Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2734819 - 19/11/2008 21:35 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Giertyszek
Tak mura, tylko co innego jak ja napisze powiedzmy że nie gram na Skrę, tudzież nie gram nic w tym meczu, w wyniku informacji które mam, a co innego jak Mindman napisał że on w ogóle obecnie nie gra nic, więc tu jest zupełnie inna sytuacja i to jest niebo a ziemia.
Dlatego napisałem, że skoro nie gra nic u buków to po co tutaj prowadzi dyskusje na temat opłacalności grania po jakimś kursie, w dodatku po zakonczonym meczu - czyżby żałował że nie zagrał?



Jako gracz, który ma już nabyte doświadczenie i wykazuje się solidną wiedzą, ma prawo wyrazić swoją opinię. Po drugie dywagacje na temat wątpliwej opłacalności tego typu zostały wyrażone przed rozpoczęciem spotkania i miał ku temu podstawę, nie wziął tego z powietrza. Każdy ma swój rozum i podejmie decyzję, czy weźmie to pod uwagę czy też stwierdzi, że ten wpis jest mało wartościowy. Ja osobiście cenię sobie spostrzeżenia Mindmana i mało mnie interesuje czy w danym momemncie jest w grze czy obserwuje to wszystko z boku. Jego wiedza jest niepodważalna i bezcenna. Po co robicie z igły widły...

Do góry
Bonus: Unibet
#2734825 - 19/11/2008 21:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Originally Posted By: McDziarz
przecież tu nawet kurs 1.2 na Bełchatow byłby de facto mocno przeszacowany...więc nie dziwie się że buki poszły po rozum do głowy i większość wycofała to spotkanie z oferty.


czyli np, jaki ? bo każdy z liczących się booków, którzy mają w ofercie ten puchar nie zdjęli go, co więcej Bwin proponuje 1.7, czy czasem nie pograłeś już tego meczu i w Twoim opis nie załączył się "syndrom większego przekonania po zagranym zakładzie ?" ;>

Do góry
#2734854 - 19/11/2008 21:59 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Kellthorn]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ok juniorzy Lecha ugrali wielce chwalebny remis z Lechią Gdańsk...tylko spojrzcie prosze na skład Lechii z tamtego meczu...
***/mecze_druzyna.php?id=165&id_sezon=73 wybitnych graczy pierwszoligowego formatu w nim nie widze ...

Bełchatow już 3 razy w tej rundzie wychodził zwycięzko w potyczkach z Lechem...liga PE i ME , tym razem będą mieli mocno ułatwione zadanie więc wszystko wskazuje na to że kolejny raz odprawią poznaniakow z kwitkiem.

Poprostu mają szeroką i w miarę solidną kadrę jak na polskie warunki. Jest kogo wystawić przeciw młodzieżowcom z Lecha ;\)
kilku graczy na zgrupowaniu ale reszta do dyspozycji trenera

Bramkarze

Krzysztof Kozik
Rafał Misztal
Łukasz Sapela

Obrońcy

Edward Cecot
Marcin Drzymont
Grzegorz Fonfara
Piotr Klepczarek
Paweł Magdoń
Dariusz Pietrasiak
Jacek Popek
Jhoel Alexander Herrera Zegarra
Jakub Tosik


Pomocnicy

Mateusz Cetnarski
Bartłomiej Chwalibogowski
Janusz Gol
Łukasz Garguła
Tomasz Jarzębowski
Piotr Kuklis
Krzysztof Michalak
Patryk Rachwał
Tomasz Wróbel
Krzysztof Janus
Kamil Poźniak


Napastnicy

Paweł Adamiec
Carlo Yair Costly Molina
Janusz Dziedzic
Dawid Nowak
Mariusz Ujek

Do góry
#2734905 - 19/11/2008 22:56 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Sporo już napisano na temat dzisiejszego Bełchatowa.

Na pewno Młody Lech to zdolna młodzież o czym świadczą ich wyniki z innymi rówieśnikami, ale ... No właśnie - rówieśnikami.

W PL póki co jest spora różnica nawet pomiędzy średnio ogranym ligowcem, a młodym z ME. Smutne, ale prawdziwe.

