Strona 1 z 20 1 2 3 ... 19 20 >
Opcje tematu
#2627956 - 01/10/2008 02:01 Here We go again folks :) ***NHL***2008/09***
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW


4 października rusza kolejny sezon najlepszej hokejowej ligi świata. NHL tym razem rozpocznie rozgrywki w Pradze i Sztokholmie \:\) Tytułu broni oczywiście: DETROIT RED WINGS

Eastern Conference

Atlantic Division:

New Jersey Devils

NOWI: Brian Rolston (LW-Minnesota), Bobby Holik (CEN-Atlanta)

gwiazda zespołu: Zach Parise

podstawowi gracze: Martin Brodeur - br, Dainius Zubrus, Brian Rolston, Zach Parise, John Madden, Jamie Langenbrunner, Brian Gionta, Patrik Elias

swietna strzelba Minnesoty B.Rolston zasilił szeregi Diabłów, bardzo doświadczony zespół. Czołowka wschodu. mój typ: 1msc w Atlantic

Pittsburgh Penguins

NOWI: Miroslav Satan (RW-Islanders), Ruslan Fedotenko (LW-Islanders), Eric Godard (RW-Calgary), Pascal Dupuis (LW-Atlanta), Matt Cooke (LW-Washington)

gwiazda zespołu: Sidney Crosby

podstawowi gracze: Marc-Andre Fleury - br, Sergei Gonchar, Sidney Crosby, Ryan Whitney, Petr Sykora, Jordan Staal, Evgeni Malkin, Ruslan Fedotenko, Miroslav Satan

spore przetasowania w składzie: Malone, Richards, Ruutu, M.Hossa, Conklin. Ich już nie ma wsród Pinginów, teraz Satan i Fedotenko mają im dać dodatkowy "power". Są bardzo mocni ale ciężko będzie powtórzyć świetny ubiegły sezon. mój typ: 2msc w Atlantic.

Philadelphia Flyers

NOWI: Ossi Vaananen (DEF-Colorado), Glen Metropolit (CEN-Boston), Steve Eminger (DEF-Washiongton)

gwiazda zespołu: Daniel Briere

podstawowi gracze: Antero Niittymaki - br
Martin Biron - br, Kimmo Timonen, Mike Richards, Joffrey Lupul, Mike Knuble, Scott Hartnell, Simon Gagne, Jeff Carter, Daniel Briere

do formy wrócił po kontuzji Simon Gagne, wielka nadzieje Lotników. Zespół z bardzo dużym potencjałem ofensywnym, ale ich problemem jest do x czasu oborna. mój typ: 3msc w Atlantic

New York Rangers


NOWI: Markus Naslund (LW-Vancouver), Nikolai Zherdev (RW-Columbus), Wade Redden (DEF-Ottawa), Dmitri Kalinin (DEF-Buffalo), Patrick Rissmiller (LW-San Jose), Aaron Voros (LW-Minnesota), Dan Fritsche (CEN-Columbus)

gwiazda zespołu: Chris Drury

podstawowi gracze: Henrik Lundqvist - br, Michal Rozsival, Chris Drury, Nikolai Zherdev, Markus Naslund, Scott Gomez, Brandon Dubinsky

od zawsze pod ogromną presją, od zawsze mierzą bardzo wysoko, Naslund i Zherdev będą głownymi motorami napedowymi. Sezon bez Jagra i Straki sezonem straconym? Nie ma tez już wśród Rangersów Tyutina i Averyego. Załapć się do ósemki na wschodzie to ich cel. mój typ: 4msc w Atlantic

New York Islanders

NOWI: Doug Weight (CEN-Anaheim), Mark Streit (DEF-Montreal), Freddy Meyer (DEF-Phoenix)

gwiazda zespołu: Bill Guerin

podstawowi gracze: Rick DiPietro - br, Mark Streit, Richard Park, Trent Hunter, Bill Guerin, Mike Comrie.

ostatnio notorycznie zamykają tabele Atlantic Div, nie inaczej będzie tym razem. Warto zwrócic uwage na Baileya 19-center nr 9 draftu. Stracili Fedotenke i Satana. Za to pozyskali jednego z lepszych defensorów ligi Streita. mój typ: 5 msc w Atlantic

Northeast Division:

Montreal Canadiens

NOWI: Robert Lang (CEN-Chicago), Alex Tanguay (LW-Calgary), Georges Laraque (RW-Pittsburgh)

gwiazda zespołu: Tomas Plekanec

podstawowi gracze: Carey Price - br, Andrei Markov, Tomas Plekanec, Robert Lang, Alexei Kovalev, Andrei Kostitsyn, Saku Koivu, Christopher Higgins, Alex Tanguay

bardzo mocni, stracili świetnego Szwajcarskiego obronce Straita i Rydera, w zamina zdobyli Langa i Tanguaya. W ubiegłym sezonie wygrali Eastern Conference, teraz również są w gronie faworytów. Mój typ: 1msc w Norheast

Ottawa Senators

NOWI: Filip Kuba (DEF-TB), Jarkko Ruutu (LW-Pittsburgh), Jason Smith (DEF-Flyers), Alexandre Picard (DEF-TB), Alex Auld (BR-Phoenix)

gwiazda zespołu: Dany Heatley

podstawowi gracze: Martin Gerber - br, Filip Kuba, Daniel Alfredsson, Antoine Vermette, Jason Spezza, Dany Heatley, Mike Fisher

odeszli z Ottawy Słowak Meszaros, Redden, R.Robitaille, Stillman, z nabytków jedynie Kuba i Ruutu wyglądają sensownie, mniejsza siła ognia niż rok temu. mój typ: 2msc w Northeast

Buffalo Sabres

NOWI: Craig Rivet (DEF-San Jose), Patrick Lalime (BR-Chicago)

gwiazda zespołu: Thomas Vanek

podstawowi gracze: Ryan Miller - br, Jaroslav Spacek, Ales Kotalik, Thomas Vanek, Jochen Hecht, Drew Stafford, Derek Roy, Jason Pominville, Maxim Afinogenov

bardzo dobry obrońca Rivet zamiast Berniera i Kalinina. Lalime ściągnięty jako free agent. Rok temu nie weszli do pla-off, teraz będzie równie ciezko. mój typ: 3msc w Northeast

