Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#257079 - 10/02/2005 19:17 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
Raz się udało, a raz nie i to z tego samego powodu.
Inspector Godiva wygrał z Ibsonpointem / kurs 1,95 /, bo ten drugi zagalopował.
Whooper wygrał z Domain Launcherem, bo ten... zagalopował.
Zwykle stawiam też jako single. Dziś z braku czasu nie zagrałem

Do góry
Bonus: Unibet
#257080 - 11/02/2005 17:14 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
Ostersund
Do H2H wybieram pary równych kłusaków, co również widać w kursach.
A więc dwie pary i jeden ew. zwycięzca. Mogą być single, duble lub nawet tripla, choć tak się złożyło, że w obu parach dwa konie przewodzą w typach / też szwedzkich/, a powożą nimi ci sami kuskowie.
H2H Doktor C.D.-Last Major 1,85-1,85 1
Per Linderoth v Ulf Eriksson/.
Dlaczego wybrałem Doktora C.D? Last Major / świetny kłusak/ wygrywa głównie przy startach z volty, a ten wyścig jest z auto.
H2H Black Smoking - Ivan Frontline kurs 1,9-1,8 1
Konie równe, ale Per jeżdzi w barwach Ostersund...
Czy wygra oba wyścigi? Zobaczymy.
W biegu 7 moim faworytem jest Larozz Index, z 71% prawdopodobieństwem na win. I to ten trzweci do ew. tripli.
A jutro Jagersro i sporo propozycji H2H w expekcie.

Do góry
#257081 - 12/02/2005 07:55 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
witam
Zapomnieć o wczorajszym Ostersund.
Dziś Jagersro V75.
Testuję nowy sposób oceny kuska i kłusaka, więc na razie tylko dwa single
V75-1 Min Goj - Royal Arriba 2 1,55
V75-2 Ballad Ribb zw. 1,55

Jeśli chodzi o Royal Arriba, to ma nawet szanse na win / kurs 6,50/, chyba że zagopuje / ok.60% galop!/.
W zasadzie, kiedy analitycy expektu wystawiają kurs na zw. kłusaka poniżej 2,00 to istnieje duże prawdopodobieństwo,że wygra. Tak jest też w przypadku Ballada. Ale trzeba pamiętać, że V75 rządzi się nieco innymi prawami.Gdyby jednak oba konie wygrały, byłby kurs 10,00 wart zastanowienia.
Pozdrawiam

Do góry
#257082 - 13/02/2005 07:43 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
witam,
ogladałem piękny kłus i zwycięstwo Jag de Bellouet w Prix de America. Dziś w Prix de France też powinien wygrać. Kurs expektu na win tylko 1,35 oraz H2H w parze z Naglo.

Do góry
#257083 - 06/03/2005 13:41 Re: Szwedzki trotting X
Panoramiks Offline
member

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 129
Skąd: Rzeszów
Witam

Postanowiłem w miarę możliwości powrócić do prezentowania swoich typów na forum.
Pozdrawiam starych wyjadaczy.

Gavle
Bieg 7 - Elegant Gift 1-3 3.25
Bieg 8 - Late for Dinner 1-3 3.00

Pozdrawiam
Panoramiks

Do góry
#257084 - 07/03/2005 08:21 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
witam,
trio w Bollnas
Wygra: 2.Genial / kusk Skoglund Hakan/
2 i 3 miejsca: 8.Lill Gut i 1.Knut Fro
Expekt jeszcze nie wystawił kursów, mam tylko nadzieję, że zdołam to w odpowiednim czasie zagrać.
Pozdrawiam

Do góry
#257085 - 07/03/2005 14:55 Re: Szwedzki trotting X
Lao Offline
veteran

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 1335
Skąd: Przemyśl
Gratulacje Torsten! kurs nie za wysoki, ale dobrze zacząć tydzień od wygranej...

Do góry
#257086 - 07/03/2005 16:42 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
No i ponownie zbieramy się w starym komplecie... Jeszcze tylko zajrzą tu Fred i Ameryt, i reaktywujemy fan klub szwedzkich kłusaków.
Farjestadt wieczór
Proste " Fajerki", a sporo z nimi kłopotu.Wśród kusków sam mistrz Goop Bjorn, ale z końmi dosyć średnimi.Niektórzy szwedzcy typerzy obstawiają w DD 2 x Bjorna... Może, ale ja zagrałem nieco inaczej. Przede wszystkim uważam, że w jednym DD Bjorn może wygrać. Lepszy jest Andres Harvester, ale gdyby rzecz odbywała się na Służewcu w ciemno postawiłbym na tego drugiego.
A więc zagrałem: DD Andres Harvester + Grosab Rocker.
W DD1 skontrowałem Andresa w H2H z Freelanderem.
Jako singla wziąłem w DD2 Sacco Briljanta.
To tyle.
Powodzenia.

