Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2805447 - 02/01/2009 19:16 Seria A - Styczeń - Luty 2009
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032





Zapraszam do dy kasaku kasaji gwizdek

Do góry
Bonus: Unibet
#2823628 - 10/01/2009 19:03 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Genoa - Torino

Genoa po raz kolejny osłabiona. W spotkaniu z Chievo sytuacja też nie wyglądała różowo, wtedy im się "upiekło" i zdołali wygrać skromnie 1-0, ale wiadomo jaki poziom prezentuje beniaminek... Czy można powiedzieć, że Torino złapało wiatr w żagle? Napewno morale w drużynie mocno się poprawiły, a to wszystko dzięki wygranym nad takimi rywalami jak Fiora oraz Napoli ( w obu przypadakach po 1-0). Wracając do absencji, Gospodarze bez swojego najlepszego strzelca Milito, w ofensywie zabraknie także Palladino, w defensywie nieobecni będą Ferrari oraz Mesto, ze składu wypadł Gasbarroni. Genoa ostatnio mało strzela, biorąc pod uwagę absencję w lini ataku, nie spodziewam się by miało nastąpić przełamanie ( Milito zdobył połowę bramek tj. 12, które strzeliła Genoa tj.24), zatem poszukam handicapu +1.5 Torino (bo nie sądzę, żeby Genoa wygrała więcej niż jedną bramką ), które prezentuje się przyzwoicie i wreszcie zaczęło się to przekładać na wynik końcowy.

Typ: Torino +1.5

Do góry
#2823710 - 10/01/2009 19:48 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
Juventus - Siena

Cóż, ja podeprę się wywiadami, które przeczytałem niedawno jeśli chodzi o Juve. Aspirację są duże, zarówno drużyny jak i poszczególnych graczy. Juve 2 w tabeli traci do Interu 6pkt co jest absolutnie do odrobienia. Kapitan Juve Del Piero zapowiada, że już w niedlugim czasie mediolańczycy będą czuć wyraźniej oddech Bionccenerich, pierwszym mecze w 2 polowie sezonu jest mecz ze Sieną, która niedawno uległa właśnie Interowi po fatalnej końcówce meczu... Zawodnicy Sieny zapowiadają, że drugi raz tego błedu nie popełnią jednak zdają sobie sprawe z klasy drużyny u której będą gościć tej niedzieli. Do składu niestety nie wracają na najbliższy mecz Buffon, Camoranesi(leczy zapalenie łydki), Trezeguet, który dopiero zaczyna ćwiczyć z pełnym obciążeniem, Salihamidzic, który leczy ściegną Achillesa, niepewny jest występ Melberga oraz Chelliniego co niewatpliwie będzie dużo strtą.Sztab medyczny dziś ma określić się w ich kwestii ale wszystko wskazuje jednak na to że będa mogli wystąpić w niedzielnym meczu. Nedved na lewej flance oraz duet Del Piero-Iaquinta z przodu.

Jesli chodzi o Sienę: determinacja i chęć walki wykazują zawodnicy, gdyż mecz z tak klasowym rywalem jakim niewatpliwie jest Stara Dama dodaje motywacji. Moim zdaniem jednak na nic to bedzie. Stara Dama ma aspiracje, kto wie, może i na Scudetto... Jak dla mnie -1 Juve i over 1,5 gola Juve spokojnie do grania

Do góry
#2839920 - 17/01/2009 19:04 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: qenius]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032





ozdoba

Do góry
#2840026 - 17/01/2009 19:40 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Siena - Reggina

Początek nowego roku, a także końcówka starego nie należą do udanych dla piłkarzy Sieny. 4 przegrane z rzędu, po listopadowej serii (3-1-0)mogłyby, sugerować kryzys, ale czy aby napewno ma on miejsce? Otóż jeżeli spojrzymy z kim w ostatnich meczach grali piłkarze Sieny, można ich "rozgrzeszyć": Napoli, Palermo, Inter, JUve. Warto podkreślić, że 3 z tych 4 spotkań Siena grała po za domem...Gdy gościli u siebie lidera - Inter, mieli sporego pecha, że musieli schodzić z boiska w roli pokonancyh, bo zasłużyli na conajmniej remis. Siena z 19 zdobytych punktów, 15 zdobyła na własnym boisku, gdzie do tej pory przegrali tylko jeden raz, właśnie w tym feralnym spotkaniu z Nerazzurri. Podopieczni Bepi Pillona także nie błyszczą na wyjazdach. Trudno się dziwić skoro zdobyli zaledwie 3 bramki, a stracili 21. Zwrócmy jednak uwagę u kogo Reggina gościła do tej pory: Cagliari, Juve, Udinese, Genoa, Napoli, Fiora, Palermo, Roma, Chievo. Można więc uznać, że te porażki są "zrozumiałe" i były wkalkulowane( no może po za tą z beniaminkiem, ale miało to miejsce podczas inauguracji sezonu, więc uznajmy, że byli jeszcze nie rozegrani). Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że spotkanie z Regginą to dobry moment na przełamanie. Tyle że spoglądając na hsitorię spotkań, można wysnuć przypuszczenie, iż Amaranto "nie leżą" Sienie, która zdołała wygrać tylko raz. Najczęściej rywalizacja kończyła się podziałem punktów i teraz wizja remisu, także wydaje się być realna, dlatego byłbym ostrożny przy typowaniu 1 w tym spotkaniu. Każdy sam zdecyduje czy 1.80 jest warte ryzyka w tym wypadku.

Do góry
#2840679 - 18/01/2009 00:38 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Jeżeli chodzi o konfrontację Milanu z Fiorentiną, nie będę się rozpisywał, od siebie dodam tyle, że nie wyobrażam sobie, żeby Milan nie był w stanie zdobyć bramki, której nie będzie strzegł Frey. Viola po kompromitacji podczas inauguracyjnego spotkania w nowym roku z Lecce ( porażka 1-2), będzie chciała się za wszelką cenę zrehabilitować, czy im się to uda? Będzie ciężko, ale bramkę powinni zdobyć, liczę tu na Gilardino, który ma coś do udowodnienia w Mediolanie. Dlatego gdyby coś typować to obie drużyny strzelą gola, ale to tylko luźna sugetsia.