Nie ma jeszcze 18-tki meczowej Bełchatowa. Na pewno zabraknie w niej jednak kadrowiczów: młodzieżowych - Cetnarskiego i Poźniaka i "dorosłych": Garguły oraz Costly'ego, a także kontuzjowanego Drzymonta. Zagrać za to mają testowani Chałas i Kalkowski.

Lech - wiadomo, młodzież + Kikut,Kucharski,Kotor.

Lech w meczach wyjazdowych PE zremisował w Gdańsku i wyraźnie przegrał w Gdyni.

Teraz wyjazd dalszy, a rywal jakby odrobinę lepszy, względnie na tym podobnym poziomie co poprzedni przeciwnicy ;\)

Jak dla mnie Nowak&Wróbel coś mogą ustrzelić \:\)

Do góry
#2735383 - 20/11/2008 02:54 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: CANTORO
Ten slaby Lech jak piszesz zajmuje w tej lidze 2 miejsce co swiadczy o tym ze trzyma jakis poziom tak samo kazdy sie wypowiadal ze Lechia rozjedzie tego Lecha w 1 meczu Pucharu Ligi a kazdy wie jak sie skonczylo 0-0(pozniej walkower)Lech moze i nie ma w ME znanych nazwisk ,ale bedzie to mecz typowej walki chlopacy bede chcieli sie pokazac zapewne trener Bajor bo on bedzie zapewne ustal sklad powie im ze to sprawdzian dla nich zeby mogli sie pokazac nie uwazam zeby Belchatow gral swoim super skladem dlatego z checie gram +1 na Lecha z pocalowaniem reki...


Mam nadzieje ze kazdy skorzystal i zagral na tego slabego Lecha kursy spadaly a ja systematycznie dokladalem swoje jednostki i okazalo sie slusznie.Gks to tylko Polska druzyna ktorej wartoscia nie jest jakis tam PE Lech a tak naprawde mlodziez tego zespolu pokazala ze warto na nich stawiac i nie podniecam sie tym ze trafilem Lecha dzis poprostu tak sie koncza mecze kiedy druzyna storzona z mlodych zawodnikow chce pokazac sie trenerom

pozdrawiam

Do góry
#2735588 - 20/11/2008 03:48 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Cantoro

cóż, wynik pokazuje, że logika nie zawsze triumfuje,
łowcom łatwych typów wczoraj Legia uratowała skórę na koniec, dziś już los niekoniecznie był tak łaskawy

brawo Lech !!!

Do góry
#2736355 - 20/11/2008 15:09 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: CANTORO

Gks to tylko Polska druzyna ktorej wartoscia nie jest jakis tam PE Lech a tak naprawde mlodziez tego zespolu pokazala ze warto na nich stawiac i nie podniecam sie tym ze trafilem Lecha dzis poprostu tak sie koncza mecze kiedy druzyna storzona z mlodych zawodnikow chce pokazac sie trenerom.


Gratuluje trafionego typu, nie mniej jak dla mnie nie było żadnych przesłanek, żeby zagrać przeciwko gospodarzom, chyba że w pewnym momencie szło złapać valuebeta - ja widziałem co najwyżej kursy, które zniechęcały do grania 1.

Jednak za bardzo się zapędzasz w swoich teoriach i dorabianiu ideologii.
GKS odpadł z PP, nie gra na żadnym innym froncie, nie musi co 3 dni rozgrywać spotkań - został im PE, więc tak czy siak ten nieszczęsny PE jest u nich priorytetem nr 2 - po lidze, jedynym argumentem jest fakt, iż Bełchatów nie musiał tego meczu wygrać, żeby awansować - ale teraz nie ma co teoretyzować.
I chciałbym, żebyś wyjaśnił o pokazanie jakim trenerom Ci chodzi? Tym razem, nawet Bajor, niewspominając o Smudzie nie pofatygował się do Bełchatowa, mimo iż trasę tę spokojnie można pokonać w mniej niż 2,5 godziny.

No i coś cicho siedzi, ten który widział przeszacowany Bełchatów nawet @1,2... Co się stało, panie? Panie, stało się co?

