Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2534133 - 12/08/2008 06:08 Puchar UEFA - Second qualifying round
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp


Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#2541364 - 14/08/2008 20:31 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Platini]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
zdecydowanie nie wierzę że polskie drużyny są w stanie pokonać takie "potęgi" jak FK Moskwa czy Grasshoppers nawet grając u siebie. podpórki grane na gości dobre do combosów, na single bardziej remisy bym grał. w rewanżu zaś FK Moskwa i Grasshoppers pojadą naszych niemiłosiernie, bynajmniej ja tak to widze i taki scenariusz uważam za wybitnie realistyczny \:\)

Do góry
#2541431 - 14/08/2008 20:59 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: madel]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Ja widze duze value w kursie na win Lecha, Grasshoppers to nic specjalnego, mam nadzieje, ze taki mecz jak z Belchatowem juz sie nie przydarzy kiedy to goscie oddajacy 2 strzaly na bramke zdobywaja 3 bramki, co by nie mowic o tamtym meczu ja zauwazylem Lecha grajacego calkiem dobrze tylko szalenie nieskutecznie. W pierwszej polowie powinno skonczyc sie na 3:0 co najmniej, ale Renifer i Peszko skutecznoscia nie grzesza. Mam nadzieje, ze Franek Smuda dojdzie do wniosku, ze Lewandowski wytrzyma juz trudy meczu i wybiegnie od 1 minuty, a Renifer usiadzie zasluzenie na lawie bo nic nie prezentuje jak narazie poza partaczeniem okazji bramkowych.

Do góry
#2541504 - 14/08/2008 21:35 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: nitek]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: nitek
Ja widze duze value w kursie na win Lecha, Grasshoppers to nic specjalnego, mam nadzieje, ze taki mecz jak z Belchatowem juz sie nie przydarzy kiedy to goscie oddajacy 2 strzaly na bramke zdobywaja 3 bramki, co by nie mowic o tamtym meczu ja zauwazylem Lecha grajacego calkiem dobrze tylko szalenie nieskutecznie. W pierwszej polowie powinno skonczyc sie na 3:0 co najmniej, ale Renifer i Peszko skutecznoscia nie grzesza. Mam nadzieje, ze Franek Smuda dojdzie do wniosku, ze Lewandowski wytrzyma juz trudy meczu i wybiegnie od 1 minuty, a Renifer usiadzie zasluzenie na lawie bo nic nie prezentuje jak narazie poza partaczeniem okazji bramkowych.


Lepiej by bylo jakby geniusz Smuda opuscil Poznan,
tak sobie patrze troche z boku na Lecha, nie jestem ich kibicem ale zycze im jak najlepiej i do slow "jak najlepiej" Smuda tu malo pasuje,
odswiezony sklad, uwazam z korzyscia, calkiem ciekawa polityka klubu preferujaca ciekawy marketing dookola klubowy, ogolnie ciezko sie do czegos przyczepic po za tym nieszczesnikiem.
Nie mam pojecia jak wygladaja ich rozmowy w szatni czy na treningach ale gdybym mial grac pod wodza tego jegomoscia to najpierw wyslalby mu anonim z zaproszeniem na lekcje mowy ojczystej bo nie dosc ze uwazam ze nie ma pomyslu na ten zespol to jeszcze zawodnicy moga miec spore problemy ze zrozumieniem tego co ma do powiedzenia.

Bynajmniej nie zycze Lechowi dzis porazki ale mam spore obawy co do meczu, tak naprawde tylko kurs moglby zachecac do gry na poznaniakow bo naprawde Smuda robi krecia robote bo nie wiem jak nazwac nie wystawianie Lewandowskiego od poczatku nawet kosztem tego zeby go sciagac w 2 polowie.
Takich przykladow znalazloby sie jeszcze kilka.

Ogolnie mam wrazenie ze Lecha stac na sporo duzo lepsza gre/wyniki niz potrafi wykrzesac z nich Smuda bo to ze zagrali dobrze ale przegrali jest zadnym pocieszeniem, zreszta Lech pod jego wodza mial chocby w zeszlym sezonie akcje typu dostajemy w dupsko gonimy wynik i cieszymy sie z remisu,
gdybym byl kibicem Lecha to moglbym co najwyzej plakac ze moja druzyne pokaralo takim "trenerem".