Boston Bruins

NOWI: Michael Ryder (RW-Montreal), Stephane Yelle (CEN-Calgary), Shane Hnidy (DEF-Anaheim)

gwiazda zespołu: Marc Savard

podstawowi gracze: Tim Thomas - br, Zdeno Chara, Michael Ryder, Marco Sturm, Marc Savard, Chuck Kobasew, Phil Kessel, P.J. Axelsson

Szwed Ryder ma dać nową jakość 1 formacji niedzwiadków. Dosyć szara ekipa bez wielkich gwiazd, będzie im ciezko wejsc do play-offów. Mój typ: 4msc w Northeast

Toronto Maple Leafs

NOWI: Mike Van Ryn (DEF-Florida), Jamal Mayers (RW-St.Louis), Curtis Joseph (BR-Calgary), Ryan Hollweg (LW-NY Rangers), Niklas Hagman (LW-Dallas), Jeff Finger (Def-Colorado)

gwiazda zespołu: Mats Sundin - czeka na UFA

podstawowi gracze: Vesa Toskala - br, Pavel Kubina, Tomas Kaberle, Jason Blake, Nik Antropov, Alexander Steen, Matt Stajan, Alexei Ponikarovsky, Mats Sundin - czeka na UFA. Niklas Hagman

byli najsłabsi w dwyizji rok temu i nie wiele zapowiada by mogło być lepiej. Sundin czeka na podpis. Hagman i Joseph najlepszymi transferami. mój typ: 5msc w Northeast.

Southeast Division:

Washington Capitals

NOWI: Jose Theodore (BR-Colorado), Keith Aucoin (RW-Carolina)

gwiazda zespołu: Alexander Ovechkin

podstawowi gracze: Jose Theodore - br, Mike Green, Alexander Ovechkin, Alexander Semin, Viktor Kozlov, Sergei Fedorov, Michael Nylander, Brooks Laich, Nicklas Backstrom

Russian Power. Tak możemy okreslic kwartet Oveczkin-Kozlov-Fedorov-Semin. Bez wielkich zmian w składzie. Pierwszym GK będzie była lawina J.Theodore. Mają beznadzieeeeeeeeeejne logo \:D . mój typ: 1msc w Southeast

Carolina Hurricanes

NOWI: Josef Melichar (DEF-Pittsburgh)

gwiazda zespołu: Eric Staal

podstawowi gracze: Cam Ward - br, Frantisek Kaberle, Eric Staal, Rod Brind'Amour, Ray Whitney, Sergei Samsonov, Tuomo Ruutu, Matt Cullen

zastój na rynku transferowym w Carolinie.Wszystko w rekach młodej strzelby E.Staala wspomaganego przez weteranów BrindAmour i Whitneya. Ubiegły sezon dla nich fatalny - nie weszli do playów, teraz będzie równie ciezko. mój typ: 2msc w Southeast

Atlanta Thrashers

NOWI: Ron Hainsey (DEF-Columbus), Jason Williams (RW-Chicago), Marty Reasoner (CEN-Edmonton), Junior Lessard (RW-Tampa), Mathieu Schneider (DEF-Anaheim)

gwiazda zespołu: Ilya Kovalchuk

podstawowi gracze: Kari Lehtonen - br, Mathieu Schneider, Ilya Kovalchuk, Slava Kozlov, Eric Perrin, Jason Williams, Todd White

Zach Bogosian. 18 letni ! obrońca wybrany z 3 w drafcie. Do niego ma należeć przyszłość. Stracili Recchiego i Holika pozyskali Schneidera, Williamsa + dobrego defensowa z Columbus Hainsleya. mój typ: 3msc w Southeast

Tampa Bay Lightning

NOWI: Ryan Malone (LW-Pittsburgh), Gary Roberts (LW-Pittsburgh), Adam Hall (RW-Pittsburgh), Radim Vrbata (RW-Phoenix), Mark Recchi (RW-Atlanta), Andrej Meszaros (DEF-Ottawa), Olaf Kolzig (BR-Washington), Andrew Hutchinson (DEF-AHL), Matt Carle (DEF-San Jose)

gwiazda zespołu: Martin St. Louis

podstawowi gracze: Olaf Kolzig - br, Andrej Meszaros, Martin St. Louis, Vincent Lecavalier, Radim Vrbata, Mark Recchi, Vaclav Prospal, Michel Ouellet, Ryan Malone, Jussi Jokinen, Steven Stamkos

Steven Stamkos. 18 letni center nr 1 draftu. Ostatni sezon w OHL 105 pkt! Po ostatnim tragicznym sezonie sporo bardzo ciekawych transferów. Zrobił się zupełnie nowy zespół. Mogą pomieszać w dywizji. mój typ: 4msc w Southeast

Florida Panthers

NOWI: Bryan McCabe (DEF-Toronto), Cory Stillman (LW-Ottawa), Nick Boynton (DEF-Phoenix), Keith Ballard (DEF-Phoenix)

gwiazda zespołu: Nathan Horton

podstawowi gracze: Tomas Vokoun - br, Jay Bouwmeester, Nathan Horton, David Booth, Stephen Weiss, Brett McLean

stracili Jokinena, lecz na gwiazde tego zespołu wyrósł 23-letni N.Horton, Kanadyjczyk przez niektórych porównywany jest do Crosbyego czy Oveczkina. zobaczymy czy nie na wyrost. mój typ: 5msc w Southeast

Do góry
Bonus: Unibet
#2628058 - 01/10/2008 02:42 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW

Western Conference

Central Division:

Detroit Red Wings

NOWI: Marian Hossa (RW-Pittsburgh), Brad Stuart (DEF-LA), Ty Conklin (BR-Pittsburgh)

gwiazda zespołu: Henrik Zetterberg

podstawowi gracze: Chris Osgood - br, Brian Rafalski, Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg, Mikael Samuelsson, Jiri Hudler, Marian Hossa, Tomas Holmstrom, Johan Franzen, Pavel Datsyuk, Daniel Cleary

