Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2587158 - 06/09/2008 08:17 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Witam \:\)
Na początek trochę o wspomnianym meczu York - Woking. Typ jak najbardziej słuszny, bo Woking gra, zgodnie z przewidywaniami zresztą straszny piach, a York moim zdaniem uprawia całkiem niezły futbol, a jak twierdzi Ryan, ja się z nim zgadzam będzie jeszcze lepiej. Takie mecze należy wygrywać, zwłaszcza kiedy jest się na fali wznoszącej, a przeciwnik w dole tak głębokim, że go nie widać. Yorkies przeciwników mieli faktycznie dość mocnych, choć w Crawley mimo niezłych jak do tej pory wyników pewnie ucieszyliby się, że ktoś nazywa ich kandydatem do awansu ;\) Żeby zasiać trochę wątpliwości, to w składzie Yorku nie będzie jutro Onome Sodje, strzelca dwóch bramek jak do w dotychczasowych meczach. Mimo osłabienia typ z gatunku pewnych zwłaszcza, że i Woking nie wystąpi w optymalnym składzie.

Oxford United - Kettering Town
Spory kłopot ma manager Oxford z bramkarzami, bo zarówno pierwszy goalkeeper Jake Cole jak i drugi Billy Turley są kontuzjowani. Klub ma bardzo szeroką kadrę, jak na ten poziom rozgrywek i w składzie wypatrzyłem jeszcze jednego. Jest to niespełna dwudziestolatek Ben Hinchliffe i pewnie on wystąpi, tak jak w ostatnim, wygranym 2:1 meczu przeciwko Northwich. O drugich bramkarzach w Conference swoje zdanie wyraziłem tydzień temu, w tym przypadku mamy trzeciego. Szansa dla Kettering, całkiem solidnego beniaminka, drużyny z pewnością silniejszej niż The Vics wzmocnionej ostatnio napastnikiem Iyseden'em Christie, (zeszły sezon w Kidderminster 18 goli) pozyskanym ze Stevenage, gdzie rozegrał tylko 3 mecze. Wydaję mi się, że Kettering nie przegra tego spotkania, na co kurs w Expekt wynosi 1.75 , jednak jako że BSP jest w tym sezonie nieprzewidywalna, to raczej zagram za niewielką stawkę zwycięstwo Kettering - 3.60 Unibet.

Jinx, dzięki za statystyki

Do góry
Bonus: Unibet
#2587377 - 06/09/2008 21:53 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Konstruktor wklejał kiedyś mapę Anglii. Ja w swoim archiwum znalazłem coś takiego

[img][/img]

Mapa jest z 1996 roku, ale na pierwszy rzut oka brakuje chyba tylko Dagenham&Redbridge

Do góry
#2587408 - 06/09/2008 22:20 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
zombi Offline
enthusiast

Meldunek: 06/09/2005
Postów: 249
http://www.footiemap.com/ jeśli chodzi o mapy to mam coś takiego

Do góry
#2587411 - 06/09/2008 22:21 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Brakuje jednak troszkę więcej klubów, bo nie ma Accrington, Aldershot, Macclesfield, Morecambe. Ale ja nie o tym.

Właśnie zwrócił moją uwagę mecz Port Vale - Bradford.
Spotkanie wisiało na włosku (deszcz), ale ma się odbyć. U netowych bukmacherów na gospodarzy kursy oscylują w granicach 2.3-2.4, na gości nawet powyżej 2.7.

Na Betfair tymczasem rozkład jest już inny. >2.8 PV <2.7 Bradford.

Osobiście zagrałem wczoraj Bradford. Wg mnie to faworyt do wygrania ligi. Co prawda ostatnio przegrali z Aldershot.
Odpadli już w obydwu pucharów (Carling Cup i JP Trophy) jakby chcąc skupić się tylko na lidze.
PV zrobił to samo, ale w ostatnim meczu ze Stockport chyba nawet się nie starali. 2 niecelne strzały na bramkę rywala trochęnie przystoi.

Wierzę, że nie był to przypadek i dziś będzie podobnie.

H2H na boisku PV 19-12-12, ale w ostatnich 5 meczach (w tym 3 na Vale Park) Bradford wygrywał do zera.

