Strona 3 z 24 < 1 2 3 4 5 ... 23 24 >
Opcje tematu
#2500156 - 24/07/2008 03:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Jako były dziennikarz sportowy współczuję wszystkim kolegom wydającym "Skarby kibica". Napewno każdy z nas choćjeden taki skarbik przed sezonem nabywa a teraz taka wkłądka nie będzie nic warta, bo co komu po nieaktualnym terminarzu, obsadzie ligi etc... W piątek przykładowo ma wyjść w Przeglądzie i założę się że już jest wydrukowany, czy to dostaniemy w piątek rano w kiosku? Może jakiś bukmacher wystawi na to zakłądy?

Do góry
Bonus: Unibet
#2500160 - 24/07/2008 03:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ziomal-111]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: ziomal-111
Jestem ciekawy co na to kibice zainteresowanych klubów. Czyt. Arki, Jagielonii ??


powinni się zebrać i zrobić im z dupy jesień średniowiecza

Do góry
#2500163 - 24/07/2008 03:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Ciekawe kiedy wkroczy UEFA i rozgoni ten cały burdel , który zaczyna się tu wyprawiać . Zaczyna to przechodzić ludzkie pojęcie podejmują jedną decyzję , później ją odwołują niech się zdecydują na coś a nie robią gnój . Podobnie będzie pewnie z tym Euro , tylko wstyd przyniosą nam i nic więcej .

Do góry
#2500166 - 24/07/2008 03:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: McDziarz
Jedno jest pewne nikt nie chce takiego burdelu...

mam nadzieję że przeforsują jutro opcje żeby nie respektować skandalicznej decyzji PKOLu ...

niech Zagłębie i Widzew poniesie karę tak samo jak reszta stawki która musiała zapłacić za niechlubny proceder !!!

kara ma być przestrogą dla innych...a póki co kluby dostają zielone światełko i widzą że można sobie kpić ze wszystkiego...z takim działaniem i mentalnością kupczenie powróci nieuchronnie...


Zgadzam się z Tobą w 100%

Po tym co się stało nasunęło mi się kilka pytań, może ktoś z Was zna odpowiedź bo ja nie?

1. Dlaczego jakiś śmierdzący trybunał przy PKOL dziś uznał takie same argumenty Zagłębia Lubin i Widzewa, a nie uznał ich w przypadku Górnika Ł., Kszo, Polkowic, Arki itp. co skutkowało karami dla tych klubów?

2. Kto za tym stoi i kto dał pienądze za taką decyzję, albo kto jest tam takim osłem, że w analogicznych sytuacjach inaczej roztrzyga?

3. Dlaczego trybunał wobec swojej decyzji spowodował, że w praktyce dalsze karanie za degradację staje się już niemożliwe: "Uwzględnienie skargi Widzewa Łódź i wstrzymanie decyzji w sprawie Zagłębia Lubin ze względu na zarzut przedawnienia powoduje, że dalsze karanie klubów za czyny sprzed lipca 2006 roku byłoby bezcelowe" - powiedział PAP Adam Gilarski.

Jego zdaniem, decyzja Trybunału jest o tyle zaskakująca, iż w wyrokach z 17 października 2007 roku ten sam organ oddalił podnoszone przez inne ukarane przez PZPN kluby za korupcję zarzuty przedawnienia jako absolutnie bezzasadne.

"Trybunał stał na stanowisku, że powoływanie się na ten zarzut podważa sens sportowej rywalizacji i naczelną obowiązującą w sporcie zasadę fair play" - wyjaśnił. "

Na miejscu Arki w świetle takich, a nie innych postanowień tego śmiesznego trybunału niezwłocznie skierowałbym sprawę do sądu bo jest to skandal. Zawsze byłem za karą za korupcję i nie może byc tak, że jest kilku kozłów ofiarnych, a reszta to święte krowy.

Do góry
#2500170 - 24/07/2008 03:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Piecia]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Niech wprowadzą komisarza, który nie będzie powiązany układami-układzikami i może wówczas zapanuje ład. Odbiorą nam Euro? I dobrze może skończy się wówczas era tych palantów z PZPN, bo tego by im nikt nie podarował.

Do góry
#2500186 - 24/07/2008 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
"W meczu barażowym obie drużyny grać będą mogły składami, z poprzedniego sezonu. "
\:D \:D
Kałużny wracaj z plaży na baraże \:D \:D
no to Jaga zagra chyba Młodą Ekstraklasą b o 15 graczy to tu na bank nie wróci

Do góry
#2500187 - 24/07/2008 03:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bullet]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: McDziarz
Jedno jest pewne nikt nie chce takiego burdelu...

mam nadzieję że przeforsują jutro opcje żeby nie respektować skandalicznej decyzji PKOLu ...

niech Zagłębie i Widzew poniesie karę tak samo jak reszta stawki która musiała zapłacić za niechlubny proceder !!!

kara ma być przestrogą dla innych...a póki co kluby dostają zielone światełko i widzą że można sobie kpić ze wszystkiego...z takim działaniem i mentalnością kupczenie powróci nieuchronnie...