Hasek i Drake zawiesili łyzwy na kołku, Szwedzi wciąż trzymaja się mocno, Marian Hossa kolejną gwiazdą wsród Skrzydeł. mój typ: 1msc w Central

Nashville Predators

NOWI: -

gwiazda zespołu: Jason Arnott

podstawowi gracze: Dan Ellis - br, Ryan Suter, Steve Sullivan, David Legwand, Martin Gelinas - UFA, Martin Erat, J.P. Dumont, Jason Arnott

bez nowych twarzy. stracili swego GK Masona i obrońce Zidlickiego, cały ciężar bronienia bramki spoczywać będzie na stosunkowo mało doswiadczonym Elisie. Czy sobie poradzi? Gelinas w UFIE. Zapowiada się gorszy sezon niż ostatnio. mój typ: 2msc w Central

Chicago Blackhawks

NOWI: Matt Walker (DEF-St.Louis), Aaron Johnson (DEF-Islanders), Doug Janik (DEF-TB), Cristobal Huet (BR-Washington), Brian Campbell (DEF-San Jose)

gwiazda zespołu: Jonathan Toews

podstawowi gracze: Nikolai Khabibulin - br, Cristobal Huet - br, Duncan Keith, Jonathan Toews, Patrick Sharp, Patrick Kane, Martin Havlat, Dustin Byfuglien

Młodziutka epika, wrecz szczeniaki w NHL \:\) młode gwiazdki 20-letni kapitan, center Toews i 20-letni prawoskrzydłowy Kane mogą zadziwic całą lige, mają teraz 2 dobrych bramkarzy, wzmocnili obrone wraz ze swietnym Campbellem, warto z sympatią patrzeć na Chicago w tym sezonie. mój typ: 3msc w Central

Columbus Blue Jackets

NOWI: R.J. Umberger (CEN-Flyers), Fedor Tyutin (DEF-NY Rangers), Raffi Torres (LW-Edmonton), Kristian Huselius (LW-Calgary), Mike Commodore (DEF-Ottawa), Christian Backman (DEF-NY Rangers)

gwiazda zespołu: Rick Nash

podstawowi gracze: Pascal Leclaire - br, Fedor Tyutin, Rick Nash, R.J. Umberger, Fredrik Modin, Kristian Huselius, Jason Chimera

stracili Zherdeva i bardzo solidnego defensora Hainseya, jakos nie może się zbudowac solidna ekipa wokół Nasha, ciagle tkwią w przecietniactwie we wszystkich formacjach. Huselius i Torres ciekawymi twarzamiz 6-ką w drafcie pozyskali Filatova, młodego lewoskrzydłowego Rosjanina. mój typ: 4msc w Central

St. Louis Blues

NOWI: Chris Mason (BR-Nashville)

gwiazda zespołu: Brad Boyes

podstawowi gracze: Manny Legace - br, Eric Brewer, Keith Tkachuk, Lee Stempniak, David Perron, Paul Kariya, Brad Boyes, David Backes

starzeją się Kariya, Tkachuk, tymczasem pierwszą strzelbą Blusmanów został 26-letni Boyes. Skład takie jak transfery. Mizeria. mój typ: 5msc w Central


Northwest Division

Minnesota Wild

NOWI: Owen Nolan (RW-Calgary), Andrew Brunette (LW-Colorado), Marek Zidlicky (DEF-Nashville), Craig Weller (RW-Phoenix), Antti Miettinen (RW-Dallas), Marc-A. Bergeron (DEF-Anaheim)

gwiazda zespołu: Marian Gaborik

podstawowi gracze: Niklas Backstrom - br, Marek Zidlicky, Andrew Brunette, Owen Nolan, Mikko Koivu, Marian Gaborik, Pierre-Marc Bouchard

odeszli Rolston i Demitra oraz doswiadczony Fedoruk, przyszli Nolan i Brunette. Potencjał podobny jak rok temu. mój typ: 1msc w Northwest

Colorado Avalanche

NOWI: Brian Willsie (RW-LA), Darcy Tucker (RW-Toronto), Daniel Tjarnqvist (DEF), Andrew Raycroft (GK-Toronto)

gwiazda zespołu: Paul Stastny

podstawowi gracze: Peter Budaj - br, John-Michael Liles, Wojtek Wolski, Paul Stastny, Ryan Smyth, Milan Hejduk, Peter Forsberg (UFA), Tyler Arnason

Forsberg w UFA, jego pozostanie jest na wage złota, Raycroft i Budaj bramkarzami, obaj na pewno się nie zaliczają do elity NHL. Jak na swoją przecietną dywizje są silni, w całej lidze przecietni. mój typ: 2msc w Northwest

Edmonton Oilers

NOWI: Lubomir Visnovsky (Def-LA), Jason Strudwick (DEF-NY Rangers), Erik Cole (LW-Carolina), Gilbert Brule (CEN-Columbus)

gwiazda zespołu: Ales Hemsky

podstawowi gracze: Dwayne Roloson - br, Lubomir Visnovsky, Dustin Penner, Robert Nilsson, Shawn Horcoff, Ales Hemsky, Sam Gagner, Erik Cole, Andrew Cogliano

Pitkanen, Stoll, Reasoner i Torres odeszli, z ataku jedynie Hamsky, Horcoff i ewentualnie Cole sa zaliczani do czołowki NHL. Ciekawą postacią jest 19-letni center Gagner, ostatni sezon az 49pkt w kanadyjskiej. Przecietny zespół, play-offy będzie ciezko zdobyc. mój typ: 3msc w Northwest

Calgary Flames

NOWI: Jim Vandermeer (Def-Flyers), Andre Roy (RW-Tampa), Curtis Glencross (LW-Edmonton), Michael Cammalleri (LW-LA), Rene Bourque (LW-Chicago), Todd Bertuzzi (LW-Anaheim)

gwiazda zespołu: Jarome Iginla

podstawowi gracze: Miikka Kiprusoff - br, Dion Phaneuf, Matthew Lombardi, Daymond Langkow, Jarome Iginla

