Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2591972 - 10/09/2008 19:24 Serie A - Wrzesień 2008
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Postanowiłem założyć jeden temat na cały miesiąc. W poszczególnych kolejkach pojawia się kilka wpisów
i aby co chwile nie zakładać nowych tematów będę zakładał tematy na cały miesiąc.

W sobotę rozpocznie się druga kolejka Serie A.
Zestaw par wygląda następująco:



Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#2593969 - 11/09/2008 21:14 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Już dzisiaj proponuję grać Milan @1.90. Sopodziewałem się kursów w granicach 1.70-1.80 i takie pewnie będą w weekend, dlatego teraz warto korzystać z prezentu ;\)

Więcej o meczu napiszę jutro, gdy znajdę chwilę czasu. Obecnie mogę zapewnić, że typ jest dobrze przemyślany \:\)

Do góry
#2594603 - 12/09/2008 05:18 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Ja bym się wstrzymał z tym typem na Milan ;\)

Czekam co Szewa napiszesz, jestem ciekawy, może mnie przekonasz.
Oglądalem pierwsze spotkanie Milanu, zagrał to czego się spodziewałem. Mieli kilka naprawdę fajnych okazji
by wygrać wysoko, nie skorzystali i się zemściło.
Bologna grająca w '10' chyba dwa czy trzy razy wręcz ośmieszyła pod polem karnym Milan.
Po takim kursie, przy nieźle spisującym się zespole Genoi ja dziękuje.
Mała pefffa widze na forum z tego wyrasta, a to dobrze nie wrózy

Ciekawym typem na weekend wydaje mi się zwycięstwo Sieny. Nie spodziewalem się kursów powyżej 2
ale jak buki dają trzeba brać ;\)

Siena jest zespołem dobrze spisującym się na własnym boisku. W poprzednim sezonie przegrali tylko 4 mecze
co jak na drużynę sredniego kalibru jest niezłym wyczynem.
W najbliższej kolejce przyjeżdza jedna z najsłabszych (o ile nie najsłabsza) drużyna ligi.
W pierwszej kolejce przez dłuższy czas zadziwiali wszystkich prowadząc z Lazio. Jednak nie wytrzymali i skończyło się 1-4.
Wynik wysoki, jednak nie nim się kieruje stawiając przeciw Cagliari. Nie widzę argumentów przemawiających za goścmi.
Młoda obrona, która robi mnóstwo błędów, srednia pomoc plus bramkarz nie najwyzszych lotów.
Jedynym zawodnikiem godnym uwagi jest oczywiście Robert.
Gospodarze myśląc o spokojnym sezonie takie mecze jak najbliższy powinni spokojnie wygrywać.
Wierze, że w niedziele tak sie stanie. W ubiegłym sezonie mecz zakończył się 1-0. W tym mysle, że może być wyżej.

Typ: Siena @ 2 5/10

O pozostałych spotkaniach pewnie poźniej gdy będzie więcej czasu na analize.
Siena juz od kilku dni w mojej głowie więc na szybko coś napisałem ;\)

Do góry
#2595012 - 12/09/2008 19:26 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ludzie widząc kurs na Milan wyjdą z założenia że warto po takim zaryzykować, ale mam spore wątpliwości czy na chwilę obecną ta drużyna jest warta podejmowanego ryzyka... Zapewne zrobi się "masufka" a to wcale nie wróży najlepiej. Początek sezonu w wykonaniu Milanu zgodnie z przewidywaniami, Milan nie sprostał. W środę Milan skompromitował się przegrywając 0-2 w meczu z Lugano. Niepokojące jest to że na boisku nie pojawili się rezerwy z Mediolanu, a piłkarze którzy mają stanowić o sile drużyny. Póki co te dwa spotkania oraz mecze kontrolne do nowego sezonu obnażyły że ta siła nie jest póki co na miarę oczekiwań. Owszem historia spotkań przemawia za Rossoneri, a światełkiem w tunelu jest fakt iż Genoa w pierwszym spotkaniu też nie zachwyciła, przez co uległa Cagliari 0-1. Mimo wszystko nie wolno ich lekceważyć, o czym niech świadczy fakt że w poprzednim sezonie punkty traciły tu takie ekipy jak Inter, Fiorentina, Udinese a zażarte boje toczyła chociażby Roma ( ostatecznie wygrała 1-0). W drużynie nie ma już wprawdzie super strzelca Borriello, ale latem poczyniono kilka ciekawych transferów. Wg mnie przed podopiecznymi Carlo Ancelottiego niełatwe zadanie i jakoś ciężko mi tu dostrzec jakiś prezent od buków ( ale czekam na opinię Szewy która być może spowoduje zmianę w moim toku myślenia). Chociaż najbliżej mi do remisu w tym spotkaniu, to nie zdecyduję się polecić tego jako typ do grania, bo to mecz z gatunku very hard to predict ;\)

