Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2753103 - 29/11/2008 23:39 Hej Hej głównie NBA :)
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków


Tak jak w tytule w moim nowym temacie zamierzam typować głównie zdarzenia z NBA.
Będę grał płaską stawką - 10 jednostek.
Jeśli stawka sie zmieni będę o tym informował.
Mam nadzieje, że codziennie znajde czas na podawanie tutaj typów jak i również luźnych przemysleń (których nie bede uwzględniał w podsumowaniach tematu) co do meczów.
Wszelkie uwagi lub sugestie na temat zdarzeń przeze mnie typowanych jak i tematu prosze kierować na PRIV, tam chetnie wymienie poglądy.
Pierwsze typy juz niebawem.

Do góry
Bonus: Unibet
#2754288 - 30/11/2008 06:23 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków


Typy :

Golden State Warriors - New York Knicks

Ciekawym moim zdaniem rozwiązaniem na to spotkanie jest zagranie Overa 225 pkt chociażby w bet365 po 1.90 .
Obie drużyny bardzo dużo punktują i grają szybkie akcje co potwierdzaja ich osiagniecia z tego sezonu.
Ostatnie wyniki Warriorsów to : 97 punktów z Clevland (ogólnie w meczu 209 pkt), 111 pkt z Bostonem (230 pkt), 100 z Wizards (224 pkt).
Ostatnie wyniki Knicks natomiast to : 96 pkt z dobrze broniącymi Pistons (206 pkt) , 201 z Cleveland (220 pkt) , 122 pkt z Wizards (239 pkt) .
Tak więc widać ze ostatnio forma strzelecka w obu ekipach dopisuje , ponadto zapowiada sie bardzo wyrównany mecz więc możliwe jest szybkie faulowanie w końcówce i duzo łatwych punktów z rzutów wolnych.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : over 225 pkt
Buk : bet365


Miami Heat - Los Angeles Clippers

Proponuje typ na Żary.
Oglądałem ekipe z Miami wczoraj w meczu z Phoenix i wygrali nie tylko dzieki fantastycznej postawie ich lidera Wade'a (43 pkty) ale przede wszystkim dzieki temu , że każdy zawodnik wiedział co ma robić na parkiecie.
Kiedy wchodzili zawodnicy z ławki nie tylko potrafili utrzymać przewage dajac odpoczac zawodnika z pierwszej piatki ale rownież skutecznie nawiązywać walke z rywalem.
Dzisiaj mam nadzieje na powtórke z wczoraj i licze na pewne zwyciestwo drużyny Miami nad , według mnie lekko przecenianymi przed sezonem zawodnikami Clippers których wyniki potwierdzają że jednak ta drużyna nie złapała jeszcze swojego rytmu ani zgrania.
Ostatnie 4 porażki z rzędu ( Nuggets , Hornets , Nets , 76ers) tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu że dużo czasu jeszcze upłynie aż Clippers będą grali na takim poziomie na jakim chcieli by ogladać ich kibice z Miasta Aniołów.
Kursy jakie w tej chwili oferują nam buki na zwyciestwo Żarów w granicach 1.80 może nie są jakaś promocją ale wydaje mi sie , że w obecnej sytuacji nie jest to kurs nie do przyjecia.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.83
Typ : Miami Heat
Buk : Bwin


Denver Nuggets - Minnesota TWolves

Zdecydowałem sie w tym meczu postawić na zespół z Denver.
Ostatnio przegrali po wyrównanym meczu z powracającym do wysokiej dyspozycje zespołem z Nowego Orleanu (105-101).
W tym sezonie mają bilans 10 win 6 porażek. Nie jest to może jakiś oszałamiający rezultat jesli chodzi o tą drużyne ale te porażki przydazyły im sie głownie z pretendentami do tytułu ( Lakers , New Orlean , Cleveland).
Udało im sie natomiast wygrać niespodziewanie z Bostonem .
Inne nastroje panują natomiast w ekipie Minnesoty która znowu bedzie raczej tylko tłem i nie właczy sie do walki o play offy (przynajmniej teraz nic na to nie wskazuje).
Licze , że Denver potwierdzi swoją forme z tego sezonu i nie bedzie miało problemów z pokonaniem Wolves'ów \:\)
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.53
Typ : Denver Nuggets
Buk : Bwin


Luźne przemyślenia na temat dzisiejszych meczów :

Atlanta Hawks - Washington Wizards
Atlanta po świetnym jak na nich poczatku sezonu ma na pewno wiecej atutów po swojej stronie niż drużyna z Waszyngtonu.
Grają jednak na wyjeździe i tutaj nie szalałbym ze stawką nie mniej jednak wydaje mi sie że Hawks powinni sobie dosyć łatwo poradzić.
Na pewno po ich stronie jest także atmosfera w zespole , niesieni zwyciestwami sa w moich oczach faworytem tego spotkania. kurs w okolicach 2.00 bardzo mi odpowiada.


San Antonio Spurs - Houston Rockets
Spursi powoli wracają do gry. Grają już zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu.
Imponują skutecznościa rzutów za 3 punkty (wczoraj choćby ponad 55%) i to wydaje mi sie że może być kluczem do podjecia walki z ekipa Houston.
Kurs 2.55 lub ewentualnie jakieś dodatnie handi na ekipe gości równiez wydaje mi sie ciekawym rozwiązaniem.