Do góry
#2587417 - 06/09/2008 22:25 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
http://www.footiemap.com/?co=england

Ta mapa jest całkiem dobra. Nie pamiętam, ale możliwe że właśnie od Konstruktora.

Do góry
#2587493 - 06/09/2008 23:15 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
ok. tygodnia wymagają logowania i chyba po wykorzystaniu czasu z free jest płatna

Do góry
#2587919 - 07/09/2008 02:04 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Aldershat - Darlington 2 2,7 2-1 \:\(
Macclesfield - Luton 2 2,15 2-1 \:\(
Brentford - D& R - 1 2,1 2-1[/color]
Tranmere - Oldham 2 2,85 [color:#009900]0-1

Peterborough - Bristol 1 2,0 5-4

Cóż , szaleństwa nie ma , ale wynik na plus...
Mam nadzieję , że nowy nabytek Posh uporządkuje ich obronę bo żeby stracili 4 bramki ..szok..na szczęście ich atak jest wartością samą w sobie..Chyba czas zwrócić uwagę na Bristol - zagrali naprawdę niezły mecz
Oldham jest naprawdę mocne. A D&R moim zdaniem rozpoczęło marsz w dół tabeli.

Staty :
Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 1/4
2,0-3,00 8/14

Home Win 3/6
Away Win 6/12

Do góry
#2594537 - 12/09/2008 03:57 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Cóż , ponieważ jutro uskuteczniam pijaństwo, a pojutrze zapewne będę cierpiał trochę więcej jak zazwyczaj przemyśleń na temat zbliżającej się kolejki już dzisiaj.

Także zresztą dlatego , że uważam , iż kolejka 13.09 jest naprawdę wyjątkowa jeśli chodzi o układ par i wystawiane już kursy. Wyjątkowa na plus i naprawdę warta typowania.

Moim zdaniem szczególnie w League Two znajdziemy obfitość meczy gdzie naprawdę można obstawić po nie tak często spotykanym wysokim kursie. Aż boje się pisać takie rzeczy aby nie zapeszyć ...ale co tam napiszę..W mojej ocenie bukmacherzy w co najmniej 2-4 spotkaniach League Two zdecydowanie nie doszacowali szans gości..otwierając nam duże pole do popisu.

I tak oto :

Wycombe - Brentford - 2 Kurs : nawet!! 4,0 - Sportingbet. U większości buków dostaniemy na gości od 3,5 - 3,9. Ja zagram czystą 2 nawet bez handi - bo szkoda mi nie wykorzystać tak wysokiego kursu. Owszem jest to na pewno ryzyko, ale....w mojej ocenie spotykają się co najmniej 2 równorzędne drużyny. Obydwie aspirujące do miana faworytów ligi, obydwie "w gazie" z porównywalnymi wynikami. Brentford prezentuje się doskonale. W zespole znakomita atmosfera. Dwaj wypożyczeni stoperzy :Alan Bennett z Bristol C. i James Wilson z Reading tworzą żelazną zaporę - jak do tej pory w 5 meczach stracone raptem 2 bramki!! Gelnn POle szaleje na skrzydle - 2 bramki i asysta , w ataku Charlie MacDonald i Nathan Elder - odpowiednio 3 bramki i 2 bramki+ asysta. Wycombe nic wiecej i nic lepiej moim zdaniem nie prezentuje.
Co więcej mecz jest w zasadzie derbowy i pisze się o ponad 1000 kibiców gości , którzy mają zasiąść na stadionie w sobotę.
W zespole gospodarzy bardzo prawdopodobnym jest , że nie zagra Tommy Doherty - pomocnik - dotychczas 5 występów - jeden z filarów drużyny.
Skąd więc taka dysproporcja kursów na gospodarzy i gości?! Moim zdaniem nieuzasadniona i dlatego zagram to.

