Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2564949 - 24/08/2008 23:54 Re: Wtorek [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Scunthorpe - Peterborough 2 2.65 - 1-0 \:\(
Barnet - Brentford 2 2.70 0-1

Cóż , nie jest źle , nie jest dobrze ..

Do góry
Bonus: Unibet
#2565715 - 25/08/2008 05:36 Re: Wtorek [Re: Kefir70]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
\:\) jutro tak naprawde zobaczymy jak przewidywalna jest w tym sezonie Conference. moze ta kolejka bedzie z górki ;\)

MANSFIELD - NORTHWICH >>>>> Mansfield HW + Mansfield HW z handi

czyli kandydat do awansu przeciw druzynie typowanej do miana "czerwonej latarni" tej ligi. Coach Mansfield Billy McEwan był bardzo niezadowolony z poziomu sedziowania w ostatnim meczu w Barrow, tam Mansfield marnując kilka doskonałych sytuacji (zwlaszcza J.Lee) doznali dosc sensacyjnej porazki. Okazja do odwetu juz jutro, a motywacji powinno nie zabraknąć a dwojka doswiadczonych snajperów Lee-Stallard zapewnią okazałe zwycięstwo

YORK - BARROW>>>>> York HW + over 2,5

here we go again. Czyli po dwoch nieudanych meczach Yorkies (2 remisy ze slabymi rywalami) przychodzi okazja do powrotu na dobre tory. rywalem jest beniaminek z Barrow który co o dziwo ma juz skalpy silnych Oxford i Mansfield. Zapewne coach Walker znów ustawi 4-3-3 w nadziei na narzucenie rywalowi swojego ofensywnego stylu gry. Być może wieksza minutowa szanse idol publiczności młody snajper Sodje. Russel czeka na domowy debiut na Kit-Kat. Oby bez błędów w obronie, atak napewno coś strzeli.

OXFORD UNITED - WOKING>>>>> Oxford HW + Oxford HW z handi

bardzo mizernie rozpoczął ten sezon jeden z kandydatów do top 3 czylo Oxford. Dodatkowo w ostatnim meczu musieli grać przez 80 min w osłabieniu. Okazja do postrzelania jak z Eastbourne (6:3) bedzie znow jako ze przyjezdza mający poki co 0 punktów Woking.

RUSHDEN & D.- HISTON>>>>> Rushden HW

bardzo pozytywnie wystartował Rushden, mający zreszta bardzo dobry sklad jak na Conference, z pozyskanym z Torquay snajperem Philipsem czy młodym McDonaldem sciagnietym z Inverness. z Histon powinni sobie poradzic

ALTRINCHAM - WREXHAM>>>>> Wrexham AW

spadkowicz z L2 wystartował pozytywnie, nawet grając w pierwszych meczach bez swojego asa M.Proctora. Wyjazd do przecietnego Altrincham, z takimi rywalami chcąc myslec o 1 miesjcu Walijczycy musza sobie radzic

na poboczu zostają Torquay i Stevenage... warto jednak tu poczekać az 30 min przed meczem zobaczymy sklady w jakim wyjdą obie druzyny, a pozniej dopiero decydowac czy warto liczyć na przełamanie tych zespołów. powodzenia

