Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#267148 - 06/01/2005 11:21 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
ambasadorze - chiałem ci odpowiedzieć na priv, ale pojawia się komunikat: "This user has exceeded their private message quota and may not receive any new private messages."
W takim razie odpowiem ci tu: nie, nie powinno być tam "pl" w adresie.

pozdrawiam!

Do góry
Bonus: Unibet
#267149 - 07/01/2005 21:54 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
ambasador Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 3353
Skąd: zagranica
. . . . .
>>> WSPOLPRACA

oficjalni wspolpracownicy ambasady (nabor trwa):
Coin
Mitul
Pitersson
radmi

moderatorzy STOPROCENTONLY, dyzury:
tydzien 501 . . . . . radmi
tydzien 502 . . . . . Pitersson
tydzien 503 . . . . . Mitul
tydzien 504 . . . . . ?
tydzien 505 . . . . . ?
. . . . .

Do góry
#267150 - 07/01/2005 22:14 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
ambasador Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 3353
Skąd: zagranica
. . . . .
>>> REGULAMIN

sprawe absencji, deklaracji, zawieszania, wykluczania itp trzeba rzeczywiscie wyjasnic
moim zdaniem regulamin jest jednoznaczny
jezeli jednak istnieje mozliwosc dowolnych interpretacji to moze trzeba tekst przeredagowac

zasada jest prosta:
po polrocznej przerwie w typowaniu powracajacy typer traktowany jest jako nowy
czyli absencja 26 tygodni zeruje konto typera
i nie wazne jest co bylo powodem tej absencji:
> wykluczenie karne (pudlo typera kat a, dwa pudla z rzedu typera b)
> wykluczenie dyscyplinarne (proba oszustwa itp)
> wykluczenie na wlasne zyczenie

zawieszanie po 13 tygodniach zostalo podyktowane sytuacjami kiedy nowy typer po oddaniu jednego lub kilku typow wycofywal sie z typowania
utrzymywanie w rankingu ''martwych dusz'' przez pol roku jest klopotliwe dla prowadzacych i chyba tez wykrzywia ranking
jezeli ktos przez kwartal milczal to zakladamy, ze juz nie powroci do typowania

zawieszenie polega na chwilowym wykresleniu z rankingu az do czasu ewentualnego powrotu

deklaracja checi uczestnictwa powstrzymuje zawieszenie i typer nadal egzystuje w rankingu
definitywne wykluczonie nastepuje po 26 tygodniach nietypowania (niezaleznie od jakichkolwiek deklaracji)

deklarowac mozna, rowniez ze sie nie bedzie typowalo i wowczas traktowane to jest jako prosba o wykluczenie (na wlasne zyczenie)
i tak postapimy z dampanem (nie pojawi sie w nastepnym rankingu)
. . . . .

Do góry
#267151 - 10/01/2005 11:54 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
radmi Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 878
Skąd: Poznań
ambasadorze jestem do dyspozycji w tygodniu 504.
Pitersson powodzenia w tygodniu 502. W razie problemów służę pomocą.

Pozdrawiam
radmi

Do góry
#267152 - 10/01/2005 21:48 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Podoba mi sie pomysl nagradzania kwartalnego typera z najdluzsza seria. Uwazam ze pewnym niedopatrzeniem bylo nie nagrodzenie takiego wyczynu w zeszlym roku. Mozna bylo to zrobic dodajac czesc tego co zostalo rozdzielone na pierwsza czworke. Ale to juz minelo i nie ja jestem od rozdzielania.
Mam pytanie odnosnie obecnego nagradzania.
Jest napisane :
"... na nagrode specjalna (nagroda dla typera, ktory w tym roku bedzie mial najdluzsza serie trafionych typow..."

po czym :
"...aktualna kolejka do pierwszej nagrody kwartalnej..."