Tanguay, Owen, Huselius, Joseph, Godard odeszli z płomieni, jedyne sensowne nabytki to Bertuzzi i Camallerei. Szykuje się bardzo ciezki sezon dl Calgary. Wszystko w rekach Iginli. mój typ: 4msc w Northwest

Vancouver Canucks

NOWI: Kyle Wellwood (CEN-Toronto), Ryan Johnson (CEN-St.Louis), Darcy Hordichuk (LW-Nashville), Rob Davison (DEF-Islanders), Pavol Demitra (CEN-Minnesota), Steve Bernier (RW-Buffalo)

gwiazda zespołu: Daniel Sedin

podstawowi gracze: Roberto Luongo - br, Mattias Ohlund, Pavol Demitra, Daniel Sedin, Henrik Sedin, Taylor Pyatt, Ryan Kesler

stracili Naslunda i Morrisona, jedyne sensowne wzmocnienia to Demitra i moze Bernier, za gwiazdy robią tu bracia Sedinowie i być może najlepszy bramkarz ligi R.Luongo. Ciezki sezon raczej bez szans na play-offy. mój typ: 5msc w Northwest



Pacific Division

San Jose Sharks

NOWI: Brad Lukowich (DEF-Tampa), Dan Boyle (DEF-Tampa), Rob Blake (DEF-LA)

gwiazda zespołu: Joe Thornton

podstawowi gracze: Evgeni Nabokov - br, Dan Boyle, Patrick Marleau, Joe Thornton, Jeremy Roenick, Joe Pavelski, Milan Michalek, Jonathan Cheechoo

w zamian za strate w liniach obrony Campbella, do rekinów przyszło 3 bardzo dobrych graczny, świetny Nabokov na bramce, tradycyjnie będą bardzo mocni. Będą walczyć z Detroit o zwycięstwo w całej Western Conference. mój typ: 1msc w Pacific

Anaheim Ducks

NOWI: Brendan Morrison (CEN-Vancouver), Steve Montador (DEF-Florida), Brad Larsen (LW-Atlanta), Ken Klee (DEF-Atlanta)

gwiazda zespołu: Ryan Getzlaf

podstawowi gracze: Jean-Sebastien Giguere - br, Scott Niedermayer, Ryan Getzlaf, Chris Pronger, Teemu Selanne, Corey Perry, Chris Kunitz

gwiazda ligi może się stac młody 23-letni Corey Perry, robiacy z roku na rok coraz wieksze postepy, Morrison za Bertuzziego - chyba zmiana na plus dla Kaczorów. Będzie ciekawa alka z SJ o wygranie Pacific Division. mój typ: 2msc w Pacific

Dallas Stars

NOWI: Sean Avery (LW-NY Rangers)

gwiazda zespołu: Mike Ribeiro

podstawowi gracze: Marty Turco - br, Sergei Zubov, Mike Modano, Brenden Morrow, Mike Ribeiro, Jere Lehtinen, Loui Eriksson, Sean Avery

stracili Hagmana i Miettinena, pozyskali z NYR Averyego. Ubiegły sezon był dla nich porażką, jak zwykle duza presja, jak zwykle mierzą wysoko. Chyba znów będą zaledwie 3 w Pacific. mój typ: 3msc w Pacific

Phoenix Coyotes

NOWI: Kurt Sauer (DEF-Colorado), Brian McGrattan (Rw-Ottawa), Olli Jokinen (CEN-Florida), David Hale (Def-Calgary), Todd Fedoruk (LW-MinnesotA)

gwiazda zespołu: Olli Jokinen

podstawowi gracze: Ilya Bryzgalov - br, Ed Jovanovski, Shane Doan, Steve Reinprecht, Olli Jokinen, Daniel Winnik, Peter Mueller

bardzo młoda ekipa. za Vrbate przyszedł Jokinen, dwa ciekawe nabytki z draftu: pozyskali Duńczyka Brodkera-LW oraz 20-letniego Rosjanina Tikhonova -RW, 20-letni center Mueller (ost sezon 54 pkt) może znów błyszczeć. Młodzi zdolni ale play-offy daleko. mój typ: 4msc w Pacific

Los Angeles Kings

NOWI: Jarret Stoll (CEN-Edmonton), Brad Richardson (Rw-Colorado), Matt Greene (DEF-Edmonton), Denis Gauthier (DEF-AHL)

gwiazda zespołu: Anze Kopitar

podstawowi gracze: Jason LaBarbera - br, Tom Preissing, Dustin Brown, Patrick O'Sullivan, Anze Kopitar, Alexander Frolov, Derek Armstrong

koszmarny ostatni sezon, teraz nie wygląda by mogło być lepiej, pozyskali nr 2 draftu obrońce Doguhty'ego. Aż szkoda że Kopitar i Frolov męczą się w tak słabej ekipie. mój typ: 5msc w Pacific

Do góry
#2628071 - 01/10/2008 02:50 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
zapraszam do dyskusji panowi, jak widzicie rozkład sił na WSCHODZIE i na ZACHODZIE \:\)

ja to widze mniej wiecej tak:
WSCHÓD:

1. Washington
2. New Jersey
3. Montreal
4. Pittsburgh
5. Ottawa
6. Carolina
7. Philadelphia
8. Buffalo
_________________________________
9. NY Rangers
10. Atlanta
11. Boston
12. TB
13. Toronto
14. Florida
15. NY Islanders

ZACHÓD:

1. Detroit
2. San Jose
3. Anaheim
4. Dallas
5. Minnesota
6. Colorado
7. Nashville
8. Chicago
_____________________________
9. Edmonton
10. Calgary
11. Vancouver
12. Phoenix
13. Columbus
14. St.Louis
15. LA Kings

Do góry
#2628104 - 01/10/2008 03:02 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
ehhh NHL czuc juz powiew emocji z lodowych tafli , na dzien dzisiejszy powstrzymam sie od prognoz jak sie sily rozlorza .odczekam pierwszy tydzien zmagan i wtedy moze przedstawie swoja wizje .

Jak narazie sezon zapowiada sie wyjatkowo dobzre ,bardzo fajne transfery ktore rozkladaja sily niemal po rowno \:\) .

