Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2737061 - 21/11/2008 02:53 Re: Premiership - Listopad [Re: juancarlos]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: juancarlos
Niestety Wenger nie bedzie mogl skorzystac z Cesca Fabregasa - mozgu druzyny, swietnego asystenta, ktorego podania nierzadko sa kluczowym momentem w akcjach ofensywnych, ale kadra The Gunners jest bardzo silna i zastapienie Hiszpana nie powinno byc az tak trudne i odczuwalne w skutkach .


tym zdaniem popełniasz ogromny błąd.
Fabregasa nie da się zastąpić.
on jest teraz niemal równie ważny tak jak kiedyś Henry, każda akcja ofensywna przechodzi przez niego,
jest tym dla Arsenalu kim Scholes dla MU, Gerrard dla Liverpoolu, Lampard dla Chelsea, Kaka dla Milanu czy Ribery dla Bayernu

niezależnie od formy, nawet sam mental się liczy.
także bez Fabregasa to big blow ;\)

ale rzecz jasna że na barki weźmie to RvP, Adebayor czy Nasri a może zaskoczy Denilson czy Diaby, win Arsenalu mozliwy \:\)


Do góry
Bonus: Unibet
#2737203 - 21/11/2008 03:40 Re: Premiership - Listopad [Re: smokehobby]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Krótko o meczach ode mnie \:\)


Chelsea - NU

Chelsea poza wpadką w Rzymie imponuje ostatnio. Z łatwością odprawiają wszystkich, a jedyne pytanie sprowadza się do tego ile bramek zaaplikują.
NU delikatnie podniosło się po fatalnym poczatku, ale ciągle mają olbrzymie problemy w defensywie, która w Londynie będzie wystawiona na ciężką próbę. Bramka dla przyjezdnych niewykluczona jednak, nawet Terry co pokazał mecz repry ;\) popełnia błędy, a u gości ma je kto wykorzystać z przodu.

Chel/over

Liverpool - Fulham

Liv mierzą w tym sezonie wysoko, nawet nieobecność FT im nie zaszkodziła, bo nieefektowny,ale efektywny Kuyt pokazuje, że też grać potrafi. Rafa wreszcie chyba dokładnie poznał ten zespół i świetnie ich ustawia.
Fulham dla mnie typowy średniak. Wygrana z Tott to raczej przegrany mecz przez Koguty niż wynik jakieś świetnej postawy Cottagers. Przyznaję, że do końca nie mogę rozgryźć tego zespołu. Niby nic nie grają, ale punkty jakieś ciułają z tym, że u siebie głównie.
Na Anfield będzie jednak bardzo ciężko. Kursy na home oczywiście bezsensowne, można chyba jednak próbować handi.

Liv -1

City - Arsenal

Dużo i trafnie już o tym zostało napisane Obie obrony cieniują. City to wiadomo, a Ars też w meczu z AV odstawiał cyrki.Strzelać kto ma.

Over!I tyle \:\)


over 2,5/over 3,5


Boro - Bolton

Póki co niezłe jeszcze kursy na home win. Bolton dla mnie żenada - zero z przodu poza stałymi fragmentami gry, tylko kopanie po kostkach i mur na połowie. Boro będzie być może miało jakieś problemy z jego skruszeniem, ale w końcu dadzą radę ze swoim potencjałem ofensywnym, a przynajmniej tak mi się wydaje \:\)
Turek wraca w formie, 3 bramy w reprze, to może być klucz do winu.

Boro

Port - Hull


Hull przereklamowane ;\) po udanym starcie, Port ostatnio max cienizna. Na pierwszy rzut oka under, a tak ogólnie to no bet \:\)

No bet (under)

Stoke - WBA

Zgadzam się z @murą tutaj. Bardzo trafnie zauważył, że Stoke nie czuje się dobrze w ataku, raczej difens i kontry. WBA mogło nie wiele pokazać z Chel czy Man U, ale już w takim meczu ... Nie skreślałbym gości.