Grimsby - Chester 2 3,9 Sportingbet - u innych od 3,3 - 3,75. Kolejny mecz gdzie goście chyba jednak nie zostali docenieni.
Wszyscy oczywiście pamiętamy co grało Chester w pierwszych 3 meczach.Ale faktem jest , że opanowali kryzys i teraz z meczu na mecz jest całkiem całkiem. W końcu zwycięstwo z Barnet aż 5-1 i remis z Bury to już całkiem przyzwoite wyniki.
Grimsby tymczasem - choć faktycznie miało dosyć ciężkich przeciwników w 5 meczach zdobyło raptem 2 punkty ...i przede wszystkim aż \:\) 1!!! bramkę. Z Lincoln dodajmy.
Z ostatnich meczów Chester paru zawodników zaprezentowało się na tyle dobrze , że w tym tygodniu Damien Mozika wybrany został do 11 kolejki (i od razu zgłosił się klub z Championship z ofertą wypożyczenia). Na razie podobno nigdzie nie idzie ale na pewno tym bardziej go to zmotywuje. Wcześniej też już całkiem przyzwoicie zaprezentował się Kevin Ellison - 2 bramki + 2 asysty, i przede wszystkim prawoskrzydłowy Ryan Lowe -2 bramki i 3!asysty. ( też bodaj tydzień wcześniej w 11 kolejki)
No i jak porównać to z formą Grimsby - to znowu pada pytanie - dlaczego az tak wysoki kurs. Ja uważam , że na tyle wysoki , że wart ryzyka.

Bradford - Exeter 1 1,7 - tu bez niespodzianek. Bradford raczej rzadko zawodzi i wydaje się być zespołem na który systematycznie warto stawiać i źle , w dłuższej perspektywie się chyba raczej na tym nie wyjdzie. W ubiegłym tygodniu aż 3! graczy doceniono i wyróżniono nominacjami do 11 - - obrońca Graeme Lee , Lee Bulock - pomocnik , no i tradycyjnie - już 2 raz w tym sezonie Peter Thorne - jak do tej pory już 6 bramek+ asysta.
Kurs nie powalający ale do zagrania.

Z League One.

Northampton - Peterborough 2 2,85 - cóż może mam słabość do tego zespołu , ale wierzę , że z każdym meczem będzie lepiej. Potencjał na pewno jest. Gwiazdą miał być Aaron McLean , a tymczasem to Mackail-Smith ma swój czas - w ostatni meczu hat-trick. I dobrze bo ich gwiazda właśnie odniósła kontuzję łokcia (chyba zwichnięcie i jest out na co najmniej kilka tygodni). Tyle , że ja myślę , że może nie będzie tego złego co by na dobre nie wyszło. Bo w ubiegłym tygodniu już w I połowie zastąpił go Scott Rendell i zaprezentował się bardzo ładnie. Co więcej ten zawodnik doskonale zdaje sobie sprawę jak wielka szansa si.ę przed nim otworzyła - bo ze zdrowym McLeanem grywałby zaledwie ogony - a tak za 2 dni wyjdzie od 1 minuty obok CMS. I myślę , że będzie gryźć trawę aby się pokazać. Młody Fergie zaraz bowiem po kontuzji McLean'a wspominał , że trzeba szybko kogoś ściągnąć na jego miejsce - ale teraz stawia jednak na Rendella. To wielka szansa dla 22-latka , który do tej pory grywał głównie w Conference - a teraz może się pokazać.
Oczywiście trzeba coś zrobić z obroną - bo 4 bramki stracone w meczu z Bristol to był jakiś Mrożek.
Ale i tutaj na szczęście jest światełko w tunelu - w tym tygodniu przybył na razie na 3 miesiące środkowy obrońca Gabriel Zakuani - w ubiegłym roku na wypożyczeniu w Stoke , co do zasady zawodnik bodaj Fulham. Reprezentant KOnga. Jest nadzieja , że poukłada środek obrony.
A o ile POsh zagrają piłkę , którą grać potrafią to nie ma znaczenia z kim grają - są w stanie ograć każdego.
Również ten mecz moim zdaniem wart gry bez podpórek.

Leyton Orient - Stockport 1 2,1 - gospodarze grają i być może bez fajerwerków , ale zaskakująco skuteczny football. Glenn Morris w bramce już 3 razy w 5 meczach zachował czyste konto. W obronie sa więc bardzo poukładani, a z kolei w napadzie jest zawsze Adam Boyd - na którego zazwyczaj można liczyć , że coś ustrzeli.
Jak na niegrające nic wielkiego Stockport kurs rzekłbym nawet zaskakująco wysoki.

Leicester - Millwall - 1 1,65 - prochu nie odkryję. Tak jak Bradford w League Two tak chyba Leicester w League One winien być takim standartowym typem. Tak jak pisaliśmy na początku sezonu - mieszanka doświadczenia i młodych wilków się sprawdza. Myśle , że rzadko będą gubić punkty - przynajmniej o ile nie przyjdzie rozprężenie.