Do góry
#2842466 - 18/01/2009 18:56 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Chievo - Napoli

Promocja czy podpucha? Pytanie to dręczy mnie od wczoraj, gdy zobaczyłem jaki kurs, został wystawiony na drużynę Napoli. Oscyluje on w granicach @2.30-2.40. Porównując poczynania obu ekip, zdecydowanym faworytem są podopieczni Reji. Mimo iż na wyjazdach nie błyszczą, bo przegrali po za domem 5 z 9 spotkań, to z Chievo powinni się uporać, tym bardziej, że w obronie zabraknie Mantovaniego (13/0), Malago (10/0), a pod znakiem zapytania stoi występ Mandelli (15/0), który rozpocznie to spotkanie na ławce rezerwowych.


Typ: 2 DNB

Catania - Bologna

Ostatnie wyniki Catanii nie zachwycają, ale trudno się dziwić skoro grali z samą czołówką. Teraz spotkanie z drużyną na ich poziomie, to na dodatek na własnych śmieciach, gdzie wygrali 7 z 9 spotkań. Do tej pory nie mieli kłopotów z ograniem takich drużyn, czy uda się ograć "królów" remisu?

Typ: 1 DNB

Torino nie zdołało podtrzymać dobrej passy i uległo gładko osłabionej Genui 0-3. Wszystko więc wraca na swoje miejsce i uważam, że szybko nie zobaczymy Torino triumfującego nad kimś z czołówki. Roma systematycznie pnie się do góry, mimo iż brakuje Tottiego to w przeciwieństwie do poprzednich gier bez jego udziału, tym razem Giallorossi potrafią zdobywać potrzebne punkty.

Typ: 2 dnb

Ryzykowny:

Cagliari - Udinese

Rezultaty osiągane przez graczy Cagliari robią wrażenie. Wydaje się, że formalnością będzie ogranie Udinese, które w dalszym ciągu odczuwa skutki kryzysu, jaki dotknął drużynę. Tak się zastanawiam kiedy wyczerpie się limt szczęścia gospodarzom, bo w wielu przypadkach to nie umiejętności decydowały, a zwyczajny fart. Przeczucie mi podpowiada, że nastąpi to dzisiaj.

Typ: x2

Ostatnio nie zachwycam formą, zawsze można zagrać wszystko naodwrót cool

Do góry
#2843709 - 19/01/2009 01:03 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Poddaję się, mam już dość jawnego oszustwa jakie funduje nam liga włoska. Sędziowie znowu zrobili swoje, gdy należało podyktować rzut karny, dziwnym trafem go nie dostrzegali, za to te z kapelusza rosną jak grzyby po deszczu. Podobnie jest z ofsajdami. Im coś bardziej oczywiste tym prędzej graj naodwrót wink

Zauważyłem też pewną zależność

1) W sobotę o 18 prawie zawsze wygrywa gospodarz
2) W niedzielę najczęściej niespodzianki padają gdy kurs na ekipię gospodarzy oscyluje w granicach 1.70 -1.90 i jest to najczęściej remis.

może to przypadek ale ta zależność powtarza się bardzo często tongue

Sry za moje ostatnie "popisy", jeśli chodzi o analizy. Odpuszczam, niech ktoś bardziej kompetentny się tym zajmie , ja od dziś poluję tylko na niespodzianki wink

Hej hej włoska jest okejjjj papa

Do góry
#2843818 - 19/01/2009 01:27 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
@Hakan - serio nie przejmuj się... Twoje analizy są ciekawe
oraz wartościowe i mimo ze czasem cos nie wejdzie tongue to
czlowiek dowie się kilku ciekawych rzeczy czy nowych
spostrzeżeń, takze moim zdaniem nie przejmuj się... jak
możesz pisz dalej dobry samarytaninie

Do góry
#2844623 - 19/01/2009 04:07 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Baqu]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
tak jak poprzednik uważam, nie przejmuj się, ja też ostatnio nie odnoszę sukcesów, na analizy zbytnio tez czasu nie mam, ale cóż czasem tak bywa, że nic nie wchodzi, dobra passa jeszcze przyjdzie, a serie a nie od dziś wiadomo, że jest specyficzną ligą i pewnie wiele czasu jeszcze minie zanim ją poznam w zadowalającym stopniu wink

Teraz do rzeczy, dzisiejsza kolejka wydała mi się "specyficzna", dlatego postanowiłem odpuścić, oprócz jednego pojedynku, czyli Lazio - Juventus. Patrząc na obecna sytuacje w obu zespołach (kadra, forma, kontuzje) faworytem dla mnie jest Stara Dama. Kurs mnie zachęca i dlatego zagram moich ulubieńców wink

Do góry
#2865035 - 25/01/2009 20:13 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: mazi]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato

Do góry
#2865091 - 25/01/2009 20:30 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Bezdomny
Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato


Jakie problemy kadrowe? Zlatan out i tyle ( chyba, że jest coś o czym nie wiem...)

Do góry
#2865168 - 25/01/2009 20:47 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Bezdomny
Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato


Jakie problemy kadrowe? Zlatan out i tyle ( chyba, że jest coś o czym nie wiem...)

Kontuzjowani Materazzi i Vieira

Do góry
#2865299 - 25/01/2009 21:21 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Lazio - Cagliari @7.00 3/10

Widzialem mecz Cagliari na San Siro i przecieralem oczy ze zdumienia. Kapitalnie zorganizowany zespol, ktory byl w stanie zdominowac słaby Inter. Jezeli mialbym wskazac zespol, ktory byl wtedy blizszy zwyciestwa to zdecydowanie byliby to goscie. Tydzien temu szybko, gladko i przyjemnie rozprawili sie z Udine i widać, że ich forma rośnie. Kurs wysoki z racji na fatalne staty Cagliari na wyjazdach(1-2-6), ale kiedy poprawiać statsy, jesli nie wtedy kiedy się jest w bardzo dobrej formie ?

Do góry
#2865929 - 25/01/2009 23:54 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Bezdomny
Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato


Jakie problemy kadrowe? Zlatan out i tyle ( chyba, że jest coś o czym nie wiem...)