X2


AV - Man U


Diabły już na tym etapie rozgrywek mają dość znaczną stratę do Chel, a cel wiadomo jaki jest. Nie bez znaczenia mogą być tu mecze repry, ktoś tam grał z jednej i drugiej strony. AV na pewno ma potencjał z przodu na strzelenie bramki (bramek?). Man U - wiadomo, bez dwóch zdań ma kto strzelać. Defensywnie gospodarze się poprawili ostatnio, ale i tak pachnie mi tu jakimś overem.

over

Tott - Black

Goście to obecnie żenada lekka - jak tak dalej pójdzie to będą problemy z utrzymaniem. Grają to co zwykle - siłowo, tylko ostatnio gorzej im wychodzi. Tott, każdy wie, zebrali się, ostatnio dość pechowa wtopa z Fulham, teraz u siebie "magia" coacha ;\) chyba wróci.

Tott

Sund - WHU

Ależ trenerzy na ławkach \:\) Wiadomo kogo bardziej cenię i chyba mimo wszystko Roy powinien być górą, choć nie wiem czy łatwo mu to przyjdzie. W WHU bałagan jak ... ;\) Sund musi szukać punktów, a gdzie jak nie u siebie i z kim jak nie z WHU? Z drugiej strony passa bez zwycięstwa WHU trwa od ... 26 września i wyjazdowego meczu z Fulham.

no bet (Sund)

Wigan - Everton

Mecz pod gości. Staną twardo z tyłu, przykryją Zakiego i poczekają na szansę z kontry. Nie pękła AV, nie pękło Stoke to i Eve może nie pęknie na JJB Stadium.

under/2

Do góry
#2737214 - 21/11/2008 03:42 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
eclipse1977 Offline
old hand

Meldunek: 24/05/2007
Postów: 722
skoro o Arsenalu

Grzebiecie glebiej to powiedzcie mi dlaczego w Arsenalu nie probuje sie puszczac mlodych?

Ogladalem mecz smarkow z SU... poezja... klej u nogi ...
Wynik z Wigan mocno nastawionym tez cieszy.

A w lidze - Stoke, Sunderland, Hull ...

Do góry
#2737225 - 21/11/2008 03:45 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Mura
a co myślisz o Sunderland-WH 1 ??

Do góry
#2737240 - 21/11/2008 03:49 Re: Premiership - Listopad [Re: Kefir70]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Man City - Arsenal

Oj. Cholera.

Do góry
#2737271 - 21/11/2008 03:59 Re: Premiership - Listopad [Re: Szczypior]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Man City - Arsenal

Sory, kliknęło mi się. A w tej powyższej analizie, nieco szybkiej i spontanicznej chciałem zaznaczyć że niczego nowego w tym spotkaniu nie odkryłem i pisząc zapowiedź tego meczu - tam gdzie linka wkleić nie można, również spotkanie wyszło mi logicznie overowo, więc dość powszechnie jak teraz widzę, lecz bardziej jestem przy typie iż gospodarze nie przegrają, bo choć wyjazdowa to katastrofa, to na własnym boisku jeszcze w miarę wiążą koniec z końcem. Mentalnie przypominają układankę, która za chwile ma się rozpaść, a sam zespół nękany jest wszelaką maścią problemów wewnętrznych. Wiadomo o co chodzi. Over jest aż za bardzo oczywisty. Postawa obrony gospodarzy - ofensywne nastawienie gości - mobilizacja obu zespołów po słabych występach - statystyka. Wszystko jest aż nazbyt oczywiste... i to mnie właśnie nieco martwi. Ale w oczywistości jest i logika.