Do góry
#2565936 - 25/08/2008 09:41 Re: Wtorek [Re: Ryan20]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Faktycznie masa home winów do typowania.
Generalnie zgadzam się z twoimi przewidywaniami, pozwolę sobie jednak dorzucić trochę moich przemyśleń.
Bukmacherzy chyba cały czas wierzą w magię przedsezonowych faworytów. Ja rozumiem, że Torquay i Stevenage mają duże potencjały, ale kursy na ich zwycięstwa są jak dla mnie sporo za niskie. Jestem przekonany, że oba kluby przebudzą się, ale nie odważę się napisać iż stanie się to w najbliższej kolejce, szczególnie jeśli chodzi o Stevenage. Można puścić dwa single, ale raczej hobbystycznie, za symboliczną stawkę.
Mansfield - Northwich wygląda bardzo pewnie. Nawet bez handicapu kursy między 1.50 a 1.60 w tego rodzaju meczu uważam za atrakcyjne. Poza tym postanowiłem konsekwentnie grać przeciwko The Vics, przynajmniej kiedy potencjał przeciwnika wydaję się być choć trochę większy.
Altrincham - Wrexham Biorąc pod uwagę różnicę klas dzielącą oba zespoły i kurs na zwycięstwo Walijczyków, to jest dla mnie mecz kolejki. U wielu bukmacherów można dostać 2.10 i to całkowicie mnie satysfakcjonuje. Warto dodać, że Wrexham ostatni mecz ligowy rozegrali w piątek, co daje im więcej czasu na regeneracje sił, chociaż na początku rozgrywek może to nie mieć wielkiego znaczenia.
Cambridge - Kettering Nie widzę tu innej możliwości niż zwycięstwo gospodarzy, którzy są w świetnej formie. Przekonujące wyjazdowe zwycięstwo nad Eastbourne i czwarta bramka zdobyta przez Lee McEvilly świadczą o tym dobitnie. Czyżby kroił nam się zespół na miarę Aldershot z ubiegłego sezonu? Expekt na to zdarzenie daje kurs 1.60 - całkiem nieźle. Kettering jak do tej pory prezentuje się zupełnie solidnie, ale nie sądzę aby wystarczyło to żeby wywieźć choć jeden punkt z Cambridge.
Oxford United - Woking Wygląda pewnie, ale niepokoi mnie obrona gospodarzy. Pozwolili sobie strzelić trzy bramki takiemu tuzowi jak Eastbourne i to na własnym terenie. Na szczęście potrafili im wbić sześć... W Walii już sobie nie pograli. Na Woking umiejętności powinno jednak wystarczyć . Kursy około 1.60, nie wiem czy trochę nie za niskie.
Jeśli chodzi o York, to w tym przypadku 1.70 czy nawet 1.80 co dają bukmacherzy, to odrobinę za mało, wszak Barrow jest na trzecim miejscu w tabeli. Bardzo ważna wydaję się obsada bramki Yorkies. Przeciwko Northwich Ingham jednak nie zagrał, był tylko rezerwowym, widocznie nie doszedł do pełni sił po kontuzji, nie było tez w składzie Artura Krysiaka, pewnie z podobnych przyczyn. W tej sytuacji bronił dziewiętnastolatek Josh Mimms. Nie czytałem szczegółowej relacji, ale coś mi świta że zawalił którąś z bramek. Pozycja bramkarza w niższych ligach jest bardzo newralgiczna, bo zazwyczaj zmiennik jest mało wartościowy. Trzeba poczekać do ogłoszenia składu, jeśli wystąpi młodziak nie ryzykowałbym jednak za taką stawkę.
Dość atrakcyjnie wygląda mecz Lewes - Ebbsfleet United
Beniaminek regularnie zbiera baty i to spore. Udało im sie tylko raz zremisować z Kidderminster w pierwszej kolejce. Ebbsfleet natomiast wywalczyło siedem punktów grając z silnymi przeciwnikami. Bardzo przekonujące zwycięstwa z Torquay, a zwłaszcza ze Stevenage muszą budzić szacunek. Tutaj Bet-at-home daje 1.85 , ale u kilku buków kursy już spadły. Ten meczyk zagram, chociażby po to by zneutralizować home winy ;\)
Pozdrawiam.

Do góry
#2565937 - 25/08/2008 09:46 Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
I zapomniałem dodać, że znowu się wtorek pojawił \:D
Konstruktor, jeśli możesz to popraw, zanim Kefir zauważy ;\)

Do góry
#2566239 - 25/08/2008 21:12 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
IIkeston - Frickley Ath.
typ: 1
kurs: 1,80 (paddypower)
stawka: 6/10

Unibond Premier.
Ilkleston rozpoczął ten sezon bardzo dobrze. Z dwoma zwyciestwami i jednym remisem plasują sie na 5 pozycji w Unibond Premier. Włascicielem Ilkeston jest naprawde bogaty skurczybyk, który przed tym sezonem wzmocnił dość solidnie zespół.
Kurs 1,80 w paddy warty gry, bo np. taki bet365 daje tylko 1,50 na zwyciestwo gospodarzy. Ja biore za średnią stawke...

