Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 ... 19 20 >
Opcje tematu
#2647951 - 10/10/2008 18:12 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Witam wszystkich po dłuzszej przerwie

Mnie dzis kusi

mecz
NEW YORK RANGERS - CHICAGO 2
KURS 3.35 JUZ NA NAZIEMNYCH
I BIORE W CIEMNO

\:\)
według mnie rangersi znów bedą miec stracony sezon jak zwykle zresztą
to tak na początek
a druzyna z chicago moim faworytem

go blackhawks !!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#2648056 - 10/10/2008 18:58 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: grzegorz1234]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
ale się w nocy porobiło...
NHL znów dało znać o sobie - pokazało jak może byc piękne, nieprzewidywalne i jest zawsze o krok przed nami, A teraz chodzi o to, żeby starać się wyłapać ten krok i podążać tym samym rytmem.

tylko niech nikt nie odpuszcza, bo inaczej nie zatańczymy wspólnie w tańcu zwycięstwa. Dziś w nocy liga pokazała, że nie wszystko piękne co na papierze. Zgadzam się Lemex, że "papierowy faworyt" zawiódł, a nivet nie dał się zwieść bukmacherom. Graty!

No to może faktycznie dziś pozostanie przy tej tendencji i przeciwstawimy sie wszystkiemu co na "papierze". Widze ze juz sa zwolennicy grania przeciwko "papierowemu liderowi". Rangersi rozpoczeli sezon od dwoch zwyciestw, ale nie mozna oczekiwac od nich samych zwyciestw, zwlaszcza gdy do Nowego Jorku przyjezdzaja dzis Kane, Toews czy Sharp. Chicagowydaje sie byc lekko niedoceniane i w pierwszych dwoch spotkaniach wyjazdowych (Rangers , Washington) mozna spodziewac sie niezlych kursow na ich zwyciestwo.



Dziś chyba warto sprobowac zagrac Chicago, ale to jednak tylko papier...

Wczoraj znakomicie serie wyjazdowa rozpoczeli hokeisci Bostonu, ktorzy jednak bez dogrywki ograli Colorado. Choc jednak do pelni szczescia dla mnie zabraklo zaledwie niecaly 4 minut.
Dziś w podobnej sytuacji znajduja sie hokeisci Montreal Canadiens, ktorzy pojedynkiem w Buffalo rozpoczynaja swoj urodzinowy sezon (100 !). Tym spotkaniem rozpoczynaja jednoczesnie 3-meczowa serie wyjazdowa

Buffalo - Montreal
Toronto - Montreal
Philadelphia - Montreal

Popularni Habs maja zapewne "zakodowany" udany start historycznego sezonu. I bardzo dobrze ze pierwsze 3 spotkania graja na wyjezdzie. Zwieksza to ich szanse na wygranie tych spotkan. Mniejsza trema niz ta, ktora moglaby ich czekac w spotkaniu na wlasnym lodowisku. Juz wczoraj psychicznie spalili sie hokeisci Detroit. Zagrali u siebie, przed 20-tysieczna publicznoscia, a przed rozpoczeciem spotkania byla jeszcze jakas uroczystosc z okazji wywalczenia mistrzostwa w ubieglym sezonie. Efekt? Porazka z Toronto.
Hokeisci Montrealu nie beda czuli az tak wielkiego (licznego) oddechu fanow liczacych na sukces. Moze byc łatwiej, ale przeciez tez nie musi.

Z innych spotkan zastanawia mnie jeszcze mozliwosc zwyciestwa Caroliny nad Florida. Hurricanes z pierwszych 9 spotkan az 7 rozegraja na wyjezdzie, a na wlasnym lodowisku w tym czasie zmierza sie jedynie dziś z Florida, a kilka dni pozniej z Detroit, ktore po wpadce z Toronto moze przyjechac do Caroliny po jasny cel. Tak wiec moze z Florida zrobia dzis ten Home Win

z ciekawszych serii na ktore warto zwrocic uwage wazne odnotowania sa te w wydaniu Columbus oraz St. Louis.

CBJ jest kolejnym zespolem ktory liga rozpoczyna od serii wyjazdowej (3 mecze - Dallas, Phoenix, San Jose) i wyprawa do Pacific Division moze okazac sie niezbyt udana dla kurtek.