NHL I LOVE THIS GAME \:D

Do góry
#2628105 - 01/10/2008 03:02 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Na razie tak na szybko, na glebsze analizy przyjdzie jeszcze czas...w porownaniu do Twoich opinii to:

Wschod:

Capitals sporo nizej, ale do PO sie zalapia na luzie, Ottawa bedzie wyzej od Montrealu, Pitts nie sa na straconej pozycji z Diablami, nizej Rangersi, TB powinna powalczyc o PO w moim odczuciu i zdecydowanie wyzej cenie Wyspiarzy, nie na PO, ale wyzej niz 15 m-ce.

Zachod:

ciezko mi sobie wyobrazic, ze ktos lyknie Det, ale sezon po sezonie w NHL trudno wojowac...dlatego czuje, ze nic z tego... ;\)
Moze w koncu Rekinki powalcza? A tak, to wg mnie ciezej prorokowac cokolwiek na zachodzie niz na wschodzie...

Dla zabawy napisze, ze Stan jedzie na wschod, do Ottawy ;\)

Do góry
#2628153 - 01/10/2008 03:21 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: polskignom]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Z ekip, które w ubiegłym sezonie cieniowały, w obecnym najwiekszą szansę na progres ma chyba Tampa Bay (być może będą mieli rok konia jak baseballiści :p). Ciekawe transfery, Stamkos i mimo wszystko spory potencjał ludzki z poprzedniego sezonu (który chyba w pewnym momencie przestał grać, żeby zgarnąc nr 1 draftu :p).

Już się nie mogę doczekać dogów na Błyskawice

Do góry
#2628801 - 01/10/2008 07:18 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Valverde]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witam Panów \:\)

Ryan20 widzę wziął się do pracy ;\)

Co do tych drużyn i gwiazd które wskazałeś to chyba Twoje subiektywne odczucia.

Jak dla mnie z tymi drużynami którymi nie zgadzam się to:

VAN- jak dla mnie gwiazdą #1 jest tam Roberto.
DAL- tutaj to zdecydowanie dla mnie Mike ale Modano. Mike zrezygnował chyba już 2 lata temu z bycia kapitanem na rzecz Morrowa to i tak nadal jest "cichym" liderem drużyny.
PHO- dopiero Jokiken przychodzi do ekipy. Czy będzie gwiazdą to się okaże... A Doan, Jovanowski, Reinprecht, Muller nieźle sobie radzili. Z całego składu z poprzedniego sezonu zabawę w PO pamięta chyba tylko jeden zawodnik a chłopaki sobie "jakoś" radzili.

Na koniec rodzynek jak dla mnie- ekipa Tampy

Jak dla mnie była wielka 3-ka. Lecavlalier, St. Louis, Richards plus jeszcze Boyle. Dwóch ostatnich już nie ma.
No i gwiazdą tutaj też zdecydowanie dla mnie jest Vinni. To Vinni jest obok Sida i Ovcy najbardziej lansowany w NHL. To są top3 gwiazdy którymi żyją media.

Wymieniłeś podstawowego gracza w bramce Tampy Olafa... to chyba trochę nieporozumienie. Bo On ma szansę na walkę o zmiennika Smith'a. Nie po to Błyskawice oddały m.in. Richardsa do Gwiazd żeby teraz jakiś ogórek Kolzig bronił. Holmqvista już dawno Tampa powinna wyrzucić gdzieś do AHL. Udało się wypchnąć go do Dallas. A jak wiadomo teraz ledwo sobie chłopak radzi we Frolundzie \:D
Generalnie #1 Smith, #2 walka między Ramo ( który jest średni) a Kolzig. Z tym, że póki co Ramo nie ma jeszcze tak rozpoznawalnego nazwiska jak Olaf.
Typ na ich miejsce 4 też jakoś mi się nie podoba. Tampa ma całkiem niezłą pakę. Moim zdaniem będą walczyć z WAS i CAR o win w dywizji. Dla mnie jak najbardziej spore szanse dla Tampy na PO.

Zgadzam się z Valverde że to może być ekipa która zrobi największy progres. CHI było mizerne 2 lata temu. Po przyjściu Kane'a plus w składzie kilku młodych i walczyli do samego końca o PO.
Co do dogów. To od 2-3 lat sporą kasę można robić na BOS, LAK, PHO. Choć w poprzednim roku już tak łatwo nie było z Miśkami. Kursy szałowe aż tak nie były. Buki szybko też złapią o co chodzi z Tampą. Póki co pre-season trwa a ja już trafiłem @4.00 na BOS przeciwko DET.
Wczoraj w nocy @2.75 Kojoty które na luzie rozwaliły SJS ( w dublu z CBJ @2.20).

To jak? Floryda rządzi w US SPORTS jak pisze Valverde?
Niech się skończy już ten Boston bo to nudne \:p

Vader,
kibic Tampy ;\)

Do góry
#2629152 - 01/10/2008 18:57 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Vader]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
oczywiście że to moje subiektywne zdanie. dzieki za uwagi napewno jeszcze w wielu pozycjach znalazłyby sie jakies błedy czy niedostatki. Po to jestesmy zeby wymieniac sie opiniami, poglądami i przewidywaniami ;\) co do Mike'a Smitha - szczerze przynam sie ze nie widziałem go jeszcze w akcji, zerknałem tylko na jego staty z ub.sezonu z Tampy 3W-10L i niejako samoczynnie na 1 GK wskoczył mi Niemiec ;\) a w Tampie jest ogolnie rewolta w składzie i ciekawe jak szybko wszystkie tryby im sie dotrą \:\)

Ja osobiście licze z UD na Chicago, ma bardzo duży potencjał ich młodzież, mogą ucierać nosa w poszczególnych meczach potentatom Zachodu. A poza tym tradycyjnie sympatia dla Pigwinow i Lawin ;\) no ale w bukmacherce sentymenty należy czesto odkladac na bok hehe.