Do góry
#257087 - 09/03/2005 18:10 Re: Szwedzki trotting X
Panoramiks Offline
member

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 129
Skąd: Rzeszów
Witam

Dzisiaj proponuję.

Sovalla

Bieg 2
Think Yatzee - win 5.00

Bieg 3
Proffesorn 1-3 3.65

Bieg 4
Staro Ultima 1-3 3.40

Bieg 5
Triton Sund nie biegał w tym roku - forma nieznana.
Crown Kemp raczej nie wygra ale w trójce powinien zamieszać.
Proponuję Present na win za 3.75 chociaż Arctic Express Johanssona też może zawalczyć.

Bieg 6
DD1 - Sweet and Strong 7.15
Liczyć się będzie także General Shogun

Bieg 7
DD2 - Leffe Blanche 10.00
Należy pamiętać o King Value

Pozdrawiam
Panoramiks

Do góry
#257088 - 22/03/2005 17:54 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
witam po przerwie
Jagersro DD
Pierwszym typem do DD1 jest Nice Suprise i Uhrberg, w DD2 King Value i Adielsson. Czyli 6-1 i niski kurs 4,50.Ostatnio King wygrał z Bjornem, więc Adielsson nie powinien być gorszy. Gdyby jednak przegrał, to stawiam na Onkel Hornline.
Także jako single.
Powodzenia

Do góry
#257089 - 22/03/2005 19:57 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
Niestety, pudła.
W DD1 wybierałem między dwoma kuskami z Jagersro: Uhrbergiem i Kolginim. Każdy nich zarobił w ubiegłym roku ponad 12 mln koron. Lao we wstępie do tematu słusznie zauważył, że Uhrberg dobrze powozi zimą, stąd mój wybór. Ale że Adielsson przegrał, to dla mnie niespodzianka. Wygrał Express Lej i Nielssen Keneth. No i zrobił się kurs,że hej. Szkoda tylko, że nie trafiłem..

Do góry
#257090 - 23/03/2005 19:58 Re: Szwedzki trotting X
ameryt Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 289
Skąd: zabrze
Dzięki za pamięć. Oczywiście, że jestem chętny do wpółpracy. Zaglądam na forum ale temat koni z tego co zauwazyłem jakos nie cieszy sie zbytnim uznaniem więc we swpółpracy z Lao "troche" sami sobie typujemy.
Ale temat można i nalezy odświeżyć. Powiem krótko mnóstwo znajowmych przeciągnołem na moją (końską ) strone i większosć z nich rezygnuje z obstawiania szmacianki.
Czytałem ostatnio duzo artykułów na temat biegów trottingowych w Polsce i jest duża szansa,że ruszy na dobre tor we Wrocławiu !!!

Pozdrawiam koniarzy i zyczę Wesołych Świąt.

Do góry
#257091 - 29/03/2005 17:06 Re: Szwedzki trotting X
ameryt Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 289
Skąd: zabrze
Czas Świąt już za nami, ale przed nami prima aprilis może takie jajcarsko-fuksiarskie DD wejdzie ?.

Jegerso bieg 6 vin i place Giant Value vin 35.00 place 4.75
Jagerso bieg 7 vin i place Olympia Qui vin 7.25 place 2.30

Po połaczeniu przyzwoity kurs wychodzi.

Do góry
#257092 - 01/04/2005 21:55 Re: Szwedzki trotting X
Lao Offline
veteran

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 1335
Skąd: Przemyśl
Sobotnie Farjestad V-71

Bieg 4
Andreas Snix @70,00 Unibet

Naprawdę mnie to dziwi, że ten koń jest wyceniany aż po takim kursie. Owszem mamy na starcie kilku tuzów jak Profit As, Caprice Horda czy nawet Active trinity, ale Andreasowi całkiem nieźle idzie w tym roku na 7 startów 5 razy na podium - to świadczy o doskonałej formie i jak sądzę ten koń może się pokusić o wygranie tego biegu. KOń osiągał w ostatnich biegach czasy porównywalne tylko z Caprice horda i miał nieco więcej czasu od innych na odpoczynek i co chyba równie ważne - nie tak dawno wygrał bieg właśnie w Farjestad z dość dobrym czasem.