Natomiast St. Louis w pierwszych 10 pojedynkach sezonu aż 8-krotnie zagra u siebie. Niech mi tylko nikt nie mowi, ze Nutki az tak beda "siepać" punkty i beda wygrywac z kim popadnie. A Nashville grac potrafi...

Do góry
#2648091 - 10/10/2008 19:14 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Feel-Tsu]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Atlanta-Washington
Capitals, to ekipa, która powinna dzielić i rządzić w swojej Dywizji. Na lodzie dzisiejszego gospodarza potrafili jakoś w ostatnim czasie sobie radzić i zdobywać punkty(przynajmniej 1) i są spore szanse, że dzisiaj do spółki z Atlantą "wymęczą" overa 5,5. Bramkarze obu ekip nie należą do tych, którzy "rzucają kibiców na kolana" i przypuszczam, że którykolwiek stanie między słupkami, to 3-4 razy może szukać krążka za plecami. Wiele może zależeć od naszych "odwiecznych przyjaciół ze wschodu": Kovalczuk'a, Kozlov'ów, Ovieczkin'a czy Fedorov'a. Jest to jednak wróżenie z fusów.
Typ: over 5,5

Do góry
#2648113 - 10/10/2008 19:23 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
musze przyznać że jestem pod wrażeniem tego co wyczarowałeś Nivet. Oby tak dalej ;\)

New York Rangers - Chicago Blackhawks-----> x2 1,65 + over 5,5 2,00

Czyli mój główny underdog tego sezonu z młodymi gwiazdkami przyjezdza do Nowego Jorku który nomen omen w Europie wygrał wszystko co było do wygrania. Licze tym razem na ciezsza przeprawę strażników, tym bardziej że jak wszyscy sie zgodzimy składu wcale nie mają rewelacyjnego. Do tego overowo było w meczach Chicago w prezezonie oby było i dzis

New Jersey Devils - New York Islanders-----> 1 1,75 + over 5,5 2,10

Diabły beda sie biły o wygranie Wschodu, Wyspiarze o to by nie być najsłabszą ekipą tamże. Co ciekawe w ostatnich 5 meczach ligowych miedzy tymi drużynami New Jersey zwyciężyło tylko raz. Aż nie do wiary. Pora na małe przełamanie tego kompleksu. kurs na over równiez bardzo wysoki licze że Diabły postrzelają ostro.

Oby dziś bez niespodzianek

Do góry
#2648201 - 10/10/2008 19:58 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Ryan20
musze przyznać że jestem pod wrażeniem tego co

Oby dziś bez niespodzianek


Witam

Dobre zyczenie Ryan20 ale niestety malo realne :), poczatek sezonu delikany okres w NHL dla typera ,wlasciwie nie ma sie czego chwycic aby upewnic sie w swoim typie /prognozie. Bo chywtanie sie presezonu jako podpory bazy do sego typu na sezon zasadniczy jest delikanie mowiac nie porozumieniem.Jedynie co mozna zrobic to looknacw tabelki ostaniego sezonu i popatrzec jak sie ukladaly mecze danych ekip i ot tyle reszta to nasza wyobraznia ,przeczucia itp.

Co do dzisiejszych spotkan to raczej icch nie "czuje" iz godnie z tradycja jak co sezon odpuszczam pierszy moze i drugi tydzien niech chlopaki sie wyszaleja a sily w lidze jako tako sie rozloza ,a sytuacja nieco sie wyklaruje bedzie czego sie zlapac.
Ale gdybym mial dzisiaj grac to moj nos mowi :):

NJ Devils
NY Rangers
Washington ( jednak bez Oveckina)
Buffalo
To te niby pewniejsze mecze \:D
A korci mie i to bardzo zagranie
Columbus i Florydy

Pozdrawim i zycze trafnych typow

Wczorajszy WIN Canuks 6-0 cieszy jak cholera ,jednak jutro wtopa w Calgary :)

Do góry
#2649437 - 11/10/2008 03:59 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam

Wczorajsza noc zaskakująco dobra, przestrzegam przed wpadaniem w hurraoptymizm odnośnie NHL - na pewno tak łatwo, lekko i przyjemnie jak wczoraj w NHL nie będzie \:\)

Na dziś kontynuacja progresji na porażkę NYR, którą zacząłem już w Europie od pierwszego meczu sezonu, dziś kurs 3,05 w Unibecie.

