Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#283787 - 23/01/2005 23:53 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
No to masz babo placek - Ronni ma racje, trzeba bylo sie nie pytac:

Opcja 1 - 4 typerów
Opcja 2 - 1 typer
Losowanie - 8 typerów

Slowo sie rzeklo - zrobilem losowanie - dlatego tak dlugo to trwalo :

1-2 inzynierk - aramis1
3-4 citizen - Ziomek
5-6 Lopez - kurson (mialem pokuse to zmienic , temat Lopeza mam w ulubionych)
7-8 meyde9 - AlexDelPiero
9-10 Rivaldinho - SyKo
11-12 Prezes_1 - adingh
13-14 julia-kasia - Mario 88
15-16 Globus - Beerhouser
17-18 piwochlej - wafel
19-20 pauL005 - Rajan
21-22 cuasm - Salvador Dali
23-24 Emilio - prer
25-26 Cukier - Ronni Ahonen
27-28 Pele - Dev
29-30 Bubas - TheFik
31-32 wizard - AnJay


Reklamacji na losowanie nie przyjmuje

Za chwile to zestawienie powtórze w nowym temacie.
Prosilbym wszelkie dyskusje, uwagi prowadzic w starym temacie, a w tym nowym podawac tylko typy i ewentualnie wyniki.

Powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#283788 - 23/01/2005 23:55 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

kiedy bedzie nastepna edycja do ktorej bede sie mogl zglosic bo wyglada ze cos przegapilem (ehh ta sesja...)




Chwile to potrwa: I i II runda, cwiercfinaly, polfinaly, final = 5 tygodni

Do góry
#283789 - 24/01/2005 00:14 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Info dodatkowe:

Po podaniu ostatniego 6 kuponu, dopuszczalne jest podanie kuponu rezerwowego. Zdarzenia z takiego kuponu mozna powtarzac bez ograniczen. Wprawdzie moze to doprowadzioc w skrajnym przypadku do tych samych typow w parach, ale bedzie to raczej rzadki przypadek i chyba nieszkodliwy. Zobaczymy





Hej kurson... a po co ten kupon rezerwowy ?? w razie remisu, ten wlasnie kupon bedzie decydujacy czy tak ??


Pozdro
Rivaldinho

Do góry
#283790 - 24/01/2005 00:19 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

Info dodatkowe:

Po podaniu ostatniego 6 kuponu, dopuszczalne jest podanie kuponu rezerwowego. Zdarzenia z takiego kuponu mozna powtarzac bez ograniczen. Wprawdzie moze to doprowadzioc w skrajnym przypadku do tych samych typow w parach, ale bedzie to raczej rzadki przypadek i chyba nieszkodliwy. Zobaczymy





Hej kurson... a po co ten kupon rezerwowy ?? w razie remisu, ten wlasnie kupon bedzie decydujacy czy tak ??


Pozdro
Rivaldinho




Kupon rezerwowy ma za zadanie zastapic kupon, ktory zawiera zdarzenie odwolane lub przelozone poza tydzien "rozliczeniowy". To takie zabezpieczenie zwlaszcza dla tych ktorzy maja typy z niedzieli. Np. mi zdarzylo sie w konkursie tenisowym, ze mecz z niedzieli przesunieto na poniedzialek i mam pudlo karne za brak typu w danym tygodniu.
U nas brak 6 waznych kuponow skutkuje walkowerem i dlatego polecam podawanie kuponu rezerwowego.

P.S. W przypadku gdy wszystkie 6 podstawowych kuponow jest waznych, kupon rezerwowy traktujemy jako niebyly i w przypadku remisu "tak czy siak" nastapi dogrywka.


