Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >
Opcje tematu
#2654458 - 13/10/2008 22:48 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Witam
Niestety wczorajszy dzien słabiutko niejaki Dustin Penner załatwił mnie w 20 minucie w meczu Edmonton Colorado i remisu nie było \:\(
Dzisiaj jeden mecz jaki widze to Toronto z ST Louis
Dzis wiecej analizy
Toronto nie wygrało z St Louis od 7 meczy ostatni raz w 1998 roku a koncowy wynik brzmiał 3 - 2
Toronto po dobrym początku sezonu wygrana z Detroit doznała druzgocącej porazki z Montrealem 1 - 6 gdzie stracili 3 bramki w 2 tercji w ciagu jednej kary \:D jak sie nie myle
Co do St Louis wygrana na poczatku z Nashville ostatnio porazka z Ny Islanders
Do Zespołu wraca Legace i zastąpi prawdopodobnie Chrisa Masona który wpuscił 4 bramki w 1 tercji meczu z Islanders

Tak jak Lemex wydaje mi sie over bardzo prawdopodobny
choc ja jednak skusze sie na klonowe liscie na czystą jedyneczke
kurs 2.50 piechotą nie chodzi a mysle ze tak katastrofalnie liscie nie zagrają juz drugi raz pod rząd
over prawdopodobny ale po takich łomotach obu druzyn nie wiem czy nie zagrają przypadkiem dobrze w obronie teraz \:\)
ale jesli juz to Toronto plus progresja na duzo bramek over 5,5
to tyle ode mnie oby dzis weszło

Do góry
Bonus: Unibet
#2654735 - 14/10/2008 01:11 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: grzegorz1234]
orzeł76 Offline
stranger

Meldunek: 13/12/2005
Postów: 21
Witam.
Mam pytanko czy ktoś może wie gdzie to można obejrzeć na necie LIVE. NHL sezon 2008\2009
Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję.

Do góry
#2654737 - 14/10/2008 01:12 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: orzeł76]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa

Do góry
#2654992 - 14/10/2008 02:33 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: polskignom]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Poniedziałek:

krótko i na temat: \:\)

Washington Capitals - Vancouver Canucks-----> HW za 2,15

Van zaczęło zaczeło z potężnego kopyta, łącznie 11 goli w 2 meczach. Teraz jednak dla nich bardzo ciezki test, przyjezdzaja na lód jednego z faworytów Wschodu czyli Capitals. Ameryki nie odkryje Semin 1+3 w 2 meczach, Oveczkin 2+0. CZas odpalić pozostałe armaty czyli Fedorowa, Nylandera, Kozlova. Naprzeciw nim Luongo i bracia Sedinowie, czy Canucks są w stanie zapisać na plus 3 kolejne mecze poczatku sezonu? osobiście wątpie i zaufam dzis "russian power" bo ciekawym kursie 2,15

New York Rangers - New Jersey Devils----> AW za 2,50 + x2 za 1,55 + over 5,5 za 2,10

chyba nikt nie zaprzeczy że NJ ma lepszy skład niz Straznicy, chyba nikt tez nie zaprzeczy że niespodziewał sie az takiego wspaniałego startu sezonu NYR. Pytanie kto ich w końcu powstrzyma. Diabły vs Pingwiny: strzały 49-15 ! i jak najbardziej zasłuzone zwycięstwo New Jersey. Dodatkowo NJ nie wygrało w RT w ostatnich 7 meczach na lodzie Rangersów, a wiec są 2 okazje do przełamania rozbrykanych Strażników

z pozostałych meczów równiez warto pomyslec o Detroit za 2,15 oraz Chicago 2,00.

zarzucajcie pany swoje przemyślenia, typy, co tam Wam sie nasuwa z przeczucia na kolejne mecze. Lepsza burza mózgów niz defetyzm \:\) udanego wieczoru typerskiego

Do góry
#2655055 - 14/10/2008 02:54 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
No wlasnie moj pierwszy typ na nocke dostaje w dupe 3-0 \:D .Pokusilem sie na STL (OT+SH) noi po pierwszej tercji 3-0 dla Toronto ehh...