Kontuzjowani Materazzi i Vieira


sprawdź od kiedy są niedysponowani...

Zabielany ładne kursiwo upolowałeś ooo

Do góry
#2866049 - 26/01/2009 00:19 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Hakan
[quote=Bezdomny]Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato


Jakie problemy kadrowe? Zlatan out i tyle ( chyba, że jest coś o czym nie wiem...)

Kontuzjowani Materazzi i Vieira


sprawdź od kiedy są niedysponowani...

Zabielany ładne kursiwo upolowałeś ooo

[/quote]
Inter: Julio Cesar – Maicon, Cordoba, Samuel, Maxwell, Zanetti, Cambiasso, Muntari, Stankovic, Balotelli, Adriano

To powiedz mi który z tych zawodników zajmie się strzelaniem bramek smirk

Do góry
#2866181 - 26/01/2009 00:52 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Bezdomny
Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato


Bologna 1-4 Milan kasa

Do góry
#2866368 - 26/01/2009 01:31 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Bezdomny
Bologna - Milan 2
Bologna to zespół dolnej półki tabeli.Zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.Milan to 3 zespół tabeli.Milan kiepsko spisuje się w tym sezonie na wyjazdach 2-4-3.Bologna u siebie 2-3-4.Pora by Milan poprawił te statystyki.Ostatnie 3 spotkania w Boloni kończyły się zwycięstwem 2-0 dla Milanu.Gracze z Mediolanu mają szansę na odrobienie strat do Interu(problemy kadrowe).
Przewidywane składy:
Bologna: Antonioli – Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini (Lanna), Volpi, Mudingayi, Mingazzini, Valiani, Amoroso, Di Vaio

Milan: Abbiati – Antonini, Favalli, Maldini, Zambrotta, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato


Bologna 1-4 Milan kasa


Graty za typ...skromnie tylko handicap bramkowy -1 złapałem ale typ pewnie wszedł już w I połowie

Do góry
#2866372 - 26/01/2009 01:33 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Zabielany]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Originally Posted By: Zabielany
Lazio - Cagliari @7.00 3/10

Widzialem mecz Cagliari na San Siro i przecieralem oczy ze zdumienia. Kapitalnie zorganizowany zespol, ktory byl w stanie zdominowac słaby Inter. Jezeli mialbym wskazac zespol, ktory byl wtedy blizszy zwyciestwa to zdecydowanie byliby to goscie. Tydzien temu szybko, gladko i przyjemnie rozprawili sie z Udine i widać, że ich forma rośnie. Kurs wysoki z racji na fatalne staty Cagliari na wyjazdach(1-2-6), ale kiedy poprawiać statsy, jesli nie wtedy kiedy się jest w bardzo dobrej formie ?



Graty za typ...skromnie tylko handicap bramkowy -1 złapałem ale typ pewnie wszedł już w I połowie

Do góry
#2870913 - 28/01/2009 00:02 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: imarcel]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Milan - Genoa 1
Milan to trzecie drużyna tabeli.Trzy punkty do drugiego Juventusu i sześć do Interu.Genoa to zespół czwarty zespół.Różnica punktów między tymi ekipami to 4 punkty.Milan to solidna drużyna u siebie 9-0-1,Genoa na wyjazdach 3-3-4.
W Milanie zabraknie: Borriello, Nesty, Gattuso, Kaladze, Bonery.W Genui zaś nie zagrają:Paro, Palladino, Gasbarroniego, Scarpiego , Poten i Ferrari.
Ostatnie spotkanie Milan wygrał przekonowująco pokonując na wyjeździe Bolognie.Genua od trzech spotkań wprawdzie nie puściła bramki i nie przegrała meczu.Pora na przerwanie tej passy.
Składy:

Milan: Abbiati – Zambrotta, Senderos, Maldini, Jankulovski, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kakà, Seedorf, Pato

Genoa: Rubinho – Biava, Papastathopoulos, Criscito, Rossi, Motta, Milanetto, Juric, Sculli, Olivera, Jankovic

Do góry
#2870972 - 28/01/2009 00:39 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Bezdomny
Genua od trzech spotkań wprawdzie nie puściła bramki i nie przegrała meczu.


Przecież zremisowali ostatnio z Catanią 1-1 confused

Typ popieram, ale po kusie nie niższym od 1.50.

Do góry
#2870992 - 28/01/2009 00:54 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Szewa]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: Bezdomny
Genua od trzech spotkań wprawdzie nie puściła bramki i nie przegrała meczu.


Przecież zremisowali ostatnio z Catanią 1-1 confused

Typ popieram, ale po kusie nie niższym od 1.50.


Sorki zapomniałem dopisać,że na wyjazdach wink

Do góry
#2874213 - 29/01/2009 02:11 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Sebrof Offline
stranger

Meldunek: 24/01/2009
Postów: 10
Skąd: Lower Silesia
Udinese - Juventus 2

Udine jak wszyscy wiemy kompletnie bez formy, natomiast Juve w 10 ostatnich meczach 8-1-1 . Do tego warto dodac iz Udinese zawsze gralo sie bardzo ciezko przeciwko Juventusowi. W ciagu ostatnich 10 sezonow Udinese wygralo 2 mecze, 3 zremisowao, a pozostale 14 Juve roztrzygnelo na swoja korzysc.

Do góry
#2881905 - 01/02/2009 04:06 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Sebrof]
pkubik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2004
Postów: 7826
Skąd: Warszawa
Juventus-Cagliari 2 @11.5

Cagliari w super formie, Juve lekki dolek. Sila ofensywna Cagliari ostatnio poraza, powinni cos utrzelic... Kurs 11.5 konieczny do zagrania

Do góry
#2882276 - 01/02/2009 07:04 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: pkubik]
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
no to super kurs ustrzeliles, brawo

Do góry
#2882364 - 01/02/2009 07:57 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: trueneo]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Lazio - Milan 2
Lazio ostatnio kryzys przeżywa,Milan też własnych kibiców zawiódł w ostatnim spotkaniu ligowym z Genuą.Doskonale wiedzą,że Juventus poległ dziś na własnym boisku z Cagliari.Milan wprawdzie w tym sezonie tylko u siebie gra świetnie,na wyjazdach to istna loteria.Bilans Lazio u siebie to : 5-3-3,Milan na wyjazdach: 3-4-3.Sytuacja kadrowa w obu zespołach przedstawia się następująco:
Lazio - Brocchi , Del Nero , Firmani, Foggia i Lichtsteiner nie zagrają.
Milan - Kaladze, Nesta, Gattuso, Borriello,Maldini i Flamini nie zagrają.