Edited by kurson (24/01/2005 00:21)

Do góry
#283791 - 24/01/2005 00:39 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ok dzieki za wyjasnienie, wszystko rozumiem

Do góry
#283792 - 24/01/2005 11:01 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
18. O wyniku meczu w danej rundzie decyduje SKUTECZNOŚĆ. W przypadku tej samej skuteczności, kolejno brane pod uwagę są: średni kurs trafionych kuponów, a później ilość trafionych kuponów. Gdy i te wartości będą identyczne zarządzona będzie jednokuponowa dogrywka "do skutku".

Przeciez skutecznosc i ilosc trafionych kuponow to w praktyce to samo.
Bo jak jedna osoba trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc 50%, i druga tez trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc rowniez 50%, i obie te osoby trafily po 3 kupony, wiec zdaje mi sie ze ten zapis ze w dalszej kolejnosci decyduje ilosc trafionych kuponow jest niepotrzebny.

Czyli w tym konkursie najwazniejsze jest zeby trafic jak najwiecej kuponow, a skutecznosc odnosi sie do kuponow czy do typow ?? , bo jak np. trafie 3/6 kuponow a w tych 3 pozostalych nietrafionych mam po 1 trafionym typie to moja skutecznosc wynosi: 50% czy 75% ??

Prosze o wyjasnienie !!

Pozdrawiam

Do góry
#283793 - 24/01/2005 12:52 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
witam. czy moge podac w 1 poscie od razu 6 kuponów na cały tydzien?? bo widze ze ktos podal typy z wyprzedzeniem na 26.01. prosze o szybka odpowiedz..

pozdrawiam
citizen

Do góry
#283794 - 24/01/2005 12:59 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Quote:

witam. czy moge podac w 1 poscie od razu 6 kuponów na cały tydzien?? bo widze ze ktos podal typy z wyprzedzeniem na 26.01. prosze o szybka odpowiedz..

pozdrawiam
citizen



8. Podajemy 6 kuponów tygodniowo (maksymalnie 2 kupony dziennie). W przypadku nie podania obowiązkowych 6 kuponów, typer poddaje mecz walkowerem. Jeżeli obydwaj typerzy z pary nie podali 6 kuponów zachodzi walkower obustronny i w kolejnej rundzie ich potencjalny rywal ma "wolny los".


chyba nie

Do góry
#283795 - 24/01/2005 13:00 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
wydaje mi sie, ze z tego powodu moga wystapic konflikty. osoba ktora poda typy na najblizsze dni automatycznie blokuje taki sam zestaw dubla do zagrania.
proponuje analogicznie do extraligi, ze typy na dany dzien podajemy od godziny 00.01. lecz znowu nie zgrywa sie to z tym ze typy mozna łączyc z roznych dni. moze ktos ma jakas propozycje? np zeby dubelek byl tylko z jednego dnia..
no chyba ze ja czegos nie rozumiem to prosze o szybkie wyjasnienie...?

pozdrawiam
citizen

Do góry
#283796 - 24/01/2005 13:04 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Quote:

18. O wyniku meczu w danej rundzie decyduje SKUTECZNOŚĆ. W przypadku tej samej skuteczności, kolejno brane pod uwagę są: średni kurs trafionych kuponów, a później ilość trafionych kuponów. Gdy i te wartości będą identyczne zarządzona będzie jednokuponowa dogrywka "do skutku".

Przeciez skutecznosc i ilosc trafionych kuponow to w praktyce to samo.
Bo jak jedna osoba trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc 50%, i druga tez trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc rowniez 50%, i obie te osoby trafily po 3 kupony, wiec zdaje mi sie ze ten zapis ze w dalszej kolejnosci decyduje ilosc trafionych kuponow jest niepotrzebny.

Czyli w tym konkursie najwazniejsze jest zeby trafic jak najwiecej kuponow, a skutecznosc odnosi sie do kuponow czy do typow ?? , bo jak np. trafie 3/6 kuponow a w tych 3 pozostalych nietrafionych mam po 1 trafionym typie to moja skutecznosc wynosi: 50% czy 75% ??

Prosze o wyjasnienie !!