I czegos tu nie rozumiem. Jezeli to jest nagroda za ten rok, to jak to jest mozliwe zeby juz bylo po 6 czy 8 trafnych typow pod rzad ?
A jezeli liczony jest rowniez zeszly rok(tylko dlaczego), to czemu nie ujeci sa np.B01 marcys z osmioma czy tym bardziej A01 michel85 z czternastoma dobrymi typami. Przeciez z tego co widze w rankingu, to nie mieli wpadki.
Czy jezeli teraz(w tym roku) podadza typ, to automatycznie wejda na liste ?
I jezeli michel85 poda jeden dobry typ, to bedzie mial serie 15 bez pudla. Czyli bedzie sie juz liczyc rekord 15 na ten rok{"...decyduje data bicia rekordu...). Ale jezeli pozniej nie odda ani jednego dobrego typu czyli zostanie z jednym trafnym typem w tym roku, a jakis "new" bedzie mial wszystkie typy od poczatku roku trafne, to i tak przegra "new" ?


I jeszcze pytanie odnosnie rankingu. Jezeli jest dwoch lub wiecej typerow z taka sama iloscia punktow, to co decyduje o ich kolejnosci w rankingu ?


lajkonik

Do góry
#267153 - 10/01/2005 22:45 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
ambasador Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 3353
Skąd: zagranica
. . . . .
>>>NAGRODA

lajkonik, jak sam zauwazyles, decyduje data bicia rekordu i to jest odpowiedz na wszystkie twoje pytania
tzn nie jest wazne kiedy typer zbieral swoje trafne, wazne jest kiedy (bedac na fali) bil rekord
kolejke do nagrody zestawilem wiec sposrod typerow typujacych trafnie w tygodniu 501

jezeli michel85 ustabilizuje sie na poziomie 15 typow to zdobedzie nagrode specjalna o ile nikt go w tym roku nie pobije
mamy jeszcze 51 tygodni do konca wiec jest czas nawet na przeskoczenie dampana

odnosnie rankingu:
przy rownych punktach decyduja odpowiednio: rezultat, trafnosc, ilosc trafnych typow, staz i na koncu rzuty karne tzn alfabet
juz przy kilku oddanych typach szansa na rowne punkty jest znikoma - liczymy je bardzo dokladnie
przyklady:
lajkonik ma w tej chwili dokladnie 62,265625 pkt
elenes 62,3786982248521 pkt
. . . . .

Do góry
#267154 - 11/01/2005 08:58 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:

. . . . .
>>>NAGRODA
jezeli michel85 ustabilizuje sie na poziomie 15 typow to zdobedzie nagrode specjalna o ile nikt go w tym roku nie pobije
mamy jeszcze 51 tygodni do konca wiec jest czas nawet na przeskoczenie dampana
. . . . .




Mialem na mysli nagrode kwartalna. Jak dla mnie jest to dosc dziwne, ze nagrode kwartalna za rok 2005 moze nie zdobyc osoba ktora odda np.13 dobrych typow tylko ta ktora odda 1 lub 2.

To samo tyczy sie nagrody glownej.
Zgadzam sie z Layonik'em(nie jestesmy ta sama osoba, nawet sie nie kontaktujemy ze soba), i rowniez apofis o tym wspominal.
Jezeli ja oddalem w roku 2005 (kalendarzowym) dwa typy z ako 1,9 i 2(obydwa trafne) a inna osoba oddala typ z ako 1,22 to znaczy ze jest ode mnie dwa razy lepsza ?
Jezeli to jest ranking za rok 2005, to na moim przykladzie
widac ze cos jest nie tak.
Typ na ten rok na tydzien 501 z ako 2 dal mi 4 punkty a typ z ako 1,01 da "new" 101 punktow.
Patrzac na podsumowanie pierwszego tygodnia, widac ze typerzy ktorzy dali poprawny typ, sa "gorsi" od tych ktorzy spudlowali.
Wychodzi na to ze koncowy rankig STOPROCENTONLY 2005 moze sie miec nijak do rzeczywistych osiagniec w tym okresie.

