Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#2616682 - 24/09/2008 23:29 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
Forum kibicowskie czy bukmacherskie?


Roma 2

Tak lepiej ? \:\)

Przy okazji dyskusji o Szewczence mozna dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy, znacznie ciekawszych od wielu "analiz bukmacherskich".

To oczywiscie tylko moje zdanie i nie mam zamiaru niczego forsowac, poniewaz opiekuje sie Primera Division, a tu tylko czasami zagladam.

Do góry
Bonus: Unibet
#2616687 - 24/09/2008 23:31 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Amkwish]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Otóż to !

Wszyscy wiemy, że to forum bukmacherskie, ale lepiej żeby topic żył takim życiem (poza tym sporo analiz się pojawiło wcześniej), niż w ogóle.

Ale jeżeli modowi jakieś wypowiedzi nie pasują, to ma może je usunąć, jego prawo \:\)

Do góry
#2616837 - 25/09/2008 00:28 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
Forum kibicowskie czy bukmacherskie?


Roma 2

Tak lepiej ? \:\)

Przy okazji dyskusji o Szewczence mozna dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy, znacznie ciekawszych od wielu "analiz bukmacherskich".

To oczywiscie tylko moje zdanie i nie mam zamiaru niczego forsowac, poniewaz opiekuje sie Primera Division, a tu tylko czasami zagladam.


Roma 2 powiadasz, no no;-)
Przyznaje bez bicia że gram dziś swoich ulubiaków ale na tą chwilę głównie ze względu na kurs,
łapałem wczoraaj 2,30 i wg mnie pychota, co nie mniej niż 2,10 warte gry, w zeszłym roku gdyby rywal był w tej samej klasie rozgrywkowej kurs byłby max 1,70
po meczu z Rumunami sama pani prezes pofatygowała się do szatni, fakt że musiała się pofatygować do piekiełka w dolnej cześci stadionu świadczy o tym że nie schodziła tam z psalmami pochwalnymi na ustach

Genua pozbierała troche weteranów/niechcianych z dobrych klubów i straszy potentatów,
niby, to tylko początek bo na wnioski przyjdzie czas ale na dziś ten kurs, sytuacja Romy, postawa w ostatnim meczu (diametralnie rozna od poprzednich wskazują 2, jak będzie zobaczymy ale Roma się troche podkurzyła, Spalletti dostał srogą burę i tym razem on sam musial się pofatygowac pod koniec zeszlego tygodnia do pani prezes na góre, co uslyszal to juz tajemnica ale wiadomo że ma prikaz nie udzielania obszernych wywiadow jakie lubil do tej pory, cos teraz baknie pod nosem co malo do niego pasuje ale może nie topor ale bacisko nad nim wisi, a ze nikt nie lubi miec dupy chlostanej nie za swoje występki... no coz, ja trzymam kciuki za wilczych synów i spokojnie pooglądam.

Co do Szewczenki, no tak, macie racje, można sie wielu ciekawych rzeczy dowiedziec, postawie dziś ze strzeli, a jak nie trafi rozpoczne progresje


Edited by Platini (25/09/2008 02:32)

Do góry
#2617194 - 25/09/2008 02:38 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Biszop]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Piszecie, że dziś atakucie Romę ;\)
Proszę bardzo. Ja jednak wstrzymam się z typem na ich zwycięstwo i pobrałem sobie remis. Genoa to nie drużyna jakichś ogórkow. Roma oczywiście jest lepsza jednak jak dla mnie jeszcze nie zaskoczyła w tym sezonie. W ubiegłym roku było 0-1. Dziś jak dla mnie remis.

Co do meczu Atalanty - jak najbardziej się zgodzę. Caglia jest jedną z najsłabszych ekip ( jeśli nie najsłabszą) i ciezko będzie im przychodziło zdobywanie punktów. A na wyjeździe będzie o to mega trudno.

Zastanawiam się nad typem na Juve .. Chodzi mi po głowie X Ht, i pewnie tak postawię. Czemu? Intuicja
Dodatkowo X/1 i X/X w tym meczu.

No i możliwe, iz dam że Q77 strzeli


To na szybko, więcej nie ma jak \:p

Do góry
#2617281 - 25/09/2008 03:06 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
yoyo Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 1521
Skąd: Szczecin
Genoa - Roma

Dwie druzyny preferują ofensywny styl gry. Ostatni mecz pomiedzy tymi druzynami obfitowal w dużą liczbe goli (5 bramek). Wg. mnie najlepesza opcja to over 2.5 lub obie drużyny strzelą bramke. ja zdecydoalem sie na to drugie rozwiązanie.