Pozdrawiam




moze powinno to brzmiec..ilość trafionych typów (a nie kuponów - wtedy by sie chyba zgadzało)

pozdr

Do góry
#283797 - 24/01/2005 13:31 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

18. O wyniku meczu w danej rundzie decyduje SKUTECZNOŚĆ. W przypadku tej samej skuteczności, kolejno brane pod uwagę są: średni kurs trafionych kuponów, a później ilość trafionych kuponów. Gdy i te wartości będą identyczne zarządzona będzie jednokuponowa dogrywka "do skutku".

Przeciez skutecznosc i ilosc trafionych kuponow to w praktyce to samo.
Bo jak jedna osoba trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc 50%, i druga tez trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc rowniez 50%, i obie te osoby trafily po 3 kupony, wiec zdaje mi sie ze ten zapis ze w dalszej kolejnosci decyduje ilosc trafionych kuponow jest niepotrzebny.

Czyli w tym konkursie najwazniejsze jest zeby trafic jak najwiecej kuponow, a skutecznosc odnosi sie do kuponow czy do typow ?? , bo jak np. trafie 3/6 kuponow a w tych 3 pozostalych nietrafionych mam po 1 trafionym typie to moja skutecznosc wynosi: 50% czy 75% ??

Prosze o wyjasnienie !!

Pozdrawiam




Słusznie zwróciłeś na to uwagę. Info o ilości trafionych typów jest nieistotne. Wzięło się z tego, że podobnie jak w Extralidze planowałem dopuścić większą ilość kuponów niż minimalne 6 kuponów. i zapomniałem wykasować to kryterium.
W ostatecznej formie o ostatecznej wygranej decydują kolejno: skuteczność, średni kurs trafionych typów, a później ew. dogrywka.

Do góry
#283798 - 24/01/2005 13:33 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Quote:

Quote:

18. O wyniku meczu w danej rundzie decyduje SKUTECZNOŚĆ. W przypadku tej samej skuteczności, kolejno brane pod uwagę są: średni kurs trafionych kuponów, a później ilość trafionych kuponów. Gdy i te wartości będą identyczne zarządzona będzie jednokuponowa dogrywka "do skutku".

Przeciez skutecznosc i ilosc trafionych kuponow to w praktyce to samo.
Bo jak jedna osoba trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc 50%, i druga tez trafi 3/6 kuponow to ma skutecznosc rowniez 50%, i obie te osoby trafily po 3 kupony, wiec zdaje mi sie ze ten zapis ze w dalszej kolejnosci decyduje ilosc trafionych kuponow jest niepotrzebny.

Czyli w tym konkursie najwazniejsze jest zeby trafic jak najwiecej kuponow, a skutecznosc odnosi sie do kuponow czy do typow ?? , bo jak np. trafie 3/6 kuponow a w tych 3 pozostalych nietrafionych mam po 1 trafionym typie to moja skutecznosc wynosi: 50% czy 75% ??

Prosze o wyjasnienie !!

Pozdrawiam




Słusznie zwróciłeś na to uwagę. Info o ilości trafionych typów jest nieistotne. Wzięło się z tego, że podobnie jak w Extralidze planowałem dopuścić większą ilość kuponów niż minimalne 6 kuponów. i zapomniałem wykasować to kryterium.
W ostatecznej formie o ostatecznej wygranej decydują kolejno: skuteczność, średni kurs trafionych typów, a później ew. dogrywka.



aha czyli chodzi o skutecznosc kuponow
czyli jak trafie 3/6 kuponow to skutecznosc mam 50%
i jak trafie jeszcze w kazdym z tych 3 pozostalych nietrafionych kuponow po jednym typie to skutecznosc dalej jest 50 ??
TAK ??