Do góry
#2629251 - 01/10/2008 20:55 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
wow, widze ze przygotowania do sezonu juz rozpoczete
to bardzo dobrze - nawet ja sie zdecydowalem na powrot do typowania NHL - po 2 latach przerwy. Moze znow powroci stary sklad z Lemexem na czele.
od jakiegos czasu juz szykuje sie na inauguracje (info, news, sklady) i obecnie jestem na etapie analizowania Wschodu.

na razie cos tam "liznalem" na temat Atlantic i Northeast i musze przyznac ze łatwo nie jest ale cos z tam z fusow mozna juz wywrozyc...

poczekam jeszcze na opinie innych ale widze ze jestem "rodzynkiem" w typowaniu New Jersey Devils jako ekipa ktora w Atlantic moze najbardziej zawiesc. w tamtym roku drugie miejsce w dywizji i czwarte w konferencji moze byc teraz ciezkie do poprawienia. niby z przodu faktycznie sa te strzelby ktore maja zapewnic po kilkadziesiat punktow (Rolston, Gionta, Elias, Parise czy chocby Holik) to jednak mam wrazenie ze ilez mozna ufac Brodeurowi miedzy slupkami. 36-lat na karku robi swoje i nawet jesli Martin bedzie opiewany w tym sezonie za dobre spotkania to nie wierze ze nie przydarzy mu sie slabszy miesiac i kolejny przecietny. na podstawie tego moge przypuszczac ze wcale moze nie byc tak hop-siup dla Devils. owszem jesli poprawia gre w przewadze i celnosc w ataku to moze cos z tego byc, ale...
ktos juz tu wspomina o dogach a moze by tak warto przyjrzec sie skreslanym Straznikom. NY Rangers zagraja juz bez Avery, Straki i Jagra ale jak dla mnie sa ekipa ktora pod wodza Toma Renneya moze powtorzyc wynik sprzed roku (3. dywizja) a moze i byc lepiej. Lundqvist na bramce, Redden, Kalinin, Rozsival a z przodu napastnicy z ktorych mozna jakos ulozyc dwie w miare solidne formacje - to jak dla mnie dobryt argument (przynajmniej na teraz)

Islandersi niby ostatnie , bo jak sie ma atak marzen Weight-Guerin to nie wiem na co liczyc w staricach chociazby z Malkinem-Crosby. Roznica wieku az nadto widoczna. I niby Pingwinki jednak dla mnie wygraja Atlantic ale powalcza o to z trojka Phillies, Rangers i Devils (moze nawet i w takiej kolejnosci)..

mamy jednak troche czasu do inauguracji to cos sie wspolnie wymysli:)

Do góry
#2629264 - 01/10/2008 21:06 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Feel-Tsu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
a co do NorthEast to bedziemy swiadkami interesujacej walki pomiedzy Ottawa a Montrealem. z jednej strony Habs ktorzy w tym roku swietuja swoje 100-tne urodziny i oczekuja jakichs wielkich rzeczy (hehe np. powrot Stanleya do Montrealu od 1993 roku) , a z drugiej strony Ottawa gdzie do wielkiej trenerki powraca Craig Hartsburg. moze znow przelozy siedzenie na lawce na jakis sukces
podobno rozbita ma byc formacja Spezza - Heatley - Alfredsson.
Ten trzeci ma przejsc do linii z Fisherem i Ruutu. Ma to zapewnic powstanie 2 formacji, ktore moga niezle punktowac. a gdy dolozy sie do tego defensorow w postaci Jasona Smitha, Chrisa Philipsa, Filipa Kubę to mozna spodziewac sie po Senatorach walki nawet o win na Wschodzie.

Buffalo i Toronto raczej stocza pojedynek miedzy soba, a Boston moze namieszac i zalapac sie jakos do playoffow. Trener Claude Julien sciagnal do siebie Michaela Rydera (wspolnie w Montrealu) i to ma byc wazny dodatek do Savarda, Lucica, Krejciego czy Sturma. Najwiecej mowi sie jednak o powrotach do zespolu Fernandeza (GK) i Patrice'a Bergerona... oj jak wszystko zagra a Zdeno Chara zgra sie z Mattem Lashoffem moze byc ciekawie

wracajac jeszcze do Pittsburgha cos tam czytalem ze na poczatku seoznu z pwodou kontuzji nie zagraja Whitney i Gonczar (obroncy) i trener bedzie mial nieco mniejsze pole wyobru ale wciaz szerokie (Sydor, Orpik, Letang). Jak myslicie dadza rade bez nich?

Do góry
#2629369 - 01/10/2008 22:33 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Feel-Tsu]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: Feel-Tsu
I niby Pingwinki jednak dla mnie wygraja Atlantic ale powalcza o to z trojka Phillies, Rangers i Devils (moze nawet i w takiej kolejnosci).
Widać, że jest jeszcze naleciałość z MLB ;\)
Chodziło Ci pewnie o Flyers \:\)

Do góry
#2629378 - 01/10/2008 22:39 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Vader]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
dla mnie zawsze w skrocie oni byli Phillies \:\)
a tak w ogole owszem chodzi mi o Flyers - Lotników \:\)

ale dzieki ze czytales \:\)

Do góry
#2629394 - 01/10/2008 22:48 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Feel-Tsu]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Pingwiny dadza rade bez nich... ;\)

Do góry
#2635023 - 04/10/2008 07:35 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: polskignom]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Jeśli już o Pingwinach mowa to muszę się chyba wypowiedzieć, bo to mój ukochany klub...

niestety między sezonowe roszady nie wpłyną dobrze na grę zawodników z Mellon Arena :/ Ubyli: Hossa [DET], Ruutu [OTT], Georges Laraque [MTL], Ty Conklin [ DET], Nathan Smith [COL], Adam Hall, Ryan Malone, Gary Roberts (TBJ).
Największym osłabieniem będzie tu strata Hossy (wkalkulowane), Ruutu oraz co niektórych zdziwi Conklina. uważam że ten niewysoki bramkarz przeżywa drugą młodość, pod koniec ub. sezonu bronił fenomenalnie i do tego efektownie, teraz zostanie solidny Floury i chimeryczny Sabourin. Strata Ruutu, w połączeniu z długotrwałymi absencjami Gonchara i Whitneya równa się: łapmy wszyscy overy w meczach Pittsburga, bo będą szły lawinowo! Ryana Malona celowo pomijam bo to wg. mnie gracz mocno przereklamowany.
Niestety nabytki mnie nie przekonją: Fedorenko i Satan najlepsze lata mają chyba za sobą (obym się mylił).
Reasumując: Za dużo tych zmian/ubytków jak na zespół który walczył parę miesięcy temu w finale Pucharu Stanleya.

