Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2734539 - 19/11/2008 18:06 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Zeby definitywnie zakończyć temat \:\)

Pisząc o przeciętnym kursie miałem na myśli ten, który był później, w granicach 1,65 - 1,7.

Do góry
Bonus: Unibet
#2734540 - 19/11/2008 18:09 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Mindman, po co Ty się w ogóle tutaj produkujesz skoro jak piszesz zrobiłeś sobie przerwe od buków?
Poza kąśliwymi uwagami nic nie wnosisz do tematu.

Do góry
#2734541 - 19/11/2008 18:15 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Giertyszek

Poza kąśliwymi uwagami nic nie wnosisz do tematu.




Ja proponuje żebyś przejrzał temat dokładnie.

PS przerwa od buków dyskwalifikuje mnie jako uczestnika dyskusji Twoim zdaniem? Bo z mojego punktu widzenia wywiązała się tu przed meczem dość ciekawa jak na warunki tego forum polemika, która myślę pomogła kilku osobom wyrobić sobie jakiś pogląd na opisywane spotkanie.

Do góry
#2734548 - 19/11/2008 18:22 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Teraz się obraz, i napisz jakie to forum jest złe i jaki jest niski poziom.
Nie grasz, dystkutujesz, a motywacji brak, opinia kogoś kto nie gra zawsze będzie miała tendencje do negacji.

Ot, taka dygresja, nie odpisuj, na priv też nic nie pisz bo skoro ostatnio nie odpisałem to i tym razem nie licz.

Po meczu nie liczy się czy kurs był do gry czy nie, liczy się czy wszedł.

Do góry
#2734557 - 19/11/2008 18:37 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Biszop]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Ciekawe czy mój poniższy post długo się utrzyma w temacie \:D

Originally Posted By: Biszop
Teraz się obraz, i napisz jakie to forum jest złe i jaki jest niski poziom.


\:\) Nie obrażam się. Na forum jest wiele rzeczy nie tak. Na forum jest coraz niższy poziom. Przykładowo Twój post wnoszący jakże wiele do tego tematu (przypominam jego nazwę: Puchar Ekstraklasy), nieprawdaż?

Originally Posted By: Biszop

Nie grasz, dystkutujesz


Przepraszam, myślałem, że po to jest forum \:D

Originally Posted By: Biszop
na priv też nic nie pisz bo skoro ostatnio nie odpisałem to i tym razem nie licz.


Przegiąłeś z jednym tekstem do mnie i wiesz, że tak było. Nie jestem gówniarzem żeby sobie na takie teksty do mnie pozwalać na forum. Zwróciłem Ci na to uwagę, kulturalnie - na priv, że sobie tego nie życzę.

Coś nie tak w związku z tym? To czy odpisałeś, czy nie to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

PS co wniosłeś TY do tego tematu poza postem, do którego się teraz odnoszę, a który ma tak wiele wspólnego z Pucharem Ekstraklasy?

Do góry
#2734561 - 19/11/2008 18:50 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Ja mam pytanie, skoro temat przewodni (PE) zszedł już na dalszy plan.

Czy trzeba grać by móc dyskutować? Może ktoś kto obecnie nie gra ma większą wiedzę na dany temat niż 5,10 osób które gra, czy nie jest tak?
Po to jest forum dyskusyjne by móc wyraźić swoje zdanie, swoją opinię i jak czegoś szukam (składów etc.) to mnie nie obchodzi czy ten kto je podał, czy odradził granie czego z jakiegoś względu, gra ten mecz czy nie.
Była dyskusja i bardzo dobrze, o to chodzi byle na temat!
Jest wiele tematów w tym dziale w których widzimy ogromne pustki, bądz też jedną czy dwie analizy na miesiąc, super.

Wracając do wczorajszego meczu ŁKS Łódź - Legia Warszawa było dramatycznie ale skończyło się (dla grających L) bardzo sympatycznie. ŁKS dawno nie strzelił dwóch goli, a gdy to zrobił potem stracił trzy \:D
Kto chciał to zagrał to nawet po kursie @2,00 potem kurs leciał na łeb, na szyję, i po kilku godzinach np w GB wynosił już @1,67.

