zasady nie remisuje..No to wniosek jest jeden \:\)

Exeter - Notts County - under 2,5 - 1.70 ; lub dla lubiących większe ryzyko under 1,5 - 3.10 lub x - 3.20. Skoro już zaczęłem pisać o remisach to trzeba było o tym meczu. Staty gości są niesamowite - w 6 meczach 5 remisów..I dodajmy , że rzecz oczywista z niczego to się nie bierze - zespół ustawia się defensywnie i tyle. Tyle , że teraz z drugiej strony trafiają na drużynę uskuteczniającą podobną taktykę...Skoro dwa tego typu piłkę grające drużyny się spotykają to under po prostu sam ciśnie się na usta.

Brentford - Lincoln 1 1.70 - juz krótko i na okrągło... Lubię stawiać na gospodarzy..rzadko zawodzą , a kursy sa całkiem.

Ot i. Dyskusja mile widziana. Widziałem , że na Leicester i Scunthorpe zamierza zagrać też KOnstruktor - co zdecydowanie utwierdza mnie w zaprezentowanych typach.

Do góry
#2609605 - 20/09/2008 20:05 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Kefir, patrzac na moje ostatnie poczynania to fakt, ze gram jakis mecz powinien byc przestroga a nie powodem utwierdzajacym typy \:\) Beznadzieja ale jakos stracilem serce do analiz i typowania. Musze przeczekac az mi wroci glod. Z tych powodow nie za czesto sie wypowiadam. Zreszta w realu tez mi idzie poki co beznadziejnie i od sierpnia wtopilem troche kasy ale bedzie lepiej. Mam nadzieje, ze zaczynajac od dzis. Zagralem pare typow na czuja.

Watford po nienajgorszym starcie zaczal zwalniac i na dodatek maja troche kontuzji. Reading gra poki co w kratke ale po wtorkowym 6-0 beda w rewelacyjnych nastrojach, stad moj typ na nich.

Bury to jedna z bardziej niedocenianych druzyn i az dziw bierze ze po dotychczasowych dokonaniach Barnet mozna dostac na nich kursy w okolicach 2.2. Oby nie zawiedli.

Ostatni typ z BC to Rochdale. Popatrzylem na ich dotychczasowych rywali i grali z praktycznie cala czolowka. Dzi kolejny rywal z czuba ale oslabiony troche wiec licze na to, ze kac po nieudanych barazach zacznie powoli mijac i zobaczymy stare, dobre Rochdale. Warto sie im przyjrzec bo beda na nich na pewno wyzsze kursy niz chocby na Shrewsbury czy Bradford a jak zlapia wiatr w zagle to sa trudni do zatrzymania.

Pozdrawiam

Do góry
#2609680 - 20/09/2008 20:55 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: konstruktor1]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Na Shrewsbury kurs jest całkiem sympatyczny w Expekt 2.15, co po zeszłotygodniowym pogromie zaskoczyło mnie na plus. Chester póki co wygrało dwa mecze i nie sądzę aby zwyciężyli trzeci raz dzisiaj z tak rozpędzonym przeciwnikiem. Takie zwycięstwo w poprzedniej kolejce daje dużego kopa, to taki swoisty handicap. Mnie się to podoba.
Podobnie działa to w drugą stronę. Gillingham po stracie siedmiu goli tydzień temu nie będą się czuli zbyt pewnie w kolejnym meczu. Tutaj jednak ja do końca nie wierzę w Aldershot, sam nie wiem dlaczego. Kurs 2.30 jednak zachęca...
Zgadzam się w zupełności, jeśli chodzi o Barnet - oni bardzo rzadko nas zawodzą wygrywając, a kursy cały czas dostajemy bardzo ładne.