Southend - Hereford 1 1,8 - Southend jest zaskakująco nisko , a ten zespół na pewno ma potencjał. Dougie Freedman w pierwszym meczu strzelił już bramkę - w sobotę będzie znakomita okazja aby przed własną publicznością poprawić bilans. Jeśli zespół ma się przełamac to z kim jak nie z Hereford !?!? Tymbardziej , że goście w tym tygodniu tracą zawodnika za zawodnikiem z powodu kontuzji - Robbie Threlfal- definitywnie out , Moses Ashikodi - out, Andy Williams - najprawdopodobniej out.
Powtórze się raz jeszcze - jak gospodarze mają się przełamać - to lepszej okazji nie będzie.

Myślę , że na tych meczach oprę moje kupony ale jeszcze trochę o paru innych , bo też warto.

League One :

Zagram pewnie też Bristol . Ich napastnikom naprawdę strzelanie bramek przychodzi z niespotykaną łatwością. A atak Wallsall to już nie to samo co atak Posh. A kurs bardzo przyzwoity ok 2,00.

Odpuszczę z bólem Oldham-MK. Szkoda, bo Oldham to naprawdę super typ , ale Donsi zrobili się nieobliczalni. Szaleje Peter Leven - i pomimo kontuzji ręki raczej na pewno znowu zagra. szkoda , że odszedł z Chesterfield - z nim w składzie byliby potęgą.

Z League Two - jak już mowa o Chesterfield ok.2,7 to myślę , że dołączę ich do jakiegoś baaaaardzo ambitnego blokowego, powiedzmy 6 z 8 u naziemnych.Co prawda zalecałbym ostrożność i sprawdzenie jeszcze jutro jak u nich z absencjami - bo tak - nie zagra Lester ..niestety. Tyle , że Jamie Ward zastępuje go z przodu rewelacyjnie. No i mają problemy z bramkarzami - bo ostatnio występujący w bramce Tommy Lee...dostał "wpierdol na mieście"..konkretny..A , że już wcześniej mieli problem z obsadą tej pozycji trzeba jutro sprawdzić czy czasami nie zostanie im jakiś junior. I wówczas ja chyba sobie odpuszczę. Choć z bólem bo uważam , że teraz jest czas aby grać po ładnych kursach p-ko D&R. Tak jak pisałem w ubiegłym tygodniu liczę na ich marsz w dół tabeli. W ubiegłym tygodniu zrobili już pierwszy krok. Na razie co prawda gram p-ko nim ostrożnie bo entuzjazm w drużynie pewnie jeszcze jest - a ja bardzo wierzę w siłę motywacji w footbalu , ale i tak warto.

Kolejny mecz być może do spróbowania to...Gillingham. Strasznie nie lubię na nich grać...ale kurs w meczu ze Shrewsbury jest także znakomity - ok.3,7-3,8 nawet. I to jest też nieporozumienie i moim zdaniem niezrozumienie tego co właśnie wydarzyło się w Shrewsbury. A przynajmniej to co się tam dzieje raczej nakazuje co najmniej odpuszczenie tego meczu i nie granie na gospodarzy.
Bo w Shrewsbury prawdziwa jatka...taka jak u rzeźnika.
Po kolei - druga połowa ubiegłego sezonu fatalna. wtopa za wtopą. W okienku transferowym kilka super transferów.
Sezon rozpoczęty - pierwszy mecz - bohater Graham Coughlan - ściągnięty z Rotherham bodaj - bramka i asysta. W kolejnym meczu już nie zagrał. Kontuzja. Pomału dochodzi do siebie ale od tego czasu jeszcze nie wyszedł.
Kolejny mecz - bohater Paul Murray - pomocnik - szykowany na lidera zespołu - ściągnięty ze szkockiej Gretny. Kolejnego meczu także już nie zagrał. Kontuzja. Nie wiadomo do kiedy.
Atak marzeń - Holt - kupiony z Nottingham _ Walker z Bristol. Ha , Walker od 2 tygodni także kontuzjowany. Podobno konkretnie. Cóż był jeszcze Dave Hibbert i Michael Symes. W ubiegłym roku ich etatowi napastnicy. Ostatnio nawet coach chwalił ich , że osiągają wysoką formę . W tym tygodniu na treningu czy sparingu Symes nie trafił w piłkę i rozwalił sobie kolano, a Hibbert walczył tak zawzięcie o piłkę , żę ....złamał sobie nos. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Tak znaczące absencje być może powinny zachęcić do rozważań czy kurs na Gillingham jednak nie jest wart ryzyka.