Do góry
#2617289 - 25/09/2008 03:10 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
CATANIA STRZELI BRAMKĘ. Jakoś intuicja mi podpowiada, że brak Buffona może mieć wpływ na defensywną formację Juve, a goście przecież rozpoczęli rozgrywki dość dobrze. Juve gra bardzo często spotkania (czwarty mecz w odstępach 3-dniowych, a jeszcze 3 przed nimi!) więc na pewno wypoczęci nie są. Kurs @2.00.

MILAN (-1). Trzeba zmazać plamę, po prostu. Jeśli mam grać na Milan w tym sezonie, to tylko teraz kiedy muszą uciekać przed falą krytyki.. i z pewnością dzisiaj uciekną. Ostatnie 2 mecze zwiastują pozytywny obrót w zespole. Kurs @2.60

GENUA STRZELI BRAMKĘ. Kurs @1.60

Do góry
#2617320 - 25/09/2008 03:19 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: takizwykły]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Lazio - Sampdoria

Lazio gra u siebie, w ataku szaleją Pandev i Zarate.

Obrona Lazio jest dziurawa jak szwajcarski ser, a Sampdoria ma z przodu odrodzonego Gilardino i zawsze groźnego Mutu.

Typ: Obie drużyny strzelą 1.74 3/10

Do góry
#2617330 - 25/09/2008 03:23 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Lazio - Fiorentina oczywiście

To ze względu na pośpiech ;\)

Do góry
#2617947 - 25/09/2008 05:31 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Można było się nieźle wzbogacić na tej kolejce

Główny dubel

Catania handi +1.5 po 1.90 niezły prezent od buków \:\)

Chievo under też pokryte \:\)

Obawy dotyczące Sampy potwierdziły się i danie sobie na wstrzymanie było dobrym rozwiązaniem .


Innym widzę też dobrze poszło, oby tak dalej

Do góry
#2617970 - 25/09/2008 05:38 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Myślę, że ci co wzięli kredyty i postawili na Milan nie żałują. W końcu "casus jesienny" nie mógł zawieść \:p

Do góry
#2618240 - 25/09/2008 09:56 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop

Roma 2 powiadasz, no no;-)


\:\)

Ale jaja, obiecuje ,ze to sie nie powtórzy.

Zaszła tu wielka pomyłka, bowiem chciałem podac jedynie przyklad suchego typu, a wiedząc ,ze Biszop ma hopla na punkcie Romy, wpisałem

ROMA 2 \:D

W rzeczywistosci zagrałem w tym meczu overa (kupon do wgladu) ,nawet przez mysl mi nie przeszło aby w tym meczu grac 1X2.

Potrem na czacie dowiaduje sie ,ze polecałem Romę.

No cóz,sam sobie jestem winien ,bo tak to mogło wygladać..
Na drugi raz posłuże sie przykładem Izolatora Boguchwała \:\)

Do góry
#2618241 - 25/09/2008 10:01 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Szewa
Myślę, że ci co wzięli kredyty i postawili na Milan nie żałują. W końcu "casus jesienny" nie mógł zawieść \:p


Jeżeli rzeczywiscie byli tacy ,to winni te kredyty jak najszybciej spłacic ,a za wygrane pieniadze udac się na leczenie do jakiejś renomowanej placówki dla bardzo nerwowo chorych \:\)

Milan 1,55
Barca 1,20

Super, ale nie dla mnie i tej jesieni ,i przyszłej wiosny.

A co sie tyczy meczów przyjaźni to odwzajemniając pozwalam sobie polecic na najbliższą sobote

Espanyol - Barcelona.......2

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2618299 - 25/09/2008 17:41 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Amkwish]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Żeby być ścisłym, to dograłem ten typ po 1.61, oprócz tego wspomniany over 2.5. Wczoraj nie wszedł jedynie BTS w meczu Lazio.

Może jeszcze dzisiaj uda mi się napisać parę słów na temat zbliżających się derbów, które zapowiadają się pasjonująco.

Do góry
#2621343 - 27/09/2008 07:25 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
5 kolejka !


Do góry
#2622015 - 27/09/2008 23:00 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Platini]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
Witam wszystkich, w miarę możliwości czasowych będę starał się przybliżyć co co dzieje się w drużynie bianconerich.