Boston Celtics - Charlotte Bobcats

Juz bez rozpisywania - różnica klas.
Boston w tym sezonie potwierdza że wynik z ubiegłego sezonu zasadniczego nie był przypadkiem - znowu leją prawie wszystkich jak leci.
Podobnie wydaje mi sie że bedzie dzisiaj i handi minusowe na Celtics wygląda bardzo zachęcająco.

Indiana Pacers - Orlando Magic

Orlando u siebie rzuca sporo punktów , Indiana też nie nalezy do drużyn dysponujacych żelazną obroną dlatego jeśli chca nawiazać walke z Magikami też powinni szaleć w ofensywie.
Linia wystawiona na poziomie 202 pktów wydaje mi sie spokojnie do przeskoczenia przez te ekipy ale ze stawką nie radze szaleć. \:\)


Odradzam natomiast granie dzisiaj na Dallas. Sacramento u siebie może im napsuć sporo krwi a także kurs na Mavericks nie rozpieszcza. Oglądałem kilka meczów Dallas z tego sezonu i grają bardzo schematycznie , jak zatnie sie Dirk to mogą na prawde mieć problemy z ekipą Kings niesioną dopingiem miejscowych kibiców. \:\)


Mam nadzieje , ze poczatek mojego nowego tematu nie okarze sie blamażem i , że te całe moje wypociny komuś pomogą. \:\)

Do góry
#2754707 - 30/11/2008 18:37 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie

Typy : 2/3

Golden State Warriors - New York Knicks Over 225 pkt / + 9 j.

Miami Heat - Los Angeles Clippers
Miami win / - 10 j.


Denver Nuggets - Minnesota TWolves
Denver win / + 5,3 j.


Stan Konta : + 4.3 j.


Luźne przemyślenia : 3/4

Atlanta Hawks - Washington Wizards
Atlanta win


San Antonio Spurs - Houston Rockets
Spurs win


Boston Celtics - Charlotte Bobcats
Boston win


Indiana Pacers - Orlando Magic
Over 202.5 pkt




Dzisiaj wieczorem postaram sie opisać dzisiejsze spotkania , jak widać mój poczatek może do jakis rewelacyjnych nie nalezy ale nie ma sie chyba czego wstydzić \:\)
Bardzo zawiodło mnie wczoraj Miami - chyba troche za bardzo przeceniłem ich wygraną z Phoenix ale no cóż , bywa i tak.
Dziś mam nadzieje na jeszcze lepszą nocke z NBA \:\)

Do góry
#2756274 - 01/12/2008 06:22 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Nie ukrywam , że dzisiejsze typowanie chciałem oprzeć głównie na typie na Detroit jednak z różnych względów sie troszke spóźniłem... \:\)
Może jednak po meczu nie bede miał czego żałować w co jednak wątpie \:\) .
No cóż , tragedia sie nie stała - skupie sie w takim razie na pozostałych meczach z dzisiejszej oferty NBA \:\)

Typy:


Chicago Bulls - Philadelphia 76ers

Ciekawym typem wydaje mi sie granie w dzisiejszym meczu na gości , ekipa z Chicago nie zawodzi , gra na swoim rownym poziomie.
Dlatego powinna dzisiaj podjąć walke z Philadelphia i w moich oczach nie stoją wcale na straconej pozycji a juz na pewno kursy jakie nam oferuja buki to lekka przesada.
Spodziewałem sie około 2.30-2.40 na Byków - mamy sporo wiecej i w tym wypadku bardzo ciekawie wyglada handicap na gosci + 6 pkt.
Philadelphia po dobrym poczatku sezonu napawajacym nadziejami na sukcesy teraz wyraźnie obniżyła loty.
Chicago według mnie w tej chwili jest ekipa która złapała wyższa forme , ponadto ostatni mecz grali 3 dni temu wiec o żadnym zmeczeniu mowy byc nie może.
Stawka : 10 j.
Kurs : 1.90
Typ : Chicago + 6 pkt
Buk : bet365


Houston Rockets - Denver Nuggets

Denver na pewno we własnej hali bardzo trudne do pokonania.
Narzucają przeciwnikowi swój rytm gry , oparty głównie na szybkich akcjach.
Houston słyną natomiast z niezłej obrony jednak potrafią też zdobywać seryjnie punkty.
Wczoraj przekonało sie o tym San Antonio ktore musiało uznac wyzszosc rywala i odjechac do domu z bagazem ponad 100 puntowym.
Dzisiaj licze na to że Rakiety rownież nie zawiodą ze skutecznoscia i nie będą odstawać od ekipy gospodarzy.
Buki wystawiły na ten mecz linie 193.5 pkt co jest według mnie barierą spokojnie do pokonania przez zawodników Rakiet i Bryłek \:\)
Stawka : 10 j.
Kurs : 1.90
Typ : ponad 193.5 pkt
Buk : bet365


Luźne przemyślenia na temat reszty dzisiejszych spotkań :