lajkonik
(podawalem to na swoim przykladzie, zeby nie bylo pozniej pytan czemu akurat wzialem tego a nie innego typera)

ps.
I nie chodzi mi o mnie, bo ja i tak widze, co chwile jestem "na wylocie", wiec nie wiem czy wogole dotrwam(do czegokolwiek). (to do nagrody kwartalnej)
Rowniez nie chodzi mi o nagrode glowna, bo ambasada mogla zauwazyc ze do zadnego zerowania nie dazylem, chociaz z premedytacja i czystym kontem moglem wrocic w podobnym okresie co dampan i przy odrobinie szczescia nowy rok zaczynac od pelnej stoweczki(pkt).

Do góry
#267155 - 11/01/2005 09:11 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:

. . . . .
odnosnie rankingu:

juz przy kilku oddanych typach szansa na rowne punkty jest znikoma
. . . . .




Pytalem o to, poniewaz akurat tej znikomosci nie zauwazylem.
62pkt dwa razy, 77pkt dwa razy, 82pkt dwa razy, 84pkt trzy razy.
To pytanie bylo tak ogolnie jak na to patrzec.

lajkonik

Do góry
#267156 - 11/01/2005 10:16 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Wypowiem się tutaj, żeby nie zaśmiecać tematu z typami.

lajkonik, każdy kij ma dwa końce. Jeżeli nagrodę za ten kwartał dostanie ktoś, kto trafił tylko jeden typ a większość trafił w poprzednim kwartale - to kończy sie jego seria i jest tak jakby zaczynał jako nowy. Natomiast ktoś nowy zaczyna typowanie w tym kwartale i trafia wszystko pod rząd - w takim wypadku pierwsze jego trafienie w następnym kwartale może dać mu wtedy wygraną. Czyli generalnie nagrody będą otrzymywać skuteczni typerzy i tak czy siak najlepiej trafiać wszystko pod rząd .
BTW ja też jestem zdania że nagroda za dany kwartał powinna iść do tego który miał najdłuższą serię w danym kwartale, a nie generalnie najdłuższą, ale skoro zasady są inne to nic tutaj nie poradzimy. Siła wyższa (ambasada)!

Do góry
#267157 - 11/01/2005 10:40 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:

BTW ja też jestem zdania że nagroda za dany kwartał powinna iść do tego który miał najdłuższą serię w danym kwartale, a nie generalnie najdłuższą, ale skoro zasady są inne to nic tutaj nie poradzimy. Siła wyższa (ambasada)!




No wlasnie, ja tez tak uwazam.
I jeszcze slowko odnosnie generalnego rankingu.
Jezeli to ma byc 2005 to dlaczego sa liczone "jakies" typy z roku 2004 skoro bylo powiedziane
Quote:


U W A G A

niniejszym zamykamy temat/tydzien 453
i tym samym rok 2004



.
A jezeli to nie jest tylko 2005, to dlaczego nie sa brane pod uwage typy z lat poprzednich 2003,2002,2001...
Jezeli skupiamy sie na jakims okresie, to powinnismy sie tego trzymac. A jezeli nie, to patrzmy na "caloksztalt"(tego co mozna wziac pod uwage) ktory o wiele wiecej powie niz jakis wybiorczy jeden rok.
Dam teraz przklad wolt'a, 2004 mial gorszy, ale 2003 mial bardzo dobry, ten rok tez dobrze zaczal, ma cztery trafne z rzedu, ale tula sie gdzies z mala literka b z 75pkt. A osoba ktora podala tylko jeden typ ma juz np. 180 pkt.
Ale mimo slabszego okresu, wolt w 2004 utrzymal sie w temacie. A osoba ktora sie nie utrzymala, bo wyleciala za kiepskie typy, od razu jest lepsza bo sie "wyzerowala".
Czyli wszyscy moga zrobic to co dampan, jak cos pojdzie nie tak, zapytac kiedy im sie wyzeruje, i wrocic z nowym kontem. O to tu chodzi ?

lajkonik

Do góry
#267158 - 11/01/2005 10:56 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
Petroniusz Offline
addict

Meldunek: 17/07/2003
Postów: 527
Skąd: Dolny Śląsk
Ja chcę zaproponować w tym roku i na stale prog 26 typow zeby dostac sie do kategorii Aa, bo wg mnie np 16 typów czyli ok 4 miesiecy typowania to za malo zeby sie do niej dostac. Poza tym granica nie bylaby "plynna" a jasno ustalona(mniej zabiegow technicznych).Pozdrawiam.