Otóż tak Stara Dama przyjeżdża dziś na gorący teren drużyny Sampdorii, która nie zanotowała jeszcze w tym sezonie zwycięstwa i na pewno będzie do tego dążyć. natomiast Juve, które co by nie mówić pechowo zremisowało w tygodniu z Catania (mnóstwo zmarnowanych okazji bramkowych, szczególnie po wyrównaniu przez graczy gości, które zresztą też było szczęśliwe, ponieważ fatalny błąd popełnił Chiellini nie trafiając w piłkę przy jej próbie wybicia) Jak widać więc napastnicy z Turynu mają problemy ze skutecznością i od razu nasuwa się typ underowy (ponieważ Sampa też wielu bramek nie strzela, ale... Ranieri zapowiada otwartą grę:

"Po meczu z Sampdorią oczekuję potwierdzenia naszej dyspozycji: spisujemy się dobrze i musimy dalej iść w tym kierunku. To będzie otwarty mecz, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku. Pójdziemy na wymianę ciosów"

Co do absencji to wygląda to mniej więcej tak :

Poza kadrą meczową Sampdorii znaleźli się Hugo Campagnaro oraz Claudio Bellucci. Na ławce najprawdobodobniej zasiądą Pietro Accardi oraz Emiliano Bonazzoli, którzy nie są w pełni sił po urazach.

Natomiast w Juve oprócz długoterminowych kontuzji Andrade, z którym prawdopodobnie zostanie rozwiązany kontrakt za porozumieniem stron Trezeguet, który jest już po operacji kolan i jego powrót przewidywany jest około stycznia, Zanettiego oraz Zebiny, do gry niezdolni będą jeszcze Buffon, który ma powrócić na LM, oraz Legrotaglie, która narzeka na ból mięśni uda.

Przewidywane składy na mecz :

Sampdoria (3-5-1-1): Mirante - Lucchini, Gastaldello, Accardi - Stankevicius, Sammarco, Palombo, Franceschini, Pieri - Delvecchio - Cassano
Ławka:Castellazzi, Bottinelli, Ziegler, Padalino, Dessena, Fornaroli, Bonazzoli

Juventus (4-4-2): Manninger - Grygera, Mellberg, Chiellini, Molinaro - Camoranesi, Marchisio, Sissoko, Nedved - Iaquinta, Del Piero
Ławka: Chimenti, Knezevic, De Ceglie, Poulsen, Salihamidzic, Giovinco, Amauri

Podsumowując mimo niewielu strzelanych ostatnio przez obie drużyny bramek skłaniam się ku otwartemu meczowi, liczę też na to, że na boisku pojawi się w zespole Juve jeden z najlepszych młodych talentów (według mnie) Giovinco, który przeciwko Catanii zagrał bardzo dobry mecz i niewiele zabrakło mu do zdobycia bramki. Może On wiele wnieść do gry. Powraca również Camoranesi, który jest bardzo kreatywnym zawodnikiem oraz jest to jedna z maszyn napędowych Juve. Oceniając obiektywnie Juve nie powinno przegrać tego meczu, lecz typ na ich zwycięstwo jest zbyt ryzykowny. Wobec tego najlepszym typem do grania wydaje mi się over 2,5 bramki.


Po krótce teraz o drugim meczu. Fiora, która została zgnieciona meczu z Lazio, W ekipie panuje zła atmosfera, czego nie ukrywają ani piłkarze ani trener, Z drugiej strony Genoa, która wygrała z Romą (może i troszkę szczęśliwie, ponieważ sędzia nie uznał prawidłowej bramki na 2:2 i chwile potem w przypływie złości z boiska wyleciał De Rossi, co znacznie ułatwiło zwycięstwo, lecz jednak zasłużenie, trzeba pamiętać, że Genoa pokonała także Milan w tym sezonie). Obie ekipy bardzo dobrze spisują się na swoich boiskach, na wyjazdach już z tym różnie bywa. Patrząc tylko na formę i ostatnie wyniki Genoa nie powinna przegrać tego meczu, lecz ta drużyna niestety nie potrafi za bardzo grać na wyjazdach. Można zaryzykować x2, ale za małą stawkę.