Do góry
#2595233 - 12/09/2008 21:20 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Ja zastanawiam sie w tym meczu nad under 2.5. Kurs wyzszy niz na 'dwojke', bo Pinnacle daje 1.95 za taka przyjemnosc, a szanse widze niemale.

Milan jak juz koledzy napisali na pewno nie spelnia oczekiwan kibicow i zarzadu. W dodatku brak Kaki, zdecydowanie najlepszego gracze Rossoneri poglebia dramat tej druzyny. Wyczytalem jednak gdzies, ze sa szanse, ze Brazylijczyk juz wlasnie w ten weekend bedzie mogl zagrac. Na ile sa one prawdziwe? Na pewno jego ewentualny brak znow bedzie duzym oslabieniem ofensywy ACM.

Co wiecej sklania mnie ku underowi, to fakt iz kilku zawodnikow Milanu gralo w srode mecze w barwach reprezentacji i moga byc troche podmeczeni. Sa to m.in. Shevchenko, Zambrotta, Pirlo, Flamini, czy Ronaldinho.
Zabraknac w meczu ma ponoc Gattuso, ktory przeszedl zabieg reki, ktorej urazu nabawil sie na jednym z treningow reprezentacji.

Genoa jakiejs fantastycznej sily ofensywnej nie posiada i nawet oslabionemu Milanowi, spisujacemu sie ponizej oczekiwanemu poziomowi, o bramke bedzie im bardzo ciezko.
Milan bez Inzaghiego, mozliwe ze bez Kaki, z lekko podmeczonym Sheva, ktory gral w srode pelne 90 minut w barwach Ukrainy, rowniez mogacym odczuwac zmeczenie gra i podroza do Ameryki Pld, Ronaldinho. Sila ofensywna lekko nadszarpnieta.

Smierdzi mi tu jakims 0:1 ;\)


Do góry
#2596079 - 13/09/2008 07:34 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: juancarlos]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Geona - Milan

Zacznijmy od personaliów. Jedenastka Milanu na pewno będzie różnić się w porównaniu do meczu z Bologną. Przede wszystkim zabraknie kontuzjowanego Inzaghiego. Strata to niewielka ponieważ Pippo zaprezentował się w inauguracyjnej kolejce baaardzo przeciętnie. Jego miejsce zajmie według mnie Szewczenko. Ukrainiec wyraźnie odżył po powrocie do Mediolanu, czego dowodem mogą być dwie bramki zdobyte w barwach reprezentacyjnych w dwóch ostatnich meczach. Co prawda przeciwnicy Ukrainy nie należeli do najsilniejszych, ale fakt jest faktem. W odwodzie zostają jeszcze Pato i Boriello, jednak wydaje mi się, że któryś z nich wejdzie dopiero po przerwie. Kolejną możliwą zmianą jest zastąpienie Kaładze przez Senderosa. Gruzin zawalił pierwszą bramkę w meczu z Bologną, z kolei Szwajcar zaprezentował się solidnie w ostatnim sparingu z Lugano (mimo porażki 0-2) i możliwe, że to właśnie on będzie partnerem Maldiniego na środku obrony. Na koniec najważniejsza zmiana. Do składu wraca Kaka i będzie to bardzo duże wzmocnienie siły ofensywnej Rossoneri. Brazylijczyk zagrał 45 minut przeciwko Lugano i wyglądało to obiecująco. Wobec powyższego jedenastka na najbliższy mecz będzie wyglądała według mnie następująco:

