Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2864215 - 25/01/2009 07:36 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Baqu]
Venon Offline
addict

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 604
Skąd: Zywiec/Krakow/.UK/Praga
Originally Posted By: Baqu
było było, te typy sie nie liczą smirk


Do góry
#2956125 - 05/03/2009 07:24 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Venon]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
to ja sie zapytam delikatnie jak to z nagrodami?

Do góry
#3092955 - 27/04/2009 18:47 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: oki]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
nie chce nic mowic ale konkurs The Ballers zakonczyl sie 01.02.2009 dzis mamy 27.04.2009 a wiec uplynely prawie 3 miesiace a nagrod jak nie bylo tak nie ma!!! moze Pan Lupus wyjasni tutaj (bo na gg raz odpisuje raz nie) jak to jest ze przesylka idzie tyle czasu? i czy tak naprawde zamowil juz te nagrody smile? a jak juz zamowil to ile jeszcze mamy czekac? (czy przed koncem tego roku sie wyrobi?)

Lupus z gory dzieki za odpowiedz wink

Do góry
#3094262 - 28/04/2009 04:13 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Marian]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Lupus, Ty się prosisz o bana?

Do góry
#3094335 - 28/04/2009 04:35 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Ghost]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
Nie wiem czy tylko Lupusa tak obsluguja w tym sklepie czy jak. Ale troche to niepowazne dla mnie jak na kolesia ktory organizuje praktycznie wszystkie konkursy dotyczace US SPORTS

Do góry
#3095588 - 28/04/2009 22:17 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: oki]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Była zrzutka to zamiast nagród może wypłacić nagrody pieniężne tym co im się kasa należy a nie czekać 3 miesiące nie wiadomo na co laugh

Do góry
#3095899 - 29/04/2009 00:24 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Kenny]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Lupus tak się przejął tym co piszecie, że dziś wreszcie wysłał.

Z tego co mówił to nie wszystkim bo niektórzy ponoć brali coś za dopłatą i jeszcze nie dopłacili. Kogo to dotyczy będzie wiedział o co chodzi.

Tak więc czekamy. Do czwartku powinno coś dojść smile

Do góry
#3096131 - 29/04/2009 01:44 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Bzyku]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Bzyku użyj swoich kontaktów i przyspiesz trochę laugh

Do góry
#3096435 - 29/04/2009 03:37 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Bzyku]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Bzyku
Lupus tak się przejął tym co piszecie, że dziś wreszcie wysłał.

Z tego co mówił to nie wszystkim bo niektórzy ponoć brali coś za dopłatą i jeszcze nie dopłacili. Kogo to dotyczy będzie wiedział o co chodzi.

Tak więc czekamy. Do czwartku powinno coś dojść smile

dziwne ze tak nagle doszly paczki laugh ciekawe czy byloby tak samo gdybym nie napisal wczoraj tego posta smile
a jesli chodzi o doplate to ja jestem jednym z tych ktorzy wzieli sobie drozsza nagrode,no ale ciezko bylo mi zaplacic brakujaca kase skoro nie moge sie doprosic od zakonczenia konkursu numeru konta na ktore mam wplacic kase smile no ale skoro po napisaniu wczorajszego posta,nagrody przyszly z USA to moze po dzisiejszym poscie jutro przesle mi swoje dane wink

Do góry
#3096944 - 29/04/2009 05:47 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Marian]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Akurat nagrody przyszły zanim zaczęła się tutaj bardziej ożywiona dyskusja, tylko Lupus nie miał czasu wysłać smile

Do góry
#3096986 - 29/04/2009 06:05 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Bzyku]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
no patrz....nie mial czasu wyslac...nie mial czasu napisac....a to zajety czlowiek laugh szkoda ze w tym samym czasie nawalil troche postow w innych tematach wink
ale luzik...moze kiedys te nagordy dojda laugh

Do góry
#3097057 - 29/04/2009 07:02 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Bzyku]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
dla niedowiarków to są zdjęcia w innym temacie smile

Do góry
#3100602 - 01/05/2009 04:17 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: podstawek]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
2 slowa ojca prowadzącego

Po pierwsze, mógłbyś łaskawie NIE KŁAMAC, gdyż ostatnia wiadomość od Ciebie mam z 16ego, odpisałem 17ego o 7:59.
Napinac się każdy potrafi, gówniarz z gimnazjum czy student. W necie każdy jest mocny.

