Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2707540 - 06/11/2008 20:01 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
"I gave my hundred percent today, but she played well," said Ivanovic, who was reluctant to complain about her health but admitted a sore throat and its side effects were a factor. "It gives me some confidence, feeling like this but almost coming back, it's a positive thing.

"I think I can still qualify for the semis," she added, "but obviously the chances are very slim. A miracle has to happen. But for me it's a priority now to get better. Luckily I have the day off tomorrow, so hopefully I can."

te wypowiedz jak i poprzednia, ktora wkleilem(o jej niby kontuzji barku bo takie wypowiedzi mzona bylo przeczytac na quasiu \:D a byly to zwykle problemy z oddychaniem z ktorymi bez problemu mozna sobie poradzic ) tylko utwierdzają w przekonaniu ze moj typ na Ane przeciw Kuzi za wysoką stawke to dobre posuniecie

Do góry
Bonus: Unibet
#2707681 - 06/11/2008 22:18 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
mankiet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2001
Postów: 3015
Skąd: ROGOW MIASTO BOGOW
[quote=grzesol]No narazie "piękne" te mistrzostwa ale neistety tylko pod względem finansowym bo sportowym nie bardzo. Narazie bardzo słabe mecze nie mieliśmy jeszcze żadnego bardzo dobrego meczu z małą ilością UE.
1 dzień Jankovic i Zvonka
2 dzień Venus i ponownie Zvonka
Narazie jestem zadowolony z wyników ale przejdźmy do jutrzejszych spotkań.


Serena Williams-Venus Villiams 1
Pojedynek dwóch sióstr i inny wynik niż zwycięstwo Sereny będzie dla mnie dużą niespodzianką. Sugeruje się tu tylko i wyłącznie tym, że Venus chyba już na 100% wychodzi z grupy,a Serenka jeszcze musi powalczyć i ewentualna przegrana mogłaby ją pozbawić wyjścia z grupy na rzecz Dementiewej, która może wygrać z Safiną i później Sereną co jest według mnie mało prawdopodobne no ale po co ryzykować. Jako, że mecz Safiny jest później to lepiej żeby Venus i Serena się za bardzo nie przemęczały i spokojnie poszły pod prysznic obie z wyniku bardzo zadowolone \:\) Trzeba pomóc siostrze w potrzebie. Wyobraźcie sobie, że macie podobną sytuację gracie braterski pojedynek i jeden z was ma zapewniony awans, a drugi musi powalczyć czy zrobilibyście coś tak okropnego bratu jak pozbawienie go możliwości wyjścia z grupy bo ja nie \:\) Nawet gdybym brata bardzo nie lubił i tak bym mu podarował zwycięstwo,a tu jest przypadek inny bo obie siostry się bardzo lubią \:\)

Nie na 100% venus musi ugrac seta \:\)
Wiec ze beda 3 sety kurs 2.3 Gb
I serena - venus 2:1 kurs 3.75 GB

Do góry
#2708444 - 07/11/2008 03:15 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: mankiet]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Ale sie niektorzy przejechali piszac wlasny scenariusz tego meczu \:\) Ja radze pisanie scenariuszów pozostawic scenarzystą bo tenis to nie film :). Moje wnioski znowu byly trafne. Mecze siostr rzadza sie sowimi prawami i wszystko moze sie w nich zdarzyc. Przyklad mieliscie dzisiaj ale to tylko jeden z wielu.....( hocby osttanie US OPEN )Niby to co pisal grzesol i mankiet bylo logiczne \:\) Ale gdyby wszystko co jest logiczne w sporcie sie sprawdzalo to bylisbymy milionerami.
Jednoczesnie chcialbym ostrzec wszystkich prezd graniem na Vere Zvonarevą z Jankovic. Ta kontuzja plecow wcale nie musi byc powazna i popularna Janka moze "cudownie" wyzdrowiec do nastepnego meczu \:\) Dzis chodzac po korcie Serbka ograla beznadziejna Kuze wiec jej kolezanka Ana Ivanovic zrobi to takze bez problemu i potwierdzi swoje slowa ze nic nie odpusci \:\) I to wedlug mnei jest najleposzy typ na jutro mimo ze kurs na Ane caly czas rosnie ale co z tego? Przeciez dzis kurs na Serene spadl z 1.7 do 1.4 \:\) hehehe

