Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2749250 - 27/11/2008 07:52 POGODA w LM ;-) [Re: Mindman]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Nie mam pojęcia gdzie to poruszyć i w sumie nie wiem po co w ogóle, ale ktoryś raz poruszacie czynnik pogodowy w meczach. W wielu dziś i wczoraj miejscach znalazłem, że pogoda tu czy tam. W rankingu zagrałem swoje, a potem znowu czytam "pogoda w ROM". Kurcze, na wszelki wypadek zagladam na rozne strony i wszedzie jak wół, że pogoda nikogo nie zmiażdży. Nie mam pojęcia jak Wy te pogodę badacie. Macie zakodowane, że tam daleko to śnieżyca i -20? Na wszelki wypadek poczekałem na skróty, żeby miec podkładkę. Zasadniczo mam to głęboko, ale zalecam nie sugerowanie się tak bardzo porami roku ;\) Swego czasu, kiedy byłem aktywniejszy na mecz.pl, knułem porażkę Romy w Tromso chyba. Bo pogoda. Błoto. Zimno. No strona tekstu normalnie godna Zubilewicza. 1:2 było czy jakoś tak \:D

--
pzdr.bcn1899 *...*

Do góry
Bonus: Unibet
#2749270 - 27/11/2008 08:05 Re: POGODA w LM ;-) [Re: bcn1899]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
moze to ten słaby kurs za tone bananow tak działa ;/
ja tak od siebie tylko : co do spotkan i badania klimatu to moim skromnym zdaniem ma to jakies uzasadnienie ale nie w europie :_)

Do góry
#2749275 - 27/11/2008 08:08 Re: POGODA w LM ;-) [Re: bcn1899]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Akurat tak się składa, że jeżeli chodzi o poziom europejskich pucharów, to mam podobne zdanie do Ciebie z tą pogodą \:\)

Być może zabrakło jakiegoś uśmieszku po tym fragmencie tekstu, tak jak po tym odnoszącym się do Chelsea umieściłem. Była to raczej luźna uwaga, jak cały z resztą mój wpis \:\)

Do góry
#2749276 - 27/11/2008 08:09 Re: POGODA w LM ;-) [Re: bolo_lacznik]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
bingo companero. a banany w San Jose podobno lecą w dół \:D

--
pzdr.bcn1899 *...*

Do góry
#2749283 - 27/11/2008 08:13 Re: POGODA w LM ;-) [Re: bcn1899]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
A moja uwaga też tak ogólnie, a nie do Ciebie Mindman konkretnie. Ot wpadło mi w oko, że wielu ostatnio zbyt poważnie brało pod uwagę warunki pogodowe. Co więcej, chyba nie sprawdzone ;-)

--
pzdr.bcn1899 *...*

Do góry
#2749287 - 27/11/2008 08:20 Re: POGODA w LM ;-) [Re: bcn1899]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
a jakby nawet gdzies było -10 i snieg po kolana to wg mnie jest to te same -10 i ten sam snieg dla 2 ekip a na tch poziomach w zasadzie wszyscy maja jakis grajcarow "ciepłolubnych" wiec sie troszke wyrownuje ;-)

Do góry
#2769770 - 09/12/2008 23:14 Re: POGODA w LM ;-) [Re: bolo_lacznik]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Grupa A decydujące starcia ,dziś mam coś ciekawego z tej grupy do zaoferowania a mianowicie :

Pojedynek w Fortunie :

CHelsea - Panathinaikos (1) 2,15

CHelsea dziś gra o zwycięstwo ,nie będą raczek kalkulować bo po co ,dziś trzeba pojechać z grubej rury i spokój (bo w sumie w meczu Romy może zdarzyć wszystko) ,licze tu na takie 4 spokojny torrrrrryy The Blues obojętne kto strzeli ,a strzelać ma kto ,Anelka druga młodość ,wraca Drogba ,jest Deco ,Ballack ,Malouda ,Bosingwa ,Terry każdy z nich może strzelić.Szkoda że nie zagra Lampard z karki i Joe Cole bo napewno by kręcił rywalami jak dziadek watę cukrową na festynie.Ale braki Lamps i Joe nie powinny mieć wpływu na wynik meczu.Do tego własne boisko na którym Chelsea mało kiedy zawodzi ,nawet słynna Barcelona wyjeżdzała ze Stamford z bagażem 4 goli ,Manchester z 2 to taki Cluj może wyjechać z tąd nawet i z wiekszą liczbą i taką mam nadzieje.
W Cluj nie zagrają ofensywny pomocnik Eugena Tricy który odesł do Famagusty rywala PAO dziś ale o tym meczu zaraz ,a kontuzjowani są również stoper Tony (Anthony da Silva), obrońca André Galiassi, pomocnik Alin Minteuan i napastnik Didi.No to tak sie składa ,Cluj nawet w swojej lidze gra bardzo przeciętnie na wyjezdzie 8 meczy 2 2 4 11:10 8 pkt ,czyli nic rewelacyjnego ,także licze że panowie z Rumuni dostaną wkońcu lekcji prawdziwego Futbolu.