Pozdrawiam Wszystkich

Do góry
#2734565 - 19/11/2008 18:57 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Prawie 20 minut Twoj post się utrzymał:D
Teoria spiskowa o kasowanych postach zaczyna się sypać ;\)

Spinasz się za mocno.
powtórze Ci ostatnie zdanie z mojego postu,

Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł.

Jak tego nie rozumiesz to ja nie mam zamiaru Ci tłumaczyć, "Panie długo siedzący w tym interesie" ;\)

Do góry
#2734576 - 19/11/2008 19:10 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Biszop]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

@Mindman nie raz i nie dwa przekazuje ciekawe informacje i spostrzeżenia do tematów polskiej piłki, więc nie rozumiem po co te kąśliwe uwagi @Biszop i @Giertyszek skoro Waszych postów próżno tu szukać

to chyba publiczne forum, czy też definitywnie już tylko prywatna enklawa?

chłopaki normalnie sobie dyskutują i polemizują, treść nie schodzi poniżej żadnej normy i chyba nie ma nikt nikomu nic za złe,

wystarczy poskakać po innych tematach by zobaczyć głupie potyczki demagogiczne i zero konstruktywnych wpisów i jakoś nikt problemu z tego nie robi,

teraz poproszę jeszcze o wrzut że nic nie wniosłem do tematu i karawana jedzie dalej

pozdrawiam

Do góry
#2734578 - 19/11/2008 19:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł.

Do góry
#2734580 - 19/11/2008 19:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: 19marcin08]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: 19marcin08

Po to jest forum dyskusyjne by móc wyraźić swoje zdanie, swoją opinię i jak czegoś szukam (składów etc.) to mnie nie obchodzi czy ten kto je podał, czy odradził granie czego z jakiegoś względu, gra ten mecz czy nie.
Była dyskusja i bardzo dobrze, o to chodzi byle na temat!

Jest wiele tematów w tym dziale w których widzimy ogromne pustki, bądz też jedną czy dwie analizy na miesiąc, super.




Dla tak myślących ludzi warto czasem coś napisać na forum ...

Cieszy, że jeszcze tacy istnieją.

@Biszop

Ciągnijmy dalej tę dyskusję (?), dzięki niej masz już dwa posty w temacie Puchar Ekstraklasy

Nigdzie się nie spinałem do czasu aż najpierw @Giertyszek napisał, że nic nie wnoszę do tematu (sugeruję żeby każdy tak nic nie wnosił do tematu, byłoby miło), a następnie Ty, którego w dziale liga polska widuje dwa razy do roku, zrobiłeś dokładnie to co często wypominasz innym:

nie napisałeś NIC na temat i odezwałeś się dopiero po meczu ... Winszuję.

Do góry
#2734583 - 19/11/2008 19:20 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Masz do postawienia na mecz kilka tysiecy oceniasz go inaczej, nie stawiasz nic oceniasz go zgoła odmiennie, myle się czy mam rację?
Nie neguję wiedzy Midmana, bynajmniej tylko albo bawimy się grając za drobne kwoty lub wcale albo traktujmy to poważniej.

Bez obrazy Panowie, rady kogoś kto sam przyznaje się że nie gra nie będą dobrymi radami mimo najszczerszych chęci których również nie neguje.

Zresztą nie wtrącałem się w dyskusję polska kopanka nie jest polem na którym mógłbym się wybitnie wykazać, ale gwoli ścisłości to ten którego bronisz zaczął po meczu tą dyskusję "Nie będę gratulował typu...", wiec powiadam raz jeszcze Po meczu nie liczy się czy typ był do gry czy ni, liczy się czy wszedł.

A Midman sam nakręca spiralę tekstai np: o kasowaniu postów, rozumiem że w bezradności skasuję posty czy cokolwiek podobnego.

Do góry
#2734585 - 19/11/2008 19:25 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Midman, ręce mi opadają, graj dalej ucieśnionego udając że nie rozumiesz,
mam już 4 posty, teraz zrobisz fikołka?
Z mojej strony koniec.