Do góry
#2567178 - 26/08/2008 02:31 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
mówiąc krótko \:D juz wiemy jak przewidywalna jest Conference. Słuchałem spotkania na Kit-Kat i przecietnie zagrali Katedralni, acz sedzia 2 razy nie odgwizdał karnych dla gospodarzy za reki w polu karnym. Warto odnotować bardzo licznie przybyłych kibiców Barrow - 409 osób ! malutkiego 5-ligowego klubiku. Widać wsparcie w swoich fanach mają swoje. Stevenage nieco lepiej już, acz skład wciąż mają bardzo okrojony przez kontuzje.

cóż w sobote kolejna kolejka tej pieknej ligi. ;\)

Do góry
#2567618 - 26/08/2008 04:28 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Originally Posted By: blacky
IIkeston - Frickley Ath.
typ: 1
kurs: 1,80 (paddypower)
stawka: 6/10

Unibond Premier.
Ilkleston rozpoczął ten sezon bardzo dobrze. Z dwoma zwyciestwami i jednym remisem plasują sie na 5 pozycji w Unibond Premier. Włascicielem Ilkeston jest naprawde bogaty skurczybyk, który przed tym sezonem wzmocnił dość solidnie zespół.
Kurs 1,80 w paddy warty gry, bo np. taki bet365 daje tylko 1,50 na zwyciestwo gospodarzy. Ja biore za średnią stawke...


1:0 FT jakby ktoś nie mógł wyniku znaleść

Do góry
#2568173 - 26/08/2008 07:27 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Ryan20]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: Ryan20
mówiąc krótko \:D juz wiemy jak przewidywalna jest Conference. Słuchałem spotkania na Kit-Kat i przecietnie zagrali Katedralni, acz sedzia 2 razy nie odgwizdał karnych dla gospodarzy za reki w polu karnym. Warto odnotować bardzo licznie przybyłych kibiców Barrow - 409 osób ! malutkiego 5-ligowego klubiku. Widać wsparcie w swoich fanach mają swoje. Stevenage nieco lepiej już, acz skład wciąż mają bardzo okrojony przez kontuzje.

cóż w sobote kolejna kolejka tej pieknej ligi. ;\)


Póki co, jedno jest pewne w Blue Square Premier Conference - nie można na niej zarobić.
Ja mam wspaniałą wręcz skuteczność i nie zdziwię się jeśli moderator zażąda abym zaprzestał procederu, który uprawiam z uporem godnym lepszej sprawy \:D
No ręce opadają. \:D

Do góry
#2575820 - 30/08/2008 04:28 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Kettering - Woking
typ: 1
kurs: 1,99 (Pinnacle)
stawka: 5/10

Blue Sq Premier.
Gospodarze w ostatniej kolejce byli sprawdzą nielada niespodzianki, pokonali oni lidera, zespoł Cambridge 2:0 i to na ich boisku. Myśle że niesieni sukcesem, nie beda mieli problemu z pokonaniem, jedenej z najsłabszej ekipy ligii, Woking, która dotychczas zdobyła zaledwie 1 pkt.
Manager gosci, Kim Grant zapowiada zmiany w składzie, gdyz jak mówi, ciągle szuka optymalnego ustawienia.
Kurs około 2,00 na gospodarzy wydaje sie być atrakcyjny i ja próbuje za średnią stawke.

Do góry
#2576141 - 30/08/2008 06:27 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Kolejna kolejka.