Zaś rywal CHelsea w pojedynku nasz Panathinaikos ,też dziś gra o awans bo nie ma jeszcze pewnego ,a za rywala ma silniejszą ekipe na dziś dzień nie CHelsea ,Famagusta jak sie postara to może i nawet zrobić tam niespodzianke i awansować dalej ,to są takie mecze miedzy drużynami z Cypru i Grecji jak derby jakiegoś miasta ,czyli walka do upadłego ,mecze walki ,ostrych starć i ważny jest wynik byle do przodu.Ale ciężko coś mówić więcej bo to jak wiemy bywa róznie ale ja jestem niemal że pewny że PAO dziś nie strzeli więcej goli niż Chelsea.Polecam ten typ w Fortunie ,kurs rewlacyjny wole brać to niż Chelsea za 1,15 ;]

A powiem wam jeszcze że ciekawie wygląda drugi pojedynek a mianowicie :

Bordeaux-CFR Cluj (1) 2,65

Nie licze na to że Cluj strzeli gola w Londynie ,a licze zaś na to że Bordo jest w stanie strzelić 1 gola a nawet 2 czy tam 3 a nawet 4.Typ można śmiało zagrać a kurs także ekstra.

Ale główny typ to CHelsea któy gramy grubiej ,zaraz w Fortunie.Pozdr typerzy.

Do góry
#2769775 - 09/12/2008 23:20 Re: POGODA w LM ;-) [Re: wafe(L)nica]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno

Do góry
#2769780 - 09/12/2008 23:28 Re: POGODA w LM ;-) [Re: mgr]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: mgr
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno


co ma pogoda w Krakowie do pogody w Londynie czy w Rzymie ??

Do góry
#2769784 - 09/12/2008 23:30 Re: POGODA w LM ;-) [Re: wafe(L)nica]
Stelmach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 8985
Skąd: Piątek 13
Originally Posted By: pawel Wafel
Originally Posted By: mgr
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno


co ma pogoda w Krakowie do pogody w Londynie czy w Rzymie ??

W Łodzi tez ładnie \:D

Do góry
#2769787 - 09/12/2008 23:33 Re: POGODA w LM ;-) [Re: wafe(L)nica]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: pawel Wafel
Originally Posted By: mgr
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno


co ma pogoda w Krakowie do pogody w Londynie czy w Rzymie ??


Wisła podejmuje dziś Milan w ostatniej serii spotkań fazy grupowej. Jeśli nie przegra, to awansuje.

Coś Ty robił przez ostatnie miesiące, że się tak głupio pytasz?

Do góry
#2769792 - 09/12/2008 23:39 Re: POGODA w LM ;-) [Re: mgr]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
mgr chyba w pesie albo fifie podejmuje ,me

ale ok ,Chelsea Camon The Blues !!!!! Camon !!!!!!

Do góry
#2769806 - 10/12/2008 00:00 Re: POGODA w LM ;-) [Re: wafe(L)nica]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pawel Wafel
mgr chyba w pesie albo fifie podejmuje ,me

ale ok ,Chelsea Camon The Blues !!!!! Camon !!!!!!


Swietna ANALIZA Wafel ,gram to grubo \:\)

W Barcelonie dzis rano padalo ,teraz jest pochmurno ,na 20:00 zapowiadaja 17 stopni i lekki wiatr.

Ten ostatni czynnik moze byc decydujacy ,bo Pedro z wiatrem moze trafic w bramke

Pedro strzeli ,peffa

Do góry
#2770328 - 10/12/2008 04:08 Re: POGODA w LM ;-) [Re: wafe(L)nica]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: pawel Wafel


a licze zaś na to że Bordo jest w stanie strzelić 1 gola a nawet 2 czy tam 3 a nawet 4.


uważaj, żebyś się nie przeliczył. Gdy Roma jest w formie, ciężko jest sforsować jej obronę i przykładem mogą być ostatnie wyniki, które osiągnęli Giallorossi. Bordo nie ma nic do stracenia, ale rzucenie wszystkiego na jedną szalę, może okazać się wodą na młyn dla gospodarzy, dlatego uważam, że będą czaili się na kontry. nie spodziewam się jednak, aby byli w stanie napakować więcej niż jedną bramkę, chociaż i oto może być trudno.