Do góry
#2708835 - 07/11/2008 05:28 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Vendetta
Ale sie niektorzy przejechali piszac wlasny scenariusz tego meczu \:\) Ja radze pisanie scenariuszów pozostawic scenarzystą bo tenis to nie film :). Moje wnioski znowu byly trafne. Mecze siostr rzadza sie sowimi prawami i wszystko moze sie w nich zdarzyc. Przyklad mieliscie dzisiaj ale to tylko jeden z wielu.....( hocby osttanie US OPEN )Niby to co pisal grzesol i mankiet bylo logiczne \:\) Ale gdyby wszystko co jest logiczne w sporcie sie sprawdzalo to bylisbymy milionerami.
Jednoczesnie chcialbym ostrzec wszystkich prezd graniem na Vere Zvonarevą z Jankovic. Ta kontuzja plecow wcale nie musi byc powazna i popularna Janka moze "cudownie" wyzdrowiec do nastepnego meczu \:\) Dzis chodzac po korcie Serbka ograla beznadziejna Kuze wiec jej kolezanka Ana Ivanovic zrobi to takze bez problemu i potwierdzi swoje slowa ze nic nie odpusci \:\) I to wedlug mnei jest najleposzy typ na jutro mimo ze kurs na Ane caly czas rosnie ale co z tego? Przeciez dzis kurs na Serene spadl z 1.7 do 1.4 \:\) hehehe


No proszę Cię wszystko wskazywało na to, że Serena wygra. Kto mógł przypuszzcać, że Venus sprawi psikusa siostrze i może pozbawić ją występu w półfinale. Bo jak się okazało Demencja wygrała i mecz Dementiewej z Sereną będzie meczem o wyjście z grupy. Z jednej strony trzeba się cieszyć, że ustawki nie było i zwyciężył sport. No ale nie oszukujmy się wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że wygra Serena ale stało się inaczej mówi się trudno trzeba grać dalej \:\) To był specyficzny mecz bo grały ze sobą siostry i nie każdy mecz można tak logicznie rozpatrywać, ja jakbym grał z bratem tak jak wcześniej powiedziałem dałbym mu wygrać jakby on nie grał \:\) i jeszcze bym na tym zarobił hhehee no ale grała Venus i widocznie chciała coś udowodnić siostrze bo inaczej ciężko to wytłumaczyć. Oj neidobra siostra niedobra ciekawe jak teraz po meczu z sobą będą rozmawiać. Swoją drogą wcale według mnie Dementiewa nie jest bez szans w meczy z Sereną na pewno Serena jest faworytką ale Dementiewa jak zagra na swoim dobrym poziomie wygra spotkanie i przejdzie dalej i wtedy Venus Williams bęzie naprawdę przykro, że nie dała siostrze miejsca w półfinale chociaż kto wie czy się nie będzie cieszyć, że nie zagra z siostrą w możliwym finale chociaż w takiej formnie to spokojnie ograłaby Serenkę \:\) Dzisiejszy wynik bardzo mmocno mnei zaskoczył, mimo, żę już wiele w tenisie widziałem i to nie powinno dziwić to jednak ....... dziwi \:\)

Do góry
#2709070 - 07/11/2008 06:48 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
[quote=grzesolNo proszę Cię wszystko wskazywało na to, że Serena wygra. Kto mógł przypuszzcać, że Venus sprawi psikusa siostrze i może pozbawić ją występu w półfinale. [/quote]
Jak to kto \:\) ja \:\)
Serena awansuje bo wygra jutro z Elena \:\)

Do góry
#2709515 - 07/11/2008 22:15 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Jak wiecie moim glownym typem od kilku dni jest Ivanovic ale procz tego gram dzisiaj takiz aklad:

Williams-Dementieva(1set) typ:1 kurs1,62 stawka:6/10 expekt
H2H 4:2 dla Willimas i chciaz dwa ostatnie mecze wygrywala Dementieva to warto zauwazyc ze w kazdym z wymienionych 6 spotkan Rosjanka ani razu nie wygrala 1 seta
Dzisiejszy mecz jes bardzo wazny dla obydwu zawodniczek. Ta, która wygra awansuje do polfinalow. Za Sereną przemawia serwis i sila gry a za Dementievą poruszanie sie po korcie i kondycja. Serena odpuscila rozgrywane w Europie turnieje halowe przez co z jej przygotowaniem kondycyjnym jest nienajlepiej. Widac to bylo w 2 i 3 secie wczorajszego meczu z Venus gdzie Serena wyraznie opadla z sil. Gram na 1 set wlasie z tego wzgledu bo procz kondycji wszystko przemawia z wygraną Amerykanki. Dla mnie kluczowy bedzie serwis po którym Serena w swoim stylu bedzie konczyla akcje atomowym forhandem czy mocnym oburecznym backhandem

Do góry
#2709617 - 07/11/2008 23:11 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Ivanovic wycofala sie, Aga gra dzisiaj

Do góry
#2709754 - 08/11/2008 00:05 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: JuN]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
dalej z cyklu: Wycofała się...

teraz Serena Williams, kontuzja

zagra: Nadia Petrova

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, igea23, ElNinho[mmdea], Sony, alfa, Akhu, ANZELMO), 3512 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25