Niezły kurs dostaniemy też na Morecambe. Jak do tej pory nie ma drugiego takiego zespołu jak gospodarze. Przed meczem warto sprawdzić składy - o ile u gospodarzy co prawdopodobne wystąpią jeszcze absencje być może warto i rozważyć Morecambe. Ot choćby dla ich napastnika Rene Howe'go , który powolutku się rozgrywa.

Dawno się tak nie rozpisałem. Mam nadzieję , że nie na darmo

Do góry
#2594786 - 12/09/2008 16:53 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
airbus Offline
stranger

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 10
Witajcie obserwuje ten temat od dluzszego czasu i jestem pod wrazeniem waszej wiedzy na temat nizszych lig ang.
Czy mozecie mi powiedziec za co druzyny Rotheram, Burnemouth i Luton dostaly takie kary punktowe i jak to sie u nich przedstawia ze skladami czy zawodnicy czasem nie beda opuszczac ich szeregow.
Pozdroo.

Do góry
#2594932 - 12/09/2008 18:33 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: airbus]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ilekroc kluby w wyniku niegospodarnosci wpadaja w tarapaty finansowe sposobem na wyczyszczenie dlugow jest pojscie w tzw. " administration". Powoduje to, ze syndyk, zarzadca komisaryczny, zwal jak zwal przejmuje kontrole nad klubem i szuka nowego nabywcy. Od 3 bodajze lat wladze ligi doszly do wniosku, ze to zwykly kant i dlatego od tego czasu przejscie na administracje powoduje automatyczne odjecie 10 punktow. Jednak jak to w zyciu kluby probowaly znalezc dziure w przepisach i np. Leeds w sezonie 2006/07 przeszli w administracje w momencie kiedy spadek do nizszej ligi byl juz pewnikiem. Reakcja ligi byla taka, ze znaleziono im kilka paragrafow i stad tez cala afera w zeszlym sezonie z 15 ujemnymi punktami, ktore sprawily, ze nie wrocili do Championship. Jednoczesnie aby uniknac tego w przyszlosci wprowadzono zapis, ze jesli klub przechodzi w administracje po bodajze 20 marca to punkty karne automatycznie przechodza na nastepny sezon.

Bournemouth, Roterham i Luton padly ofiara "casusu Leeds" mozna powiedziec. Nie jestem ekspertem w sprawach finansowych ale z tego co rozumie to byly tam jakies niedociagniecia finansowe stad tez automatycznie wszystkie 3 kluby dostaly kary. Na dodatek Lutonowi udowodniono dosc powazne przekrety w transferowaniu zawodnikow i dlatego wystartowali az z 30 punktami ujemnymi.

Wszystkie 3 maja nienajgorsze sklady chociaz jesli chodzi o Luton to jeszcze troche trzeba poczekac az sie zgraja bo embargo transferowe zniesiono im doslownie na 2 dni przed rozpoczeciem sezonu i chyba w ciagu 48 godzin sprowadzili kolo 15 zawodnikow wiec to jeszcze potrwa zanim zaczna grac na miare wlasnych mozliwosci. Menedzera maja dobrego wiec nie wszystko stracone, zwlaszcza jesli popatrzec jak beznadziejnie graja Barnet, Chester, Macclesfield czy Grimsby. Roterham powinien utrzymac sie w miare spokojnie, natomiast Bournemouth tez nie ma zlej druzyny ale jakos nie potrafia poki co znalezc rytmu.

Pozdrawiam

Do góry
#2595831 - 13/09/2008 03:28 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: konstruktor1]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Eastbourne - Histon
Typ: X2
Kurs: 1,53 (bluesq)


Eastbourne z 4 zwycięstwami i 4 porażkami, zajmuje 12 miejsce w tabeli. Jak dotąd nie zanotowali oni remisu.
Histon gra naprawde dobrze w tym sezonie, zagrali własciwie tylko jeden słaby mecz, przeciwko Forest Green, przegranym 0:1.
Na pierwszy rzut oka, zagrałbym tutaj czystą 2 po dobrym kursie 2,6, ale gospodarze to również solidna ekipa i jak dotąd jeszcze nie zremisowała.
Zagram wiec X2, po mniejszym kursie ale za to za wiekszą stawke.