New Jersey Nets - Phoenix Suns

Po wczorajszym wyczynie chłopaków z Nets wydaje mi sie , że są w stanie dzisiaj też przeciwstawić sie ekipie Słońć.
Może nie uda im sie wygrać tak jak to miało miejsce wczoraj ale na pewno są w stanie powalczyć.
Widziałem ostatnio Phoenix w starciu z Miami i to co grali na pewno nie napawa kibiców Suns optymizmem przed dzisiejszym meczem.
Można było zobaczyć jak wiele dla tej ekipy znaczy postać Steve'a Nasha , bo bez niego ta drużyna na prawde dużo traci.
Dzisiaj powinno być juz jednak lepiej , nie ukrywam że ekipe z Miami bardziej cenie niż Netsów jednak handicap +9 pkt wydaje mi sie że spokojnie są w stanie pokryć.


Ciekawym rozwiazaniem wydaje mi sie rownież na pozostałe dzisiejsze mecze zagrać jakis rozpis np 2 z 4 .
Mecze powinny być wyrównane i moim zdaniem żadna z ekip przyjezdnych nie stoi na straconej pozycje tymbardziej że choćby Lakersi też nie będą każdego meczu wygrywać i może sie im wkoncu przytrafić słabszy dzień a Toronto do ogórów nie naleza :).
Oczywiście takie rozwiazanie (rozpis) to proponuje zagrać tak bardziej dla zabawy nie mniej jednak wcale sie nie zdziwie jak ktoras druzyna gości odniesie dzisiaj zwyciestwo.
Pozdrawiam i mam nadzieje że dzisiaj też moje propozycje nie okaza sie jakąś katastrofą i ktoś na nich zarobi \:\)

Do góry
#2756657 - 01/12/2008 15:00 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Wspaniała noc \:\)

Podsumowanie

Typy : 4/5

Chicago Bulls - Philadelphia 76ers
Chicago + 6 pkt
/ + 9 j.

Houston Rockets - Denver Nuggets
ponad 193.5 pkt
/ + 9 j.

Stan Konta : + 22.3 j.

Luźne przemyślenia : 4/5

New Jersey Nets - Phoenix Suns
Nets + 9 pkt


Bardzo dobra noc na typowanie .
Rozpis na gości 2 z 4 też by łatwo wszedł (win Chicago i Nets \:\)
Mam nadzieje że ktoś z tego skorzystał

Do góry
#2757392 - 02/12/2008 03:36 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków


Wielki browar za dzisiejszą gre dla tych panów sie należy \:\) Może nie grali zbyt reweelacyjnie ale potrafili w najwazniejszych momentach wypunktować swoich przeciwników i to sie ceni \:\)

Na dzisiejszą noc proponuje następujące rozwiązania :

Typy :

Miami Heat - Golden State Warriors

Kolejny raz postanawiam zagrać na drużyne z Miami.
W ostatnim meczu nie zagrali źle , przegrali tylko jednym punktem na wyjeździe z Clippersami i to do jakiegoś blamażu zaliczyć nie można .
Wydaje mi sie , że powód tej porażki to nie było , że byli drużyną jakoś zdecydowanie gorszą od ekipy z Miasta Aniołów tylko poprostu zlekceważyli troche ekipe gospodarzy.
Wkradło sie w nich rozprezenie po prowadzeniu po 3 kwartach no i niestety gdy Clippersi w 4tej przyspieszyli zabrakło im troche czasu na to 'przebudzenie sie'.
Dzisiaj na przeciw nim staną Warriorsi ktorych ostatnie dokonania jakoś specjalnie w roli faworyta stawiac ich nie moga...
Chociażby dotkliwa porażka ostatnio z Knicks w meczu tzw. 'bez obrony' gdzie dali sobie rzucic 138 puntów chwaly na pewno im nie przynosi.
12 porażek tego zespołu w tym sezonie tez swiadczy o tym że z formą to oni na razie sie bardzo rozmijają :).
Dzisiaj przewiduje , że Miami zastosuje podobną taktyke jak do tej jak grali z Phoenix .
Spowolnienie gry i wyłaczenie graczy wysokich powinno być tutaj sposobem do ossiagniecia korzystnego rezultatu dla Miami.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.95
Typ : Miami Heat -3.5 pkt
Buk : bet365


Minnesota TWolves - Charlotte Bobcats


Pojedynek dwóch drużyn które na razie schodza z parkietu głownie w roli przegranych.
Wydaje mi sie jednak że zdecydowanie mocniejszym zespołem jest w tej chwili ekipa Bobcats , ponadto we własnej hali doping ich kibiców powinien tylko im sprzyjać w pokonaniu zespołu Minnesoty.
Ostatnie wyniki Wolves'ów mogą świadczyć o tym że ekipa powoli sie odnajduje (chodzi mi zwłaszcza o tą nie tak odległa wygraną z Detroit-które jednak wczoraj pokazało , że wcale takie mocne nie jest).
Charlotte niestety też w tym sezonie nie błyszczy tak jak tego po nich oczekiwałem ale kilka niezłych meczów juz mieli (chociazby kilka dni temu z Indianą , Utah czy z poczatku sezonu z Hornets i Miami).
Może troche przeceniam te ich 'zasługi' ale wydaje mi sie , że ich postawa powinna spokojnie wystarczyć na zespół z Minnesoty.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Charlotte Bobcats -3.5 pkt
Buk : bet365