Mój typ na Penguins:
W najlepszym wypadku: 1 runda play off,
w najgorszym (kontuzja Crosby lub Małkin): brak w play off \:\(

Do góry
#2637772 - 05/10/2008 19:28 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Tommy Lee]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Witam po latach.........
Czytam sobie Wasze posty i przyznam, że wykazujecie się Panowie sporą wiedzą na temat roszad w składach, ale przypominam, że tak było prawie od zawsze. Po to jest kasiora, aby nią "obracać" i handlować tfu, tfu "żywym towarem" jakim są zawodnicy. Oczywiście, że jedni się wzmocnią(teoretycznie), a inni niby osłabią. Ludzi interesujących się NHL należałoby podzielić na dwie grupy: kibiców-fanatyków, którzy wiedzą prawie wszystko o składach, zawodnikach, właścicielach klubów, halach itd oraz tych, którzy mają te wiadomości gdzieś na wysokości ok.1 metra(w zależności od wzrostu). Ta druga grupa, to też w pewnym stopniu fanatycy, ale hazardu i swoją energię poświęcają głównie na "wymyślenie" typu, aby zarobić lub stracić. Ileż to razy w ubiegłych sezonach ekipy "naszpikowane" gwiazdami z pierwszych stron gazet, które pobierały "astronomiczne" gaże, po końcowej syrenie zjeżdżały z lodu z opuszczonymi głowami? Mnóstwo razy...Idealnie byłoby, aby umiejętnie "zgrać" obie grupy, ale to trudne do zrealizowania, bo miłośnicy wiedzy "zasieją" niepokój w umysłach np. progresowiczów, którzy będą czekać na "swój typ", a tu naraz ich drużyna ma grać z super ekipą w której grają najlepsi strzelcy ligi, zawodnicy z największą ilością punktów za asysty i na domiar złego bramkarz legitymujący się najlepszą skutecznością w interwencjach - nokaut. Co bardziej "podszyty" strachem progresowicz, schowa ogon między nogi i położy uszy po sobie, czekając na "kata". I jak tu później wytłumaczyć porażkę tej super ekipy, która dostaje np 2:5 od "cieniarza" z dołów Konferencji? NHL Panowie, to zagadka, to coś bardziej tajemniczego niż kobiety, ale zaraz równie zmienne jak "baby". Jedno łączy NHL i płeć piękną - podniecają prawdziwych facetów i oby każdy z nas zawsze nim był do końca, tak jak to kiedyś powiedział mój imiennik: "prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym jak kończy, a nie jak zaczyna....".

Do góry
#2645890 - 09/10/2008 19:10 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
dziś rozpoczyna sie zabawa na dobre ;\)

Detroit RW - Toronto ML-----> HW + over 5,5

Skrzydełka w presezonie zaprezentowali sie wyjątkowo solidnie rozjeżdżali każdego, dla równowagi Toronto dostawało bęcki aż miło. Dokladnie tydzien temu Detroit pokonało własnie Toronto 5-3. Licze na podobny wynik. Dodam jeszcze tylko ze CZerwone skrzydła w ostatnich sezonach roznosiły Toronto w lidze i to bardzo wysoko. A kurs na ten mecz u niektórych buków spadł już nawet do 1,48-1,50. Ja zagram okazjonalnie w Fortunie za 1,60 \:p wraz z overkiem

San Jose - Anahiem -----> over 5,5

licze na wymiane ciosów, odwieczni rywale od razu pierwszy mecz niejako torcik z wisienką dla kibiców na Zachodzie

Colorado - Boston -----> HW + over 5,5

jak pisałem Lawiny mają bardzo duzy potencjał ofensywny i.... mizernych bramkarzy. A to święci że będą ładować czeste overki w swoich meczach. Co tylko potwierdz presezon (5 overów w ost.meczach).

A jak bedzie zobaczymy

Do góry
#2646082 - 09/10/2008 20:53 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
Jak się bawić to się bawić

oby jak najwiecej osob (głosów i potencjalnych "opiniodawcow") przystapilo do tej zabawy to wtedy bedzie z tego jakis pożytek. A że pożytek z rozgrywek NHL byl, jest i bedzie nie trzeba raczej nikogo przekonywac. Mnie do tego przekonał wujek Lemex, ktory notabene obiecal ze w miare mozliwosci i czasu bedzie tu gosciem. Na razie siedzi z boku i obserwuje, a ze obecnosc takiego obserwatora to skarb najwiekszy nie trzeba nikogo przekonywac.


Skarbem na nowy sezon jak dla mnie sa jeszcze (a moze przede wszystkim) wszelkiego rodzaju statystyki, tabele krzyzowe, terminarze, w ktorych opracowaniu pomogl mi rowniez wspomniamy wczesniej moj imiennik. Jak wazne jest posiadanie wlasnej skarbnicy przekonywac nie trzeba - ci co jeszcze o tym nie wiedza nie probuja "zabawic sie" w stworce czegos co bedzie potrzebne do wyrazania wlasnych mysli, podpierania typow i wspolnego analizowania spotkan ligowych. Owszem liczy sie jakosc tematu, ale ilosc tez odgrywa duza rolę, tak wiec let's go



Ubiegloroczni mistrzowie ligi Detroit sezon rozpoczynaja od pojedynku ze slabym Toronto. z pierwszych 5 spotkan Red Wings 3 zostana rozegrane w Detroit, a dodatkowo w okresie do 19 pazdziernika (na razie taki wzialem pod lupę) 3-krotnie zagraja z kandyjskimi ekipami (Toronto (d), Ottawa (w) i Vancouver (w) ). Dzisiejsi rywale sa jednak teoretycznie najslabsi i raczej mozna pokusic sie dzis o zwyciestwo obroncow tytulu, ale kursy nie powalają i sam nie wiem co zrobic. szykuje sie jednak Home Win