Zacznę dziś sobie polowanko na przegraną Columbus w najbliższych meczach:

Oct 10 @DAL 8:30 PM
Oct 11 @PHO 10:00 PM
Oct 14 @SJ 10:30 PM
Oct 17 NSH 7:00 PM
Oct 18 @NSH 8:00 PM

Co prawda Niebieskie Kurtki delikatnie się wzmocniły i można się spodziewać że ten sezon będzie lepszy niż poprzedni, ale 5 pierwszych meczów w sezonie z czego 3 cięzkie wyjazdy to w moim odczuciu idealna szanse na poszukanie porażki Kurtek.

3 poziom progresji na L NYR @ 3.05 1.5j UNI
1 poziom progresji na L CLB @ 1.95 1j CB

Do góry
#2649916 - 11/10/2008 16:04 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
druga noc i drugi minus...
szkoda ze nie jest tak jak w matematyce ze dwa minusy tworzą plus. Ale może w końcu to się zamieni i bedzie dobrze. Na razie oddaje strzaly, ale nie sa one do konca celne. Trzeba poprawić celownik i trafić w "bullseye"

dziś juz trzeci dzien to w sumie jakis obraz gry jest, ale trzeba jednak byc konsekwentnym w swoim sposobie myslenia i analizowania spotkan - w koncu wyjdzie

Ogladalem skrot wczorajszego spotkania Columbus - Dallas i przyznam ze nie powalilo mnie to spotkanie na kolana. moze i jakas dramaturgia tam byla, wszak Nash strzelil zwycieskiego gola dla Kurtek na 20 sekund przed zakonczenie dogrywki, ale ogolne wrazenie jak dla mnie porazajace nie bylo. Dziś chyba pojde tym śladem i zagram porażki obu tych ekip.

Columbus wyjezdza teraz do Phoenix i San Jose i licze na to, ze zespol ktorym nie darze zbytnia sympatia powroci na wlasciwe tory (dla mnie te tory od porazki do porazki).Kojoty dzisiejszym pojedynkiem rozpoczynaja sezon, a potem czeka ich seria wyjazdowa (4 mecze). Podobny uklad mialo Vancouver i udanie rozpoczelo rozgrywki, poza tym jakby nie patrzec Phoenix pojedzie dzis "bardziej na świeżości" i moze to jednak miec kolosalne znaczenie. Phoenix HW
Z kolei Dallas po porazce z Columbus czeka na dwa spotkania z Nashville. Najpierw wyjazdowe, a potem powrot do wlasnej hali. Moze to taki pomysl na mala progresje na porazke Gwiazd

ciekawe czy ostre strzelanie znow urzadza sobie dzis hokeisci Atlanty i Floridy. Wczorajszej nocy obie ekipy radzily sobie ze zmiennym szczesciem. Thrashers 7:4 ograli WSH, zas Pantery nie dali rady Carolinie przegrywajac 4:6. Jesli oba zespoly nie poprawia gry defensywnej, a strzelanie bramek nie bedzie sprawialo im klopotow mozemy znow ogladac over 5,5.

Bedac konsekwentny w swoim dzialaniu dzis chyba znow skusze sie na Montreal, ktory tym razem wyjezdza do Toronto. Klonowe Liście popsuly inauguracje mistrzom z Detroit ciekawe czy znow popsuja humory kolejnemu zespolowi z ambicjami.
Z kolei moja ambicja jest "złapanie" Bostonu na OT, ale osobiscie moze przestawie ten typ z OT na over 5,5. Minnesota gra przeciez na wlasnym lodowisku, a chociazby wczorajsza noc pokazala ze raczej warto stawiac na gospodarzy - przynajmniej na poczatku sezonu