Dzis widzi mi sie over, kurs zdecydowanie wart gry, wczoraj jeszcze mialem 2,20, dzis juz 2,10.
Szwajcarzy przyjezdzaja strzelic bramke i to tez mi sie calkiem podoba, Lech zeby myslec o czymkolwiek musi strzelic przynajmniej dwie.
czyste 1 z podobnym kursem wg mnie sie nie oplaca.

Do góry
#2541562 - 14/08/2008 21:51 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Biszop]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Ciężko się nie zgodzić z Biszopem odnośnie "mowy" Smudy \:\)
Gada jak ostatni żur po 4 klasach podstawówki i 6 piwach, mimo wszystko jednak siła ognia Lecha daje szanse na i over i wygraną ze szwajcarami.

Do góry
#2541572 - 14/08/2008 21:55 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: [T]-error]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Jesli sie wzniosa na wyzyny swych mozliwosci to moga wygrac ,ale maks. jedna bramka.Ja tez tu widze over np.2:1 dla kolejorza...

Do góry
#2541576 - 14/08/2008 21:57 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: kamasutra]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Co do Legii,to wydaje mi sie ze skonczy sie remisem i underem np. 1:1 albo 0:0....

Do góry
#2541683 - 14/08/2008 22:23 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: kamasutra]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Z meczu Lech z Bełchatowem wyciągnąć można trzy zasadnicze wnioski:

1. Lech ma łatowść stwarzania sobie sytuacji bramkowych.
2. Lech ma ciągłe problemy z wykańczaniem akcji.
3. Lech notorycznie popełnia wielbłądy w defensywie (Kotor jest moim zdaniem jednym z najsłabszych bramkarzy ligi)

Z tego co sobie przypominam to nawet w meczu z Khazarem było do przerwy 1:1 ...

Z powyższych powodów, jak również z tego względu, iż postrzegam ligę szwajcarską jako jednak minimalnie lepszą od polskiej, próbuję w tym spotkaniu Grassu ;\) DNB. Ciekawie wygląda również wspomniany over, ewentualnie X HT.

Co do Legii.

Legia wygrała rewanż z Homel i pewnie awansowała, ale umówmy się, że to co zaprezentowali Białorusini w dwumeczu to był \:D

Bez dwóch zdań liga rosyjska jest znacznie silniejsza niż polska i moim zdaniem kurs na FK DNB wygląda nieźle.

Gram sobie taki mało patriotyczny dubel: Grass DNB + FK DNB, za symboliczną stawkę 1/10.

Zastanawiam się również nad nieco mocniejszym zagraniem FK X2.

Z pozostałych spotkań wybrałem sobie trzy, w których ze względu na różnicę "jakościową" pomiędzy drużynami nie przewiduje innych wyników niż zwycięstwa gospodarzy: City+AEK (wiem, wiem casus Anorthosisu ;\) )+Dnipro.

Nieźle wyglądają też: YBB, Zilina X2, Kalmar X2/over.

Do góry
#2541691 - 14/08/2008 22:27 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Mindman]
mirasPL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2007
Postów: 2153
co YBB to niebardzo..Debreczyn jest solidny...a YBB poczatku sezonu do najlepszych zaliczyć niemoże..goście powalczą o remis...niewarto po tak marnym kursie na Win gospdoarzy...prędzej skłaniałbym sie ku Litexowi,kurs podobny a ryzyko mniejsze...pozdrawiam

Do góry
#2541705 - 14/08/2008 22:31 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: mirasPL]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
To tylko moja luźna opinia, każdy i tak gra jak chce ;\)

Ja spodziewam się jednak zwycięstwa YBB. Wyrazy "solidny" i "węgierski" jakoś mi się nie komponują w kontekście ostatnich wyników węgierskich drużyn w pucharach \:\)

Nowa miotła w zespole + własny stadion + (jak zwykle w pucharach dość istotna) jakościowa różnica pomiędzy ligami, to moim zdaniem wystarczy do winu gospodarzy.

Do góry
#2541731 - 14/08/2008 22:36 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Mindman]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Jak dla mnie to warto sprobowac grubiej:
Elfsborg,Aris,Dnipro,Deportivo,Aston V,Napoli...