Do góry
#267159 - 11/01/2005 21:33 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Co do sztywnosci granicy pomiedzy A i B, to uwazam ze wlasnie teraz po wprowadzeniu pewnych innowacji w regulaminie, chodzi mi o pudlo przy malym a, granica ta powinna byc wlasnie plynna ze wzgledu na mozliwosc wiekszej rotacji. Czyli taka jak do tej pory. Ten punkt wydaje mi sie dobry.

lajkonik

Do góry
#267160 - 11/01/2005 21:40 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
Buncols Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 66
A ja jestem wręcz przeciwnie za wprowadzeniem minimum 26 typów aby dostać sie do Aa ,chodzi mi również o to co się teraz dzieje - w tym roku typowałem źle to lepiej wyzeruje sobie konto i potem bardzo szybko wejde do rankingu z czystym kontem i mam wieksze lub mniejsze szanse na wysoka lokatę i szybsze dostanie sie do Aa, bo nie obciazam granicy wejscia"starymi" swoimi statystykami, a co z tymi co zachowuja ciągłość i typują rok po roku...w bardzo prosty i oczywisty sposób tracą...to jest nie w porządku.

Do góry
#267161 - 11/01/2005 22:00 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Buncols juz pisalem o tym elaboraty, ale juz rozpoczelismy nowy sezon, niektorzy juz skonczyli druga kolejke i co w trakcie zmieniac zasady ? Na zlosc komu ? Przeciez ludzie tak zrobili wlasnie ze wzgledu na zmiany regulaminowe. Temat "zerowania" byl dokladnie wytlumaczony przed rozpoczeciem tygodnia 501 wiec dlaczego wtedy NIKT nic nie powiedzial ? To co sie teraz dzieje uwazam za rzecz zupelnie "normalna". Na temat zmian napisalem juz bardzo duzo, co mi sie podoba a co nie. Ale jak slusznie zauwazyl pitersson, one sa i juz, czy nam sie to podoba czy nie i wlasnie do tych zasad ludzie sie stosuja. Natomiast zmiany w trakcie trwania tematu, gdy wiele osob juz sie do nich podporzadkowalo, uwazalbym za conajmniej nie wporzadku. A Ty teraz negujesz osoby za to ze stosuja sie do regulaminu. Trzeba bylo o tym pomyslec przed rozpoczeciem. A teraz uwazam to za propozycje na rok 2006.

pozdrawiam
lajkonik

Do góry
#267162 - 11/01/2005 22:02 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
ambasador Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 3353
Skąd: zagranica
. . . . .
>>> REGULAMIN

nie wiem czy uda mi sie odpowiedziec na wszystkie poruszane kwestie
krotko:

to co napisze nie bedzie byc moze popularne - STOPROCENTONLY nie jest konkursem!
chodzi nam o wyszukiwanie pewniakow i znalezienie sposobu na ich bezpieczne wykorzystanie
ranking ma funkcje pomocna (uboczna) i ulatwia ocene ryzyka przy korzystaniu z typow poszczegolnych autorow

oczywiscie klasyfikacja typerow, wymyslane nagrody itp prowokuja/mobilizuja do rywalizacji
i bardzo dobrze - teoretycznie powinno to podwyzszac poziom typowania