Brighton - Leyton Orient 1 1,7 - z tego co widzę to wszyscy już to grają \:\) i w zasadzie trudno się im dziwić.. Brighton solidnie wzmocnione latem, z napadem Murray + Forster prezentuje się doskonale. Po 2 wyjazdowych zwycięstwach i bardzo pechowym remisie z Bristol u siebie na pewno drużyna będzie potężnie zmotywowana aby przed swoimi kibicami odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo.
W zespole ze znaczących absencji nie wiadomo czy zagra Colin Howkins - obrońca , doskonale zaprezentował się w pierwszych 3 meczach i niepewny jest także występ skrzydłowego Kevina McLeoda'a sprowadzonego latem ze Scunthorpie. Cóż mam nadzieję , że zagrają , a przynajmniej 1 z nich. A nawet gdyby nie to zespół ma na tyle szeroką ławkę , że obaj sa do zastąpienia ( McLeod wystąpił zresztą tylko w 1 meczu).
Z kolei w drużynie przeciwnika nie zagra 3 zawodników z I składu i to takich o naprawdę podstawowym znaczeniu - lewy obrońca Danny Granville - sprowadzony latem z Colchester - wystąpił we wszystkich 3 meczach , Tamika Mkandawire -środkowy obrońca (zagrał w 2 pierwszych) i Wayne Gray - bramkostrzelny skrzydłowy. Ich brak bedzie londyńczykom o niebo trudniej uzupełnić.
Kurs może i nie powalający na kolana...ale przyzwoity.

Peterborough - Hartlepool - 1 1,8 - ja ciągle wierzę w Posh i , że tak jak w ubiegłym sezonie w League Two w pewnym momencie gra zaskoczy i będą kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. Zagrają w zasadzie w pełnym składzie. Liczę na atak Mackail-Smith - McLean - Boyd..
W Hartlepool z kolei jedna bardzo znacząca absencja - ich rozgrywający Willie Boland załatwił sobie wiązadła i szykuje się dłuższa przerwa w grze. Dodajmy także , że dwa ostatnie mecze przegrali z naprawde raczej słabeuszami ligi - Tranmere i Stockport.
Kurs o dziwo nawet dosyć przyzwoity.

Colchester - Oldham 2 2,7 - ładny kurs na naprawde ładnie grającą drużynę.
Lee Hughes - napastnik Oldham ma okazję znowu stać się gwiazdą tej ligi. Juz ubiegły sezon miał niezły , niezależnie od tego , że kontuzja w drugiej części sezonu trochę go sprowadziła na ziemię.No i niezależnie od tego , że sezon poprzedni był pierwszym po wyjściu z wiezienia gdzie spędził bodaj 3 lata za wypadek po pijaku. I z klubów tylko Oldham zaryzykował podpisanie z nim kontraktu. A zawodnik pięknie spłaca zaciągnięty dług wdzięczności. W tym sezonie już 3 bramki + 2 asysty. Po prostu wszechstronny, doświadczony napastnik. Pozostali ofensywni zawodnicy zresztą takżę prezentują się doskonale - ot taki Alessandra - w ubiegłym sezonie co najwyżej dogrywający końcówki a teraz już 1 bramka i 1 asysta. Na skrzydle w świetnej dyspozycji Chris Taylor - już 3 bramki.

Po drugiej stronie Colchester , chyba jedno z większych rozczarowań ligi.
No bo w 3 meczach jak dotychczas raptem 4 punkty. Szczególnie 2 pierwsze mecze to była katastrofa - zespół totalnie nie grał nic oddajac raptem po parę strzałów na bramkę rywali. Jutro nie zagra Steven Gillespie - jak do tej pory najskluteczniejszy strzelec zespołu. Na nowo oddanym stadionie zespół jeszcze nie wygrał - tak , że o defensywnej taktyce na pewno nie będzie jutro mowy.. PO tak ładnym kursie zaryzykuję.

Postanowiłem wprowadzić trochę statystyk moich przemyśleń :
Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 1/2
2,0-3,00 5/8