Pozdrawiam )

Do góry
#283799 - 24/01/2005 13:48 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Ostatnia poprawka tego punktu

Quote:

W ostatecznej formie o ostatecznej wygranej decydują kolejno: skuteczność, średni kurs trafionych kuponów , a później ew. dogrywka.




aha czyli chodzi o skutecznosc kuponow
czyli jak trafie 3/6 kuponow to skutecznosc mam 50%
i jak trafie jeszcze w kazdym z tych 3 pozostalych nietrafionych kuponow po jednym typie to skutecznosc dalej jest 50 ??
TAK ??

Pozdrawiam )




A jakie ma znaczenie trafiony typ na przegranym kuponie?
Oczywiście liczymy tylko skuteczność trafionych kuponów. Nie ma żadnego znaczenia czy przegrany kupon miał jedno czy dwa błędne typy.

Pozdrawiam

Do góry
#283800 - 24/01/2005 13:49 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

wydaje mi sie, ze z tego powodu moga wystapic konflikty. osoba ktora poda typy na najblizsze dni automatycznie blokuje taki sam zestaw dubla do zagrania.
proponuje analogicznie do extraligi, ze typy na dany dzien podajemy od godziny 00.01. lecz znowu nie zgrywa sie to z tym ze typy mozna łączyc z roznych dni. moze ktos ma jakas propozycje? np zeby dubelek byl tylko z jednego dnia..
no chyba ze ja czegos nie rozumiem to prosze o szybkie wyjasnienie...?

pozdrawiam
citizen





Przecież, gdy ktoś kto poda typ na dany dzień o godz 0:00, też w pewien sposób blokuje dany typ, czy kupon. A więc co za różnica czy ewentualna blokada typu nastąpi kilka dni wcześniej? Przecież każdy ma równe szanse: gdy dany typ pojawia się w ofercie buka można go po prostu podać.
Poza tym, zliberalizowałem powtarzanie kuponów i teraz w zasadzie nie wolno tylko powtórzyć całego kuponu wszystkich typerów lub żadnego typu bezpośredniego konkurenta.

Powtarzam, że podajemy maksymalnie 2 kupony dziennie korzystając z całej oferty regulaminowych buków (także tej na kilka dni do przodu). Kupony mogą być mieszanką zdarzeń z różnych dni.

Wszystkie te warunki wg mnie powinny zbliżyć naszą rywalizację do realnego typowania.

Do góry
#283801 - 24/01/2005 13:55 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
wszystko rozumiem. dziekuje bardzo.

Do góry
#283802 - 25/01/2005 16:40 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Quote:

UWAGA

Zachodzi uzasadniona obawa, że dzisiejszy mecz Mons-Anderlecht będzie przełożony. Dlatego na podstawie 17 punktu regulaminu, zgadzam się już teraz na podanie typu zastępczego:

"17. W przypadku odwołania (zwrotu) jednego ze zdarzeń na kuponie, typer ma prawo do podania kuponu zastępczego, przy czym podanie takiego kuponu jest wiążące tzn. poprzedni kupon (ten z odwołanym zdarzeniem) jest uznany za niebyły. To samo prawo przysługuje w przypadku zdarzenia przełożonego poza tydzień "rozliczeniowy"."

Oczywiście prawo to przysługuje tylko tym typerom, którzy na swoich kuponach mają ten typ razem z typem, który jeszcze się nie odbył lub odbył się i zakończył trafieniem.

Niestety nie można zrobić korekty kuponu, w którym już jedno zdarzenie zostało trafione. Akurat w tym momencie nie zachodzi taka sytuacja, żeby ktoś miał Anderlecht i drugi trafiony typ, ale po południu może już tak być (Jokerit+Anderlecht). Wtedy pozostanie mieć nadzieję, że mecz Andelechtu odbędzie się jeszcze w tym tygodniu lub podać typ zastępczy, który jednak anuluje w całości kupon z przełożonym spotkaniem (i siłą rzeczy anuluje również trafiony typ).

Jeżeli są jakieś wątpliwości proszę pytać na priva lub w starym temacie.