Na wieczor mysle nad Detroit powinni wygracw 60'

CO do NY Rangers i ich skladu ... to nie dzielil bym skory na niedzwiedziu puki zyje ;\) .W moim odczuciu to bedzie jeden z lepszych sezonow Rangers w ostatnich latach.Co od dzisiejszego spotkania z Devils to mecz No Bet .Ale czysto relaksacyjnie jak bym mial zagrac to NYR OT+SH & under

Capitals -Canuks <vancover znakomity poczatek sezonu sam juz chciialem rozpoczac progresje na ich L na wyjazdach przed meczem z Calgary ale .. no wlasnie Naslund odszedl ,bracia Sedin dostali 100% poparcie druzyny jako liderzy zespolu i im to pasuje ,zespol gra dobrze ,no jeli mozna tak powiedziec po 2 spotkaniach z rywalem z dywizji. Zobaczymy codzisiaj zaprezentuja ale nie zdziwie sie jak VANCOUVER WIN 60"

Ja juz dzisiaj chyba odpuszczam sobie NHL Toronto skutecznie wybilo mi z glowy typowanie \:D moze jutro bedzie lepiej \:p

ewentualnie jak mi cos odbije to DET+Under NYG(nfl) & NYR(ot+sh) + canuks(ot+Sh)

Do góry
#2655225 - 14/10/2008 03:34 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam

Czasami jest tak Raiders że drużyna podnosi się z 0-3 w 1 tercji na 3-3 w połowie drugiej tercji, ale to tylko czasami \:\) to tylko NHL.

Ja na dziś ide dalej za ciosem na porażke Strażników, nie mieli tak dobrego startu sezonu od 25 lat kiedy to wygrali 5 meczy z rzędu, zobaczymy ile wygraja w tym sezonie \:\) tak czy siak Devils po 2.80 w unibecie, kto może niech gra

Do tego dołożę sobie progresje na porażkę Canucks, ich terminarz sprzyja poszukaniu takiej właśnie opcji.

Oct 13 @WAS 7:00 PM
Oct 16 @DET 7:30 PM
Oct 17 @BUF 7:30 PM
Oct 19 @CHI 7:00 PM
Oct 21 @CLB 7:00 PM

Oprócz meczu w Detroit gdzie kurs na Skrzydła porywający nie będzie pozostałe mecze mysle ze spokojnie kursy over 2.0, także warto \:\)

Pozdro

Do góry
#2655227 - 14/10/2008 03:34 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
edit:

1 poziom progresji na L VAN @ 2.25 1j PAF ;\)

Do góry
#2655363 - 14/10/2008 04:22 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
stingus Offline
addict

Meldunek: 18/04/2006
Postów: 669
Ogólnie nie gram nic wymyślnego wynik po 3 tercjach, U/O, ogólnie chodzi mi aby kursy pojawiały się minimum z jednodniowym wyprzedzeniem

Do góry
#2655367 - 14/10/2008 04:24 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: stingus]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
NYRangers - New Jersey
Przy trendzie oczekiwania na porażkę Rangersów, proponuję wzmocnić typ na NJ handi 1,5. Kurs na handi jest o połowę niższy niż goła 1, ale skoro mam ulec pokusie progresji na L Strażników, to zacznę od takiego wariantu właśnie.
Typ: New Jersey handi +1.5

Licznik: typów 6
wygranych 4, zwrotów 1, przegranych 1

Do góry
#2655391 - 14/10/2008 04:34 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Philadelphia - Montreal 2 ML

Gram dzisiaj przeciwko moim ulubionym "Lotnikom". Habs widziałem w starciu z Buffalo i prezentowali się bardzo dobrze, co znalazło pozniejsze odzwierciedlenie w swietej wojnie z Toronto (6-1 na wyjezdzie). Philadelphii nie wróże w tym sezonie zbyt wielkich sukcesów, a już sam awans do play-off wydaje się maximum ich możliwości. Co innego Canadiens, ktorzy na stulecie klubu z pewnoscia sprobuja dokonac czegos wielkiego, co przy niezlym skladzie i rozsadnie budowanej druzynie może sie udać.