Po drugie jak już wielokrotnie pisalem, ja pracuje i od rana do wieczora mnie nie ma.
Mowilem o tym ludziom z mecz.pl, mowilem znajomym, nie ma i koniec. O postach tutaj informowali mnie Bzyku i Podstawek.
Ja nie pierdze stolek i nie klikam na gg tylko pracuje. Naprawde znajdz sobie jakies kontruktywne zajecie, zapisz sie na jakis kurs, cokolwiek.
Poza tym istnieje cos takiego jak telefony wink
Z Kamilem sie tak umowilem, a że równiez ma dosc mobilna prace, to mnie odwiedzil, swoja droga pozdrawiam smile


We wtorek napisałeś do mnie podczas meczu, ale nie odpisałem celowo, bo już nie wyrabiam z Toba.
Chodzi o kwestie rozliczenia za dodatkowy zakup.
Tłumaczyłem Ci tez to WIELOKROTNIE, ze takowe rozliczenie nastpepuje po odebraniu przeze mnie paczki.
Nie wczesniej. Dlaczego?
Bo nie chce mieć problemow, w stylu wziął kase, i nie ma.
A widzac Twoje zachowanie to bym już pewnie miał nieprzespane noce ;-)

Podstawek zrobil podobnie nagroda + jeszcze jeden zakup, dopłacił ostatnio, ja wysłałem, zajęło nam to z 5 minut.

Po trzecie jak wiadomo przez pewna opieszałość jednego z was, zniknęła ze sklepu koszulka, która wybral Oki, chodzi o tą Lakers. I musial szukac czegos innego.
Ale, ze lupus ma na drugie spełniamy marzenia, znalazlem te koszulki na ebay.com i zakupiłem (dopłaciłem z wlasnych dla Twojej wiadomosci). Dokonałem tego zakupu, bo pamiętam rozczarowanie Okiego.
I miala to być niespodzianka, ale, ze znowu trujesz niewiadomo o czym miał się dowiedziec dopiero jak do niego dojdzie.
Wiec niespodzianki nie będzie&#8230;brawo dla Ciebie.

Zycze Ci udanego weekendu majowego, mam nadzieje, ze spedzisz go sam, dzieki czemu nikt przez Ciebie nie zwariuje :-)

To generalnie chyba wszystko, na chwile obecna.
I jakby cos to jestem na gg tak do 23 wink
A teraz ide jesc kolacje, bo dopiero wrocilem smile

Do góry
#3100619 - 01/05/2009 04:34 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: lupus]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Post skierowany jest do Mariana, bo wlasnie sie robi afera na gg wink

Zapomnialem dodac jeszcze, ze ja tez od jakiegos czasu sie dobijam do kilku osob i dobic nie moge, ale jestem cierpliwy, bo ja rozumiem, ze kogos nie ma, ktos jest zajety, ma mnostwo pracy, wyjechal, nie ma dostepu do kompa etc

A tak w ogole mam nadzieje, ze kiedys wpadniesz na piwo , ale pamietaj, wolne mam tylko niedziele wink

Do góry
#3100646 - 01/05/2009 04:47 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: lupus]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
jak rozumiem ta wypowiedz dotyczy mojej osoby smile ciesze sie ze zmobilizowalo Cie to na tyle ze w koncu dales znak zycia wink to po pierwsze!!!
po drugie nie mow mi ze ciezko pracujesz i nie masz czasu aby odpisac na gg czy na forum (bo nie tylko Ty jestes osoba pracujaca) a wieczorami bywales na forum ,bywales tez na gg wiec nie udawaj Glupka ze nie mogles znalezc 5min na odpowiedzenie na pytanie (Okiego lub moje) a pytanie jest kazdemu znane,ale przypomne Ci bo pewnie zapomniales smile "jak to jest mozliwe ze przesylka idzie 3 miesiace"? wink i na gg zadalem Ci jeszcze jedno pytanie: "czy wiesz gdzie znajduje sie obecnie paczka,czy w ogole zostala juz wyslana"?
po trzecie jesli chodzi o telefony-to sorry ale jak mamy sie wymienic skoro nie odpowiadasz na wiadomosci i nie mozna z Toba pogadac (co jest dla mnie zaskoczeniem,bo podczas trwania konkursu bylo normalnie) smile
po czwarte to nie rob jaj z tym prezentem dla Okiego (nie jestes sw.Mikolajem) wink i nie zganiaj na mnie ze przez to nie bedzie niespodzianki laugh
a najbardziej smieszy mnie tekst z pierdzeniem w stolek laugh
i zebym zrobil sobie jakis kurs laugh hehe dwa tyg.temu akurat robilem uprawnienia energetyczne wink wiec robie kursy smile

pozdrawiam
Marian wink

Do góry
#3100662 - 01/05/2009 04:58 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Marian]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Miałem nic nie pisać i czekać cierpliwie ; ) ale lupus po jakiego ch.ja piszesz takiego długiego posta jak w nim nie zawarłeś znów żadnej informacji KIEDY dostane nagrode i CZY wogole jest zamówiona. Sorry rozumiem że jesteś zapracowany ale zaraz sie okaże, że to nasza wina, że nia ma jeszcze paczek.