Do góry
#2738034 - 21/11/2008 19:32 Re: Premiership - Listopad [Re: Szczypior]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Wywiazala sie dyskusja na temat meczu Stoke-WBA - dla mnie tam pewniejszy over niz z Man City, chocby ze statow WBA dzieli mecze na takie gdzie wiedza ze nic nie ugraja - i dostaja dokumentnie w kosc oraz na takie w ktorych widza ze tez moga cos ugrac i tam idzie wymiana noży (z Blackburn, Hull, West Ham, Wigan - ogolnie z dolami). Nie ma co ukrywac ze druzyna nie ma zadnych innych ambicji niz utrzymanie, ostatnie becki wcale nie znacza ze beda najslabsi - zobaczcie Sporting Gijon w Hiszpani - na dzien dobry 5 meczow z arcytrudnymi rywalami olali je dostajac po 1-7 a teraz juz sa niedaleko scislej czolowki - WBA az tyle nie grozi ale smiem twierdzic ze porazki z CFC czy z Liverpoolem czy z MU to bylo odpuszczenie sobie niepotrzebnej fatygi, Stoke napewno zaliczaja do drugiej grupy wymienionej przeze mnie, tej na ktorej maja zamiar zapunktowac i w obliczu tego typowanie 1x2 jest bezcelowe. Z o/u zdecydowanie pewniejszy wydaje sie over - strata gola przez jedna z druzyn to juz frontalne rzucenie wszystkiego na szale - nie ma nic do stracenia - no i w ktora strone to pojdzie to sprawa otwarta

Do góry
#2738110 - 21/11/2008 20:30 Re: Premiership - Listopad [Re: Lord Devastator]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Oba typy mogą spokojnie wejść: zarówno over jak i 2, takie 1:2 na przykład ;\)

Właśnie o to chodzi, że WBA wszyscy z automatu skreślili tymczasem oni naprawdę mieli trudny terminarz. Moim zdaniem patrząc na ine ekipy z dołu, to wcale nie stoją na straconej pozycji w walce o utrzymanie. Kto wie czy suma sumarum to ich najbliżsi przeciwnicy nie będą mieli większych problemów z zachowaniem ligowego statusu.

Dla mnie value w typi na gości, a bezpieczniej X2.

Do góry
#2738168 - 21/11/2008 21:01 Re: Premiership - Listopad [Re: Kefir70]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Kefir70
Mura
a co myślisz o Sunderland-WH 1 ??


ciężki mecz do gry,
ja (wbrew oddsmakerom) bardziej widzę over niż under w tym meczu i taki typ mi się kojarzy gdy patrzę na tą parę. jeśli over to raczej Sunderland.

Koty naprawdę mnie zadziwiają w większości meczów tego sezonu, sporo cierpkich słów przeczytałem po ich meczu na SB (nie widziałem nawet skrótów), że niby obrona jak szwajcarski serek, ale takie mecze się zdarzają i wyjazdowa porażka z Chelsea raczej wstydu nie przynosi, długoterminowo nie ma znaczenia czy przegrywasz 5-0 czy 3-2, 0pkt i basta, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,
Sunderland gra z jajem i umie stworzyć sobie dużo sytuacji bramkowych, strasznie dobre wrażenie robi Richardson, naprawdę piłkarze lewonożni to często skarb dla drużyny, a on ma siłę i potrafi niesamowite rogale kręcić, wszystko co blisko pola karnego to realna szansa na bramkę gdy ma piłkę przy nodze,
Koty ostatnio w kratkę, dla niektorych chyba niespodziewanie przegrali u siebie z Pompey (ale nie grali źle), a potem wyjazdowa wygrana w Rovers.

po drugiej stronie mające ciągłe kłopoty Młoty, nie dość że tradycyjnie kontuzje to jeszcze niejasna sytuacja finansowa klubu o czym nie raz było wspomniane, Zola jednak nie pęka, nie boi się grać i sam się lekko dziwię czemu tak mało ostatnio overów wykręcili bo Włoch preferuje raczej ofens.
ten mecz także z gatunku walki drużyn bezpośrednio zagrożonych spadkiem, więc walka będzie twarda i po stracie gola, drugi zespół ostro pójdzie za ciosem, szkoda że nie ma Ashtona ale jest Cole czy Bellamy, albo i zdolny młodzik w pomocy Sears, coś Młoty stukną,
sumarycznie więc stawiam na 2:1 - z naciskiem na over a potem HW.

----

@Mindamn, co do Chelsea to myślę że może paść under (goście nie strzelą, 2:0), takie błędy Terremu jak w środę to często się nie zdarzają, choć na pewno Owen będzie się chciał sprzedać w styczniu (kto wie może do Chelsea \:\) i na pewno ma chrapkę na gola, a z obozu Srok coraz więcej dobrych opinii piłkarzy o tymczasowym trenerze,
w Chelsea ma zagrać już J.Cole choć raczej nie od początku, kilku piłkarzy jest poobijanych po reprach (przy okazji warto wziąć pod uwagę wszystkich piłkarzy premiership któryz w środę późnym wieczorem europejskiego czasu grali mecz w Brazylii).
niepwene są występy Lamparda i A.Cole'a.