Do góry
#2734586 - 19/11/2008 19:28 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Biszop]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
\:\)

Myślę, że nikt tu nikogo nie przekona do swoich racji.

Zakończmy tą jałową dysputę.

Skupmy się na analizie i dzieleniu się wnioskami w działach tematycznych. I dyskutujmy na temat. Po to jest forum.



PS gdyby ktoś czuł, że MUSI \:\) jeszcze na coś zwrócić mi uwagę, to zapraszam na priv

PS 2 @mura i @marcin ---> dzięki za dobre słowo

Do góry
#2734651 - 19/11/2008 20:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Quote:
Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł.


no tak, raczej Ameryki to zdanie nie odkrywa.

90min raz daje, raz odbiera, to naturalne,
chyba nie ma co się kłócić po jednostkowym meczu, bo w sukcesie niezbędny jest również element szczęścia,

Quote:
Masz do postawienia na mecz kilka tysiecy oceniasz go inaczej, nie stawiasz nic oceniasz go zgoła odmiennie, myle się czy mam rację?


no tak,
jeśli masz na myśli parę tysięcy to dla większości jest to raczej "high stake", dla raczkujących (czyli młodych, czyli najczęściej dawców kapitału) zapewne kwota nieosiągalna

jeśli decydujesz się grać "high stake" (na szczęście grających all-in albo takich u których życie zależy od wyniku meczu jest raczej mało) to albo się na czymś znasz i wiesz co grać, albo sugerujesz się tzw ekspertami.

później dzielisz się (lub i nie) tym na forum, z wiadomych względów nie o wszystkich rzeczach opłaca się pisać na publicznych forach,

jeśli ktoś dzieli się swoją wiedzą i przemyśleniami to szybko będzie zweryfikowany przez tłum czy warto się liczyć z jego opiniami czy nie,

jeśli @Giertyszek opisze sytuacje np. w Jastrzębiu czy Bełchatowie i zaznaczy, że np. nie gra na Skre to nie sądze by była to bezwartościowa informacja, nawet jeśli nie zainwestuje, a tylko podzieli się informacjami, przeczuciem etc.

ot, takie luźne moje przemyślenia, gratuluje tym którzy grali Legię, zwłaszcza po kursach przed spadkami, ja nie grałem, tak jak i dziś nie gram GKS-u, no chyba że kurs spadnie jeszcze bardziej skandalicznie to wtedy X2, ale niestety mało poważnie a raczej small stake ;\)

Do góry
#2734690 - 19/11/2008 20:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Tak mura, tylko co innego jak ja napisze powiedzmy że nie gram na Skrę, tudzież nie gram nic w tym meczu, w wyniku informacji które mam, a co innego jak Mindman napisał że on w ogóle obecnie nie gra nic, więc tu jest zupełnie inna sytuacja i to jest niebo a ziemia.
Dlatego napisałem, że skoro nie gra nic u buków to po co tutaj prowadzi dyskusje na temat opłacalności grania po jakimś kursie, w dodatku po zakonczonym meczu - czyżby żałował że nie zagrał?

Do góry
#2734735 - 19/11/2008 21:04 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
[quote=mura]
Quote:

.
.
.
.
.
ot, takie luźne moje przemyślenia, gratuluje tym którzy grali Legię, zwłaszcza po kursach przed spadkami, ja nie grałem, takjak i dziś nie gram GKS-u, no chyba że kurs spadnie jeszcze bardziej skandalicznie to wtedy X2, ale niestety mało poważnie a raczej small stake ;\)



ale jakie będziesz miał ku temu przesłanki żeby grać na Lecha x2 ??? Czy sądzisz że grający tam chłopcy w większości rocznik 90 i 91 jest w stanie nawiązać rownorzędną walkę z ligowymi wyjadaczami nawet mogą być to rezerwowi z Bełchatowa ??? ...

warto dodać że nawet skład ME Bełchatowa ograł już Lecha ME wygrywając 2:0... Ci sami młodzieżowcy z Lecha przegrali np z młodzieżą Legii 2:0 gdzie 80% to nazwiska dla 99% kibicow zupełnie anonimowe , jedynie skojarzyć można Smolińskiego Wysockiego i Mikołajczaka z tego meczu. młodzież z Wisły wbiła w Poznaniu im 5 bramek...