Oto przewidywane składy:
Lazio: Muslera - De Silvestri, Siviglia, Cribari, Radu, Dabo, Ledesma, Meghni, Pandev, Zarate, Rocchi

Milan: Abbiati – Zambrotta, Favalli, Senderos, Jankulovski, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Seedorf, Kakà, Pato

Nic teraz pozostaje do wykonania przez graczy Milanu i wygrać mecz.Zaznaczyć chcę,że zwycięstwo daje im awans na 2 lokatę.

Innym mecz do postawienia jest:
Reggina - Roma 2
Reggina to ostatni zespół tabeli.Ostatnio słabo spisuje się ostatnio(8 meczy bez zwycięstwa).Roma zaś obudziła się wreszcie obudziła i zaczyna walczyć.Od 4 spotkań niepokonana w lidze(passa trzech kolejnych zwycięstw).W Regginie zabraknie:Giosa, Cascione, Brienza,Vigiani ,Carmona.W Romie większych problemów kadrowych nie ma(jedynie Montella i Cassetti)
Przewidywane składy:

Reggina: Campagnolo – Lanzaro, Valdez, Santos, Krajcik, Barreto, Cozza, Barillà, Costa, Ceravolo, Corradi

Roma
: Doni – Cicinho, Mexes, Juan, Riise, Taddei, De Rossi, Brighi, Pizarro, Totti, Vucinic

Według mnie ciężko będzie Regginie przerwać tą niechlubną passę.Również bilans h2h z korzyścią dla Rzymu.Jeśli Roma potrafiła zdobyć Neapol to czemu nie Reggine.Roma dodatkowo ma stratę jednego oczka do 4 lokaty premiującej grą w LM Genui.Pora na kolejne zwycięstwo. cool

Do góry
#2883025 - 01/02/2009 20:54 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Ma ktoś pewne info na temat kadry Romy na dzisiejszy mecz? Mam sprzeczne informacje bowiem. Ponoc Totti i Riise nie zagrają.
Hakan albo Szewa może Wy cos wiecie na ten temat? Z góry dziękuję za info.

Do góry
#2883055 - 01/02/2009 21:00 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bullet]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Tak obu zabraknie

Do góry
#2883066 - 01/02/2009 21:03 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
W gwoli ścisłości zabraknie także Baptisty, Cassettiego, Panucciego, Perotty, Montelli

Do góry
#2883079 - 01/02/2009 21:05 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bullet]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: Bullet
Ma ktoś pewne info na temat kadry Romy na dzisiejszy mecz? Mam sprzeczne informacje bowiem. Ponoc Totti i Riise nie zagrają.



czytaj tutaj

Do góry
#2884939 - 02/02/2009 04:24 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: pkubik]
pkubik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2004
Postów: 7826
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: pkubik
Juventus-Cagliari 2 @11.5

Cagliari w super formie, Juve lekki dolek. Sila ofensywna Cagliari ostatnio poraza, powinni cos utrzelic... Kurs 11.5 konieczny do zagrania


na dzis: Lazio-Milan over 4.5 goli @6.4

Do góry
#2892054 - 06/02/2009 00:58 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: pkubik]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Zestaw par 23 kolejki serie A :

Do góry
#2897337 - 08/02/2009 07:47 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
Witam

Kolejka serie a, w której może zabraknie hitów, ale pomimo to odbędzie się kilka interesujących spotkań, jak choćby pojedynek w Rzymie pomiędzy odbudowaną już Romą, a rewelacją tego sezonu - ekipą Genoa. Ja jednak skupię się na meczu Juve, które pojedzie na południe Włoch, aby zmierzyć się tam z gospodarzami - zespołem Catanii. Stara Dama, ostatnio zanotowała porażkę (odbiegając od tematu - bolesną na własnym obiekcie z odrodzonym zespołem Cagliari, które po paru pierwszych meczach tego sezonu było wskazywane jako absolutny pewniak do spadku, a teraz już 7 miejsce i jutro podejmują Atalante... jeśli Robert Aquafresca będzie miał swój dzień, to nie wróże przyjezdnym zbyt dobrze) i remis, ogólnie zalicza spadek formy. Na ten stan rzeczy mają wpływ wciąż nękające kontuzje i zmęczenie, które daje o sobie znać. W tygodniu Juve grało w pucharze Włoch przeciwko Napoli i po wykańczających 120min awansowało do półfinału po niesamowitej serii rzutów karnych, w której zawodnicy Bianconerich wrócili z dalekiej podróży, przy dużej pomocy zastępującego (zresztą bardzo dobrze) Buffona - austriaka Mannigera. Po tym spotkaniu do listy kontuzjowanych dołączył młody zawodnik Paolo De Ceglie. Za to do gry powraca na dobre motor napędowy Juve - Mauro Camorannesi, oraz portugalczyk Tiago. Od pierwszej minuty podobno ma także zagrać Trezeguet. Zespół z Katanii jest u siebie mocny, nie strzela za dużo, ale dobrze broni. Według mnie Juve jutro wygra ten mecz, z kilku powodów: powracają ważni zawodnicy, z kim zbierać pkt, jak nie z takimi drużynami jak Catania i po prostu Juve jest dużo silniejszą ekipą niż gospodarze i myślę, że jutro pokażą, że tymaczasowa słabsza dyspozycja to już przeszłość. Kurs w granicach 1.8 jak dla mnie też zachęcający smile

Do góry
#2897816 - 08/02/2009 21:18 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: mazi]
Domenico Offline
a.k.a. "Vacinho"