nie ma powodu zeby ciaglosc tematu przerywac zerowaniem kont kalendarzowo (np raz w roku)
ranga typera nie zmienia sie z dnia na dzien, na swoj status trzeba pracowac miesiacami
natomiast jezeli delikwent ma przerwe pol roku to zerowanie jest uzasadnione
powracajacy to nowy typer, ktory sie czegos nauczyl
fakt, ze redukujemy ogony (stare typy) podyktowany jest tym, ze typerzy sie rozwijaja (lub tez zatracaja wyczucie) wiec dobrze jest odswiezac ocene
idealnie gdybysmy mogli na biezaco ucinac ogon - z przyczyn praktycznych robimy to raz w roku

lajkonik, punkty punktom nierowne - dlatego mamy trzy kategorie
poza tym gdybys trafil od dzisiaj 26 typow (1,30) to dorabiasz sie 94,6 punktow i zajmujesz miejsce w pierwszej dziesiatce
w roku 2006 kasujemy ci typy 2004 i jestes mistrzem nie do pokonania (czyli predzej czy pozniej bedzie nagrodzone/docenione twoje wspaniale typowanie)

granica A/B powinna byc elastyczna bo nie wiemy jak temat bedzie sie dalej rozwijal - moze nas zostac 20 typerow lub przybyc 200 - wowczas sztywne granice moga byc bardzo niesprawiedliwe

na koniec
nie trzymajmy sie formaliow, nagroda kwartalna jest to haslo i nie musi dokladnie odpowiadac osiagnieciom z tego okresu kalendarzowego
podobnie koncowy ranking 2005 nie bedzie sie odnosil wylacznie do typow tegorocznych natomiast bedzie ilustrowal poziom typerow (wypracowany przez dwa lata) po zakonczeniu tygodnia 552
ponadto nie widze nic zdroznego w tym, ze niektorzy typerzy wykorzystuja regulamin na swoja korzysc
(w ostatecznym rachunku prowadzi to chyba do pewniejszego typowania)

chetnie wypowiedzialbym sie obszerniej (moze w koncu bede mial wiecej luzu)
. . . . .

Do góry
#267163 - 12/01/2005 08:17 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Trzeba przyznac ze ambasador jest wybitnym dyplomata.

Jezeli by jeszcze byla odpowiedz dotyczaca nagrody specjalnej.
W regulaminie stoi "...wprowadzilibysmy trzy kwartalne nagrody (po tygodniu 513, 526 i 539) za najdluzsza serie bezpudlowa w danym kwartale (decyduje data bicia rekordu)..." , a co z tygodniem czwartym ? Dlaczego on ma byc pominiety ? Jezeli ktos zakonczy ladna serie akurat w tym tygodniu to dlaczego ma byc dyskryminowany ?
Przciez zakonczenie w ostatnim kwartale dlugiej serrii, nie oznacza ze bedzie to najdluzsza seria w roku.



Wracajac do tematu nagrody glownej, poniewaz zbliza sie weekend i mozna by ewentualnie cos zagrac.
Dopoki nie zostana ustalone/zwryfikowane zasady, mozemy trzymac sie dotychczasowych. Sa obiecane statystyki, ale musimy troche poczekac na wyniki. Niestety kazdy sobie zdaje sprawe ze najmniej czego posiadamy to wolny czas.
Na razie moge np. inwestowac po 1/5 kapitalu nagrodowego ktory posiadam czyli 12 PLN.
Przypominam ze nominowac moga osoby z Elity :
A01 michel85
A02 Dev
A03 TaMaR
A04 mar99-
A06 radmi
A08 Snajper2

biorac pod uwage wszystkie podawane typy w temacie .
Za sugestiami wuzz'a, proponowalem rowniez, zeby bankierzy mogli rowniez miec do wyboru propozycje typerow ze skutecznoscia conajmniej 80%(ale nie dostalem odpowiedzi).
W tej chwili byl by to jeszcze A07 Coin.