Luźne przemyślenia na temat dzisiejszych spotkań :


Miami Heat - Golden State Warriors

Wszystko opisane kilka linijek wyżej.
Miami chcąc zatrzymać Wojowników powinno skupić sie na rozmontowywaniu ich ataków poprzez wyłaczenie graczy wysokich a także na spowalnianiu gry.
Jeżeli zdecyduja sie z Golden State na wymiane ciosów - czyli na to co ten zespół lubi najbardziej może sie to skonczyć dla ekipy z Miami dotkliwą porażka.
Licze jednak , że trener Heat ma troche oleju w głowie i do takiego rozwiazania nie dopuści dlatego proponuje na ten mecz UNDER 213.5 pkt \:\)


Kompletnie nie mam pomysłu z której strony ugryźć spotkanie w Bostonie , wydaje sie raczej pewne zwyciestwo Celtics ale kurs nie powala a handi w wysokości - 9 pkt też mnie raczej nie przekonuje. Co do linii to coś mi mówi ze under ale różnie to bywa w takich meczach 'na szczycie' \:\)

Mam nadzieje , że ktoś to czyta i komuś pomagam dzieki tym moim wypocinom \:\)

Do góry
#2758189 - 02/12/2008 16:03 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie

Typy : 5/7

Minnesota TWolves - Charlotte Bobcats
Charlote Bobcats - 3.5 pkt / + 9 j.


Miami Heat - Golden State Warriors
Miami - 3.5 pkt / - 10 j.





Stan Konta : + 21.3 j.


Luźne przemyślenia : 4/6

Miami Heat - Golden State Warriors
poniżej 213.5 pkt


Dzisiaj bez rewelacji , win Miami wytypowany , nie potrzebnie bawiłem sie w handicap ujemny ale no trudno.

Do góry
#2758451 - 03/12/2008 01:20 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Kilka fotek z poprzedniego dnia :


Z serii 'nauka latania' \:\) :














Dobra koniec prac graficznych , czas zabrać sie za opis dzisiejszych spotkań \:\)
Już nie długo powinny być jakies typki. \:\)

Do góry
#2758513 - 03/12/2008 01:58 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Washington Wizards - New Jetsey Nets

Drużyna gości w tym sezonie zawodzi na całej linii.
Wygrali dopiero dwa pojedynki i na tym by można było zakonczyc.
Jest to moim zdaniem jedna z 3 drużyn najsłabszych w lidze poki co.
Grają na prawde fatalnie i raczej nie widać jakiejś nadziei aby miało sie to zmienic :).
Po przekonywujacej wygranej nie tak dawno z Golden State myślałem , że powoli dzwigają sie z dołka ale ostatnie 2 porażki dość łatwe nie potwierdzaja tych moich przypuszczen.
Już w meczach przedsezonowych pokazali jacy są 'mocni' w meczu z Hornetsami w Berlinie - niby tylko pokazówka dla 'spragnionych NBA Europejczyków' ale strata do ekipy z Nowego Orleanu w pewnym momenie siegajaca 40 punktów świadczy o tym jak Czarodzieje przepracowali okres przygotowawczy.
Dziś przyjdzie im sie zmierzyć na parkiecie w New Jersey z miejscowymi Nets których ostatnie wyniki pokazują , że są w sporym 'gazie'.
Wygrane z Phoenix , Utah i Sacramento w ostatnich dniach na pewno dodają im pewności siebie .
Bardzo fajny bilans mają jak do tej pory (9-7) i chyba mało który kibic Netsów spodziewałby sie takiego dobrego rozpoczecia sezonu przez swoich ulubienców i sadze , że dzisiaj jeszcze bardziej go poprawia \:\) .
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : New Jersey Nets - 6.0 pkt
Buk : bet365


Philadelphia 76ers - Chicago Bulls

Cóż ja moge w tym meczu typować...
Kilka dni temu typowałem Byków , że dadza sobie rade w Philadelphii i mnie nie zawiedli wiec nie pozostaje mi nic innego niż zaufać im znowu.
Wiele sie od tego czasu nie zmieniło , raczej jeszcze bardziej potwierdziło sie , że obecnie ekipa Chicago złapała wyższą forme co powinni dzisiaj ponownie wykorzystać i wypunktować na własnym parkiecie 76ers.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.95
Typ : Chicago Bulls - 2.5 pkt
Buk : bet365

C.D nastąpi później \:\) Jeszcze postaram sie coś skrobnąć na temat pojedynków Clippers z Mavs , Utah z Kings i Może Portland z Knicks ale to tak raczej koło 20tej sie dopiero coś pojawi.