Home Win 1/2
Away Win 5/8

Z innych meczy myślę , że spróbuję Leicester ; Cheltenham w dodatku całkiem poważnie osłabione. Z League Two zagram Bradford i Shrewsbury. W tym ostatnim co prawda plaga kontuzji i to niestety sami najlepsi zawodnicy. Coughlan tak chwalony za pierwszy mecz - od razu kontuzja. Murray - bohater drugiego spotkania - patrz jak powyżej. Walker , który miał tworzyć "atak" marzeń z Holt'em - out. Masakra. Ale za 2-3 tygodnie wszyscy powinni wrócić. Wierze jednak , że z tak silnym składem z County dadzą radę. Tym bardziej , że u gospodarzy tez zawodnicy pomału już się wykruszają.
Bradford zagram - po pierwsze z obowiązku, po drugie z uwagi na formę Thorn'ego. Dodajmy , że w składzie Aldershat nie zagra już Ben Starosta. I to jest ciekawe- bo grał we wszystkich 3 meczach, z całkiem niezłym rezultatem - a nie przedłużono z nim wypożyczenia - czyżby klub nie miał pieniędzy ??Tak wogóle to na Expekt znalazłem bardzo ciekawy zakład Bradford(-1) z kursem 5. Ja niestety nie mam konta na Expekcie , ale gdybym miał - wziąłbym to.
I zagram też Exeter . Po pierwszy ten niby słabszy beniaminek jak do tej pory radzi sobie całkiem dobrze. W jedynym przegranym meczu - u siebie z nie byle kim bo Shrewsbury - zaprezentowali się całkiem ładnie majac w zasadzie dużo dużo wiećej z gry... i pecha..Gości 3 razy !! ratowała poprzeczka.
A z Luton tymczasem dalej trwa exodus . Właśnie dopiero co odeszło dwóch pomocników - jeden O'Leary do Hereford , drugi Morgan do Leyton. Zauważmy , że obaj do klubów z League One.
Luton co prawda i tak zaskakująco dobrze sobie radzi , ale to chyba jednak taki Titanic - orkiestra gra jeszcze ale woda zalewa już maszynownię \:\) Dostaniemy bardzo ładny kurs na Exeter 2,4 i ja go wezmę.

Uwagi, dyskusja mile widziane.

Na co najmniej 2 tygodnie odpuszczam Conference. To co się tam dzieje to jest totalny chaos. Wole poczekac co/kto z tego chaosu się wyłoni. \:\)

Do góry
#2576245 - 30/08/2008 07:49 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
z typem na Brighton trudno sie nie zgadzać, jednak juz zwyciestwa Posch nie byłbym taki pewnien, wrecz przeciwnie widze spore value w typie na Hartlepool (+0,75) po kursie 1,76...
Nie wróże za wiele tej druzynie w tym sezonie ale takie mecze są w stanie, że tak powiem, nie przegrywać...
W/g mnie Colchester też nie powinien przegrać, bo to przecież jeden z faworytów do awansu, a jak znam życie to penwnie Oldham, zakończy sezon w środku tabeli...
Exeter jak najbardziej, warty gry...

Do góry
#2576429 - 30/08/2008 18:09 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Southampton (-0,25) - Blackpool
typ: 1
kurs: 1,56 (betsson)
stawka: 10/10

Wczoraj grając ten typ czystą 1 złapałem kurs 1,92 w Pinnacle, dziś najwyższy to 1,85. W betsson na azjana -0,25 ciąle stoi kurs 1,56 , co pozwala zagrać za wiekszą stawke i generalnie jest bardziej opłacalny.
Święci są obecnie w niezłej formie, pokonali w poprzedniej kolejce Derby na wyjeżdzie 1:0, a w carling cup u siebie odrawili silny Birmingham 2:0. Do składu na dzisiejszy mecz wracają M.Svensson, Ch.Perry i B.Białkowski.
Blackpool ten sezon rozpoczął bardzo słabo. Prócz remisu z Norwich 1:1, notował same porażki (również Carling Cup z Macclesfield 0:2). Po tym zespole nie można spodziewać sie zbyt wiele w tym sezonie. To jeden z głównych kandydatów do spadku. Dzis raczej nie zobaczymy S.Grainey'a, D.Nardiello, S.McPhee a dodatkowym osłabieniem bedzie brak zawieszonego K.Southern'a.
Moj typ to zwyciestwo Southampton, myśle że zrobią wszystko co potrzebne by zainkasowac 3 oczka przed własną publicznoscią.