Do góry
#2596315 - 13/09/2008 18:54 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Team Bath - Bognor Regis
typ: 1
kurs: 1,55 (Bwin)

Regularnie gram przeciwko Bognor Regis, bo to w/g mnie główny kandydat do spadku. Dziś wyjeżdzają oni na mecz przeciwko dużej niespodziance in plus tego sezonu, Team Bath.
Po świetnym starcie w tym sezonie, Team Bath z dorobkiem 17 punktów w 8 meczach, zajmuje 4 miejsce w tabeli. Drużyna złożona głównie ze studentów miejskiego universytetu, radzi sobie w Bleu Sq South bardzo dobrze. Zdobywają sporo bramek (22 - najwiecej w lidze), niewiele przy tym tracąc (9).
W Bognor Regis wciąż nie widać szans na poprawe. Głównie przez braki kadrowe druzyna jak dotąd zdobyła zaledwie 2 pkt.
Myśle, że gospodarze powinni spokojnie wygrać. Kazdy inny wynik niż zwyciestwo Team Bath, bedzie dla mnie wielką niespodzianką.

Do góry
#2596317 - 13/09/2008 18:55 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Hampton & Richmond - Bath City
typ: X2
urs: 1,67 (Bluesq)

Spotkanie sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn, które jak dotychczas zdobyły po 10 punktów. Przedsezonowe oczekiwania wzgledem obu ekip były nieco wieksze. Kibice w Hampton liczą ze podobnie jak to miało miejsce w poprzednim roku, drużyna bedzie walczyć o awans. Również fani Bath City liczą, że ich druzyna włączy sie do walki o awans. Niestety jak narazie obie ekipy plasują sie w środku tabeli.
Juz raz w tym roku zawiodlem sie na Hamp&Richm, gdyż grając z pogrążoną w problemach druzyną Bognor, jedynie zremisowali (0:0). Uważam, że Bath City przystąpi do tego meczu bardzo zmotywowane, mecz powinnien być wiec wyrównany i przy odrobinie szczęscia, goscią powinno udać sie zdobyć jakies punkty w Hampton.

Do góry
#2596379 - 13/09/2008 19:29 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Blue Square Premier w tym sezonie nie rozpieszcza przewidywalnością, a jeśli już trafia się coś ciekawego, to bukmacherzy częstują nas głodowymi kursami. Interesująco wygląda spotkanie Stevenage - Altrincham . Wydaję się, że gospodarze wreszcie przełamali kryzys i zaczną wędrówkę w górę tabeli. To jest takie przeczucie na podstawie ostatniego okazałego zwycięstwa nad Burton oraz po prostu oceny potencjału zespołu. Mimo wszystko Stevenage do tej pory zdobyli osiem punktów i zajmują dopiero dziewiętnastą pozycję w tabeli, zaś ich przeciwnicy mają dwa punkty mniej i w tejże tabeli są dwa piętra niżej. Dziwią w tej sytuacji kursy na zwycięstwo Stevenage proponowane przez buków. Rozumiem, że ich zwycięstwo jest dość prawdopodobne, ale 1.55 (Bet-at-home) to chyba nieporozumienie. Ja również w wierzę w Stevenage, ale przy tym kursie zagram to raczej w dublu.