---
tak jak się spodziewałem over w meczu City robi się przyjemną masówką, no zobaczymy jak to się skończy,

---

MU będzie sobie musiał radzić w Birmingham bez Berbatova a dodatkowo na listę kontuzjowanych trafił Ferdinand, choć akurat trwa walka o to by Rio zagrał

---

myślę że w meczu Stoke-WBA warto zwrócić także uwagę na niesamowitą moblizację Carsona, który stanie na głowie by zmazać plamę ze środowego meczu z Niemcami i nie wypaść z kręgu zainteresowań Fabio.

----

@Eclipse
myślę ze w tej kwestii Wengerowi zarzucić dużo nie można, liga to jednak zupełnie coś innego niż puchar, zbyt duża rotacja nie wyszłaby Arsenalowi na dobre, można wrzucić czasem kogś z 2 zespołu, ale nie oszukujmy się że każdy z nich ustępuje jednak jeszcze sporo graczom z 1 jedenastki, taki Vela (chyba największy fenomen z "tamtej" ekipy - mimo że młody to bardziej już doświadczony, patrz vide repr. Meksyku), który wg słów Fabiańskiego będzie graczem światowego formatu bo z piłką na treningach potrafi zrobić wszystko, wszedł z AZ i dużo lepiej się nie zaprezentował (choć akurat brał udział w kluczowej akcji meczu - był faulowany, sędzia nie gwizdnął i z tego poszła kontra dla Villans na 2:0), pozostali mogą być wiec godnymi zmiennikami ale ciężko wyrzucić kogoś z jedenastki, bo nie wydaje mi się by któryś z młodych gniewnych miał zastąpić Clichego, Fabregasa, Diabego, Nasriego, RvP,Denilsona itd.
kisiel jest rzeczywiście na Emirates, bo są kiksy w obronie i na bramce, co wynika z braku dużej motywacji na wszystkie mecze, o czym sami wspomnieli niektórzy piłkarze, Arsenal ma również sporo pecha bo w wielu meczach których tracił punkty powinien wygrać ale właśnie był zbyt pazerny i za mało uważny w końcówkach i stałych fragmentach gry ;\)
Kanonierzy jednak zespół z klasą, jak wrócą Rosicky i Eduardo i złapią ciągły, wysoki rytm gry to na pewno jeszcze się włączą do walki o majstra, by jednak już szybko nie odpaść konieczna jest wygrana w City

Do góry
#2738261 - 21/11/2008 21:29 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: mura


@Mindamn, co do Chelsea to myślę że może paść under (goście nie strzelą, 2:0), takie błędy Terremu jak w środę to często się nie zdarzają, choć na pewno Owen będzie się chciał sprzedać w styczniu (kto wie może do Chelsea \:\) i na pewno ma chrapkę na gola, a z obozu Srok coraz więcej dobrych opinii piłkarzy o tymczasowym trenerze,
w Chelsea ma zagrać już J.Cole choć raczej nie od początku, kilku piłkarzy jest poobijanych po reprach (przy okazji warto wziąć pod uwagę wszystkich piłkarzy premiership któryz w środę późnym wieczorem europejskiego czasu grali mecz w Brazylii).
niepwene są występy Lamparda i A.Cole'a.



Szczerze mówiąc w kontekście gola dla NU bardziej nawet niż na Owena liczę na OM \:\)

Obrona Chel bez Carvalho i z tego co wyczytałem dziś na pewno już bez A.Cole'a. Nie zagra też zawieszony Mr Pieniążek ;\) czyli Drogba, a wątpliwości dotyczą Lamparda i Cecha, ale coś mi mówi, że oni ostatecznie się pojawią na boisku.

W NU brak Taylora i Burtona, czyli również osłabienia z tyłu.

Jeżeli NU strzeli bramkę, a po cichu na to liczę, to over zrobi się mocno prawdopodobny.