Do góry
#2576443 - 30/08/2008 18:32 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
kulikTS Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 6
Skąd: R22
Leeds Utd - Bristol Rovers
typ: 1
kurs: 1,6 (Bet-at-home)
7/10

Co tu dużo pisać. Leeds to jeden z kandydatów do awansu, w tamtym roku im się nie powiodło, myśle że w tym pójdzie już lepiej. Dziś staną przed szansą odniesienia pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością, ten fakt powinien zmotywować zespół, "gdyż falstart" z inauguracji nie mozę się powtórzyć. Dodatkowym faktem grania na Leeds jest efektowne zwycięstwo w CP z Palace. Jeśli "Pawie" zagrają podobnie dzisiaj, myśle że zwycięstwo przyjdzie im bez większych problemów.

Do góry
#2576566 - 30/08/2008 20:36 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: kulikTS]
snap Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 945
Witam, Gilingham-Accorington jak widzicie ten mecz ? moze ma ktos jakies info ? bo blokuja po lokalach w rumunii i bulgarii

Do góry
#2576591 - 30/08/2008 21:06 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: kulikTS]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
W tym tygodniu lekko odpuszczam Blue Square Premier, co nie znaczy że całkowicie;)
Crawley Town - Northwich Victoria
Mecz na pierwszy rzut oka zupełnie nieciekawy, jednak zainteresowałem się nim ze względu na absencje w drużynie gości.
W najbliższym spotkaniu nie zagra z powodu przepukliny podstawowy pomocnik Joel Byrom. Bardzo mało prawdopodobny jest występ bramkarza Scotta Tynana - kontuzja kolana. Na jego miejsce anonsowany jest Michael Jones, dwudziestodwuletni zawodnik, który przez ostatnie cztery lata rozegrał łącznie dwadzieścia spotkań, z czego siedem w klubie Blue Square North, Hinckley United. Moim zdaniem niezbyt dobra rekomendacja. Większość klubów Conference oraz lig niższych pozycję drugiego bramkarza traktuje raczej po macoszemu, a to z racji niewielkich zazwyczaj budżetów. W związku z tym są to najczęściej "zapchaj dziury" nie mieszczące się w składach innych drużyn.
Northwich i bez tych osłabień wydaje się być słabiutki, więc brak dwóch podstawowych graczy może okazać się znaczący.
W ekipie Crawley lekko niepewny występ napastnika Jon-Paul Pittmana, za to do składu wraca po kontuzji środkowy obrońca Chris Giles. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności będzie miał także Steve Fletcher, doświadczony napastnik pozyskany przed sezonem z Chesterfield, gdzie wystąpił w trzydziestu ośmiu spotkaniach strzelając pięć goli. W Crawley z powodu kontuzji do tej pory nie zagrał.
Kurs na zwycięstwo Crawley w Bet365 - 1.80 , nie powalający ale przyzwoity.
Weymouth - Cambridge United
Cambridge to drużyna spisująca się najsolidniej, przynajmniej do ostatniego poniedziałku. Porażkę u siebie z Kettering traktuję jako wypadek przy pracy i skutek rozprężenia zespołu. Moim zdaniem podziała ona mobilizująco na zespół, zwłaszcza że grają na wyjeździe z drużyną spisującą się do tej pory nadzwyczaj dobrze. W Weymouth kontuzjowanych jest trzech zawodników, którzy raczej nie wystąpią - napastnicy Pierre Joseph-Dubois i Michael Malcolm oraz brazylijski obrońca Santos Gaia. Szczególnie brak dwóch ostatnich piłkarzy może okazać się kluczowy, gdyż są oni podstawowymi graczami.
Do składa Cambridge wraca pomocnik Paul Carden, za to karę zawieszenia za kartkę zaczyna Ben Farrell.
Typ Cambridge United, kurs 2.50 Bet365.

Do góry
#2577533 - 31/08/2008 01:16 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Brighton - Leyton 1 0-0 \:\(
Peterborough - Hartlepool 1 1-2 \:\(
Colchester - Oldham 2 2-2 \:\(

....................

...masakra....ale cóż taka kolejka mam nadzieję , że trafia się jedynie raz na sezon ...

Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 1/4
2,0-3,00 5/9

Home Win 1/4
Away Win 5/9

Do góry
#2586029 - 05/09/2008 17:55 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

http://rapidshare.com/files/142769952/5-6.9.pdf.html

Do ściągnięcia plik PDF, który zawiera statystyki na poszczególne mecze najbliższej kolejki L1 i L2.

Objaśnienia:
- w wierszu po nazwie drużyny d - dom, w - wyjazd (dotyczy tylko meczy ligowych), 1/2 d - do przerwy dom, 1/2 w - do przerwy wyjazd (obejmuje mecze ligowe i pucharowe)
- w wierszu po wyniku strzały na bramkę oddane, celne gospodarzy; oddane, celne gości; interwencje bramkarzy, % posiadania piłki (jeśli jest znaczący) lub rozstrzygnięcie po dogrywce lub karnych meczu pucharowego, data i ewentualny znacznik meczu pucharowego (CC - Carling Cup, JP - Johnstone's Paint Trophy, FA - FA Cup)

Strony 9 i 10 - liczba bramek w meczu z udziałem poszczególnych drużyn
zielony - under
czerwony - over

Do góry
#2586369 - 06/09/2008 00:23 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
York - Woking
typ: 1
kurs: 1,65 (expekt)
stawka: 10/10

York zanotował bardzo dobry start tego sezonu. Pokonał w dwóch pierwszych meczach innych faworytów do awansu, Crawley (a) i Wrexham (h) po 1:0. był jednym z liderów. Niestety potem nastąpiła seria 5 remisów z rzędu, która przynosząc tylko 5 pkt zepchneła druzyne w środek tabeli. Zaznaczyć jednak trzeba ze te mecze równiez były z wymagającymi rywalami (Mansfield, Barrow, Tarquay czy nawet Histon), tylko Northwich należała do tych słabszych ekip (2:2 na wyj.)
Dziś przyjezdza kolejny słabiutki rywal, ekipa Woking. Goscie stracili w zeszłym tygodniu swojego managera (po zremisowanym tylko meczu z Lewes), zatąpić go ma dwóch dotychczasowych asystentów.
Jak dla mnie moze byc tutaj tylko jeden zwyciesca. Ekipa York. Niesądze zeby zremisowali 6 mecz z rzędu, niesądze też zeby przegrali z takim przecietnym zespołem jak Woking.
Poprostu nie widze innej opcji jak tylko easy home win.

Do góry
#2586449 - 06/09/2008 01:41 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

W jedynym dzisiejszym meczu w L1 zastanawiam się nad typem
Swindon Lay (nie wygra)

Gospodarze zapłacili już chyba frycowe, czego kulminacją było 1-6 w Bristolu, ale moim zdaniem wynik był za wysoki. Już w tym meczu Hereford pod względem statystyk prezentował się ciekawie (9 strzałów w światło bramki i 13-krotnie zmusili bramkarza Rovers do interwencji).
Następstwem tego było zwycięstwo w następnej kolejce z Crewe, a w meczu tym znów mieli dobre staty.

Poza tym (to nie jest argument, ale może mieć znaczenie) Swindon we wtorek grał puchar, podczas gdy gospodarze nie stresowali się w meczu o stawkę.

Do góry
#2587134 - 06/09/2008 07:18 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cóż ,. pomimo fatalnej ostatniej kolejki coś napisać jednak trzeba..Mając niedzielę , że taka wtopa jak ostatnio nie często się trafia.