Pozdrawiam



aha czyli jesli powiedzmy anderlecht dzis nie zagra, a drugi typ na tym kuponie mam az na sobote, to moge np. jutro dac jakis jeden typ ktory bedzie sie liczyl razem z tym Stuttgartem na sobote i kupon bedzie wtedy wygladal Stuutgart + ten typ zastepczy ??

Prosze o odpowiedz !!

Do góry
#283803 - 25/01/2005 21:12 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

aha czyli jesli powiedzmy anderlecht dzis nie zagra, a drugi typ na tym kuponie mam az na sobote, to moge np. jutro dac jakis jeden typ ktory bedzie sie liczyl razem z tym Stuttgartem na sobote i kupon bedzie wtedy wygladal Stuutgart + ten typ zastepczy ??





Jest dokladnie jak napisales . Po prostu kasujemy kupon, w ktorym byl Anderlecht + Stuttgart z soboty i na to miejsce podajesz kupon, w ktorym maja byc dwa typy z aktualnej oferty bukow (w tym rowniez rzeczony Stuttgart).

Innym przypadkiem jest sytuacja gdy na kuponie byl Anderlecht i jakis trafiony typ. Wtedy rowniez kasujemy kupon i niestety tracimy bezpowrotnie trafiony typ. Na to miejsce podajemy nowy kupon z aktualnej oferty.

Natomiast gdy na kuponie byl Anderlecht i jakis nietrafiony typ, to wtedy ... nie ma oczym gadac - pudlo po prostu .

Mam nadzieje, ze wszystko jasne.

Pozdrawiam

Do góry
#283804 - 26/01/2005 20:07 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Jeszcze jedno pytanie:

mozna podac maxymalnie 2 kupony dziennie, ale czy kupony zastepcze za typy ktore sie nie odbyly, rowniez wliczaja sie do tych 2 kuponow

Bo ja np. dzisiaj podalem tak:
podalem kupon zastepczy za odwolany mecz anderlechtu
podalem kupon z meczem Monaco ktory sie nie odbyl

wiec czy teraz jeszcze dzis moge podac jakis kupon ??
czy moge podac 2 kupony zastepcze jeszcze dzisiej za nieodbyty mecz Monaco, bo na jednym kupo ie mialem x2 i Lyon, wiec Lyon wszedl ale z kuponu przez Monaco to nici, i drugi kupon mialem Monaco strzeli gola i Federer

Wiec czy moge podac dzis kupony zastepcze za te dwa kupony z Monaco ??

Prosze o odpowiedz

Do góry
#283805 - 26/01/2005 20:21 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

Wiec czy moge podac dzis kupony zastepcze za te dwa kupony z Monaco ??





Limit 2 kuponow dziennie dotyczy wylacznie "nowych" kuponow.
Kupony zastepcze mozna podac poza tym limitem.

P.S. Wiadomo na kiedy przelozono Monaco? Moze warto poczekac na jakies info? Przypominam, ze podanie kuponu zastepczego kasuje w calosci kupon z przelozonym zdarzeniem, lacznie z ewentualnie trafionym typem.

Do góry
#283806 - 26/01/2005 22:29 Re: DUBELKI-PLAYOFF - regulamin i zapisy
julia-kasia Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2004
Postów: 861
Skąd: Stadt Hoffnung
Quote:


Slowo sie rzeklo - zrobilem losowanie - dlatego tak dlugo to trwalo :
13-14 julia-kasia - Mario 88





Dziś przypadkowo znalazłam stronkę www.******.pl, i chyba raczej na pewniaka.pl , Wiem , że po Tajemniczym nickiem Mario88, ukrywa sie Typer z tego portalu -----mariozet ....,
a dlaczego tu nie wystepuje pod swoim Prawdziwym Nickiem , ,

Pozdrawiam
Jot-Ka

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (akagi, alfa, VVega, igea23), 1383 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581247 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49