Zgadzam się z Tobą w 100%

Po tym co się stało nasunęło mi się kilka pytań, może ktoś z Was zna odpowiedź bo ja nie?

1. Dlaczego jakiś śmierdzący trybunał przy PKOL dziś uznał takie same argumenty Zagłębia Lubin i Widzewa, a nie uznał ich w przypadku Górnika Ł., Kszo, Polkowic, Arki itp. co skutkowało karami dla tych klubów?

2. Kto za tym stoi i kto dał pienądze za taką decyzję, albo kto jest tam takim osłem, że w analogicznych sytuacjach inaczej roztrzyga?

3. Dlaczego trybunał wobec swojej decyzji spowodował, że w praktyce dalsze karanie za degradację staje się już niemożliwe: "Uwzględnienie skargi Widzewa Łódź i wstrzymanie decyzji w sprawie Zagłębia Lubin ze względu na zarzut przedawnienia powoduje, że dalsze karanie klubów za czyny sprzed lipca 2006 roku byłoby bezcelowe" - powiedział PAP Adam Gilarski.

Jego zdaniem, decyzja Trybunału jest o tyle zaskakująca, iż w wyrokach z 17 października 2007 roku ten sam organ oddalił podnoszone przez inne ukarane przez PZPN kluby za korupcję zarzuty przedawnienia jako absolutnie bezzasadne.

"Trybunał stał na stanowisku, że powoływanie się na ten zarzut podważa sens sportowej rywalizacji i naczelną obowiązującą w sporcie zasadę fair play" - wyjaśnił. "

Na miejscu Arki w świetle takich, a nie innych postanowień tego śmiesznego trybunału niezwłocznie skierowałbym sprawę do sądu bo jest to skandal. Zawsze byłem za karą za korupcję i nie może byc tak, że jest kilku kozłów ofiarnych, a reszta to święte krowy.



jeszcze dochodzi Zagłębie Sosnowiec...którego odwołania PKOL nie zdążył rozpatrzyć...pomimo że było wcześniej niż Widzewa i Zagłębia Lubin złożone... sprawa strasznie śmierdzi...do tego termin werdyktu...na 2 dni przed startem ligi...te decyzje pokazują że niestety znowu układziki zwyciężyły...kilku ludzi zrobiło z ligi pośmiewisko , ze stacji telewizyjnych frajerów a z kibiców baranów...

cała ta sprawa mocno śmierdzi ch**em jednym słowem

Do góry
#2500199 - 24/07/2008 03:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Ja widzę jedno jedyne racjonalne rozwiązanie bez szkody dla nikogo w obecnej sytuacji. Powiększamy ligę do 18 zespołów z Arką, Zniczem, Koroną i Zagłębiem - niech grają póki co w ekstraklasie bo ich sprawy mogą się ciągnąc miesiącami. No i oczywiście wtedy już bez barażu.

Do góry
#2500207 - 24/07/2008 03:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bullet]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Przecież jakiś czas temu była mowa iż nie ma opcji na powiększenie ligi nie zgadza się na to C+ oraz PZPN , więc ... chyba i ten pomysł nie wypali .

Do góry
#2500277 - 24/07/2008 04:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Piecia]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Fabuła filmu "Piłkarski poker " to pryszcz przy tym co sie teraz wyprawia \:D \:D

Najwięksi fantaści nie byliby w stanie wymyśleć tego gnoju,śmiechu na sali ,farsy( aż brakuje słów ,żeby opisać to z czym mamy do czynienia)

Najlepszym przykładem jest tu Arka ,która 4 krotnie awansowała i spadała w przerwie sezonu \:D \:D takiego burdelu to nie ma nawet w afrykańskich ligach \:D \:D

Do góry
#2500289 - 24/07/2008 04:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Rysio Ochudzki]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Napastnik Górnika Zabrze Dawid Jarka został na rok wypożyczony do Łódzkiego Klubu Sportowego. 20-letni piłkarz grał w Górniku od sezonu 2006/2007. Wcześniej był w kadrze greckiego AÉ Lárissas. W barwach klubu z Zabrza rozegrał 47 spotkań ligowych, w których zdobył 14 bramek.

Do góry
#2500330 - 24/07/2008 04:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: 19marcin08]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Czy ich tam wszystkich pojebało ? Przedawnienie korupcji po dwóch latach ? Od kiedy do chuja ? Kto to wprowadził, co za pacan. Arke jakoś karali za spotkania z poprzednich lat.