To by było na tyle, przepraszam, ze tak nieskładnie, ale dopiero nabieram wprawy, pozdrawiam i powodzenia wszystkim ;\)

Do góry
#2622985 - 28/09/2008 03:43 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: mazi]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wstępne spostrzeżenia na jutro:

Bologna - Napoli

Nie bardzo rozumiem czemu buki w spotkaniu Bologna - Napoli w roli faworyta stawiają Rossoblu. Dla Nas typujących to oczywiście lepiej. Forma obu drużyn znajduje się na dwóch przeciwległych biegunach. Napoli niestarszne są nawet kontuzje podstaowych graczy, dyspozycja prezentowana przez Azzurri jest warta uwagi i gry. Zwycięstwo Bologny nad Milanem nie robi już tak wielkiego wrażenie, gdyż kolejne wyniki zweryfikowały rzeczywiste możliwości Rossoblu. Jak łatwo się domyślić nie są one z górnej półki. Będące w dobrej formie Napoli nie powinno mieć większych kłoptów z wywiezniem minimum jednego punktu z Stadio Renato Dall'Ara.

2 DNB

Udinese - Siena

Kłuj żelazo póki jest gorące. To przysłowie idealnie obrazuje obecną dyspozycję Udinese. Tego samego nie można powiedzieć o Sienie, która groźna potrafi być przede wszystkim na własnym boisku. Wyjazdy nie należały(tylko 3 wygrane na 19 spotkań w poprzednim sezonie.)/ nie należą (obecny sezon wydaje się być tego potwierdzeniem póki co remis i porażka) do mocnych stron Sieny. W 3 ostatnich straciach na na Stadio Friuli pomiędzy obiema ekipami górą za każdym razem byli gracze Udinese. W tym elemencie także nie powinno dojść do zmian.

1

Torino - Lazio

Również trzeba probować zarobić na dobrej postawie graczy Lazio. Niesieni pewnym zwycięstwem nad Fiorą 3-0 ( a był to najniższy wymiar kary jaki spotkał Violę) powinni uporać się z słabszym Torino. Gracze Torino w konfrontacji z drużynami swojego pokroju nie wykazali się niczym specjalnym. Spotkanie z rywalem z wyższej półki tj Inter odrazu wskazało im ich miejsce w szeregu. Tak samo powinno być i w tym przypadku, gdyż Biancocelesti spisują się wyśmienicie ( pomijąc nieudany występ w Mediolanie)

Typ: 2 DNB or 2


Derby Mediolanu = over 2.5


Jutro konkrety + stawki

Do góry
#2623838 - 28/09/2008 19:08 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Hakan
Wstępne spostrzeżenia na jutro:

Bologna - Napoli

Nie bardzo rozumiem czemu buki w spotkaniu Bologna - Napoli w roli faworyta stawiają Rossoblu. Dla Nas typujących to oczywiście lepiej. Forma obu drużyn znajduje się na dwóch przeciwległych biegunach. Napoli niestarszne są nawet kontuzje podstaowych graczy, dyspozycja prezentowana przez Azzurri jest warta uwagi i gry. Zwycięstwo Bologny nad Milanem nie robi już tak wielkiego wrażenie, gdyż kolejne wyniki zweryfikowały rzeczywiste możliwości Rossoblu. Jak łatwo się domyślić nie są one z górnej półki. Będące w dobrej formie Napoli nie powinno mieć większych kłoptów z wywiezniem minimum jednego punktu z Stadio Renato Dall'Ara.

2 DNB

Udinese - Siena

Kłuj żelazo póki jest gorące. To przysłowie idealnie obrazuje obecną dyspozycję Udinese. Tego samego nie można powiedzieć o Sienie, która groźna potrafi być przede wszystkim na własnym boisku. Wyjazdy nie należały(tylko 3 wygrane na 19 spotkań w poprzednim sezonie.)/ nie należą (obecny sezon wydaje się być tego potwierdzeniem póki co remis i porażka) do mocnych stron Sieny. W 3 ostatnich straciach na na Stadio Friuli pomiędzy obiema ekipami górą za każdym razem byli gracze Udinese. W tym elemencie także nie powinno dojść do zmian.