Bieg 5
Vekas Katrin @17,50 expekt


Wiosna Sjunessona ! Coraz lepszy kusk z dość dobrą klaczą - czy dadzą radę faworyzowanej Volunds Karolin ? Pewnie normalnie nie - ale to bieg na wydłużonym dystansie - i Karolina będzie emiała sporo czasu, aby pogalopować z czym nie radzi sobie najlepiej. Ładnie wygląda też Ritzy Hornline ale nie biegała na tym dystansie...
Katrin ostatnio regularnie biegała z dobrymi czasami i miejscami. Przy starcie z volty biegnie z toru nr 1 - co powinno jej gwarantować w biegu miejsce dające kontrolę nad jego przebiegiem i zachowanie trochę sił na dobry finisz.

Bieg 6
Gidde Palema @1,28 Unibet


Koń i kurs bankierski. Ja nie lubię takich - wolę trafić jednego fuksa na dzień - niż raz w roku przegrać taki zakład... Niemniej nie widzę sposobu, aby mógł przegrać... Gatsby drugi - pytanie kto trzeci ? MOże Nolte?

Bieg 7
Isolated @14,5 Unibet


Jedyny miejscowy konik w stawce. Cóż kolejna perełka zazwyczaj pomijana przez szwedzkich typerów. Typ na wyczucie, bo stawka koni niezbyt wyraźna.


Bieg 8
KALLVADOS @3,15 Unibet


Bardzo smaczny i mocny trunek. KOń również mocny i szybki. W tym norweskim biegu z volty i a handicapem powinien biec z tyłu i tak byłby jednym z pretendentów do wygranej. Najszybszy w stawce. 13 zwycięstw w tamtym roku!


Bieg 8
Sintram Creek @55.0 Unibet

I znowu piękny kurs - pokazuje, że na koniach naprawdę się można obłowić. Niedawno stawiałem na tego konia w srebrnej dywizji, ale nie popisał się. Mam wrażenie, że za każdym razem wygrywa inny koń - mimo, że wiele razy startują w tych samych zestawieniach. Tu mocnym faworytem jest Bean Streep. Dobry kurs na miejsce w expekcie @7.75. Koniem powozi najlepszy miejscowy kusk.


Bieg 9
Ludwig Palema @2.6 expekt

KOń z cyklu na dwoje babka wróżyła. Bo - albo Ragdance albo Ludwig Palema - Ake Svansdetdt dysponuje tu większymi umiejętnościami i szybszym koniem. Ale to zweryfikuje historia - poszukiwaczy fuksów może skusi Min Goj - Thomasa Uhrberga lub Top Song - Bjorna Goopa.


Zainteresowanych fuksami - zalecam przejrzenie oferty centrebetu jak się pojawi - tam często pojawiają się jeszcze lepsze kursy.


Edited by Lao (01/04/2005 23:16)

Do góry
#257093 - 02/04/2005 15:07 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
witam Lao,
rzeczywiście jabłeczniki są dobre, tylko nie wolno zbyt raptownie wstawać od stołu, bo się pozna pracowitość gospodyni po kurzu na podłodze....
Popatrzyłem na Fajerki i stwierdziłem, że wygrały znane od dawna konie. A już w DD - superznane, tylko że ostatnio były słabsze. Bądź tu mądry i traf, kiedy nagle wracają do formy / Min Goj I Pirate Copy/
Pozdrawiam

Do góry
#257094 - 02/04/2005 21:31 Re: Szwedzki trotting X
Lao Offline
veteran

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 1335
Skąd: Przemyśl
Jak widać pogoda i szczęscie na wiosnę zmienne jest... - Niedzielne Solanget:


Solanget bieg 3

Wicote @12.5 Unibet

Co ciekawsze konie okazały się bez formy w ostatnich biegach - przegrywały małoznaczące biegi w których były ustawiane na faworytów. To mi wygląda na bieg zdechlaków. Nic dziwnego że ustawiany na faworyta jest Hugo Brown, który nie biegał od listopada. Ja jednak wybieram miejscowego Wicote prowadzonego przez dość dość dzielną kobietę, która może tu w tym towarzystwie bez formy wygrać bez problemów.