Do góry
#2738172 - 21/11/2008 21:03 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: CANTORO

Gks to tylko Polska druzyna ktorej wartoscia nie jest jakis tam PE Lech a tak naprawde mlodziez tego zespolu pokazala ze warto na nich stawiac i nie podniecam sie tym ze trafilem Lecha dzis poprostu tak sie koncza mecze kiedy druzyna storzona z mlodych zawodnikow chce pokazac sie trenerom.


Gratuluje trafionego typu, nie mniej jak dla mnie nie było żadnych przesłanek, żeby zagrać przeciwko gospodarzom, chyba że w pewnym momencie szło złapać valuebeta - ja widziałem co najwyżej kursy, które zniechęcały do grania 1.

Jednak za bardzo się zapędzasz w swoich teoriach i dorabianiu ideologii.
GKS odpadł z PP, nie gra na żadnym innym froncie, nie musi co 3 dni rozgrywać spotkań - został im PE, więc tak czy siak ten nieszczęsny PE jest u nich priorytetem nr 2 - po lidze, jedynym argumentem jest fakt, iż Bełchatów nie musiał tego meczu wygrać, żeby awansować - ale teraz nie ma co teoretyzować.
I chciałbym, żebyś wyjaśnił o pokazanie jakim trenerom Ci chodzi? Tym razem, nawet Bajor, niewspominając o Smudzie nie pofatygował się do Bełchatowa, mimo iż trasę tę spokojnie można pokonać w mniej niż 2,5 godziny.

No i coś cicho siedzi, ten który widział przeszacowany Bełchatów nawet @1,2... Co się stało, panie? Panie, stało się co?



i tu się zgodze nie było żadnych przesłanek by grać przeciw Bełchatowianom...jak ktoś grał przeciw to po prostu wszedł mu szczęśliwy los i tyle...trafiło się ślepej kurze ziarno ot i wszystko ;\)

zapewne młodzi chcieli się pokazać i poważnie podeszli do meczu czasem młodym się chce co pokazywały swego czasu mecze pucharowe juniorow Agrykoli Warszawa czy w zeszłym sezonie juniorzy Romka Koseckiego , ktorzy pokonali słynną CWKS LEGIĘ WARSZAWA ;\)

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 9-1 Omega Warszawa

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Ligowiec

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 CWKS Legia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Gwardia Warszawa

poprostu rogrywki pucharowe rządzą się własnymi prawami ;\)

Do góry
#2738177 - 21/11/2008 21:09 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: McDziarz

nie było żadnych przesłanek by grać przeciw Bełchatowianom...jak ktoś grał przeciw to po prostu wszedł mu szczęśliwy los i tyle...trafiło się ślepej kurze ziarno ot i wszystko ;\)



ja bym po prostu napisał to co staje się motto na forum:

"Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł."


muszę przyznać że z uwagą czytam Twoje posty w polskich ligach, keep fighting,

Do góry
#2747840 - 27/11/2008 01:08 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Krupier Offline
veteran

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 1215
Skąd: Krakow
Cracovia - Wisła godz 17.30

Sklady:

Cracovia: Olszewski - Łuczak, Tupalski, Milosević, Radwański - Uszalewski, Dynarek, Klich, Dudzic - Kaszuba, Krzywicki.

rezerwa: Szwiec (br.), Urbański, Tatara, Kurowski, Baran, Baliga.


Wisła: Juszczyk – Marcelo, Cleber, Głowacki, Singlar - Łobodziński, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk - Niedzielan, Kmiecik.

rezerwa: Cebanu (br.), Leszczak, Baszczyński, Boguski, Jirsak, Mączyński, Małecki.


Skład Cracovii mocno oslabiony, wystapi kilku juniorów, Wisła traktuje ten mecz bardziej prestizowo, tylko w ataku zamiast nominalnych Brożka i Boguskiego zobaczymy Niedzielana i Kmiecika.
Po 1,75 w expekcie 10/10

Do góry
#2747842 - 27/11/2008 01:11 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Krupier]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Wisła musi i podobno nawet też chce ( ;\) ) wygrać ten mecz. Może inaczej... Skorża podobno dostał ultimatum, że ma wygrywać co popadnie do końca roku, bo będą kłopotki...
10/10 na pewno nie.. nie będę mówił, że "derby rządzą się swoimi sprawami", bo to gówniane gadanie jest.. Można było jeszcze niedawno łapać około 2.0 na Wisłę i myślę, że to w miarę rozsądny typ.