Do góry
#2650748 - 11/10/2008 23:15 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Feel-Tsu]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
San Jose-Los Angeles
Oglądałem mecz Rekinów z Kaczorami i zrobił na mnie wrażenie mój ulubieniec z drużyny SJ: Jonathan Cheechoo. Ruchliwość tego faceta w okolicach bramki rywala może goolie doprowadzić do skrajnej nerwicy i co bardziej nerwowy może sam sobie skręcić kark, szukając go raz po lewej, raz po prawej stronie bramki. "Cziucziu" rozpoczął sezon rewelacyjnie i oby tak było jak najdłużej. W bramce Sharks pewną zaporą wydaje się być bynajmniej obecnie Evgeni Nabokov, który w meczu z Anaheim na 29 strzałów przepuścił 1. Kurs w Bet-at-home 1.65 na SJ, być może nie jest wart ryzyka, ale moja wizja gry na San Jose zakłada, że w dwumeczu z Los Angeles(dom i wyjazd) oraz w domu z Columbus - Rekiny wszystkiego nie przegrają. Sharks zagrają te 3 mecze dzień po dniu.
Typ: 1

Licznik: typów 3
wygranych 2, zwrot 1, przegranych 0

Do góry
#2650787 - 11/10/2008 23:27 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Troche juz co nieco wiemy, sily zostaly zaprezentowane...wiec do rzeczy:

Calgary-Vancouver...w I meczu 0:6 i "genialny" Kiprusoff, dzis rewanz i nie wyobrazam sobie, zeby Plomienie sie nie odwdzieczyly za pogrom chociaz min. zwyciestwem...typ na 60'

Trudno oceniac inaugracje w Detroit...wygladalo, ze gosp. byli troche spanikowani tymi wszystkimi imprezami, wywiaszniem flagi (troche to dziwi patrzac na wiek chlopakow z Det \:p ). Ale ogolne wrazenie jest mimo wszystko takie, ze ekipa jest na razie pod forma, Hossa sie jeszcze nie wkrecil, Dats i Zetta nie zachwycaja, obroncy robia kardynalne bledy (i to ci najbardziej doswiadczeni), Osgood tez bez rewelki, jada chlopaki do Senatorow...Heatley jak to ma w zwyczaju zaczyna ostro, przepiekny gol w II spotkaniu z Pingwinami w Europie...I tu proponuje ML-ke na gospodarzy, mimo braku Alfredssona (swoja droga gosc zagral 2 spotkania i juz zwolnienie...swietny hokeista, ale z takim zdrowiem, to...)

Co do innych spotkan, Do Melona przyjezdzaja Diably, nie podejmuje sie typowania, mam nadzieje, ze lepiej pojdzie Pingwino w PP niz z Ottawa, Diably to niewygodny rywal...kazdy wynik mozliwy...Dzikusy powinny zmiazdzyc Miski z Bostonu, ktore I mecz zawdzieczaja nikomu innemu tylko Budajowi...Zapowiada sie ciezki sezon dla Predators, dzis po porazce ze slabym na papierze St. Louis witaja u siebie Dallas...itd. ;\)

Podsumowujac 2 typy, ktore gram:
Ott ML
Cgy (60')

Warto rozwazyc rowniez Wild, Stars, Flyers i Sharks, ale nie ma co przesadzac...

Do góry
#2651887 - 12/10/2008 07:37 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: polskignom]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam

Co do tego SJS to dziś mam mieszane uczucia,
Toronto i Columbus sprawili już niespodzianki, może dziś czas na Kings ?
Nie wiem... Jest jeszcze chwila do meczów.

Dużo dzis meczy, zawsze jest problem z odpowiednim wyborem czegoś "dobrego" ja na szczęscie tego nie mam bo prowadze swoje progresje:

3 poziom progresji na L OTT @ 2.20 4j GB
4 poziom progresji na L NYR @ 2.25 5j PAF
2 poziom progresji na L CLB @ 2.20 2j EXP
2 poziom progresji na W MTL @ 2.30 2j EXP

Zastanawiam się jeszcze nad underem w dwóch meczach , tj. Atlanta i Boston, ale z tym jeszcze się zastanowie, pozdro

Do góry
#2651893 - 12/10/2008 07:57 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Zdecydowałem sie jednak na W Pittsburgh'a.