Prosze o wypowiedz na ten temat, nie tylko ambasador'a.
Oczywiscie dyskusja na temat nagrody jest caly czas otwarta, wiec im wiecej sugestii tym lepiej.

lajkonik

Do góry
#267164 - 12/01/2005 08:57 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:

a co z tygodniem czwartym ?




upss
mialo byc z czwartym kwartalem.

lajkonik

Do góry
#267165 - 12/01/2005 17:41 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
tip Offline
journeyman

Meldunek: 04/01/2004
Postów: 74
Skąd: Poland
tak czytam te powyzsze teksty i zastanawia mnie czemu dopiero teraz tak ta dyskusja sie podniosła. Wg mnie co do sprawy "wyzerowywania" to jest bardzo proste rozwiazanie... nie powinno tego byc!!! jeśli ktos już raz zagrał to gra i gra z tym co kiedyś tam ugrał. Nie wiem czy to jest możliwe do wykonania, ale poprostu nie trzymac w rankingu osób które np. nie typują przez 10 tygodni (jest to ponad dwa miesiace) ale ich dorobek nieustannie trzymac w archiwum "naszej" firmy i gdy taka osoba w obojętnie jakim momęcie wraca do gry, obojętnie czy po 26 czy 46 tygodniach od ostatniego typowania to powraca do swojego rankingu i nie bedzie czegos takiego ze ktos wyczekuje 26 tygodni i zaczyna od zera!!

Druga sprawa to sprawa dotycząca kasacji osiagnięć z... (przed kilku lat ) Jest taki zapis i jest on bardzo potrzebny, bo ten ranking najlepszych nie ma byc archiwalny, ale w miare "aktualny" i sądzę że jeśli ktos np. cztery lata temu miał super wyniki i przykładowo był w ścisłej czołówce a następnie miał spłabsze lata to nie powinnien taki ktos sie dziwic że tak raptownie spada w klasyfikacji... i taka redukcja moim zdaniem jest potrzebna na początku kazdego roku, nikt nie powinien sie po takim czyms czuc pokrzywdzony

Kolejna sprawa to taka aby konkursu nie wygrywały osoby przypadkowe (nie mówie ze takie cos ma miejsce). Zmniejszym bym ekskluzywną grupę A. Grupa tych typerów powinna byc grupą reprezentacyjną "naszej" firmy. Aby to osiagnąć wprowadziłbym cos takiego, że do tej grupy moze wejsc tylko i wyłącznie osoba, która ma minimum 30 typów!!! i drugą rzeczą jaką bym wprowadził to to że ta grupa A liczyła by tylko 20 osób, a reszta znajdowałaby sie w grupie typerów B no i dla "najmłodszych" w naszef firmie byłaby kategoria C. Oczywiscie koniecznie byłyby dalej kategorie A, a, B, b...


pozdrawiam i proszę o opinie na ten temat naszego prezesa


Edited by tip (12/01/2005 17:45)

Do góry
#267166 - 12/01/2005 17:50 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
tip przeciez dwa posty wyzej "prezes" juz sie na ten temat wypowiedzial. Nie czytales jego postu ?

lajkonik

Do góry
#267167 - 13/01/2005 00:34 Re: S T O P R O C E N T O N L Y . . . sprawy organizacyjne
ambasador Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 3353
Skąd: zagranica
. . . . .
>>> NAGRODA

lajkonik, masz racje
do czasu ustalenia nowych zasad obstawiania nagrody mozemy jechac tak jak dotychczas (moze z lepszym rezultatem)
jedyna modyfikacja byloby stopniowe wprowadzanie ''planu wuzza''
moze ktos mialby czas sformulowac konkretna propozycje tej modyfikacji?

odnosnie czwartego kwartalu to nie wiem czy w zwiazku z koncowa rywalizacja (nagrody glowne, nagroda specjalna) nie bedzie za malo miejsca na kolejna nagrode kwartalna
chodzi nie tylko o koncentracje ale rowniez o kase - moze sie zdazyc, ze nagroda kwartalna bedzie wyzsza od rocznej, laureaci nagrod glownych moga sie tez poczuc pokrzywdzeni, ze jakis kwartalnik zmniejsza pule nagrod o 10-20%
. . . . .

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49