Kidderminster Harriers - Oxford United
Drużyna gospodarzy silna na własnym terenie, Oxford z kolei zawodzi na całej linii. W tym meczu przyjezdni wystąpią mocno osłabieni, bo z różnych powodów nie wystąpią : Phil Trainer, Eddie Hutchinson oraz Luke Foster. Do tego grona dołączył najlepszy strzelec drużyny w tym sezonie (4 gole) James Constable. Biorąc pod uwagę słabą dyspozycję, to brak tego ostatniego wydaję się być gwoździem do trumny. Do drużyny dołączył wprawdzie z Bradford City doświadczony pomocnik Paul Evans, ale to będzie jego pierwszy mecz w nowym zespole, więc trudno przypuszczać że od razu stanie się znaczącym wzmocnieniem. Zresztą przeglądając statystyki tego zawodnika z lat poprzednich zauważyłem, że nigdy nie był łowcą bramek, a armat chyba najbardziej w tej chwili Oxfordowi brakuje.
Kursy na zwycięstwo Harriers w okolicach 2.20 - 2.25 jak najbardziej satysfakcjonujące.
Ciekawi mnie bardzo kto okaże się zwycięzcą meczu Cambridge United - Torquay United. Skłaniam się bardziej ku gospodarzom, ale The Gulls nie są bez szans, cały czas czekam na ich przebudzenie, które może nastąpić w każdej chwili i w konfrontacji z każdym przeciwnikiem. Na dzisiaj jednak mecz nie do obstawiania, chyba że super hobbystycznie ;\)
Pozdrawiam i życzę udanego weekendu

Do góry
#2596439 - 13/09/2008 20:05 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co do Conference to abstrahując od typów, w ubiegłym bodaj tygodniu dokonał się jeden z ciekawszych transferów...moim zdaniem przynajmniej..bo włączam sobie relację z meczu Rushden a tu w składzie..Leon Knight..!!!

Zawodnik , który był jednym z podstawowych zawodników Donsów i Wycombe myślę , że będzie potężnym wzmocnieniem.. Zresztą już w 1 meczu- 2 bramki.

Do góry
#2597212 - 14/09/2008 01:38 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Eastbourne - Histon 1:1 FT \:\)
Team Bath - Bognor Regis 1:0 FT \:\)
Hampton & Richmond - Bath City 3:1 FT \:\(

Do góry
#2597549 - 14/09/2008 04:11 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Wycombe - Brentford - 2 4,00 0-0 \:\(

Grimsby - Chester - 2 3,9 1-3

Bradford - Exeter 1 1,7 4-1

Northampton - Peterborough 2 2,85 1-1 \:\(

Leyton Orient - Stockport 1 2,1 0-3 \:\(

Leicester - Millwall - 1 1,65 0-1 \:\(

Southend - Hereford 1 1,8 1-0

Tak sobie..

Staty :
Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 3/7
2,0-3,00 8/16
3,0 i wyżej 1/2

Home Win 5/10
Away Win 7/15

Do góry
#2597784 - 14/09/2008 05:45 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
W perspektywie następnej kolejki wygrana Shrewsbury w takim stosunku to nic dobrego dla nas, bo kursy raczej do bani.
W BSP... niby wszystko wraca do umówionej normy, ale buki potrafią zaskoczyć... na minus. Zobaczymy niebawem. Po tej kolejce jestem w końcu chociaż trochę usatysfakcjonowany, oby tak dalej \:\)

Do góry
#2598318 - 14/09/2008 20:21 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co do Shrewsbury...:) ...ale mi wyszła analiza ..
Ale na usprawiedliwienie muszę dodać , że pisałem to w czwartek..A przed meczem okazało się , że Coughlan jednak zagra (to potężne wzmocnienie) a ponadto załatali ubytki w pomocy ściągając on loan pomocnika Leyton O. Thornton'a , który od razu wyszedł w I składzie. ,

Jeśli chodzi o Chesterfield .. cóż prawie połowę meczu grali w ..9!!I tak uważam jak na taką sytuację nieźle z tego wyszli.

Posh kolejny raz rozczarowało niestety..strasznie są nierówni..Myślę , że nie będą filozofować ale w takiej sytuacji sprowadzą jednak kogoś na zastępstwo McLeana.

Bournemouth, Luton, Rotherham - są totalnie nieobliczalni..Moim zdaniem to nie są drużyny do typowania.

Do góry
#2599684 - 15/09/2008 05:45 Re: Niższe ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Poniżej link do statów dla meczy we wtorek i środę

http://rapidshare.com/files/145301140/Champ_16-17.9.pdf.html

Na wczorajszą kolejkę nie dałem rady, skutki awarii komputera usuwam do dziś.

Swoją drogą chyba musimy zacząć doceniać Dag Red. Ilość strzałów i sytuacji jakie stwarzają robi wrażenie. Teraz jadą do Wycombe, a Ci skutecznością nie grzeszą (choć dyscypliny w obronie można im pozazdrościć).

Do góry
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Sony, VVega, rafal08, igea23), 3455 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582881 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07