"Całe szczęście decyzja o tym, że Arka Gdynia zagra w wyższej klasie rozgrywkowej jest z poniedziałku. Tylko dwa dni klub ten był w Ekstraklasie. W związku z tym, mam nadzieję, że nie poniosą żadnych szkód finansowych" - powiedział prezes spółki Ekstraklasa SA Andrzej Rusko.

hmm czy ten farfocel się dziś urodził?

Jedynch karają tak, drugich inaczej. Sprawiedliwość.

Jebać PZPN.

Do góry
#2500393 - 24/07/2008 04:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Kameleon]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Własnie powiedzieli w radiowej I ,że Wdowczyk i Fryzjer moga wrócić do sportu (czytaj przedawnienie) \:D \:D \:D \:D

Do góry
#2500403 - 24/07/2008 04:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Piecia]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Piecia
Przecież jakiś czas temu była mowa iż nie ma opcji na powiększenie ligi nie zgadza się na to C+ oraz PZPN , więc ... chyba i ten pomysł nie wypali .



To że Canal+ zachowa stanowisko w tej sprawie i nie zmieni zdania to nie ulega wątpilowści, ale po PZPN wszystkiego można się spodziewać, oni lubują się w zmianie swoich decyzji \:p

Do góry
#2500412 - 24/07/2008 04:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Tomaszewski o decyzji PKOl: To jest Trybunał Hańby!


Spore emocje wywołała środowa decyzja Trybunału Arbitrażowego przy PKOl, który anulował kary degradacji dla KGHM Zagłębia Lubin oraz Widzewa Łódź. Z taką decyzją nie może pogodzić się legendarny bramkarz Jan Tomaszewski. - Namawiam wszystkich kibiców w Polsce, by bojkotowali mecze ligowe, ponieważ jest to dla mnie hańba! - mówi krótko po ogłoszeniu wyroku 63-krotny reprezentant Polski.

- Dla mnie to nie Trybunał Olimpijski, tylko Trybunał Hańby sportu polskiego. Po pierwsze: stoją po stronie przestępców, którzy dopuścili się korupcji, a w przepisy FIFA i UEFA wyraźnie stanowią, że nie ma przedawnienia. Ja bym chciał, żeby ci "wspaniali" arbitrzy, którzy doprowadzili do takiego hańbiącego wyroku pojechali na mecze do Łęcznej, Gdyni, Sosnowca i Kielc. Niech oni tam powiedzą, jaka była motywacja takiej decyzji. Poza tym, ja bym bardzo chciał, żeby został w mediach opublikowany imienny wykaz, kto zasiada w tym trybunale - dla mnie jeszcze raz podkreślam hańby! Mam nadzieję - po raz pierwszy staję po stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej - że PZPN zignoruje ten haniebny wyrok, bo jeśli ugiąłby się w tym momencie, wrocławska prokuratura powinna zawiesć swoją działalność w sprawie korupcji w sporcie - mówi nam Jan Tomaszewski.

Start ligi zaplanowano już na najbliższy piątek, więc może warto go przełożyć? - W tym momencie nie wiem. Dla mnie powinien zostać wprowadzony komisarz i te wszystkie te sprawy wyprostować. Start ligi jest teraz mniej ważny. Uważam, że czas najwyższy, żeby minister sportu i premier Donald Tusk zrobili po prostu porządek. Bo jeśli jest taki wyrok trybunału, to mnie już nigdy nie zobaczą na stadionie i będę wyłączał telewizor. Namawiam wszystkich kibiców w Polsce, by bojkotowali mecze ligowe, ponieważ jest to dla mnie hańba! Jeszcze raz podkreślam - Trybunał Hańby, który ma przestrzegać zasad fair play - zakończył były bramkarz reprezentacji Polski.

Do góry
#2500417 - 24/07/2008 04:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Teraz na spokojnie. Rusko to pedał. Żadnych szkód finansowych ? Oprócz tego, ze dzięcki tej decyzji Arka ma wielkie szanse zniknąć z piłkarskiej mapy Polski to wszystko jest super (chodzi mi tu o rozgrywki ekstraklasy, a wprzyszłym roku pierwszej ligi nawet). Gdy na 100% potwierdzi się cofnięcie klubu do 1 ligi to czołowi piłkarze już żegnają się z klubem - zresztą dziś nawet na trening nie wyszli. Michniewicz też nie zostanie bo po co. Sponsorzy odejdą i wróci stara bida.

UEFA powinna wkroczyć, rozpierdolić cały PZPN. Młodzi znający się na prawie, zarządzaniu powinni zająć się czymś tak wielkim jak PZPN, zastąpić starych meneli, których Listek nabił na stołki.