Do góry
#2758656 - 03/12/2008 03:10 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Utah Jazz - Sacramento Kings

Chciałbym zwrócić uwage tutaj na serie 6 porażek z rzedu ekipy Kings , ktoś powie ' ale nie grali ze słabiakami' - niby racja , zadna z tych ekip przynajmniej w tym sezonie nie prezentuje sie źle , niektore nawet grają lepiej niż by sie ktoś mógł po nich spodziewac ( Nets , Portland).
Niemniej jednak Kings grają słabo. Ogólnie w tym sezonie już 14 porażek.
Dzisiaj podejmują u siebie w hali ekipe Jazz , która też po ostatnim meczu zadowolona ze swojej postawy byc nie może (porażka z Nets) .
Jednak Utah powinno miec przewage pod tym wzgledem ze kilka dni temu grali o siebie z Kings i gładko odprawili do domu Sacramento (120-94).
Wydaje mi sie , że dzisiaj mecz bedzie wyrównany ale znowu powinna gra przebiegać pod dyktando Jazzmanów a kurs ponad 2.00 bardzo miło mnie zaskoczył \:\)
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 2.15
Typ : Utah Jazz
Buk : bet365


Luźne przemyślenia na temat dzisiejszych spotkań :

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks

Dallas grają ostatnio kapitalnie , wygrywają mecz za meczem , polegli tylko z Lakersami (107-114) ale jako nieliczni potrafili podjąć walke w Mieście Aniołów.
Dzisiaj spotykają sie z drugą ekipą z Los Angeles - z tą zdecydowanie słabszą tj. z Clippers którzy chyba powoli wychodzą z dołka.
Przed sezonem wzmocnili skład , chcieli walczyć o PO ale na razie kompletnie im to nie wychodzi.
Ostatnie ich mecze jednak pokazują , że potencjał mają niemały (wygrana z Miami i minimalna porażka z Denver).
Mam nadzieje że dzisiaj pójdą za ciosem i potwierdza swoją niezłą dyspozycje w ostatnich dniach na parkiecie w Dallas.
Faworytem dla mnie jest nadal Dallas ale wydaje mi sie że warto w tym meczu spróbować zagrać dodatni handicap na Clippers który wynosi juz +11 pkt , co wydaje mi sie sporą zaliczką . Tak więc Clippers \:\) jak to mówi jeden z forumowiczów : Wiara! Walka! \:\)


Portland TrailBlazers - New York Knicks

Ostatnim meczem jaki zdecydowałem sie dzisiaj opisać jest spotkanie jednej z rewelacji tego sezonu (przynajmniej w moich oczach) ekipy Portland z New York Knicks.
Faworytem tego meczu jest drużyna z Portland (przynajmniej według buków) ale mnie zaciekawiło całkiem inne zdarzenie.
TrailBlazers wygrywa swoje mecze głownie obroną , rzadko zdobywają w swoich meczach wiecej niż 100 punktów a jesli juz to nie wiele wiecej wiec jesli chcą wywieźć z Nowego Jorku korzystny rezultat powinni robić to co potrafią najlepiej tj . bronić \:\)
New York natomiast rzucają jak w transie , zwłaszcza ostatnio wystrzelali sie z Warriorsami dziś natomiast licze na to , że Portland bedzie potrafiło ich zastrzymać i wszystko zamknie sie w UNDERZE który dzisiaj wystawiony jest na linii jak dla mnie wysokiej - 212.5 pkt.

Do góry
#2759571 - 03/12/2008 14:44 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie

Typy : 6/10

Washington Wizards - New Jersey Nets
Nets - 6.0 pkt
/ - 10 j.

Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
Chicago - 2.5 pkt/ - 10 j.

Utah Jazz - Sacramento Kings
Utah win / + 11.5 j.


Stan Konta : + 12.8 j.


Luźne przemyślenia : 6/8


Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Clippers + 11 pkt


Portland TrailBlazers - New York Knicks
poniżej 212.5 pkt

Do góry
#2759802 - 03/12/2008 22:37 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Fotki :










Opis dzisiejszych spotkan powinien pojawić sie koło 19tej. Coś małe mi te fotki wychodzą :/
Zapisane na pulpicie sa w calkiem innych rozmiarach (wiekszych) .
Jeśli ktoś wie co robie źle umieszczajac je tutaj to prosze o pomoc na priv \:\)

Do góry
#2759944 - 04/12/2008 01:26 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy:

Portland TrailBlazers - Washington Wizards

Powiem szczerze że wczoraj Czarodzieje mi pierwszy raz w tym sezonie zaimponowali. (chociaż nadal uważam ich za jedną ze słabszych ekip w stawce)
Pokonać rozpędzonych Netsów w ich własnej hali i to różnicą 20 punktów to wyczyn nie lada.
Na pewno gracze z Waszyngtonu po tym zwyciestwie są mocno podbudowani i mam nadzieje , że dziś znowu będą chcieli udowodnić , że jednak potrafią grać w koszykówke.
Dzisiaj podejmują ekipe z Portland ktorych wyniki w tym sezonie są zaskoczeniem ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :).
Mało który ekspert spodziewałby sie tak dobrego rozpoczecia sezonu w ich wykonaniu.
Myśle jednak , że dzisiaj Wizards we własnej hali napsują im sporo krwi i może jeśli nie wygrają to chociaż nie przegrają zdecydowanie.
Czas wkońcu poprawić ten beznadziejny bilans Czarodzieje !
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Wizards + 7.5 pkt
Buk : Bet365