Meldunek: 19/07/2008
Postów: 1816
Skąd: "southern east"
Udinese - Bologna

Na Stadio Friuli rywalem Bianconerich będzie Bologna, która zajmuje 16 miejsce w tabeli rozgrywek. Gospodarze wracają z dalekiej podróży po bardzo fatalnym dla siebie okresie, gdy nie potrafili znaleźć sposobu nawet na ligowych słabeuszy. Potwierdzeniem tej tezy są dwa ostatnie mecze, które Udine może zaliczyć do udanych, szczególnie wygrana z Juve przed własną publiczności jak też dwubramkowy remis z Napoli, a więc z czołowymi drużynami Seria A. Do konfrontacji z Lechem Poznań, jest coraz mniej czasu, więc to spotkanie może być traktowane jako jeden ze sprawdzianów, przed walką w Pucharze UEFA. Uważam , że nadeszła właśnie odpowiednia pora by potwierdzić powrót do dobre dyspozycji na jaką stać piłkarzy Pasquale Marino. Co do zespołu przyjezdnych, jasno można stwierdzić fakt, że aspiracjami jest utrzymanie się w lidze. Za beniaminkiem przemawia to, że na obcym terenie zdobywają więcej punktów. Moim zdaniem, 3 oczka zostaną u gospodarzy a dzisiejszy mecz będzie dowodem na to, iż remis z Napoli i pokonanie Starej Damy nie było zrządzeniem losy, tylko efektem dobrej gry całej drużyny. Bologna po tym jak ma nowego szkoleniowca, przyznaje, poczyna sobie lepiej niż do tej pory, i nie należy ich definitywnie skreślać, ale w tym spotkaniu warunki będą dyktować Bianconeri. Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe, to w obu przypadkach nie jest źle. W Udine Quagliarella i Ferronetti nie zagrają za nadmiar kartek, a kontuzjowany jest Felipe. W jedenastce gości nie zobaczymy Paonessy, Volpiego, Mignazziniego i Terziego.

Prawdopodobne składy:
Udinese
Handanovic,Zapata, Coda, Domizzi, Lukovic, Isla, Inler, D'Agostino, Asamoah, Floro Flores, Di Natale
Bologna
Antonioli, Belleri, Moras, Britos, Lanna, Casarini, Mudingayi, Amoroso, Valiani, Osvaldo, Di Vaio

Typ: 1 @ 1,72 bet365

Do góry
#2898073 - 08/02/2009 22:37 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Domenico]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Vacinho co do typu na Udine.
Wszystko do tego meczu zostało napisane piwo

Innym typem na który się skusilem jest spotkanie Sampdoria - AC Siena. Wazne spotkanie, drużyny sąsiaduja ze soba w dolnej czesci tabeli.
Jednak apetyty Sampy byly zdecydowanie wyższe, miala być walka o puchary.
Dziś ogromna szansa na wyprzedzenie Sieny i zblizeniu się do drużyn z dziesiątki.
Ekipy himeryczne jednak myśle ze dziś gospodarze odniosą zwyciestwo. U siebie nie prezentują sie źle. Ostatnio dobry mecz u siebie z Lazio (3-1).
Siena na wyjezdzie ma bilans 1-1-9 i jest on jednym z najgorszych w lidze. Dziś watpie by został on poprawiony.

Typ: Sampdoria @ 1,8 6/10


Edited by Platini (08/02/2009 22:39)

Do góry
#2898588 - 09/02/2009 00:58 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Platini]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
Kolejka prze mnie zostanie zapamiętana pod względem czerwonych kartek i goli w ostatnich minutach - Juve, Udinese, Fiorentina - potrzymali swoich kibiców w napięciu, ale na szczęście (dla mnie) tym razem dobrze się skończyło smile

Do góry
#2907796 - 12/02/2009 20:11 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: mazi]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Zestaw par 24 kolejki serie A :

Do góry
#2924451 - 19/02/2009 04:12 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City

Do góry
#2932499 - 22/02/2009 07:43 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Mucios Offline
member

Meldunek: 17/02/2009
Postów: 173
Przyglądam się obecnie meczowi Milan-Cagliari i dochodze do wniosku że szanse są mniej więcej 60-40 na korzyśc Milanu, nie więcej. Patrząc na ostatnią forme obu ekip to Cagliari prezentuje się lepiej ale patrzac znów na H2H to Milan w ostatnich meczach praktycznie cały czas na plus. Myśle, że zagranie handi +1 na Cagliari będzie dobrym pickiem

Do góry
#2932800 - 22/02/2009 18:43 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Mucios]
Mucios Offline
member

Meldunek: 17/02/2009
Postów: 173
Catania-Reginna Typ 2 kurs 4,30 !!

Coś czuje że mafia z Reginny dziś już zadziała i goście powoli będą się pieli do góry tabeli tak jak to ma miejsce w ostatnich sezonach. Zawsze na jesieni ostatnie miejsce a na wiosne ''dziwne'' ożywienie gry hehe. H2H pokazuje wyraźnie, że zazwyczaj to goście wygrywali po kursach zbliżonych do 4 i dziś będzie tak samo. Grajcie i tyle

Do góry
#2932914 - 22/02/2009 19:46 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Mucios]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mucios
Catania-Reginna Typ 2 kurs 4,30 !!

Coś czuje że mafia z Reginny dziś już zadziała i goście powoli będą się pieli do góry tabeli tak jak to ma miejsce w ostatnich sezonach. Zawsze na jesieni ostatnie miejsce a na wiosne ''dziwne'' ożywienie gry hehe. H2H pokazuje wyraźnie, że zazwyczaj to goście wygrywali po kursach zbliżonych do 4 i dziś będzie tak samo. Grajcie i tyle


No to gram piwo

Faktem jest, ze ostatnie 3 mecze na swoim boisku catania przegrała ,ale z kolei Reggina ani razu nie wygrała na wyjeżdzie, a 3 punkty w lidze zainkasowali pod koniec listopada, u siebie z Atalantą.

3/10 na Reggine

5/10 BTS

Do góry
#2932924 - 22/02/2009 19:50 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Amkwish]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
witam, ciekawa oferta w Expekt grasz kupon triple 3X BTS min 12 pln do 40 max i jak nie trafisz 100% zwrot, warto sprobowc moim zdaniem, regine tez sprobuje za mala stawke wink

Do góry
#2932949 - 22/02/2009 19:58 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: mefistofeles]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Osobiście nic szczegolnego (poza kursem) w graniu Regginy nie widzę wink

Słabe drużyny, typowe do walki o utrzymanie. Dziś nie należy się spodziewać wielkiego widowiska.
Gdybym mial typować to bardziej jestem sklonny zagrać 1.
Jednak najlepszym typem do tego spotkania wydaje mi się, że jest Under 2.5 oraz można probować ze padnie w meczu jedna bramka.
Ekipy słabo ofensywnie nastawione ..