Do góry
#2770975 - 10/12/2008 06:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mgr]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
jutro dwa spotkania PE

Lech-Arka
Lechia-Belchatow

Arka ma 11 pkt i jesli utrzyma pierwsza pozycje to bedzie grala z Polonia W ,natomiast GKS ma 9 pkt i prawdopodobne spotkanie w 1/16 z Legią
Dla Arki PE jest wazny i mysle ze beda chcieli zagrac wlasnie z Polonia
Jutro z rana postaram sie wkleic kadre na spotkanie z Lechem ale wiadomo ze pojedzie dobry sklad
Prosba do kibicow Lecha aby wrzucili sklad na jutrzejszy mecz , latwiej bedzie zagrac X2 \:\)

Do góry
#2771078 - 10/12/2008 07:02 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Lech tradycyjnie ME, uzupełniona tymi co nie grają ostatnio wcale - Kotor, Kucharski, Kikut, Cueto. Ponadto testowanych ma być paru graczy. Jakaś dwójka małolatów (16 i 18lat) chyba ze Stali Rzeszów, obrońca GKSu Katowice i ktoś jeszcze. Jak tylko pojawi się lepsze info to napisze.

No chyba, że Smudzie się odmieni i wystawi do gry kogoś z podstawowej, ale to raczej niemożliwe, bo sam powiedział, że teraz odpoczynek, żeby przed Feye poczuli głód piłki.

Do góry
#2771530 - 10/12/2008 18:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
z oficjalnej:
Dziś piłkarze Lecha Poznań kończą rozgrywki na ten rok na krajowych boiskach. Przed podopiecznymi Franciszka Smudy ostatnim mecz Pucharu Ekstraklasy. Lechici szans na awans już nie mają.

Poznaniacy, jak wiele inny zespołów rozgrywki Pucharu Ekstraklasy traktowali dość ulgowo. Znacznie ważniejsze były przecież występy w Pucharze UEFA. Podobnie jak do tej pory w dzisiejszym spotkaniu z Arką Gdynia na boisku pojawią sie głównie zawodnicy którzy ostatnio grali mniej, piłkarze częściej występujący w Młodej Ekstraklasie. Na Bułgarskiej kibice będą mieli dziś również okazję zobaczyć co potrafią czterej testowani zawodnicy. Sztab szkoleniowy Kolejorza będzie sprawdzał umiejętności Krzysztofa Husa i Karola Federkiewicza ze Stali Rzeszów oraz Mateusza Olszaka z Wisły Puławy i Szymona Kopiasa z GKS-u Katowice.


Póki co ciężko o dokładne info. Ja mecz olewam, ale postaram się zadzwonić do kogoś kto będzie i podać składy parę minut przed meczem. Niczego nie obiecuje, ale radzę śledzić wątek.

Domingos - masz kadrę Arki?

Do góry
#2771531 - 10/12/2008 18:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Arka zagra awizuje dośc silne zestawienie, ale nie najsilniejsze. Szczegóły tu:
Arka przed meczem z Lechem w PE

Do góry
#2771534 - 10/12/2008 18:49 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Wracając jeszcze do powyższego artykułu warto zwrócic uwagę na fakt, że tylko trzech ogranych obrońców będzie gotowych do gry (Kowalski, Anderson, Łabędzki). Na pewno ważaną informacją jest też to, że wyjechali w dniu meczu \:o Nie ma kilku ważnych ogniw jak Żurawia, Ulanowskiego, Płotki czy Karwana. Myślę, że wobec powyższych faktów możemy się spodziewac następującego składu dziś: Basic - Wilczyński, Anderson, Łabędzki, Kowalski - Sokołowski, Ława, Mazurkiewicz (?), Pietroń - Wachowicz, Zakrzewski. Możliwe są też warianty z Nawrocikiem w 1 składzie o ile dobrze się czuje, Nicińskim lub Sokołowskim na prawej obronie.
Trudny mecz do typowania mimo wszystko.