--------------------Abbiati--------------------------
--Zambrotta----Nesta------Senderos-----Jankulovski----
------Ambrosini------Pirlo-----Flamini-------------
---------Ronaldinho----------Kaka----------------
-------------------Shevchenko--------------------

Mimo porażki w inauguracyjnym spotkaniu, gra Milanu wyglądała dosyć dobrze. Do przegranej przyczyniły się dwa czynniki: błędy w obronie i nieskuteczność w ataku. Kluczem do zwycięstwa przeciwko Genui będzie właśnie poprawienie któregoś z powyższych elementów.

Już w poprzednim sezonie dało się zauważyć, że Milanowi leży gra na wyjazdach. Wtedy przeciwnicy grają bardziej ofensywnie i nie stoją w dziesięciu we własnym polu karnym, jak ma to miejsce na San Siro. A Milan preferuje grę polegającą na wymianie ciosów, gdzie gracze ofensywni mają więcej swobody w konstruowaniu akcji. I właśnie taką grę zobaczymy w niedzielę. Genua postara się zmazać plamę po porażce z Catanią. Niezbędnym do tego warunkiem jest odważna gra ofensywna, a to tylko woda na młyn mediolańczyków.

Nie może być też mowy o jakimkolwiek zmęczeniu meczami reprezentacyjnymi. To dopiero początek sezonu, a poza tym profesjonaliści są przyzwyczajeni do gry w odstępach 3-4 dniowych. Jak już wyżej wspomniałem o styl gry Milanu się nie boję, po prostu muszą zacząć wykorzystywać sytuacje podbramkowe, których na pewno nie zabraknie.

Liczę, że zobaczymy dobre spotkanie okraszone sporą ilością goli, no bo przecież gospodarze też łatwo skóry nie sprzedadzą.

Typy na ten mecz:
#1 Milan @1.90 8/10
#2 Milan (-1.5) @3.45 2/10
#3 Over 2.5 1.90 6/10

Do góry
#2596095 - 13/09/2008 08:00 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: Platini
Ciekawym typem na weekend wydaje mi się zwycięstwo Sieny. Nie spodziewalem się kursów powyżej 2
ale jak buki dają trzeba brać ;\)

Siena jest zespołem dobrze spisującym się na własnym boisku. W poprzednim sezonie przegrali tylko 4 mecze
co jak na drużynę sredniego kalibru jest niezłym wyczynem.
W najbliższej kolejce przyjeżdza jedna z najsłabszych (o ile nie najsłabsza) drużyna ligi.
W pierwszej kolejce przez dłuższy czas zadziwiali wszystkich prowadząc z Lazio. Jednak nie wytrzymali i skończyło się 1-4.
Wynik wysoki, jednak nie nim się kieruje stawiając przeciw Cagliari. Nie widzę argumentów przemawiających za goścmi.
Młoda obrona, która robi mnóstwo błędów, srednia pomoc plus bramkarz nie najwyzszych lotów.
Jedynym zawodnikiem godnym uwagi jest oczywiście Robert.
Gospodarze myśląc o spokojnym sezonie takie mecze jak najbliższy powinni spokojnie wygrywać.
Wierze, że w niedziele tak sie stanie. W ubiegłym sezonie mecz zakończył się 1-0. W tym mysle, że może być wyżej.

Typ: Siena @ 2 5/10

O pozostałych spotkaniach pewnie poźniej gdy będzie więcej czasu na analize.
Siena juz od kilku dni w mojej głowie więc na szybko coś napisałem ;\)


Platini małe ale do tego wszystkiego co napisałeś. Sienę na własnym boisku zagrałbym bardzo chętnie szczególnie z tak przeciętnym przeciwnikiem, sęk w tym że w zespole gospodarzy zabraknie ukaranego zaczerwoną kartkę Massimo Maccarone, który ma ogromny wpływ na formę przednich formacji. Dlatego też wiele będzie zależeć od tego jak się ułoży spotkanie. Gol dla gospodarz w pierwszej połowie da im pewną wygraną. Jeśli zaś będzie długo się snuło 0-0, a nie daj Boże Cagliari strzeli pierwsze bramkę zaczną się meczarnie i błysku zawodnika pokroju Maccarone może zabraknąć Maccarone.