Jednak patrząc na to jak mi ostatnio idzie to .. smirk

Do góry
#2932963 - 22/02/2009 20:03 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Platini]
Mucios Offline
member

Meldunek: 17/02/2009
Postów: 173
Platini tylko tutaj chodzi o to, że jak bys prześledził mecze Regginy z poprzednich sezonów to byś zajarzył o co biega. W tym roku jeszcze nie wygrali i dziś to zrobią na 99%. Pozdro

Do góry
#2932971 - 22/02/2009 20:06 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Mucios]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
w bet365 kurs spadl z @5 -> 4.5 zobaczymy co z tego bedzie wink

Do góry
#2933000 - 22/02/2009 20:13 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: mefistofeles]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: mefistofeles
w bet365 kurs spadl z @5 -> 4.5 zobaczymy co z tego bedzie wink

wczoraj też wachały się kursy na Sienę a doskonale wiemy co było tongue
a co do meczu to NO BET spotkanie o ''6 punktów''.

Do góry
#2933155 - 22/02/2009 21:44 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
Ciekawe spostrzeżenie z tą mafią wink Za jakieś drobne można spróbować, tym bardziej, że to Serie a...
Z innych meczów zastanawiam się nad overem w meczu Napoli - Genoa. Obydwie drużyny lubią grać ofensywnie i w sumie sporo strzelają. Wystarczy popatrzeć choćby na poprzednią kolejkę i mecz (Genoa - Fiorentina 3-3) Można jeszcze zagrać Fiore, ale to tylko do dubelka, bo kurs mało zachęcający wink

Do góry
#2933175 - 22/02/2009 21:59 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: mazi]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wydawałoby się, że wiele osób wyjdzie z założenia, że skoro Catania nie może przerwać niemocy wygrtwania spotkań to przełamie się w konfrontacji z zamykającą ligową tabelę Regginą. Patrząc jednak po wahaniach kursów, nie można zaobserwować masówki na gospodarzy, co nieco burzy idelną wizję wałka, aczkolwiek i tak uważam, że po takim kursie jaki wystawiono na Regginę, pobrać go, bo tego typu spotkania w lidze włoskiej mają swoją specyfikę i w ostatnim czasie w większości kończyły się na korzyść dogów.

Uważałbym też na Fiorę, bo Chievo ma więcej szczęścia ( czytaj pomocy sędziów jak w spotkanie z Catanią gdy dolicznono najwięcej i w ostatniej chwili nagle padł remis), a dzisiaj wiele poszuka przełamania dobrej jak na beniaminka passy 7 spotkań bez przgeranej. Fiora też ostatnio dziwne spotkania, daje sobie wbić 3 gole w konfrotntacji z Genoa, która grała w 10, po czym jednak jakimś cudem doprowadza do wyrównania. W Uefa też nieoczekiwana ( zależy jak dla kogo) porażaka z Ajaxem. konterka na x2 po około 2.70 może być ciekawym rozwiązaniem, oczywiście za delikatną stawkę

Do góry
#2933221 - 22/02/2009 22:20 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Mucios - włoskiej ligi to Ty mnie uczyć nie musisz wink
Doskonale wiem jak wygląda sytuacja w tej lidze od kilku dobrych lat.

Bezdomny już dobrze napisal, że tu to raczej No bet. I ja przy tym zostanę.
Wy sobie typujcie. Tylko jak coś to poźniej proszę bez rzygania bo nie mam czasu sprzątać

Ja ten mecz sobie odpuszczam.

Pozdrawiam smile

Do góry
#2933241 - 22/02/2009 22:27 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Platini]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Platini

Wy sobie typujcie. Tylko jak coś to poźniej proszę bez rzygania bo nie mam czasu sprzątać

Ja ten mecz sobie odpuszczam.


Takie komentarze tez sobie odpuść smile

Do góry
#2933267 - 22/02/2009 22:36 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Amkwish]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Oj amk, trochę chyba mnie z forum znasz.
Przecież nie będe smial jak wtopicie, jak traficie to nic tylko wam z góry gratuluje smile

Ja sobie odpuszczam bo ostatnio tragicznie mi idzie, co może was przybliżyć do powodzenia typu tongue

Do góry
#2933273 - 22/02/2009 22:39 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Platini]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Platini
Oj amk, trochę chyba mnie z forum znasz.
Przecież nie będe smial jak wtopicie, jak traficie to nic tylko wam z góry gratuluje smile

Ja sobie odpuszczam bo ostatnio tragicznie mi idzie, co może was przybliżyć do powodzenia typu tongue


Wręcz przeciwnie, czas na przełamanie smile

Zagraj z nami ! Zagraj z nami ! grin

Espanyol "wygrał" to i Reggina moze.

Ostatecznie zdecydowałem sie na DNB po kursie 3,25.

Do góry
#2933276 - 22/02/2009 22:39 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Platini]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Milan bez Pato, Roniego i Kaki. Jak Cagliari zagra w połowie tak jak z Juventusem to wygrają sobie spacerkiem.

Do góry
#2933299 - 22/02/2009 22:47 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Szypii]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
taaa i kursy nie leca w gore a wrecz spadly na HW ?

MILANELLO - Here are the 20 called up players of Carlo Ancelotti for the match against Cagliari:

Abbiati, Dida, Antonini, Bonera, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Senderos, Zambrotta, Ambrosini, Beckham, Emerson, Flamini, Pirlo, Seedorf, Inzaghi, Pato, Ronaldinho, Viudez.

Do góry
#2933308 - 22/02/2009 22:51 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: bitnap]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
AC MILAN: Abbiati - Zambrotta, Bonera, Maldini, Favalli; Pirlo, Flamini, Jankulovski; Beckham, Seedorf, Inzaghi.

Dziś najmłodszy w składzie jest Flamini - 25 lat.