Chicago - Nashville 1
Kurs mizerny, jak na wyniki Blackhawks. Jednak gram tu przede wszystkim przeciwko Nashville, ktore widzialem w starciu z St. Louis. Predatorzy slabiutko bronili i tracili bramke za bramke w grze w oslabieniu. Dlatego tez tym wieksze bylo moje zaskoczenie iz dosyc gladko ograli pozniej u siebie Dallas. Licze jednak, że przed wlasna publicznoscia Chicago zechce się przełamać i z niemajaca zbyt wiele do zaoferowania tak w obronie, jak i ataku ekipa z Nashville sobie poradza.

Do góry
#2655805 - 14/10/2008 17:07 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: stingus]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: stingus
Ogólnie nie gram nic wymyślnego wynik po 3 tercjach, U/O, ogólnie chodzi mi aby kursy pojawiały się minimum z jednodniowym wyprzedzeniem


W takim razie poleciłbym to : http://www.pinnaclesports.com/default.aspx

Do góry
#2655813 - 14/10/2008 17:11 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Valverde]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
no i za nami kolejna nocka,

* Capitals jednak pokazali miejsce w szeregu Van. Kanadyjczycy oddali przez cały mecz...10 strzałów. Luongo ściągnięty po 2 tercji, Semin kolejne 2 gole, obudził sie Nylander 1+2. siła WSH bardzo bardzo duza.

* Detroit chyba spodziewane zwycięstwo, młodzież Hawks jednak póki co natomiast zawodzi chyba nie tylko w moich odczuciach

* natomiast co wyprawia na lodzie NYRangers to jest dla mnie 4-1 rozwalić Devils. 5 Win z rzedu. Jakby mi ktoś wytłumaczył co sie dzieje z Rangersami bede wdzieczny \:\)

Do góry
#2655814 - 14/10/2008 17:13 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Ja wiem ale nie powiem \:\)

Do góry
#2655830 - 14/10/2008 17:22 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Aleksiej Czerepanow nie żyje...
[13/10/2008 | news.sportbox.ru, tsn.ca]
Jak donosi rosyjski serwis sportbox.ru, podczas meczu Kontynentalnej Ligi Hokeja, pomiędzy Awanagardem Omsk a Witjazem Czechow [4:5] doszło do tragicznego zdarzenia. Gracz Awangarda, Aleksiej Czerepanow [fot. mynhldraft.com] – wybrany w zeszłorocznym drafcie NHL przed New York Rangers – stracił przytomność na ławce rezerwowych. Do wypadku doszło najprawdopodobniej po tym, jak zderzył się na lodzie ze swoim kolegą klubowym Jaromirem Jagrem, który nie widział 19-latka i uderzył go łokciem. Jak poinformował przed chwilą kanadyjski serwis tsn.ca, pomimo akcji reanimacyjnej młody hokeista zmarł w szpitalu.

U Czerepanowa doszło do zatrzymania akcji serca, zawodnik był reanimowany a następny został zabrany do szpitala, skąd dochodziły bardzo sprzeczne wieści. Na konferencji prasowej trener zespołu z Omska Wayne Fleming powiedział, że do zdarzenia doszło w trzeciej tercji spotkania i dodał, iż nie zauważył nic co mogło to spowodować. Rosjanin trafił do szpitala dopiero po 15-20 minutach, gdyż ambulans - zawsze obecny podczas spotkań KHL - wyjechał wcześniej z hali. W dodatku sprzęt medyczny tj. defibrylatory nie były do końca sprawne, ale karetka nie posiadała takowych.

- Był wspaniałym chłopakiem. Świetnym zawodnikiem ze wspaniałą przyszłością na lodzie, jak i poza nim. To szokująca i straszna wiadomość dla nas wszystkich – powiedział agent Czerepanowa Jay Grossman. - Jesteśmy ogromnie zasmuceni tragiczną śmiercią Aleksieja. W imieniu organizacji New York Rangers chciałbym złożyć jego rodzinie kondolencje. Aleksiej był inteligentnym, energicznym, młodym człowiekiem z ogromnym talentem i wspaniałymi perspektywami - oświadczył menedżer New York Rangers Glen Sather.

http://www.nhl.com.pl [*]

Do góry
#2655946 - 14/10/2008 18:33 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: nivet]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Tak to w sporcie bywa, że gwiazda zanim zacznie błyszczeć - niespodziewanie gaśnie.