1

Torino - Lazio

Również trzeba probować zarobić na dobrej postawie graczy Lazio. Niesieni pewnym zwycięstwem nad Fiorą 3-0 ( a był to najniższy wymiar kary jaki spotkał Violę) powinni uporać się z słabszym Torino. Gracze Torino w konfrontacji z drużynami swojego pokroju nie wykazali się niczym specjalnym. Spotkanie z rywalem z wyższej półki tj Inter odrazu wskazało im ich miejsce w szeregu. Tak samo powinno być i w tym przypadku, gdyż Biancocelesti spisują się wyśmienicie ( pomijąc nieudany występ w Mediolanie)

Typ: 2 DNB or 2


Derby Mediolanu = over 2.5


Jutro konkrety + stawki


Uzupełniając wczorajszą myśl, zgodnie z zapowiedzią konkrety:

Torino-Lazio
typ: X2kurs: 1.36

Udinese-Siena
typ: 1kurs: 1.60

kurs ogólny:2.18 stawka: 8/10

Torino-Lazio
typ: 2 kurs: 2.60 stawka: 4/10


Bologna-Napoli
typ: X2 kurs: 1.40

AC Milan-Inter M.
typ: +2.5 kurs: 1.90

kurs ogólny:2.66 2/10

Do góry
#2625057 - 29/09/2008 02:52 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Hakan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Milan - Inter

Prawdopodobne składy:
Milan: Abbiati - Zambrotta, Maldini, Kaladze, Jankulovski - Gattuso, Seedorf, Ambrosini - Kakà, Ronaldinho - Pato
Inter: Julio Cesar - Maicon, Cordoba, Materazzi, Chivu - Zanetti, Vieira, Cambiasso - Mancini, Ibrahimovic, Quaresma

Rezerwa:
Milan: Dida, Bonera, Favalli, Antonini, Emerson, Flamini, Szewczenko
Inter: Toldo, Burdisso, Stankovic, Cruz, Adriano, Balotelli, Crespo

Nieobecni:
Milan: Nesta, Inzaghi, Pirlo, Senderos, Boriello
Inter Maxwell, Samuel, Muntari, Jimenez, Muntari

Hit kolejki. Chyba najbardziej oczekiwane derby ostatnich lat.

Nie będę pisał o całej otoczce meczu, bo o tym każdy może sobie poczytać na wielu powszechnie dostępnych portalach.

Od razu przejdę do meczu. Żadna z drużyn nie ma nic do stracenia. Nikogo też nie będzie interesował podział punktów. Każdy będzie chciał zgarnąć pełną pulę. Jak już wszyscy zdążyli się przekonać Milan nie stanowi od dłuższego czasu monolitu w obronie. Wymownym jest fakt, że tracili przynajmniej bramkę w każdym z ostatnich czternastu oficjalnych spotkań. Mając dzisiaj naprzeciwko siebie takich piłkarzy, jak Ibra, Quaresma, Mancini, Cruz czy Adriano praktycznie niemożliwym jest przerwanie tej fatalnej passy. Sprawa jest prosta: Milan po pierwsze nie ma czego bronić (falstart na początku sezonu wymusza zdobywanie punktów za wszelką cenę w kolejnych meczach), a po drugie nie ma kim bronić (środek defensywy jest bardzo wolny i niepewny). W związku z powyższym najlepszą obroną będzie postawienie na atak. A tutaj jest już znacznie lepiej. Świetnie radzą sobie w ostatnich meczach Seedorf (poczuł na plecach oddech Ronaldinho), Kaka (widać u niego głód gry po ostatniej kontuzji) i Pato. Dodając do tego coraz lepiej pracujące skrzydła w postaci Zambro i Jankula mamy już całkiem sprawnie pracującą maszynerię. Oczywiście jest też i druga strona medalu. W ostatnim meczu kontuzji nabawił się Boriello, co będzie niewątpliwą stratą. Chłopak bardzo szybko znalazł na boisku wspólny język i wniósł sporo ożywienia do gry drużyny. Był też niezwykle pożyteczny w defensywie przy stałych fragmentach gry. Jego kontuzja wymusiła zatem zmianę systemu ze zdającego ostatnio egzamin 4-3-1-2 na 4-3-2-1. W odwodzie zostaje jeszcze Szewczenko, ale wejdzie on na boisko prawdopodobnie dopiero po przerwie.

Liczę dzisiaj na ładne spotkanie, okraszone sporą ilością goli.

Typ: over 2.5 2.10 5/10

Do góry
#2625110 - 29/09/2008 03:13 Re: Serie A - Wrzesień 2008 [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Można jeszcze spróbować for fun zagrać zakłady na żółte kartki:

Materazzi @2.40
Gattuso @2.50
Ibra @ 3.25
Kaladze @ 4.40

Wszystko 0.5/10 w expie \:\)

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, VVega, alfa, rafal08, Sensei, pacyfista, Sony, igea23, Kretol), 3528 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581727 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49