TO Są JUNIORZY ponad połowa z nich nie kopnie nigdy piłki w seniorskiej piłce nawet na poziomie 3ej ligi , więc nie widze żadnych szans na to żeby cokolwiek ugrali w Bełchatowie...

kurs 1.50 więc widze pospolite rusznie i wiare w narodzie w potęgę węgla brunatnego ;D

ja proponuje handi

-2.0 po kursie 4.45 w betsafe lub -1.0 choć mało atrakcyjny kurs 2.5 rano jeszcze 3.1 w bet365.

Do góry
#2734754 - 19/11/2008 21:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
przecież tu nawet kurs 1.2 na Bełchatow byłby de facto mocno przeszacowany...więc nie dziwie się że buki poszły po rozum do głowy i większość wycofała to spotkanie z oferty.

w tym spotkaniu kwestią otwartą pozostają jedynie rozmiary porażki juniorow Lecha ...wydaje się że dysproporcja w umiejętnościach w d oswiadczeniu, ograniu, boiskowym cwaniactwie, warunkach fizycznych
powoduje że w Bełchatowie może być dzisiaj rzeź niewiniątek...więc na skromnym jednobramkowym zwycięstwie się nie skończy stąd najrozsądniej pograć handicap. może być pogrom

Do góry
#2734778 - 19/11/2008 21:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Ten slaby Lech jak piszesz zajmuje w tej lidze 2 miejsce co swiadczy o tym ze trzyma jakis poziom tak samo kazdy sie wypowiadal ze Lechia rozjedzie tego Lecha w 1 meczu Pucharu Ligi a kazdy wie jak sie skonczylo 0-0(pozniej walkower)Lech moze i nie ma w ME znanych nazwisk ,ale bedzie to mecz typowej walki chlopacy bede chcieli sie pokazac zapewne trener Bajor bo on bedzie zapewne ustal sklad powie im ze to sprawdzian dla nich zeby mogli sie pokazac nie uwazam zeby Belchatow gral swoim super skladem dlatego z checie gram +1 na Lecha z pocalowaniem reki...

Do góry
#2734801 - 19/11/2008 21:30 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
dodaj jeszcze, że Ci "młodzi chłopcy" z Lech otwierają tabelę ME, przedstawiłeś to tak, jakby dostawali bęcki od każdego...

Grałem na Bełchatów jak tylko pojawiły się mecze w ofercie, ale przestrzegałbym przed hurraoptymizmem i chwytaniem czego się da, kursy 1,5 wg mnie nie warte gry (i niech nikt nie pisze, że nie liczy się kurs, tylko wynik ;-)). Taka sytuacja była przerabiana w pierwszej kolejce i wyszedł mega zonk.

Do góry
#2734809 - 19/11/2008 21:32 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Dodam do tego ze Kotorowski Kucharski Kikut bede grac do tego mysle dojdzie jeszcze kilku zawodnikow ktorzy bede chcieli sie pokazac.Ktos pisal ze Kikut ost w Bytomiu zagral slaby mecz ok ale czym wiecej meczy bedzie wracal do swojej dyspocyzji tak jak dzis gdzie bedzie walka a Marcin taka lubi Kucharski tez potrzebuje gry wiec mysle ze maja oni cos do udowodnienia.Dla nich to nie tylko mecz o pietruszke ale chec pokazania sie.Ok moze ktos napisze po co im mecze w PE jesli juz graja na tylu arenach pilkarskich ale ci co chca sie pokazac dla nich to moobilizacja.Lech bedzie sie wzmacnial zawodnicy beda potrzeboac meczy a wlasnie ten puchar dae im wlasnie taka mozliwosc moze ide zlym tropem, ale sprobuje zagrac wlasnie tak

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sensei, VVega, alfa, Ojro, haczyk, burbon, forty, buko69, Irek, Igor, Sony, akagi, igea23), 3052 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583154 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07