New York Knicks - Cleveland Cavaliers

Knicks ostatnio pokazuje nam , że forme strzelecką złapali :).
Nie wydaje mi sie jednak aby dzisiaj w Cleveland tą swoją 'średnią' utrzymali :).
Cavaliersi są według mnie w tym meczu zdecydowanym faworytem i licze na chociaż 3 kwarty niezłej obrony i odjazdu druzynie Knicks .
Zagrałbym Clev z ujemnym handi ale - 15 to jednak chyba troche za duzo , możliwe ze w 4 kwarcie bedzie grał już głownie drugi garnitur i gracze New York troche nadrobią.
Sądze natomiast , że ciekawszym rozwiazaniem jest zagranie undera 217 pkt - bo tak jak Big Ben , nie sądze aby w tym meczu było bieganie od kosza do kosza a defensywa Clev powinna starannie temperować zapedy ofensywne Nowojorczyków \:\)
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.91
Typ : poniżej 217 pkt
Buk : Betsson


Phoenix Suns - New Orlean Hornets

Co tu dużo mówić - pora moim zdaniem na przekonywujące zwyciestwo Hornets \:\)
Gracze z Nowego Orleanu po super wynikach z presezonu w tym nie grają na miare swoich możliwości.
Jednak takie mecze jak dzisiaj z Phoenix poprostu muszą wygrywać jeśli chcą zająć wysokie miejsce przed PlayOffami .
Grają we własnej hali co dodatkowo powinno dodać im skrzydeł.
Na przeciwko nim staną zawodnicy Phoenix ktorzy ostatnimi czasy niestety nie zachwycają - ostatie dwie wyraźne porażki , z Miami we własnej hali 15 punktami i z New Jersey tylko potwierdzają
to że Słońca formą nie imponują.
Licze dzisiaj na popis Hornets i na to , że zaczną wracać na te właściwe dla nich tory bo nie ukrywam , że bardzo mi sie podoba to w jaki sposób ta ekipa jest budowana \:\) .
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : New Orlean Hornets - 5.5 pkt
Buk : Bet365


Na razie tyle. Wieczorem jeszcze powinien pojawić sie opis kilku meczów ktore mnie dzisiaj interesują musze sie jeszcze dobrze nad tym zastanowić \:\)

Do góry
#2760039 - 04/12/2008 02:11 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Znalazłem jeszcze troche czasu teraz i postaram sie opisać reszte spotkan które wydają mi sie warte uwagi :

Typy:

Los Angeles Clippers - Houston Rockets

Houston gra ostatnio w kratke - przede wszystkim bardzo nierówno.
Jednego dnia potrafią rozbić San Antonio by następnego dość gładko przegrać z Denver.
Oczywiście nie mówie , że Denver to jakies słabeusze - wrecz przeciwnie , niemniej jednak to pokazuje że ta forma Hornets nie jest na wysokim , stałym poziomie.
Dzisiaj Rakiety zmierzą sie z Clippersami których ostatnie wyniki nie wyglądają źle - minimalna jednopunktowa porażka z Denver , także minimalna ale już wygrana z Miami i znowu minimalna porażka z Dallas.
Na pewno gracze z Los Angeles przez te spotkania nie mają powodów do wstydu - wrecz przeciwnie , pokazali sie w nich z dobrej strony.
Bilans mają fatalny więc mają o co walczyć panowie \:\)
Licze , że te ich ostatnie mecze troche ich podbudowały i uwierzyli , że są wstanie powalczyć z najlepszymi , dlatego biorąc pod uwage , że nawet z handicapem + 11.5 pkt (!!) kurs na nich jest 1.90 to biore to rozwiazanie z uśmiechem na twarzy :).
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Clippers + 11.5 pkt
Buk : bet365


Miami Heat - Utah Jazz

Ostatnim spotkaniem które chciałbym dzisiaj opisać jest pojedynek Heat z Jazzmanami.
Zacznijmy od gości - ekipa Miami ostatnio grała z Golden State - wymeczyli zwyciestwo po dogrywce , mieli troche odpoczynku ale też nie za wiele.
Ich poprzednie wyniki nie powalają - przegrana troche na własne zyczenie z Clippers , wygrana z Phoenic ( jeden z ich lepszych meczów w sezonie i popis Wade'a) i blamaż z Portland (68-106).
Jak widać wahania formy ogromne.
Dzisiaj zmierzą sie z Utah ktorzy ostatnio też nie grają jakoś wybitnie , co prawda wygrali wczoraj z Sacramento ale całkiem niedawno we własnej hali przegrali wyraźnie z Netsami.
W tej przegranej upatruje tez troche powod dlaczego maja dzis odprawić z kwitkiem Miami.
Drugą porażka z rzedu takiej ekipie jak Jazz we własnej hali nie przystoi - zwłaszcza juz na pewno nie z takimi przeciwnikami jak Nets i Miami.
Utah !
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Utah Jazz - 4.5 pkt
Buk : Bet365

Luźne przemyślenia na temat spotkań :

Minnesota Twolves - Orlando Magic

Proponuje na to spotkanie under 199.5 pkt.
Typ może i troszke na czuja ale no inaczej tego nie widze.
Magicy u siebie nieźle bronią , Minnesota jakiś wybitnych strzelców nie ma , pozatym nie słyną z jakiejś ultra szybkiej gry , przewiduje mecz w wolnym tempie kontrolowany przez Orlando.
Linia jak dla mnie o kilka punktów za wysoka co mam nadzieje sie dzisiejszej nocy potwierdzi.