Solanget bieg 4

Corner Chief @25.0 Unibet

Młode małoobiegane konie i co z tego będzie na mecie - nie wie do końca nikt. No cóż - kolejna mini niespodzianka - Corner Chief prowadzony przez w miarę dobrego kuska - ostatnio w biegu z volty i handicapem przedarł się na trzecie miejsce wyprzedzając wiele wyżej klasyfikowanych koni. Teraz ma spore szanse wygrać - koń pewnie nie jest gorszy od reszty - można nieco liczyć na jego dobrą formę i na pewno lepszy doświadczony kusk (średnia na podium w 2005 roku - 18,75%) - który mam nadzieję ładnie wykończy bieg na finiszu. Z innych koni ciekawie wygląda Supercaprice - i Earth Lindflower - kusk nie wygrał od lat!!


Solanget bieg 5

Tracy Blue @3.75 Unibet

Pytanie brzmi Tracy Blue Czy Totti Boko? To dwie odmienne historie wiosenne - Totti zaczął mocno sezon wiosenny - dwa biegi na podium i potem klapa - Tracy ostrożnie i jutro powinien już być pierwszy. Na to liczę. Stawka koni niezbyt wyraźna...



Solanget bieg 6

Ryans Comet @12.0 Unibet

Jak dla mnie w tym biegu praktykantów najlepszy jeszt właśnie Mikael Andersoon - ale najlepszego konia ma Johanson powożacy Vera Brown. Zazwyczaj w takich biegach wygrywa faworyt !! Ja jednak szukam najlepszego kuska... Vera Brown nie biegała od grudnia i może tu zabraknać jej sił, a na to powinien czekać Ryans Comet - czy odrobi zadanie - to się okaże jutro...

Solanget bieg 7

Judge Not @4.0 Unibet

Z pewnością kurs się nie utrzyma. Bo wprawdzie Judge Not aż taki dobry nie jest, aby z łatwością kasować inne konie w zestawieniu - ale powozi nim najlepszy kusk jutrzejszych startów - niezwykle doświadczony Ulf Ohlsson - niemożliwym wydaje się wręcz, aby nie wygrał takiego biegu z całkeim dobrym koniem.


Solanget bieg 8

Hallsta Lotus @4.25 Unibet

Bieg norweskich koni - kallbloddów. Faworyzowany jest Hallsta Lotus - którego ojcem jest JARVSOFAX !!!!! a powożony przez najlepszego szwedzkiego specjalistę od zimnokrwistych - Jan-Olova Perssona. Konik nie bardzo radził sobie zimą, ale ostatnie trzecie miejsce - to raczej dobry prognostyk na dzisiejsze zwycięstwo. Z innych groźnie wyglądają Lurifax i Jarvsomalle.

Do góry
#257095 - 04/04/2005 09:13 Re: Szwedzki trotting X
Lao Offline
veteran

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 1335
Skąd: Przemyśl
Lunch w Mantorp

Penny Hornline zwycięstwo @32,0 Unibet


A bomb Run jest tu niemal bankierskim koniem. Niestety kurs jest tak niski, że raczej poniżej granicy opłacalności. Penny Hornline może mieć pewne trudności z dostaniem się do pierwszej trójki, ale też na wypadek jakiegoś nieszczęsliwego przypadku faworyta ma jakiś cień szansy na zwycięstwo - raczej nikły. Ale w poniedziałki warto spróbować.
Aby nie było, ze tu tylko wodolejstwo - to zaraz wyliczę szanse na faworyta i Penny Hornline.

A bomb Run - szanse na zwycięstwo - 44 %, na miejsce 63 %
Penny Hornline - szanse na zwycięstwo - 6 %, na miejsce 11 %.


Edited by Lao (04/04/2005 09:28)

Do góry
#257096 - 05/04/2005 10:20 Re: Szwedzki trotting X
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Witam;
Czy moglibyście podać bezpośrednie linki do tabel trottingu( finlandia, szwecja, norwegia?) nie umiem się połapać w ich językach.
Z góry dzięki

Do góry
#257097 - 11/04/2005 08:23 Re: Szwedzki trotting X
Torsten Offline
old hand

Meldunek: 27/01/2002
Postów: 892
Skąd: Łódź
Orebro Trio
Gallant CA / Karlsson Mats/ win /expekt kursu jeszcze nie ma/
superges, jesli chodzi o trott szwedzki wszystko znajdziesz na www.atg.se
Pozdrawiam

Do góry
#257098 - 11/04/2005 10:56 Re: Szwedzki trotting X
kili4 Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 44
Witam

Mam pytanie do osób interesujących się szwedzkim trottingiem i korzystającym z relacji live ze strony atg. Co należy zrobić ( jakiś proces rejestracji) aby mieć dostęp do relacji z biegów ( teraz jest jakaś strona Web TV). Problemem jest oczywiście nieznajomość języka szwedzkiego .

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 2642 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581081 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49