Do góry
#2771545 - 10/12/2008 19:05 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Ciężki, ale inna rzecz zwróciła moją uwage. Kursy.
b365 trzyma 3,75 na Arkę, inni mają poniżej 3 (sprawdzałem uni, exp, sb), ja to biorę 4/10 jako value. Potem się zastanowie co dalej, może zrobie ręcznego DNB.

A wobec braków w obronie Arki i eksperymentalnego składu Lecha dobrym rozwiązaniem może być over.

Do góry
#2771555 - 10/12/2008 19:42 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
no właśnie, celna uwaga

dlatego zagrałem 2 dnb po @2,62

kursy niewiele mniejsze niż goła dwójka u innych buków

moim zdaniem Lech nie wygra, w Bełchatowie zaskoczył ;\) więc dziś wstrzemięźliwość typerów będzie większa, ale to Arce bardziej zależy i nawet jeśli nie grają 1 składem to ilość bardziej ogranych zawodników bedzie większa, na trybunach piknik, myślę że Arka nie przegra

Do góry
#2771556 - 10/12/2008 19:43 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Nie wiem, w jakim składzie zagra Lech, ale my zabieramy do Poznania mocny zespół i chcemy grać o zwycięstwo. Wyjściowy skład na dzisiejsze spotkanie raczej niewiele będzie się różnił od tego z ostatniego ligowego meczu z Cracovią - powiedział trener Michniewicz.
Z testowanych w Arce w ostatnich dniach kilku młodych zawodników szansę na pokazanie się w warunkach meczowych otrzyma 19-letni napastnik II-ligowej Lechii Zielona Góra Michał Kojder. On zagra o swoją przyszłość w Gdyni, ale chyba nie tylko on, bo to może być także mecz ostatniej szansy dla kilku innych zawodników, bo po powrocie z Poznania klub ogłosi listę piłkarzy, których Arka chce wystawić na listę transferową.

Dziennik Baltycki

Jak dla mnie spokojnie do grania x2 ,w Arce wolne dostal Zuraw a reszta zawodnikow spokojnie do zastapienia a nawet podniesienia poziomu gry bo Ulanowski jest tylko do rozbijania atakow przeciwnika a dzis to Arka powinna posiadac przewage w utrzymaniu sie przy pilce i konstruowaniu akcji ofensywnych a Mazurkiewicz lub Budzinski lepiej czuja sie z pilka niz Uli ,Karwan i tak byl bez formy, Plotka to choragiewka na lewej obronie czyli lepiej dla Arki ze nie zagra \:\)
Zakrzewski i Wachowicz sa juz w Poznaniu od poniedzialku i tylko oby za duzo nie pili przez te dwa dni \:\)

Jesli Michniewicz nie bedzie kombinowal z mlodymi zawodnikami testowanymi to nie powinno byc problemow z X2
Osobiscie probowalem to grac na podwojna szanse DNB ,x2 i w roznych kombinacjach z Belchatowem

Do góry
#2771570 - 10/12/2008 20:24 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Belchatow-Lechia

Sztab szkoleniowy PGE GKS podał kadrę meczową na dzisiejsze spotkanie Pucharu Ekstraklasy z Lechią Gdańsk (godz. 16:30). W siedemnastce znalazło się m.in. miejsce dla trzech testowanych zawodników: Chałasa, Kalkowskiego i Kornackiego.
Bramka: Misztal, Sapela

Obrona: Chałas, Herrera, Magdoń, Kalkowski, Klepczarek, Słomian
Pomoc: Cetnarski, Fonfara, Kornacki, Marciniak, Michalak, Poźniak, Wróbel
Atak: Adamiec, Chwalibogowski

źródło: gksbelchatow.com

Nie widac w skladzie Nowaka ,Ujka,Garguly a to jesdnak motor napedowy GKS ,skladu Lechii jakos nie moge znalezc

Do góry
Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Irek, igea23, ANZELMO, alfa, pacyfista, VVega, Sensei, Akhu, Ojro, burbon), 2961 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583158 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07