Oklahoma City Thunder - Charlotte Bobcats

Oklahoma jeśli chce nawiązać walke z Bobkami w ich hali powinna robić to co im najlepiej wychodzi (a przynajmniej lepiej od obrony \:\) ) czyli punktować.
Tak jak mówiłem żelaznej obrony to te chłopaki nie mają i czesto tracą powyżej 100 punktów.
Charlotte u siebie grają nieźle , potrafią zdominować swojego rywala a już na pewno taki przeciwnik jak Oklahoma na ich własnym parkiecie nie powinien być dla nich problemem.
Linie na ten mecz mamy na wysokości 191.5 pkt - jak dla mnie over.

Do góry
#2761503 - 05/12/2008 00:37 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie

Typy : 10/15

Portland TrailBlazers - Washington Wizards
Wizards + 7.5 pkt / + 9 j.

New York Knicks - Cleveland Cavaliers
poniżej 217 pkt / + 9.1 j.


Phoenix Suns - New Orlean Hornets
New Orlean Hornets - 5.5 pkt / + 9 j.


Los Angeles Clippers - Houston Rockets
Clippers + 11.5 pkt / + 9 j.


Miami Heat - Utah Jazz
Utah Jazz - 4.5 pkt / - 10 j.



Stan Konta : + 38.9 j.


Luźne przemyślenia : 8/10

Minnesota Twolves - Orlando Magic
poniżej 199.5 pkt


Oklahoma City Thunder - Charlotte Bobcats
powyżej 191.5 pkt


Bardzo ładna noc \:\)
Mam nadzieje , że nadal tu będzie głownie zielono i , że komuś przybedzie dzięki temu zielonych w portfelu \:\)
Dzisiejsze typki podam koło 19 standardowo.

Do góry
#2761892 - 05/12/2008 03:57 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Fotki :













Dzisiejszych meczów kompletnie nie czuje :/
Postaram sie wieczorem je jakoś opisać ale radziłbym sie tymi moimi propozycjami za bardzo nie sugerować bo tak jak mówie... jak dla mnie to tam sie wszystko może wydarzyć. \:\)

Do góry
#2763748 - 06/12/2008 06:47 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

New York Knicks - Atlanta Hawks

Knicks na wyjeździe.
Atlanta będzie prowadziła gre , narzuci swoj rytm.
Obrona drużynie Hawks nie jest obca.
Licze na przekonywujące zwyciestwo i , że nie dadza sie za bardzo rozpedzić ekipie gości.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 215.5 pkt
Buk : Bet365


Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies

Memphis gra fatalnie , ostatnie 7 porażek z rzedu najlepiej świadczy o formie tego zespołu.
Przegrywają z każdym z kim sie da , nie poradzili sobie nawet z Oklahomą.
Dzisiaj przeciwnikiem ich będzie ekipa Clippers która po słabiutkim poczatku sezonu zaczyna grać wkońcu tak jak wszyscy od nich oczekuja.
Jeszcze troche im brakuje aby wygrywać z najlepszymi (świadczą o tym minimalne porażki z Dallas czy Denver) ale na słabiutkich Niedzwiadków powinno spokojnie wystarczyć :).
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.83
Typ : Los Angeles Clippers
Buk : Bet365


Golden State Warriors - Houston Rockets

Golden State słabiutkie w tym sezonie...nie mają zbytnio czym postraszyć Rakiety.
Houston słyną z niezłej obrony , są zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu i licze na to , że własnie duży nacisk postawią na obrone i nie dadza sie rozstrzelać ekipie Wojowników.
Linia 209 pkt jak dla mnie nie powinna zostac przekroczona.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 209 pkt
Buk : Bet365


Luźne przemyślenia na temat dzisiejszych spotkan :

Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks

Nie wiem dlaczego Milwaukee jest w tym meczu takim duzym faworytem.
Jak dla mnie mecz na styku i szczerze mowiąc wyżej stawiam umiejetnosci druzyny Bobcats.
Kurs ponad 2.50 na Bobki jak dla mnie na pewno warty gry i ryzyka.


Oklahoma City Thunder - Orlando Magic

Tak jak już mówiłem - Oklahoma najlepiej co potrafi to punktowac , licze na to , że dzisiaj tez wyjdzie z takiego załozenia.
Orlando te 100 pare puntów powinno spokojnie im wrzucić.
Linia ustawiona na poziomie 203.5 pkt jak dla mnie lekko za niska dlatego proponuje over.