Do góry
#2541937 - 14/08/2008 23:51 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: kamasutra]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Postanowiłem pobrać x2 ; 1.71w spotkaniu Gent - Kalmar. Szwedzi znajdują się w dobrej formie, są liderem Allsvenskan (13-2-3). Liga belgijska jeszcze nie ruszyła, a zatem ekipa Gent pozbawiona jest rytmu meczowego. Uważam, że goście powinni to wykorzystać i sięgnąć minimum po remis w tym spotkaniu ( podobnie jak wczoraj ucznyiła to ekipa Basel w meczu z Vitorią)

Drugie spotkanie jakie wybrałem, to rywalizacja Litexu z Hapoel Ironi Kiryat Shmona. Pierwszy argument przemawiający na korzyść Litexu to doświadczenie bułgarskiej ekipy w pucharach, drugi to atut własnego boiska. Goście sprawili sporą niespodziankę plasując się tak wysoko w ligowej tabeli , nie sądzę, żeby byli w stanie sprawić kolejną i to w tym meczu. O obliczu drużyny nie decydują już ci sami gracze, którzy przyczynili się do sukcesu z poprzedniego sezonu ( nowy trener, wymiana kilku graczy). Zdecydowałem się pobrać "1" 1.65

Do góry
#2542182 - 15/08/2008 01:21 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Hakan]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
zgadzam sie co do litexu - druzyna z dobrym trenerem, gra u siebie, jest o wiele mocniejsza personalnie od rywali, gram to.
drugi mecz, ktorego jestem pewien to napoli. skoro panionis odprawili na luzie to nie wierze zeby tu sie meczyli, oprocz lavezziego, ktory jest w chinach caly sklad.
biore w ciemno taki dubelek 8/10. gl.

Do góry
#2570892 - 27/08/2008 23:52 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Poetik]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Jutro szykuje się kolejna wojna polsko-rosyjska \:D
http://www.legia.net/news.php?id=29476
je*** ruskich je*** \:D

Do góry
#2572280 - 28/08/2008 07:52 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: podstawek]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
primo Lech Poznan +0.5 2.000

Z powodu mitingu lekkoatletycznego który odbywa się w Zurychu czwartkowy mecz Grasshoppers z Lechem Poznań zostanie rozegrany na stadionie AFG Arena w Sankt Gallen. Szwajcarzy są bardzo gościnni i na mecz udostępniają lechitom szatnie gospodarzy.

myślę, że Lech będzie mniej goscinny i jest w stanie spokojnie wywalczyć remis, po takim kursie kusi.

secundo Crvena Zvezda v Apoel Nicosia => 1 / 1.5

czerwona gwiazda powinna spokojnie pokonać u siebie zlepek kosowskich i zewlakowów, tym bardziej, że nie są ustawieni na ostrzu noża, na wyjeździe uzyskali niezły wynik 2:2 więc mogą spokojnie ustawiać ataki, a Apoel po pewnym czasie i tak będzie musiał się odsłonić.

tertio - overki
SK Sturm Graz v Zurich
Kalmar FF v KAA Gent
AC Bellinzona v Dnjepr Dnjepropetrovsk
Rosenborg v Djurgården
Saint Patricks Athletic FC v IF Elfsborg

i jeszcze mnie zastanawia czy nie postawic na PFC Cherno More Varna, ale to sobie zanalizuje jeszcze jutro \:\)

Do góry
#2572298 - 28/08/2008 08:06 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Baqu]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja z kolei spróbuję "letko" Lecha. Chłopaki są w gazie, poza tym widać, że gra sprawia im przyjemność. Fajnie to się ogląda. Poza tym będą grać na luzie. Oczywiście mam jeszcze w pamięci wczorajsze wyczyny Barcelony, ale może Lechici bardziej boją się Franza, który powiedział, że jadą po zwycięstwo, niż Katalończycy Guardioli ;\) Kurs w okolicach 4.00 mnie zadowala.