Do góry
#2770343 - 10/12/2008 04:13 Re: POGODA w LM ;-) [Re: Amkwish]
arkadiusz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 2165
Skąd: Selhurst Park
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: pawel Wafel
mgr chyba w pesie albo fifie podejmuje ,me

ale ok ,Chelsea Camon The Blues !!!!! Camon !!!!!!


Swietna ANALIZA Wafel ,gram to grubo \:\)

W Barcelonie dzis rano padalo ,teraz jest pochmurno ,na 20:00 zapowiadaja 17 stopni i lekki wiatr.

Ten ostatni czynnik moze byc decydujacy ,bo Pedro z wiatrem moze trafic w bramke

Pedro strzeli ,peffa


kurcze ryzykowny typ bo tylko lekki wiaterek a jak ustanie przed meczem to dupa fifka \:\)

Do góry
#2771113 - 10/12/2008 07:31 Re: POGODA w LM ;-) [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: pawel Wafel
Grupa A decydujące starcia ,dziś mam coś ciekawego z tej grupy do zaoferowania a mianowicie :

Pojedynek w Fortunie :

CHelsea - Panathinaikos (1) 2,15

CHelsea dziś gra o zwycięstwo ,nie będą raczek kalkulować bo po co ,dziś trzeba pojechać z grubej rury i spokój (bo w sumie w meczu Romy może zdarzyć wszystko) ,licze tu na takie 4 spokojny torrrrrryy The Blues obojętne kto strzeli ,a strzelać ma kto ,Anelka druga młodość ,wraca Drogba ,jest Deco ,Ballack ,Malouda ,Bosingwa ,Terry każdy z nich może strzelić.Szkoda że nie zagra Lampard z karki i Joe Cole bo napewno by kręcił rywalami jak dziadek watę cukrową na festynie.Ale braki Lamps i Joe nie powinny mieć wpływu na wynik meczu.Do tego własne boisko na którym Chelsea mało kiedy zawodzi ,nawet słynna Barcelona wyjeżdzała ze Stamford z bagażem 4 goli ,Manchester z 2 to taki Cluj może wyjechać z tąd nawet i z wiekszą liczbą i taką mam nadzieje.
W Cluj nie zagrają ofensywny pomocnik Eugena Tricy który odesł do Famagusty rywala PAO dziś ale o tym meczu zaraz ,a kontuzjowani są również stoper Tony (Anthony da Silva), obrońca André Galiassi, pomocnik Alin Minteuan i napastnik Didi.No to tak sie składa ,Cluj nawet w swojej lidze gra bardzo przeciętnie na wyjezdzie 8 meczy 2 2 4 11:10 8 pkt ,czyli nic rewelacyjnego ,także licze że panowie z Rumuni dostaną wkońcu lekcji prawdziwego Futbolu.

Zaś rywal CHelsea w pojedynku nasz Panathinaikos ,też dziś gra o awans bo nie ma jeszcze pewnego ,a za rywala ma silniejszą ekipe na dziś dzień nie CHelsea ,Famagusta jak sie postara to może i nawet zrobić tam niespodzianke i awansować dalej ,to są takie mecze miedzy drużynami z Cypru i Grecji jak derby jakiegoś miasta ,czyli walka do upadłego ,mecze walki ,ostrych starć i ważny jest wynik byle do przodu.Ale ciężko coś mówić więcej bo to jak wiemy bywa róznie ale ja jestem niemal że pewny że PAO dziś nie strzeli więcej goli niż Chelsea.Polecam ten typ w Fortunie ,kurs rewlacyjny wole brać to niż Chelsea za 1,15 ;]

A powiem wam jeszcze że ciekawie wygląda drugi pojedynek a mianowicie :

Bordeaux-CFR Cluj (1) 2,65

Nie licze na to że Cluj strzeli gola w Londynie ,a licze zaś na to że Bordo jest w stanie strzelić 1 gola a nawet 2 czy tam 3 a nawet 4.Typ można śmiało zagrać a kurs także ekstra.

Ale główny typ to CHelsea któy gramy grubiej ,zaraz w Fortunie.Pozdr typerzy.


CHelsea 2:1 Panathinaikos

a drugi pojedynek tak z myśli

Bordeaux 0:1 Cluj

ale główny typ ok ,pozdro typerzy ,walka z bukami.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, VVega, Sony), 3172 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581845 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49