Pozdrawiam

Do góry
#2596332 - 13/09/2008 19:00 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Valverde]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Nie boicie sie gry na Milan?
Ostatnio Milan przegral w sparingu z Lugano 0:2 prezentujac marny styl (wprawdzie byl oslabiony brakiem kilku graczy). Gdzies przeczytalem ze ewentualna porazka moze przyczynic sie do rezygnacji coach'a Milanu Carla. W klubie za rozowo nie ma...

Szewa
Z okazji urodzin niech Ci wejdzie Twoj typ ;\)

Do góry
#2596354 - 13/09/2008 19:13 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Stalion]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
To prawda, pojawiają się pogłoski o zwolnieniu Carlo, ale na ile to prawda, a na ile wymysł mediów to nie wiem.

Milan w przedsezonowych sparingach prezentował się niewątpliwie fatalnie. Jednak z drugiej strony rozegrał dopiero jeden mecz o punkty, co prawda przegrany ale styl gry mógł zadowalać. Mówienie w tym kontekście o kryzysie jest moim zdaniem lekką przesadą. Przeciecz pozostałe drużyny z czołówki też potraciły punkty, a nikt nie będzie przecież twierdził, że Juve, Roma czy Inter są w kryzysie.

Według mnie należy poczekać z osądami jeszcze parę kolejek. Poza tym zawodnicy nie żyją w próżni i widzą, co pisze o nich prasa. W przedmeczowych wypowiedziach widać u nich wielką ambicję i chęć zamazania fatalnego wrażenia po sparingach i inauguracyjnej kolejce. Mają ku temu wszelkie atuty.

W niedzielę będziemy wszyscy mądrzejsi ;\)

PS. Dzięki za życzenia

Do góry
#2596357 - 13/09/2008 19:16 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Jak to często bywa jeśli zawodnikom jakiś trener jest niewygodny mogą go sami zwolnić wynikami ;\) , a później efekt nowej miotły jak znalazł na jakieś sympatyczny kursy

Do góry
#2596360 - 13/09/2008 19:18 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Valverde]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Valverde
Jak to często bywa jeśli zawodnikom jakiś trener jest niewygodny mogą go sami zwolnić wynikami ;\) , a później efekt nowej miotły jak znalazł na jakieś sympatyczny kursy

Znowu się zgodzę, tyle że w Milanie większość zawodników popiera Carlo \:\) Dlatego ten argument tutaj odpada ;\)

Do góry
#2596595 - 13/09/2008 21:26 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Łysy83 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 6056
Skąd: Milanello
Co to składu podanego przez Szewe małe "ale" - Nesta na pewno nie zagra, jego powrót na boisko planowany jest dopiero na połowe października

Do góry
#2596645 - 13/09/2008 21:48 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Łysy83]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Łysy83
Co to składu podanego przez Szewe małe "ale" - Nesta na pewno nie zagra, jego powrót na boisko planowany jest dopiero na połowe października

Oczywiście masz rację, miałem na myśli Maldiniego, o czym napisałem w samym tekście. Nie wiem czemu w składzie wstawiłem Nestę ;\)

Do góry
#2596757 - 13/09/2008 22:34 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Dzięki Valverde za sprostwoanie \:\) Oczywiście wiem o absencji czołowego zawodnika tyle, że jakoś przy pisaniu analizy
mi to umknęło, wybaczcie. Massimo zapowiadał się na super napastnika, jednak w Boro Steve nie widział dla niego za bardzo miejsca.
Jutro nie wystąpi ale mimo tego widze wygraną gospodarzy. Są drużyną silniejszą i powinni to na boisku pokazać. Ostatnio w końcowce bardzo głupia kartka i stąd brak największej gwiazdy Sieny.