NJ 7:30 PM
Oct 14 PHI 7:00 PM
Oct 16 WAS 7:30 PM
Oct 18 TOR 7:00 PM
Oct 20 @BOS 7:00 PM
Oct 23 CAR 7:30 PM

Przyjemny terminarz a do tego juz dzis oceniasz szanse Pen's na zwycięstwo wyżej niż robią to buki.

Zagrane w PAF'ie po 2.30 Regular Time.

Pozdro

Do góry
#2652281 - 12/10/2008 19:59 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Edmonton-Colorado
Lawiny w meczu z Bostonem oddały 39 strzałów, z czego do siatki wpadły 4. Bostończycy natomiast blisko dwa razy mniej(20), a Budaj'a pokonali 5 razy. Jeśli to Budaj znowu stanie między słupkami, a Oilers zafundują mu "kanonadę", to over 5,5 może stać się faktem, bo overowe rozstrzygnięcia, to prawie norma między tymi rywalami. W Edmonton na 8 ostatnich spotkań 6 razy było +5.5, a w Colorado 5 razy padało więcej niż 5 goli. Na tym etapie rozgrywek, gdy nie ma się "czego uchwycić", to może odrobiona lekcja z historii pomoże.
Typ: over 5,5

Licznik: typów 4
wygranych 3, zwrot 1, przegranych 0

Do góry
#2652412 - 12/10/2008 21:24 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Ja takze jak LEMEX zdecyduje sie na OVER w meczu EDM-COL

A do tego jeszcze LA KINGS 1X lub ML .
Rekiny dobrze rozpoczely sezon od 2 wygraych ,jednyak ich najblizsze 5 spotkan to pzreplatanka dom,wyjazd ,dom wiec gdzies napewno przegraja .mysle takze nad zaczeciem progresji na L SJS.

Do góry
#2653350 - 13/10/2008 02:58 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
stingus Offline
addict

Meldunek: 18/04/2006
Postów: 669
Panowie wedlug Was najlepszy buk do grania NHL to ???

Do góry
#2653365 - 13/10/2008 03:02 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
na niedzielny wieczorek proponuje takie spotkanie \:\)

Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes -----> HW 1,80 + over 5,5 za 2,35

Anaheim w pierwszym swoim spotkaniu zostało dosyć łatwo ograne przez SJ, Kaczory mierzą wysoko wiec motywacje do rehabilitacji powinni miec sporą, a okazja bedzie spora juz dzis, bowiem zawita do nich przecietny, młody zespół Kojotów. O potencjałach obu ekip nie bede pisał, wspomne jeszcze ze obie druzyny w 1 swoich meczach ligi zagrału underowo a dziś kursiwo na OVER brzmi 2,35 \:\) warto spróbować. dodam jeszcze ze 4.pazdziernika w presezonie w meczu tych druzyn było 4-1.

wazna informacja odnoście Ottawy:

"Ottawa Senators będą musieli radzić sobie bez Daniela Alfredssona przez co najmniej dwa najbliższe tygodnie. Kapitan Senatorów doznał kontuzji kolana w niedzielnym spotkaniu przeciwko Pittsburgh Penguins. Alfredsson przejdzie zabieg, mający na celu rekonstrukcję fragmentu chrząstki w prawym kolanie"

Do góry
#2653388 - 13/10/2008 03:08 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: stingus]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: stingus
Panowie wedlug Was najlepszy buk do grania NHL to ???

troche nie ten dzial ,ale jak juz pytac to nalepiej Pinnacle sport
a z polskojezycznych to np Unibet gram u nich NHl od 3 sezonow i jestem naprawde zadowolony duzo opcji na spotkania a najwazniejsza to ML ,dobre kursy. Odradzam expekt bo gnoje nie wystawiaja to co im sie podoba zdanego dnai i potrafia nawet anulowac zagrany zaklad i wycofac go z oferty.
Duzo opcji ma takze Bwin ,ale z solidnosci tego buka ..to juz legendy sa.
Od kilu dni takze siedze w Betsson.com takze duzo pcji na NHL nawet wiecej niz w Unibecie.