Do góry
#2941161 - 26/02/2009 03:48 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Szypii]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Za nami 25 kolejek Serie A.Sytuacja prezentuje się następująco :



Kursy na 26 kolejkę



Do góry
#2945940 - 28/02/2009 04:01 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Bezdomny]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
Patrzę na ten zestaw par i na pierwszy ogień nasuwa się zwycięstwo mecz Lazio z Bologną. Otóż gospodarze ostatni raz wygrali na Stadio Olimpico...20 grudnia 2008. Jutro przyjeżdza ekipa Bolognii i to chyba idealna okazja na pierwsze zwycięstwo Rzymian w tym roku u siebie. Obie ekipy blisko w tabeli, jednak 11 Lazio jest w bezpośrednim kontakcie z 7mym Cagliari, warto złapac 3 punkty i nieco się zbliżyc. Z formą nie jest najgorzej, Lazio po noworocznym dołku zdają się lapac wlasciwy rytm o czym swiadczy ostatnia wyjazdowa wygrana z Lazio. Bologna gra za to w kratke, ostatnio porażka remis i 2 porażki- ewidentny spadek formy po tym co prezentowali jeszcze pod koniec ubieglego roku. Kurs 1.70 do przyjęcia
pozdro

Do góry
#2946603 - 28/02/2009 19:31 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Niepoprawny_Pesymista]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Inter-Roma 1-1,8

W tym tygodniu ekipy włoskie najłagodniej mówiąc nie popisały się w europejskich pucharach. Inter dość szczęśliwie zremisował 0-0 w obrońcą tytułu LM Manchesterem Utd., Roma zaś dość szczęśliwie uległa tylko 1:0 z Kanonierami. Inter tylko bez Samuela, w Romie natomiast mały szpital kto zagra a kto nie do końca nie wiadomo(raczej na pewno nie zobaczymy Perrotty, Aquilaniego, Juana, Cassetti - do niepewnych występu zaliczymy jak zwykle Tottiego,a dalej Pizarro, Cicinho, Meneza). Drużyny Jose Mourinho jak wiemy nie zwykły przegrywać przed swoimi fanami w lidze krajowej-Portugalczyk śrubuje ten bilans już w trzech ligach i klubach zaczął w Porto->Chelsea-> Inter. Mimo wszystko Rzymianie pozostają groźnym zespołem, ale sądzę że to Mediolańczycy będą górą w tym spotkaniu, choćby minimalnie.

Do góry
#2946657 - 28/02/2009 20:03 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: dAnTeCh]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Udinese w dalszym ciągu nie zachwyca . Czwartkowa wygrana to "zasługa" Lecha, a nie dobrej postawy Udinese. Tym razem na Stadio Friuli zagości Lecce. Beniaminek przegrał trzy ostatnie spotkania, co doprowadziło do znalezienia się w strefie spadkowej. Mimo słabszej postawy, nie należy lekceważyć beniaminka, który był już sprawcą paru niespodzianek. Zdołał wywalczyć cenne punkty w Bergamo, Sienie, na Sycylii czy zgranąć komplet oczek w konfrontacji z Fiorentiną. Postawa Udinese w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia, do tego będą odczuwali czwartkowe spotkanie z Lechem, w którym musieli się sporo nabiegać za piłka, zwłaszcza w pierwszej połowie. Kursy na gości atrakycyjne więc poszukam ich przełamania.

x2 2.14

Do góry
#2946704 - 28/02/2009 20:27 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: dAnTeCh]
Domenico Offline
a.k.a. "Vacinho"

Meldunek: 19/07/2008
Postów: 1816
Skąd: "southern east"
Juventus - Napoli

Bardzo interesująco zapowiada sie drugie sobotnie spotkanie Seria A, w ktorym wg wygrają podopieczni Claudio Ranieriego. Pierwszym argumentem dlaczego to 'Stara dama' zainkasuje komplet punktow, jest zupełny brak formy Napoli o czym świadczy siedem ostatnich meczow bez zwyciestwa. Mysle, ze kazdy kto interesuje sie wloskimi rozgrywkami pamieta zapowiedzi Napili, w ktorych twierdzili ze beda walczyc o wysokie czwarte miejsce w tabeli, by sprobowac swoich sil w Lidze Mistrzow. Sam szkoleniowiec Azzurrich uwaza ze jego zawodnicy zgubili forme z pierwszej czesci sezonu. Nie maja tej samej szybkosci, ktora pozwalala im wygrywac kolejne spotkania.
Drugim, mysle rowniez istotnym argumentem jest (i kazdy sie z tym zgodzi)beznadziejna postawa Neapolu na obcym terenie. Suma sumarum dolozyc do tego brak kibicow, ktorzy jak wiemy maja zakaz wejscia, w meczach wysokiego ryzyka (podobnie bedzie jutro na stadionie Palermo, gdzie rozegrane zostana derby Sycylii, gdzie Catania nie uslyszy dopingu fanow po starciach z przed dwoch lat, w ktorych zginal policjant).
Co do Juve, nie wygrali u siebie juz dwa razy, takze teraz maja wysmienita okazje na sukces przed wlasna publicznoscia. Kibice moga jedynie martwic sie zapowiedzial Pavela Nedveda, ktory po spotkaniu LM z 'The Blues'oglosil, ze po tym sezonie przechodzi na emeryture. Oby jednak sie rozmyslil, bo jest jednym z kluczowych graczy Juve.
Podsumowujac, obecny vicelider serie A ostatnio poprawil swoja sytuacje i wydaje sie miec na tyle sil, by w dzisiejszej konfrontacji odniesc sukces i doliczyc 3 pkt do swojego dorobku.