Mimo tego wszystkiego co napisane zostało do meczu Milanu nie przekonam się do gry na nich,
za słabi sa obecnie bym lokował w nich pieniądze.

Dziś Inter rozegra mecz z Catanią. Przed własną publicznością oficjalnie zadebiutuje Q77 na którego wszyscy bardzo licza,
Jose zabiegał o jego sprowadzenie i w końcu dopiął swego.
Dziś przeciwnik solindy, nie zaden słabeusz, który wg mnie w tym sezonie sprawi niejedną niespodziankę.
Dziś jednak nie widzę innego wyniku jak wygrana Interu. Za nimi przemawia wszystko- świetna kadra, dobra amtosfera w drużynie,
pierwszy mecz na własnym boisku, na ławce Jose, dobry bilans z Catanią.

Typ : 2-0 @ 6.5 1/10
1 @ 1.25 8/10


Wybaczcie, że tak mało ale czasu brak.

Szewa Wszystkiego dobrego kolego



Edited by Platini (13/09/2008 22:38)

Do góry
#2596809 - 13/09/2008 22:49 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
Łysy83 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 6056
Skąd: Milanello
Ja bym nawet dodał, że bilans Interu z Catanią jest więcej niż dobry, w meczach u siebie 10-1-0 (36-8)i oczywiście nic innego niż zycięstwo Interu dzis niestety (hehe) nie wchodzi w grę.

Do góry
#2597214 - 14/09/2008 01:40 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Łysy83]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1 oraz over 2.5

Lider po 1 kolejce podejmować będzie w niedzielne popołudnie gości z Genui. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawe widowisko. Lazio pokonało 2 tygodnie temu na wyjeździe Cagliari 4:1. Wynik imponujący zważywszy, że rywal im nie leżał. Z drugiej strony ten sam rywal jest jedną z najsłabszych drużyn w całej stawce. Cagliari prowadziło z Rzymianami i dopiero czerwona kartka dla Lopeza i podyktowany rzut karny zmieniły tok gry. Sampdoria na inauguracje podejmowała Inter, któremu dzielnie się przeciwstawiała i zdobyła jeden punkt. Na Stadio Olimpico w bezpośrednich pojedynkach z Sampą górą Lazio 6-1-1. Goście po raz ostatni wygrali w Rzymie z Lazio w sezonie 2004/5. Jeśli chodzi o nadchodzący pojedynek to wydaje mi się, że mimo wszystko wygrają gospodarze. Goście mimo lepszego wrażenia jakie po sobie pozostawili w nadchodzący czwartek będą grać z Kownem w ramach PU i jak przypuszczam ten mecz będzie dla nich ważniejszy. Granie na więcej niż jeden front nie zawsze daje dobre rezultaty, czego przykładem postawa Lazio w zeszłym sezonie. Gospodarze skupiają się głównie na lidze. Goście jako że sezon dopiero się rozpoczął mogą sobie pozwolić na powiedzmy "wpadkę". Inna sprawa. że dyspozycja Sampdorii w dużej mierze zależy od postawy Cassano i jeśli on gra słabo to i cala drużyna gra podobnie, troszkę to zniechęca do grania na Sampę, bo zbyt dużo zależy od jednego zawodnika. Takie jest przynajmniej moje zdanie. W drużynie gości na pewno na boisku nie zobaczymy Bellucciego, Campagnaro i Accardiego. Delio Rossi ie będzie mógł skorzystać z usług Firmaniego, Del Nero, Rocchiego, Meghniego oraz Dabo. W spotkaniach obu drużyn w Rzymie często padało sporo bramek, więc nie wykluczone, że jakiś overek padnie.