Do góry
#2738524 - 21/11/2008 22:52 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: mura
Originally Posted By: juancarlos
Niestety Wenger nie bedzie mogl skorzystac z Cesca Fabregasa - mozgu druzyny, swietnego asystenta, ktorego podania nierzadko sa kluczowym momentem w akcjach ofensywnych, ale kadra The Gunners jest bardzo silna i zastapienie Hiszpana nie powinno byc az tak trudne i odczuwalne w skutkach .


tym zdaniem popełniasz ogromny błąd.
Fabregasa nie da się zastąpić.
on jest teraz niemal równie ważny tak jak kiedyś Henry, każda akcja ofensywna przechodzi przez niego,
jest tym dla Arsenalu kim Scholes dla MU, Gerrard dla Liverpoolu, Lampard dla Chelsea, Kaka dla Milanu czy Ribery dla Bayernu

niezależnie od formy, nawet sam mental się liczy.
także bez Fabregasa to big blow ;\)

ale rzecz jasna że na barki weźmie to RvP, Adebayor czy Nasri a może zaskoczy Denilson czy Diaby, win Arsenalu mozliwy \:\)



znam oczywiscie wartosc Cesca dla zespolu Kanonierow \:\) Faktycznie zle to napisalem/ujalem. Chodzilo mi mniej wiecej o cos w stylu, ze Manhester City nie jest rywalem, z ktorym bez hiszpanskiego playmakera druzyna Wengera nie mogla sobie poradzic, majac w skladzie wielu innych dobrych graczy. Na dluzsza mete z pewnoscia brak Fabregasa bylby dla The Gunners ciosem w serce, ale ten mecz z pewnoscia jest do wygrania i bez niego \:\) w drugiej linii ostatnio rzadzi i panuje Nasri i teraz przy braku Hiszpana spadnie na niego troche wiecej obowiazkow, a co za tym idzie szansa na pokazanie sie z jeszcze lepszej strony. Wielu mogloby nie podolac, ale mlody Portugalczyk wydaje sie miec niesamowicie mocna psychike i raczej takie zadanie nie wywola u niego trzesawki majtkami \:p
co tez ciekawego wylapalem to Arsenal bez Cesca w skladzie w tym sezonie zanotowal po jednym z kazdym mozliwych rezultatow. Nie da sie ukryc, ze strata 5 punktow w 3 meczach dla zespolu walczacego o miano najlepszego w Anglii to strata spora. Ciekawe, jak spisza sie teraz...

Ale ogolnie dzieki za zwrocenie uwagi @mura


btw, masowka na over wlasnie w meczu na City of Manchester Stadium nie skonczyla sie nieskonczona lista 'puke'ow' na quasi ;\)


pozdrawiam

Do góry
#2738547 - 21/11/2008 23:00 Re: Premiership - Listopad [Re: juancarlos]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: juancarlos
w drugiej linii ostatnio rzadzi i panuje Nasri i teraz przy braku Hiszpana spadnie na niego troche wiecej obowiazkow, a co za tym idzie szansa na pokazanie sie z jeszcze lepszej strony. Wielu mogloby nie podolac, ale mlody Portugalczyk wydaje sie miec niesamowicie mocna psychike i raczej takie zadanie nie wywola u niego trzesawki majtkami \:p



młody Francuz ;\)

Do góry
#2738551 - 21/11/2008 23:03 Re: Premiership - Listopad [Re: Hakan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: juancarlos
w drugiej linii ostatnio rzadzi i panuje Nasri i teraz przy braku Hiszpana spadnie na niego troche wiecej obowiazkow, a co za tym idzie szansa na pokazanie sie z jeszcze lepszej strony. Wielu mogloby nie podolac, ale mlody Portugalczyk wydaje sie miec niesamowicie mocna psychike i raczej takie zadanie nie wywola u niego trzesawki majtkami \:p



młody Francuz ;\)


wlasnie

w biegu troche jestem, sorry ;\) ale kontekstu to za bardzo nie zmienia \:D


Do góry
#2740060 - 22/11/2008 17:56 Re: Premiership - Listopad [Re: juancarlos]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Aprorpo spotkania Stoke - Wba. W składzie gospodarzy zabraknie jej najlepszego strzelca Ricardo Fuller'a ( 5 goli).