Zestaw par ciężki i dlatego ja nie będę się wiele zastanawiał i zagram parę meczy z wyższymi kursami.I tak :

Aldershat - Darlington 2 2,7 - gospodarze prezentują się od początku sezonu bardzo solidnie. A o0statnia wygrana z Bradford naprawdę robi wrażenie. Chociaż z drugiej strony losy tamtego meczu zupełnie inaczej mogłyby się potoczyć gdyby Thorne nie zmarnował rzutu karnego..ale cóż stało się.
Nie sposób jednak nie zauważyć , że w Aldershat pomalutku wykrusza się ich dotej pory tak mocna obrona. Jak juz pisałem w ubiegłym tygodniu nie przedłużono wypożyczenia B.Starosty - chociaż spisywał się chwacko. Teraz odpadli Dean Howell i Anthony Straker - nie zagrali w ostatnim meczu z Bradford - ale już wcześniej regularnie.
Po drugiej stronie na pewno niesamowicie doładowane Darlington po ostatnim przekonywującym zwycięstwie. Do składu wraca Pawel Abbott i na pewno jest to zawodnik o ile tylko zaskoczy , który może śmiało o wyniku meczu przesądzić.Kurs bardzo ładny.

Macclesfield - Luton 2 2,15 - strasznie nie lubię grać na takie zespoły jak Luton- no bo to taka padlina. Ale o dziwo radzą sobie całkiem całkiem..Jeszcze 1-2 zwycięstwa i lampka nadziei stanie się całkiem realna. Przy czym normalnie i tak w życiu bym na nich nie postawił , ale w meczu z Macclesfield - przy takiej dyspozycji gospodarzy - trzeba zaryzykować.
Gospodarze bowiem nie grają kompletnie nic. Nie trzeba być prorokiem żeby domniemywać jaka musi być atmosfera w zespole. No i jak musi się czuć Alexander..przed swoją publicznością..Moim zdaniem to nie pomoże zespołowi. Zresztą seria wtop gospodarzy przypomina ich sytuację sprzed 2 lat gdzie tylko cudotwórca Ince wyciągnął ich z bagna kiedy bodaj na koniec listopada mieli już kilkanaście punktów straty do przedostatniej drużyny.

Brentford - D& R - 1 2,1 - za niedużą stawkę warto. Uważam , że kto wyczuje kiedy skończy się seria D&R może ładnie zarobić. Bo chociaż ich staty wyglądają całkiem nieźle to popatrzmy z kim wygrali - Chester, Lincoln, Morecambe - lista tegorocznych outsiderów. A teraz zaczynają się mecze z drużynami , które faktycznie mają do odegrania w League Two pokaźniejszą rolę.
ja nadal natomiast konsekwentnie uważam , że z takimi zespołami D&R pokaże swoją prawdziwą twarz.
Za małą stawkę bo jednak są "w gazie"..a więc nieobliczalni i na pewno potężnie zmotywowani.

Tranmere - Oldham 2 2,85 - mecz po ciekawym kursie. Goście od początku sezonu prezentują się znakomicie , a zwłaszcza Lee Hughes - bramki, asysty. Co prawda po wtorkowym pucharze kiedy zszedł jeszcze na początku pierwszej połowy na klubowych stronach pojawiła się informacja , że raczej nie zagra. Ale o dziwo dzisiaj wszystkie serwisy podają , że i owszem będzie fit.
Tranmere tymczasem to w mojej ocenie ligowy średniak, dodatkowo osłabiony paroma znaczącymi absencjami. Ian Goodison -środkowy obrońca jest na meczu międzynarodowym ( dotychczas 3 występy), dodatkowo najprawdopodobniej nie zagrają jeszcze : Godwin Antwi ( także obrońca - 2 mecze do tej pory) i pomocnicy Gareth Edds ( 2 występy) i Antony Kay ( zaliczył wszystkie 4 mecze ).
W sumie zagram chyba jednak mecz z asianem + 0 , którego chałupniczo zmajstruję w Unibecie co w sumie powinno dać kurs na poziomie ok.2,1.

Peterborough - Bristol 1 2,0 - raz jeszcze spróbuję zaufać Posh. Bo ostatni mecz wcale źle nie wyglądał. Mieli dużo okazji a o przegranej zadecydowały proste indywidualne błędy w obronie. Nie będę się rozpisywał ale zakładam , że o ile w obronie zagrają uważniej , a napastnicy skuteczniej - kto wie , może zwycięstwo być nawet całkiem imponujące.

I gwoli przypomnienia statystyka :

Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 1/4
2,0-3,00 5/9

Home Win 1/4
Away Win 5/9

Do góry
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23), 3144 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581845 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49