Ryan20 z calym szacunkiem ,ale dla Twojego dobra odpusc sobie te porownania do Presezonu one tylko daja zludne poczucie pzrewagi jednego zespolu nad drugim .I co do spotkanai ANA-PHO over jak najbardziej ale takze zaryzykowal bym ML na kojoty .Sam napisales mlody zespol ,a mlodosc jest szalona i to w niej najlepsz ... \:\)

Do góry
#2653723 - 13/10/2008 06:32 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
WITAM

NA DZIS WIDZE DWA
MECZE
LA KINGS - SAN JOSE OVER 5,5
I EDMONTON - COLORADO 2 EWENTULANIE PO DOGRYWCE

CO DO GŁEBSZEJ ANALIZY NIE BEDE SIE ROZPISYWAŁ
I TAK NA SZYBKO
KINGSI OSTATNIE DWA SPOTKANIE ULEGLI 1 - 3 Z REKINAMI
INTUICJA PODPOWIADA MI TU ZE DZIS PADNIE WIECEJ BRAMEK NIZ 4
BO JAK TO SIE MÓWI DO 3 RAZY SZTUKA ;\)
CO DO COLORADO TO SAM NIE WIEM CO MYSLEC PORAZKA Z NIEDZWIADKAMI NA POCZATKE 4 - 5 , SAM MYSLAŁEM O OVERZE ALE JAKOS DO KONCA NIE ZOSTAŁEM PRZEKONANY, KOMPLETNIE NIE WCHODZI W RACHUBE ZWYCIESTWO OILERS (obym sie nie mylił ;)) A WIEC INTUICJA MÓWI MI COLORADO EWENTUALNIE PO DOGRYWCE

I TO TYLE BEZ GŁEBSZEJ ANALIZY

Do góry
#2653748 - 13/10/2008 07:15 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: stingus]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: stingus
Panowie wedlug Was najlepszy buk do grania NHL to ???


zalezy co chcesz grać i jak ? Określ sie to Ci pomożemy.

Na dziś zainteresowałem się LA

Rozpiska na parę następnych gier :

Oct 12 SJ 9:00 PM
Oct 14 ANA 10:30 PM
Oct 17 CAR 10:30 PM
Oct 20 COL 10:30 PM

Oct 24 @STL 8:30 PM
Oct 25 @NSH 8:00 PM

Chętnie zagrałbym na progresje na wygraną i przegraną Kings w tych meczach, jednak narazie nie wierze w ich "władczą moc ;\) " to poszukam porażki w zbliżających się grach, rywale trudni myśle że kursy na porażki nie będą gorsze niż to 2.0 w dzisiejszym meczy z Sharks.

Pozdro

Do góry
#2653866 - 13/10/2008 13:47 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Mlody zespol kojotow pokazla pazur i wyrwal kilka piorek z kaczych kuprow .
Niefart z overem Colorado jedna bramka do pelni szczescia.
LA Kings uleglo tylko 0-1 musze zobaczyc to spotkanie.

Do góry
#2653928 - 13/10/2008 18:00 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Toronto-St.Louis
Klonowe liście rozegrały 2 mecze i sprawiły 2 niespodzianki. Pierwsza, ta większego kalibru, to pokonanie gospodarzy w Detroit 3:2. druga mniejsza, bo o ile porażka w domu z Montrealem to nic dziwnego, ale rozmiar 1:6, to ciut za dużo. W ostatnim meczu wystąpili Joseph i Toscala, bo ten drugi wpuszczał co trzeci strzał na bramkę(na 17 strzałów 6 w sicie).
Nutki w 2 meczach zdobyły i straciły po 7 goli(5:2 z Neshville i 2:5 z Islandersami). Obaj rywale do "potęg" ligi nie należą, podobnie jak i dzisiejszy. Legace i Mason, to goolie, którzy "mogą wszystko" - albo bronią jak w transie, albo już w trakcie meczu spokojnie popijają z bidonu po drugiej stronie bandy.
Okres przygotowawczy Toronto to głównie overy 5.5(7 powyżej i 2 poniżej), a St.Louis 4 powyżej i 3 poniżej.
Co może wyniknąć z pojedynku dwóch tak "rozchwianych" ekip? Nie wiem, ale z racji, że U/O daje 50% szans na trafienie, a nie 33% jak w przypadku 1X2, wybieram to, co wydaje się łatwiejsze.
Typ: over 5.5

Licznik: typów 5
wygranych 3, zwrot 1, przegranych 1

Do góry
Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3427 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49