Podobnego rozwiazania (zwyciestwa gospodarzy) spodziewam sie dzis w San Jose gdzie Rekiny rozpoczna swoja walke o zwyciestwo w swojej dywizji. Poczatek sezonu niby nie tak wazny jak calosc (hehe proste i logiczne) ale dobry start moze byc dla San Jose niezlym motorem do zdobywania kolejnych oczek. Terminarz tez maja oba zespoly niezwykle ciekawy. San Jose zagra najpierw 2 razy wlasnie z Kaczorami (dom, wyjazd) a potem dwukrotnie z LA, tak wiec Pacific Division pogra sobie troche miedzy soba. Wszak Anaheim podobnie (2 x San Jose, Phoenix i LA). Kazde zwyciestwo pomiedzy tymi ekipami bedzie wiec niezwykle cenne i handicap w postaci wlasnego lodowiska moze byc decydujacy.

Nie do konca zgadzam sie z opiniami, ze dzis w Vancouver beda kibice ogladac sporo goli. Orki dobrze graly w preseason, ale teraz moze nie byc tak łatwo. Dobrym rozwiazaniem jak dla mnie wydaje sie byc tutaj under. Canucks potem czeka konkretna seria wyjazdowa (6 spotkan !) - w tym od razu szansa na rewanz w Calgary. To poczatek sezonu tak wiec wlasne przeczucie jest mile widziane, tak wiec ono podpowiada mi, ze dzis w Vancouver ktos wygra 2-1 - niewiele, ale wystarczajaco...

na koniec moj dzisiejszy rodzynek
wiem ze to poczatek sezonu, ale ja juz mam ochote pobawic sie w małą progresje na OT. Interesuje mnie ekipa Bostonu, ktora sezon rozpoczyna od 4 meczy wyjazdowytch i to z nie byle kim (Colorado, Minnesota, Montreal, Ottawa), a wiec po 2 razy starcia z Nortwest Division i ze "swoja" NortEast. Trzeba przyznac ze rywale wymagajacy, ale kolejny raz odzywa sie u mnie przeczucie, ktore mowi ze Boston powalczy w tych spotkaniach. Wiem ze o zwyciestwo bedzie ciezko, ale dobrym rozwiazaniem wydaje sie gra na dogrywke Bostonu.
nie wiem jak Wy to widzicie, ale dziś w Colorado bedzie Lawina goli i dogrywka jest mozliwa...

to tak na szybko i gorąco \:\)

Zapewniam jednak, ze nie chodzi mi tu o gorącą głowę, bo w NHL liczy sie wyrachowanie i konsekwencja. Dla mnie liczy sie jeszcze to, ze wazne jest, aby miec swoje zdanie

Do góry
#2647084 - 10/10/2008 02:38 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Feel-Tsu]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ładnie się zaczyna-tak, tak, ważne jest, aby mieć swoje zdanie.
Moim zdaniem...należy "zresetować", to co dane ekipy grały w meczach przedsezonowych. Oczywiście, że trzeba wybrać jakiś punkt odniesienia, aby "przekonać" samego siebie chociażby do wymyślonego typu. "Papierowym faworytem" dzisiejszej nocy wydaje się być Detroit. Czyż jest to możliwe, aby sezon 2008/2009 (na własnej ziemi)rozpoczął się od razu od sensacji? Kursik lichutki.
Sportingbet skusił mnie jednak czymś innym.
Vancouver-Calgary i San Jose-Anaheim, to mecze, które mało kiedy nie podnoszą ciśnienia kibicom, zawodnikom i hazardzistom. Na najbliższe 2-3 tygodnie, moim zdaniem.....najlepiej zaufać "nosowi" i zawierzyć swój los intuicji.
Typ: Orki over 5 i Rekiny over 5

Do góry
#2647568 - 10/10/2008 07:03 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam Ekipe.



Zaczynamy karuzele juz na dobre wiec czas na "pierwsze" typy:


Moim zdaniem zdobywcy Pucharu Stanley'a będą w pierwszych 10-15 meczach raczej zaniżani przez bukmacherów stąd możemy ustrzelić ciekawe kursi na przeciwników Czerwonych Skrzydeł, dziś pierwszym rywalem są Klonowe Liście z Toronto @ 5,35 ( było już 5.85 ale nie zagrałem do południa więc zostały mi okruszki w postaci 5.35)
Tak wyglada rozpiska Detroit:

Oct 9 TOR 7:00 PM
Oct 11 @OTT 7:00 PM
Oct 13 @CAR 7:00 PM
Oct 16 VAN 7:30 PM

Dwa cięzkie wyjazdy - zobaczymy co pokażą ( bez szaleństwa ze stawkami)

Następnie Colorado :

Oct 9 BOS 10:00 PM
Oct 12 @EDM 8:00 PM
Oct 14 @CGY 9:00 PM
Oct 16 PHI 9:00 PM

Najpierw Niedźwiadki potem dwa wyjazdy do drużyn z Northwest Divison i myślę że doczekamy się straty punktów przez Lawine.

Na koniec Canucks:

Oct 9 CGY 10:30 PM
Oct 11 @CGY 10:00 PM
Oct 13 @WAS 7:00 PM
Oct 16 @DET 7:30 PM
Oct 17 @BUF 7:30 PM
Oct 19 @CHI 7:00 PM
Oct 21 @CLB 7:00 PM

Mecz u siebie a potem seria wyjazdów, nie wiem czy znajdzie się śmiałek który stwierdzi że Orki nie wygrają żadnego z pierwszych meczy-stąd typ na ich wygraną.


1 poziom progresji na L DET @ 5.35 1j CB
1 poziom progresji na L COL @ 2.90 1j EXP
1 poziom progresji na W VAN @ 2.30 1j EXP

Do góry
#2647688 - 10/10/2008 12:32 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
"Papierowy faworyt" jednak udowodnił, że Ci co liczyli na łatwe grosiwo z NHL muszą zweryfikować swoje plany. Dobrze zacząłeś Nivet tym typkiem.

Do góry
Strona 1 z 20 1 2 3 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49