Do góry
#2597442 - 14/09/2008 03:23 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: vindom]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Juventus-Udinese


Pojedynek dwóch drużyn które dysponują mocną ofensywą. Udinese w inauguracyjnym spotkaniu pokonało Palermo 3-1. Ten wynik to najniższy wymiar kary jaki spotkał Różowych. Udinese miało szansę na podwyższenie wyniku, jednak Quagliarella zmarnował dwie idealne okazję do zdobycia bramki. Najpierw strzelając na pustą bramkę trafił w boczną siatkę, a w sytuacji sam na sam oddał bardzo niecelny strzał.. Z kolei gracze z Turynu zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Fiorentiną 1-1. Podopieczni Lippiego mieli szansę na podwyższenie wyniku w pierwszej połowie, jednak Del Piero nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Spory problem dla defensywy stanowił Gilardino, zwłaszcza mam tutaj na myśli Melberga, który źle pokrył byłego gracza Milanu co doprowadziło do podziału punktów. Wcześniej jednak Olaf też nie wystrzegł się błędu i dopuścił napastnika Violi do groźnej sytuacji bramkowej. Na całe szczęście Gillardino nie skorzystał z prezentu. Biorąc pod uwagę że tym razem naprzeciw obrony Starej Damy delegowani zostaną będący w bardzo dobrej dyspozcji Di Natale oraz Quagliarella podobnie jak w pierwszym meczu trudno będzie Buffonowi zachować czyste konto.
Juve latem pozyskało super strzelca Amauriego, w składzie obecny jest wiecznie młody i zawsze groźny Del Piero, liczyć można też na David’a Trezeguet, wspierani na skrzydłach przez Nedveda i Camoranesiego , w obowodzie Giovinco , Sisoko czy Iaquinta. Wszyscy oni siać będą postrach pod bramką rywala.

W jutrzejszym meczu najprawdopodbniej nie zobaczymy Del Piero i Iaquinty, którzy mają dostać wolne. Zabraknie także Zebiny, Chelliniego oraz Andrade. W drużynie gości w dalszym ciągu kontuzjowani są Felipe oraz Zapata.

W poprzednim sezonie Bianconeri ulegli 0-1. Uważam że i tym razem Udinese stać na zdobycie minimum jednej bramki, czy pokuszą się ponownie o wygraną? O to może być już z pewnością trudniej. Juve na pewno nie pozostanie obojętne i też powinno dołożyć coś od siebie. Dlatego też na myśl nasuwają mi się dwie propozycje:

Obie drużyny strzelą (1.85)
Over 2.5 (1.70)

Do góry
#2598205 - 14/09/2008 19:24 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Bologna - Atalanta

Po sensacyjnej wygranej beniaminka nad Milanem (2-1) morale w zespole z całą pewnością są bardzo dobre. Tym razem rywalem Rossoblo będzie Atalanta, która w pierwszej kolejce uporała się z Sieną 1-0. Gracze z Bergamo w poprzednim sezonie legitymowali się kiepskim bilansem straconych goli (56 , tylko trzy drużyny miały gorszy). Wyjazdy nie należały do mocnych stron Atalanty która na 19 spotkań zdołała wygrac tylko 4 z nich. Stadion Rossoblu podczazs rozgrywek w Seria B śmiało można określić mianem twierdzy, tylko jednej drużynie udało się stąd wywieźć kopmplet punktów, a aż 16 musiało uznać wyższość gospodarzy. Czy w Seria A równie świetnie będą potrafili wykorzystać atut własnego boiska? Łatwo nie będzie bo różnica poziomu jednak jest. Mimo wszystko La Dea to ligowy średniak, więc po uporaniu się z tuzami z Mediolanu i tym razem Bologna powinna sięgnąć po punkty.

W ekipie gości zabraknie: Alessio Cerci i Christiana Vieriego , Defendi i De Ascentis, Costinha, Cisse

Opiekun gospodarzy Renzo Ulivieri nie skorzysta z Lavecchia, Confalone a pod znakiem zapytania stooi występ Massimo Marazzina

Propozycja: 1 DNB

Do góry
#2598208 - 14/09/2008 19:26 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Byłbym zapomniał ( sry za post pod postem) ale dobrym rozwiązaniem wydaje się też byc typ zaproponowany przez Vindoma \:\)

Do góry
#2598860 - 15/09/2008 00:21 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Milan

Gratuluję tym, którzy grali przeciwko nim.

Wracam pić...

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, pacyfista, alfa, Sony, igea23, Kretol, Sensei, Ojro, ElNinho[mmdea]), 3553 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581722 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49