Do góry
#2740090 - 22/11/2008 19:07 Re: Premiership - Listopad [Re: Hakan]
kulikTS Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 6
Skąd: R22
Dla mnie ciekawym typem z tej rundy jest Boro, dość wysoki kurs choć widze spadek. Potencjał i dobry trener, ostatnio osiągają dobre wynik. Zwykle nie stawaiłem przeciw nim bo już nieraz potrafili zrobić niespodziankę. Dziś jednak postawię na nich. Bolton, może i nie gra fatalnie, to drużyna walcząca. Ale ile można walką punktów zdobywać ? OStatni wyjazdowy mecz im sie udał (z Hull 1-0), dobry wynik zawdzięczają szczęściu (poprzeczka) i dobrej postawy Jaaskalainena. Dziś już nic nie wywalczą i punkty zostaną na Riverside ;\)

Do góry
#2741662 - 23/11/2008 07:25 Re: Premiership - Listopad [Re: kulikTS]
smokehobby Offline
newbie

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 34
mówiłem Stoke ;\)

Do góry
#2742349 - 23/11/2008 22:05 Re: Premiership - Listopad [Re: smokehobby]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Tottenham Hotspur vs Blackburn Rovers


na szybko, bo zaraz mecz...

Tottenham pod wodza Redknappa doznal przed tygodniem swojej pierwszej porazki. Byla to kwestia czasu, nie ma co ukrywac - kazdy w koncu musi przegrac, a jako ze Tott' to poki co sredniak ligowy, ciulajacy sie jednak jeszcze nizej anizeli powinien, to tym bardziej nie bylo sie co wielce dziwic.
Znow swoj udzial w porazce mial Gomes, popelniajac kolejnego juz w swoim krotkim pobycie, babola. Wladze Kogutow juz szukaja dla niego nastepcy, bo raczej z Brazylijczykiem zespol daleko nie zajdzie. Mowilo sie nawet o Borucu, bardziej prawdopodobne jest jednak przyjscie Greena z WHU, czy tez Cudiciniego.

W bardzo dobrej formie, w przeciwienstwie do Gomesa, ostatnio jest napastnik Tottenhamu, Darren Bent. Poskutkowalo to powolaniem do reprezentacji Anglii i w meczu z Niemcami zagral cala druga polowe. Sam zawodnik podkreslal, ze bardzo cieszy sie, ze znow znalazl sie obiektem interesowan trenera reprezentacji i zrobi wszystko by utrzymac wysoka forme i przekonac Capello do kolejnych powolan.
Niezle spisuje sie tez druga armata Tott' - Pavluchenko. Zdecydowanie jest na fali wznoszacej od momentu przyjscia Redknappa do klubu i z niecierpliwoscia czekam na kolejne bramki. Rosjanin z pewnoscia czuje juz lekko oddech na plecach Fraizera Campbella, ktory strzelal ostatnio zwycieskie gole Liverpoolowi w pucharze i honorowo z Fulham w lidze. Tym samym rywalizacja w ataku z pewnoscia bedzie dzialac na wszystkich panow mobilizujaco. A trzeba pamietac tez o kontuzjowanym wciaz Gio Dos Santosie, grajacego takiego falszywego napadziora w zespole.

Rywal dla zespolu dzisiaj z pewnoscia do ogrania. 7 meczow bez wygranej nie stawia Blackburn w dobrym swietle. Zaskakujaca ostatnia porazka u siebie z Sunderlandem tylko pogorszyla sytuacje w zespole. Gole Rovers strzelac potrafia, bo do tej pory pokonac nie potrafili tylko bramkarza Chelsea, Boltonu, Manchesteru United i Arsenalu. Jak widac 3 z tych zespolow to tez z Big 4. Jest McCarthy, jest Santa Cruz, jest Roberts, wiec nie ma sie co dziwic, ze strzelac ma kto. Mysle, ze dzis spokojnie znajda sposob na choc jedno trafienie przeciwko Gomesowi, mimo ze ten bedzie mial przed soba najsilniejszy w zespole Tott' duet obroncow King-Woodgate.

