Opcje tematu
#257616 - 01/11/2004 04:46 Wybory prezydenta w USA
Lee Offline
member

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 142
Wogóle nie zawracałbym sobie głowy tym tematem, ale słuchając radiowej jedynki usłyszałem, że pewien najsłynniejszy polski jasnowidz (niestety nie pamiętam już jego nazwiska) przepowiedział, że tegoroczne listopadowe wybory prezydenta USA wygra Bush.
Obserwuje teraz kurs na Busha ; jakieś 2 tygodnie temu wynosił ok. 1.5, teraz jest w granicach 1.6 - 1.65.
Mam zamiar zagrać na Busha, a jeśli nie wygra to ten jasnowidz .......

Do góry
Bonus: Unibet
#257617 - 01/11/2004 19:17 Re: Wybory prezydenta w USA
Pawel K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/02/2003
Postów: 1708
Skąd: Będzin
Ten sam jasnowidz ogłosił na początku roku, że papież umrze w pierwszej połowie tego roku. Mamy już listopad, a papież ciągle żyje. To chyba świadczy o tym, jaki z niego jasnowidz.

Do góry
#257618 - 01/11/2004 20:00 Re: Wybory prezydenta w USA
groobel Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2003
Postów: 365
Apropo wyborów w USA Interia zamiescila coś co daje troszkę do myslenia w tym temacie:

Redskins przegrali = Kerry wygra?
01.11.2004 08:54

Na murawie FedEx Field walka nie toczyła się tylko o wygraną w NFL... / AFP
John Kerry powinien pokonać George'a W. Busha w wyścigu do Białego Domu. Tak przynajmniej wskazywałaby niedzielna porażka Washington Redskins z Green Bay Packers (14-28) w meczu 8. kolejki National Football League.

Dlaczego ma to takie znaczenie? Od 1933 roku wynik Redskins w ostatnim meczu na własnym stadionie przed wyborami prezydenckimi bezbłędnie wskazywał zwycięzcę wyborów.

Jeśli historia miałaby się powtórzyć, to rezultat z FedEx Field oznacza wtorkowy triumf kandydata demokratów. Zwycięstwa Redskins każdorazowo pociągały bowiem za sobą pozostanie na stanowisku kandydata rządzącej partii, porażki odwrotnie.

- Tak, on na pewno wygra. To gwarantowane - powiedział o szansach Kerry'ego gracz Packers Darren Sharper, popierający zresztą senatora . - Teraz już nawet nie muszę głosować. To zwycięstwo oszczędziło mi wtorkowej wycieczki do punktu wyborczego.

Seria "Redskins wybierają prezydenta" zaczęła się w 1933, kiedy to Boston Braves zmienili nazwę na Redskins (później przenieśli się do Waszyngtonu). Od momentu reelekcji Franklina Roosevelta w 1936 roku historia się powtarza.

W 2000 roku w swoim ostatnim meczu przed wyborami Redskins ulegli Tennessee Titans i kandydat rządzących wówczas demokratów Al Gore także przegrał...

(INTERIA.PL)


Do góry
#257619 - 01/11/2004 20:11 Re: Wybory prezydenta w USA
insane Offline
addict

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 609
Skąd: Kołobrzeg
Za Onet.pl:

Astrolodzy już wiedzą - wygra Kerry

Sondaże w Stanach Zjednoczonych pokazują, że tegoroczny pojedynek wyborczy o Biały Dom jest zbyt wyrównany, by dało się przewidzieć zwycięzcę, ale czołowi astrolodzy indyjscy nie mają wątpliwości: wygra John Kerry.

Planety, od których zależą losy prezydenta George'a W. Busha, są obecnie w niekorzystnym położeniu, przez co jego obecna kadencja wywołuje takie kontrowersje, a próba pozostania w Białym Domu na kolejne cztery lata zakończy się niepowodzeniem - oświadczyli astrolodzy w przededniu amerykańskich wyborów.

Natomiast planety kandydata Demokratów, Johna Kerry'ego, są w ascendencie (tj. w położeniu wschodzącym), co zapewnia mu sukces we wszelkim współzawodnictwie.

"Słońce zaćmiło Saturna, planetę, która jest panem zdrowia i fortuny prezydenta Busha. To bardzo niepomyślne i skazuje go na oczywistą przegraną" - powiedział Reuterowi Lachhman Das Madan, wydawca popularnego czasopisma astrologicznego.

Madan, znany jako "cesarz astrologów" dodał: "Wygra Kerry. Werdykt kosmosu jest taki, że George W. Bush nie może zostać ponownie prezydentem Stanów Zjednoczonych".

Z Madanem zgodził się Ajai Bhambi, autor kilku poradników astrologicznych. Inny czołowy astrolog, Bejan Daruwalla, powiedział Reuterowi, że musi dopiero obliczyć, kto będzie zwycięzcą wtorkowych wyborów, ale dodał, że jeśli nawet wygra Bush, to jego planety nie pozwolą mu być prezydentem przez pełną kadencję.

Astrologia jest w Indiach bardzo popularna i wielu czołowych polityków, biznesmenów i gwiazd filmu radzi się astrologów przed podjęciem ważnej decyzji.

Według sondażu przeprowadzonego w Indiach pod koniec lata przez amerykański Uniwersytet Maryland i firmę GlobeScan, 34 procent Indusów chce, aby prezydentem USA został Kerry, a 33 procent jest za Bushem (reszta pytanych nie miała zdania).

-----------
Zagrałem (1/10) na zwycięstwo Kerry'ego (@ 2,26 w Expekt) zobaczymy co z tego wyjdzie

Do góry
#257620 - 02/11/2004 04:30 Re: Wybory prezydenta w USA
damian1 Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2002
Postów: 1457
Skąd: Nakło
Ja też zaraz po porażce Waszyngtonu dałem średnio na Kerrego ale w Bet-at-home, bo w expie szkoda mi kasy, ale coraz bardziej mnie to przekouje i może w expie też się skuszę , tylko nie wiadomo kiedy buki rozstrzygną ten zakład, bo chyba po oficjalnych wynikach

Do góry
#257621 - 02/11/2004 19:53 Re: Wybory prezydenta w USA
The Boss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2001
Postów: 47389
Skąd: tychy
a kurs na Kerego ciagle w dol

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, wHiTe_StAr, burbon, Sony), 3689 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49