Prawdopodobne sklady:
Juventus: Buffon - Grygera, Mellberg, Chiellini, Molinaro, Marchionni, Sissoko, Marchisio, Giovinco, Trezeguet, Iaquinta
Napoli: Navarro - Santacroce, Cannavaro, Contini, Maggio, Blasi, Pazienza, Hamsik, Vitale, Russotto, Lavezzi

Moj typ: 1 @ 1,67 GB


Edited by Platini (28/02/2009 21:05)

Do góry
#2946731 - 28/02/2009 20:48 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Domenico]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Tylko żeby nie skończyło się jak spotkanie Udinese Juve, gdzie nikt sobie nie wyobrażał, że przeżywjące kryzys Udinese będzie w stanie ugrać choćby remis ze Starą Damą, a tu się przełamali i zgranęli komplet oczek. Oczywiście to był wyjazd, ale nie zmienia to faktu, że sytuacja była dość podobna. Trudno nie zgodzić się z tezą, że Napoli przeżywa kryzys. Szkoda, wielka szkoda, bo w pierwszej części sezonu, gdy prezentowali się wręcz wyśmienicie, nazywałem ich włoskim odpowiednikiem Arsenalu, bo to co grali jak na włoskie warunki to poezja wink Już w Copa Italia Napoli naspusło sporo krwi Juve, odpadając dopiero po serii rzutów karnych , kto wie czy dzisiaj nie pokuszą się o kolejną niespodziankę ?

Do góry
#2946740 - 28/02/2009 20:54 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Domenico Offline
a.k.a. "Vacinho"

Meldunek: 19/07/2008
Postów: 1816
Skąd: "southern east"
No tak Hakan wink Ryzyko jest wliczone w koszta crazy Początkiem sezonu Azzurri pokazywali kapitalną grę, szkoda ze już tak nie jest. Dzisiaj cieżko bedzie sie im przlamac jesli Juve zagra to co potrafi najlepiej...

Do góry
#2946755 - 28/02/2009 21:06 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Domenico]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Jeśli uda im się wrócić na właściwy tor to są w stanie nawiązać walkę z każdym. Wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie, znając specyfikę ligi włoskiej wink

Napoli 6.75 0.5/10

Do góry
#2948755 - 01/03/2009 16:41 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
Domenico Offline
a.k.a. "Vacinho"

Meldunek: 19/07/2008
Postów: 1816
Skąd: "southern east"
Palermo - Catania

Jednym z niedzielnych pojedynkow beda derby sycylii. W moim odczuciu to starcie wygraja Rosanero. Przemawia za tym m.in. postawa jaką Palermo prezentuje na swoim obiekcie. Mozna by sie przyczepic ze nie zawsze bylo kolorowo, jednak nie zapominajmy, ze w spotkaniach ktore nie wyszly (jak to ostatnie z Juventusem) oponentow satanowily zespoly z gornej czesci tabeli. Dzisiaj nadarza sie wysmienita okazja ku temu, by dopisac komplet punktow do swojego dorobku, a tym samym nawiazac walke o miejsce premiujace do Ligi Europejskiej. Atutem druzyny Ballardiniego beda takze kibice, poniewaz jak juz wspomnialem wczoraj, fajni przyjezdnych nie zostana wpuszczeni na Stadio Renzo Barbera. Powod, zamieszki ktore mialy miejsce dwa lata temu w czego wyniku zginal jeden z wloskich policjantow.
Natomiast Catania, jest jednym z najgorszych zespolow jesli chodzi o gre na obcych terenach. Wiemy tez ze jeszcze nie wygrali na wyjezdzie ani jednego spotkania, a dzisiaj raczej ta sytuacja nie ulegnie zmianie. Rossazzurri, moga byc jedynie zadowoleni z sytuacji kadrowej, poniewaz zaden zawodnik nie jest kontuzjowany i nie pauzuje za nadmiar kartek. Jednak to za malo by zwyciezyc Palermo ktore gra dobra i solidna pilke przed wlasna publicznoscia. Ostatnie spotkania, nawet to przegrane z Juve udowodnily to. Mnie osobiscie troche nie podoba sie Cavani, ktory nie zawsze daje 100% z siebie, niekiedy w sytuacjach mogacych przyniesc bramke, ale za to Miccoli prezentuje wysmienita forme, i to on bedzie kluczowym graczem w tym spotkaniu.

Prawdopodobne sklady:
Palermo: Amelia – Cassani, Carrozzieri, Bovo, Balzaretti, Nocerino, Liverani, Bresciano, Simplicio, Cavani, Miccoli
Catania: Bizzarri – Potenza, Silvestre, Stovini, Capuano, Biagianti, Ledesma, Tedesco, Morimoto, Paolucci, Mascara

Moj typ: 1 @ 1,83 betgun

Do góry
#2948797 - 01/03/2009 18:00 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Domenico]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Atalanta-Chievo

Ekipa z Bergamo w spotkaniu z Chievo będzie zmuszona radzić sobie bez trójki kluczowych piłkarzy: Doni, Floccari oraz Guaratne. Mimo iż to tylko trójka graczy , to w tym wypadku jest to aż trójka. W ostatniej kolejce została przerwana passa 7 spotkań bez przegranej beniaminka z Werony. Dokonała tego Firoa, ale dopiero po wykluczeniu jednego z graczy Chievo i w doliczonym czasie gry. Ostatnie wyniki gości pozwolły ich fanom na nowo uwierzyć, że jeszcze nie wszystko stracone i może uda się utrzymać. Nie tak dawno byli skazywani jako murowany faworyt do spadku, bo mimo dobrej gry w piierwszej części sezonu, nie potrafili tego przełożyć na rezultat końcowy. O Atalancie już kiedyś pisałem, że u siebie potrafią ograć każdego, czego potwierdzeniem są wygrane nad Interem (3-1) i Romą (3-0). Tyle że te dobre występy przeplatają tymi słabszymi, zawodząc w takich spotkaniach jak przegrana z Bologną czy Regginą. Gościom będzie ciężko wywieżć z Atleti Azzurri d'Italia komplet oczek, bo udało się to do tej pory tylko 3 z 13 goszczących tu drużyn, ale podział punktów całkiem realny, zważywszy na osłabienia gospodarzy oraz fakt, że ostatni raz puntkami dzielili się 8 kolejek temu, a Chievo w ostatnim czasie "specjalizuje" się w takich rozstrzygnięciach.

X 3.1 1/10

Do góry
#2949031 - 01/03/2009 20:57 Re: Seria A - Styczeń - Luty 2009 [Re: Hakan]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
catania dnb 3,5

x2

10/10

bo po prostu za duzo zamieszania przed tym meczem

za 5 dolcow



ps nie ma racjonalnyc podstaw sam tak wnioskuje

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49