Poza tym over. Szwajcarzy nie mają czego bronić, a Lech może sobie spokojnie pozwolić na stracenie kilku bramek, więc na pewno piłkarze z Poznania nie będą kurczowo trzymać się swojego pola karnego \:\)

Do góry
#2572321 - 28/08/2008 10:53 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Szewa]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Pytanie do siedzących w piłkarskim temacie.
Widzicie jakieś szanse dla Legii w Moskwie?
Po tym co widziałem w pierwszym spotkaniu to remis uznałbym za wielki sukces, ale może od tamtego czasu coś się zmieniło...

Do góry
#2572331 - 28/08/2008 13:03 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: Vorspringer]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: Pogromca_(z)buków
Pytanie do siedzących w piłkarskim temacie.
Widzicie jakieś szanse dla Legii w Moskwie?
Po tym co widziałem w pierwszym spotkaniu to remis uznałbym za wielki sukces, ale może od tamtego czasu coś się zmieniło...

Myślę że ten mecz zakręci się kolo remisu
FK Moskwa zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach gdzie grając z kontry zdobywają większość swoich punktów a w domu wygląda to dość dramatycznie
Jednak patrząc na postawę Legii też cudów nie oczekuje
Remis za małą stawkę aby lepiej oglądało sie mecz \:\)

Do góry
#2572419 - 28/08/2008 18:03 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: blackjack]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Midtjylland - Manchester City over 2.5

W pierwszym meczu dość nieoczekiwanie Citizens uległo duńskiemu przeciwnikowi. Mimo porażki zespół angielski ma ciągle szanse na awans. Warunkiem osiągnięcia celu będzie poprawa skuteczności, gdyż MC stwarzało sytuacje bramkowe, lecz nie potrafiło ich wykorzystać. Problemy ze słabą skutecznością wydają się być już przeszłością biorąc pod uwagę ostatnie wysokie zwycięstwo w PL z West Hamem. Martwi trochę, że gole padały dopiero od 65 minuty tego meczu. Trudno przypuszczać by podopieczni trenera Hughesa odpuścili walkę o PU, więc po dzisiejszym meczu należałoby się spodziewać, że zrobią wszystko by odrobić straty z pierwszego meczu. Oczywiście Duńczycy na pewno nie będą ułatwiali im tego zadania. Po bardzo dobrym meczu wyjazdowym będą się starali bronić wyniki, możliwe że będą grać defensywnie, w końcu do awansu starczy im remis. No, ale nie ma co uprzedzać faktów. Midtjylland prezentuje wysoką formę zarówno w lidze jak i w pucharach. W miniony weekend zaznali dopiero pierwszej porażki w tym sezonie z zespołem FC Kopenhaga. Do składu gości wraca brązowy medalista z Olimpiady Brazylijczyk Jo, co znacznie poprawi siłę ataku MC. Zdecydowałem się grać over, ponieważ kursy na zwycięstwo gości nie są zachęcające do gry. Doceniam zespół duński niemniej wątpię by udało im się awansować. Z kolei anglicy potrzebują goli by to osiągnąć.



Gyor - Stuttgart over 2.5

W pierwszym meczu VfB Stuttgart wygrał zaledwie różnicą jednej bramki (2-1), choć przeciwnik był o przynajmniej jedną, jak nie dwie klasy gorszy. Przez co nie może być pewny udziały awansu do dalszej rundy gier. Faworytem co oczywiste jest zespół niemiecki, który na Węgrzech powinien przypieczętować awans. W węgierskim zespole występuje kilku młodych zdolnych piłkarzy jak Bajzat czy Koltai, mimo to Gyor nie jest tak doświadczoną drużyną by zdołać pokonać Stuttgart. Nie posiada takiego potencjału by skutecznie sforsować obronę gości i odrobić straty wg mnie Niemcy dziś sobie postrzelają parę bramek. W drużynie ze Stuttgartu nie zagrają Khalid Boulahrouz, Ludovic Magnin oraz Cacau, którzy są kontuzjowani. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Armina Veha.

Do góry
#2572440 - 28/08/2008 18:35 Re: Puchar UEFA - Second qualifying round [Re: vindom]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Jak powinno wygladac zestawienie defensywy Legii w dzisiejszym spotkaniu w Moskwie? Bo z tego, co sie orientuje to Choto ma kontuzje, a Astiz nie byl zgloszony do tej fazy PUEFA...



Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, alfa, VVega, ANZELMO, ElNinho[mmdea], Ojro, pacyfista, igea23), 3315 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582297 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25