Pittsburgh-Philadelphia
Chłopcy z Pittsburgha tylko w pierwszym meczu w Sztokholmie,zakończonym 4:3OT sprawiali wrażenie "głodnych" bramek. 2 kolejne spotkania, to zaledwie strzelenie po 1 bramce, ale nie byle komu, bo Ottawa jak i New Jersey to solidne "zapory".
Fluery w meczu z NJ aż 49 razy(wraz z OT) "gimnastykował się", a i tak nie pomogło to w odniesieniu zwycięstwa. Dzisiejszy rywal nie dysponuje tak skutecznymi formacjami defensywnymi jak NJ i o gole może być łatwiej.
Phila bez zwycięstwa, mimo dwukrotnego strzelenia 3 goli NYR i Montrealowi. Cóż z tego skoro Biron wpuścił 4 i 5, a Nytymaki jakoś nie potrafi zaskarbić sobie zaufania trenera i wystąpić od początku meczu.
Nie zapominajmy, ze w Pittsburghu grają Małkin i Crosby, a jak "zaskoczą", to worek z golami może się rozwiązać. Nie można co prawda wykluczyć, że "wycieczka" do Europy trochę ich "rozkleiła", ale to wciąż doskonali snajperzy. NJ znalazło sposób, aby Pingwiny nie postrzelały sobie za wiele(15), ale nie sądzę, aby ta sztuka udała się Phili.
Typ: over 5.5

Licznik: typów 7
wygranych 4, zwrotów 1, przegranych 2

Do góry
#2657197 - 15/10/2008 02:16 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: lemex]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Wczorajsza kolejka NHL udana byllo by calkiem super gdyby Cleawlend browns nie rozjechali NY Giants w NFL \:D mogli juz sobie darowac demolke w 4 kwarcie i pozostac przy underku .
A w NHL 4 z 4 trafione Detroit ,Buffalo,STL, Washington

Co na dzisiaj .. oczywiscie kolejny krok na porazke SJS dzisiaj do rekonow wpadna niebieskie kurtki z Columbus. Napewno rekiny nie ugoszcza ich ciasteczkami i swiezym mleczkiem ;\) .O zwyciestwo CBJ ciezko bedzie ale wieze w nich


Lemex Typuje overka w meczu PIT-PHI i spewnoscia na 90% takowy bedzie ,a ja sie pokusze owygrana gospodarzy .Ostatnie pojedynki pokazuja ze Pingwiny znalazly recepte na Lotnikow ,mysle ze dzisaij powinni to potwierdzic.
Pittsburgh WIN (60')

LA King -Anahaim oba zespoly bez wygranej jeszcze,jednak dzisiaj ktos odnotuje pierwszy win w sezonie i mysle ze beda to Kaczuchy. Bilans z LA maja dobry , zdecydowanei lepszego bramkarza jak i caly zespol. Pierwszy mecz sezonu Anahim mialo ciezki bo SJS raczej nie nalzey do maruderow ligi ,przegrana z Kojotami to juz chyba nieco zlekcewazenie rywal ktory zagral dobre spotkanie .

Anaheim Win(60')

Jeszce jedno spotkanie wpadlo mi w oko derby Kanady a mianowicie Calgary-Colorado ,napewno walki nie zabraknie w tym meczu Overek jak najbardziej i chyba wygrana Colorado.bynajmniej takwynik z mojej wyliczanki \:D .Ale to spotkanie chyba odpuszcze sobie .

Powodzenia

Do góry
#2657514 - 15/10/2008 03:00 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
nie żebym sie czepiał Raiders z tym WSH wczoraj ale luz ;\)

na dzisiaj chyba nic odkrywczego nie wymyslimy \:p

Los Angeles Kings - Anaheim Ducks > AW za 2,10

bardzo miły kurs, Królowie dostali na poczatek terminarz jak na drodze krzyżowej \:p SJ+SJ+ANA... nie zebym ich skreślał juz na poczatku ligi, ale trudno prorokować by mogli nawet załapać sie do PO w tym sezonie. teraz grają z Kaczorami potwornie obitymi na inauguracje ligi przez Rekiny i Kojoty. Pora na odbicie sie od dna. Pora sie obudzic panowie Getzlaff, Selanne, Kunitz, Morrison, wake up czas pokazać dobry hokej.