U gospodarzy z waznych graczy kontuzjowany Modric. Oslabia to troche ofensywe, ale jest Jenas i mysle, ze spokojnie wezmie dzis na swoje barki rozgrywanie i dyrygowanie zespolem. Pomoze mu tez z pewnoscia Bentley. Nie zagra tez wspomniany juz wczesniej Dos Santos, ale i tak stawiam ze usiadlby dzis na lawce.

To co chce polecic to wygrana gospodarzy. Kurs mnie nie powalil, wiec zaryzykuje handicap. Z 3 wygranych pod wodza Redknappa tylko jedna, pierwsza przeciwko Boltonowi, byla 2-bramkowa. Teraz czas na kolejne takie zwyciestwo!
Warto ruszyc tez over. Sila z obu stron zdecydowanie w ataku. W bramkach 'babolarze'. Wraca na stare smieci Robinson, zobaczymy jak sobie poradzi z presja, a o Gomesu juz pisalem.
W dodatku obie ekipy dosc overowe, pod wodza nowego trenera Tott' tylko raz, w pierwszym meczu zanotowal mniej niz 3 gole.


Tottenham -1 3.10 Bet365

over 2.5 1.80 Bet-at-home

Both to score 1.66 Bet365

Do góry
#2744378 - 24/11/2008 10:50 Re: Premiership - Listopad [Re: juancarlos]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Przeważnie nie publikuję tutaj moich analiz, ale nie zaszkodzi jak od święta coś podam...

Wigan - Everton
Typ: X2
Kurs: 1.50
Buk: Expekt

Goście pod wodzą Davida Moyesa mają kilka niewiadomych na dzisiejszy mecz. Prawdopodobnie nie zagra Steven Pienaar( który z powodu urazu opuścił mecz reprezentacji Anglii w środku tygodnia), Marouane Fellaini i kontuzjowany Lars Jacobsen.

Natomiast w The Latics trenera Steva Bruce na urazy narzekają Emile Heskey(2 bramki), Mario Melchiot, Jason Koumas i najlepszy strzelec, Egipcjanin Amr Zaki(8 bramek do tej pory w lidze). Na dodatek zawieszony za czerwoną kartkę ze spotkania z Newcastle (wynik 2-2) jest Emmerson Boyce.
Między sobą grali w 6ligowych spotkaniach Premier League, gdzie 3 wygrali The Toffees, 1 The Latics, padły też 2 remisy. A Wigan nigdy nie wygrał u siebie z Evertonem, który aż 105sezonów spędził w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Głównym argumentem jest dla mnie brak czołowych napastników u gospodarzy i dlatego tak gram X2, bo jest poniedziałek ...
Mecz o 20:55 na Canal+Sport i pewnie w necie

Do góry
#2744406 - 24/11/2008 16:03 Re: Premiership - Listopad [Re: Izajasza53]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
@Sphinx

Typu nie neguję, gdyż również uważam, że Eve nie powinien przegrać tego spotkania (chociaż po takiej kolejce i takich typach to strach cokolwiek pisać :D), ale zwróć uwagę, że to, iż ktoś "narzeka na urazy" nie oznacza, że nie zagra :)

Nawet więcej - dla mnie to jest takie wyrażenie klucz i na podstawie własnego doświadczenia stwierdzam, że często następują w przypadku takich osób "cudowne" ozdrowienia ;\)

Za oficjalną stroną Wigan:

http://www.wiganlatics.premiumtv.co.uk/page/NewsDetail/0,,10429~1462245,00.html

Także Heskey raczej zagra. Coś mi mówi, że z Zakim to też zasłona dymna.

Do góry
#2744417 - 24/11/2008 16:54 Re: Premiership - Listopad [Re: Izajasza53]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Originally Posted By: Sphinx
Prawdopodobnie nie zagra Steven Pienaar( który z powodu urazu opuścił mecz reprezentacji Anglii w środku tygodnia)


Pienaar mogl opuscic, ale mecz reprezentacji ... RPA

A tak BTW - typowanie 1x2 dla mnie NO BET - za drobne zagram over, bo podobnie jak Mindman uwazam, ze atak Wigan wystapi w optymalnym zestawieniu

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49