Originally Posted By: lupus
Po trzecie jak wiadomo przez pewna opieszałość jednego z was


Rozumiem, że to do mnie 5 czy 6 dni to opieszałość? A jak nazwiesz 3 miesiące bez żadnej wiadomości na GG choćby, nagordy zamówione musisz sie uzbroic w cierpliwość, może to potrwać przypuśćmy 3 tygodnie. Miałem nic nie pisać, ale to już jest denerwujące, zamiast wypłacić kase ludziom to będe czekał pół roku, jak dobrze pójdzie chyba, że przez "przypadek" na Poczcie zaginie nagroda, a nie wykluczam takiej opcji po tym co tu sie wyprawia.

Do góry
#3100697 - 01/05/2009 05:26 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Chorwat]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Uprawnienia energetyczne jesli o tym mowa o czym mysle to sa one ch warte, przynajmniej na chwile obecna wink Gadanie, strasznie, a zycie jak zwykle zwerifykowalo wszystko.
Kupujacy, notariusze, wszyscy to olewaja, kolejny martwy przepis smile
Szczegolnie przy nieruchmosciach na rynku wtornym.

Ja swoje zrobilem, zamowic zamowilem, zaplacic zaplacilem i czekam smile
Z firmy zajmujacej sie przepakowywaniem tez nie zamierzam wiecej korzystac.
I tez czekam, bo moje ciuchy tez tam ida, spodenki, polowke i bielizne.

Sklepy USA to nie sklepy w PL gdzie towar lezy na polkach i nie schodzi, wiem, bo od 2 miesiecy poluje na Rashguarda, i juz 2 dostawy byly i za kazdym razem na pniu ludzie wykupuja.
Nawet na ebay lipa totalna smile Zostaly tylko Ski.

I nigdzie nie pisalem, ze to Twoja czy Twoja wina, ze paczka dluzej idzie nie jestem hiportyta jak Marian wink

Do góry
#3100699 - 01/05/2009 05:27 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: Chorwat]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
Lupus to moze nam przedstaw historie tych paczek od momentu kiedy wszyscy trzej wybralismy nagrody?
Czy przesylki z USA zawsze tak dlugo ida? Nie wydaje mi sie;)

Jesli faktycznie doplacales do tej mojej nagrody to podaj nr konta a oddam co do grosza (nawet po lekko zawyzonym kursie dolca wink )
A to ze Marian popsul mi niespodzianke to jakos przezyje laugh

Do góry
#3100736 - 01/05/2009 05:45 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: lupus]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: lupus
Uprawnienia energetyczne jesli o tym mowa o czym mysle to sa one ch warte, przynajmniej na chwile obecna wink Gadanie, strasznie, a zycie jak zwykle zwerifykowalo wszystko.
Kupujacy, notariusze, wszyscy to olewaja, kolejny martwy przepis smile
Szczegolnie przy nieruchmosciach na rynku wtornym.

Ja swoje zrobilem, zamowic zamowilem, zaplacic zaplacilem i czekam smile
Z firmy zajmujacej sie przepakowywaniem tez nie zamierzam wiecej korzystac.
I tez czekam, bo moje ciuchy tez tam ida, spodenki, polowke i bielizne.

Sklepy USA to nie sklepy w PL gdzie towar lezy na polkach i nie schodzi, wiem, bo od 2 miesiecy poluje na Rashguarda, i juz 2 dostawy byly i za kazdym razem na pniu ludzie wykupuja.
Nawet na ebay lipa totalna smile Zostaly tylko Ski.

I nigdzie nie pisalem, ze to Twoja czy Twoja wina, ze paczka dluzej idzie nie jestem hiportyta jak Marian wink

nie wiem czy wiesz(ale widze ze nie) ale w tym momencie Energetyka jest jedna z najbardziej rozwijajaych sie gałezi przemysłu wink wiec uprawnienia te ktore zrobilem sa dla mnie bardzo przydatne wink no ale to Ci akurat wybacze bo skad taki czlowiek jak Ty moze o tym widziec(skoro nie mial nic wspolnego z Energetyka) smile
z kolei nie przejde obok tego ze nazywasz mnie hipokryta-nie wiem czy wiesz ale slowo to oznacza cytuje uwaga:obłudnik, człowiek fałszywy, dwulicowy! hmmm...powiedz mi jak nie znajac kogos mozesz tak o kims powiedziec! predzej ja bym mogl Ciebie tak nazwac bo odkad zamowilismy nagrody to krecisz na maksa smile no ale mimo wszystko nie nazwe Cie tak,bo potraktuje to u Ciebie jako chwile slabosci! pewnie jestes zmeczony po pracy(bo w koncu nie pierdzisz w stolek) laugh

Do góry
#3100750 - 01/05/2009 05:49 Re: Dyskusja o The Ballers [Re: oki]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
W tej kwestii jestemy kwita, koszt samej koszulki byl identyczny jak w tamtym sklepie, gdzie pierwotnie miala byc zamawiana smile
Nie pekaj, dolozylem do konkursow juz kilkaset zl, przezyje kolejne wink

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, rafal08, burbon, VVega, czubek, wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, igea23, Platini), 2202 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581220 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49