San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets > HW za 1,70

trudno tu cos wymyslec przeciw Rekinom, udany start sezonu, Nabokov w formie, ciezkie zadanie przed Columbus

Pingwiny odpuszczam kompletnie na kilka meczów, spokojnie poobserwuje co oni prezentują, jakoś im nie ufam póki co a Flyers potencjał w ataku mają spory

z Overków dziś chyba wybiore Atlanta - Minnesota za 1,85, Atlanta pokazała prawdziwy show z Caps, jakos specjalnie nie ufam w defensywy i jednych i drugich.

a jak bedzie sie okaze czirs

Do góry
#2657543 - 15/10/2008 03:05 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: Ryan20]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Ryan20
nie żebym sie czepiał Raiders z tym WSH wczoraj ale luz ;\)

na dzisiaj chyba nic odkrywczego nie wymyslimy \:p

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Do góry
#2657754 - 15/10/2008 04:08 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: raiders_]
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
Zerkam,czytuje co to grono wypisuje wiec dorzuce dzis swoje dwa slowa.
LAK-ANA wylonienie faworyta w meczach derbowych ciezko graniczy z cudem,gdyz wiadomo jak to zazwyczaj druzyny podchodza to takich meczy.Dodatkowo silniejszy na papierze jak i kadrowo zespol wcalnie nie musi zwyciezyc.Sparingi sparingami ale pokazaly one iz mecze miedzy tymi zespolami do latwych nie bede nalezaly: 2 razy OT
Start obie ekipy maja identyczny,2 wtopy i gdyby nie fakt bardziej markowej druzyny przyjezdnych,kurs bylby spewnoscia bardziej wyrownany.(tak sobie mysle czy aby kaczory nie bede mialy w tym roku trudnosci z awansem do PO,w ubieglym pokusilem sie o stwierdzenie iz huragany sie nie dostana i stalo sie to faktem.Puki co uwazam iz oddanie Bryzgalowa do Coyotow byl;o bledem no ale jesli sie faworyzuje innego,ktory niekoniecznie moze rozegrac dobry sezon,a jego byly zmiennik w phenix rozwija skrzydla-swietny transfer tamtejszych wlodarzy,co pokazuje ostatnia konfrontacja i nietylko.
Wracajac do glownego nurtu,i widzac takie kursy pokusze sie o zwyciestwo gospodarzy,rywale zza miedzy puki co niczego nie pokazali wiec nie widze przeciwskazan iz moga przegrac poraz kolejny.
LAK Win oraz OVER 5,5

Do góry
#2658098 - 15/10/2008 06:55 Re: Here We go again folks :) ***NHL***2008/09*** [Re: beholder]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
W oczekiwaniu na porażke Rangers ( myślę że max 4 mecze jeszcze) trzeba wymyślać nowe progresje żeby płynność była na normalnym poziomie ;\)

Oprocz drugiego poziomy na wygraną Pingwinów zaproponuję od dziś poszukanie porażki niegdyś "Hotlanty" a dziś raczej drużyny która nie zdziała wiele w tej kampani, a która nie przegrała w regulaminowym czasie gry w dwóch pierwszych meczach sezonu.

Oct 14 MIN 7:00 PM
Oct 16 NJ 7:00 PM
Oct 18 BUF 7:00 PM
Oct 21 @TB 7:30 PM
Oct 24 @DET 7:30 PM
Oct 25 @BOS 7:00 PM

W pierwszych trzech najbliższych meczach kursy na "2" spokojnie będą powyżej dwa więc i rentowność tej inwestycji powinna być niezła.

Zagapiłem się i zagrałem już w Unibecie po 2.35 1j, ale Pinnacle na -0.5 w 60' oferuje 2.47 także jeśli ktoś może to niech tam to pyka.

Pozdro

Do góry
Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 3736 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07