Do góry
#2609705 - 20/09/2008 21:18 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Kilka ostrożnych prognoz w temacie Blue Square Premier, w tym sezonie zaskakującej nas co tydzień. O nieprzewidywalności tej ligi świadczy między innymi fakt, że do tej pory żadnej z drużyn nie udało się utrzymać pierwszego miejsca w tabeli dłużej niż prze tydzień. Do rzeczy jednak...
Forest Green Rovers - Stevenage Borough
Wydaję się, że Stevenage w końcu zaczyna grać jak na faworyta przystało i wykorzystywać niepośledni potencjał, jaki niewątpliwie posiada. Ostatnie okazałe zwycięstwa świadczą o rosnącej formie drużyny. Obudził się również Steve Morison, główny strzelec i zdobywca pięciu goli do tej pory, co zważywszy na jego ubiegłosezonowe dokonania akurat niespodzianką nie powinno być.
Ekipa Forest Green wystartowała nadspodziewanie dobrze, lecz ostatnio obniżyła loty wracając do zeszłosezonowej normy. Jak dla mnie jest to drużyna na co najwyżej środek tabeli o czym świadczą również przedsezonowe transfery wyglądające bardzo kosmetycznie.
Porównując potencjały i aktualną formę uważam, że wygra Stevenage. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.60 (Sportingbet) Ze stawką nie zaszaleję, bo mimo wszystko sytuacja w Conference ciągle nie jest klarowna.
Torquay United - Eastbourne Borough
W tym przypadku także mam nadzieję na przebudzenie faworyta rozgrywek. Zwycięstwo tydzień temu, co prawda dość szczęśliwe po bramce w ostatniej minucie, w meczu wyjazdowym z bardzo silną ekipą Cambridge United zdaję się potwierdzać tę tezę. Zwłaszcza, że The Gulls w kilku spotkaniach pogubili punkty będąc drużyną lepszą. Brakuje jeszcze regularności w strzelaniu goli przez Tima Sillsa, aby wszystko wróciło do normy.
Eastbourne jak na beniaminka spisuje się całkiem nieźle, ale z ekipami z czołówki radzi sobie słabo. Odzyskujący formę i wiarę we własne umiejętności The Gulls powinni sobie spokojnie poradzić. Kurs 1.70 (Sportingbet)
Grays Athletic - Wrexham
Zaskoczony jestem wysokością kursów na zwycięstwo Wrexham. Przeglądając zestaw spotkań na tę kolejkę postanowiłem go zagrać nie znając jeszcze propozycji bukmacherów. Bogatszy o wiedzę w tej materii uczynię to tym chętniej. Nie najsilniejsza ekipa Grays dostała ostatnio baty 3:1 od Woking, kolesi którzy zazwyczaj okrutnie kopią się po głowach grając w piłkę nożną. Jeśli ktoś z nimi przegrywa w takim stosunku, to musi być coś nie tak. W żadne układy nie wierzę, Grays wpadli w jakiś kryzys, a trauma po porażce z Woking może im jeszcze pętać nogi.
Wrexham na wyjeździe bez rewelacji do tej pory, ale myśląc o powrocie do League Two trzeba tam również zacząć zbierać punkty, okazja jedna z lepszych w całym sezonie. Kurs smakowity 2.30 (bet365)
Na koniec warto chyba zagrać na zwycięstwo Ebbsfleet Utd w meczu ze wspomnianym Woking. Bardzo lubię obstawiać przeciwko underdogom, zwłaszcza kiedy można dostać niezły kurs. W tym przypadku tak jest 1.65 w Expekt. Ekipę Woking scharakteryzowałem krótko powyżej, tak więc całkiem logicznie zwycięzcą jawi się Ebbsfleet.
Pozdrawiam słonecznie

Do góry
#2612075 - 22/09/2008 00:09 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Hereford - Scunthorpe 2 2.30 1-2

Leyton Orient - Leicester 2 2.30 1-3

Hartlepool - Oldham 2 2.50 3-3 \:\(

Bradford - Bournemouth - 1 1,62 1-3 \:\(

Darlington - Accrington 1 1.75 3-0

Exeter - Notts County - under 2,5 - 1.70 2-2 \:\(

Brentford - Lincoln 1 1.70 1-1 \:\(

Znowu tak sobie..Goście zdecydowanie lepiej wchodzą jak gospodarze

Staty :
Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 4/11
2,0-3,00 10/19
3,0 i wyżej 1/2

Home Win 6/13
Away Win 9/18

Do góry
#2618978 - 26/09/2008 02:58 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Krótko bo jutro nie wiadomo czy czas będzie..:)

Southend - Leyton Orient 1 1.85 - przyjście do Southend Dougi'ego Freedmana odmieniło drużynę. Ja zresztą uważam że takiemu całkiem silnemu zespołowi jak Southend potrzebny był jeden , drugi wygrany mecz żeby zaskoczyć.. No i stało się. Teraz są " w gazie", Freedman szaleje, potężne wsparcie ze strony Robson-Kanu. W zespole w zasadzie bez większych absencji. Pewne problemy z obsadą bramki zostały chyba rozwiązane przez sprowadzenie Adama Federici z Reading.Całkiem ciekawy zawodnik - reprezentant olimpijskiej reprezentacji Australi.
W Leyton ostatnio baaardzo kiepsko. Kontuzje czołowych defensorów Tamiki Mkandawire i Danny'ego Granvile zdecydowanie im nie służą. Obaj nie zagrają zresztą w kolejnym właśnie jutrzejszym meczu.
Dwóch kolejnych - tym razem podstawowych pomocników Paul Terry i Ryan Jarvis raczej wraca po kontuzjach , ale co by nie mówić i pisać też jest to pewnie jakiś handi dla gospodarzy (wiadomo , na 100% taki rekonwalescent nie zagra).
Gospodarze mają w ostatnich latach pecha do Leyton , tak że ze stawką bym nie szarżował , ale po kursie 1.85 ten mecz wygląda ciekawie.

Oczywiście pół świata zagra pewnie jeszcze - Leeds 1.40, Leicester 1.60, Scunthorpe 1.65 , i Oldham 1.75.
Ja zresztą pewnie też , ale również i te mecze nie za wysoką stawkę.
Bo z dotychczasowych moich statystyk mogę już wyciągnąć jeden wniosek - typy na mocne drużyny grające na wyjeździe wchodzą nawet zdecydowanie lepiej , jak wtedy kiedy grają u siebie.
A kursy na wyjazdach dostaniemy nieporównywalnie lepsze.

Do góry
#2619295 - 26/09/2008 04:03 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Do góry
#2619436 - 26/09/2008 04:45 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Jinx - co jest z tym plikiem..??? Wchodzę a tam jakaś strona Rapid Share czy cuś takiego??? Żadnych statystyk ???

Do góry
#2619446 - 26/09/2008 04:48 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Kefir70
Jinx - co jest z tym plikiem..??? Wchodzę a tam jakaś strona Rapid Share czy cuś takiego??? Żadnych statystyk ???

sciagnij, pod lewym zegarkiem masz FREE USER, klikasz
czekasz około 40 sek i wyskakuje Ci Download.

Do góry
Strona 5 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, pacyfista, akagi, VVega, ANZELMO, Zaixi, 11kera11, rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, wHiTe_StAr), 3585 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582903 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07