Sory , że dzisiaj takie 'byle jakie' te opisy spotkań ale nie mam zbytnio czasu aby szukać argumentów potwierdzających to , że warto zagrać te typy.
Jutro postaram sie to lepiej wszystko zrobić.
Nie mniej jednak 'typy' polecam i licze na plus z tych zdarzeń. 'Przemyślenia' zagrane juz tak głównie by lepiej sie śledziło inne spotkania ale też sądze , że tak sie rozstrzygną te mecze.
Powodzenia.

Do góry
#2765634 - 07/12/2008 06:27 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie

Typy : 11/18

New York Knicks - Atlanta Hawks
poniżej 215.5 pkt
/ + 9 j.

Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
Los Angeles Clippers win / - 10j.


Golden State Warriors - Houston Rockets
poniżej 209 pkt / - 10 j.


Stan Konta : + 27.9 j.


Luźne przemyślenia : 8/12

Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks
Charlotte Bobcats win


Oklahoma City Thunder - Orlando Magic
powyżej 203.5 pkt


Heh... zdecydowanie za czerwono tutaj...
Wczoraj niestety fatalna noc, tak to jest jak sie obstawia cos na biegu bez wielkiego przemyslenia :/
Mam nadzieje , że juz sie to nigdy nie powtorzy i , że nadal temat bedzie przynosił zyski.

Fotki :







Do góry
#2765742 - 07/12/2008 06:53 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Golden State Warriors - San Antonio Spurs

Pewnie uznacie to tak , że znowu poluje na under Warriorsów.
Może i tak to wygląda ale no kiedy jak nie dzis?
Jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić Wojowników pakujących Spursom na ich terenie po 25 punktów na kwarte conajmniej.
W jakiś super mecz San Antonio tez raczej nie wierze , wiec licze , że poprostu skupią sie troche na obronie i Goldeni będą mieli problemy.
Spursi nie grają w tym sezonie tak dobrze jak w poprzednich wiec powinni od pierwszych minut byc skoncentrowani bo inaczej moze sie to dla nich źle skonczyc.
Dlatego podsumowujac wydaje mi sie , że obrona San Antonio tutaj wezmie góre i wynik w granicach 211 punktow nie zostanie osiagniety.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 211 pkt
Buk : bet365


Utah Jazz - Phoenix Suns

Już ktoś w temacie o NBA opisał to spotkanie.
Również sie z nim zgadzam i w ogóle nie rozumiem dlaczego Phoenix są w tym meczu takim zdecydowanym faworytem.
Utah co prawda miało lekki kryzys (chodzi mi o dwie porazki z rzedu we własnej hali) ale Suns w tym sezonie są słabi i stawianie ich w roli faworyta jest dla mnie niezrozumiałe.
Jazzmani są raczej drużyną własnej hali ale z kim jak nie z Phoenix w takiej formie (4 porażki z rzedu) zwyciezac na wyjazdach?
Moim zdaniem jak nie czysty win to juz handi + 7.5 pkt jest bardzo dobrym rozwiazaniem na tem mecz.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Utah Jazz + 7.5 pkt
Buk : bet365

Denver Nuggets - Sacramento Kings

Krótko mówiąc Denver Nuggets !
Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.
Sacramento jest w wielkim dołku, świadczyo tym chociazby 7 przegranych ostatnich meczów z rzedu .
Ktoś może powiedzieć , że mieli dobrych przeciwników . - zgadza sie, z ogórami nie grali, ale czy Denver to ogóry?
Jak dla mnie jedna z lepszych ekip w całej stawce.
Po ostatniej porażce z San Antonio na pewno będą chcieli podbudować swoje morale w meczu z dużo słabszym rywalem.
Kurs 1.50 na ML? Jak dal mnie lekko przeszacowany.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.50
Typ : Denver Nuggets
Buk : bet365


Luźne przemyślenia na temat dzisiejszych spotkań :

New Jersey Nets - Philadelphia 76ers

Netsi - jak dla mnie rewelacja poczatku sezonu.
Mało kto by sie spodziewał od nich tak dobrej gry.
Są na fali czego niestety nie można powiedziec o graczac z Philadelphii.
Wczoraj jednak wygrali dosc niespodziewanie z niezbyt mocnym w tym sezonie Detroit.
Wydaje mi sie , że gdyby nie te zwyciestwo kursy na tem mecz kształtowały by sie całkiem inaczej.
2.20 na Nets ? Wydaje mi sie mimo wszystko wartym ryzyka typem.

Do góry
#2766393 - 07/12/2008 19:59 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie

Typy : 13/20

Golden State Warrriors - San Antonio Spurs
poniżej 211 pkt - ZWROT


Utah Jazz - Phoenix Suns
Utah Jazz + 7.5 pkt / + 9 j.


Denver Nuggest - Sacramento Kings
Denver Nuggets / + 5 j.


Stan Konta : + 41.9 j.


Luźne przemyślenia : 9/13

New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
New Jersey Nets win



Kasa z wczoraj odrobiona z nawiązką , to cieszy \:\)
Troche szczesliwie bo już pogodziłem sie śledząć mecz z overem Goldenów z Spursami ale fatalna końcówka dała zwrocik \:\)
Dzisiaj też postaram sie cos napisać ale to już koło 20tej.

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49