Do góry
#2500428 - 24/07/2008 05:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
jeżeli PZPN nie zignoruje tego wyroku to na bank rząd nie puści tego płazem...to już byłaby za duża kpina z wymiaru sprawiedliwości...policzek dla wrocławskiej prokuratury

poza tym opinia publiczna jest zbulwersowana , jutro w gazetach będzie lawina krytyki...za duży smród , ludzie mają już dosyć matactwa i to tak łatwo nie przejdzie ten wałek z widzewem i zagłębiem

Do góry
#2500451 - 24/07/2008 05:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Kameleon]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Kameleon
Teraz na spokojnie. Rusko to pedał. Żadnych szkód finansowych ? Oprócz tego, ze dzięcki tej decyzji Arka ma wielkie szanse zniknąć z piłkarskiej mapy Polski to wszystko jest super (chodzi mi tu o rozgrywki ekstraklasy, a wprzyszłym roku pierwszej ligi nawet). Gdy na 100% potwierdzi się cofnięcie klubu do 1 ligi to czołowi piłkarze już żegnają się z klubem - zresztą dziś nawet na trening nie wyszli. Michniewicz też nie zostanie bo po co. Sponsorzy odejdą i wróci stara bida.


Kamel mi koło dupy lata czy będzie pierwsza druga czy trzecia liga. Chodziłem na trzecią jak walczyli o utrzymanie gdy obecny asystent Robert Wasilewski grał i będę chodził dalej bez względu na to jak to się skończy. Mi chodzi o jedno o SPRAWIEDLIWOŚC bo nie może byc tak, że w naszym przedawnienie nie wchodziło w grę w przypadku trybunału a teraz wchodzi. Co to ma byc? Kpina i tyle. W tej sytuacji cała praca prokuratury odnośnie korupcji o kant dupy rozbic i tak jak było już tu napisane pozwalniac Fryzjerów i innych bo sprawa się przedawniła \:D
Rusko zawsze wydawał mi sie kumatym gościem, ale taki stek bzdur jaki dziś powiedział dyskredytuje go w moich oczach całkowicie.

Do góry
#2500456 - 24/07/2008 05:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bullet]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Nieważne która liga, ważne że Arka. Oczywiście. Ale oszukiwać się nie damy mam nadzieje i stosowne kroki już zostały pcozynione przez Arke.

Do góry
#2500463 - 24/07/2008 05:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
(...)To koniec walki z korupcją

W styczniu Zagłębie i Widzew zostały przez Wydział Dyscypliny PZPN zdegradowane za ustawianie meczów w drugiej lidze - Zagłębie w sezonie 2003/04, Widzew rok później. Związkowy Trybunał Piłkarski (druga i ostatnia instancja związkowa) podtrzymał wyroki. W środę trybunał przy PKOl nie stwierdził, że w Widzewie nie było korupcji. Uznał jednak, że czyny się przedawniły, ponieważ zostały popełnione w sezonie 2004/05, a wtedy w regulaminie PZPN obowiązywał zapis o dwuletnim okresie przedawniania się takich przestępstw. Dwa lata od ostatniego ustawionego meczu łodzian minęły w maju 2007 roku, a postępowanie wszczęto pół roku później (i nie ma znaczenia, że wtedy obowiązywały już przepisy, że korupcja nie przedawnia się nigdy).

Ale ten argument zbija Michał Tomczak, były szef Wydziału Dyscypliny (to pod jego kierownictwem wydział zdegradował Widzew i Zagłębie). - Przecież w grudniu 2005 roku uchwalono zmianę w statucie PZPN, która wydłużała okres nieprzedawniania czynów korupcyjnych do pięciu lat. Ten tekst został przez sąd zarejestrowany i stanowi obowiązującą treść statutu. Prawdopodobnie w środę trybunał posługiwał się starą wersją statutu - mówi Tomczak. I twierdzi, że to bardzo dziwne, że nikt ze związku nie zadbał, by w trybunale przy PKOl znalazła się właściwa wersja statutu PZPN.

- W październiku 2007 r. ten sam trybunał rozpatrywał odwołania KSZO Ostrowiec, Arki Gdynia i Górnika Łęczna, uznał, że korupcja w futbolu nie ulega przedawnieniu, czyli, słusznie zresztą, zastosował się do obowiązujących wtedy przepisów - przypomina Adam Gilarski, szef WD PZPN. Uważa też, że orzeczenie kończy walkę z korupcją w polskim futbolu, bo każda ewentualna decyzja skazująca, która zapadnie w PZPN, zostanie natychmiast zaskarżona do PKOl. - W czwartek miałem się spotkać z działaczami Jagiellonii Białystok, przeciw której również trwa postępowanie korupcyjne. Ale teraz nie widzę sensu. (...)

źródło: sport.pl

Przecież to są jakieś żarty.

Jebać PZPN i inne PKOL-e !

Do góry
Strona 3 z 24 < 1 2 3 4 5 ... 23 24 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07